v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL 2 DP Ultra dolge->Start times by classes  (number of entries: 221)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M12
1.Elias MonsbergerM12OC FürstenfeldAUT 11:00:00
2.Tilen Zupan2070917M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:06:00
3.Laurenz EggerM12OC FürstenfeldAUT 11:12:00
4.Paul Reicher7051205M12OLC GrazAUT 11:18:00
5.Miklavž Grum2069821M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:24:00
6.Roland RochM12OC FürstenfeldAUT 11:30:00
7.Nejc Turk2069800M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:36:00
8.Thomas MaierM12OC FürstenfeldAUT 11:42:00

M14
1.Svit Pestotnik Stres422508M14Orientacijski Klub PolarisSLO 11:01:00
2.Natan Maj Poženel2107053M14OK AzimutSLO 11:07:00
3.Luka Anderluh895021M14Orientacijski Klub PolarisSLO 11:16:00
4.Peter Brabek7575777M14OC FürstenfeldAUT 11:22:00
5.Aljaž Obid2107069M14OK AzimutSLO 11:28:00
6.Aljaž Čelik435615M14OK AzimutSLO 11:34:00
7.Domen Žurbi2069806M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:43:00
8.Joel Prutsch7998877M14OC FürstenfeldAUT 11:49:00
9.Nejc Zorko308919M14OK BrežiceSLO 11:55:00
10.Rok Kern2069824M14Orientacijski klub KomendaSLO 12:01:00
11.Tihon Salopek423994M14OK AzimutSLO 12:07:00
12.Matevž Kunc2050437M14OK TivoliSLO 12:16:00
13.Enej Logar2107061M14OK AzimutSLO 12:22:00
14.Jakob Zrim7007888M14OC FürstenfeldAUT 12:28:00
15.Timotej Hribar406722M14OK BrežiceSLO 12:34:00
16.Martin Jevševar2077853M14OK BrežiceSLO 12:40:00

M16
1.Jan Gobec893811M16OK VihorCRO 11:00:00
2.Tobias Teichmann7200541M16SU Schöckl GrazAUT 11:12:00
3.Domen Kavčič2069807M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:30:00
4.Gregor Kunc7204990M16OK TivoliSLO 11:36:00

M18
1.Gašper Petrovič1401504M18Orientacijski Klub PolarisSLO 11:13:00
2.Herwig Jun. Allwinger7990104M18Leibnitzer AC -OrienteeringAUT 11:16:00
3.Matej Škarabot1908999M18Orientacijski Klub PolarisSLO 11:22:00
4.Max Krammer2045169M18OLC GrazAUT 11:31:00
5.Jan Kundörfer991409M18SU Schöckl GrazAUT 11:37:00
6.Gašper Čopi442827M18OK AzimutSLO 11:43:00
7.Christian HaiderM18OC FürstenfeldAUT 11:49:00
8.Elias Wachmann1712000M18OC FürstenfeldAUT 12:04:00
9.Jure Kavčič2070914M18Orientacijski klub KomendaSLO 12:13:00
10.Leo Holper1700404M18OC FürstenfeldAUT 12:22:00
11.Lukas Novak7770770M18Leibnitzer AC -OrienteeringAUT 12:28:00
12.Kilian Zapf1710303M18OC FürstenfeldAUT 12:31:00

M21A
1.Simon Kurinčič442831M21AOrientacijski klub KomendaSLO 11:07:00
2.Franc Knap406853M21AOK AzimutSLO 11:25:00
3.Valentin Eržen1000555M21AOK AzimutSLO 11:58:00
4.Elio Golja7760057M21AOrientacijski Klub PolarisSLO 12:19:00
5.Vid Bogovič439275M21AOK BrežiceSLO 12:25:00

M21B
1.Rainer Kundörfer433914M21BSU Schöckl GrazAUT 11:02:00
2.Boštjan Bogataj2045683M21BOK AzimutSLO 11:20:00
3.Francisco Delgado893829M21BOK Variopintos ZGESP 11:44:00
4.Emil Kacin300748M21BOK AzimutSLO 11:50:00
5.Matej Vidič2069845M21BOK AzimutSLO 11:56:00
6.Christopher Immervoll7170717M21BSU Schöckl GrazAUT 12:02:00
7.Janez Zavrl2052362M21BOrientacijski klub KomendaSLO 12:14:00
8.Dietmar Hofer443916M21BSU Schöckl GrazAUT 12:23:00
9.Franc Malus2069802M21BOrientacijski klub KomendaSLO 12:29:00
10.Reinhold Lueger307623M21BSU Schöckl GrazAUT 12:35:00

M21E
1.Felix Hirschbeck445628M21EOLC GrazAUT 11:00:00
2.Klaus Krischan9100910M21EOC FürstenfeldAUT 11:03:00
3.Christian Pfeifer1680808M21EOLC GrazAUT 11:06:00
4.Philipp Kniesel430690M21EOC FürstenfeldAUT 11:09:00
5.Stefan Kubelka960201M21ELeibnitzer AC -OrienteeringAUT 11:12:00
6.Dominik Kirin8333335M21EOK JapeticCRO 11:15:00
7.Ivan Boyadzhiev ml.2036467M21EMariborski OKSLO 11:18:00
8.Boris Eržen520504M21EŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:21:00
9.Bojan Jevševar2077852M21EOK BrežiceSLO 11:24:00
10.Gregor Zupan2070920M21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:27:00
11.Andrej Cimerman886218M21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:30:00
12.Stanislav Kustec889722M21EMariborski OKSLO 11:33:00
13.Gregor Hvala1398955M21EOK AzimutSLO 11:36:00
14.Aljoša Pečar1399965M21EMariborski OKSLO 11:39:00
15.Jan Dovč1398938M21EOK TivoliSLO 11:42:00
16.Leon Kropivšek1404144M21EMariborski OKSLO 11:45:00
17.Peter Tušar1401615M21EOK AzimutSLO 11:48:00
18.Aleš Čerin2050455M21EOK TivoliSLO 11:51:00
19.Rajko Kračun889724M21EKamniški orientacijski klubSLO 11:54:00
20.Matej Kostanjevec895030M21EMariborski OKSLO 11:57:00
21.Andraz Hribar887794M21EOK BrežiceSLO 12:00:00
22.Blaž Kölner2052358M21EOrientacijski klub KomendaSLO 12:03:00
23.Jaka Piltaver1398941M21EOK BrežiceSLO 12:06:00
24.Denis Kokelj1404150M21EKamniški orientacijski klubSLO 12:09:00
25.Matic Blaž9101667M21EOrientacijski klub KomendaSLO 12:12:00
26.Miro Šalamun1411264M21EOrientacijski Klub PolarisSLO 12:15:00

M35
1.Iztok Rojc7777222M35Orientacijski Klub PolarisSLO 11:01:00
2.Rok Pestotnik442804M35Orientacijski Klub PolarisSLO 11:04:00
3.Arno Hass691225M35SU KlagenfurtAUT 11:10:00
4.Petar Delić535353M35OK MaksimirCRO 11:19:00
5.Thomas Veitsberger830308M35OC FürstenfeldAUT 11:28:00
6.Rupert Hofer700031M35OLC GrazAUT 11:34:00
7.Tihomir Salopek500460M35OK AzimutSLO 11:40:00
8.Alexander Kroboth1403136M35Leibnitzer AC -OrienteeringAUT 11:46:00
9.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 11:52:00
10.Herfried Trummer8140675M35OC FürstenfeldAUT 11:55:00
11.Primož Mikložič235882M35Mariborski OKSLO 12:01:00
12.Tomislav Kaniški7001122M35OK MaksimirCRO 12:07:00
13.Klemen Kenda887795M35OK AzimutSLO 12:10:00
14.Gregor Raj2060387M35OK Slovenj GradecSLO 12:16:00
15.Aleš Poljanšek2069848M35OK AzimutSLO 12:34:00

M45
1.Aleš Borštnik406885M45OK TivoliSLO 11:03:00
2.Martin Schmid1690707M45Leibnitzer AC -OrienteeringAUT 11:09:00
3.Harald Zeiner1399968M45OLC GrazAUT 11:15:00
4.Herwig Allwinger7000500M45Leibnitzer AC -OrienteeringAUT 11:21:00
5.Tomaž Pust2088287M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:27:00
6.Reinhard Gröll661206M45OLC GrazAUT 11:33:00
7.Igor Bončina1968213M45OK AzimutSLO 11:39:00
8.Wilfried Renner600300M45OLC GrazAUT 11:42:00
9.Jožko Jazbar1398949M45OK AzimutSLO 11:48:00
10.Armin Friessnig46302M45OC FürstenfeldAUT 11:54:00
11.Simon Čopi808474M45OK AzimutSLO 11:57:00
12.Gernot Krammer320106M45OLC GrazAUT 12:03:00
13.Gerhard Jöbstl46420M45OLC GrazAUT 12:09:00
14.Robert Kunc2073100M45OK TivoliSLO 12:15:00
15.Damir Gobec585858M45OK VihorCRO 12:21:00
16.Robert Benko889721M45Orientacijski Klub PolarisSLO 12:24:00
17.Georg Pregartner49796M45SKV OLG Deutsch KaltenbrunnAUT 12:30:00
18.Silvij Močnik1401599M45OK AzimutSLO 12:36:00
19.Ewald Glatz1680404M45OLC GrazAUT 12:42:00
20.Gottfried Scheikl2043838M45OC FürstenfeldAUT 12:45:00
21.Valter Foški1398948M45Orientacijski Klub PolarisSLO 12:48:00

M55
1.Willibald Offner332955M55HSV GrazAUT 11:05:00
2.Roman Sladič442575M55Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:11:00
3.Hannes Pacher7150159M55SU Schöckl GrazAUT 11:17:00
4.Günter Kradischnig611028M55OLC GrazAUT 11:23:00
5.Ivan Boyadzhiev412842M55Mariborski OKSLO 11:29:00
6.Karl Pongratz1500115M55HSV PinkafeldAUT 11:35:00
7.Marijan Leban406846M55OK AzimutSLO 11:41:00
8.Črtomir Knap406852M55OK AzimutSLO 11:47:00
9.Joachim Friessnig1720202M55OC FürstenfeldAUT 11:53:00
10.Vlado Sedej1398546M55OK AzimutSLO 11:59:00
11.Karl Fink700888M55OLC GrazAUT 12:05:00
12.Janko Lapajne406850M55OK AzimutSLO 12:11:00
13.Josef Polster9000006M55HSV Spittal / DrauAUT 12:20:00
14.Franz Hartinger882000M55Leibnitzer AC -OrienteeringAUT 12:26:00

MŽ10
1.Nea Eržen2052183MŽ10OK AzimutSLO
2.Rok Bogataj2045663MŽ10OK AzimutSLO
3.Ema Pika Raj2112859MŽ10OK Slovenj GradecSLO
4.Mojca Kunc2073099MŽ10OK TivoliSLO
5.Jan Cokan438986MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO
6.Neža Obid2107054MŽ10OK AzimutSLO
7.Brina Kölner406831MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO

otroška
1.Jakob Gorički253346otroškaOrientacijski Klub PolarisSLO
2.Ana Maja Anderluh235897otroškaOrientacijski Klub PolarisSLO
3.Anže Kölner438995otroškaOrientacijski klub KomendaSLO
4.Nika Eržen2107055otroškaOK AzimutSLO
5.Jakob Kurinčič235878otroškaOrientacijski klub KomendaSLO
6.Jerca Kurinčič2069798otroškaOrientacijski klub KomendaSLO

REKREATIVNA
1.Eva Kailbauer2045594REKREATIVNAOC FürstenfeldAUT
2.Lisa Glatz219334REKREATIVNAOLC GrazAUT

Ž12
1.Luna Pestotnik Stres422537Ž12Orientacijski Klub PolarisSLO 11:03:00
2.Vita Malus2069813Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:09:00
3.Tinka Ferenc442838Ž12OK TivoliSLO 11:15:00
4.Camilla Aigmüller443913Ž12SU Schöckl GrazAUT 11:21:00
5.Elisabeth Reicher410708Ž12OLC GrazAUT 11:27:00
6.Dorja Salopek355240Ž12OK AzimutSLO 11:33:00
7.Lucija Kavčič2069820Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:39:00
8.Teresa Monsberger443911Ž12SU Schöckl GrazAUT 11:45:00

Ž14
1.Anja Škarabot7841967Ž14Orientacijski Klub PolarisSLO 11:05:00
2.Nika Ravnikar2052394Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 11:11:00
3.Teja Tušar2069843Ž14OK AzimutSLO 11:17:00
4.Zala Špenko2092828Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 11:23:00
5.Katarina Eva Anderluh406896Ž14Orientacijski Klub PolarisSLO 11:29:00
6.Tina Kern2069809Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 11:35:00
7.Zala Ferenc445684Ž14OK TivoliSLO 11:41:00
8.Flora Aigmüller443912Ž14SU Schöckl GrazAUT 11:47:00
9.Karin Pust2069847Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 11:53:00
10.Hannah Winkler1408137Ž14SU Schöckl GrazAUT 11:59:00
11.Nina Sofia Mc Quarrie235894Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 12:05:00
12.Manja Leban2069811Ž14OK AzimutSLO 12:11:00
13.Katja Babič2069815Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 12:17:00

Ž16
1.Tijana Leban2109673Ž16OK AzimutSLO 11:08:00
2.Ana Pia Pogačar2052388Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:26:00

Ž18
1.Elena Zeiner8030200Ž18OLC GrazAUT 11:06:00
2.Anna Lueger1250800Ž18SU Schöckl GrazAUT 11:18:00
3.Zala Zavrl2052381Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:24:00
4.Laura Sladek2041774Ž18SU Schöckl GrazAUT 11:45:00
5.Marie Maier250503Ž18OLC GrazAUT 11:51:00
6.Mineja Leban2069812Ž18OK AzimutSLO 12:00:00
7.Jana Sitte7777020Ž18SU Schöckl GrazAUT 12:06:00
8.Polona Jezeršek2034095Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 12:12:00
9.Anna Hofer442585Ž18OLC GrazAUT 12:18:00
10.Magdalena Standhartinger2052080Ž18SU Schöckl GrazAUT 12:27:00
11.Nika Poljanšek1398929Ž18OK AzimutSLO 12:33:00
12.Viktoria Knauder992710Ž18SU Schöckl GrazAUT 12:39:00

Ž21B
1.Nataša Bogataj2088810Ž21BOK AzimutSLO 11:10:00
2.Katja Dovč2065593Ž21BOK TivoliSLO 11:19:00
3.Damjana Jerše349769Ž21BOrientacijski Klub PolarisSLO 11:25:00
4.Klara Zeiner1399967Ž21BOLC GrazAUT 11:40:00
5.Lara Zupan2070918Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:46:00
6.Petra Paradiž2069797Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:52:00
7.Petra Stojan2069834Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 12:13:00
8.Romana Zupan2070919Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 12:43:00

Ž21E
1.Maren Herrgesell961994Ž21EOLC GrazAUT 11:01:00
2.Sylvia Glatz1690808Ž21EOLC GrazAUT 11:04:00
3.Mirja Pavić1403140Ž21EOK JapeticCRO 11:07:00
4.Verena Glatz1680303Ž21EOLC GrazAUT 11:10:00
5.Ana Plavčak2045587Ž21EŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:13:00
6.Ana Pribaković Borštnik406886Ž21EOK TivoliSLO 11:16:00
7.Nuša Jeram2052392Ž21EOK AzimutSLO 11:19:00
8.Monika Ravnikar9002007Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:22:00
9.Urša Tomažin406713Ž21EOK AzimutSLO 11:25:00
10.Tajda Foški1205995Ž21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:28:00
11.Tina Zagorc1404145Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 11:31:00
12.Brina Foški1401548Ž21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:34:00

Ž35
1.Ivana Gobec700021Ž35OK VihorCRO 11:14:00
2.Jasmine Auer423962Ž35Leibnitzer AC -OrienteeringAUT 11:32:00
3.Judit Allwinger9997000Ž35Leibnitzer AC -OrienteeringAUT 11:38:00
4.Lidija Hribar1404149Ž35Kamniški orientacijski klubSLO 12:08:00
5.Mojca Flerin1404141Ž35Kamniški orientacijski klubSLO 12:17:00
6.Irena Hacin Kölner2052385Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 12:32:00
7.Mojca Foški1401618Ž35Orientacijski Klub PolarisSLO 12:38:00

Ž45
1.Alenka Škarabot445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:04:00
2.Maria Hartinger49239Ž45Leibnitzer AC -OrienteeringAUT 11:13:00
3.Luise Oswald1710505Ž45HSV PinkafeldAUT 11:31:00
4.Rosemarie Krischan230713Ž45OC FürstenfeldAUT 11:37:00
5.Marija Anderluh50289Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:58:00
6.Michaela Gröll1500333Ž45OLC GrazAUT 12:04:00
7.Brigitte Maget307642Ž45SKV OLG Deutsch KaltenbrunnAUT 12:10:00
8.Marjanca Poljanšek406854Ž45OK AzimutSLO 12:19:00
9.Natalija Kunc Rešek445687Ž45OK TivoliSLO 12:25:00
10.Elisabeth Zeiner1399969Ž45OLC GrazAUT 12:31:00
11.Michaela EgarterŽ45OC FürstenfeldAUT 12:37:00

ZAČETNIKI
1.Ožbej Malus438993ZAČETNIKIOrientacijski klub KomendaSLO
2.Martin Ferenc2088832ZAČETNIKIOK TivoliSLO