v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
CESOM 2015 - Central European Spring Orienteering Meeting->Start times by name  (number of entries: 531)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3.
1.Ada Kuchařová7202887W55-AKOB Tesla BrnoCZE 11:00:00 16:37:00 11:03:00
2.Adam Havlík1407834M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:49:00 16:04:00 10:27:00
3.Adam Kral406986M-20ASlavia ZU ZilinaSVK 11:07:00 15:47:00 09:32:00
4.Adam MaruniakDetskáFarmaceut BratislavaSVK
5.Adam Maruniak406907RDFarmaceut BratislavaSVK
6.Adam Muller445614M21-DŠK VAZKA BratislavaSVK 10:26:00 15:37:00 11:00:00
7.Adam Trepac2045214M-10Slavia ZU ZilinaSVK
8.Adam Tysz2020702M21-DATU KošiceSVK 10:42:00 15:33:00 11:08:00
9.Ágnes Kerekes416604K3DebrecenHUN 11:12:00 16:27:00 10:31:00
10.Alena Barillová307384W45-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:06:00 15:53:00 09:31:00
11.Alena Bukovácová522004W35-AFarmaceut BratislavaSVK 10:26:00 16:17:00 09:57:00
12.Alexander Srb9730503M40-AOJE WapplerAUT 10:58:00 16:29:00 10:15:00
13.Alexander Volkov502259M21-DSlavia ZU ZilinaSVK 10:20:00 15:38:00 11:04:00
14.Alexandra Hojková1407836W-16AKOB Sokol PezinokSVK 10:11:00 15:32:00 09:54:00
15.Alexandra Jančovičová406930W-12AKOB Sokol PezinokSVK 11:11:00 16:33:00 10:47:00
16.Alžbeta Dubovská7201803W-14AAŠK PezinokSVK 10:08:00 15:43:00 10:41:00
17.Alžbeta Kubenová445622W-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:06:00 15:42:00 10:14:00
18.Andrea Bendová7999977W40-AFarmaceut BratislavaSVK 11:00:00 16:42:00 09:39:00
19.Andrea Klabouchova2027220K3Slavia ZU ZilinaSVK 11:06:00 16:25:00 10:46:00
20.Andrea Lotharidesová2066971NŠK HADVEO Banská BystricaSVK
21.Andrea Papugová2051346W-18AATU KošiceSVK 10:06:00 15:42:00 09:50:00
22.Andrea Porubská406967NŠK Cart-print NitraSVK
23.Andrea Postulkova8621W21-BSlavia ZU ZilinaSVK 10:14:00 15:51:00 10:33:00
24.Andreas Wibmer9101280M21-EFLOPAUT 10:01:00 16:08:00 09:31:00
25.Andrej Dubovský7204499M-16AAŠK PezinokSVK 11:10:00 15:36:00 09:52:00
26.Andrej Havlík307272RDKOB Sokol PezinokSVK
27.Andrej Hojko1407860M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:25:00 16:05:00 09:33:00
28.Andrej Mikloš1407840M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:35:00 16:26:00 09:45:00
29.Andrej Mikloš St.46285M40-AKOB Sokol PezinokSVK 10:32:00 16:23:00 10:27:00
30.Andrej Nemec207857M21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:30:00 15:33:00 10:32:00
31.Andrej Patráš2032618M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:31:00 15:55:00 10:22:00
32.Andrej Petrinec307359M21-BTJ Rapid BratislavaSVK 11:02:00 15:45:00
33.Anežka Hlaváčová53247W-14AKOB Tesla BrnoCZE 10:32:00
34.Angelika Aschacher9080469W45-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:18:00 15:58:00 09:43:00
35.Anna Demovičová2030955W-10AŠK PezinokSVK
36.Annamária Jergušová362937K3ATU KošiceSVK 11:14:00 16:22:00 09:55:00
37.Anton Onder307437M60-AATU KošiceSVK 10:45:00 16:42:00 10:29:00
38.Antónia Holper411930W35-ATipo Orienteering ClubHUN 10:18:00
39.Antónia Šofranková2051330W-18AATU KošiceSVK 10:14:00 15:47:00 09:38:00
40.Barbara Adenstedt670313W45-AOrienteering KlosterneuburgAUT 10:08:00 15:55:00 09:52:00
41.Barbara Hauser2042188W21-BOLC WienerwaldAUT 10:20:00 16:06:00 10:42:00
42.Barbora Chorvátová406928K3KOB Sokol PezinokSVK 10:54:00 16:14:00 10:10:00
43.Barbora Franková207807W21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:06:00 16:01:00 10:39:00
44.Barbora Kaššáková338217W-16ANeregistrovaníSVK 10:09:00 15:37:00 09:39:00
45.Barbora Pijáková9999009W21-EKOB Sokol PezinokSVK 10:17:00 15:35:00 09:43:00
46.Barbora Šmelíková307356W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:24:00 16:37:00 10:00:00
47.Barbora Smoradova2053561W21-BSK Zabovresky BrnoCZE 10:22:00 15:54:00
48.Barbora Vorlíčková2049984W35-AŠK SandbergSVK 10:28:00 16:13:00 10:06:00
49.Beata Vávrová682341K3TJ Rapid BratislavaSVK 11:04:00 10:04:00
50.Bernhard Koiser501048M21-BHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:48:00 15:43:00 09:53:00
51.Betka Kopčíková219138W-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:59:00 16:29:00 10:41:00
52.Bibiana Kebisova416513W50-AKOB Sokol PezinokSVK 10:24:00
53.Boris Ďurčo307277M50-AATU KošiceSVK 10:58:00 16:27:00 10:42:00
54.Branislav Íro406935M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:18:00 15:32:00 11:26:00
55.Branislav Kuník1407835NKOB Sokol PezinokSVK
56.Branislav Mitru2066978NŠK HADVEO Banská BystricaSVK
57.Bugar Jozsef45439M60-ABÖFHUN 10:59:00 16:46:00 10:20:00
58.Christina Langer1993423W21-BHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:10:00 16:07:00 11:06:00
59.Csaba Takács45254M50-AATU KošiceSVK 10:46:00 16:31:00 10:12:00
60.Dag Palovic7999777M40-AFarmaceut BratislavaSVK 10:22:00 16:40:00 09:39:00
61.Dagmar Miklušová434835W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:18:00 16:38:00 09:57:00
62.Dajana Snopková2012285W21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:18:00 15:58:00 10:48:00
63.Dana Barčová416762W40-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 11:04:00 16:40:00
64.Dana Barčová416762K3TJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:37:00
65.Daniel Ondovčík1407850RDKOB Sokol PezinokSVK
66.Daniel Paladi416726M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:41:00 16:07:00 11:00:00
67.Daniel Pompura2008502M-14AŠK TEREZKA Banská BystricaSVK 10:31:00 15:49:00 10:51:00
68.Daniel Šmelík442590M-10TJ Rapid BratislavaSVK
69.Daniela Bajusova416738W-16AKOB SOKOL KysakSVK 10:05:00 15:34:00 09:33:00
70.Darina Poláčková1407865W55-AKOB Sokol PezinokSVK 10:54:00 16:38:00 10:57:00
71.David Franko515103M21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:58:00 15:48:00 09:59:00
72.David Kral406984M21-DSlavia ZU ZilinaSVK 10:34:00 15:30:00 11:32:00
73.David Vedra436405M21-EKOB Tesla BrnoCZE 09:46:00
74.Dávid Ugray2051350M-20AATU KošiceSVK 11:09:00 15:43:00 09:47:00
75.Dávid ZáhončíkK3NeregistrovaníSVK 16:15:00
76.Denisa Dvorská219134W-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:02:00 15:38:00 10:35:00
77.Dezider Baran407000M65-AFarmaceut BratislavaSVK 10:10:00 15:30:00 11:07:00
78.Diana Mihaczi206463W21-ETipo Orienteering ClubHUN 09:31:00
79.Dirk Deubel721024M21-DNaturfreunde WienAUT 10:52:00 15:42:00 11:14:00
80.Dominik Lovas1086420M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 11:16:00 15:43:00 09:38:00
81.Dominika Franková416717W21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:12:00 15:55:00 10:45:00
82.Dominika Kalenská7201776W-18AATU KošiceSVK 10:10:00 15:44:00 09:32:00
83.Dorota Šmelíková338218W-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:12:00 15:40:00 10:20:00
84.Dušan Bukovác232004M40-AFarmaceut BratislavaSVK 10:44:00 10:09:00
85.Dušan Formanko51335M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:21:00 16:26:00 09:52:00
86.Dušan Hrnčiar416752M21-BFarmaceut BratislavaSVK 11:00:00 15:53:00 10:47:00
87.Dušan Rybár2045172M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:12:00 16:25:00 10:24:00
88.Dušan Sláma2008508M-18AATU KošiceSVK 10:14:00 16:38:00 10:45:00
89.Dušan Snopko435210M45-ATJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:09:00 15:59:00 10:54:00
90.Ela Sedileková2066973W21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:02:00 16:05:00 10:54:00
91.Ela Vedrová438603W-12AKOB Tesla BrnoCZE 10:31:00
92.Elena Dušková2067275W-14AAŠK PezinokSVK
93.Elena Lago307373W-10ŠK VAZKA BratislavaSVK
94.Elena Papugová416733W45-AATU KošiceSVK 10:28:00 15:52:00 10:01:00
95.Ella Michaela Patrášová889284RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
96.Ema Havlíkova1407844W-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:10:00 15:46:00 10:26:00
97.Ema Jonášová2049987RDŠK SandbergSVK
98.Ema Jurašková362939W50-AATU KošiceSVK 10:22:00 16:36:00 10:22:00
99.Ema Sádecká362924W21-BATU KošiceSVK 10:00:00 16:02:00 11:03:00
100.Emil Kukurugya2049986M45-AŠK SandbergSVK 10:11:00 15:55:00 10:51:00
101.Emily Adenstedt320196W-10Orienteering KlosterneuburgAUT
102.Erik Adenstedt345936M45-AOrienteering KlosterneuburgAUT 10:29:00 15:56:00 11:12:00
103.Erik Snopko435209M21-DTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:56:00 15:45:00 11:20:00
104.Erika Hlavačiková416753NTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK
105.Erika Sekaninová406924W-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:55:00 16:27:00 10:37:00
106.Erika Vávrová418915W35-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:34:00 10:03:00
107.Erwin Köck531961M50-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:54:00 16:30:00 10:16:00
108.Eva Králová2051947W65-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:41:00 16:33:00 09:34:00
109.Eva Kurucová1407846NKOB Sokol PezinokSVK
110.Eva Pijáková1407857W55-AKOB Sokol PezinokSVK 10:58:00 16:42:00 11:07:00
111.Filip Bukovác307460M-10Farmaceut BratislavaSVK
112.Filip Dubovský2030952M-14AAŠK PezinokSVK 10:51:00 16:06:00 10:54:00
113.Filó György9633077M50-AKOB SOKOL KysakSVK 11:10:00 16:15:00 10:18:00
114.Frantisek Priesol307419M55-ATJ Rapid BratislavaSVK
115.František Papuga307290M50-AATU KošiceSVK 10:42:00 16:17:00 10:38:00
116.František Šoltés307398M50-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 11:06:00 16:23:00 10:22:00
117.Gabika Trepacova2045213W-12ASlavia ZU ZilinaSVK 11:09:00 16:34:00
118.Georg Wittberger9701216M40-AKalksburg OLAUT 10:36:00 16:27:00 09:57:00
119.Gerhard Koiser590120M55-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 11:05:00 16:25:00 09:43:00
120.Gregor Ondra46290RDKOB Sokol PezinokSVK
121.Gudrun Englmaier2045180W21-EOLC WienerwaldAUT 10:07:00 15:37:00 09:34:00
122.Guenther Kroupa710418M40-ANaturfreunde WienAUT 10:42:00 16:33:00 10:30:00
123.Gunnel Nilsson540125W60-AOLC WienerwaldAUT 11:10:00 11:23:00
124.Hana Baloghová2028800W50-AŠK SandbergSVK 10:04:00 16:43:00 10:40:00
125.Hana Jergušová362930K3ATU KošiceSVK 10:25:00
126.Hana Jergušová362930W21-BATU KošiceSVK 10:32:00 15:53:00
127.Hana Šmelíková2012280W40-AFarmaceut BratislavaSVK 11:26:00 16:31:00 10:03:00
128.Hanka StrakáčováDetskáFarmaceut BratislavaSVK
129.Hanka StrakáčováRDFarmaceut BratislavaSVK
130.Helga Tezarek9730408W40-AOJE WapplerAUT 11:12:00 16:39:00 10:06:00
131.Iain Rochford501562M55-AOC FürstenfeldAUT 10:01:00
132.Igor Patras1295689M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 11:06:00 15:38:00
133.Igor Porubčan307291M35-AKOB SOKOL KysakSVK 10:41:00 16:01:00 10:53:00
134.Ingrid Adenstedt1197531W45-AOrienteering KlosterneuburgAUT 10:16:00 16:01:00 09:34:00
135.Ingrid Kuníková406970NKOB Sokol PezinokSVK
136.Iva Kumová307367W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:28:00 16:39:00 10:37:00
137.Ivan Oravec St.219143M60-AKOB Sokol PezinokSVK 10:55:00 16:45:00 10:32:00
138.Iveta Paulová46288W45-AKOB Sokol PezinokSVK 10:04:00 15:59:00 10:10:00
139.Iveta Pijakova1407866W50-AKOB Sokol PezinokSVK 10:18:00 16:40:00 10:28:00
140.Ivo Kotuliak2078495K3Farmaceut BratislavaSVK 10:44:00 16:12:00 09:46:00
141.Jakub Dekrét2032617M-18ATJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:16:00 16:44:00 10:42:00
142.Jakub Dikej416702M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:24:00 15:48:00 11:10:00
143.Jakub Fraňo406936M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:43:00 16:20:00 09:57:00
144.Jakub Janšo307263M-10ATU KošiceSVK
145.Jakub Kokoška416531M-16AATU KošiceSVK 10:54:00 15:40:00 10:04:00
146.Jakub Kuriak416591M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 11:18:00 15:55:00 10:50:00
147.Jakub Lanátor416811RDTJ Rapid BratislavaSVK
148.Jakub Milán888640M-12AKOB Tesla BrnoCZE 09:35:00
149.Jakub Pospíchal1407858M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:54:00 15:40:00 11:22:00
150.Jakub Schenk338400M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 11:04:00 15:30:00 09:54:00
151.Jan Gryc53233M45-AKOB Tesla BrnoCZE 11:18:00
152.Jan NebeskýM65-ANeregistrovaníSVK 10:08:00
153.Ján Kuchta2051335M55-AATU KošiceSVK 11:07:00 16:29:00 10:10:00
154.Ján Mazúr1399956M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:55:00 09:40:00
155.Ján Pompura406993K3ŠK TEREZKA Banská BystricaSVK 10:50:00 16:18:00 10:49:00
156.Ján Štubňa442874M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:15:00 16:34:00 09:58:00
157.Jana Franková207808W45-AKOB SOKOL KysakSVK 10:14:00 16:04:00 09:46:00
158.Jana FuntaľováW-12ANeregistrovaníSVK 11:01:00 16:21:00 10:29:00
159.Jana Jelinkova416155W50-ASKOB ZlínCZE 10:26:00 16:41:00 10:49:00
160.Jana Kršiaková406976W21-EATU KošiceSVK 10:21:00 15:38:00 09:37:00
161.Jana Macinská2020733W21-EATU KošiceSVK 10:01:00 15:36:00 09:55:00
162.Jana Mižúrová2079495W50-AFarmaceut BratislavaSVK 10:02:00 16:35:00 10:31:00
163.Jana Prékopová2012290K3Mladosť ZvolenSVK 11:08:00 09:52:00
164.Jana Školeková2049998NŠK SandbergSVK
165.Jana Slámová49621W40-AATU KošiceSVK 11:14:00 16:33:00 09:42:00
166.Jana Šmelíková307274W45-AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:22:00 16:02:00 09:37:00
167.Jaro VargaK3NeregistrovaníSVK 10:38:00 09:58:00
168.Jaroslav Kollár307366M50-AKOB SOKOL KysakSVK 11:02:00 16:28:00 10:14:00
169.Jaroslav Pijak1407868M55-AKOB Sokol PezinokSVK 10:57:00 16:30:00 09:37:00
170.Jaroslav Tomaščin51691M55-ASK Meteor KačerovCZE 11:23:00 16:27:00 09:55:00
171.Jenei Margit45441W60-ABÖFHUN 11:14:00 16:48:00 11:15:00
172.Jeremy ColganM21-EFLOPAUT 10:27:00 15:59:00 09:37:00
173.Jindřiška Milánová416110W35-AKOB Tesla BrnoCZE 10:00:00
174.Jiri Gurka7770011M55-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 11:17:00 16:28:00 09:49:00
175.Jiři Hlaváč515497M35-AKOB Tesla BrnoCZE 11:14:00
176.Jonas Deubel9008000M-12ANaturfreunde WienAUT 10:37:00 16:25:00 09:47:00
177.Jonáš Hubáček2017666M21-EHOB ŘetechovCZE 10:23:00 16:11:00 10:25:00
178.Jozef Chupek416576M35-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:31:00 16:07:00 11:02:00
179.Jozef Čierny445618M40-AOutsiterz BratislavaSVK 10:28:00 16:21:00 09:48:00
180.Jozef Fedor46281M55-AKOB Sokol PezinokSVK 11:27:00 10:13:00
181.Jozef Fekiač ml5643M21-BŠK VAZKA BratislavaSVK 10:56:00 10:56:00
182.Jozef Fekiač st2042534M55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:25:00 09:46:00
183.Jozef Jánoška307364M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:59:00 16:22:00 09:34:00
184.Jozef Kral8627M45-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:13:00 15:53:00 11:15:00
185.Jozef Le Contellec7707077M-16ABrest OrientationFRA 10:52:00 15:32:00 09:34:00
186.Jozef Paluska2078490M40-AFarmaceut BratislavaSVK 10:52:00 16:28:00 09:33:00
187.Jozef Pollák920651M45-AATU KošiceSVK 10:25:00 16:02:00 10:42:00
188.Judit Gösswein307565W50-ABÖFHUN 10:10:00 16:45:00 10:34:00
189.Judita Sádecká307378W50-AATU KošiceSVK 10:08:00 16:42:00 10:46:00
190.Július Porubský2045596M35-AŠK Cart-print NitraSVK 10:33:00 16:08:00 11:17:00
191.Juraj Marušic1407849M-16AKOB Sokol PezinokSVK 10:56:00 15:33:00 09:40:00
192.Juraj Nemec406961M21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:34:00 15:31:00 10:11:00
193.Juraj Petruš406925RDKOB Sokol PezinokSVK
194.Juraj Polák445624M-18ANeregistrovaníSVK 10:02:00 16:36:00 10:48:00
195.Juraj Šiandor2030953M-16AAŠK PezinokSVK 11:18:00 15:38:00 09:44:00
196.Juraj Šmelík307355M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:31:00 16:06:00 10:45:00
197.Juraj Sokol416712M21-BKOB SOKOL KysakSVK 11:16:00 15:35:00 10:53:00
198.Karel Pospíchal1407856M55-AKOB Sokol PezinokSVK 11:19:00
199.Karel Postulka416514M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:24:00 16:39:00 10:21:00
200.Karol Brull338393M21-EKOB Sokol PezinokSVK 10:43:00 15:54:00 09:58:00
201.Karol Janšo2051370M50-AATU KošiceSVK 10:50:00 16:14:00 10:34:00
202.Karol Paluska2078492M-10Farmaceut BratislavaSVK
203.Karolína Toporová406940W-12AKOB Sokol PezinokSVK 11:15:00 16:31:00
204.Katarina Fedorova9817W40-AKOB Sokol PezinokSVK 10:16:00 09:36:00
205.Katarina Kosutova515451W-18ASlavia ZU ZilinaSVK
206.Katarína Daříčková362807W60-AFarmaceut BratislavaSVK 11:16:00 16:44:00 11:19:00
207.Katarína Hrašnová416565W21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:34:00 15:52:00 10:36:00
208.Katarína Kováčová2043833W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:02:00 16:34:00 09:48:00
209.Katarína Labašová920656W21-EATU KošiceSVK 10:09:00 15:33:00 09:46:00
210.Katarína Lanátorová307269W35-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:22:00 16:14:00 10:09:00
211.Katarína Miklovičová2066975W21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:08:00 16:03:00 11:00:00
212.Katarína Palusková2078491W-14AFarmaceut BratislavaSVK 10:14:00 15:48:00 10:29:00
213.Katarína Schenková307438W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:22:00 16:35:00 09:45:00
214.Katka Mravíková2049983W-12AŠK SandbergSVK 11:13:00 16:28:00 10:25:00
215.Keszthelyi Ildikó448960W60-ABÖFHUN 11:20:00 16:46:00 11:11:00
216.Kristína Krajčíková2020726W21-EATU KošiceSVK 10:05:00 15:40:00 10:01:00
217.Kristína Toporová1407855W-10KOB Sokol PezinokSVK
218.Ladislav Kasza2078497K3Farmaceut BratislavaSVK 11:10:00 16:26:00 10:28:00
219.Ladislav Pompura406991M50-AŠK TEREZKA Banská BystricaSVK 10:52:00 16:12:00 10:36:00
220.Lea Kotuliaková2067242RDFarmaceut BratislavaSVK
221.Lenka Belicova2027221W-16ASlavia ZU ZilinaSVK 10:17:00 15:30:00 09:42:00
222.Lenka Paulová416538K3KOB Sokol PezinokSVK 11:00:00 16:19:00 10:34:00
223.Lenka Porubská338397W-12AŠK Cart-print NitraSVK 11:19:00 16:24:00 10:21:00
224.Libor Černocký1400401M-18ATJ Slovan LuhačoviceCZE 10:21:00
225.Ľubica Filová338219W50-ARC&P TEAM BratislavaSVK
226.Ľubica Mravíková2049996NŠK SandbergSVK
227.Ľubica Toporová5576W40-AKOB Sokol PezinokSVK 11:16:00 16:36:00 09:51:00
228.Ľuboslava Weissová2032149W-14AATU KošiceSVK 10:20:00 15:41:00 10:17:00
229.Lucia Juríková2079535W-14AŠK SandbergSVK 10:04:00 15:47:00
230.Lucia Kováčová442600DetskáŠK VAZKA BratislavaSVK
231.Lucia Kovalančíková2012276W21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:15:00 15:41:00 09:49:00
232.Lucia Lanátorová333333DetskáTJ Rapid BratislavaSVK
233.Lucia Matejíčková416559W-18ATJ Rapid BratislavaSVK 10:12:00 15:40:00 09:35:00
234.Lucia Ondovčíková219140W-16AKOB Sokol PezinokSVK 10:07:00 15:38:00 09:48:00
235.Lucie Hlaváčová232732W-10KOB Tesla BrnoCZE
236.Lucka Vorlíčková2049981RDŠK SandbergSVK
237.Ľudmila Sokolová682343W21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:30:00 15:50:00 10:51:00
238.Ľudovít Puchý1407854M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:37:00 15:52:00 10:21:00
239.Lukáš BukovácDetskáFarmaceut BratislavaSVK
240.Lukáš Bukovác232006RDFarmaceut BratislavaSVK
241.Lukáš CintulaM21-ENeregistrovaníSVK 10:21:00 15:56:00 10:07:00
242.Lukáš Novota2025333M-12AATU KošiceSVK 10:29:00 16:17:00 09:49:00
243.Lukáš Simočko2032195M-16AATU KošiceSVK 11:08:00 15:44:00 09:58:00
244.Magdalena Kurfurstova207837W21-BVSTJ FS PrahaCZE 10:24:00 15:57:00
245.Magdaléna Hrabošová2045171W-16AFarmaceut BratislavaSVK 10:15:00 15:33:00 09:36:00
246.Maja Volkova502260RDSlavia ZU ZilinaSVK
247.Maksym Volkov2111798RDSlavia ZU ZilinaSVK
248.Marek Urban2027943M40-AŠK SandbergSVK 10:18:00 16:24:00 09:30:00
249.Mária Dubovská2030956W40-AAŠK PezinokSVK 11:08:00 16:44:00 09:30:00
250.Mária Fekiačová53793W55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:50:00 10:59:00
251.Mária Krajčírová338219W-18ANeregistrovaníSVK 10:04:00 15:46:00 09:41:00
252.Mária Maruniaková406999K3Farmaceut BratislavaSVK 10:30:00
253.Marián Mikluš435208M35-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:39:00 16:09:00 10:56:00
254.Marián Ondrejka2061835K3Slavia ZU ZilinaSVK 16:16:00
255.Marie Kurfürstová1407430RDVSTJ FS PrahaCZE
256.Marie Sikorova52178W65-ABanik OstravaCZE 10:43:00 16:32:00 09:31:00
257.Markus Adenstedt339104M-16AOrienteering KlosterneuburgAUT 11:02:00 15:46:00 09:50:00
258.Markus Plohn1100040M21-EHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:05:00 16:06:00 10:10:00
259.Maroš Bukovác525005M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:29:00 16:14:00 09:52:00
260.Marta Brzová46298W60-AKOB Sokol PezinokSVK 11:18:00 16:45:00 11:13:00
261.Marta Jonášová2049988W45-AŠK SandbergSVK 10:12:00 15:57:00 09:58:00
262.Marta Wartiaková2012289W21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:03:00
263.Marta Wartiaková2012289W21-BFarmaceut BratislavaSVK 11:12:00
264.Martin Bednarik406996M35-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:37:00 16:05:00 10:59:00
265.Martin Borský435206M21-BFarmaceut BratislavaSVK 11:04:00 15:50:00 10:14:00
266.Martin Brunovský1407853M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:25:00 15:55:00 10:06:00
267.Martin Hoz1399407M-18ATJ Rapid BratislavaSVK 10:12:00 16:35:00 10:33:00
268.Martin Hrdlička1407863M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:01:00 16:12:00
269.Martin Jerguš362930M45-AATU KošiceSVK 10:19:00 15:51:00 10:57:00
270.Martin Klabouch2008506M-20ASlavia ZU ZilinaSVK 11:03:00 15:45:00 09:38:00
271.Martin Kosut49180M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 11:08:00 15:32:00 10:41:00
272.Martin Majláth406959M21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:46:00 15:37:00 10:38:00
273.Martin Mazúr515117M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:40:00
274.Martin Melecký920663M21-EOrientační běh OpavaCZE 10:52:00
275.Martin NeradovičK3MTB KolečkoSVK 10:48:00 16:29:00 10:07:00
276.Martin Šmelík682340M21-EATU KošiceSVK 10:19:00 15:58:00 09:49:00
277.Martin Tomascin2049583M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 11:12:00 15:34:00 10:02:00
278.Martin Vaľa416731M-12AKOB SOKOL KysakSVK 10:15:00 16:07:00 10:05:00
279.Martin Vizner416594M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:17:00 16:14:00 09:41:00
280.Martina Bialeková7201767W35-ATJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:30:00 16:12:00 09:51:00
281.Martina Pánková445621W45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:02:00 15:51:00 09:40:00
282.Martina Papugová2051353W21-BATU KošiceSVK 10:04:00 16:04:00 11:15:00
283.Martina Selingova416567W-18ASlavia ZU ZilinaSVK 10:00:00 15:43:00 09:53:00
284.Martina Steigrová2066976W-10ŠK HADVEO Banská BystricaSVK
285.Martinka Vorlíčková2049985W-12AŠK SandbergSVK 11:05:00 16:26:00 10:39:00
286.Martinko JánošDetskáŠK SandbergSVK
287.Martinko NeradovičRDMTB KolečkoSVK
288.Matej Cidorík887948M-16AAŠK PezinokSVK 11:06:00 15:45:00 09:48:00
289.Matej Ďuriš416553M21-DViatoris ZvolenSVK 10:50:00 15:39:00 11:18:00
290.Matej Gacík46299M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:21:00 16:08:00
291.Matej Hraboš7698697M-20AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 11:01:00 15:46:00 09:41:00
292.Matej HroboňM-18ANeregistrovaníSVK 10:10:00 16:41:00 10:30:00
293.Matej Kukurugya2049990M-14AŠK SandbergSVK 10:53:00 15:51:00 10:24:00
294.Matej Pätoprstý338220M-16AKOB Sokol PezinokSVK 11:20:00 15:37:00 09:36:00
295.Matej Trepac2061795NSlavia ZU ZilinaSVK
296.Matej Urban2027944M-14AŠK SandbergSVK 10:27:00 16:05:00 10:09:00
297.Matúš Balogh2028797M-14AŠK SandbergSVK 10:35:00 15:58:00 10:33:00
298.Matúš Mikloš1407851RDKOB Sokol PezinokSVK
299.Matúš Porubčan307288M21-BKOB SOKOL KysakSVK 11:20:00 15:42:00 10:26:00
300.Matúš Šimo2030954M-14AAŠK PezinokSVK 10:39:00 16:03:00 10:12:00
301.Matúš Topor219137M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:29:00 16:02:00 10:36:00
302.Matúš Trnovec2010974M21-EŠK VAZKA BratislavaSVK 10:41:00 16:00:00 10:43:00
303.Maya Karovic1400941W55-AKOB Sokol PezinokSVK 11:02:00 16:40:00 11:01:00
304.Medard Féder Nml.7201802M-16AAŠK PezinokSVK 11:14:00 15:47:00 09:30:00
305.Medard Féder St.887914M65-AAŠK PezinokSVK 10:04:00 15:35:00 11:04:00
306.Medard Féder str.7201804M40-AAŠK PezinokSVK 10:38:00 16:34:00 09:36:00
307.Michael Stockmayer800096M45-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:23:00 16:04:00 11:09:00
308.Michal Argaláš887630M21-BTJ TŽ TřinecCZE 10:59:00
309.Michal Balogh2028796M-12AŠK SandbergSVK 10:27:00 16:19:00 10:11:00
310.Michal Eliáš439299M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:15:00 15:52:00
311.Michal Funtáľ2067266RDFarmaceut BratislavaSVK
312.Michal Jirásek995831M21-ESlavia Hradec KraloveCZE 10:25:00 15:57:00
313.Michal Knor445625M-18ANeregistrovaníSVK 10:06:00 16:39:00 10:24:00
314.Michal Krajčík533306M21-EATU KošiceSVK 10:47:00 16:12:00 10:31:00
315.Michal Kurák2051399M-14AATU KošiceSVK 10:43:00 16:01:00 10:39:00
316.Michal Ondrejka2025368M-14ASlavia ZU ZilinaSVK 10:23:00 15:59:00 10:45:00
317.Michal Pavelek307293M21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:50:00 15:52:00 09:56:00
318.Michal Pavlík416551M21-BTJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:52:00 15:51:00 10:20:00
319.Michal Schenk434810M-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:21:00 15:54:00 10:18:00
320.Michal Simočko2032193M60-AATU KošiceSVK 10:51:00 16:48:00 10:38:00
321.Michal Sláma51336M-12AATU KošiceSVK 10:23:00 16:23:00 10:07:00
322.Michal Tomašovič219144M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:44:00 15:36:00 11:02:00
323.Michal Urban2027942M-12AŠK SandbergSVK 10:19:00 16:10:00 09:43:00
324.Mikuláš Novota2025332M21-EATU KošiceSVK 10:07:00 16:07:00 09:34:00
325.Milan Beleš46284M21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:42:00 15:41:00 10:29:00
326.Milan Demovič2030951M-14AAŠK PezinokSVK 10:57:00 15:50:00 10:00:00
327.Milan FialaM60-ANSV AmelBEL 10:53:00 16:49:00 10:23:00
328.Milan Jašek232747M50-AKOB Tesla BrnoCZE 11:00:00 16:11:00 10:20:00
329.Milan Kovac2043834M40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:46:00 16:22:00 10:00:00
330.Milan Mazúr910191M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:48:00 16:29:00 10:50:00
331.Milan Meriač416723M65-AKlub OB MartinSVK 10:02:00 15:32:00 11:13:00
332.Milan Petrinec307357M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:11:00 16:31:00
333.Miloš Paulo46289M50-AKOB Sokol PezinokSVK 11:20:00 16:13:00 10:30:00
334.Miriam Cidoríková2067274W-16AAŠK PezinokSVK 10:19:00 15:36:00 09:30:00
335.Miriam Kralova8625W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:10:00 15:56:00 10:04:00
336.Mirka MaruniakováDetskáFarmaceut BratislavaSVK
337.Miro Kuník1407861NKOB Sokol PezinokSVK
338.Miroslav Hribik2300847M21-DŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:38:00 15:47:00 11:06:00
339.Miroslav Kollar515190M21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:44:00 15:44:00 10:05:00
340.Miroslav Lago307299M35-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:11:00
341.Miroslav Palička416561M55-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 11:03:00 16:21:00 10:04:00
342.Miroslav Papuga886720M21-EATU KošiceSVK 10:37:00 16:03:00 10:04:00
343.Miroslav Pilát406952M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:13:00 16:01:00 10:34:00
344.Miroslav Sikora52171M65-ABanik OstravaCZE 10:06:00 15:31:00 11:19:00
345.Miroslav Tauber416764M21-DTJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:30:00 15:44:00 10:58:00
346.Monika Jašková410324W50-AKOB Tesla BrnoCZE 10:16:00 16:38:00 10:25:00
347.Monika Urbanová2027945W35-AŠK SandbergSVK 10:24:00 16:16:00 09:54:00
348.Mukta MahajanK3FLOPAUT 10:40:00 16:11:00 10:22:00
349.Natália Ježíková1407843W-12AKOB Sokol PezinokSVK 11:03:00 16:23:00 10:33:00
350.Nicolas Šuška1407837M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:33:00 16:00:00 10:42:00
351.Nikolaus Adenstedt650908M50-AOrienteering KlosterneuburgAUT 11:16:00 16:19:00 10:48:00
352.Oľga Lago416557W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:58:00 16:32:00 10:09:00
353.Oliver Lago307360M-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:13:00 16:09:00 09:53:00
354.Olívia Petrvalská2020723K3ATU KošiceSVK 10:40:00
355.Olívia Petrvalská2020723W21-BATU KošiceSVK 10:28:00 16:00:00
356.Ondrej Kováč2043831M-10ŠK VAZKA BratislavaSVK
357.Ondřej Gryc888648M-12AKOB Tesla BrnoCZE 09:55:00
358.Ondřej Hlaváč2059757M-16AKOB Tesla BrnoCZE 09:42:00
359.Ondřej Novotný7003038M21-EKOB Moira BrnoCZE 10:28:00
360.Patrik Bohuš219148M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:39:00 16:22:00 10:03:00
361.Patrik Kuchárik219136RDKOB Sokol PezinokSVK
362.Paulína Šoltésová416711RDTJ Cingov Spisska Nova VesSVK
363.Pavel Kurfurst207827M35-AVSTJ FS PrahaCZE 10:27:00 16:03:00
364.Pavel Milán53242M35-AKOB Tesla BrnoCZE 11:05:00
365.Pavol Bukovác515478M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:45:00 16:09:00 10:40:00
366.Pavol Kebis Ml.406926M-16AKOB Sokol PezinokSVK 10:02:00
367.Pavol Kebis St.338390M50-AKOB Sokol PezinokSVK 10:56:00 10:54:00
368.Pavol Poláček St.1407867M60-AKOB Sokol PezinokSVK 11:01:00 16:41:00 10:44:00
369.Pavol RendekK3NeregistrovaníSVK 11:02:00
370.Pavol Šoltés307386M45-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:07:00 16:07:00 10:48:00
371.Pekka Lauri1907650M45-AKeravan UrheilijatFIN 10:01:00 16:03:00 11:24:00
372.Per Olov Adenstedt230739DetskáOrienteering KlosterneuburgAUT
373.Peter Barcik920690M40-APOBOCZE 10:26:00 16:26:00 10:12:00
374.Peter Borčin2012279M45-AKlub OB BOR TopoľčiankySVK 10:17:00 16:05:00 11:00:00
375.Peter Fraňo406965M40-AKOB Sokol PezinokSVK 10:40:00 16:31:00 10:18:00
376.Peter Glončák2012281M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:33:00 16:02:00 10:19:00
377.Peter Hojko1407847K3KOB Sokol PezinokSVK 10:46:00 16:28:00 10:43:00
378.Peter Krnac1771230M21-DViatoris ZvolenSVK 10:22:00 15:43:00 11:24:00
379.Peter Mižúr7202851M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:03:00 16:04:00 09:43:00
380.Peter Mlynárik876002M50-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:44:00 16:16:00 10:26:00
381.Peter Polakovic416537M60-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:49:00 16:44:00
382.Peter Porubský2032166M-16AŠK Cart-print NitraSVK 11:22:00 15:41:00 10:08:00
383.Peter Sláma307300M50-AATU KošiceSVK 11:24:00 16:20:00 10:52:00
384.Peter Vandlicek682120M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:34:00 16:36:00 09:54:00
385.Peter Viskup8049M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:48:00 16:30:00 10:03:00
386.Peter Vorlíček2049993M40-AŠK SandbergSVK 10:30:00 16:38:00 10:06:00
387.Peter Wartiak416713M21-DFarmaceut BratislavaSVK 10:36:00 15:35:00 11:12:00
388.Petr Jelínek1396260M55-ASKOB ZlínCZE 11:13:00 16:33:00 09:31:00
389.Petr Prikryl52008M21-ESK Zabovresky BrnoCZE 09:40:00
390.Petra Grycová230679W35-AKOB Tesla BrnoCZE 10:21:00
391.Petra Kotuliaková2078494K3Farmaceut BratislavaSVK 10:58:00 16:17:00 10:01:00
392.Petra Kurucová1407845W-10KOB Sokol PezinokSVK
393.Radko Kuník219106M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:45:00 15:57:00 10:48:00
394.Radoslav Jonáš406911M40-AŠK SandbergSVK 11:00:00 16:41:00 10:33:00
395.Rastislav Čiampor2066967NŠK HADVEO Banská BystricaSVK
396.Rastislav Szabó515155M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:36:00 15:49:00 10:17:00
397.Rebeka Demovičová887926RDAŠK PezinokSVK
398.Renata Barcikova920695W45-APOBOCZE 10:26:00 16:03:00 09:55:00
399.Ria Stančíková416596W21-BViatoris ZvolenSVK 10:26:00 15:59:00 11:09:00
400.Richard Balogh2027941M45-AŠK SandbergSVK 10:27:00 15:57:00 11:06:00
401.Richard Sláma307400M-12AATU KošiceSVK 10:33:00 16:11:00 10:01:00
402.Róbert Schenk434820M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:03:00 16:00:00 11:03:00
403.Roman Ščehovič406944M50-ATJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:44:00
404.Romana Štrbová219133NKOB Sokol PezinokSVK
405.Rudo Brídzik53102M40-AŠK SandbergSVK 10:56:00 16:32:00
406.Sabine Emde710618K3Kalksburg OLAUT 10:56:00 16:21:00 10:16:00
407.Samo Ďurica219132M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:09:00 16:24:00 09:51:00
408.Samuel Hostačný406927RDKOB Sokol PezinokSVK
409.Samuel Imriska1982118M21-BNaturfreunde WienAUT 10:54:00 15:40:00 09:50:00
410.Samuel Rybár2045173M-18ATJ Rapid BratislavaSVK 10:00:00 16:43:00 10:39:00
411.Šarlota Moravíková2066980NŠK HADVEO Banská BystricaSVK
412.Silvester Dulák416519M21-DTJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:48:00 15:31:00 11:28:00
413.Silvia Chupekova416597W40-ASlavia ZU ZilinaSVK 11:20:00 16:43:00 10:12:00
414.Silvia Majbová307271W-12AKOB Sokol PezinokSVK 11:07:00 16:35:00 10:23:00
415.Šimon Kukurugya2049991M-12AŠK SandbergSVK 10:07:00 16:13:00 09:59:00
416.Šimon Mižúr2051380M21-BFarmaceut BratislavaSVK 11:14:00 15:36:00 10:08:00
417.Slávko Žilinčík307265M55-AATU KošiceSVK 10:53:00 16:35:00
418.Sona Ondrejkova2025362W40-ASlavia ZU ZilinaSVK 11:10:00 16:41:00 09:54:00
419.Soňa Kavecka1407848W65-AKOB Sokol PezinokSVK 10:45:00 16:30:00 09:37:00
420.Soňa Mazúrová307362W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:14:00 16:44:00 10:43:00
421.Stanislav Franko307281M50-AKOB SOKOL KysakSVK
422.Stanislav Gajdoš307286M50-AKOB SOKOL KysakSVK 11:14:00 16:18:00 10:40:00
423.Stanislav Kuník1407839M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:31:00 16:16:00 10:13:00
424.Stanislav Ml. Franko416517M-18AKOB SOKOL KysakSVK 10:08:00 16:40:00 10:36:00
425.Štefan Mihalič2032200M-16AATU KošiceSVK 10:58:00 15:31:00 09:46:00
426.Štefan Ringer2020734M21-EATU KošiceSVK 10:11:00 15:53:00 10:13:00
427.Štefan Šurgan515024M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:35:00 15:52:00 10:49:00
428.Stephan Puchegger9800026M40-AOJE WapplerAUT 10:20:00 16:25:00 09:42:00
429.Tamara Denysenko7200270W50-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:20:00 16:37:00 10:52:00
430.Tamara Kinderová1407864W-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:51:00 16:25:00 10:27:00
431.Tamara Miklušová434822W-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:16:00 15:44:00 10:38:00
432.Táňa Funtáľová2067259RDFarmaceut BratislavaSVK
433.Tatiana Bednáriková416825W35-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:20:00 16:11:00 10:12:00
434.Taťjana Jánošková307440W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:06:00 16:46:00 10:19:00
435.Teodor Takáč2300845M-20AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 11:11:00 15:48:00 09:35:00
436.Teodorka Mravíková2049982RDŠK SandbergSVK
437.Tereza Kopčíková219105K3KOB Sokol PezinokSVK 10:36:00 16:24:00 10:19:00
438.Tereza Miklušová435207W-16ATJ Rapid BratislavaSVK 10:13:00 15:35:00 09:45:00
439.Tereza Šmelíková1399951W-16ATJ Rapid BratislavaSVK 10:01:00 15:31:00 09:57:00
440.Tibor Fedor416725M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:05:00 16:18:00 10:09:00
441.Tibor Lanátor445617M35-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:35:00 16:02:00 11:08:00
442.Timotej Juraško362921M-16AATU KošiceSVK 10:50:00 15:42:00 09:32:00
443.Tobiáš Goldschmidt307420M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 11:00:00 15:39:00 10:00:00
444.Tomas Ondrejka2025367M-16ASlavia ZU ZilinaSVK 11:12:00 15:35:00 09:56:00
445.Tomáš Bořil681876M21-ESK Zabovresky BrnoCZE 10:01:00
446.Tomáš Janečko1407870M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:28:00 15:46:00 11:30:00
447.Tomáš Jánoška307368M21-BTJ Rapid BratislavaSVK 10:32:00 15:39:00 10:23:00
448.Tomáš Kasza2078496M-10Farmaceut BratislavaSVK
449.Tomáš Leštínský2027232M35-AATU KošiceSVK 11:20:00
450.Tomáš Milán443078M-14AKOB Tesla BrnoCZE 10:30:00
451.Tomáš Mušinský920667M21-EATU KošiceSVK 10:15:00 15:51:00 10:37:00
452.Tomáš Sokolík219111M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:32:00 15:34:00 11:16:00
453.Traude Fesselhofer531209W60-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 11:22:00 16:47:00 11:17:00
454.Vacant W21-E 10:23:00 15:34:00 09:52:00
455.Vacant W35-A 10:32:00 16:15:00 10:15:00
456.Vacant W40-A 11:28:00 16:45:00 09:33:00
457.Vacant RD
458.Vacant K3 11:16:00 16:10:00 09:49:00
459.Vacant M-14A 10:47:00 15:53:00 10:15:00
460.Vacant M-16A 11:24:00 15:34:00 10:06:00
461.Vacant M-14A 10:55:00 15:56:00 10:03:00
462.Vacant M45-A 10:21:00 15:54:00 11:27:00
463.Vacant W50-A 10:12:00 16:47:00 10:16:00
464.Vacant W-10
465.Vacant N
466.Vacant N
467.Vacant W-10
468.Vacant N
469.Vacant M-10
470.Vacant RD
471.Vacant W45-A 10:24:00 15:54:00 10:07:00
472.Vacant M40-A 10:54:00 16:37:00 09:51:00
473.Vacant M35-A 10:29:00 16:06:00 11:23:00
474.Vacant M40-A 10:50:00 16:42:00 10:24:00
475.Vacant M-20A 11:05:00 15:44:00 09:44:00
476.Vacant M-18A 10:04:00 16:37:00 10:27:00
477.Vacant 2021258M50-A 11:08:00 16:22:00 10:10:00
478.Vacant M21-E 10:39:00 16:13:00 10:46:00
479.Vacant M50-A 11:26:00 16:10:00 10:56:00
480.Vacant M21-E 10:09:00 16:05:00 10:16:00
481.Vacant M21-E 10:17:00 16:10:00 09:55:00
482.Vacant M55-A 11:01:00 16:23:00 10:07:00
483.Vacant W65-A 10:47:00 16:31:00 09:40:00
484.Vacant M45-A 10:05:00 16:01:00 11:30:00
485.Vacant M-12A 10:03:00 16:06:00 09:31:00
486.Vacant M-12A 10:41:00 16:15:00 09:37:00
487.Vacant M21-B 11:22:00 15:46:00 11:02:00
488.Vacant M21-B 10:38:00 15:54:00 10:44:00
489.Vacant M21-D 10:40:00 15:41:00 11:36:00
490.Vacant M50-A 11:22:00 16:21:00 10:32:00
491.Vacant M21-D 10:46:00 15:49:00 11:34:00
492.Vacant Detská
493.Vacant W-14A 10:18:00 15:39:00 10:23:00
494.Vacant W-18A 10:08:00 15:45:00 09:47:00
495.Vacant W55-A 10:56:00 16:41:00 10:55:00
496.Vacant W-12A 11:17:00 16:32:00 10:43:00
497.Vacant W-18A 10:02:00 15:41:00 09:44:00
498.Vacant Detská
499.Vacant Detská
500.Vacant W21-B 10:36:00 15:56:00 10:30:00
501.Vacant 2021133W21-E 10:11:00 15:39:00 09:58:00
502.Valentína Vancáková2032187W-16AATU KošiceSVK 10:03:00 15:39:00 09:51:00
503.Valér Franko307285M45-AKOB SOKOL KysakSVK 10:33:00 15:58:00 11:21:00
504.Vanda Hosekova7200369W21-ESlavia ZU ZilinaSVK 10:19:00 15:32:00 09:40:00
505.Veronika Jánošová2049998W-14AŠK SandbergSVK 10:00:00 15:45:00
506.Veronika Klabouchova2008504W-14ASlavia ZU ZilinaSVK 10:22:00 15:37:00 10:11:00
507.Veronika Koiser590911W55-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:52:00 16:39:00 11:05:00
508.Veronika Vachová1407869W21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:16:00 16:08:00 10:57:00
509.Victor MikhaylovM40-AOdessa TeamUKR 10:16:00 16:35:00 09:45:00
510.Viera FialováW60-ANSV AmelBEL 11:12:00 16:49:00 11:21:00
511.Vierka Hojková1407859NKOB Sokol PezinokSVK
512.Viktor Kotuliak2067244M-12AFarmaceut BratislavaSVK 10:11:00 16:21:00 09:39:00
513.Viktor Mikluš406913M60-AFarmaceut BratislavaSVK 10:41:00
514.Viktor Vávra307365M65-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:00:00 11:16:00
515.Viktor ZsilkinNDebrecenHUN
516.Viktoriya Valyavka502256RDSlavia ZU ZilinaSVK
517.Vito Satrapa2010994M21-BOLC WienerwaldAUT 11:10:00 15:47:00 10:35:00
518.Vladimir Tysz416501M50-AATU KošiceSVK 11:04:00 16:24:00 10:46:00
519.Vladimír Grauzel406974M60-AFarmaceut BratislavaSVK 10:57:00 16:47:00 10:35:00
520.Vladimír Sloboda1403125M35-ANeregistrovaníSVK 16:04:00
521.Vladislav Piják1407862M60-AKOB Sokol PezinokSVK 10:47:00 16:43:00 10:26:00
522.Vojtěch Gryc995867M-14AKOB Tesla BrnoCZE 10:57:00
523.Vojtěch Rossmanith889295M21-BPOBOCZE 11:05:00
524.Zdeněk Koč9101102M65-ASK Meteor KačerovCZE 10:12:00 15:33:00 11:01:00
525.Žofia Kováčová2043832W-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:53:00 16:22:00 10:35:00
526.Zoltán Miháczi4470M35-ATipo Orienteering ClubHUN 10:50:00
527.Zora Baloghová2028798W-10ŠK SandbergSVK
528.Zuzana Féderová887631W-12AAŠK PezinokSVK 10:57:00 16:30:00 10:45:00
529.Zuzana Jonackova2034076K3FLOPAUT 10:42:00 16:20:00 09:43:00
530.Zuzana Postulkova8630W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:20:00 16:00:00 09:49:00
531.Zuzana Zajíčková307298K3ŠK VAZKA BratislavaSVK 16:13:00