v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
CESOM 2014 - Central European Spring Orienteering Meeting->Start times by classes  (number of entries: 443)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3.

Detská
1.Jakub HrnčiarDetskáFarmaceut BratislavaSVK
2.Mirka MaruniakováDetskáFarmaceut BratislavaSVK
3.Adam MaruniakDetskáFarmaceut BratislavaSVK
4.Eliska FedorovaDetskáKOB Sokol PezinokSVK
5.Volkova Maja502260DetskáSlavia ZU ZilinaSVK
6.Lucia LanátorováDetskáTJ Rapid BratislavaSVK
7.Timotej JanotaDetskáFarmaceut BratislavaSVK
8.Max JanotaDetskáFarmaceut BratislavaSVK

K3
1.Andrej Mikloš St.K3KOB Sokol PezinokSVK 11:17:00
2.Peter HojkoK3KOB Sokol PezinokSVK 11:25:00
3.Martina VáclavíkováK3Klub OB MartinSVK 11:43:00
4.Katarína NavrátilováK3ŠK VAZKA BratislavaSVK 11:19:00
5.Ondrej VáclavíkK3Klub OB MartinSVK 11:37:00
6.Veronika KoľvekováK3ATU KošiceSVK 11:33:00
7.Eva KurucováK3KOB Sokol PezinokSVK 11:13:00
8.Martin VáclavíkK3Klub OB MartinSVK 11:41:00
9.Jana Prékopová2012290K3Mladosť ZvolenSVK 11:01:00 11:31:00
10.Andrea Klabouchova2027220K3Slavia ZU ZilinaSVK 11:05:00 16:38:00 11:11:00
11.Erik Snopko435209K3TJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 11:07:00 16:31:00 11:23:00
12.Ela Sedileková406952K3ŠK HADVEO Banská BystricaSVK 11:09:00 16:39:00 11:27:00
13.Mária Maruniaková406999K3Farmaceut BratislavaSVK 11:11:00
14.Vacant K3 11:13:00 16:30:00 11:39:00
15.Karel Pospíchal219131K3KOB Sokol PezinokSVK 11:17:00 16:34:00
16.Emil Kukurugya2049986K3ŠK SandbergSVK 11:19:00 16:33:00 11:35:00
17.Lenka Hosekova418912K3Slavia ZU ZilinaSVK 11:21:00 16:32:00 11:15:00
18.Milan Zahorsky2045149K3Nereg6_ZahorskySVK 11:25:00 16:35:00 11:29:00
19.Zuzana Furuczová406995K3Farmaceut BratislavaSVK 11:27:00
20.Lenka Paulová416538K3KOB Sokol PezinokSVK 11:29:00 16:41:00 11:21:00

M-10
1.Ondrej Kováč2043831M-10ŠK VAZKA BratislavaSVK
2.Vacant M-10
3.Šimon Kukurugya2049991M-10ŠK SandbergSVK
4.Michal Urban2027942M-10ŠK SandbergSVK
5.Vacant M-10
6.Andrej Mikloš219150M-10KOB Sokol PezinokSVK
7.Filip Bukovác307460M-10Farmaceut BratislavaSVK

M-12A
1.Nicolas Šuška219132M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:10:00 16:40:00 10:31:00
2.Matej Navrátil232012M-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:12:00 16:41:00 10:40:00
3.Richard Sláma307400M-12AATU KošiceSVK 10:14:00 16:47:00 10:10:00
4.Vacant M-12A 10:16:00 16:30:00 09:58:00
5.Daniel Paladi406924M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:18:00 16:42:00 09:55:00
6.Michal Balogh2028796M-12AŠK SandbergSVK 10:20:00 16:37:00 10:22:00
7.Lukáš Novota2025333M-12AATU KošiceSVK 10:22:00 16:34:00 10:16:00
8.Martin Vizner219147M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:24:00 16:31:00 09:37:00
9.Jonas Deubel9008000M-12ANaturfreunde WienAUT 10:26:00 16:35:00 09:31:00
10.Oliver Lago307360M-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:28:00 16:49:00 10:28:00
11.Adam Havlík406927M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:30:00 16:48:00 10:19:00
12.Jan Kundrata53353M-12ATJ JS ZlínCZE 10:32:00 16:32:00 09:40:00
13.Jakub Fraňo406936M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:34:00 16:46:00 10:43:00
14.Martin Černík434830M-12ATJ Rapid BratislavaSVK 10:36:00 16:54:00 09:46:00
15.Michal Ondrejka2025368M-12ASlavia ZU ZilinaSVK 10:38:00 16:45:00 10:04:00
16.Stanislav Kuník219138M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:40:00 16:33:00 09:49:00
17.Milan Demovič2030951M-12AAŠK PezinokSVK 10:42:00 16:43:00 10:34:00
18.Samo Njambi416594M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:44:00 16:44:00 10:25:00
19.Filip Dubovský2030952M-12AAŠK PezinokSVK 10:46:00 16:39:00 09:52:00
20.Tibor Fedor416725M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:48:00 16:51:00 10:13:00
21.Michal Schenk434810M-12ATJ Rapid BratislavaSVK 10:50:00 16:52:00 09:34:00
22.Vacant M-12A 10:52:00 16:50:00 10:07:00
23.Martin Vaľa416731M-12AKOB SOKOL KysakSVK 10:54:00 16:36:00 10:01:00
24.Michal Sláma51336M-12AATU KošiceSVK 10:56:00 16:53:00 09:43:00
25.Nicholas Ditri219147M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:58:00 16:38:00 10:37:00

M-14A
1.Dominic Ditri406930M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:21:00 17:04:00 10:10:00
2.Joergen Deubel7008000M-14ANaturfreunde WienAUT 10:23:00 16:58:00 10:50:00
3.Vacant M-14A 10:25:00 16:56:00 10:38:00
4.Štefan Mihalič2032200M-14AATU KošiceSVK 10:27:00 17:07:00 10:30:00
5.Medard Féder Nml.7201802M-14AAŠK PezinokSVK 10:29:00 17:01:00 09:50:00
6.Timotej Juraško362931M-14AATU KošiceSVK 10:31:00 17:09:00 10:46:00
7.Porubský Peter2032166M-14AŠK Cart-print NitraSVK 10:33:00 17:10:00 10:26:00
8.Pavol Kebis Ml.406926M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:35:00 17:06:00 10:34:00
9.Matej Urban2027944M-14AŠK SandbergSVK 10:37:00 17:05:00 10:06:00
10.Jakub Schenk338400M-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:39:00 16:59:00 10:22:00
11.Matej Kukurugya2049990M-14AŠK SandbergSVK 10:41:00 17:11:00 10:54:00
12.Lukáš Simočko2032195M-14AATU KošiceSVK 10:43:00 16:55:00 09:58:00
13.Vacant M-14A 10:45:00 17:00:00 10:18:00
14.Radko Kuník338220M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:47:00 17:02:00 10:02:00
15.Matej Cidorík887948M-14AAŠK PezinokSVK 10:49:00 17:03:00 10:42:00
16.Tomas Ondrejka2025367M-14ASlavia ZU ZilinaSVK 10:51:00 17:08:00 10:14:00
17.Matúš Balogh2028797M-14AŠK SandbergSVK 10:53:00 16:57:00 09:54:00

M-16A
1.Andrej Dubovský7201801M-16AAŠK PezinokSVK 11:00:00 16:11:00 10:04:00
2.Stanislav Ml. Franko416517M-16AKOB SOKOL KysakSVK 11:02:00 16:01:00 10:28:00
3.Juraj Kebis219149M-16AKOB Sokol PezinokSVK 11:04:00 16:10:00 10:40:00
4.Adam Navrátil416125M-16AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:06:00 16:05:00 10:08:00
5.Vacant M-16A 11:08:00 16:16:00 11:00:00
6.Bence Turschl2009006M-16AFehérlófia SE.HUN 11:10:00 16:00:00 10:44:00
7.Jakub Dekrét2032617M-16ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 11:12:00 16:08:00 10:52:00
8.Šimon Dudra307257M-16AKOB SOKOL KysakSVK 11:14:00 16:14:00 10:20:00
9.Jakub Kokoška416531M-16AATU KošiceSVK 11:16:00 16:13:00 10:56:00
10.Samuel Rybár2045173M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 11:18:00 16:09:00 10:00:00
11.Jakub Chupek7200370M-16ASlavia ZU ZilinaSVK 11:20:00 16:12:00 11:04:00
12.Samuel Arpas2032616M-16ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 11:22:00 16:06:00 10:12:00
13.Andrej Heriban886254M-16AAŠK PezinokSVK 11:24:00 16:04:00 10:24:00
14.Vacant M-16A 11:26:00 16:07:00 10:32:00
15.Juraj Šiandor2030953M-16AAŠK PezinokSVK 11:28:00 16:02:00 10:36:00
16.Branislav Kuník219134M-16AKOB Sokol PezinokSVK 11:30:00 16:15:00 10:48:00
17.Dušan Sláma2008508M-16AATU KošiceSVK 11:32:00 16:03:00 10:16:00

M-18A
1.Šimon Peřinka331797M-18ABETA URSUS BrnoCZE 09:39:00
2.Jan Slíva889313M-18ATJ Slovan LuhačoviceCZE 10:30:00 17:03:00 09:55:00
3.Dávid Ugray416598M-18AATU KošiceSVK 10:32:00 17:07:00 10:11:00
4.Teodor Takáč2300845M-18AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:34:00 17:04:00 10:07:00
5.Adam Kral406986M-18ASlavia ZU ZilinaSVK 10:36:00 17:02:00 09:43:00
6.Vacant M-18A 10:38:00 17:05:00 09:51:00
7.Matej Müller876001M-18AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:40:00 17:06:00 10:03:00
8.Martin Klabouch2008506M-18ASlavia ZU ZilinaSVK 10:42:00 17:08:00 09:31:00
9.Matej Kopčík2008514M-18AKOB Sokol PezinokSVK 10:44:00 17:09:00 09:47:00
10.Martin ŠmelíkM-18AATU KošiceSVK 10:46:00 17:10:00 09:59:00
11.Vacant M-18A 10:48:00 17:01:00 09:35:00

M-20A
1.Vacant M-20A 10:31:00 16:52:00 10:20:00
2.Otakar Jašek230664M-20ASK Zabovresky BrnoCZE 10:33:00 16:55:00 10:23:00
3.Šimon Mižúr2051380M-20AFarmaceut BratislavaSVK 10:35:00 16:56:00 10:17:00
4.Samuel Kebis219113M-20AKOB Sokol PezinokSVK 10:37:00 16:54:00 10:14:00
5.Marcel Furucz362808M-20AFarmaceut BratislavaSVK 10:39:00 16:53:00 10:26:00
6.Matej Hraboš7698697M-20AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:41:00 16:51:00 10:11:00

M21-B
1.Radek Macka2020705M21-BTJ Slovan LuhačoviceCZE 10:31:00
2.Vladimír SlobodaM21-BNereg7_SlobodaSVK 16:04:00
3.Andrej Nemec207857M21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 10:00:00 16:20:00 11:37:00
4.Michal Pavlík416551M21-BTJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:02:00 16:18:00 11:13:00
5.Miroslav Hribik2300847M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:04:00 16:16:00 11:19:00
6.Dušan Furucz511234M21-BFarmaceut BratislavaSVK 10:06:00
7.Vacant M21-B 10:08:00 16:14:00 11:46:00
8.Martin Tomascin2049583M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 10:10:00 16:21:00 11:28:00
9.Peter Krnac1771230M21-BViatorisSVK 10:12:00 16:12:00 10:37:00
10.Matúš Kaprál416544M21-BATU KošiceSVK 10:14:00 16:11:00 10:55:00
11.Jakub Kuriak416591M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 10:16:00 16:19:00 10:34:00
12.Vacant M21-B 10:18:00 16:26:00 11:49:00
13.Silvester Dulák416519M21-BTJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:20:00 16:06:00 10:58:00
14.Vacant M21-B 10:22:00 16:05:00 11:52:00
15.Martin Majláth406959M21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 10:24:00 16:01:00 11:22:00
16.Igor Patráš1295689M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:26:00 16:24:00 11:01:00
17.Andrej Petrinec307359M21-BTJ Rapid BratislavaSVK 10:28:00 16:10:00 10:49:00
18.Rastislav Szabó515155M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:30:00 16:02:00 11:40:00
19.Michal Pavelek307293M21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:32:00 16:13:00 10:46:00
20.Martin Borský435206M21-BFarmaceut BratislavaSVK 10:34:00 16:09:00 10:43:00
21.Milan Beleš46284M21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:36:00 16:15:00 11:04:00
22.Vito Satrapa2010994M21-BOLC WienerwaldAUT 10:38:00 16:08:00 11:07:00
23.Miroslav Kollar515190M21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:40:00 16:03:00 11:10:00
24.Dušan Hrnčiar416752M21-BFarmaceut BratislavaSVK 10:42:00 16:17:00 10:52:00
25.Miroslav Tauber416764M21-BTJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:44:00 16:22:00 11:31:00
26.Martin Kosut49180M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 10:46:00 16:25:00 11:16:00
27.Samuel Imriska1982118M21-BNaturfreunde WienAUT 10:48:00 11:34:00
28.Oleksandr Volkov502256M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 10:50:00 16:23:00 11:43:00
29.Štefan Palfi362921M21-BATU KošiceSVK 10:52:00 16:27:00 11:25:00
30.Juraj Nemec406961M21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 10:54:00 16:07:00 10:40:00

M21-D
1.Tomáš Charvát1985804M21-DKOB Sokol PezinokSVK 16:26:00
2.Dirk Deubel721024M21-DNaturfreunde WienAUT 10:00:00 16:35:00 11:36:00
3.Petr DudíkM21-DSK ProstějovCZE 10:02:00 16:33:00 11:44:00
4.Matúš Porubčan307288M21-DKOB SOKOL KysakSVK 10:04:00 16:29:00 11:38:00
5.Tomáš Sokolík219111M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:06:00 16:25:00 11:40:00
6.Peter Wartiak416713M21-DFarmaceut BratislavaSVK 10:08:00 16:30:00 11:30:00
7.Branislav Íro406935M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:10:00 16:34:00 11:28:00
8.Bernát Filó990M21-DKOB SOKOL KysakSVK 10:12:00 16:31:00 11:26:00
9.Peter Karch4771M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:14:00 16:27:00 11:32:00
10.Tomáš Drenčák307345M21-DATU KošiceSVK 10:16:00 16:28:00 11:34:00
11.Michal Tomašovič219144M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:18:00 16:32:00 11:24:00
12.Radek MusilM21-DNereg9_MusilCZE 10:20:00
13.Andrej Virlič410140M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:22:00
14.Jaroslav KostolanskýM21-DNereg1_KostolanskySVK 10:24:00

M21-E
1.Ondřej Novotný7003038M21-EKOB Moira BrnoCZE 10:47:00
2.Roman Horyna1399000M21-ETJ Slovan LuhačoviceCZE 10:03:00
3.Guenther Kroupa710418M21-ENaturfreunde WienAUT 09:31:00
4.Petr Prikryl52008M21-ESK Zabovresky BrnoCZE 10:27:00
5.Peter Glončák2012281M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:01:00 16:52:00 09:47:00
6.Adam Tysz2020702M21-EATU KošiceSVK 10:03:00 17:10:00 10:31:00
7.Maroš Bukovác525005M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:05:00 17:09:00 09:39:00
8.Erik Nilsson Simkovics9890502M21-EOLC WienerwaldAUT 10:07:00 16:56:00 10:15:00
9.Peter Mižúr2008503M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:09:00 17:02:00 10:43:00
10.Mikuláš Novota2025332M21-EATU KošiceSVK 10:11:00 17:00:00 09:59:00
11.Jonáš Hubáček2017666M21-ETJ Slovan LuhačoviceCZE 10:13:00 17:01:00 09:35:00
12.Tomáš Mušinský920667M21-EATU KošiceSVK 10:15:00 16:53:00 10:23:00
13.Joxeba Agirre2032620M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:17:00 17:03:00 10:35:00
14.Michal Krajčík533306M21-EATU KošiceSVK 10:19:00 16:58:00 10:39:00
15.Henrik Sulz887838M21-EOLC WienerwaldAUT 10:21:00 16:54:00 10:51:00
16.Andrej Patráš2032618M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:23:00 16:57:00 09:55:00
17.Matthias Poell9060906M21-EOLC WienerwaldAUT 10:25:00 17:08:00 10:07:00
18.Štefan Šurgan515024M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:27:00 17:05:00 10:59:00
19.Pavol Bukovác515478M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:29:00 17:07:00 10:55:00
20.Miroslav Papuga886720M21-EATU KošiceSVK 10:31:00 17:06:00 09:51:00
21.Tomáš Jánoška307368M21-ETJ Rapid BratislavaSVK 10:33:00 16:51:00 11:03:00
22.Vacant M21-E 10:35:00 16:55:00 09:43:00
23.Martin Šmelík682340M21-EATU KošiceSVK 10:37:00 17:11:00 11:07:00
24.Vacant M21-E 10:39:00 16:59:00 10:19:00
25.Vacant M21-E 10:41:00 17:04:00 10:11:00
26.Vacant M21-E 10:43:00 17:13:00 11:11:00
27.Vacant M21-E 10:45:00 17:12:00 11:15:00

M35-A
1.Vacant M35-A 10:51:00 16:43:00 09:35:00
2.Christoph Fuhrich771020M35-AOLC WienerwaldAUT 10:53:00 16:44:00 10:05:00
3.Peter Fraňo Ml.406965M35-AKOB Sokol PezinokSVK 10:55:00 16:39:00 09:41:00
4.Július Porubský2045596M35-AŠK Cart-print NitraSVK 10:57:00 16:35:00 10:08:00
5.Peter Vorlíček2049993M35-AŠK SandbergSVK 10:59:00 16:32:00
6.Andrej Mikloš St.219106M35-AKOB Sokol PezinokSVK 11:01:00 16:33:00
7.Martin Bednarik406996M35-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 11:03:00 16:41:00 09:38:00
8.Miroslav Lago307299M35-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:05:00 16:37:00 09:44:00
9.Marián Spišiak1400969M35-AKOB Sokol PezinokSVK 11:07:00 16:31:00 10:02:00
10.Milan Dudra307258M35-AKOB SOKOL KysakSVK 11:09:00 16:38:00 09:32:00
11.Tibor Lanátor445617M35-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:11:00 09:50:00
12.Dušan Bukovác232004M35-AFarmaceut BratislavaSVK 11:13:00 16:42:00 09:47:00
13.Radovan Marton416706M35-AKOB SOKOL KysakSVK 11:15:00 16:36:00 09:53:00
14.Vacant M35-A 11:17:00 16:40:00 09:56:00
15.Igor Porubčan307291M35-AKOB SOKOL KysakSVK 11:19:00 16:34:00 09:59:00

M40-A
1.Peter Viskup8049M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 16:39:00 10:45:00
2.Dušan Snopko435210M40-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 11:00:00 16:36:00 10:29:00
3.Vacant M40-A 11:02:00 16:31:00 10:33:00
4.Peter Borčin2012279M40-AKlub OB BOR TopoľčiankySVK 11:04:00 16:37:00 10:41:00
5.Vacant M40-A 11:06:00 16:33:00 10:57:00
6.Peter Vandlicek682120M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 11:08:00 16:32:00 10:37:00
7.Rudo Brídzik53102M40-AŠK SandbergSVK 11:10:00 16:41:00
8.Medard Féder str.7201804M40-AAŠK PezinokSVK 11:12:00 16:40:00 10:49:00
9.Peter Hojko406922M40-AKOB Sokol PezinokSVK 11:14:00 16:38:00
10.Peter Barcik920690M40-APOBOCZE 11:16:00 16:34:00 10:53:00
11.Milan Kováč2043834M40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:18:00 16:35:00 10:25:00
12.Karel PostulkaM40-ASlavia ZU ZilinaSVK 11:20:00
13.Ján Furucz515489M40-AFarmaceut BratislavaSVK 11:22:00

M45-A
1.Juraj Šmelík307355M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:00:00 16:14:00 11:03:00
2.Jozef Pollák920651M45-AATU KošiceSVK 10:02:00 16:11:00 11:07:00
3.Vacant M45-A 10:04:00 16:20:00 10:51:00
4.František Papuga307290M45-AATU KošiceSVK 10:06:00 16:16:00 10:35:00
5.Rostislav Navrátil8655M45-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:08:00 16:17:00 11:11:00
6.Kristián Nandraský2049989M45-AŠK SandbergSVK 10:10:00 16:18:00
7.Pavol Šoltés307386M45-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:12:00 16:21:00 10:31:00
8.Vacant M45-A 10:14:00 16:19:00 10:43:00
9.Róbert Schenk434820M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:16:00 16:12:00 10:55:00
10.Peter Mlynárik876002M45-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:18:00 16:15:00 11:19:00
11.Valér Franko307285M45-AKOB SOKOL KysakSVK 10:20:00 16:22:00 11:15:00
12.Richard Balogh2027941M45-AŠK SandbergSVK 10:22:00 16:13:00 10:39:00
13.Martin Jarný307289M45-AKOB SOKOL KysakSVK 10:24:00 16:24:00 10:59:00
14.Vacant M45-A 10:26:00 16:23:00 10:47:00

M50-A
1.Jan Kosut406990M50-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:50:00 16:53:00 10:48:00
2.Stanislav Franko307281M50-AKOB SOKOL KysakSVK 10:52:00 17:09:00 11:06:00
3.Peter Sláma307300M50-AATU KošiceSVK 10:54:00 17:03:00 11:15:00
4.Ján Mazúr1399956M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:56:00 11:03:00
5.Vladimír Tysz416501M50-AATU KošiceSVK 10:58:00 16:55:00 10:21:00
6.Juraj Nemec406942M50-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 11:00:00 16:54:00 10:36:00
7.Ján Štubňa442874M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:02:00 17:08:00 10:51:00
8.Filó György45419M50-AKOB SOKOL KysakSVK 11:04:00 17:04:00 11:00:00
9.Pavol Kebis St.338390M50-AKOB Sokol PezinokSVK 11:06:00 17:02:00 10:54:00
10.Jaroslav Kollár307366M50-AKOB SOKOL KysakSVK 11:08:00 16:51:00 10:33:00
11.Dušan Rybár2045172M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:10:00 17:01:00 10:45:00
12.František Šoltés307398M50-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 11:12:00 16:56:00 10:57:00
13.Csaba Takács45254M50-AATU KošiceSVK 11:14:00 17:05:00 10:39:00
14.Dušan Formanko51335M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:16:00 16:59:00 10:24:00
15.Milan Jašek232747M50-AKOS Tesla BrnoCZE 11:18:00 17:07:00 11:18:00
16.Milan Mazúr910191M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:20:00 17:06:00 10:30:00
17.Roman Ščehovič406944M50-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 11:22:00 17:00:00 10:42:00
18.Frantisek Priesol307419M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:24:00 16:57:00 11:09:00
19.Petr Matyáš52080M50-ALokomotiva Ingstav BrnoCZE 11:26:00 16:52:00 11:12:00
20.Miloš Paulo46289M50-AKOB Sokol PezinokSVK 11:28:00 16:58:00 10:27:00
21.Vacant M50-A 11:30:00 17:10:00 11:21:00

M55-A
1.Karel Krsak51515M55-AOB VizoviceCZE 10:29:00
2.Jaroslav Piják219148M55-AKOB Sokol PezinokSVK 11:01:00 10:33:00
3.Jozef Fekiač, St.2042534M55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:03:00 11:05:00
4.Pavol Poláček St.46285M55-AKOB Sokol PezinokSVK 11:05:00 16:25:00 10:41:00
5.Abel Hegedus1396181M55-ABimahevHUN 11:07:00 16:23:00 11:09:00
6.Vacant M55-A 11:09:00 16:24:00
7.Vacant M55-A 11:11:00 16:32:00 11:01:00
8.Milan Petrinec307357M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:13:00 16:28:00 10:57:00
9.Jiri Gurka501246M55-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 11:15:00 16:31:00 10:25:00
10.Jozef Jánoška307364M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:17:00 16:26:00 10:49:00
11.Miroslav Palička416561M55-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 11:19:00 16:21:00 10:53:00
12.Ivan Oravec St.219143M55-AKOB Sokol PezinokSVK 11:21:00 16:30:00 11:13:00
13.Peter Polakovic416537M55-ASlavia ZU ZilinaSVK 11:23:00 16:27:00
14.Ján Mižúr909M55-AFarmaceut BratislavaSVK 11:25:00 16:20:00 10:45:00
15.Ján Kuchta2051335M55-AATU KošiceSVK 11:27:00 16:22:00 10:37:00
16.Jaroslav Tomaščin51691M55-ASK Meteor KačerovCZE 11:29:00 16:29:00 10:21:00
17.Vacant M55-A 11:31:00 16:33:00 11:17:00
18.Jozef Fedor46281M55-AKOB Sokol PezinokSVK 11:33:00 11:21:00

M60-A
1.Viktor Mikluš406913M60-AFarmaceut BratislavaSVK 10:01:00
2.Oldřich Denemarek410398M60-ABETA URSUS BrnoCZE 09:57:00
3.Vacant M60-A 11:11:00 16:38:00 09:53:00
4.Viktor Vávra307365M60-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:13:00 09:33:00
5.Anton Onder307437M60-AATU KošiceSVK 11:15:00 16:41:00 09:45:00
6.Medard Féder St.887914M60-AAŠK PezinokSVK 11:17:00 16:37:00 09:49:00
7.Michal Simočko2032193M60-AATU KošiceSVK 11:19:00 16:39:00 09:37:00
8.Paul Gruen891223M60-AOLGruppe Ströck WienAUT 11:21:00 16:40:00
9.Vladislav Piják307271M60-AKOB Sokol PezinokSVK 11:23:00 16:36:00 09:41:00

M65-A
1.Jan NebeskýM65-ANereg2_NebeskýSVK 10:20:00
2.Vacant M65-A 10:22:00 16:07:00 09:36:00
3.Milan Meriač416723M65-AKlub OB MartinSVK 10:24:00 16:05:00 09:39:00
4.Stanislav Nosál8805M65-ALokomotiva BerounCZE 10:26:00 16:03:00 09:42:00
5.Vacant M65-A 10:28:00 16:04:00 09:45:00
6.Dezider Baran407000M65-AFarmaceut BratislavaSVK 10:30:00 16:02:00 09:54:00
7.Juraj Prékop2012287M65-AMladosť ZvolenSVK 10:32:00 16:00:00 09:51:00
8.Ľudovít Šmelík207812M65-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:34:00 16:08:00 09:48:00
9.Vacant M65-A 10:36:00 16:01:00 09:33:00
10.Zdeněk Koč51706M65-ASK Meteor KačerovCZE 10:38:00 16:06:00 09:30:00

M80-A
1.Pavel BrunovskýM80-ANereg4_BrunovskýSVK 10:21:00

N
1.Ľubica Mravíková2049996NŠK SandbergSVK 11:00:00 17:06:00 10:52:00
2.Vladimira KutajovaNSlavia ZU ZilinaSVK 11:02:00 17:04:00 10:54:00
3.Andrea Porubská406967NŠK Cart-print NitraSVK 11:06:00 17:00:00 10:56:00
4.Ivan Košč362933NATU KošiceSVK 11:08:00 17:03:00
5.Vacant N 11:10:00 17:08:00 11:08:00
6.Viktor HrúzNKlub OB BOR TopoľčiankySVK 11:12:00 17:02:00 11:00:00
7.Vacant N 11:14:00 17:09:00 11:06:00
8.Barbora Chorvátová406928NKOB Sokol PezinokSVK 11:16:00 17:05:00 10:58:00
9.Dag PalovicNNereg8_PalovicSVK 11:18:00 17:01:00 10:50:00
10.Emanuel ŠvecNKlub OB BOR TopoľčiankySVK 11:20:00 17:07:00 11:04:00

RD
1.Jonatán Furucz406994RDFarmaceut BratislavaSVK
2.Vacant RD
3.Jakub Lanátor416811RDTJ Rapid BratislavaSVK
4.Zora Baloghová2028798RDŠK SandbergSVK
5.Teodorka Mravíková2049982RDŠK SandbergSVK
6.Sabina MichálkováRDTJ Slovan LuhačoviceCZE
7.Martina SteigrováRDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
8.Ella Michaela Patrášová889284RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
9.Maroš Dudra416736RDKOB SOKOL KysakSVK
10.Vacant RD
11.Anička ČerníkováRDTJ Rapid BratislavaSVK
12.Dorota Fraňová416515RDKOB Sokol PezinokSVK
13.Timotej Janota4522RDFarmaceut BratislavaSVK
14.Anna Demovičová2030955RDAŠK PezinokSVK
15.Daniel Šmelík442590RDTJ Rapid BratislavaSVK
16.Vacant RD
17.Rebeka Demovičová887926RDAŠK PezinokSVK
18.Maksym Volkov2111798RDSlavia ZU ZilinaSVK
19.Kristína Toporová406930RDKOB Sokol PezinokSVK
20.Jakub HrnčiarRDFarmaceut BratislavaSVK
21.Maximilián Janota4524RDFarmaceut BratislavaSVK
22.Karol Paluska232008RDFarmaceut BratislavaSVK 11:04:00 17:10:00 11:02:00

W-10
1.Karolína Toporová406940W-10KOB Sokol PezinokSVK
2.Elena Lago307373W-10ŠK VAZKA BratislavaSVK
3.Katka Mravíková2049983W-10ŠK SandbergSVK
4.Petra Kurucová416512W-10KOB Sokol PezinokSVK
5.Vacant W-10
6.Lenka Porubská338397W-10ŠK Cart-print NitraSVK
7.Vacant W-10

W-12A
1.Zuzana Féderová887631W-12AAŠK PezinokSVK 10:00:00 16:23:00 09:32:00
2.Alexandra Jančovičová406925W-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:02:00 16:22:00 09:38:00
3.Žofia Kováčová2043832W-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:04:00 16:24:00 09:35:00
4.Vacant W-12A 10:06:00 16:21:00 09:41:00
5.Ema Havlíkova219136W-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:08:00 16:20:00 09:44:00

W-14A
1.Dorota ŠmelíkováW-14ATJ Rapid BratislavaSVK 09:54:00
2.Lucie Kundratová218974W-14ATJ JS ZlínCZE 10:01:00 16:51:00 09:58:00
3.Alžbeta Kubenová445622W-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:03:00 16:50:00 10:10:00
4.Adéla Navrátilová53178W-14AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:05:00 16:49:00 10:06:00
5.Alžbeta Dubovská7201803W-14AAŠK PezinokSVK 10:07:00 16:47:00 09:50:00
6.Tamara Miklušová434822W-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:09:00 16:48:00 10:18:00
7.Veronika Klabouchova2008504W-14ASlavia ZU ZilinaSVK 10:11:00 16:45:00 10:14:00
8.Vacant W-14A 10:13:00 16:46:00 10:02:00

W-16A
1.Vacant W-16A 10:50:00 16:01:00 09:30:00
2.Daniela Bajusova416738W-16AKOB SOKOL KysakSVK 10:52:00 16:02:00 09:34:00
3.Magdaléna Hrabošová2045171W-16AFarmaceut BratislavaSVK 10:54:00 16:03:00 09:38:00

W-18A
1.Antónia Šofranková307264W-18AATU KošiceSVK 10:39:00 16:22:00 09:52:00
2.Katarina Kosutova515451W-18ASlavia ZU ZilinaSVK 10:41:00 16:21:00 09:56:00
3.Andrea Papugová2051346W-18AATU KošiceSVK 10:43:00 16:24:00 09:40:00
4.Tereza Schenková9000008W-18ATJ Rapid BratislavaSVK 10:45:00 16:25:00 09:44:00
5.Vanda Hosekova7200369W-18ASlavia ZU ZilinaSVK 10:47:00 16:26:00 09:48:00
6.Tereza Šmelíková1399951W-18ATJ Rapid BratislavaSVK 10:49:00 16:23:00 09:36:00
7.Vacant W-18A 10:51:00 16:20:00 09:32:00

W21-B
1.Marie Kršáková53887W21-BOB VizoviceCZE 11:34:00
2.Renata Michálková331675W21-BTJ Slovan LuhačoviceCZE 16:10:00 11:30:00
3.Jana Otrusinová52013W21-BKOB Moira BrnoCZE 11:26:00
4.Katka Hrašnová416565W21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:01:00 16:13:00 10:42:00
5.Barbora Franková207807W21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:03:00 16:09:00 11:22:00
6.Barbara Hauser2042188W21-BOLC WienerwaldAUT 10:05:00 16:07:00 11:02:00
7.Veronika Vachová406970W21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:07:00 16:01:00 10:54:00
8.Veronika Koľveková307435W21-BATU KošiceSVK 10:09:00 16:05:00
9.Dominika Franková416717W21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:11:00 16:11:00 11:06:00
10.Veronika Dolnikova338387W21-BSlavia ZU ZilinaSVK 10:13:00 16:00:00 10:38:00
11.Erika Hlavačiková416753W21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 10:15:00 16:03:00 10:46:00
12.Marta Prékopová2012289W21-BFarmaceut BratislavaSVK 10:17:00 11:18:00
13.Dajana Snopková2012285W21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 10:19:00 16:14:00 10:58:00
14.Martina Papugová2051353W21-BATU KošiceSVK 10:21:00 16:12:00 10:50:00
15.Zora Vachová338391W21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:23:00 16:06:00 11:38:00
16.Dana Chovanova338386W21-BSlavia ZU ZilinaSVK 10:25:00 16:02:00 11:10:00
17.Eva Farkašová416600W21-BTJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:27:00 16:08:00 11:14:00
18.Andrea Postulkova8621W21-BSlavia ZU ZilinaSVK 10:29:00 16:04:00 10:30:00
19.Tereza Kopčíková219105W21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:31:00 10:34:00
20.Vacant W21-B 10:33:00 16:15:00 11:42:00
21.Vacant W21-B 10:35:00 16:16:00 11:46:00
22.Vacant W21-B 10:37:00 16:17:00 11:50:00

W21-E
1.Alena Bukovácová522004W21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:01:00 17:08:00 09:39:00
2.Katarína Labašová920656W21-EATU KošiceSVK 10:03:00 17:10:00 10:07:00
3.Lenka Jablonovská2008513W21-EKOB Sokol PezinokSVK 10:05:00 17:04:00 09:31:00
4.Kristína Ugrayová2020726W21-EATU KošiceSVK 10:07:00 17:07:00 09:59:00
5.Ľudmila Sokolová682343W21-EKOB SOKOL KysakSVK 10:09:00 17:06:00 09:47:00
6.Katarína Papugová232225W21-EATU KošiceSVK 10:11:00 17:01:00 09:51:00
7.Lucia Steigrová2012276W21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:13:00 17:09:00 10:03:00
8.Jana Kršiaková406976W21-EATU KošiceSVK 10:15:00 17:03:00 09:43:00
9.Gudrun Englmaier2045180W21-EOLC WienerwaldAUT 10:17:00 17:02:00 09:55:00
10.Jana Macinská2020733W21-EATU KošiceSVK 10:19:00 17:05:00 09:35:00
11.Vacant W21-E 10:21:00 17:11:00 10:15:00
12.Vacant W21-E 10:23:00 17:12:00 10:11:00

W35-A
1.Jela Furuczová511235W35-AFarmaceut BratislavaSVK 10:30:00 09:34:00
2.Ľubica Toporová5576W35-AKOB Sokol PezinokSVK 10:32:00 16:01:00
3.Monika Urbanová2027945W35-AŠK SandbergSVK 10:34:00 16:02:00 09:50:00
4.Erika Vávrová418915W35-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:36:00 16:04:00 09:54:00
5.Tatiana Bednáriková416825W35-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:38:00 16:06:00 09:46:00
6.Vacant W35-A 10:40:00 16:08:00 09:58:00
7.Barbora Vorlíčková2049984W35-AŠK SandbergSVK 10:42:00 16:09:00
8.Katarina Fedorova9817W35-AKOB Sokol PezinokSVK 10:44:00 16:07:00 09:38:00
9.Katarína Lanátorová307269W35-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:46:00 10:02:00
10.Vacant W35-A 10:48:00 16:03:00 09:30:00
11.Martina Bialeková406962W35-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 10:50:00 16:05:00 09:42:00

W40-A
1.Katarína Schenková307438W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:21:00 16:14:00 10:10:00
2.Eva Kurucová219137W40-AKOB Sokol PezinokSVK 10:23:00 16:11:00
3.Barbora Šmelíková307356W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:25:00 16:19:00 09:52:00
4.Vacant W40-A 10:27:00 16:05:00 10:16:00
5.Renata Barcikova920695W40-APOBOCZE 10:29:00 16:09:00 09:46:00
6.Dagmar Miklušová434835W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:31:00 16:12:00 10:01:00
7.Elena Papugová416733W40-AATU KošiceSVK 10:33:00 16:16:00 10:07:00
8.Vacant W40-A 10:35:00 16:10:00 10:04:00
9.Sona Ondrejkova2025362W40-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:37:00 16:07:00 09:49:00
10.Jana Slámová49621W40-AATU KošiceSVK 10:39:00 16:13:00 09:55:00
11.Zuzana Postulkova8630W40-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:41:00 16:18:00 09:40:00
12.Jana Kundratová53360W40-ATJ JS ZlínCZE 10:43:00 16:15:00 09:31:00
13.Katarína Kováčová2043833W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:45:00 16:06:00 09:43:00
14.Mária Dubovská2030956W40-AAŠK PezinokSVK 10:47:00 16:08:00 10:13:00
15.Martina Pánková445621W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:49:00 16:17:00 09:34:00
16.Oľga Lago416557W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:51:00 16:21:00 09:58:00
17.Hana Šmelíková2012280W40-AFarmaceut BratislavaSVK 10:53:00 16:20:00 09:37:00

W45-A
1.Irena Peřinková331257W45-ABETA URSUS BrnoCZE 10:36:00
2.Soňa Mazúrová307362W45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:01:00 16:49:00 10:16:00
3.Jana Šmelíková307274W45-AATU KošiceSVK 10:03:00 16:47:00 10:12:00
4.Jarmila Baričková336742W45-AKOB SOKOL KysakSVK 10:05:00 16:51:00 10:20:00
5.Jana Franková207808W45-AKOB SOKOL KysakSVK 10:09:00 16:46:00 10:28:00
6.Vacant W45-A 10:11:00 16:45:00 10:40:00
7.Hana Baloghová2028800W45-AŠK SandbergSVK 10:13:00 16:48:00 10:32:00
8.Vacant W45-A 10:57:00 16:50:00 10:24:00

W50-A
1.Jana Mižúrová416570W50-AFarmaceut BratislavaSVK 10:51:00 16:11:00 09:52:00
2.Taťjana Jánošková307440W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:53:00 16:16:00 09:36:00
3.Ema Jurašková362939W50-AATU KošiceSVK 10:55:00 16:12:00 09:40:00
4.Monika Jašková410324W50-AKOS Tesla BrnoCZE 10:57:00 16:13:00 09:44:00
5.Lenka Matyášová52093W50-ALokomotiva Ingstav BrnoCZE 10:59:00 16:10:00 09:56:00
6.Iveta Pijáková416726W50-AKOB Sokol PezinokSVK 11:01:00 16:15:00 09:32:00
7.Tamara Denysenko7200270W50-ASlavia ZU ZilinaSVK 11:03:00 16:18:00 10:00:00
8.Bibiana Kebisova416513W50-AKOB Sokol PezinokSVK 11:05:00 16:17:00 10:04:00
9.Iva Kumova307367W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:07:00 16:14:00 09:48:00

W55-A
1.Věra Salajková52058W55-ALokomotiva Ingstav BrnoCZE 10:00:00 16:41:00 11:13:00
2.Ada Kucharova53261W55-ASK Meteor KačerovCZE 10:02:00 16:39:00 11:17:00
3.Beata Vávrová682341W55-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:04:00 16:43:00 11:05:00
4.Vacant W55-A 10:06:00 16:42:00 11:37:00
5.Mária Fekiačová53793W55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:08:00 11:29:00
6.Aletta Biro45481W55-ABimahevHUN 10:10:00 16:36:00 11:33:00
7.Eva Pijáková46287W55-AKOB Sokol PezinokSVK 10:12:00 16:40:00 11:01:00
8.Katarína Daříčková362807W55-ANereg3_DaříčkováSVK 10:14:00 16:37:00 11:25:00
9.Darina Poláčková46290W55-AKOB Sokol PezinokSVK 10:16:00 16:38:00 11:21:00
10.Iveta Putnovská307387W55-AATU KošiceSVK 10:18:00 16:35:00 11:09:00

W60-A
1.Marta Brzová46298W60-AKOB Sokol PezinokSVK 11:10:00 16:47:00 10:05:00
2.Traude Fesselhofer531209W60-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 11:12:00 16:48:00 10:13:00
3.Gunnel Nilsson540125W60-AOLC WienerwaldAUT 11:14:00 16:46:00 10:09:00
4.Soňa Kavecká46299W60-AKOB Sokol PezinokSVK 11:16:00 16:49:00 10:17:00
5.Vacant W60-A 11:18:00 16:45:00 10:01:00

W65-A
1.Darina Polonyiova416514W65-ASlavia ZU ZilinaSVK 11:00:00 16:26:00 09:37:00
2.Vacant W65-A 11:02:00 16:27:00 09:33:00
3.Eva Králová2051947W65-ANereg5_KralovaSVK 11:04:00 16:25:00 09:45:00
4.Jela Navrátilová307295W65-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:06:00 16:28:00 09:41:00