v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Bubo cup 2017 (4 days)->Start times by name  (number of entries: 402)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3. 4.
1.Adela Cervena7205001W21EOK Slavia Hradec KraloveCZE 08:39:00 08:49:00 09:04:00 09:04:00
2.Adrian Schnyder8230671M45OLC Omström SenseSUI 08:41:00 08:35:00 09:05:00 08:41:00
3.Agata Pribikova301617W12SK PragaCZE 09:40:00 08:55:00 08:35:00 09:30:00
4.Agnes Liwell7120996BEGINNERSSödertälje-Nykvarn OrienteringSWE
5.Alain Juan1201053M60ANCOSUI 08:54:00 08:50:00 09:10:00 08:54:00
6.Alberto Albarello2021343M50ASD Erebus Orientamento VicenzaITA 08:39:00 08:57:00 09:15:00 09:03:00
7.Alex Bor1301553M55TitanRUS 09:35:00 09:07:00 09:11:00 09:33:00
8.Alexander Kuryshev1004429M35Ufa-unitedRUS 09:31:00 09:16:00 08:36:00 09:16:00
9.Alexandra Stål7962283W12Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:30:00 09:15:00 09:00:00 09:15:00
10.Alexandra Studer8020669W21A SHORTOLG MurtenSUI 09:02:00 09:02:00 09:27:00 09:02:00
11.Alexey Roztoptannyy9200373M35Ufa-unitedRUS 09:21:00 09:26:00 08:46:00 09:26:00
12.Alva Eliasson9060123W12Sundsvalls OKSWE 09:35:00 09:05:00 08:45:00 09:00:00
13.Amanda Pons Perez2021433W21A LONGCORZOESP 08:43:00 08:51:00 09:31:00 08:41:00
14.Amandine Cavarroc337090W16Corbière Orientation Raid EvasionFRA 08:43:00 08:39:00 09:23:00 09:19:00
15.Ana Srebačić1717177W16Ivan MerzCRO 08:39:00 08:55:00 08:59:00 08:31:00
16.André Pierlot7763014M55C.O.LiègeBEL 09:23:00 09:17:00 08:57:00 09:31:00
17.André Wirz8280963M50Swiss O ToursSUI 09:27:00 09:27:00 08:54:00 09:21:00
18.Andrea Vetrickova7205002W21EOK Slavia Hradec KraloveCZE 09:04:00 08:44:00 09:14:00 08:39:00
19.Andrin Gründler8030698M20Vaajakosken TeräFIN 09:14:00 09:19:00 08:39:00 09:14:00
20.Anicó Kulow440468W21A SHORTBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GER 08:32:00 09:42:00 08:32:00 09:42:00
21.Anna Hofer442585W16OLC GrazAUT 08:31:00 08:47:00 09:03:00 09:03:00
22.Anna Knaup1726KID'S COURSEBraunschweiger MTVGER
23.Anna Pietsch428009W16NF WienAUT 09:23:00 09:23:00 08:43:00 09:27:00
24.Anna SobchukW14SobchuksUKR 09:27:00 09:32:00 08:52:00 09:27:00
25.Anna Strand658287W45Attunda OKSWE 09:20:00 09:30:00 08:56:00 09:26:00
26.Anna Zetterberg43034W45Västerås SOKSWE 08:40:00 08:40:00 09:30:00 08:48:00
27.Anna-Lena Lindström350528W50OK NolaskogsarnaSWE 08:45:00 08:40:00 09:05:00 08:40:00
28.Anne-marie Wigle306682W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:32:00 09:18:00 09:02:00 09:12:00
29.Annika BusseW21A SHORTASKÖ HenndorfAUT 09:07:00 08:42:00 09:32:00 08:47:00
30.Annika Bygdén38647W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:24:00 09:34:00 08:46:00 09:08:00
31.Annika Wirz8300905W12Swiss O ToursSUI 09:15:00 09:30:00 08:30:00 09:20:00
32.Anthea Feaver1931394W55LOSTAUS 08:46:00 09:12:00 09:36:00 08:48:00
33.Antoine Lesquer7052511M12Raidlink's 07FRA 09:18:00 09:08:00 08:38:00 09:03:00
34.Antoniea Seitlinger895096W12ASKÖ HenndorfAUT 08:40:00 08:40:00 09:20:00 08:45:00
35.Apolena Malinova2032162W21EOK Slavia Hradec KraloveCZE 08:49:00 09:04:00 09:24:00 08:49:00
36.Arne Tiltnes511102M65IL TyrvingNOR 08:31:00 08:48:00 09:08:00 08:36:00
37.Arthur Delaporte1008573M21EAnimation Sillery OrientationFRA 08:36:00 08:59:00 09:31:00 09:03:00
38.Arved Pfeil2094477M20Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GER 08:59:00 08:39:00 09:09:00 08:39:00
39.Aurélie CluzelOPEN BSNPC09FRA
40.Aurélie Faure1520104W21A SHORTFigeac Nature OrientationFRA 09:12:00 09:17:00 08:37:00 09:17:00
41.Ayoze Infante Conejo8633596M21A LONGCocan TenerifeESP 09:04:00 08:34:00 09:29:00 08:34:00
42.Barbara Schweder9696969OPEN COLC Union ViktringAUT
43.Barbora Baldrianová9784W21ESK PragaCZE 08:34:00 08:34:00 09:44:00 08:34:00
44.Barbora Pijáková9999009W21EKOB Sokol PezinokSVK 09:14:00 09:09:00 08:34:00 09:14:00
45.Bence Dániel Máriás7202501M21A SHORTMaccabi VAC - HungaryHUN 08:57:00 09:01:00 09:33:00 08:59:00
46.Berit Danielsen590808W55IL TyrvingNOR 08:49:00 08:36:00
47.Bo Hallberg9661217M50Falköpings AIK OKSWE 08:48:00 09:00:00 09:06:00 08:45:00
48.Brigitte Dersch-Kollenba.7672404W45Ski-Club Helsa e.V.GER 09:22:00 09:28:00 08:32:00 09:32:00
49.Carlotta BaccaroW14Semiperdo Orienteering ManiagoITA 09:02:00 08:57:00 08:37:00 08:32:00
50.Catarina Félix2800499W50Grupo Desportivo União da AzoiaPOR 08:35:00 08:30:00 09:10:00 08:55:00
51.Céline Ruiz1396412W35balise orientation albigeoiseFRA 09:04:00 09:01:00 08:45:00 09:09:00
52.Céline Schneider1396329W40Animation Sillery OrientationFRA 08:43:00 08:56:00 09:11:00 08:36:00
53.Cheung Kang Kai 張鏡佳9010000M40Scout Orienteering ClubHKG 08:34:00 09:26:00 08:48:00 09:14:00
54.Chiara Sepin2015603W35SSD-AŠZ GAJAITA 09:12:00 09:05:00 08:37:00 09:05:00
55.Christian Studer64091M70OLG MurtenSUI 09:02:00 09:02:00 09:30:00 08:54:00
56.Christian Tingström912501M21EGöteborg-Majorna OKSWE 08:46:00 09:03:00 09:19:00 08:31:00
57.Christine Calvet431946W45OLC WähringAUT 09:14:00 09:22:00 09:00:00 09:28:00
58.Christine Ferrand2082862W45Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 09:16:00 09:12:00 09:04:00 09:18:00
59.Christophe Schneider1511605M45Animation Sillery OrientationFRA 09:17:00 08:53:00 09:23:00 09:11:00
60.Chu-hsien Wang9201508W21A LONGMoxina OKTPE 09:27:00 09:09:00 08:33:00 09:41:00
61.Claudia Wirz8636069W50Swiss O ToursSUI 09:15:00 09:05:00 08:35:00 09:10:00
62.Clément Hery1008574M21A SHORTAnimation Sillery OrientationFRA 08:45:00 09:03:00 09:17:00 08:43:00
63.Clizia Zambiasi500338W35Semiperdo Orienteering ManiagoITA 08:32:00 08:37:00 08:41:00 08:45:00
64.Cluzel PaulM35SNPC09FRA 08:56:00 08:41:00 09:21:00 08:41:00
65.Cluzel PaulM40 08:58:00 08:56:00 09:44:00 08:54:00
66.Colombo IrisW16Semiperdo Orienteering ManiagoITA 08:59:00 09:15:00 08:51:00 09:11:00
67.Cristina Ruini2009738W45Punto K Orienteering ASDITA 08:48:00 08:36:00 09:08:00 08:44:00
68.Daniel Cionoiu8007005M12TV Coburg-NeusesGER 08:48:00 08:53:00 09:08:00 08:33:00
69.Daniel Hanselmann8236923M50OLV BasellandSUI 09:30:00 09:09:00 09:00:00 09:24:00
70.Daniel Pek7980810M21 ULTIMATEOK Slavia Hradec KraloveCZE 09:01:00 08:34:00 09:19:00 08:52:00
71.Daniela Nechanická7205038W40SK OS Nové Město na MoravěCZE 08:51:00 08:46:00 09:16:00 08:56:00
72.David Borg9200690M18Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:32:00 09:16:00 08:58:00 09:00:00
73.David Lesquer1006475M40Raidlink's 07FRA 09:28:00 09:42:00 09:12:00 09:34:00
74.David Rapotz1111007M14ASKÖ HenndorfAUT 08:49:00 08:37:00 09:21:00 08:49:00
75.Dávid Márk Máriás7202834M18Maccabi VAC - HungaryHUN 08:56:00 08:38:00 09:26:00 08:32:00
76.Davorka Srebačić1919197OPEN CIvan MerzCRO
77.Diana Gordon7160890W21A SHORTKU AZS WAT WarszawaPOL 09:17:00 09:07:00 08:47:00 09:07:00
78.Diána Nóra Máriás1771188W16Maccabi VAC - HungaryHUN 08:35:00 08:59:00 09:39:00 09:15:00
79.Dieter Coen1403132M21A LONGTROL BelgiumBEL 09:24:00 09:14:00 08:44:00 09:09:00
80.Dmytro Krysenko1000407M21A LONGFEAUKR 08:39:00 09:04:00 09:14:00 08:44:00
81.Dominique L'Humeau1909009M21EASKÖ HenndorfAUT 09:03:00 08:55:00
82.Don Skantze580820M55IL TyrvingNOR 08:59:00 08:35:00 09:43:00 08:51:00
83.Dora Kermek1515155W16Ivan MerzCRO 09:11:00 08:35:00 09:35:00 08:55:00
84.Dorja Salopek355240W12OK Ris DelniceCRO 08:45:00 08:30:00 09:15:00 08:35:00
85.Ebster Peter7979799M16ASKÖ HenndorfAUT 09:28:00 09:18:00 09:43:00 09:13:00
86.Edi Baumann8639459M70Swiss O ToursSUI 09:34:00 09:26:00 08:46:00 09:18:00
87.Egor Vasilev1301281M10-shadowedUfa-unitedRUS
88.Elena Mirochnichenko2055103W55KaliningradRUS 09:04:00 08:52:00 09:24:00 08:40:00
89.Elena Soloveva2055111W55KaliningradRUS 08:58:00 09:04:00 09:12:00 09:04:00
90.Elia Schnyder8070705M12OLC Omström SenseSUI 08:58:00 08:48:00 09:18:00 08:38:00
91.Elias MühlbacherM10-shadowedNF SteiermarkAUT
92.Ella Liwell2109299W12Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:10:00 09:25:00 08:40:00 09:35:00
93.Elsa Schneider304465W14Animation Sillery OrientationFRA 09:07:00 08:37:00 09:22:00 08:37:00
94.Elvire Pierlot2089828W10C.O.LiègeBEL 09:08:00 09:20:00 09:02:00 09:26:00
95.Emil Sone41772M16Attunda OKSWE 09:33:00 09:33:00 08:33:00 09:33:00
96.Emma Herbst2119886OPEN CVästerås SOKSWE
97.Emma Zbinden238953W12OLV BasellandSUI 08:50:00 08:40:00
98.Erica Huggler1207041W70OLG StäfaSUI 08:38:00 08:42:00 09:34:00 08:50:00
99.Erich Göschl686868M50OLC WähringAUT 09:15:00 09:21:00 08:45:00 09:30:00
100.Erik Bengtsson696669OPEN AFK ÅsenSWE
101.Erik Wigle9101406M18Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:12:00 09:22:00 09:16:00 09:30:00
102.Erno Puupponen7121173M21BEspoon SuuntaFIN 09:13:00 08:38:00 09:28:00 08:38:00
103.Eva Baldrianová888639W10SK PragaCZE 09:26:00 09:02:00 08:44:00 09:08:00
104.Eva Farkašová416600W21A LONGKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 08:55:00 08:33:00 09:13:00 08:53:00
105.Eva Horčičková682350W45SOB OlomoucCZE 09:30:00 09:06:00 08:54:00 09:10:00
106.Eva Ponweiser770828W35 ULTIMATEHSV OL Wiener NeustadtAUT 08:41:00 08:37:00 08:37:00 08:37:00
107.Ewald Glatz1680404M50OLC GrazAUT 08:36:00 08:54:00 09:03:00 08:30:00
108.Fabien Pasquasy782206M21ECercle d'Orientation du HainautBEL 08:59:00 08:51:00
109.Felipe Martos Sanchez7402610M55Cercle d'Orientation du HainautBEL 08:35:00 08:47:00 09:21:00 08:45:00
110.Felix Herbst403984KID'S COURSEVästerås SOKSWE
111.Flavia Lehmann8638708W18 08:47:00 08:51:00 08:41:00 08:51:00
112.Flurin Schnyder8120203M14OLC Omström SenseSUI 08:37:00 08:45:00 09:01:00 08:37:00
113.Franca Crevatin2063996W55Punto K Orienteering ASDITA 08:55:00 08:40:00 09:32:00 08:44:00
114.Frederic Genevois9992016M60Naturfreunde WienAUT 08:46:00 08:42:00 09:28:00 08:50:00
115.Frederic Puel1511606M35Animation Sillery OrientationFRA 08:41:00 08:56:00 09:16:00 09:06:00
116.Frederic Rambliere1460132M50Figeac Nature OrientationFRA 09:06:00 09:06:00 08:51:00 09:18:00
117.Fredrik Sone9701112M40Attunda OKSWE 09:40:00 09:40:00 09:00:00 09:06:00
118.Frida Herbst403983W10-shadowedVästerås SOKSWE
119.Friedrich Andrea54854W35OLG WelsikonSUI 09:44:00 08:33:00 09:09:00 08:33:00
120.Gabor Pataki911002M45Icebug TeamHUN 09:41:00 09:41:00 08:53:00 09:35:00
121.Gabriel Seitlinger2086568M45ASKÖ HenndorfAUT 08:59:00 09:11:00 08:59:00 09:17:00
122.Gaspard Ruiz2020341M10balise orientation albigeoiseFRA 09:20:00 09:26:00 08:50:00 09:14:00
123.Gavin Wyatt-Mair43880M60Bay Area Orienteering ClubUSA 09:34:00 09:16:00 08:58:00 09:30:00
124.Gerhild Pacher7120364W50SU Schöckl GrazAUT 08:50:00 08:55:00 09:15:00 08:45:00
125.Gheorghe Cionoiu2041785M35TV Coburg-NeusesGER 09:11:00 09:06:00 09:01:00 08:56:00
126.Gianfranco Siega2091671OPEN BSSD-AŠZ GAJAITA
127.Giorgia ResenW14Semiperdo Orienteering ManiagoITA 08:47:00 08:32:00 09:02:00 09:12:00
128.Gisela Tonn7204099W60SSV Planeta RadebeulGER 08:30:00 08:58:00 09:26:00 08:42:00
129.Greg Schneider304466M14Animation Sillery OrientationFRA 08:41:00 08:41:00 09:13:00 08:53:00
130.Gregor Pavlič2065880OPEN ASSD-AŠZ GAJAITA
131.Guillaume Ferrand2082864M18Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 09:18:00 09:34:00 08:46:00 09:08:00
132.Gustav Heldt439595M18Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:26:00 09:38:00 08:30:00 09:36:00
133.Hanna HemminkiW21A LONGTurun MetsänkävijätFIN 08:37:00 08:39:00 09:19:00 08:47:00
134.Hannes Pacher7150159M21A SHORTSU Schöckl GrazAUT 08:39:00 08:55:00 09:23:00 08:49:00
135.Hans Borsitzky700825OPEN BHSV OL Wiener NeustadtAUT
136.Hansjörg Ramp1207348M50OLK RafzerfeldSUI 08:45:00 08:48:00 09:24:00 09:00:00
137.Henrik Hallberg260780M16Falköpings AIK OKSWE 09:08:00 09:03:00 08:48:00 08:43:00
138.Henry Mcnulty1207225M21ELOSTAUS 08:51:00 08:43:00 09:15:00 09:07:00
139.Herfried Trummer8140675M35 ULTIMATEOC FürstenfeldAUT 08:57:00 08:40:00 09:16:00 08:40:00
140.Herman Eliasson9090421M10Sundsvalls OKSWE 09:38:00 09:38:00 09:08:00 09:32:00
141.Hugo Cavarroc1718000M18Corbière Orientation Raid EvasionFRA 08:44:00 08:30:00 09:22:00 08:48:00
142.Hugo Zetterberg43045M10Västerås SOKSWE 08:32:00 08:32:00 09:14:00 08:38:00
143.Igor Marte7205961M14UNTS WarszawaPOL 08:45:00 08:33:00 09:17:00 08:45:00
144.Ilona Dobos350317W70Stars Orienteering ClubCAN 09:30:00 09:30:00 08:34:00 09:14:00
145.Ingalill Olsson38269W55OK OrionSWE 09:16:00 09:20:00 08:48:00 09:28:00
146.Ingela Andersson402823W21BOK OrionSWE 09:32:00 09:22:00 08:47:00 09:22:00
147.Inger Tiltnes1010134W65IL TyrvingNOR 08:46:00 08:54:00 09:10:00 09:02:00
148.Ingo Achilles1408129M18ASKÖ HenndorfAUT 08:40:00 08:42:00 09:30:00 08:36:00
149.Iris Aurora Pecorari210018W14Semiperdo Orienteering ManiagoITA 09:17:00 08:42:00 08:57:00 09:02:00
150.Isabelle Berrien1303070W45Marseille Course OrientationFRA 09:08:00 09:14:00 08:42:00 09:20:00
151.Ivan Millar1601996M45Lagan Valley OrienteersIRL 09:47:00
152.Ivan Ramp1407711M12OLK RafzerfeldSUI 08:33:00 08:43:00 09:28:00 08:53:00
153.Ivan Sobchuk123KID'S COURSESobchuksUKR
154.Ivana Knaupova780209W35Braunschweiger MTVGER 08:40:00 08:45:00 09:05:00 08:37:00
155.Iveta Pijakova1407866W55KOB Sokol PezinokSVK 09:19:00 09:28:00 08:44:00 09:24:00
156.Jack Millar1601982M10 08:56:00 08:56:00 09:38:00 08:56:00
157.Jacques Florin7205515M55C.O.LiègeBEL 09:37:00 09:33:00 08:37:00 09:13:00
158.Jan Knaup8011177M40Braunschweiger MTVGER 08:42:00 08:40:00 09:36:00 08:42:00
159.Jan Nechanicky8000321M16SK OS Nové Město na MoravěCZE 08:43:00 08:53:00 09:08:00 09:23:00
160.Jan Pribik51631M50SK PragaCZE 09:12:00 09:30:00 08:48:00 09:27:00
161.Jana Knaup7080716W10Braunschweiger MTVGER 08:38:00 08:44:00 09:20:00 08:44:00
162.Jane ExleyW45WARRIOR OCGBR 09:04:00 09:20:00 08:40:00 09:04:00
163.Janez Zavrl2052362M21BOrientacijski klub KomendaSLO 09:23:00 08:48:00 08:53:00 09:18:00
164.Janina Ramp1400780W16OLK RafzerfeldSUI 08:51:00 08:43:00 09:11:00 09:07:00
165.Jaroslav Pijak1407868M55KOB Sokol PezinokSVK 09:07:00 09:25:00 08:35:00 09:25:00
166.Jean-claude Suty8631366M60AS QUETIGNYFRA 09:26:00 09:24:00 08:44:00 09:22:00
167.Jelena Gojmerac236860W12Ivan MerzCRO 08:30:00 08:45:00 09:25:00 08:50:00
168.Jens Struckmann7660827M50Braunschweiger MTVGER 08:54:00 08:30:00 09:09:00 08:51:00
169.Jérémy Cavantou1001959M21A LONGFigeac Nature OrientationFRA 09:19:00 09:09:00 08:49:00 09:24:00
170.Jerome Cavarroc921972M40Corbière Orientation Raid EvasionFRA 08:50:00 08:32:00 09:32:00 08:46:00
171.Johan Herbst2101796M35Västerås SOKSWE 08:51:00 08:31:00 09:11:00 08:36:00
172.Johan Sundén27583M40Västerås SOKSWE 08:46:00 08:44:00 09:28:00 08:38:00
173.Jonas Knaup7060724M12Braunschweiger MTVGER 08:43:00 08:58:00 09:03:00 08:43:00
174.Jonas Königstorfer7117007M16ASKÖ HenndorfAUT 08:53:00 09:28:00 08:58:00 09:28:00
175.Jonas Veljacik336785M10OK Sparta PrahaCZE 09:02:00 09:08:00 08:56:00 09:38:00
176.Jorge Baltazar1401760M50Grupo Desportivo União da AzoiaPOR 09:00:00 08:36:00 09:36:00 08:42:00
177.Jose Luis EchevarriaM40 09:00:00 08:52:00 09:40:00 08:50:00
178.jose luis Garcia rodrigu.7202251M35Cocan TenerifeESP 08:36:00 08:36:00 09:26:00 08:31:00
179.José Luis Echevarría Nav.M40LimoniumESP 09:14:00 09:08:00 09:06:00 09:26:00
180.Josef Baldrian2075606KID'S COURSESK PragaCZE
181.Josef Podmolík7203466M21 ULTIMATEOK Slavia Hradec KraloveCZE 08:37:00 08:52:00 09:01:00 08:34:00
182.Josep Morla Vanrell8641370M21ENavaleno-OESP 09:21:00 09:23:00 08:35:00 09:35:00
183.Juha Suntila741912M21A SHORTTurun MetsänkävijätFIN 08:51:00 08:49:00 09:41:00 08:55:00
184.Julian Lüdtke8171205M12ol norskaSUI 08:38:00 08:33:00 09:13:00 08:48:00
185.Julie Schneider304464W16Animation Sillery OrientationFRA 08:47:00 08:31:00 09:31:00 08:39:00
186.Julien Dumont1511604M21A LONGAnimation Sillery OrientationFRA 08:34:00 08:59:00 09:19:00 08:59:00
187.Jutta Pietsch-Grabner46417OPEN BNF WienAUT
188.Katarina Borg501859W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:06:00 09:10:00 08:36:00 09:02:00
189.Katarína Hrašnová9102567W21EKOB Sokol PezinokSVK 09:09:00 09:14:00 08:39:00 09:09:00
190.Katharina Hinterhofer2061238W21BASKÖ HenndorfAUT 09:12:00 08:47:00 09:27:00 08:42:00
191.Katja Babič2069815W16Orientacijski klub KomendaSLO 08:55:00 09:07:00 09:07:00 08:51:00
192.Katrin Remund Schnyder1401061W21A SHORTOLC Omström SenseSUI 08:42:00 08:32:00 09:12:00 08:57:00
193.Kent Olsson9402243M55OK OrionSWE 09:25:00 09:05:00 09:03:00 09:21:00
194.Kerstin Imark29911W45Tullinge SKSWE 08:52:00 08:32:00 09:26:00 08:40:00
195.Kimmo PajulaM21A LONGTurun MetsänkävijätFIN 08:49:00 08:44:00 09:04:00 09:04:00
196.Kjersti Skantze246830W55IL TyrvingNOR 08:43:00 08:44:00 09:20:00 09:08:00
197.Klara Andersson1060302W16OK OrionSWE 09:27:00 09:19:00 08:31:00 09:39:00
198.Klara Borg9200685W14Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:22:00 09:27:00 08:42:00 09:17:00
199.Klára Nechanická7203324W18SK OS Nové Město na MoravěCZE 08:39:00 08:41:00 09:06:00 08:41:00
200.Klaus Huggler1207138M70OLG StäfaSUI 08:42:00 08:30:00 09:14:00 08:46:00
201.Konrad Tonn895377M60SSV Planeta RadebeulGER 08:42:00 08:46:00 09:14:00 08:38:00
202.Korad Gessl2052200M16ASKÖ HenndorfAUT 09:18:00 08:43:00 09:33:00 08:33:00
203.Kuan-yu Lin9101382M21EMoxina OKTPE 09:36:00 09:27:00 08:31:00 09:19:00
204.Kurt Huber811300M70SPOBOSUI 09:10:00 09:10:00 08:38:00 09:26:00
205.Lars Bygdén7720627M40Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:36:00 09:02:00 08:36:00 09:40:00
206.Lars Tykær Jensen259281M50OK HTFDEN 08:57:00 08:39:00 09:33:00 08:54:00
207.Lau Chi Chuen 劉志泉9852687M40Scout Orienteering ClubHKG 08:30:00 09:20:00 09:14:00 09:22:00
208.Laura Wiedemayer2056416W16ASKÖ HenndorfAUT 09:07:00 08:51:00 09:27:00 08:59:00
209.Laurence Champigny1396362W50ACA Aix ProvenceFRA 09:10:00 09:10:00 08:40:00 09:05:00
210.Laurent Champigny1396361M40ACA Aix ProvenceFRA 09:30:00 09:36:00 08:38:00 09:38:00
211.Lea Mina Zbinden332794W16OLV BasellandSUI 09:19:00 08:35:00
212.Lenka Jablonovská2008513W21A LONGKOB Sokol PezinokSVK 09:13:00 09:45:00 08:59:00 09:29:00
213.Lennart Borg9621111M40Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:16:00 09:32:00 08:54:00 09:46:00
214.Léo Ruiz242798KID'S COURSEbalise orientation albigeoiseFRA
215.Leon Ebster7776655M16ASKÖ HenndorfAUT 08:33:00 09:08:00 09:23:00 08:53:00
216.Leon Kollenbach1401072M21ESki-Club Helsa e.V.GER 09:31:00 09:11:00 08:51:00 09:31:00
217.Leopold Kühschelm8632425M35Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GER 09:01:00 09:01:00 09:06:00 09:01:00
218.Lianne Joséfine Krüger2067892KID'S COURSEBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GER
219.Liisa Rihko-Struckmann501916W50Braunschweiger MTVGER 08:55:00 08:45:00 09:30:00 08:50:00
220.Line Wotquenne34386W21A LONGAnimation Sillery OrientationFRA 08:49:00 08:45:00 09:25:00 08:35:00
221.Lisa Cavarroc419134W12Corbière Orientation Raid EvasionFRA 08:35:00 08:35:00 09:30:00 08:30:00
222.Lisa Glatz219334OPEN COLC GrazAUT
223.Lisa Heldt204653OPEN CSödertälje-Nykvarn OrienteringSWE
224.Lise CluzelM10SNPC09FRA 08:50:00 08:38:00 09:32:00 08:32:00
225.Lise Nielsen308945W55OK HTFDEN 09:01:00 09:00:00 09:04:00 09:00:00
226.Loke Agmarken8010497M21EHalmstad OKSWE 09:01:00 08:51:00 09:39:00 08:39:00
227.Loreline Fol1404075W21A LONGToulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 09:05:00 09:31:00 09:05:00 09:19:00
228.Louis Berrien1130331M14Marseille Course OrientationFRA 09:05:00 09:17:00 08:37:00 09:21:00
229.Louis Maniere600044M21A LONGNoyon Course d'OrientationFRA 08:54:00 08:49:00 09:34:00 08:49:00
230.Louis Antoine Krüger435215M10Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GER 08:44:00 08:50:00 09:26:00 08:50:00
231.Louisa Kollenbach7203272W12Ski-Club Helsa e.V.GER 09:25:00 09:20:00 09:05:00 09:40:00
232.Louna Vialard301905BEGINNERSOP AvignonFRA
233.Lovisa Borg449121W12Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:00:00 09:00:00 08:50:00 09:05:00
234.Lucie Poláková331655W21BOOS VrchlabiCZE 08:32:00 09:42:00 09:42:00 09:42:00
235.Lucija Gojmerac206442W16Ivan MerzCRO 09:03:00 09:11:00 09:15:00 08:43:00
236.Ludmila Myasnikova1302197W70KaliningradRUS 08:58:00 08:34:00 09:18:00 09:06:00
237.Ludovic Ruiz1390909M35balise orientation albigeoiseFRA 09:26:00 09:11:00 08:41:00 09:11:00
238.Luka Gojmerac236873M12Ivan MerzCRO 08:53:00 08:38:00 09:23:00 08:58:00
239.Lukas Mühlbacher46233M10NF SteiermarkAUT 09:32:00 09:14:00 08:32:00 09:20:00
240.Lukas Nowak7770770M16ASKÖ HenndorfAUT 09:03:00 08:33:00 09:13:00 09:03:00
241.Maciej Gędziorowski1394895M21A LONGKU AZS WAT WarszawaPOL 09:09:00 09:24:00 08:34:00 09:19:00
242.Margareta Pavlič2065886KID'S COURSESSD-AŠZ GAJAITA
243.Margrit Eggli59203W65Fuersten OK EttingenSUI 09:22:00 09:14:00 08:50:00 09:22:00
244.Maria Jonsson212051W45Tullinge SKSWE 08:32:00 08:48:00 09:20:00 08:56:00
245.Maria-elena Liverani2099309W55CUS TORINO ORIENTEERINGITA 09:13:00 09:24:00 08:40:00 09:16:00
246.Marie Maniere600037W21A LONGNoyon Course d'OrientationFRA 08:31:00 08:57:00 09:39:00 09:01:00
247.Marina Movko2300540W55KaliningradRUS 08:52:00 08:56:00 09:16:00 08:52:00
248.Marketa Veljacikova2800325W50OK Sparta PrahaCZE 09:05:00 09:15:00 08:30:00 09:15:00
249.Markku Mäkelä9201947M55RastikarhutFIN 09:31:00 09:23:00 08:53:00 09:39:00
250.Markus Buchtele9666666M40OLC Union ViktringAUT 09:06:00 09:00:00 08:56:00 09:44:00
251.Markus Gründler8031964M50OLG PfäffikonSUI 08:42:00 08:45:00 09:12:00 08:57:00
252.Markus König800095M35ASKÖ HenndorfAUT 08:46:00 08:46:00 09:31:00 08:46:00
253.Marta Gojmerac211531W14Ivan MerzCRO 08:52:00 09:02:00 09:17:00 09:07:00
254.Martin BagnessM55WARRIOR OCGBR 09:11:00 09:41:00 08:43:00 09:05:00
255.Martin Bygdén8020421M18Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:48:00 09:30:00 08:40:00 09:04:00
256.Martin Lejsek307417M45ASKÖ HenndorfAUT 08:47:00 08:59:00 09:35:00 09:05:00
257.Martin Rambliere9879789M18Figeac Nature OrientationFRA 09:24:00 09:28:00 08:52:00 09:12:00
258.Matej Ferluga2091671M10SSD-AŠZ GAJAITA 09:14:00 09:32:00 08:38:00 09:02:00
259.Maths Carlsson611228M55Tolered Utby OLSWE 09:19:00 09:19:00 08:41:00 09:27:00
260.Mats Andersson435798M50OK OrionSWE 09:09:00 09:15:00 08:30:00 09:09:00
261.Mats Heldt631201M40Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:04:00 09:18:00 09:08:00 09:32:00
262.Mats Liwell1973050M40Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:46:00 09:12:00 09:02:00 09:02:00
263.Mattia Gründler8221200M18Suunta JyväskyläFIN 09:44:00 09:04:00 09:04:00 09:24:00
264.Mátyás Paskuj2087750M21BMaccabi VAC - HungaryHUN 08:58:00 08:58:00 09:38:00 08:48:00
265.Mátyásné Paskuj2056180W40Maccabi VAC - HungaryHUN 08:35:00 08:36:00 09:01:00 08:46:00
266.Mauro Clemente2013162M55SSD-AŠZ GAJAITA 09:41:00 09:11:00 08:47:00 09:37:00
267.Max Pietsch437659M14NF WienAUT 09:01:00 09:09:00 08:33:00 09:01:00
268.Maxence CluzelM10-shadowedSNPC09FRA
269.Maxime Ferrand2082865M14Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 09:25:00 09:25:00 08:49:00 09:25:00
270.Maya Karovic1400941W55KOB Sokol PezinokSVK 09:10:00 09:16:00 08:56:00 09:32:00
271.Meinrad Huemer46370M65ASKÖ HenndorfAUT 08:34:00 09:08:00 09:28:00 08:56:00
272.Michaela Cionoiu2041760OPEN BTV Coburg-NeusesGER
273.Michal Marte7081975M35 ULTIMATEKU AZS WAT WarszawaPOL 09:09:00 09:07:00 08:40:00 09:07:00
274.Mikhail Solovev2055122M60KaliningradRUS 08:38:00 08:54:00 09:22:00 08:46:00
275.Mirjam Gründler8300670W45OLG PfäffikonSUI 08:44:00 08:56:00 09:16:00 08:52:00
276.Monika Molnárová533303W21EKobra BratislavaSVK 08:44:00 08:59:00 09:19:00 08:44:00
277.Monika Pribikova301618W45SK PragaCZE 09:12:00 09:26:00 08:34:00 09:16:00
278.Mudarisov Marat8222022M55Ufa-unitedRUS 09:43:00 09:37:00 09:01:00 09:09:00
279.Mylène Da Silva1603718W21A LONGAS IGNFRA 09:33:00 09:15:00 08:49:00 09:07:00
280.Nastja Ferluga2065888W12SSD-AŠZ GAJAITA 09:05:00 09:10:00 08:55:00 09:10:00
281.Natalia Kunitskaya505945W45TitanRUS 09:28:00 09:04:00 08:48:00 09:34:00
282.Natalia Lazareva2055107W60KaliningradRUS 09:06:00 09:06:00 09:38:00 08:34:00
283.Natalie Marakhovskaia1413242W21BEkaterinburgRUS 08:42:00 09:07:00 09:12:00 08:57:00
284.Náya Livia Krüger2078962KID'S COURSEBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GER
285.Nitsan Yasur8181995M21EEmek Yizrael YasurISR 09:41:00 09:07:00 08:39:00 09:23:00
286.Noa Fenech2015555M12balise orientation albigeoiseFRA 09:08:00 09:13:00 08:33:00 09:13:00
287.Noa Noiman2071251W21A SHORTLev Hasharon Menashe O'clubISR 08:52:00 08:52:00 09:07:00 08:37:00
288.Noah Berthold1415266OPEN COLG MurtenSUI
289.Noah Zbinden1234568M21EOLV BasellandSUI 09:11:00 08:31:00 09:07:00 08:47:00
290.Océane Fenech2015569W14balise orientation albigeoiseFRA 09:37:00 09:17:00 08:32:00 09:32:00
291.Ofer Yodfat2071017M60Modiin O clubISR 08:30:00 08:30:00 08:30:00 08:30:00
292.Oleksandra Novokshonova1395201W21A SHORTOLC GrazAUT 08:37:00 08:57:00 09:22:00 08:32:00
293.Oleksii Novokshonov1111818M21BOLC GrazAUT 08:38:00 09:13:00 09:03:00 08:58:00
294.Olha Sobchuk1470603W35SobchuksUKR 09:08:00 09:09:00 08:33:00 09:01:00
295.Oliver Calvet446308M14OLC WähringAUT 09:09:00 09:13:00 08:41:00 09:05:00
296.Olivier Berrien1968308M45Marseille Course OrientationFRA 09:23:00 09:23:00 08:47:00 09:23:00
297.Olivier Champigny7201185M14ACA Aix ProvenceFRA 09:21:00 09:21:00 08:45:00 09:09:00
298.Olle ZetterbergKID'S COURSEVästerås SOKSWE
299.Ondra Svoboda9101116M21EOK Slavia Hradec KraloveCZE 08:41:00 08:39:00 09:23:00 08:35:00
300.Ondrej Piják9900077M21EKobra BratislavaSVK 09:06:00 08:55:00 09:27:00 08:43:00
301.Oskar Liwell7201361M10-shadowedSödertälje-Nykvarn OrienteringSWE
302.Pascale Miailhe1130704W40OP AvignonFRA 09:07:00 09:01:00 08:36:00 09:06:00
303.Patrik Mächler9620128M55OLV LuzernSUI 08:47:00 08:53:00 09:27:00 08:33:00
304.Paul Alle1399925M60SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 09:10:00 09:32:00 08:38:00 09:14:00
305.Paul Pacher960906M21A SHORTSU Schöckl GrazAUT 08:33:00 08:37:00 09:37:00 08:37:00
306.Pavel Nechanický7205006M45SK OS Nové Město na MoravěCZE 09:11:00 09:17:00 09:41:00 08:59:00
307.Pavel Veljacik2800319M50OK Sparta PrahaCZE 09:21:00 09:24:00 08:33:00 09:15:00
308.Peichi Chuang650802W21A LONGMoxina OKTPE 09:39:00 09:27:00 08:55:00 09:35:00
309.Peng Hsien Tsai9102253M21EMoxina OKTPE 09:26:00 09:19:00 08:43:00 09:27:00
310.Per Kristian Ekeberg560406M60IL TyrvingNOR 08:50:00 08:38:00
311.Petar Gojmerac421656M20Ivan MerzCRO 08:44:00 08:54:00 09:24:00 08:54:00
312.Peter Dobos350315M70Stars Orienteering ClubCAN 09:26:00 09:18:00 08:54:00 09:34:00
313.Peter Ebster Sen.7077770M45ASKÖ HenndorfAUT 08:35:00 08:47:00 09:11:00 08:47:00
314.Peter Ferluga2015607M40SSD-AŠZ GAJAITA 09:34:00 09:24:00 08:42:00 09:20:00
315.Peter Karch416749OPEN AKOB Sokol PezinokSVK
316.Peter Karlberg508800M55Snättringe SKSWE 08:41:00 08:59:00 09:35:00 08:57:00
317.Peter Kollenbach7770022M50Ski-Club Helsa e.V.GER 09:24:00 09:18:00 08:36:00 09:12:00
318.Petr Baldrian2460M45SK PragaCZE 09:35:00 09:35:00 08:35:00 09:41:00
319.Pierre Ferrand2082861M55Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 09:47:00 09:47:00 09:47:00 09:47:00
320.Pierre Terzi31744M55AS QUETIGNYFRA 09:03:00 09:43:00 08:31:00 09:17:00
321.Réka Dalida Pataki7207213W21EIcebug TeamHUN 09:19:00 09:24:00 09:29:00 09:19:00
322.Renato Winteler500770M35OLG WelsikonSUI 08:31:00 09:46:00 08:31:00 09:41:00
323.Reto Zbinden8643867M50OLV BasellandSUI 09:03:00 08:33:00 09:18:00 08:33:00
324.Rikard Imark19885M55Tullinge SKSWE 08:53:00 08:41:00 09:15:00 08:39:00
325.Roland Eggli503689M70Fuersten OK EttingenSUI 09:18:00 09:34:00 08:30:00 09:10:00
326.Roland Kohlbacher1409471M50ASKÖ HenndorfAUT 08:33:00 09:03:00 09:21:00 08:39:00
327.Roland Kohlbacher8282013M18ASKÖ HenndorfAUT 08:52:00 08:46:00 09:18:00 08:40:00
328.Rolf Wettstein7202685M55OL ZimmerbergSUI 09:29:00 09:13:00 08:51:00 09:43:00
329.Romane Lesquer7022611W16Raidlink's 07FRA 09:39:00 09:35:00 08:35:00 09:31:00
330.Ronny Krüger8001979M21A SHORTBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GER 09:45:00 08:31:00 09:45:00 08:31:00
331.Rose SCHNEIDER304467KID'S COURSEAnimation Sillery OrientationFRA
332.Rune Lindström7670302M50OK NolaskogsarnaSWE 08:30:00 08:51:00 09:30:00 08:48:00
333.Rupert Hofer700031M45OLC GrazAUT 08:53:00 09:05:00 09:29:00 08:35:00
334.Ruth Nativ2071179W55Modiin O clubISR 08:40:00 08:32:00 08:32:00 08:32:00
335.Ruth Wüest8625669W60OLC SäntisSUI 08:54:00 08:46:00 09:02:00 08:58:00
336.Sami HämälistöM21A SHORTTurun MetsänkävijätFIN 09:01:00 08:43:00 09:29:00 09:03:00
337.Samuel Markel1500335M18ASKÖ HenndorfAUT 08:48:00 08:54:00 09:42:00 08:56:00
338.Sandra Mächler338833W50OLV LuzernSUI 08:40:00 08:35:00 09:25:00 08:35:00
339.Sandrine Fenech2015560OPEN Bbalise orientation albigeoiseFRA
340.Sara Timner757677W40Sundsvalls OKSWE 09:03:00 09:06:00 08:51:00 09:11:00
341.Sari VepsäläinenW21A SHORTTurun MetsänkävijätFIN 08:47:00 08:37:00 09:02:00 08:52:00
342.Senija Zadravec - Kermek1414144OPEN CIvan MerzCRO
343.Sergey Movko2300050M60KaliningradRUS 08:58:00 08:58:00 09:18:00 08:34:00
344.Sergey Myasnikov2088790M70KaliningradRUS 08:50:00 08:50:00 09:22:00 08:38:00
345.Sergii Zaika502263M21EFEAUKR 08:56:00 08:35:00 09:35:00 09:11:00
346.Serhii Sobchuk1410446M40SobchuksUKR 09:10:00 09:14:00 08:32:00 09:16:00
347.Simon Blum1551609M21 ULTIMATEAnimation Sillery OrientationFRA 08:49:00 08:43:00 09:10:00 08:43:00
348.Sofia Calvet445630W16OLC WähringAUT 09:35:00 09:27:00 08:39:00 09:23:00
349.Sofia Heldt680219W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:36:00 09:02:00 08:52:00 09:24:00
350.Sofia Wigle2057272W16Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:31:00 09:31:00 08:47:00 09:35:00
351.Soňa Kavecka1407848W65KOB Sokol PezinokSVK 09:14:00 09:22:00 08:42:00 09:30:00
352.Sonja Wlecek2052199W45ASKÖ HenndorfAUT 08:56:00 08:52:00 09:24:00 08:32:00
353.Sophie Doppler2027077W16ASKÖ HenndorfAUT 09:15:00 09:03:00 09:19:00 08:47:00
354.Stanislav Iagupov1005401M21BEkaterinburgRUS 08:48:00 09:23:00 09:18:00 09:08:00
355.Stanislav Skorb1302256M35 ULTIMATEEkaterinburgRUS 08:45:00 08:49:00 09:07:00 08:49:00
356.Stefan Agmarken970400M40Halmstad OKSWE 08:54:00 08:48:00 09:20:00 08:30:00
357.Stefano Bisoffi210590M60CUS TORINO ORIENTEERINGITA 09:18:00 09:08:00 08:50:00 09:06:00
358.Stefano De Eccher2045666M18Friuli MTB & OrienteeringITA 08:36:00 08:34:00 09:38:00 08:44:00
359.Stella Cignini2048128W14Punto K Orienteering ASDITA 08:57:00 09:12:00 09:32:00 08:47:00
360.Stina Bygdén438469W12Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:20:00 09:35:00 09:10:00 09:25:00
361.Sue Kuestner7200407W55Cascade OCUSA 09:07:00 09:32:00 08:36:00 09:20:00
362.Susanne Ramp1411772W45OLK RafzerfeldSUI 08:36:00 08:44:00 09:12:00 08:36:00
363.Susanne Stål7675469OPEN BSödertälje-Nykvarn OrienteringSWE
364.Sven-anders Melin306666M40Södertälje-Nykvarn OrienteringSWE 09:22:00 09:06:00 08:44:00 09:28:00
365.Sylvain Fenech2015554M35balise orientation albigeoiseFRA 09:16:00 09:21:00 08:51:00 09:21:00
366.Sylvia Glatz307613W50OLC GrazAUT 08:30:00 08:50:00 09:20:00 08:30:00
367.Tamara Denysenko7200270W55CardinalUKR 09:22:00 09:36:00 08:52:00 09:12:00
368.Tapio Mannila7001509M55RastikarhutFIN 09:15:00 09:29:00 09:07:00 09:45:00
369.Terhi KujalaW21A SHORTTurun MetsänkävijätFIN 08:57:00 08:47:00 09:17:00 08:42:00
370.Theo Pietsch2026126M12NF WienAUT 09:13:00 09:03:00 08:43:00 09:08:00
371.Thomas Egger8220664M50ol norskaSUI 08:51:00 08:42:00 09:27:00 08:36:00
372.Thomas Mühlbacher446312OPEN ANF SteiermarkAUT
373.Tihomir Salopek500460M40OK Ris DelniceCRO 08:38:00 08:36:00 09:24:00 08:34:00
374.Tihon Salopek423994M14OK Ris DelniceCRO 08:53:00 08:53:00 09:09:00 08:41:00
375.Timo Schnyder9710623M10-shadowedOLC Omström SenseSUI
376.Tobias Eliasson771118M40Sundsvalls OKSWE 09:42:00 09:46:00 08:50:00 09:10:00
377.Tomáš Baldrian49606M14SK PragaCZE 09:13:00 09:01:00 08:53:00 09:17:00
378.Tomislav Gojmerac206436M45Ivan MerzCRO 09:05:00 08:41:00 09:17:00 08:53:00
379.Valentin Kollenbach8636974M18Ski-Club Helsa e.V.GER 09:38:00 09:10:00 08:34:00 09:18:00
380.Valérie Octobre2004869W40Raidlink's 07FRA 09:11:00 09:11:00 08:46:00 09:01:00
381.Vanda Hošeková7200369W21E 08:54:00 08:54:00 08:44:00 08:54:00
382.Vanessa Van Breedam1403131W21A LONGTROL BelgiumBEL 09:17:00 09:39:00 09:09:00 09:11:00
383.Věra Ječmenová301420W35SKOB OstrovCZE 08:36:00 08:41:00 09:01:00 08:41:00
384.Veronica De Eccher201480W14Friuli MTB & OrienteeringITA 08:37:00 08:52:00 09:07:00 08:52:00
385.Vialard Jérôme9000996M45OP AvignonFRA 09:29:00 09:29:00 08:41:00 09:29:00
386.Victor Mirochnichenko2300501M60KaliningradRUS 08:34:00 08:34:00 09:06:00 08:42:00
387.Viktor Sone403587M14Attunda OKSWE 09:17:00 09:05:00 08:57:00 09:13:00
388.Viktoria Ernstsson911006W21EGöteborg-Majorna OKSWE 08:59:00 08:39:00 09:09:00 08:59:00
389.Virag Lara Pataki1396265W16Icebug TeamHUN 09:43:00 09:39:00 08:55:00 09:43:00
390.Vít Horčička682370M18SKI-OB SternberkCZE 09:08:00 09:44:00 09:10:00 09:42:00
391.Vladimir Jecmen7209469M35SKOB OstrovCZE 09:06:00 08:51:00 09:36:00 08:51:00
392.Vlastimil Polák2096239M35 ULTIMATEOOS VrchlabiCZE 08:33:00 08:31:00 08:31:00 08:31:00
393.Wan-jyun Sie9101068W21A LONGMoxina OKTPE 09:21:00 09:35:00 08:39:00 09:15:00
394.Wan-ru Sie681214W21A SHORTMoxina OKTPE 09:22:00 09:12:00 08:42:00 09:12:00
395.Willi Streuli8642001M70OLC SäntisSUI 08:34:00 08:38:00 09:06:00 08:30:00
396.Wing Chung TamM21EHong Kong Island Orienteering ForceHKG 08:31:00 09:15:00 08:47:00 09:15:00
397.Wolfgang Pietsch46416M50NF WienAUT 09:18:00 09:12:00 08:42:00 09:06:00
398.Yanik Ramp1400787M14OLK RafzerfeldSUI 08:33:00 08:49:00 09:05:00 08:33:00
399.Yiching Huang9201526W21A LONGMoxina OKTPE 09:09:00 09:21:00 08:45:00 09:23:00
400.Zala Zavrl9011122W18Orientacijski klub KomendaSLO 08:31:00 08:31:00 08:31:00 08:31:00
401.Žan Ravnikar2069796M18Orientacijski klub KomendaSLO 08:32:00 08:50:00 09:34:00 08:52:00
402.Zdenek Sabatka9189M21EOK Slavia Hradec KraloveCZE 09:16:00 08:47:00 09:11:00 08:59:00