Bamberger Traininglauf 2021->Entries by classes (number of entries: 28)
Report type:
Entries by name |
Entries by classes |
Entries by countries |
Entries by clubs
Schüler |
1. | Großkopf Silke | Schüler | Individuals/No club | | |
2. | Kleinert Paul | Schüler | Individuals/No club | | |
3. | Busch Arthur | Schüler | TV Coburg-Neuses | Germany | |
4. | Weid Angelika | Schüler | TV Coburg-Neuses | Germany | |
FL Fortgeschrittene lang |
1. | Tartler Harald-Peter | FL Fortgeschrittene lang | Individuals/No club | | |
2. | Kleinert Stefan | FL Fortgeschrittene lang | Individuals/No club | | |
3. | Tatzel Anton | FL Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Neuses | Germany | |
4. | Bohl Emil | FL Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Neuses | Germany | |
5. | Vetter Benjamin | FL Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Neuses | Germany | |
6. | Busch Dennis | FL Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Neuses | Germany | |
7. | Böhme André | FL Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Neuses | Germany | |
8. | Böhme Katja-Christine | FL Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Neuses | Germany | |
9. | Cionoiu Daniel | FL Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Neuses | Germany | |
10. | Cionoiu Gheorghe | FL Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Neuses | Germany | |
11. | Jakobsen Daniel | FL Fortgeschrittene lang | USV Jena | Germany | |
12. | Frank Michael | FL Fortgeschrittene lang | Skiclub Hemhofen e.V. | Germany | |
13. | Großkopf Silke | FL Fortgeschrittene lang | Skiclub Hemhofen e.V. | Germany | |
14. | Geiger Tobias | FL Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Ketschendorf | Germany | |
15. | Rödel Michael | FL Fortgeschrittene lang | TV Coburg-Ketschendorf | Germany | |
16. | Hack Philipp | FL Fortgeschrittene lang | MTV Bamberg | Germany | |
17. | Bader Achim | FL Fortgeschrittene lang | OLF Mainz | Germany | |
FK Fortgeschrittene kurz |
1. | Schwarzkopf Irma | FK Fortgeschrittene kurz | TV Coburg-Neuses | Germany | |
2. | Oechler Dieter | FK Fortgeschrittene kurz | TV Coburg-Neuses | Germany | |
3. | Cionoiu Michaela | FK Fortgeschrittene kurz | TV Coburg-Neuses | Germany | |
4. | Hülss Herbert | FK Fortgeschrittene kurz | TV Coburg-Neuses | Germany | |
5. | Wiegandt Lina | FK Fortgeschrittene kurz | MTV Bamberg | Germany | |
EK Einfach kurz |
1. | Böhme Fynn Padraig | EK Einfach kurz | TV Coburg-Neuses | Germany | |
2. | Streichert Josephine | EK Einfach kurz | MTV Bamberg | Germany | |
|