Individuals/No club |
1. | Vacant Vacant | | A (karta brez poti 4,7km) | Individuals/No club | | |
2. | Vacant Vacant | | A (karta brez poti 4,7km) | Individuals/No club | | |
3. | Kariž Jan Patrick | | B (normalna karta 3,9km) | Individuals/No club | | |
4. | Vacant Vacant | | C (normalna karta 1,6km) | Individuals/No club | | |
5. | Vacant Vacant | | C (normalna karta 1,6km) | Individuals/No club | | |
6. | Vacant Vacant | | C (normalna karta 1,6km) | Individuals/No club | | |
7. | Vacant Vacant | | C (normalna karta 1,6km) | Individuals/No club | | |
Kamniški orientacijski klub |
1. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | A (karta brez poti 4,7km) | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
OK Azimut |
1. | Serženta Seljak Zala | 2114447 | B (normalna karta 3,9km) | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Nelson Charles | 202151 | B (normalna karta 3,9km) | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Lapajne Janko | 406850 | B (normalna karta 3,9km) | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Sedej Vlado | 1398546 | B (normalna karta 3,9km) | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Kacin Emil | 300748 | B (normalna karta 3,9km) | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Gantar Lara | 2077619 | B (normalna karta 3,9km) | OK Azimut | Slovenia | |
OK Brezice |
1. | Piltaver Jaka | 1398941 | A (karta brez poti 4,7km) | OK Brezice | Slovenia | |
OK Tivoli |
1. | Pobega Davor | 2114460 | A (karta brez poti 4,7km) | OK Tivoli | Slovenia | |
Orientacijski klub Komenda |
1. | Matic Blaž | 9101667 | A (karta brez poti 4,7km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Zupan Gregor | 7210497 | A (karta brez poti 4,7km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Kölner Blaž | 7210500 | A (karta brez poti 4,7km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Gavrilov Igor | 1007956 | A (karta brez poti 4,7km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Pust Tomaž | 8200080 | A (karta brez poti 4,7km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Cokan Jan | 2113837 | B (normalna karta 3,9km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Stojan Petra | 2069834 | B (normalna karta 3,9km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Pust Karin | 2069847 | B (normalna karta 3,9km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Šuc Timotej | 2113841 | B (normalna karta 3,9km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | B (normalna karta 3,9km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Zupan Romana | 1425101 | B (normalna karta 3,9km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Šuc Enej | 2113839 | C (normalna karta 1,6km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Šuc Tin | 438998 | C (normalna karta 1,6km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Kölner Anže | 2069806 | C (normalna karta 1,6km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Kölner Brina | 2113842 | C (normalna karta 1,6km) | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Radovan Dalibor | 2107073 | B (normalna karta 3,9km) | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
Orientacijski klub Slovenske Konjice |
1. | Boncina Abigael Vanessa | 1968213 | B (normalna karta 3,9km) | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
2. | Bončina Igor | 4625871 | B (normalna karta 3,9km) | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Sladič Roman | 442575 | A (karta brez poti 4,7km) | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Eržen Boris | 520504 | A (karta brez poti 4,7km) | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Eržen Plavčak Izabela | 980592 | C (normalna karta 1,6km) | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Cankar Tinkara | 520519 | C (normalna karta 1,6km) | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |