ZL 2 - Tekma po sodniškem seminarju->Entries by countries (number of entries: 84)
1. | Rovtar Jošt | 442819 | B | Individuals/No club | | |
2. | Rupnik Andraž | | B | Individuals/No club | | |
3. | Zibelnik Klemen | 8030590 | B | Individuals/No club | | |
4. | Gombač Šuc Elena | | B | Individuals/No club | | |
5. | Šuc Timotej | | B | Individuals/No club | | |
6. | Šuc Enej | | C | Individuals/No club | | |
7. | Šuc Teja | | C | Individuals/No club | | |
8. | Šuc Tin | | C | Individuals/No club | | |
9. | Korenčan Još | 1968213 | C | Individuals/No club | | |
10. | Kremžar Florijan | | C | Individuals/No club | | |
Italy |
1. | Grabar Cristina | 2065902 | B | U.S. Primiero A.S.D | Italy | |
2. | Ongaro Marco | 210167 | B | U.S. Primiero A.S.D | Italy | |
Russia |
1. | Gavrilov Igor | 1007956 | A | Polzela | Russia | |
Slovenia |
1. | Eržen Boris | 520504 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Sladič Roman | 442575 | B | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Obid Marko | 2107057 | A | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Gantar Tjaž | 2077609 | A | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Štanfel Matjaž | 500459 | A | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Sedej Matej | 1413730 | A | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Jazbar Jožko | 1398949 | A | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Leban Manja | 2069811 | B | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Leban Mineja | 2069812 | B | OK Azimut | Slovenia | |
10. | Bogataj Boštjan | 2045683 | B | OK Azimut | Slovenia | |
11. | Gantar Damjana | | B | OK Azimut | Slovenia | |
12. | Gantar Kristjan | | B | OK Azimut | Slovenia | |
13. | Lapajne Janko | 406850 | B | OK Azimut | Slovenia | |
14. | Bogataj Nataša | 2088810 | B | OK Azimut | Slovenia | |
15. | Vidič Matej | 2069845 | B | OK Azimut | Slovenia | |
16. | Kacin Emil | 300748 | B | OK Azimut | Slovenia | |
17. | Nelson Charles | 202151 | B | OK Azimut | Slovenia | |
18. | Tomažin Urša | 7300413 | B | OK Azimut | Slovenia | |
19. | Istenič Maja | 1000555 | B | OK Azimut | Slovenia | |
20. | Sedej Vlado | 1398546 | B | OK Azimut | Slovenia | |
21. | Obid Aljaž | 2107069 | C | OK Azimut | Slovenia | |
22. | Obid Maja | | C | OK Azimut | Slovenia | |
23. | Obid Neža | 2107054 | C | OK Azimut | Slovenia | |
24. | Eržen Nea | 2052183 | C | OK Azimut | Slovenia | |
25. | Bogataj Rok | 2045663 | C | OK Azimut | Slovenia | |
26. | Letonja Arlina | | C | OK Azimut | Slovenia | |
27. | Gantar Primož | | C | OK Azimut | Slovenia | |
28. | Sedej Rok | 406859 | C | OK Azimut | Slovenia | |
29. | Gantar Borut | | C | OK Azimut | Slovenia | |
30. | Sedej David | 406860 | C | OK Azimut | Slovenia | |
31. | Serženta Seljak Zala | 435644 | C | OK Azimut | Slovenia | |
32. | Boncina Abigael | 422512 | C | OK Azimut | Slovenia | |
33. | Piltaver Jaka | 1398941 | A | OK Brežice | Slovenia | |
34. | Hribar Anica | 2077785 | A | OK Brežice | Slovenia | |
35. | Jevševar Bojan | 2077852 | A | OK Brežice | Slovenia | |
36. | Kurinčič Simon | 2113833 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
37. | Zupan Gregor | 2070920 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
38. | Kölner Blaž | 2052358 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
39. | Pust Tomaž | 2088287 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
40. | Kremžar Tomaž | 2103909 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
41. | Malus Franc | 2069802 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
42. | Zorman Jernej | 9988877 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
43. | Zavrl Zala | 9011122 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
44. | Trunk Špela | 2052361 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
45. | Pogačar Ana Pia | 2052388 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
46. | Stojan Petra | 2069834 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
47. | Turk Nejc | 2069800 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
48. | Pust Karin | 2069847 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
49. | Zupan Romana | 2070919 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
50. | Zupan Lara | 2070918 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
51. | Zupan Tilen | 2070917 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
52. | Paradiž Petra | 2069797 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
53. | Cokan Jan | 438986 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
54. | Kurinčič Jakob | 235878 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
55. | Kremžar Lucija | 2103910 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
56. | Malus Ožbej | 438993 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
57. | Trunk Nejc | 1401620 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
58. | Trunk Neža | 2069805 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
59. | Malus Drejc | 438991 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
60. | Čerin Matej | 2110350 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
61. | Borštnik Aleš | 406885 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
62. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
63. | Čerin Aleš | 2050455 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
64. | Škarabot Miha | 7841967 | A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
65. | Petrovič Dušan | 1566506 | A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
66. | Rojc Iztok | 7777222 | A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
67. | Poženel Natan Maj | 2107053 | B | Planinsko društvo Tolmin | Slovenia | |
68. | Pretnar Janez | 1652011 | A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
69. | Pretnar Irma | 1398945 | B | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
70. | Pretnar Tanja | 1398953 | B | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
71. | Čufer Stanko | 2034098 | A | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |