1. | Norberhuis Steffan | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
2. | Raaphorst Philip | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
3. | Van Den Heuvel Mardo | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
4. | Van Zweeden Dorien | 345952 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
5. | Van Zweeden Vera | 337625 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
6. | Van Reedt Dortland Maartje | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
7. | De Wit Nout | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
8. | Stokkermans Tom | 1221771 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
9. | Van Arnhem Nando | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
10. | Van Zweeden Anne | 345953 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
11. | Van Zweeden Cas | 345951 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
12. | Verduijn Irene | | 4.5 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
13. | Ruhe Michelle | | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
14. | Wichers Hoeth Jochem | | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
15. | Backer Jantien | | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
16. | Van Hoegaerden Coline | | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
17. | Van Zweeden Jacqueline | 337624 | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
18. | Branger Justin | | 5.5 km middel | Individuals/No club | | |
Czech Republic |
1. | Jirásek Michal | 7777400 | 8 km technisch moeilijk | OK Slavia Hradec Kralove | Czech Republic | |
2. | Jiraskova Barbora | 2053561 | 4.5 km technisch moeilijk | OK Slavia Hradec Kralove | Czech Republic | |
Netherlands |
1. | Zwikker Sadie | 6289 | 8 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
2. | Demarteau Martell | | 8 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
3. | Geers Kees | 213490 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
4. | Mulder Katinka | 332112 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
5. | Zwikker Marit | 2063357 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
6. | Zwikker Olga | 1403443 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
7. | Zwikker Dirk | 222156 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
8. | Broex Bart | 752603 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
9. | Appelboom Frans | 2063358 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
10. | Stijkel Henk | 1403441 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
11. | Wessels Sonny | | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
12. | Siezen Mark | | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
13. | Heller Renee | 222151 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
14. | Van Werven Olaf | 6287 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
15. | Van Eif Plien | 2034167 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
16. | Zwikker Christa | 222155 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
17. | Van Elten Johan | 565000 | 4.5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
18. | Pellegrom Erwin | 2063352 | 5.5 km middel | Argus | Netherlands | |
19. | Appelboom Elly | 2063359 | 5.5 km middel | Argus | Netherlands | |
20. | Eggels Iris | | 5.5 km middel | Argus | Netherlands | |
21. | Siezen Tess | | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
22. | Siezen Dirk | | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
23. | Siezen Lotte | | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
24. | Stijkel Julian | | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
25. | Zwikker Elin | 332116 | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
26. | Pellegrom Mark | 222157 | 3 km eenvoudig (H/D -12) | Argus | Netherlands | |
27. | Elfrink Herman | 1312959 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
28. | Luzzi Damiano | | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
29. | Van Den Berg Arie Willem | | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
30. | Elfrink Tessa | | 4.5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
31. | Mensink Frank | 994111 | 4.5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
32. | Van Der Hulst Robert | 1411302 | 4.5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
33. | Witsenboer Jan | 2041776 | 4.5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
34. | Pince Van Der Aa Peter | 1008206 | 4.5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
35. | De Weert Evelien | | 5.5 km middel | olv MINOR | Netherlands | |
36. | Van Der Wijk Pim | 7110266 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
37. | Wit De Hans | 7001414 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
38. | Dongen, Van Michel | 8001976 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
39. | Daemen Eletta | 1418622 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
40. | Rand Larissa | 741212 | 4.5 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
41. | Hoeksma Martine | 7690909 | 4.5 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
42. | Swinkels Elke | | 8 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
43. | Engel Jasper | | 8 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
44. | Van Loon Roland | 1201048 | 8 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
Spain |
1. | Manrubia Marta | 1425696 | 4.5 km technisch moeilijk | Club Orientacio Bergueda | Spain | |