Individuals/No club |
1. | Cokan Grega | | B | Individuals/No club | | |
2. | Malič Rok | | C | Individuals/No club | | |
3. | Hamberger Silva | | C | Individuals/No club | | |
4. | Hozjan Matjaz | | C | Individuals/No club | | |
5. | Zafošnik Miha | | C | Individuals/No club | | |
6. | Zafošnik Zala | | C | Individuals/No club | | |
7. | Frantar Rok in Tomaž | | C | Individuals/No club | | |
8. | Golmajer Škerjanec Verena in Tamara | | C | Individuals/No club | | |
9. | Golmajer Škerjanec Tit in Matic | | C | Individuals/No club | | |
10. | Rajer Sandi | | C | Individuals/No club | | |
11. | Kancler Andreja | | C | Individuals/No club | | |
12. | Stare Urban in Iztok | | C | Individuals/No club | | |
13. | Pirc Stare Lidija in Lejla | | C | Individuals/No club | | |
Kamniški orientacijski klub |
1. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Pretnar Janez | 1652011 | A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Kmetec Barbara | 1408132 | A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Pretnar Irma | 1398945 | B | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
OK Azimut |
1. | Kenda Klemen | 2142777 | A | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Tušar Teja | 2069843 | A | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Eržen Valentin | 1000555 | A | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Hvala Gregor | 1398955 | A | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Obid Marko | 2107057 | A | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Obid Neža | 2107054 | B | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Obid Maja | 2127797 | B | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Mohorič Lana | 2077607 | B | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Istenič Maja | 2127789 | B | OK Azimut | Slovenia | |
10. | Sedej David | 406860 | B | OK Azimut | Slovenia | |
11. | Sedej Katarina | 1100102 | B | OK Azimut | Slovenia | |
12. | Sedej Matej | 1413730 | B | OK Azimut | Slovenia | |
13. | Bizjak Božo | 2133344 | B | OK Azimut | Slovenia | |
14. | Eržen Nea | 2052183 | B | OK Azimut | Slovenia | |
15. | Lapajne Janko | 406850 | B | OK Azimut | Slovenia | |
16. | Sedej Vlado | 1398546 | B | OK Azimut | Slovenia | |
17. | Kerčmar Kevin | 8099121 | C | OK Azimut | Slovenia | |
18. | Eržen Nika | 2107055 | C | OK Azimut | Slovenia | |
19. | Sedej Rok | 406859 | C | OK Azimut | Slovenia | |
20. | Sedej Žiga | 2107081 | C | OK Azimut | Slovenia | |
OK Tivoli |
1. | Kunc Robert | 2073100 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
2. | Pobega Davor | 2114460 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
3. | Ugrin Nikolina | 2114455 | B | OK Tivoli | Slovenia | |
4. | Kunc Rešek Natalija | 445687 | B | OK Tivoli | Slovenia | |
5. | Ferenc Ales | 7207941 | B | OK Tivoli | Slovenia | |
6. | Ferenc Matjaž | 2088832 | B | OK Tivoli | Slovenia | |
Orientacijski klub Komenda |
1. | Babič Katja | 7210498 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Babič Silvo | 2069808 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Jezeršek Polona | 7210499 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Poženel Natan Maj | 2107053 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Zorman Jernej | 9988877 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Kremžar Tomaž | 2103909 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Kölner Blaž | 7210500 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Zavrl Zala | 9011122 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Kern Tina | 1425105 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Turk Nejc | 1425107 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Pust Tomaž | 2088287 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Stojan Petra | 2069834 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Zavrl Janez | 7055111 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Cokan Jan | 2113837 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
17. | Šuc Timotej | 2113841 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
18. | Cafnik Izak | | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
19. | Vuga Seljak Alenka | 9000050 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
20. | Ogrinc Jaka | | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
21. | Močnik Tina | 2070918 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
22. | Korelc Andrej | 2069819 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
23. | Bogataj Spela | 2052362 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
24. | Paradiž Petra | 1425118 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
25. | Kern Marko | 2070916 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
26. | Jeraj Blaž | | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
27. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
28. | Korenjak Miha | 2113844 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
29. | Zupan Lara | 1425103 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
30. | Zupan Romana | 1425101 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
31. | Zupan Tilen | 1425109 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
32. | Kurinčič Jakob | 2069815 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
33. | Kurinčič Jerca | 2069797 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
34. | Kölner Anže | 2069806 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
35. | Kern Patricija | 2069804 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
36. | Jeraj Ajda | 2113834 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
37. | Jeraj Mija | 2069813 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
38. | Poženel Leila Ema | 2107083 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
39. | Ogrinc Pia in Jakob | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
40. | Jarc Ajda | 2034095 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
41. | Jarc Val | 2069801 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
42. | Pančuh Staša | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
43. | Kremžar Florijan | 438988 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
44. | Kremžar Katarina | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
45. | Kremžar Klara | 2113836 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
46. | Šuc Tin | 438998 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
47. | Šuc Enej | 2113839 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
48. | Kölner Brina | 2113842 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Škarabot Miha | 7841967 | A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
Orientacijski klub Slovenske Konjice |
1. | Bončina Igor | 4625871 | A | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
2. | Boncina Abigael Vanessa | 1968213 | B | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
3. | Bončina Vianez | 422512 | C | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
SSD-AŠZ GAJA |
1. | Pavlič Gregor | 2065880 | A | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
2. | Pavlič Zdenko | 2088835 | B | SSD-AŠZ GAJA | Italy | |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Eržen Boris | 520504 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Plavčak Ana | 2045587 | B | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Sladič Roman | 442575 | B | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Eržen Plavčak Izabela | 980592 | C | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |