1. | Ievstafiev Oleksandr | 1302717 | A | Individuals/No club | | |
|
2. | Golmajer Tamara | | C | Individuals/No club | | |
|
3. | Golmajer Verena | | C | Individuals/No club | | |
|
4. | Frantar Brina | | Družinska | Individuals/No club | | |
|
5. | Frantar Rok | | Družinska | Individuals/No club | | |
|
Slovenia |
1. | Blaž Matic | 9101667 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Štarterja |
2. | Ravnikar Nika | 1425106 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Parin&Rika |
3. | Pust Karin | 2069847 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Parin&Rika |
4. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
5. | Babič Silvo | 1425109 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Babičeva banda |
6. | Zavrl Zala | 9011122 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
7. | Zupan Gregor | 7210497 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Sam |
8. | Babič Katja | 7210498 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Babičeva banda |
9. | Zupan Lara | 1425103 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
L&R |
10. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Kelnarce |
11. | Kölner Anže | 2069806 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Kelnerja |
12. | Kölner Blaž | 7210500 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Kelnerja |
13. | Kölner Brina | 2113842 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Kelnarce |
14. | Zupan Romana | 1425101 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
L&R |
15. | Šuc Enej | 2113839 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Šucki |
16. | Šuc Timotej | 2113841 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Šucki |
17. | Cokan Jan | 2113837 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Ta hitra |
18. | Pust Tomaž | 2088287 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Ta hitra |
19. | Stojan Petra | 2069834 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Sama |
20. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
sama |
21. | Eržen Boris | 520504 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
ŠOK |
22. | Plavčak Ana | 2045587 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
ŠOK |
23. | Eržen Plavčak Izabela | 980592 | Družinska | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
|
24. | Eržen Valentin | 1000555 | A | OK Azimut | Slovenia | |
|
25. | Gantar Lara | 2077619 | A | OK Azimut | Slovenia | |
Pivo&Cvetje |
26. | Obid Marko | 2107057 | A | OK Azimut | Slovenia | |
|
27. | Hvala Gregor | 1398955 | A | OK Azimut | Slovenia | |
Štarterja |
28. | Obid Neža | 2107054 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sosolke |
29. | Eržen Nea | 2052183 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sosolke |
30. | Sedej David | 1413730 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sedeji 1 |
31. | Sedej Katarina | 1398546 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sedeji 2 |
32. | Sedej Rok | 1413730 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sedeji 1 |
33. | Sedej Vlado | 1398546 | B | OK Azimut | Slovenia | |
Sedeji 2 |
34. | Ugrin Nikolina | 2114455 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
OKT A1 |
35. | Pobega Davor | 2114460 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
OKT A1 |
36. | Ugrin Maja | 2114451 | C | OK Tivoli | Slovenia | |
|
37. | Piltaver Jaka | | A | OK Brežice | Slovenia | |
Pivo&Cvetje |