Individuals/No club |
1. | Ugrin Maja | | OPEN | Individuals/No club | | |
Cral Trieste Trasporti A.s.d. |
1. | Margiore Andrea | 2134090 | M50 | Cral Trieste Trasporti A.s.d. | Italy | |
GO-Cai Monfalcone |
1. | Chiocca Daniel | 430689 | M12 | GO-Cai Monfalcone | Italy | |
2. | Chiocca Davide | 210070 | M60 | GO-Cai Monfalcone | Italy | |
3. | Jarc Vlasta | 211385 | Ž45 | GO-Cai Monfalcone | Italy | |
Kamniški orientacijski klub |
1. | Pretnar Janez | 1652011 | M35 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | Ž21 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Flerin Drevenšek Suzana | 1404137 | Ž21 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Pretnar Irma | 1398945 | Ž45 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
OK Azimut |
1. | Obid Anze | 2132996 | DRUŽINSKA | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Sedej Rok | 406859 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Sedej David | 406860 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Bizjak Božo | 2133344 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Bogataj Rok | 2045663 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Gantar Borut | 406857 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Škvarča Aljaž | 2128527 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Gantar Primož | 2107071 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Žižek Lev | 2141179 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
10. | Obid Aljaž | 2107069 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
11. | Salopek Tihon | 8044022 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
12. | Čelik Aljaž | 435615 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
13. | Gantar Tjaž | 2077609 | M21 | OK Azimut | Slovenia | |
14. | Stanonik Simon | 2077620 | M21 | OK Azimut | Slovenia | |
15. | Tušar Peter | 1401615 | M21 | OK Azimut | Slovenia | |
16. | Mrak Tibor | 1398950 | M21 | OK Azimut | Slovenia | |
17. | Poljanšek Aleš | 2069848 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
18. | Bogataj Boštjan | 2045683 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
19. | Jazbar Jožko | 1398949 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
20. | Obid Marko | 2107057 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
21. | Sedej Matej | 1413730 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
22. | Salopek Tihomir | 500458 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
23. | Eržen Valentin | 1000555 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
24. | Bačnar Janko | 305962 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
25. | Gantar Kristjan | 2107075 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
26. | Lapajne Janko | 406850 | M60 | OK Azimut | Slovenia | |
27. | Sedej Vlado | 1398546 | M60 | OK Azimut | Slovenia | |
28. | Močnik Silvij | 1401599 | M60 | OK Azimut | Slovenia | |
29. | Zaman Silvester | 406784 | M60 | OK Azimut | Slovenia | |
30. | Žižek Rok | 406721 | OPEN | OK Azimut | Slovenia | |
31. | Prezelj Mihej | 2141155 | OTROŠKA | OK Azimut | Slovenia | |
32. | Sedej Žiga | | OTROŠKA | OK Azimut | Slovenia | |
33. | Škvarča Ajda | 2128450 | OTROŠKA | OK Azimut | Slovenia | |
34. | Gantar Brina | | OTROŠKA | OK Azimut | Slovenia | |
35. | Žižek Zarja | 2132999 | Ž10 | OK Azimut | Slovenia | |
36. | Obid Neža | 2107054 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
37. | Eržen Nea | 2052183 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
38. | Salopek Dorja | 500475 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
39. | Razpet Tajda | 406734 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
40. | Tušar Teja | 2069843 | Ž18 | OK Azimut | Slovenia | |
41. | Serženta Seljak Zala | 2114447 | Ž18 | OK Azimut | Slovenia | |
42. | Razpet Deja | 2077602 | Ž18 | OK Azimut | Slovenia | |
43. | Močnik Nika | 1422770 | Ž21 | OK Azimut | Slovenia | |
44. | Poljanšek Nika | 1398929 | Ž21 | OK Azimut | Slovenia | |
45. | Obid Maja | 2127797 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
46. | Sedej Katarina | 2107081 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
47. | Žižek Saša | 2141141 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
48. | Bogataj Nataša | 2088810 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
49. | Gantar Damjana | 2107072 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
50. | Poljanšek Marjanca | 2107070 | Ž45 | OK Azimut | Slovenia | |
OK Japetic |
1. | Ocvirk Edi | 8230775 | M35 | OK Japetic | Croatia | |
OK Slovenj Gradec |
1. | Miheljak Tevž | 2102034 | M12 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
2. | Marot Blaž | 1401643 | M21 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
3. | Andrejc David | 2102036 | M21 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
4. | Raj Gregor | 2060387 | M35 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
5. | Dudic Marko | 1418841 | M35 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
6. | Vodovnik Mirko | 2102040 | M60 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
7. | Andrejc Laura | 2102042 | OTROŠKA | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
8. | Andrejc Lenart | 2112854 | OTROŠKA | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
9. | Mezga Frida | 2102045 | OTROŠKA | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
10. | Raj Lili Ivana | 2102032 | Ž10 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
11. | Raj Ema Pika | 2102031 | Ž12 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
12. | Balažič Petja | 2102048 | Ž35 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
13. | Raj Nastja | 2112853 | Ž35 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
14. | Kordiš Miheljak Urška | 2112855 | Ž35 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
15. | Balažič Irena | 2102037 | Ž45 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
OK Tivoli |
1. | Pobega Davor | 2114460 | M35 | OK Tivoli | Slovenia | |
2. | Borštnik Aleš | 406885 | M50 | OK Tivoli | Slovenia | |
3. | Ugrin Nikolina | 2114455 | Ž12 | OK Tivoli | Slovenia | |
4. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | Ž35 | OK Tivoli | Slovenia | |
Orientacijski klub Komenda |
1. | Kölner Anže | 2069806 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Šuc Enej | 2113839 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Malus Drejc | 1425112 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Malus Ožbej | 1425114 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Cokan Jan | 2113837 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Seljak Jaka | 2069825 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Seljak Luka | 2069816 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Poženel Natan Maj | 2107053 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Turk Nejc | 1425107 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Kern Rok | 1425119 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Zupan Tilen | 1425109 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Kavčič Domen | 2069807 | M18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Ravnikar Žan | 7210496 | M21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Blaž Matic | 9101667 | M21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Kurinčič Simon | 2113833 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Seljak Borut | 9999940 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
17. | Pust Tomaž | 2088287 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
18. | Kölner Blaž | 7210500 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
19. | Pahor Marko | 2113835 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
20. | Gavrilov Igor | 1007956 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
21. | Šuc Timotej | 2113841 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
22. | Malus Franc | 1425117 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
23. | Zupan Gregor | 7210497 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
24. | Jeraj Mija | | OTROŠKA | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
25. | Poženel Leila Ema | 2107083 | OTROŠKA | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
26. | Kurinčič Jerca | 2069797 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
27. | Jeraj Ajda | 438993 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
28. | Lončar Naja | | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
29. | Kölner Brina | 2113842 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
30. | Malus Vita | 1425116 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
31. | Kern Tina | 1425105 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
32. | Ravnikar Nika | 1425106 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
33. | Pust Karin | 2069847 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
34. | Babič Katja | 7210498 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
35. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
36. | Zavrl Zala | 9011122 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
37. | Bogataj Špela | | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
38. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
39. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
40. | Stojan Petra | 2069834 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
41. | Paradiž Petra | 1425118 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
42. | Malus Marta | 1425113 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
43. | Zupan Romana | 1425101 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
44. | Prosen Maja | 2113831 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Foški Oskar | 435134 | M12 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
2. | Škarabot Matej | 1908999 | M21 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
3. | Foški Valter | 1398948 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
4. | Škarabot Miha | 7841967 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
5. | Zupan Aleš | 7777808 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
6. | Foški Mojca | 7131068 | Ž35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
7. | Jerše Damjana | 7441139 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
8. | Škarabot Alenka | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. |
1. | Iurkic Isabel | | DRUŽINSKA | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | Italy | |
2. | Ambrosio Giada | 2133335 | DRUŽINSKA | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | Italy | |
3. | Ambrosio Silvio | 2132923 | DRUŽINSKA | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | Italy | |
4. | Sessi Giorgia | 2133353 | DRUŽINSKA | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | Italy | |
5. | van Buuren Nadia | 2141187 | Ž45 | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | Italy | |
Planinsko Društvo Ajdovščina |
1. | Pečenko ZHSBK | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
2. | Kočevar EO | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
3. | Žigon MVV | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
4. | Kralj JMM | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
5. | Miselj ED | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
6. | Bytyqi AT | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
7. | Faganel AT | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
8. | Jež Ulaga ALI | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
9. | Avdibasić AHA | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
10. | Pirjevec IJKVES | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
11. | Bratož SIK | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
12. | Mulavdič AE | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
13. | Praček JZRJA | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
14. | Kerševan SMMAAM | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
15. | Jerkič SA | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
16. | Prinčič Benjamin | | M10 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
17. | Verč Tim | | M10 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
18. | Cigoj Rok | | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
19. | Klančič Maj | | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
20. | Prinčič Erazem | | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
21. | Štor Vid | | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
22. | Šavli Filip | | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
23. | ? Job | | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
24. | Ferjančič Jakob | | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
25. | Bratož Matej | 232466 | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
26. | Faganel Vid | 2107008 | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
27. | Kerševan Aljaž | 2056392 | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
28. | Pečenko Jakob | 206302 | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
29. | Beltram Patrik | 253349 | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
30. | Bratož Jani | 2056378 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
31. | Premrn Denis | 445673 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
32. | Samec Andraž | 2107027 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
33. | Samec Gašper | 232463 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
34. | Gregorič Nik | 2121782 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
35. | Mervič Luka | 445668 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
36. | Montes Manuel Alberto | 1398947 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
37. | Novak Jakob | 253334 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
38. | Kočevar Miha | 2056379 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
39. | Krkoč Janoš | 438031 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
40. | Slejko Žan | 2034088 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
41. | Valič Jakob | 2088829 | M21 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
42. | Rozzi Alessio | 9131080 | M35 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
43. | Mahkovec Klara | 253347 | Ž12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
44. | Vodopivec Meta | 445678 | Ž16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
45. | Stres Tinkara | 2056383 | Ž16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
46. | Lozar Zala | 2056372 | Ž16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
47. | Mamič Hana | 445670 | Ž16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
48. | Gregorčič Ema | 2056377 | Ž16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
49. | Hočevar Hana | 2088828 | Ž16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
50. | Samec Saraja | 349763 | Ž16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
Semiperdo Orienteering Maniago |
1. | Rivetta Alessandro | 2062637 | M16 | Semiperdo Orienteering Maniago | Italy | |
2. | Rivetta Andrea | 2103427 | M50 | Semiperdo Orienteering Maniago | Italy | |
3. | Rivetta Lisa | 2067894 | Ž16 | Semiperdo Orienteering Maniago | Italy | |
4. | Simonelli Maria Elena | 300798 | Ž45 | Semiperdo Orienteering Maniago | Italy | |
smucka.com |
1. | Zibelnik Klemen | 8030590 | M21 | smucka.com | Slovenia | |
SSD-AŠZ GAJA |
1. | Ferluga Matej | 2084579 | M10 | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
2. | Ficur Maurizio | 7211337 | M35 | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
3. | Ferluga Peter | 2015607 | M35 | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
4. | Clemente Mauro | 2013162 | M50 | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
5. | De Luisa Marko | 2032019 | M50 | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
6. | Siega Gianfranco | 2091671 | M50 | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
7. | De Luisa Anja | 2032012 | Ž12 | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
8. | Ferluga Nastja | 2015606 | Ž16 | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
9. | Rovere Francesca | 2032016 | Ž35 | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
10. | Sepin Chiara | 2015603 | Ž35 | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Eržen Boris | 520504 | M35 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Plavčak Ana | 2045587 | Ž35 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |