Individuals/No club |
1. | Sheianov Evgenii | | M10 | Individuals/No club | | |
2. | Bandić Tarik | | M21A | Individuals/No club | | |
3. | Chernykh Sergey | 1404992 | M50 | Individuals/No club | | |
4. | West Colin | | M55 | Individuals/No club | | |
5. | Makhalov Nikolay | 437725 | M75+ | Individuals/No club | | |
6. | Kapan Gokhan | | OPEN 2 | Individuals/No club | | |
7. | Darling Andrea | | W21A | Individuals/No club | | |
8. | Sologubova Elena | 1301477 | W50 | Individuals/No club | | |
AEROFLOT |
1. | Kaslov Petr | 2040720 | M65 | AEROFLOT | Russia | |
2. | Serebrykov Rudolf | 1302210 | M75+ | AEROFLOT | Russia | |
3. | Shirokov Evgeny | 2008217 | M75+ | AEROFLOT | Russia | |
4. | Karimov Kchalit | 2040377 | M75+ | AEROFLOT | Russia | |
5. | Markova Tatiana | 238476 | W65 | AEROFLOT | Russia | |
6. | Labutina Luidmila | 1301183 | W65 | AEROFLOT | Russia | |
Anapa-Surf |
1. | Lozovik Andrey | | M21B | Anapa-Surf | Russia | |
2. | Lozovik Dmitry | | M50 | Anapa-Surf | Russia | |
Brownteam |
1. | Rachev Boyko | 1007825 | M35 | Brownteam | Bulgaria | |
2. | Nikolov Krasimir | 412778 | M35 | Brownteam | Bulgaria | |
Bulgarian O Federation |
1. | Venev Simeon | 338406 | M20 | Bulgarian O Federation | Bulgaria | |
2. | Venev Ventsislav | 412666 | M21E | Bulgarian O Federation | Bulgaria | |
3. | Koynov Konstantin | 1007900 | M50 | Bulgarian O Federation | Bulgaria | |
Cool Runnings |
1. | Mahr Matthias | 761025 | M21E | Cool Runnings | United Kingdom | |
2. | Weeds Abi | 772203 | W21E | Cool Runnings | United Kingdom | |
Eborienteers |
1. | Griffiths Bill | 260271 | M60 | Eborienteers | United Kingdom | |
Emmaboda Verda OK |
1. | Påhlstorp Jan | 15708 | M65 | Emmaboda Verda OK | Sweden | |
2. | Påhlstorp Monica | 444608 | W65 | Emmaboda Verda OK | Sweden | |
IFK Göteborg |
1. | Eng Jakob | 770721 | M21E | IFK Göteborg | Sweden | |
2. | Eng Annica | 699202 | W21E | IFK Göteborg | Sweden | |
Istanbul Orienteering Spor Kulubu |
1. | Takis Feridun | 1008153 | M35 | Istanbul Orienteering Spor Kulubu | Turkey | |
2. | Diri Refik | 1393028 | M35 | Istanbul Orienteering Spor Kulubu | Turkey | |
Javorak |
1. | Jablan Nenad | 1980625 | M14 | Javorak | Montenegro | |
2. | Spaic Nikola | 1980624 | M14 | Javorak | Montenegro | |
3. | Spaic Martin | 1980623 | M16 | Javorak | Montenegro | |
4. | Samardzic Vidak | 1392082 | M16 | Javorak | Montenegro | |
5. | Blecic Marko | 1980626 | M21A | Javorak | Montenegro | |
6. | Vujicic Dejan | 1980621 | M21A | Javorak | Montenegro | |
7. | Pejakovic Boris | 1980606 | M21A | Javorak | Montenegro | |
8. | Abramovic Nebojsa | | OPEN 1 | Javorak | Montenegro | |
9. | Perovic Masa | 1392086 | W12 | Javorak | Montenegro | |
10. | Dukic Milena | 1980620 | W12 | Javorak | Montenegro | |
11. | Muratovic Ana | 1980619 | W16 | Javorak | Montenegro | |
12. | Kilibarda Nadja | 1392085 | W16 | Javorak | Montenegro | |
13. | Stolica Nadja | 1392084 | W16 | Javorak | Montenegro | |
Kapetan Angel |
1. | Kaludjerovic Jovan | | M12 | Kapetan Angel | Montenegro | |
2. | Cebalovic Jovan | | M12 | Kapetan Angel | Montenegro | |
3. | Kaludjerovic Zarko | | M14 | Kapetan Angel | Montenegro | |
4. | Mudresa Marko | | M14 | Kapetan Angel | Montenegro | |
5. | Kaludjerovic Vasilije | | M16 | Kapetan Angel | Montenegro | |
6. | Milic Predrag | | M16 | Kapetan Angel | Montenegro | |
7. | Borozan Milica | | W12 | Kapetan Angel | Montenegro | |
8. | Mirkovic Anja | | W12 | Kapetan Angel | Montenegro | |
Karlsbyhedens Ik |
1. | Johansson Lars | 640530 | M50 | Karlsbyhedens Ik | Sweden | |
2. | Öhgren Anna-karin | 409464 | W50 | Karlsbyhedens Ik | Sweden | |
Kauhajoen Karhu |
1. | Laine Harri | 415509 | M60 | Kauhajoen Karhu | Finland | |
2. | Laine Kaija | 415518 | W60 | Kauhajoen Karhu | Finland | |
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja |
1. | Oláh Sandor | 307789 | M45 | Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja | Hungary | |
2. | Oláh Renáta | 206235 | W21A | Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja | Hungary | |
KOB Sokol Pezinok |
1. | Piják Vlado | 307271 | M60 | KOB Sokol Pezinok | Slovakia | |
2. | Pijáková Eva | 46287 | W55 | KOB Sokol Pezinok | Slovakia | |
Malahit |
1. | Maxim Peskin | 238665 | M10 | Malahit | Russia | |
2. | Artem Sokolov | 238041 | M10 | Malahit | Russia | |
3. | Koblet Thomas | | M21A | Malahit | Russia | |
4. | Alexey Malikov | 333109 | M21B | Malahit | Russia | |
5. | Ilya Malikov | 238240 | M21B | Malahit | Russia | |
6. | Anatoly Yantsevich | 250921 | M60 | Malahit | Russia | |
7. | Daria Malikova | 500537 | OPEN 3 | Malahit | Russia | |
8. | Ekaterina Peskina | 2070248 | W21A | Malahit | Russia | |
9. | Mironova Elena | 1633821 | W21A | Malahit | Russia | |
10. | Chesnokova Olga | 238189 | W21A | Malahit | Russia | |
11. | Marina Malikova | 1602537 | W55 | Malahit | Russia | |
12. | Irina Chesnokova | 250992 | W65 | Malahit | Russia | |
Melbourne Forest Racers |
1. | Liggins Paul | 9200775 | M45 | Melbourne Forest Racers | Australia | |
Mosmeridian |
1. | Kot Vladimir | 1302426 | M21E | Mosmeridian | Russia | |
2. | Kot Marina | | W55 | Mosmeridian | Russia | |
Naturfreunde Wien |
1. | Friedl Martin | 2030969 | M45 | Naturfreunde Wien | Austria | |
2. | Obsieger Alexa | 830408 | OPEN 2 | Naturfreunde Wien | Austria | |
3. | Mattes Gerda | 307607 | W60 | Naturfreunde Wien | Austria | |
OK Azimut |
1. | Kacin Vojko | 406709 | OPEN 1 | OK Azimut | Slovenia | |
OK Berane |
1. | Radunovic Vuk | 2063071 | M12 | OK Berane | Montenegro | |
2. | Spasovic Panto | 2063078 | M12 | OK Berane | Montenegro | |
3. | Radunovic Aleksandar | 2063084 | M14 | OK Berane | Montenegro | |
4. | Djurisic Mihailo | 2063075 | M14 | OK Berane | Montenegro | |
5. | Crnovrsanin Mazo | 2063072 | M16 | OK Berane | Montenegro | |
6. | Drobnjak Matija | 2063082 | M16 | OK Berane | Montenegro | |
7. | Lutovac Vladimir | 2063081 | M18 | OK Berane | Montenegro | |
8. | Vulic Luka | 1980622 | M18 | OK Berane | Montenegro | |
9. | Radojevic Filip | 2063090 | M18 | OK Berane | Montenegro | |
OK Ermak |
1. | Vedin Arkadii | 1633707 | M55 | OK Ermak | Russia | |
2. | Vedina Olga | 1600890 | W55 | OK Ermak | Russia | |
OK klemmingen |
1. | Soldagg Lars | 780321 | M21E | OK klemmingen | Sweden | |
2. | Soldagg Diana | 29119 | W21E | OK klemmingen | Sweden | |
OK Medeina |
1. | Cepenas Bronius | 2013342 | M60 | OK Medeina | Lithuania | |
2. | Kutka Rimvydas | 2013347 | M65 | OK Medeina | Lithuania | |
3. | Kutkiene Violeta | 1406155 | W55 | OK Medeina | Lithuania | |
OK Perkmandeljc Trbovlje |
1. | Sladič Roman | 442575 | OPEN 1 | OK Perkmandeljc Trbovlje | Slovenia | |
OK Scout |
1. | Drecun Janko | | M12 | OK Scout | Montenegro | |
2. | Drecun Milos | | M14 | OK Scout | Montenegro | |
3. | Stanojevic Damir | | M16 | OK Scout | Montenegro | |
4. | Jovanovic Vladimir | | M16 | OK Scout | Montenegro | |
5. | Kaludjerovic Dusan | | OPEN 2 | OK Scout | Montenegro | |
6. | Vujovic Petar | | OPEN 2 | OK Scout | Montenegro | |
OK-TAF |
1. | Kalp Gölken | 1395305 | M21E | OK-TAF | Turkey | |
Orienta-MosCompass |
1. | Afanasov Yury | 250938 | M75+ | Orienta-MosCompass | Russia | |
Orienteering Albania |
1. | Subashi Arlind | | M20 | Orienteering Albania | Albania | |
2. | Bosina Inge | | W55 | Orienteering Albania | Albania | |
Orienteering Klub Silva Campina |
1. | Stroescu Daniel | 1393079 | M21E | Orienteering Klub Silva Campina | Romania | |
2. | Tudorache Mihai | 7000005 | M35 | Orienteering Klub Silva Campina | Romania | |
OT RTANJ |
1. | Maksimovic Nikola | 1003734 | M21E | OT RTANJ | Serbia | |
PK Pobeda |
1. | Krnjaić Dušan | 2034116 | M21E | PK Pobeda | Serbia | |
Policija Crne Gore |
1. | 1 POL | | V i P CG /Military and police CG | Policija Crne Gore | Montenegro | |
2. | 2 POL | | V i P CG /Military and police CG | Policija Crne Gore | Montenegro | |
3. | 3 POL | | V i P CG /Military and police CG | Policija Crne Gore | Montenegro | |
4. | 4 POL | | V i P CG /Military and police CG | Policija Crne Gore | Montenegro | |
5. | 5 POL | | V i P CG /Military and police CG | Policija Crne Gore | Montenegro | |
Prijatelj prirode |
1. | Saljic Adi | | M16 | Prijatelj prirode | Bosnia and Herzegovina | |
2. | Sparavalo Andrea | | W16 | Prijatelj prirode | Bosnia and Herzegovina | |
Runolist |
1. | Foco Namik | | M18 | Runolist | Bosnia and Herzegovina | |
Samnanger IL |
1. | Erdal Helge Magnus | 981921 | M50 | Samnanger IL | Norway | |
Sintez |
1. | Taratuta Boris | 1405030 | M50 | Sintez | Russia | |
2. | Bolshunov Gennady | 1006880 | M50 | Sintez | Russia | |
3. | Elena Taratuta | 1405051 | W21A | Sintez | Russia | |
4. | Bolshunova Tatiana | 9200259 | W50 | Sintez | Russia | |
Skogslöparna |
1. | Sundeby Malin | 421437 | W21A | Skogslöparna | Sweden | |
Sluzba zastite i spasavanja |
1. | Krivokapic Mihailo | 888889 | OPEN 3 | Sluzba zastite i spasavanja | Montenegro | |
South Wales Orienteering Club |
1. | Ribbans Peter | 221463 | M55 | South Wales Orienteering Club | United Kingdom | |
SRD SK |
1. | Sheianov Evgenii | 995820 | M21B | SRD SK | Estonia | |
Täby Orientering |
1. | Løvald Hellberg Martin | 777177 | M21A | Täby Orientering | Sweden | |
2. | Hellberg Roland | 553555 | M50 | Täby Orientering | Sweden | |
3. | Løvald Anne Cecilie | 600402 | W50 | Täby Orientering | Sweden | |
Torquay Boys Grammar School |
1. | Birdsall Matt | 440657 | M14 | Torquay Boys Grammar School | United Kingdom | |
2. | Twigger Hugo | 363776 | M14 | Torquay Boys Grammar School | United Kingdom | |
3. | Condon James | 440653 | M14 | Torquay Boys Grammar School | United Kingdom | |
4. | Kneath Sam | 363775 | M14 | Torquay Boys Grammar School | United Kingdom | |
5. | Dean James | 433124 | M16 | Torquay Boys Grammar School | United Kingdom | |
6. | Jamieson Harry | 440656 | M16 | Torquay Boys Grammar School | United Kingdom | |
7. | Snow Tom | 440652 | M16 | Torquay Boys Grammar School | United Kingdom | |
8. | Clarke Dominic | 433121 | M16 | Torquay Boys Grammar School | United Kingdom | |
9. | Chesters Ben | 584778 | M35 | Torquay Boys Grammar School | United Kingdom | |
10. | Perrelle Steve | 440651 | M55 | Torquay Boys Grammar School | United Kingdom | |
11. | Lillicrap Thomas | 50102 | M65 | Torquay Boys Grammar School | United Kingdom | |
Tumba-Mälarhöjden OK |
1. | Sundeby Annica | 421421 | W21A | Tumba-Mälarhöjden OK | Sweden | |
Turun Metsänkävijät |
1. | Suntila Juha | 741912 | M21E | Turun Metsänkävijät | Finland | |
Uddevalla OK |
1. | Gustafsson Anders | 26452 | M45 | Uddevalla OK | Sweden | |
2. | Gustafsson Ellinor | 26453 | W50 | Uddevalla OK | Sweden | |
Universitatea Craiova |
1. | Minoiu Emi | 9000102 | M16 | Universitatea Craiova | Romania | |
2. | Blejdea Alexandru | 9000104 | M20 | Universitatea Craiova | Romania | |
3. | Barkasz Daniel | 9000103 | M21E | Universitatea Craiova | Romania | |
4. | Minoiu Emilian | 9000107 | M55 | Universitatea Craiova | Romania | |
5. | Minoiu Veronica | 9000101 | W21E | Universitatea Craiova | Romania | |
6. | Anghel Andra | 9000110 | W21E | Universitatea Craiova | Romania | |
Vesta SPb |
1. | Pontaplev Artem | 1404067 | M14 | Vesta SPb | Russia | |
2. | Pontaplev Vasili | 1404062 | M35 | Vesta SPb | Russia | |
Vojska Crne Gore |
1. | 1 VCG | | V i P CG /Military and police CG | Vojska Crne Gore | Montenegro | |
2. | 2 VCG | | V i P CG /Military and police CG | Vojska Crne Gore | Montenegro | |
3. | 3 VCG | | V i P CG /Military and police CG | Vojska Crne Gore | Montenegro | |
4. | 4 VCG | | V i P CG /Military and police CG | Vojska Crne Gore | Montenegro | |
5. | 5 VCG | | V i P CG /Military and police CG | Vojska Crne Gore | Montenegro | |
6. | 6 VCG | | V i P CG /Military and police CG | Vojska Crne Gore | Montenegro | |
7. | 7 VCG | | V i P CG /Military and police CG | Vojska Crne Gore | Montenegro | |
8. | 8 VCG | | V i P CG /Military and police CG | Vojska Crne Gore | Montenegro | |
9. | 9 VCG | | V i P CG /Military and police CG | Vojska Crne Gore | Montenegro | |
Vujketove veverice |
1. | Žagar Vujadin | 233100 | M45 | Vujketove veverice | Serbia | |
WAT |
1. | Siegert Reinhard | 46333 | M65 | WAT | Austria | |
Wolga |
1. | Vikulin Roman | 667665 | M21B | Wolga | Russia | |
2. | Balandin Sergei | 1994027 | M45 | Wolga | Russia | |
3. | Danilov Alexander | 2005882 | M50 | Wolga | Russia | |
4. | Potapov Mikhail | 254713 | M60 | Wolga | Russia | |
5. | Viatkin Lev | 2005873 | M75+ | Wolga | Russia | |
6. | Startcev Dmitrii | 2005809 | OPEN 2 | Wolga | Russia | |
7. | Startceva Tatiana | 2005863 | OPEN 2 | Wolga | Russia | |
8. | Startceva Elizaveta | 254422 | OPEN 2 | Wolga | Russia | |
9. | Balandina Irina | 2005887 | W21A | Wolga | Russia | |
10. | Vikulina Svetlana | 254426 | W50 | Wolga | Russia | |
11. | Zhurlova Svetlana | 2005823 | W50 | Wolga | Russia | |
12. | Danilova Antonina | 1386875 | W50 | Wolga | Russia | |
13. | Potapova Nina | 254416 | W60 | Wolga | Russia | |