M10 |
1. | Žnidar Klemen | | M10 | Individuals/No club | | |
2. | Ravnikar Tadej | | M10 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
3. | Bačnar Tušar Aljoša | 1070655 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Kurtanjek Lan | 2142753 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Sedej Žiga | 8639742 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
Ž10 |
1. | Eržen Izabela | 980592 | Ž10 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Jarc Neža | 235870 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Bončina Vianez | 422512 | Ž10 | OK SK | Slovenia | |
M12 |
1. | Jarc Val | 2069801 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Obid Anze | 2132996 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Prezelj Mihej | 2141155 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Tomažič Anže | 2056371 | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
M16 |
1. | Erjavec Jakob | 2069796 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Malus Ožbej | 1425114 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Soklič Jošt | | M16 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
4. | Bogataj Rok | 2045663 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Gantar Borut | 406857 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Sedej David | 8639743 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
M18 |
1. | Turk Nejc | 1425107 | M18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Seljak Jaka | 2069825 | M18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Bizjak Božo | 2133344 | M18 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Gantar Primož | 2107071 | M18 | OK Azimut | Slovenia | |
M21E |
1. | Polojaz Goran | 8515539 | M21E | Individuals/No club | | |
2. | Stone Vajk | | M21E | Individuals/No club | | |
3. | Arnuš Matej | | M21E | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Žnidaršič Urban | 1408998 | M21E | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
5. | Soklič Franci | | M21E | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
6. | Tušar Peter | 1401615 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Hvala Gregor | 1398955 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Štanfel Matjaž | 8667834 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Klapčić Dragan | | M21E | Dobra Kapljica | Croatia | |
10. | Šuran Jakov | | M21E | Dobra Kapljica | Croatia | |
11. | Pobega Davor | 2114460 | M21E | OK Tivoli | Slovenia | |
M35 |
1. | Cankar Uroš | 980588 | M35 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Ficur Maurizio | 8011122 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Kölner Blaž | 7210500 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Petrovič Dušan | 1566506 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
5. | Bačnar Janko | 1021018 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Gantar Kristjan | 2107075 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Poljanšek Aleš | 8101970 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Kračun Rajko | 889724 | M35 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
9. | Kokelj Denis | 1404150 | M35 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
10. | Kolman Miran | 1411630 | M35 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
11. | Jevševar Bojan | 2077852 | M35 | OK Brežice | Slovenia | |
12. | Andrejc Gregor | 1401643 | M35 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
13. | Pečar Aljoša | 1399965 | M35 | Mariborski OK | Slovenia | |
Ž12 |
1. | Šuc Teja | 2070920 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Poženel Leila Ema | 2107083 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Mlakar Špela | 2224209 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Prezelj Timeja | 2420719 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Bizjak Julija | 2148496 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
Ž16 |
1. | Kölner Brina | 2113842 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Ugrin Nikolina | 2114455 | Ž16 | OK Tivoli | Slovenia | |
3. | Kunc Mojca | 2073099 | Ž16 | OK Tivoli | Slovenia | |
4. | Raj Ema Pika | 7028039 | Ž16 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
Ž18 |
1. | Obid Neža | 8639745 | Ž18 | OK Azimut | Slovenia | |
Ž21E |
1. | Gostan Bojana | | Ž21E | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Ravnikar Nika | 8639685 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Zavrl Zala | 9011122 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Jezeršek Polona | 7210499 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Gustafsson Moa | 9200663 | Ž21E | Uddevalla Orienteringsklubb | Sweden | |
7. | Serženta Seljak Zala | 8639736 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Eržen Nea | 2052183 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Gantar Lara | 7204436 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
10. | Bogataj Pia | 2142756 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
11. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
12. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | Ž21E | OK Tivoli | Slovenia | |
Ž35 |
1. | Plavčak Ana | 2045587 | Ž35 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Močnik Tina | 2070918 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Boncina Abigael Vanessa | 1968213 | Ž35 | OK SK | Slovenia | |
5. | Gantar Damjana | 2107072 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Flerin Drevenšek Suzana | 1404143 | Ž35 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
7. | Lovrec Valerija | 889727 | Ž35 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
8. | Kmetec Barbara | 1408132 | Ž35 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
9. | Hribar Anica | 2077785 | Ž35 | OK Brežice | Slovenia | |
Ž45 |
1. | Zupan Romana | 1425101 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Vuga Seljak Alenka | 9000050 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Stojan Petra | 2069834 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Škarabot Alenka | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
5. | Vodlan Darja | | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
6. | Žižek Saša | 2141141 | Ž45 | OK Azimut | Slovenia | |
Otroška |
1. | Mlakar Oliver | 2142769 | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Bačnar Tušar Nace | 435603 | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
Začetniška |
1. | Osterman Matej | | Začetniška | Individuals/No club | | |
2. | Lautar Brina | | Začetniška | Individuals/No club | | |
3. | Bodlaj Primoz | | Začetniška | Individuals/No club | | |
4. | Šude Žan | | Začetniška | Individuals/No club | | |
5. | Kunc Rešek Natalija | 445687 | Začetniška | OK Tivoli | Slovenia | |
6. | Tomažič Anja | 2056372 | Začetniška | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
Open |
1. | Lautar Leon | | Open | Individuals/No club | | |
2. | Žnidar Klemen | | Open | OK Tivoli | Slovenia | |
M21A |
1. | Draksler Matjaž | 520502 | M21A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Poženel Natan Maj | 8639675 | M21A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Šuc Timotej | 2113841 | M21A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Kavčič Jure | 1425115 | M21A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Ravnikar Andraž | 232464 | M21A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
6. | Eržen Valentin | 1000555 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Močnik Nejc | 1401614 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Obid Marko | 2107057 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Černe Aljaž | 2065597 | M21A | OK Tivoli | Slovenia | |
10. | Kunc Matevž | 2050437 | M21A | OK Tivoli | Slovenia | |
11. | Jevševar Martin | 2077853 | M21A | OK Brežice | Slovenia | |
M21B |
1. | Jarc Andrej | 2070917 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Malus Franc | 1425117 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Bizjak Boštjan | 1110256 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Mlakar Tomaž | 2229803 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Kurtanjek Luka | 2142754 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Prezelj Rado | 1021259 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Mikuž Denis | 8639728 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Mikuž Erik | 8639722 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Sušnik Rok | 8639744 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
M45 |
1. | Savinšek Primož | 1404138 | M45 | Individuals/No club | | |
2. | Ievstafiev Oleksandr | 1302717 | M45 | Individuals/No club | | |
3. | Zupan Gregor | 8072525 | M45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Savinšek Primož | 1404138 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
5. | Vidič Matej | 2069845 | M45 | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Pretnar Janez | 1652011 | M45 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
7. | Kunc Robert | 2073100 | M45 | OK Tivoli | Slovenia | |
Ž14 |
1. | Jarc Ajda | 2034095 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Gantar Brina | 2114454 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Eržen Nika | 2107055 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Andrejc Miša | 2102031 | Ž14 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
5. | Raj Lili Ivana | 7003840 | Ž14 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
Ž21B |
1. | Močnik Petra | 2300253 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Gorjup Poženel Darja | 2113845 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Peternel Izabel | 8639676 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Malus Marta | 1425113 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Ravnikar Monika | 9002007 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Guštin Katja | | Ž21B | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
8. | Istenič Maja | 2127789 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Tušar Tina | 442828 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
10. | Obid Maja | 2127797 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
11. | Prezelj Klavdija | 2146199 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
12. | Ugrin Maja | 2114451 | Ž21B | OK Tivoli | Slovenia | |
M14 |
1. | Kölner Anže | 2069806 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Malus Drejc | 1425112 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Bizjak Beno | 2148495 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Kurtanjek Lovro | 2142763 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Mlakar Robi | 1110266 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Sedej Rok | 8639740 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
M55 |
1. | Korelc Andrej | 2069819 | M55 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Smole Dušan | 439276 | M55 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
3. | Radovan Dalibor | 2107073 | M55 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
4. | Benko Robert | 886733 | M55 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
5. | Škarabot Miha | 7841967 | M55 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
6. | Močnik Silvij | 1401599 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Borštnik Aleš | 406885 | M55 | OK Tivoli | Slovenia | |
8. | Čufer Stanko | 2034098 | M55 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
9. | Kete Ivo | 2034084 | M55 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
M65 |
1. | Sedej Vlado | 1398546 | M65 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Nelson Charles | 202151 | M65 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Lapajne Janko | 406850 | M65 | OK Azimut | Slovenia | |