M 14 |
| Jakov Tkalec |
M 14 |
OK Medjimurje | CRO | |
dns |
| |
dns |
| |
disq |
|
| Dorijan Tubin |
M 14 |
OK Jelen | CRO | |
82:04 |
(1) | |
dns |
| |
disq |
|
M 15-18 |
1. | Bence Sárecz |
M 15-18 |
OLC Graz | AUT | |
41:19 |
(1) | |
38:46 |
(1) | |
80:05 |
|
2. | Dominik Véber |
M 15-18 |
Gerecse Tájfutó Club | HUN | |
50:15 |
(2) | |
62:28 |
(2) | |
112:43 |
+32:38 |
3. | Mario Lah |
M 15-18 |
OK Varaždin | CRO | |
77:29 |
(3) | |
67:38 |
(3) | |
145:07 |
+65:02 |
M 40 |
1. | Tamás Jankó |
M 40 |
HSE Szentendre | HUN | |
52:19 |
(1) | |
70:58 |
(2) | |
123:17 |
|
| Kornél Csordás |
M 40 |
MTBO Hungary | HUN | |
dns |
| |
dns |
| |
disq |
|
| Ágoston Ember |
M 40 |
Orvosegyetem SC | HUN | |
mp |
| |
67:42 |
(1) | |
disq |
|
| Žarko Horvat |
M 40 |
OK Medjimurje | CRO | |
64:54 |
(2) | |
mp |
| |
disq |
|
M 45 |
1. | Tomislav Filipčić |
M 45 |
OK Bjelovar | CRO | |
76:08 |
(1) | |
102:11 |
(2) | |
178:19 |
|
| Petar Strmečki |
M 45 |
OK Maksimir | CRO | |
mp |
| |
91:27 |
(1) | |
disq |
|
| Slobodan Sokolović |
M 45 |
OK Bjelovar | CRO | |
86:39 |
(2) | |
mp |
| |
disq |
|
| Siniša Lah |
M 45 |
OK Varaždin | CRO | |
mp |
| |
mp |
| |
disq |
|
M 50 |
1. | Péter Werner |
M 50 |
Pécsi Vasutas Sportkör | HUN | |
58:10 |
(2) | |
73:10 |
(1) | |
131:20 |
|
2. | Kálmán Kinde |
M 50 |
MTBO Hungary | HUN | |
59:52 |
(3) | |
78:57 |
(2) | |
138:49 |
+07:29 |
| Walter Dravetz |
M 50 |
OLC Graz | AUT | |
54:06 |
(1) | |
mp |
| |
disq |
|
M 60 |
1. | Károly Gondár |
M 60 |
SPA Budapest | HUN | |
26:20 |
(1) | |
30:51 |
(1) | |
57:11 |
|
2. | Miklós Mets |
M 60 |
MTBO Hungary | HUN | |
30:38 |
(2) | |
38:33 |
(2) | |
69:11 |
+12:00 |
3. | Nenad Mihaljević |
M 60 |
OK Vihor | CRO | |
61:14 |
(3) | |
66:51 |
(4) | |
128:05 |
+70:54 |
| Filó György |
M 60 |
Tajfuto Club of Hódmezővasarhely | HUN | |
|
| |
44:40 |
(3) | |
disq |
|
M 70 |
1. | Sándor Hidas |
M 70 |
MTBO Hungary | HUN | |
50:48 |
(1) | |
71:18 |
(1) | |
122:06 |
|
2. | László Deseő |
M 70 |
MOM Budapest | HUN | |
64:32 |
(2) | |
79:03 |
(2) | |
143:35 |
+21:29 |
M B (Short) |
1. | Dániel Mercz |
M B (Short) |
Silvanus Sportegyesület | HUN | |
43:54 |
(1) | |
55:46 |
(5) | |
99:40 |
|
2. | István Dankó |
M B (Short) |
Tipo Orienteering Club | HUN | |
51:40 |
(4) | |
50:01 |
(1) | |
101:41 |
+02:01 |
3. | Attila (Mozsár) Molnár |
M B (Short) |
Tipo Orienteering Club | HUN | |
51:27 |
(3) | |
51:00 |
(2) | |
102:27 |
+02:47 |
4. | Péter Vajda |
M B (Short) |
Balatonfüredi Sport Club | HUN | |
52:52 |
(5) | |
53:17 |
(4) | |
106:09 |
+06:29 |
5. | Balázs Véber |
M B (Short) |
Gerecse Tájfutó Club | HUN | |
45:24 |
(2) | |
61:32 |
(6) | |
106:56 |
+07:16 |
6. | Csaba Szabó |
M B (Short) |
MTBO Hungary | HUN | |
56:46 |
(6) | |
53:15 |
(3) | |
110:01 |
+10:21 |
M E |
1. | Csaba Bedő |
M E |
Balatonfüredi Sport Club | HUN | |
55:55 |
(1) | |
83:19 |
(1) | |
139:14 |
|
2. | Damir Klobučarić |
M E |
OK Bjelovar | CRO | |
66:38 |
(2) | |
87:47 |
(2) | |
154:25 |
+15:11 |
| Ivan Gverić |
M E |
OK Kapela | CRO | |
76:24 |
(3) | |
|
| |
disq |
|
| Ivan Ivo Penić |
M E |
OK Kapela | CRO | |
87:26 |
(4) | |
mp |
| |
disq |
|
| Vlatko Tounec |
M E |
OK Kapela | CRO | |
dnf |
| |
dns |
| |
disq |
|
| Boris Bauman |
M E |
Mariborski OK | SLO | |
mp |
| |
dns |
| |
disq |
|
| Miroslav Hainž |
M E |
OK Varaždin | CRO | |
|
| |
132:12 |
(3) | |
disq |
|
| Damir Tubin |
M E |
OK Jelen | CRO | |
121:45 |
(5) | |
dns |
| |
disq |
|
| Monika Martina Sipina Halper |
M E |
OK Jelen | CRO | |
|
| |
144:11 |
(4) | |
disq |
|
OPEN |
1. | Matija Novosel |
OPEN |
| | |
48:43 |
(1) | |
57:46 |
(1) | |
106:29 |
|
| Robert Belović |
OPEN |
OK Medjimurje | CRO | |
104:47 |
(2) | |
dns |
| |
disq |
|
W 15-18 |
1. | Luna Bajrektarević |
W 15-18 |
OK Vihor | CRO | |
96:00 |
(1) | |
78:34 |
(1) | |
174:34 |
|
W 40 |
| Éva Sárecz |
W 40 |
Gerecse Tájfutó Club | HUN | |
|
| |
61:25 |
(1) | |
disq |
|
W 45 |
1. | Alida Sokolović |
W 45 |
OK Bjelovar | CRO | |
86:05 |
(1) | |
106:49 |
(1) | |
192:54 |
|
2. | Jasminka Cindrić Perković |
W 45 |
OK Medjimurje | CRO | |
96:26 |
(2) | |
125:51 |
(2) | |
222:17 |
+29:23 |
W 50 |
1. | Ágnes Németh |
W 50 |
Tipo Orienteering Club | HUN | |
49:44 |
(1) | |
61:41 |
(1) | |
111:25 |
|
W B (Short) |
1. | Gabriella Szabóné Erős |
W B (Short) |
MTBO Hungary | HUN | |
79:38 |
(1) | |
64:39 |
(1) | |
144:17 |
|
W E |
1. | Antonija Orlić |
W E |
OK Bjelovar | CRO | |
73:10 |
(2) | |
89:09 |
(2) | |
162:19 |
|
| Irena Čorko Meštrović |
W E |
OK Kapela | CRO | |
74:33 |
(3) | |
|
| |
disq |
|
| Tena Sakar Vukić |
W E |
OK Maksimir | CRO | |
dns |
| |
80:05 |
(1) | |
disq |
|
| Monika Martina Sipina Halper |
W E |
OK Jelen | CRO | |
70:59 |
(1) | |
dns |
| |
disq |
|