1. | Pereverzina Natalia | 300344 | D21 | Individuals/No club | | YES |
npereverzina@mail.ru |
2. | Karpenkova Elena | | D50 | Individuals/No club | | |
|
3. | Pereverzina Maria | 1443044 | DE | Individuals/No club | | YES |
|
4. | Brabants Gert | | H21 | Individuals/No club | | |
|
5. | Van Der Kleij Jeroen | 232832 | H35 | Individuals/No club | | |
Jeroenvdk@gmail.com |
6. | Bleyen Patrick | 7705097 | H55 | Individuals/No club | | |
|
7. | Sterckx Sylvain | 7211883 | HE | Individuals/No club | | |
sterckx.sylvain@hotmail.com |
Australia |
1. | Gray Mikaela | 8650376 | D-18 | Ugly Gully Orienteers | Australia | YES |
|
2. | Gray Meredith | 9201052 | D40 | Ugly Gully Orienteers | Australia | YES |
|
3. | Gray Daniel | 8644940 | H-20 | Ugly Gully Orienteers | Australia | YES |
|
4. | Gray Ryan | 8650366 | H-20 | Ugly Gully Orienteers | Australia | YES |
|
5. | Gray Brenton | 1601731 | H55 | Ugly Gully Orienteers | Australia | YES |
brenton@wildfiresports.com.au |
Belgium |
1. | Krekels Julia | 8003550 | D-18 | TROL Belgium | Belgium | |
juliakrekels02@gmail.com |
2. | Mertens Kristel | 49853 | D50 | TROL Belgium | Belgium | |
|
3. | Mampaey Martine | 1829972 | D50 | TROL Belgium | Belgium | |
martine.mampaey@gmail.com |
4. | Rooman Rudy | 1401686 | H50 | TROL Belgium | Belgium | |
|
5. | Vervoort Wim | 8630901 | H50 | TROL Belgium | Belgium | |
wimvervoort1@telenet.be |
6. | Spiessens Dirk | 1515719 | H55 | TROL Belgium | Belgium | |
sd2550@gmail.com |
7. | Van Dyck Erik | 8321201 | H55 | TROL Belgium | Belgium | |
erikvandyck1@telenet.be |
8. | Van Bosch Julien | | H60 | TROL Belgium | Belgium | |
julienvanbosch@telenet.be |
9. | Peeters Ken | 8198508 | HE | TROL Belgium | Belgium | |
ken.peeters@gmail.com |
10. | Marien Gilberte | 1162994 | D70 | Kempische Orientatielopers | Belgium | |
|
11. | Gressens Eddy | 8732 | H60 | Kempische Orientatielopers | Belgium | |
|
12. | Walbers Johan | 1041995 | H60 | Kempische Orientatielopers | Belgium | |
|
13. | Heuninckx Luc | 1828061 | H65 | Kempische Orientatielopers | Belgium | |
|
14. | Bylemans Jos | 1876989 | H70 | Kempische Orientatielopers | Belgium | |
|
15. | De Rijk Andre | 4920 | H80 | Kempische Orientatielopers | Belgium | |
|
16. | Ceunen Georges | 300959 | H80 | Kempische Orientatielopers | Belgium | |
|
17. | Keuppens Kato | 8630913 | D-18 | Omega | Belgium | |
|
18. | D'hondt Sofie | 1019999 | D40 | Omega | Belgium | |
|
19. | De Grande Angelique | 8000675 | D45 | Omega | Belgium | |
|
20. | Van De Moortel Katleen | 2010282 | D50 | Omega | Belgium | |
|
21. | Driesen Marina | 7139190 | D60 | Omega | Belgium | |
wallaert.patrick@telenet.be |
22. | Blommen Paulette | 4999 | D65 | Omega | Belgium | |
|
23. | Geypen Kim | 8740 | DE | Omega | Belgium | |
|
24. | Cox Clara | 2117844 | DB | Omega | Belgium | |
|
25. | Verhaegen Rik | | H-10A | Omega | Belgium | |
|
26. | Mangelschots Stef | 7139146 | H-10A | Omega | Belgium | |
|
27. | Mangelschots Sam | 7139198 | H-10B | Omega | Belgium | |
|
28. | Das Lukas | | H-16 | Omega | Belgium | |
|
29. | De Roeck Alex | | H21 | Omega | Belgium | |
|
30. | Jansen Kim | 8000688 | H40 | Omega | Belgium | |
|
31. | Das Jo | | H40 | Omega | Belgium | |
|
32. | Aerts Franky | | H45 | Omega | Belgium | |
|
33. | Mangelschots Gert | | H45 | Omega | Belgium | |
|
34. | Dulieu Roger | 9201731 | H50 | Omega | Belgium | |
|
35. | Fabré Dirk | 211608 | H55 | Omega | Belgium | |
dirk@fabre.be |
36. | Verhaegen Lotte | 2117843 | H55 | Omega | Belgium | |
|
37. | Jacobs François | 4985 | H55 | Omega | Belgium | |
niet te vroeg |
38. | Vande Weijer Erik | 7139192 | H55 | Omega | Belgium | |
carpool met dirk ceulemans |
39. | Ceulemans Dirk | 7139191 | H55 | Omega | Belgium | |
|
40. | Baeyens Leo | | H60 | Omega | Belgium | |
|
41. | Vanaken Rogier | 2800463 | H65 | Omega | Belgium | |
|
42. | Buytaert Anton | 8002098 | H65 | Omega | Belgium | |
|
43. | Talloen Joost | 830413 | HE | Omega | Belgium | |
|
44. | Veraart Ben | | H45 | Kempische Oriëntatielopers | Belgium | |
|
45. | Bievelez Fabian | | H50 | bievelez | Belgium | |
sprlbievelez@gmail.com |
46. | Henkes-Johanns Maria | 8300008 | D55 | OLG Sankt Vith ARDOC | Belgium | |
|
47. | Hock Michael | 1973213 | H45 | OLG Sankt Vith ARDOC | Belgium | |
|
48. | Henkes Freddy | 8196288 | H55 | OLG Sankt Vith ARDOC | Belgium | |
|
49. | Rooman Claudia | 201880 | D21 | ASUB Orientation | Belgium | |
|
50. | Debehogne Jean-Noël | 7590224 | H60 | ASUB Orientation | Belgium | |
frsojndebehogne@skynet.be |
51. | Van Der Cruys Jean Pierre | 1393109 | H75 | ASUB Orientation | Belgium | |
vandercruysjp@skynet.be |
52. | Kuub Tarmo | 8101098 | HE | ASUB Orientation | Belgium | |
tarmoq@gmail.com |
53. | Renard Jeanne | 7212091 | D-12 | hamok | Belgium | |
|
54. | Renard Maya | 7212087 | D-14 | hamok | Belgium | |
|
55. | Thys Amber | 8666023 | D45 | hamok | Belgium | |
|
56. | Verberne An | 364360 | D50 | hamok | Belgium | |
|
57. | Oeyen Greet | 8202070 | DE | hamok | Belgium | |
Graag vroege starttijd om de kinderen nadien te kunnen begeleiden. |
58. | Deferm Jens | 505585 | H-10B | hamok | Belgium | |
|
59. | Deferm Kobe | 1934 | H-10B | hamok | Belgium | |
|
60. | Van Der Kleij Jakob | | H-10B | hamok | Belgium | |
|
61. | Deferm Sam | 1001017 | H40 | hamok | Belgium | |
Graag vroege starttijd om de kinderen nadien te kunnen begeleiden |
62. | Schutjes Stefaan | 4944 | H40 | hamok | Belgium | |
|
63. | Timmers Ronny | 222303 | H45 | hamok | Belgium | |
|
64. | Cloostermans Bonaventuur | 9201780 | H80 | hamok | Belgium | |
|
65. | Anciaux Benjamin | 8638375 | HE | hamok | Belgium | |
|
66. | Van Der Kleij Dries | 2111199 | HE | hamok | Belgium | |
|
67. | Vandermeulen Séverine | 8664160 | D35 | C.O.Liège | Belgium | |
severinevdm@yahoo.fr |
68. | Renard Françoise | 8664168 | D55 | C.O.Liège | Belgium | |
renardfran@skynet.be |
69. | Vandermeulen Bernadette | 8625774 | D60 | C.O.Liège | Belgium | |
b.vandermeulen@skynet.be |
70. | Vandermeulen Bruno | 8040953 | HB | C.O.Liège | Belgium | |
b.vandermeulen@skynet.be |
71. | Scuvee Robert | 49107 | H65 | C.O.Liege | Belgium | |
|
72. | Collienne Irma | 2136526 | D55 | OLV Eifel | Belgium | |
irma.collienne@hotmail.com |
73. | Tonneau William | 7110985 | H21 | OLV Eifel | Belgium | |
williamtonneau@hotmail.com |
74. | Mattart Louise | 242888 | D-12 | Hermathenae Orientation SPA | Belgium | YES |
|
75. | Mattart Antoine | | H-18 | Hermathenae Orientation SPA | Belgium | YES |
|
76. | Mattart Eric | 1020734 | H45 | Hermathenae Orientation SPA | Belgium | YES |
|
77. | Sterckx Florian | 1451736 | HE | Balise 10 | Belgium | |
|
Denmark |
1. | Kristensen Arne | 213996 | H60 | Herlufsholm | Denmark | |
|
2. | Strib Hans Chr. | 8111112 | H70 | Herlufsholm | Denmark | |
|
3. | Helweg Janni Anette | 7070771 | D45 | Ballerup OK | Denmark | YES |
jahelweg@mail.tele.dk |
4. | Bonde Annette | 8640550 | D55 | Ballerup OK | Denmark | YES |
annette.bonde@sport.dk |
5. | Jorgensen Gregers | 8635885 | H60 | Ballerup OK | Denmark | YES |
ghj.sport@gmail.com |
6. | Pedersen Joergen | 639639 | H60 | Akademisk Skytteforening | Denmark | YES |
udestue@gmail.com |
Finland |
1. | Kivelä Tuomas | 682031 | H45 | Raisu Lumous | Finland | YES |
|
2. | Koivula Sirpa | | D65 | Helsingin Suunnistajat | Finland | YES |
sirpaekoivula@gmail.com |
3. | Liljeström Matias | 2021465 | H-14 | Helsingin Suunnistajat | Finland | YES |
|
4. | Liljeström Kimmo | 7202703 | H45 | Helsingin Suunnistajat | Finland | YES |
Kimmo.j.liljestrom@gmail.com |
5. | Koivula Jouko | 8004311 | H70 | Helsingin Suunnistajat | Finland | YES |
jouko.koivula@gmail.com |
6. | Liljeström Åge | 9201973 | H70 | Helsingin Suunnistajat | Finland | YES |
age.liljestrom@pp.inet.fi |
7. | Nieminen Jyrki | 1201068 | H50 | Lounais-Hämeen Rasti | Finland | YES |
jyrki.v.nieminen@storaenso.com |
8. | Moilanen Ulla | 180643 | D55 | Kuopion Suunnistajat | Finland | |
|
9. | Moilanen Anna | 507279 | DE | Kuopion Suunnistajat | Finland | |
anna.moilanen@hotmail.com |
10. | Suutari Juha | 195988 | H50 | Kuopion Suunnistajat | Finland | |
|
11. | Savolainen Markku | 226588 | H60 | Kuopion Suunnistajat | Finland | |
|
12. | Yliluikki Matti | 9201793 | H50 | Suomusjärven Sisu | Finland | YES |
|
13. | Virta Marko | 1201044 | H50 | Turun Suunnistajat | Finland | YES |
|
14. | Solonen Joni | 8666070 | HE | Lahden Suunnistajat -37 | Finland | YES |
joni.95@windowslive.com |
15. | Niskanen Teemu | 8291293 | HE | Lahden Suunnistajat -37 | Finland | YES |
niskanen.teemu@hotmail.com |
16. | Vaenerberg Niko | | HE | Lahden Suunnistajat -37 | Finland | YES |
niko.vaenerberg@gmail.com |
17. | Mäkinen Tapani | 8665502 | HE | Turun Metsänkävijät | Finland | YES |
|
France |
1. | Tirez Kim | 7211009 | D21 | co colmar | France | |
|
2. | Potvin Anja | 421682 | D50 | co colmar | France | |
|
3. | Tirez Guy | 7209343 | H50 | co colmar | France | |
|
4. | Segondy Agnès | 1403439 | D50 | Tout Azimut Fameck | France | YES |
agnes.segondy@orange.fr |
5. | Vanel Elise | 2058028 | DE | Tout Azimut Fameck | France | YES |
agnes.segondy@orange.fr |
6. | Collomb Denis | 1033599 | H50 | co amberieu | France | YES |
|
7. | Paris Aurelia | 8198304 | DE | CRCO | France | YES |
licornette68@hotmail.fr |
8. | Page Philippe | 9689004 | H55 | Charente Maritime Orientation | France | YES |
philippe.page@icloud.com |
Germany |
1. | Drese Evi | 9021970 | D45 | OLV Uslar | Germany | YES |
|
2. | Drese Werner | 1271061 | H55 | OLV Uslar | Germany | YES |
|
3. | Vilz Marion | 563372 | D50 | TV Eitelborn | Germany | YES |
|
4. | Vilz Wolfgang | 563371 | H55 | TV Eitelborn | Germany | YES |
wolfgang.vilz@online.de |
5. | Götte Heinrich | | H65 | OLF Mainz | Germany | |
|
6. | Wanner Alexandra | | D60 | OLG Siegerland | Germany | |
|
7. | Wanner Nikolaj | 222260 | H55 | OLG Siegerland | Germany | |
|
8. | Heinfeldner Stephanie | 1983069 | D35 | Hansa Simmerath | Germany | YES |
|
9. | Heinfeldner Michael | 7479 | H35 | Hansa Simmerath | Germany | YES |
|
10. | Mohren Andreas | 308951 | H50 | Hansa Simmerath | Germany | YES |
|
11. | Wollgarten Helmut | 2777 | H65 | Hansa Simmerath | Germany | YES |
|
12. | Wollgarten Hermann | 780150 | H65 | Hansa Simmerath | Germany | YES |
|
13. | Mieske Frank | 7208102 | H35 | Kaulsdorfer OLV Berlin | Germany | YES |
m-f@mieske.de |
14. | Kulikova Galyna | 1004414 | D45 | Silin | Germany | YES |
vsilin@t-online.de |
15. | Silin Vasil | 222253 | H65 | Silin | Germany | YES |
vsilin@t-online.de |
Hong Kong S.A.R., China |
1. | Wong Io Pan | 8641520 | H21 | Youth Advance Orienteering Club | Hong Kong S.A.R., China | |
BBQPANHK@GMAIL.COM |
Hungary |
1. | Dudás Attila | | H45 | Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja | Hungary | |
|
2. | Máriás Diána Nóra | 45244 | D-18 | Maccabi VAC - Hungary | Hungary | |
|
3. | Paskuj Mátyásné | 2056180 | D40 | Maccabi VAC - Hungary | Hungary | |
|
4. | Paskuj Mátyás | 2087750 | HB | Maccabi VAC - Hungary | Hungary | |
paskujm@gmail.com |
Italy |
1. | Giuganino Barbara | 7202221 | D35 | CO2 | Italy | YES |
|
2. | Vassileva Tzvetanka | 8269180 | D40 | CO2 | Italy | YES |
|
3. | Brambilla Stefano | 7203667 | H45 | CO2 | Italy | YES |
|
Latvia |
1. | Andersons Tomass | 9201848 | H-10A | Terrible Hedgehogs OFC | Latvia | YES |
just.human@inbox.lv |
2. | Andersson Air | 8050966 | H55 | Terrible Hedgehogs OFC | Latvia | YES |
air.on@fleep.io |
Netherlands |
1. | Kroon Saskia | | D21 | OLifant | Netherlands | |
|
2. | Hoeksma Martine | 7690909 | D50 | OLifant | Netherlands | YES |
|
3. | Jasulaityte Lina | 1188775 | D50 | OLifant | Netherlands | |
|
4. | Van Boven Eva | 901127 | DE | OLifant | Netherlands | |
|
5. | Wagenaar Marc | 7117118 | H21 | OLifant | Netherlands | YES |
|
6. | Heesakkers Davy | 7703201 | H35 | OLifant | Netherlands | YES |
|
7. | Van Der Wijk Pim | 7110266 | H50 | OLifant | Netherlands | YES |
|
8. | Kennis Hennie | 8657235 | H55 | OLifant | Netherlands | |
h.kennis@kpnplanet.nl |
9. | Van Boven Guus | 550403 | H60 | OLifant | Netherlands | YES |
|
10. | Van De Riet Gerrit | 8160756 | H60 | OLifant | Netherlands | YES |
|
11. | Heikoop Anne | 1301730 | H60 | OLifant | Netherlands | YES |
anne.heikoop@hotmail.com |
12. | Hereijgers Remco | 8103222 | HE | OLifant | Netherlands | YES |
ram.hereijgers@hotmail.com |
13. | van de Ven Masja | 7140266 | D50 | KOVZ | Netherlands | YES |
|
14. | Kurt Sascha | 63766 | H-10A | KOVZ | Netherlands | |
|
15. | Van Loon Roland | 1201048 | H45 | KOVZ | Netherlands | YES |
|
16. | Jochems Steven | 7300315 | H55 | KOVZ | Netherlands | YES |
|
Norway |
1. | Nilsen Espen Fyhn | 8657105 | H50 | Stavanger Orienteringsklubb | Norway | |
|
2. | Hope Frida | 2001614 | D-12 | Modum OL | Norway | YES |
m-inhop@online.no |
3. | Hope May Ingela | 2001725 | D45 | Modum OL | Norway | YES |
m-inhop@online.no |
4. | Hope Oskar | 2001725 | H-14 | Modum OL | Norway | YES |
m-inhop@online.no |
5. | Hope Gunnar | 2001615 | H55 | Modum OL | Norway | YES |
m-inhop@online.no |
Portugal |
1. | Dawson Caty | 9102190 | D65 | GAFANHORI | Portugal | YES |
|
2. | Dawson Roy | 9102785 | H70 | GAFANHORI | Portugal | YES |
|
Russia |
1. | Kunitskaya Natalia | | D45 | Titan | Russia | |
|
2. | Bor Alex | | H55 | Titan | Russia | |
|
Slovakia |
1. | Valyavka Viktoriya | 502256 | D-12 | Cardinal | Slovakia | YES |
|
2. | Denysenko Tamara | 7200270 | D55 | Cardinal | Slovakia | YES |
|
Slovenia |
1. | Udovic Metka | 781126 | D40 | OK Bovec | Slovenia | YES |
|
2. | Bosisio Kristian | 761015 | H40 | OK Bovec | Slovenia | YES |
|
Sweden |
1. | Valentin Lotta | 2078259 | D60 | Gustavsbergs OK | Sweden | YES |
matzl@ownit.nu |
2. | Haraldsson Margareta | 2078297 | D70 | Gustavsbergs OK | Sweden | YES |
mmhar@outlook.com |
3. | Larsson Matz | 2078159 | H65 | Gustavsbergs OK | Sweden | YES |
matzl@ownit.nu |
4. | Haraldsson Magnus | 895424 | H65 | Gustavsbergs OK | Sweden | YES |
mmhar@outlook.com |
5. | Engelby Ulla | 540609 | D65 | Pan-Kristianstad | Sweden | |
ulla.engelby@icloud.com |
6. | Bengtsson Peo | 502218 | H80 | Pan-Kristianstad | Sweden | |
|
7. | Bergenfur Mats | 8110209 | H45 | IK Vikings OK | Sweden | YES |
mats.bergenfur@gmail.com |
8. | Lindqvist Kalle | 9525487 | H65 | Växjö OK | Sweden | YES |
kalle.lindqvist52@gmail.com |
9. | Nordström Fredrik | 8207746 | H45 | OK Älgen | Sweden | YES |
fredrik.nordstrom.karlstad@gmail.com |
10. | Lilja Mats | 230571 | H50 | OK Älgen | Sweden | YES |
|
11. | Sellgren Marianne | 902980 | D70 | Sigtuna OK | Sweden | YES |
marianne.sellgren@telia.com |
12. | Sellgren Anders | 449535 | H70 | Sigtuna OK | Sweden | YES |
anders.sellgren@telia.com |
Switzerland |
1. | Sulzer Maria | 1082057 | D60 | OLG Skandia | Switzerland | YES |
|
2. | Sulzer Fritz | 2003743 | H65 | OLG Skandia | Switzerland | YES |
|
3. | Husner Eveline | 8150497 | D21 | OLK WIGGERTAL | Switzerland | |
|
4. | Husner Lily | 8041161 | D55 | OLK WIGGERTAL | Switzerland | |
|
5. | Hofer Margrith | 8101954 | D65 | OLG Breitsee | Switzerland | |
|
6. | Pittet Errol | 8124946 | H70 | OLG Breitsee | Switzerland | |
|
7. | Maibach Susanne | 8130963 | D50 | ol norska | Switzerland | YES |
susanne.maibach@bluewin.ch |
8. | Thys Marclay Renate | 8121970 | D45 | CA Rosé | Switzerland | YES |
|
9. | Godel Anne | 8492104 | D50 | CA Rosé | Switzerland | YES |
|
10. | Blaise Kilian | | H21 | CA Rosé | Switzerland | YES |
|
11. | Marion Jean-claude | 8257651 | H50 | CA Rosé | Switzerland | YES |
|
12. | Hosner Lorena | 8665874 | D-14 | OLregioolten | Switzerland | |
|
13. | Ingrisani Mona | 8653203 | D-16 | OLregioolten | Switzerland | |
|
14. | Wyss Ursula | 8636075 | D65 | OLregioolten | Switzerland | |
franzw@bluewin.ch |
15. | Wyss Franz | 8636070 | H70 | OLregioolten | Switzerland | |
franzw@bluewin.ch |
16. | Keller Heinz | 8665933 | H75 | ol.biel.seeland | Switzerland | YES |
|
17. | Helling Thomas | 1401413 | H55 | Individual | Switzerland | |
|
18. | Schaffner Martin | 8630850 | H50 | OLK Piz Hasi | Switzerland | YES |
|
19. | Zahnd Mey | 8652996 | D-10A | OLG Thun | Switzerland | YES |
|
20. | Zahnd Nadja | 7202682 | D40 | OLG Thun | Switzerland | YES |
|
21. | Zahnd Noé | 8651927 | H-16 | OLG Thun | Switzerland | YES |
|
22. | Zahnd Silvio | 1395539 | H35 | OLG Thun | Switzerland | YES |
|
23. | Lüscher Sophie | 2031025 | D-18 | OLK Argus Lüscher | Switzerland | YES |
mathiasl@hispeed.ch |
24. | Lüscher Eva | 8653177 | D40 | OLK Argus Lüscher | Switzerland | YES |
mathiasl@hispeed.ch |
25. | Lüscher Mathias | 8045161 | H55 | OLK Argus Lüscher | Switzerland | YES |
mathiasl@hispeed.ch |
26. | Wassmer Stefanie | 8150797 | D21 | OLG Suhr | Switzerland | YES |
|
27. | Wassmer Margrit | 251888 | D65 | OLG Suhr | Switzerland | YES |
|
28. | Kohler Käthi | | D60 | OLG Dachsen | Switzerland | |
|
29. | Kohler Hansruedi | | H65 | OLG Dachsen | Switzerland | |
|
Ukraine |
1. | Perepelytsya Mariya | 1008096 | D21 | OC O-KOMPAS | Ukraine | |
miriperepelytsya@gmail.com |
United Kingdom |
1. | Mackenzie Caroline | 1008528 | D55 | Darlington Orienteers | United Kingdom | YES |
caroline.mackenzie7@gmail.com |
2. | Mackenzie Alastair | 886723 | H50 | Darlington Orienteers | United Kingdom | YES |
alastair@batmail.co.uk |
3. | Conway Keiko | 2059634 | D55 | Guildford Orienteers | United Kingdom | YES |
|
4. | Conway Adam | 8121935 | H-18 | Guildford Orienteers | United Kingdom | YES |
|
5. | Conway Phil | 2059633 | H55 | Guildford Orienteers | United Kingdom | YES |
|
6. | Johnson Brian | 8641513 | H65 | Wimborne orienteers | United Kingdom | |
ancientbritbrian@gmail.com |