1. Munich Map Run O-Cup 2021->Entries by classes (number of entries: 49)
Bahn A - Lang |
1. | Reuschl Bernhard | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | YES |
2. | Stoffel Rainer | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | YES |
3. | Vallina Abaria Alejandro | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | YES |
4. | Ehrl Blandine | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
5. | Manoilova Olga | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
6. | Kolloch Gerda | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
7. | Hay Jack | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
8. | Weinig Peter | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
9. | Silfwergard Örjan | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
10. | Kolehmainen Ari | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
11. | Kozhevnikov Arist | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
12. | Natho Ronny | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
13. | Natho Susanne | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
14. | Kuebler Hansjoerg | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
15. | Flandrin Maxime | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
16. | Enborg Andreas | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
17. | Danninger Tobias | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
18. | Badia Comas Núria | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
19. | Oechler Heike | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | YES |
20. | Körner Ralph | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | YES |
21. | Lang Florian | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | YES |
22. | Eben Josef | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | YES |
23. | Freitag Iris | Bahn A - Lang | DARC Oberbayern | Germany | YES |
24. | Chromá Kateřina | Bahn A - Lang | KOS Tesla Brno | Czech Republic | YES |
25. | Hinkelmann Erik | Bahn A - Lang | KOS Tesla Brno | Czech Republic | YES |
26. | Walthaner Janis | Bahn A - Lang | TV 1861 im ASV Landau | Germany | YES |
27. | Walthaner Roman | Bahn A - Lang | TV 1861 im ASV Landau | Germany | YES |
28. | Aluas Ioan | Bahn A - Lang | DAV Sektion Karpaten | Germany | YES |
29. | Ivansson Jan | Bahn A - Lang | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | YES |
30. | Johansson Bernt | Bahn A - Lang | HSV Absam Orientierungslauf | Austria | YES |
31. | Engler Ralf | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | YES |
Bahn B - Mittel |
1. | Lorda Fernandez Blanca | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | YES |
2. | Pelletier Alix | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | YES |
3. | Hay Sylvia | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
4. | Natho Leonie | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
5. | Natho Yara | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
6. | Badia Landefeld Gil | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
7. | Rathje-Kübler Ilka | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
8. | Zhang Xin | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
9. | Garus Rainer | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
10. | Freitag Peter | Bahn B - Mittel | DARC Oberbayern | Germany | YES |
11. | Walthaner Ronja | Bahn B - Mittel | TV 1861 im ASV Landau | Germany | YES |
12. | Walthaner Silke | Bahn B - Mittel | TV 1861 im ASV Landau | Germany | YES |
Bahn C - Kurz |
1. | Zöller Fiona | Bahn C - Kurz | DARC Franken | Germany | YES |
Bahn C - Kinder |
1. | Atkinson Anais | Bahn C - Kinder | Individuals/No club | | YES |
2. | Hay Lukas | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | YES |
3. | Kozhevnikov Alexander | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | YES |
4. | Oechler Lukas | Bahn C - Kinder | OLV Landshut | Germany | YES |
Bahn B - Juniors |
1. | Danninger Bastian | Bahn B - Juniors | OC München | Germany | YES |