v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
KievOPEN-2018->Entries by clubs  (number of entries: 479)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Тренер / Coach Розряд / Qualification

Individuals/No club
1.Ivanov DenisKidsIndividuals/No clubYES Б/Р
2.Казаков Роман895118KidsIndividuals/No clubYES Б/Р
3.Лопандя ЛевKidsIndividuals/No clubYES Чёрныш Т. А. Б/Р
4.Дьяченко Егор KidsIndividuals/No clubYES Б/Р
5.Буглак ЄвгеніяKidsIndividuals/No clubYES Б/Р
6.Задворный ДмитрийKidsIndividuals/No clubYES Б/Р
7.Грушка МакарM12Individuals/No club Дяченко В.Ю II-ю
8.Fam ChungM12Individuals/No club Б/Р
9.Карпович ФедорM18Individuals/No club КМС
10.Rybalchenko VadimM18Individuals/No club І
11.Сидоренко Артем1000434M21AIndividuals/No clubYES Дудин А. МС
12.Kulikovskyi VolodymyrM21AIndividuals/No club Б/Р
13.Klymenchuk JenyaM21AIndividuals/No clubYES Viktor Biloshitskiy І
14.Lysov OleksandrM21AIndividuals/No clubYES Б/Р
15.Слюсар ВолодимирM21AIndividuals/No club Семетюта Г.О. І
16.Petrov ArsenM21AIndividuals/No club Б/Р
17.Kovalenko Yuriy1408814M21AIndividuals/No clubYES КМС
18.Дмитрук ОлександрM21EIndividuals/No clubYES Білошицький В.М МСМК
19.Ракша НикитаM21EIndividuals/No clubYES Б/Р
20.Surenian Nver9200189M21EIndividuals/No club Б/Р
21.Volkov Alexander1007050M21EIndividuals/No clubYES Б/Р
22.Расько ЮрійM21EIndividuals/No clubYES КМС
23.Savchenko Olexii1300869M21EIndividuals/No clubYES Шкура В. М. МС
24.Yerko StanislavM21EIndividuals/No clubYES особисто Б/Р
25.Sukhov MaximM21EIndividuals/No club Б/Р
26.Чумак ДмитрийM21EIndividuals/No clubYES КМС
27.Кувайсков ЮрійM21EIndividuals/No club III
28.Churilov IevgeniiM35Individuals/No clubYES Білошицький Віктор Миколайович Б/Р
29.Rudenko YevhenM35Individuals/No clubYES II
30.Gremiatskyi AntonM35Individuals/No clubYES Б/Р
31.Петкевич СергійM35Individuals/No clubYES КМС
32.Zadvornyy VladimirM40Individuals/No clubYES Б/Р
33.Ковтуненко Володимир1407026M40Individuals/No clubYES Черниш Є.Ю. КМС
34.Усенко Андрiй1001622M45Individuals/No clubYES КМС
35.Uskov Andrei1008076M45Individuals/No clubYES Б/Р
36.Gisholt Helge344978M50Individuals/No club Б/Р
37.Михаил Ткачук1408858M50Individuals/No clubYES Б/Р
38.Шкура Володимир1300132M55Individuals/No clubYES І
39.Фурса Олег335910M65Individuals/No clubYES КМС
40.Юрійчук ВасильOPEN beginnersIndividuals/No club Б/Р
41.Кальченко Катя1000437W14Individuals/No clubYES Дудин А. I-ю
42.Мизернюк Мирослава1008052W14Individuals/No clubYES Б/Р
43.Парубець Лера1000439W14Individuals/No clubYES Дудин А. I-ю
44.Білякова Анастасія1007669W16Individuals/No clubYES КМС
45.Telipko MarharytaW18Individuals/No club КМС
46.Kovalenko AnnaW21AIndividuals/No clubYES Васіна І.В. КМС
47.Ivanova NataliyaW21AIndividuals/No clubYES КМС
48.Шевченко МаріяW21AIndividuals/No clubYES Б/Р
49.Медвідь АнастасіяW21AIndividuals/No clubYES КМС
50.Soldatova Olga1300723W21AIndividuals/No clubYES Gert G.V. КМС
51.Пишняк АлисаW21EIndividuals/No club Б/Р
52.Chornobryvtseva OlyaW40Individuals/No clubYES II
53.Davenport KateW40Individuals/No club Б/Р
54.Піховкіна Поліна1391358W40Individuals/No clubYES Доценко О. КМС
55.Тетяна Явдощук1300770W45Individuals/No clubYES Б/Р
56.Медуниця ОльгаW45Individuals/No clubYES І

O-club-1, Kyiv
1.Baglyk Olena1008099W45 O-club-1, KyivUkraineYES Б/Р

ARDF TAEM UA
1.Іщенко Діма363321M18ARDF TAEM UAUkraineYES Іщенко КМС

Arterium
1.Sur SergiiM55ArteriumUkraineYES Б/Р

Bamby Club
1.Prasol KaterynaKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю
2.Grysha OleksandrKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю
3.Lutova MarinaKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska Б/Р
4.Antonov OleksandrKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska Б/Р
5.Pavlov DmytroKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska Б/Р
6.Yanchenko NadiyaKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska Б/Р
7.Melnichuk ВоgdanKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю
8.Prasol MakarKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska Б/Р
9.Yanchenko IllyaKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю
10.Orlovsky SvyatoslavM12Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska I-ю
11.Sityashenko RomanM12Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю
12.Kobec IvanM12Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю
13.Kardashevskyi DenysM21ABamby ClubUkraineYES M.Narovlianska Б/Р
14.Kardashevska ValeriyaW12Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska ІІІ-ю
15.Savchuk ElisavetaW14Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska I-ю

FEA
1.Krysenko Dmytro8654194M21AFEAUkraineYES III

Kislorod+
1.Петренко ВладимирM12Kislorod+ UkraineYES Дудник Т.О Б/Р
2.Ярослав ЧеркуновM21AKislorod+ UkraineYES Дудник И.А Б/Р
3.Балась Максим1300229M21EKislorod+ UkraineYES Дудник Т.О КМС
4.Дудник Илья9200190M21EKislorod+ UkraineYES Дудник Т.О КМС
5.Петренко ВиталийM35Kislorod+ UkraineYES Балась М.С II
6.Сергиенко ДарьяW16Kislorod+ UkraineYES Дудник И.А КМС
7.Елена КарповичW18Kislorod+ UkraineYES Дудник И.А КМС
8.Дуднік АннаW21AKislorod+ UkraineYES Дудник И.А КМС
9.Дудник Светлана9201931W21AKislorod+ UkraineYES Дудник.И.А КМС

klochkov
1.Клочков АндрейKidsklochkovUkraineYES Б/Р
2.Клочков ОлегM35klochkovUkraineYES Б/Р

Kozak-club
1.Ганілов ГордійKidsKozak-clubUkraineYES Б/Р
2.Ганилов АлександрM40Kozak-clubUkraineYES Б/Р
3.Хмарская ДианаW18Kozak-clubUkraineYES Б/Р

KSO IF-Deaf
1.Levitsky Nazar9200202M18KSO IF-DeafUkraineYES Коченюк М.М. КМС
2.Fedoseienko Volodymyr9200172M21EKSO IF-DeafUkraineYES Коченюк М.М. КМС

KSO Kompas
1.Федотов ИльяM18KSO KompasUkraine Б/Р
2.Половинко Андрей1300236M21EKSO KompasUkraine МС
3.Lytvyn Oleksandr502545M21EKSO KompasUkraineYES Даньков С.В. КМС
4.Ярош Валентин1415139M21EKSO KompasUkraine КМС
5.Скомороха Максим895128M21EKSO KompasUkraine КМС
6.Дяченко Вадим502529M21EKSO KompasUkraine Б/Р
7.Міліруд Євген1420998M35KSO KompasUkraine Б/Р
8.Перепелиця ОлександрM40KSO KompasUkraine Б/Р
9.Lysenko AndreiM40KSO KompasUkraine Б/Р
10.Maznyi ValeriiM45KSO KompasUkraineYES І
11.Логуновская Анастасия681808W21EKSO KompasUkraine КМС
12.Данькова Алена1404849W21EKSO KompasUkraine КМС

Kyivska Rus
1.Petrov IlliaM14Kyivska RusUkraineYES Б/Р
2.Bondarenko MaksymM18Kyivska RusUkraineYES Б/Р
3.Kovtun ViacheslavM21AKyivska RusUkraineYES Б/Р
4.Vidiborets YiriiM21AKyivska RusUkraineYES Б/Р
5.Surenian Nver9200189M21EKyivska RusUkraineYES Б/Р
6.Nikolaienko Ruslan1601747M21EKyivska RusUkraineYES Б/Р
7.Fokin ArtemM35Kyivska RusUkraineYES КМС
8.Санькин Александр1008060M35Kyivska RusUkraineYES Б/Р
9.Lavryk Oleg1391205M50Kyivska RusUkraineYES Б/Р
10.Мостенська Валентина1391216W16Kyivska RusUkraineYES Сквирський О.І. III
11.Nikolaienko Liliia9200197W21AKyivska RusUkraineYES Б/Р
12.Stelmakh OlenaW21AKyivska RusUkraineYES Б/Р
13.Федосеева Анна9200193W21EKyivska RusUkraineYES ткаченко В. КМС
14.Melnyk Iana1391215W21EKyivska RusUkraineYES Ткаченко В.В. МС

Leader-tour
1.Татарніков Іван7200266KidsLeader-tourUkraineYES Березовський Б/Р
2.Полубенцева Дарья7204622KidsLeader-tourUkraineYES Березовський Б/Р
3.Тимошенко Михайло7200268M12Leader-tourUkraineYES Березовський ІІІ-ю
4.Hadjiu Timofiy1007708M12Leader-tourUkraineYES Березовський II-ю
5.Теремецький Олександр7200263M12Leader-tourUkraineYES Березовський ІІІ-ю
6.Drach Ivan1007705M12Leader-tourUkraineYES Березовський I-ю
7.Naboka Dmytro1007707M12Leader-tourUkraineYES Березовський I-ю
8.Holovach Danylo2040827M14Leader-tourUkraineYES Березовський I-ю
9.Savchuk Vitaliy2040826M14Leader-tourUkraineYES Березовський II-ю
10.Sviderskyi Igor7200292M14Leader-tourUkraineYES Березовський I-ю
11.Vusatyuk Oleksandr7200284M14Leader-tourUkraineYES Березовський II-ю
12.Kovalchuk Serafim7000080M14Leader-tourUkraineYES Березовський КМС
13.Buriy Maksim1007709M14Leader-tourUkraineYES Березовський II-ю
14.Goshenko Igor1007706M14Leader-tourUkraineYES Березовський I-ю
15.Tatarnikov Mykhailo2103535M14Leader-tourUkraineYES Березовський I-ю
16.Yatsenko Volodymyr7200289M14Leader-tourUkraineYES Березовський I-ю
17.Mashkov Illya7200283M16Leader-tourUkraineYES Березовський КМС
18.Нагорний Ілля335909M16Leader-tourUkraineYES Березовський КМС
19.Teremetskyi Timofiy7200264M16Leader-tourUkraineYES Березовський КМС
20.Knyazev Artem7204641M18Leader-tourUkraineYES Березовський КМС
21.Грязєв Богдан1003008M18Leader-tourUkraineYES Березовський КМС
22.Kupriiets Anton895135M21ALeader-tourUkraineYES Купрієць А.В. МС
23.Гонгальский Андрей7204648M21ALeader-tourUkraineYES Березовський КМС
24.Колосов Олег7204631M21ALeader-tourUkraineYES Березовський КМС
25.Андрийченко ВладимирM21ALeader-tourUkraineYES Б/Р
26.Zvyahin Mykyta9102711M21ELeader-tourUkraineYES Березовський КМС
27.Олешко Сергій335907M21ELeader-tourUkraineYES Купрієць А.В. КМС
28.Polianitsa Stanislav1006049M21ELeader-tourUkraineYES Березовський КМС
29.Podgaietskyi Andrii7204611M40Leader-tourUkraineYES Березовський МС
30.Давиденко Юрий335902M40Leader-tourUkraineYES Купрієць А.В. II
31.Ievgen Khaliava535104M40Leader-tourUkraineYES Купрієць А.В. II
32.Pyvovar Oleksandr7204621M55Leader-tourUkraineYES Березовський II
33.Барановський Віктор895136M65Leader-tourUkraine Купрієць А.В. II
34.Petruniak Tetiana1300558W12Leader-tourUkraineYES Березовський І
35.Жилик Анна Анна7000034W12Leader-tourUkraineYES Березовський I-ю
36.Полубенцева Ірина7000031W12Leader-tourUkraineYES Березовський II-ю
37.Mahlych Anastasiia7204649W12Leader-tourUkraineYES Березовський I-ю
38.Litvinenko Oleksandra7200265W14Leader-tourUkraineYES Березовський I-ю
39.Matveeva Irina7000102W14Leader-tourUkraineYES Березовський І
40.Давиденко Катерина363321W14Leader-tourUkraineYES Купрієць А.В. II
41.Serikova Vlada7200285W16Leader-tourUkraineYES Березовський КМС
42.Savchenko Tetyana7200269W18Leader-tourUkraineYES Березовський КМС
43.Прокопенко Дарина7204610W21ALeader-tourUkraineYES Березовський КМС
44.Polianitsa Olga7200286W21ALeader-tourUkraineYES Березовський МС
45.Демченко АленаW21ALeader-tourUkraineYES Купрієць А.В. II
46.Полубенцева Светлана7200267W35Leader-tourUkraineYES Березовський КМС

Lider-Sport
1.Malov DaniilKidsLider-SportUkraine T.Chernysh, M.Shtelmah Б/Р
2.Poznysh JanKidsLider-SportUkraine T.Chernysh, M.Shtelmah Б/Р
3.Karasenko RodionKidsLider-SportUkraine T.Chernysh, M.Shtelmah Б/Р
4.Zakusylo VitaliiKidsLider-SportUkraine T.Chernysh, M.Shtelmah Б/Р
5.Kovalchuk VsevolodM12Lider-SportUkraine T.Chernysh, M.Shtelmah Б/Р
6.Chernysh TetianaW45Lider-SportUkraine E.Chernysh МСМК

Lider-Tour
1.Марич Костянтин9992125M21ELider-TourUkraineYES МС

Lugansk 0,7 OK
1.Dubinin SviatoslavM35Lugansk 0,7 OKUkraineYES Б/Р

lycée français Anne de Kiev
1.Nikolskyi AnatoliiM21Alycée français Anne de KievUkraineYES Б/Р
2.Daubert BenoitM50lycée français Anne de KievUkraineYES Б/Р
3.Daubert OndineW16lycée français Anne de KievUkraineYES Б/Р
4.Daubert MurielW50lycée français Anne de KievUkraineYES Б/Р

Nash Klub
1.Laskarzhevsky Vladyslav8200200M21ENash KlubUkraineYES Б/Р
2.Martsyniv AndriiM40Nash KlubUkraineYES І
3.Kalinichenko Ganna8300300W21ENash KlubUkraineYES Б/Р

National Technical University of Ukraine
1.Mamchur Oleksandr100448M21ANational Technical University of UkraineUkraineYES Ускова С.М. КМС
2.Shpringer AlekseyM21ANational Technical University of UkraineUkraine Ускова С. М. Б/Р
3.Khomenko Ivan1399096M21ENational Technical University of UkraineUkraineYES Ускова С.М. КМС

O-club, Kyiv
1.Шабанов ЄгорKidsO-club, KyivUkraineYES Б/Р
2.Тарасюк ВікторіяKidsO-club, KyivUkraineYES Тарасюк С.А. Б/Р
3.Druzhynin VladyslavM14O-club, KyivUkraineYES Доценко Е. КМС
4.Тарасюк ЄвгенійM14O-club, KyivUkraineYES Тарасюк С.А. Б/Р
5.Gorodynets Artem7000090M21EO-club, KyivUkraineYES Цирень Є. А. Б/Р
6.Tsyren Ievgenii7000060M21EO-club, KyivUkraineYES Захарова П. В. Б/Р
7.Коба Олексiй7052971M40O-club, KyivUkraineYES II
8.Шабанов IгорM40O-club, KyivUkraineYES II
9.Tarasiuk SerhiiM40O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. І
10.Гераськiн Сергiй1395207M40O-club, KyivUkraineYES II
11.Шеренковський Олег1395208M40O-club, KyivUkraineYES II
12.Бенке Артур1633881M45O-club, KyivUkraineYES КМС
13.Druzhynin ViacheslavM45O-club, KyivUkraineYES Бондаренко В.И. І
14.Hlushenkov Vitalii9200168M50O-club, KyivUkraineYES КМС
15.Петров Олександр1008064M50O-club, KyivUkraineYES КМС
16.Бубнов Алексей1633879M50O-club, KyivUkraineYES Б/Р
17.Петров Виталий1300333M55O-club, KyivUkraineYES Б/Р
18.Залесов АлександрM55O-club, KyivUkraineYES Залесова Н. І
19.Летичевський ОлександрM55O-club, KyivUkraineYES І
20.Mykhailichenko Oleksandr1008074M55O-club, KyivUkraineYES І
21.Bozhko Mykola1304085M65O-club, KyivUkraineYES Б/Р
22.Фокін Сергій1008063M65O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. КМС
23.Іванов ВолодимирM65O-club, KyivUkraineYES Петров В., Залєсова Н., Залєсов О. III
24.Дудін Андрій1000435M75O-club, KyivUkraineYES Б/Р
25.Гераськін МихайлоOPEN beginnersO-club, KyivUkraineYES Б/Р
26.Шабанов ДанилаOPEN beginnersO-club, KyivUkraineYES Б/Р
27.Шеренковський АртемOPEN beginnersO-club, KyivUkraineYES Б/Р
28.Гераськiн ОлександрOPEN beginnersO-club, KyivUkraineYES Б/Р
29.Шеренковська ОльгаOPEN beginnersO-club, KyivUkraineYES Б/Р
30.Бубнова ОленаOPEN beginnersO-club, KyivUkraineYES Б/Р
31.Шаршакова ДаринаOPEN beginnersO-club, KyivUkraineYES Б/Р
32.Кротова ЄвгеніяOPEN beginnersO-club, KyivUkraineYES Б/Р
33.Шеренковський ОлексiйOPEN beginnersO-club, KyivUkraineYES Б/Р
34.Шеренковська Олена1395206W40O-club, KyivUkraineYES II
35.Телесань Наталья1000425W50O-club, KyivUkraineYES КМС
36.Залесова НаталияW55O-club, KyivUkraineYES Залесов А. КМС
37.Bozhko Tetyana1000412W55O-club, KyivUkraineYES Б/Р
38.Stepanenko Ellaida1008073W75O-club, KyivUkraineYES КМС

Odessa Team
1.Sereda Daria1300787KidsOdessa TeamUkraineYES Б/Р
2.Колесник Вадим1409424M18Odessa TeamUkraineYES Ускова С.М. І
3.Malyi YuriyM21AOdessa TeamUkraineYES Б/Р
4.Островський Олексій1302178M21AOdessa TeamUkraineYES КМС
5.Бекшаев АлександрM21AOdessa TeamUkraineYES Б/Р
6.Teslenko Mikhaylo1601778M21EOdessa TeamUkraine КМС
7.Колесник Дмитрий1300722M40Odessa TeamUkraineYES II
8.Prasolov Konstantin1393135M40Odessa TeamUkraineYES КМС
9.Sereda Oleksii7543210M40Odessa TeamUkraineYES III
10.Тримбой Игорь9200155M45Odessa TeamUkraineYES Герт Б/Р
11.Власюк ОлександрM45Odessa TeamUkraineYES І
12.Маничев Александр1300779M55Odessa TeamUkraineYES КМС
13.Malyi RomanOPEN beginnersOdessa TeamUkraineYES Б/Р
14.Колесник Евгения1300729W12Odessa TeamUkraineYES Б/Р
15.Sereda Olha7024024W16Odessa TeamUkraineYES І
16.Yudina Marina1302182W21AOdessa TeamUkraine КМС
17.Sereda Ganna7000807W21AOdessa TeamUkraineYES III
18.Колесник Екатерина1007844W40Odessa TeamUkraineYES КМС

Orienteering club ORION
1.Рудич Людмила9200163W50Orienteering club ORIONUkraineYES Трухан І. КМС

Orzhiv orienteering club "Ravlyky"
1.Kulakevych Sergiy8639463M35Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES Olhovyk II

OС Orienta
1.Arakcheev DanilKidsOС OrientaUkraineYES Andriy Bezkorovayniy II-ю
2.Kutovuy BogdanM12OС OrientaUkraineYES Andriy Bezkorovayniy I-ю
3.Bendas DmytroM12OС OrientaUkraineYES Andriy Bezkorovayniy I-ю
4.Kutovuy ArturM16OС OrientaUkraineYES Andriy Bezkorovayniy І
5.Sorokin SergeyM21AOС OrientaUkraineYES Sergey Sorikin КМС
6.Bendas OlenxanderM21EOС OrientaUkraineYES Andriy Bezkorovayniy І
7.Bezkorovayniy Andriy7200271M21EOС OrientaUkraineYES Andriy Bezkorovayniy КМС
8.Chimeris GeorgiyM45OС OrientaUkraineYES Andriy Bezkorovayniy КМС
9.Renkevych IrinaOPEN beginnersOС OrientaUkraineYES Б/Р
10.Chimeris ElenaOPEN beginnersOС OrientaUkraineYES Andriy Bezkorovayniy II-ю
11.Chimeris AnnaW12OС OrientaUkraineYES Andriy Bezkorovayniy I-ю
12.Sofia ProtsW12OС OrientaUkraineYES Andriy Bezkorovayniy II-ю
13.Kutova NataliaW35OС OrientaUkraineYES Andriy Bezkorovayniy І

Peleng
1.Herashchenko RostislavM12PelengUkraineYES I-ю
2.Lisota AndriiM40PelengUkraineYES III
3.Herashchenko Valerii2068654M55PelengUkraineYES КМС
4.Herashchenko EleonoraW45PelengUkraineYES І

RIA
1.Marchuk OleksandrM21ERIAUkraineYES МС

RO TeamFox
1.Полубенцев ОлегM21ERO TeamFoxUkraineYES Іванько О.В. І
2.Зоря КаринаW21ERO TeamFoxUkraineYES Рогова В.І., Іванько О.В. II

RODION
1.Познаєва ОльгаW65RODIONUkraineYES Б/Р

Sever
1.Chashka ArtemM12SeverUkraine Olena Dotsenko II-ю
2.Gavriluk TarasM12SeverUkraine Olena Dotsenko II-ю
3.Fokin LukaM12SeverUkraineYES Olena Dotsenko II-ю
4.Klimenko MaksimM14SeverUkraine Olena Dotsenko ІІІ-ю
5.Druzinin VladislavM14SeverUkraine Olena Dotsenko І
6.Tomashevskiy NazarM14SeverUkraine Olena Dotsenko I-ю
7.Lazarenko YaroslavM14SeverUkraine Olena Dotsenko I-ю
8.Shelyakin SergeyM21ASeverUkraine Б/Р
9.Нестерець ЄвгенM21ESeverUkraine II
10.Афанасьєв МихайлоM21ESeverUkraineYES КМС
11.Люлевич ЄвгенM35SeverUkraineYES Б/Р
12.Сурков СергійM50SeverUkraineYES Б/Р
13.Люлевич ВалеріяW12SeverUkraineYES Б/Р
14.Pashchenko KristinaW14SeverUkraine Olena Dotsenko І
15.Panukova AnastasiyaW16SeverUkraine Olena Dotsenko КМС
16.Zlatieva DariyaW21ASeverUkraine Olena Dotsenko II
17.Dotsenko OlenaW21ASeverUkraine Kostina/Uskova МС
18.Суркова ПолінаW21ESeverUkraineYES Суркова Е.А. КМС
19.Єфименко АннаW21ESeverUkraineYES КМС

Slavutich
1.Bielikov Oleksandr1601758M21ESlavutichUkraineYES Б/Р
2.Parkhomenko Oleksandra1601765W21ESlavutichUkraineYES Б/Р

Sport club Sozh
1.Микулич АлександрM14Sport club SozhBelarus Б/Р
2.Горбатовский Антон1401638M21ESport club SozhBelarus Б/Р
3.Дубровский Виталий681828M21ESport club SozhBelarus Б/Р
4.Микулич ЕвгенийM40Sport club SozhBelarus Б/Р
5.Горбатовская СветланаW35Sport club SozhBelarus Б/Р

Starling Club
1.Скворцова ОлесяKidsStarling ClubUkraineYES Б/Р
2.Скворцов ОлександрM40Starling ClubUkraineYES Б/Р

t/c Globus
1.Євдокимов ДенисM21At/c GlobusUkraineYES Б/Р
2.Zavadskiy KostiantynM21At/c GlobusUkraineYES Шило Я.Г. І
3.Trots PetroM21At/c GlobusUkraineYES Б/Р
4.Starikov DmytrijM21At/c GlobusUkraineYES І
5.Olimpiiev MykytaM21Et/c GlobusUkraineYES Грабець Б.Б. Б/Р
6.Старікова Надія1003083W21At/c GlobusUkraineYES III
7.Гнідець АннаW21At/c GlobusUkraineYES Б/Р

Valtex Lybnu
1.Viunytska ValeriaW21AValtex LybnuUkraine І

Veterans of Kyiv 60+
1.Робак Володимир1391356M65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES МС
2.Гавриленко Лідія1300268W55Veterans of Kyiv 60+UkraineYES КМС
3.Левицька АллаW55Veterans of Kyiv 60+UkraineYES II
4.Горбунова Татьяна1000403W65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES І
5.Тютюнникова ВіраW65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES Б/Р
6.Єфименко Леся1302748W65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES І
7.Закревська СофіяW75Veterans of Kyiv 60+UkraineYES II

Volyn-O
1.Черняк ЮрійM12Volyn-OUkraineYES Гнатюк В.Д. I-ю
2.Карпюк ОстапM14Volyn-OUkraineYES Войтович В.М. II-ю
3.Taras Melnyk7208242M21EVolyn-OUkraine Мельник В.С.,Войтович В.М. МС
4.Спасовський ІгорM35Volyn-OUkraineYES Черчик О.А. МС
5.Петрочук Дмитро259971M35Volyn-OUkraineYES Бортник В.В., Черчик О.А. Б/Р
6.Ярослав ЧернякM35Volyn-OUkraineYES Самостійно II
7.Мальчик Олександр32358M40Volyn-OUkraineYES ГВІ КМС
8.Мельник ВікторM45Volyn-OUkraine І
9.Гупало ОльгаW18Volyn-OUkraineYES Петрочук Д.П. КМС
10.Мельник Христина1111111W18Volyn-OUkraine Мельник Т.В. КМС
11.Климчук Анна7208290W21AVolyn-OUkraine Войтович В.М., Мельник Т.В. КМС
12.Сичук ЛарисаW40Volyn-OUkraineYES Гуцаленко Т.М. І
13.Світлана ЧернякW40Volyn-OUkraineYES Гуцаленко Т.М. III

Voshod
1.Душко ОлегM50VoshodUkraine Пронтішева ЛП Б/Р

www.timex.etov.ua
1.Pisarchyk Valeriy1300600M35www.timex.etov.uaUkraineYES Pisarchyk Valeriy КМС

Власний Шлях
1.Mazur YevhenM21AВласний ШляхUkraineYES КМС

ГрОТ-Гранів
1.Дмитро РискальчукM21AГрОТ-ГранівUkraineYES Рискальчук Д.В. КМС

дюсш-12
1.Буковська КатеринаKidsдюсш-12Ukraine Турлова Н Б/Р
2.Марцева ЮляKidsдюсш-12Ukraine Турлова Н Б/Р
3.Шевчук ДавидKidsдюсш-12Ukraine Турлова Н Б/Р
4.Демченко ПолінаKidsдюсш-12Ukraine Турлова Н Б/Р
5.Єсипчук АртемM12дюсш-12Ukraine Турлова Н II-ю
6.Артюх ДанилоM12дюсш-12Ukraine Турлова Н Б/Р
7.Дудовський ТимофійM12дюсш-12Ukraine Турлова Н ІІІ-ю
8.Кудрявцев МаксимM12дюсш-12Ukraine Турлова Н ІІІ-ю
9.Федоров ВалентинM12дюсш-12Ukraine Турлова Н Б/Р
10.Артюх КирилM12дюсш-12Ukraine Турлова Н Б/Р
11.Дерюгін ЄгорM12дюсш-12Ukraine Турлова Н ІІІ-ю
12.Іванченко МихайлоM12дюсш-12Ukraine Турлова Н II-ю
13.Смірнов МаксимM12дюсш-12Ukraine Турлова Н ІІІ-ю

ДЮСШ-12 (Лідер-тур)
1.Болгов ДмитроM12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак II-ю
2.Куцак ВолодимирM12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак II-ю
3.Витвицький АнтонM12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак II-ю
4.Лойок ТрофимM12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак Б/Р
5.Решетніков ОлександрM12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак ІІІ-ю
6.Двірний МаксимM12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак II-ю
7.Коворотний ІлляM12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак II-ю
8.Куцак ЯрославM12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,СтрижакКалінкін,Стрижак II-ю
9.Недужий ІванM12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак II-ю
10.Поєнко ВадимM12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак I-ю
11.Дзівалтовський ЯнушM14ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак II
12.Шулевський РоманM14ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак ІІІ-ю
13.Кривий ОлегM14ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак III
14.Тимошек ФедірM14ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак ІІІ-ю
15.Русенко ДмитроM16ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак І
16.Синенко ВалентинM18ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак І
17.Поєнко АндрійM18ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак КМС
18.Калінкін Олександр1302819M21AДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Стрижак О.А. МС
19.Шулевська ТетянаOPEN beginnersДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак Б/Р
20.Ірха ЛюбовOPEN beginnersДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак Б/Р
21.Ірха АннаW12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак I-ю
22.Гордієнко АннаW12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак II-ю
23.Недужа МаріяW12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак Б/Р
24.Майстренко СофіяW12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак II-ю
25.Чижова АнастасіяW12ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак ІІІ-ю
26.Юкало СофіяW14ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак ІІІ-ю
27.Смірнова МаріяW14ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак III
28.Юкало МаріяW14ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак ІІІ-ю
29.Матвієнко ПолінаW14ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак Б/Р
30.Чижова ДіанаW14ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак ІІІ-ю
31.Олексієнко АнастасіяW14ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак III
32.Невмержицька КатеринаW14ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак Б/Р
33.Мащенко ЄлизаветаW16ДЮСШ-12 (Лідер-тур)UkraineYES Калінкін,Стрижак II

Киев-Радио
1.Fursa Olena335911W35Киев-РадиоUkraineYES КМС

Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка.Фізичний факультет.1 курс,5Б група
1.Ілюк Олександр1008027M18Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка.Фізичний факультет.1 курс,5Б група UkraineYES Капара Н.В., Капара Е.И., Кобець С.М. МС

Краматорск "Горизонт"
1.Ефименкова АлинаW16Краматорск "Горизонт"Ukraine Ушакова М.Б. I-ю

КСО "ОРІЄНТ"
1.Ліщук Антоній337171M14КСО "ОРІЄНТ"UkraineYES ГВІ II
2.Гуцаленко Тетяна1300828W55КСО "ОРІЄНТ"UkraineYES ГВІ МС

КСО КОРОСТИШІВ
1.Sobolivsʹkyy MakarKidsКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko ІІІ-ю
2.Safonov AlexanderKidsКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko ІІІ-ю
3.Matvyeyev OleksandrKidsКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko Б/Р
4.Burylko NataliaKidsКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko Б/Р
5.Humenyuk VladKidsКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko Б/Р
6.Sobolivsʹka YevaKidsКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko Б/Р
7.Rusetsky DanilM12КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko Б/Р
8.Bashinsky AntonM12КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko I-ю
9.Safonov Nikolay1408833M14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko I-ю
10.Vyhovsky YevgenyM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko III
11.Idyartov AlexanderM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko I-ю
12.Krys IllyaM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko I-ю
13.Harpatin IlyaM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko II-ю
14.Ohorodnik DmytroM16КСО КОРОСТИШІВUkraine Nesterenko II
15.Belyaev Ivan1220000M16КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko КМС
16.Kutsenko Dmytro1777000M16КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko КМС
17.Grabovskiy Andrew1888000M18КСО КОРОСТИШІВUkraine Nesterenko КМС
18.Tereshchenko Zhenia1099999M18КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko КМС
19.Nesterenko Viktor1418235M21EКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko КМС
20.Rusetsky SergiyM35КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko МСМК
21.Burylko Mykola1408835M40КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko І
22.Kozyriev Andrii1710000M40КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko І
23.Kutsenko DmytryM45КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko II
24.Kropyvnytsʹka KatyaW12КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko I-ю
25.Bilobrovets ElenaW14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko II
26.Burylko Vika1408828W14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko I-ю
27.Synchuk IvankaW14КСО КОРОСТИШІВUkraine Nesterenko II-ю
28.Gorodinska MariaW14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko II-ю
29.Petrichenko Victoria1408877W21AКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Nesterenko КМС

МТК "Зелеста"
1.Подпрятов ГригорійM16МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю
2.Білошицький Сергій1005827M21AМТК "Зелеста"UkraineYES КМС
3.Бриндак Євгеній1005497M21AМТК "Зелеста"UkraineYES КМС
4.Аскерова Світлана1005822W12МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю
5.Корбут Кіра1005496W12МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю
6.Компанець Катерина1005499W12МТК "Зелеста"UkraineYES II-ю
7.Тофель МаріяW12МТК "Зелеста"UkraineYES II-ю
8.Анна ЧуріловаW18МТК "Зелеста"UkraineYES І

Олимп
1.Свідницький ОлександрKidsОлимпUkraine Б/Р
2.Леша ЗахарченкоM12ОлимпUkraineYES Свидницкая Л.Г. II-ю
3.Максим РуснакM12ОлимпUkraineYES Свидницкая Л.Г. Б/Р
4.Стас КучмийM12ОлимпUkraineYES Свидницкая Л.Г. II-ю
5.Ярослав ПоводM12ОлимпUkraineYES Свидницкая Л.Г. Б/Р
6.Максим КондратевичM14ОлимпUkraineYES Свидницкая Л.Г. I-ю
7.Вадим Свидницкий1000406M14ОлимпUkraineYES Свидницкая Л.Г. I-ю
8.Молодой ВіталійM21EОлимпUkraineYES КМС
9.Виктор КраснянскийM55ОлимпUkraineYES Свидницкая Л.Г. І
10.Настя ВолощукW12ОлимпUkraineYES Свидницкая Л.Г. Б/Р
11.Даша БойченкоW14ОлимпUkraineYES Свидницкая Л.Г. ІІІ-ю
12.Лиля ОвчаренкоW14ОлимпUkraineYES Свидницкая Л.Г. КМС
13.Кристина МоховаW14ОлимпUkraineYES Свидницкая Л.Г. II-ю
14.Ольга КолесниковаW45ОлимпUkraineYES III
15.Татьяна КраснянскаяW55ОлимпUkraineYES І

особисто
1.Степанюк Катерина1300167KidsособистоUkraineYES Б/Р
2.Степанюк Роман1300126M21AособистоUkraineYES III

Пеленг
1.Коновалов ВікторM40ПеленгUkraine Савицький В. І. І
2.Herashchenko Dianora2091745W21EПеленгUkraineYES КМС

Сумський обласний центр позашкільної освіти
1.Тараненко Дмитро1451305M12Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Троян Н.Г. II-ю
2.Шелудько Максим1451297M12Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Троян Н.Г. II-ю
3.Ворона Євген1451298M14Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Троян Н.Г. II-ю
4.Ткаченко Костянтин1451304M16Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Троян Н.Г. І
5.Нестеренко Максим1451301M16Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Троян Н.Г. КМС
6.Шелехов Денис1451306M18Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Троян Н.Г. II
7.Serdiuk Yurii8654367M21AСумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Троян Н.Г. КМС
8.Shevchenko Maxim1451309M21AСумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Троян Н.Г. І
9.Марченко Марія1451287W16Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Троян Н.Г. І
10.Голуб Анна1451285W16Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Троян Н.Г. І
11.Купиро Катерина1451288W18Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Троян Н.Г. КМС
12.Пугач Марія1451300W18Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Зикова Л.І., Пугач М.І. КМС

СхідГЗК м.Жовті Води
1.Даценко АндрійM21AСхідГЗК м.Жовті ВодиUkraineYES Б/Р
2.Даценко ИванM55СхідГЗК м.Жовті ВодиUkraineYES III
3.Лібега АнтонінаW35СхідГЗК м.Жовті ВодиUkraineYES Б/Р

ТВП
1.Грицюк ВікторM45ТВПUkraineYES Ткаченко В.П. III

Тор
1.Жижко ТимофейM14ТорUkraineYES Рогова В.I. II-ю
2.Смирнова МарияW21AТорUkraine Рогова В.I. III

Троя
1.Капара Олена1300253W35ТрояUkraine Капара Н.В. МС

ТЦ "Меридіан"
1.Гринюк ОлегM21EТЦ "Меридіан"UkraineYES III
2.Гринюк ТетянаW21EТЦ "Меридіан"UkraineYES І

Херсонький ОЦТКТУМ
1.Капара Валентин1008013M12Херсонький ОЦТКТУМ UkraineYES Капара Е.И. ІІІ-ю
2.Остапенко Єлизавета1008019W14Херсонький ОЦТКТУМ UkraineYES Юрін О.В., Капара Е.И. II-ю
3.Шлейман Майя1008020W14Херсонький ОЦТКТУМ UkraineYES Капара Е.И. ІІІ-ю
4.Капара Анна1300041W14Херсонький ОЦТКТУМ UkraineYES Капара Е.И. I-ю
5.Присяжна Галина1008018W14Херсонький ОЦТКТУМ UkraineYES Капара Е.И. Б/Р

ХЦПР
1.Данилюк Назарій1008014M14ХЦПРUkraineYES Капара Н.В., Капара Е.И. I-ю
2.Шеховцов Андрій1008018M16ХЦПРUkraineYES Капара Н.В., Капара Е.И., Кобець С.М. МС
3.Біляєва Катерина1008016W16ХЦПРUkraineYES Капара Н.В., Капара Е.И. І
4.Зайцева Єлизавета1008017W18ХЦПРUkraineYES Капара Н.В., Капара Е.И., Кобець С.М. МС
5.Ліхтей Вікторія1008026W18ХЦПРUkraineYES Капара Н.В., Капара Е.И., Кобець С.М. МС

Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю
1.Кубрак ВолодимирKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р
2.Голец ЄгорKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р
3.Лазько АннаKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ-ю
4.Тиошенко ЮліаннаKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ-ю
5.Коротков НикитаKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. II-ю
6.Кондратьєв АртемKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р
7.Токарєв ПетроM12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ-ю
8.Вареник ЄгорM14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. I-ю
9.Слесарь ІлляM16Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. II
10.Степаненко СергійM21AЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES КМС
11.Кондратьєв АндрійM21AЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. І
12.Саєнко ВіталійM45Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES КМС
13.Кузьменко ЄвгенійM45Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES КМС
14.Казанцева МаріяW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. II-ю
15.Демещук ОлександраW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ-ю
16.Карпенко АнастасіяW14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Ніколаєнко Я.Г. I-ю
17.Пономаренко МаріяW14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. I-ю
18.Коваль МаріяW14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. I-ю
19.Зільбович КсеніяW16Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. II
20.Криволап КаролінаW16Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. І
21.Вільневецька АнастасіяW21AЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. КМС