5. BTB/STB LRL Baden-Württemberg 2018->Entries by name (number of entries: 104)
1. | Bauerfeld Livia | 1409467 | D-12 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
2. | Bauerfeld Nico | 8050004 | H-14 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
3. | Bauerfeld Thomas | 8050003 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
4. | Berger Magnus | 8644519 | H55 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
5. | Berger Shankara Isha | 522607 | H19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
6. | Betzler Jürgen | 410049 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
7. | Breckle Anja | 1703005 | D-14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
- |
- |
8. | Breckle Anke | 710402 | D45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
- |
- |
9. | Breckle Hans | 681223 | H45 | -Karlsbad- | Germany | |
- |
- |
10. | Breckle Kai | 1091107 | H-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
- |
- |
11. | Breisacher Adrian | 8060605 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
12. | Bryan James | 1721109 | H35 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
13. | Burckhart Thomas | 6344 | H-12 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
X |
14. | Buser Mara | 6550 | D-12 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
X |
15. | Dammeier Lotta | 2045569 | D-12 | SV Wannweil | Germany | |
- |
- |
16. | Dammeier Per | 437635 | H-16 | SV Wannweil | Germany | |
- |
- |
17. | Drexhage Andreas | 8070703 | H45 | TGV Horn | Germany | |
- |
- |
18. | Dunay Torsten | 7204583 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
X |
- |
19. | Dunkel Alexander | 2078956 | Offen Kurz | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
- |
- |
20. | Dunkel Jonathan | 8662447 | H-16 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
21. | Eyrich Ewald | 770002 | H55 | OLG Ortenau | Germany | |
- |
- |
22. | Finkbeiner Phillip | 410593 | H-12 | SV Wannweil | Germany | |
- |
- |
23. | Franke Janina | 6353 | D-12 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
X |
24. | Fritz Julia | 8248428 | D-14 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
25. | Fritz Marlene | 8442448 | D-14 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
26. | Fritzsche Dirk | 251181 | H45 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
- |
- |
27. | Fugmann Winfried | 8636066 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
- |
- |
28. | Funk Benedikt | 2045589 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
- |
- |
29. | Gartner Bernhard | 235691 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
30. | Gräf Andre | | H-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
X |
- |
31. | Griesbaum Luisa | 2061277 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
32. | Grote Andreas | 7775577 | H35 | OLC SKOG FRIBOURG | Switzerland | |
- |
- |
33. | Grunwald Jori | 2800126 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
34. | Günther Astrid | 302929 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
35. | Gut Christoph | 8201159 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
X |
X |
36. | Haenelt Beatrix | 8629990 | D65 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
37. | Haenelt Stephan | 8637584 | H35 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
38. | Hartmann Anne-Marie | 6084 | D65 | TGV Horn | Germany | |
- |
- |
39. | Hartmann Hans | 9500630 | H65 | TGV Horn | Germany | |
- |
- |
40. | Hartmann Steffen | 8190281 | H35 | TGV Horn | Germany | |
- |
- |
41. | Heim Peter | 652010 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
42. | Helwing Hans | 8333334 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
- |
- |
43. | Helwing Max | 8060604 | H-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
- |
- |
44. | Herzog Martin | 8001912 | H45 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
X |
45. | Hirschmiller Rainer | 8180294 | H45 | TGV Horn | Germany | |
- |
- |
46. | Hirschmiller Simon | 410525 | H19 | TGV Horn | Germany | |
- |
- |
47. | Hoferer Andreas | 7203663 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
X |
48. | Hoferer Anna | 303000 | D-12 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
X |
49. | Hoferer Jakob | 8090804 | H-14 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
X |
50. | Janda Ales | 2092856 | H35 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
- |
- |
51. | Janda Mikulás | 2092854 | H-12 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
- |
- |
52. | Junker Petra | 1414961 | D55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
- |
- |
53. | Kagelmacher Chiara | 8655898 | D-14 | TV Mönchweiler | Germany | |
- |
- |
54. | Kagelmacher Linda | 8655891 | Offen Kurz | TV Mönchweiler | Germany | |
- |
- |
55. | Kagelmacher Marvin | 8655892 | H-12 | TV Mönchweiler | Germany | |
- |
- |
56. | Kolupa Ingrid | 8655897 | D19 | TV Mönchweiler | Germany | |
- |
- |
57. | König Eva | 8112113 | D55 | LSG Weiher | Germany | |
X |
X |
58. | König Katharina | 8290198 | D19 | LSG Weiher | Germany | |
X |
X |
59. | König Kirsten | 8636991 | D45 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
X |
60. | König Stefan | 8632428 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
X |
61. | Krassowizkaya Galina | 440488 | D55 | TGV Horn | Germany | |
- |
- |
62. | Krassowizkiy Michael | 2803 | H-18 | TGV Horn | Germany | |
- |
- |
63. | Krassowizkiy Yuriy | 2842 | H55 | TGV Horn | Germany | |
- |
- |
64. | Laun Michael | 410503 | Offen Lang | TGV Horn | Germany | |
- |
- |
65. | Leukert Dietmar | 6385 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
66. | Maiwald Ilse | 8655899 | D19 | TV Mönchweiler | Germany | |
- |
- |
67. | Miess Robert | 1411004 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
68. | Möschle Peter | 231958 | H-12 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
X |
69. | Müller Andreas | 236910 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
70. | Parker Simon | 7003452 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
71. | Pester Helen | 410523 | D-16 | LSG Weiher | Germany | |
X |
X |
72. | Pfiz Rolf | 4838 | H55 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
73. | Prolingheuer Marika | 2865 | D-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
- |
- |
74. | Prolingheuer Markus | 8260672 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
- |
- |
75. | Quednau Claudia | 8655889 | D55 | TV Mönchweiler | Germany | |
- |
- |
76. | Röck Christian | 1409864 | H19 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
X |
- |
77. | Rosink Marina | 1009329 | D19 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
78. | Salzer Michel | 1006373 | D/H-12 begleitet | OLG Ortenau | Germany | |
X |
X |
79. | Schimmeck Bonnie | 8220697 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
80. | Schmidt Ella | 231997 | D-12 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
81. | Schmidt Jürgen | 2023909 | H55 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
82. | Schmidt Noah | 8647300 | H-14 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
83. | Schuh Klaus | 8655895 | H55 | TV Mönchweiler | Germany | |
- |
- |
84. | Schulze Eija | 7205959 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
85. | Schüßler Fiona | 8441122 | D-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
86. | Schüßler Nora | 8223355 | D-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
87. | Schweiker Ben | 2060360 | H-18 | SV Wannweil | Germany | |
- |
- |
88. | Schwind Katja | 2036240 | D19 | OLG Ortenau | Germany | |
- |
- |
89. | Schwind Klaus | 8160571 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
- |
- |
90. | Sickerling Rainer | 410507 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
91. | Siriza Juri | 7208103 | H35 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
92. | Spehr Uta | 8655887 | D55 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
- |
- |
93. | Stöhr Linus | 7161101 | H-18 | SV Wannweil | Germany | |
- |
- |
94. | Tevini Janne | 7204576 | H-14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
X |
- |
95. | Váradi Attila | 363479 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
96. | Váradi Bence | 206248 | H-14 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
97. | Vavra Colin | 7000112 | H19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
X |
- |
98. | Vischer Friedrich | 7201232 | H75 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
99. | Weber Jonas | 8311206 | H-12 | SV Wannweil | Germany | |
- |
- |
100. | Weber Justus | 8220409 | H-12 | SV Wannweil | Germany | |
- |
- |
101. | Werner Manuel | 7061201 | H-18 | SV Wannweil | Germany | |
- |
- |
102. | Witzel Michael | 8338524 | H45 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
- |
- |
103. | Wörner Siegfried | 9772222 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
- |
- |
104. | Wuestenhagen Rolf | 8120570 | H45 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
- |
- |