v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
DP srednja- Vranja Peč->Start times by classes  (number of entries: 192)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M10
1.Anže Kölner2113838M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:03:00
2.Florijan Kremžar438988M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:09:00
3.Rok Sedej406859M10OK AzimutSLO 11:15:00
4.Ožbej Malus1425114M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:21:00
5.Martin Ferenc2088832M10OK TivoliSLO 11:27:00
6.Nik VodlanM10Orientacijski klub KomendaSLO 11:33:00
7.David Sedej406860M10OK AzimutSLO 11:39:00
8.Enej Šuc2113839M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:45:00
9.Jakob Kurinčič2069815M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:51:00
10.Drejc Malus1425112M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:57:00

M12
1.Jaka Seljak2069825M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:02:00
2.Borut Gantar406857M12OK AzimutSLO 11:08:00
3.Nejc Trunk1401620M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:14:00
4.Lev Žižek406721M12OK AzimutSLO 11:20:00
5.Luka Seljak2069816M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:26:00
6.Tevž MiheljakM12OK Slovenj GradecSLO 11:32:00
7.Rok Bogataj2045663M12OK AzimutSLO 11:38:00

M14
1.Martin Jevševar2077853M14OK BrežiceSLO 11:08:00
2.Janoš Krkoč438031M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:14:00
3.Matevž Kunc2050437M14OK TivoliSLO 11:20:00
4.Timotej Hribar406722M14OK BrežiceSLO 11:26:00
5.Nejc Turk1425107M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:32:00
6.Rok Kern1425119M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:38:00
7.Primož Gantar2107071M14OK AzimutSLO 11:41:00
8.Tilen Zupan1425102M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:44:00
9.Luka Anderluh895021M14Orientacijski Klub PolarisSLO 11:47:00
10.Aljaž Čelik435615M14OK AzimutSLO 11:50:00

M16
1.Natan Maj Poženel2107053M16Planinsko društvo TolminSLO 11:10:00
2.Aljaž Obid2107069M16OK AzimutSLO 11:19:00
3.Domen Kavčič2069807M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:28:00

M18
1.Tjaž Gantar2077609M18OK AzimutSLO 11:13:00
2.Gregor Kunc7204990M18OK TivoliSLO 11:19:00

M21E
1.Matija Razum8221221M21EOK BrežiceSLO 11:02:00
2.Žan Ravnikar7210496M21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:08:00
3.Aleš Zobavnik2110390M21EKamniški orientacijski klubSLO 11:11:00
4.Simon Stanonik2077620M21EOK AzimutSLO 11:14:00
5.Vid Bogovič439275M21EOK BrežiceSLO 11:17:00
6.Blaž Petrovič1398931M21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:20:00
7.Andraz Hribar887794M21EOK BrežiceSLO 11:23:00
8.Rok Močnik9909999M21EOK AzimutSLO 11:26:00
9.Jaka Piltaver1398941M21EOK BrežiceSLO 11:29:00
10.Gašper Petrovič1401504M21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:32:00
11.Peter Tušar1401615M21EOK AzimutSLO 11:35:00
12.Elio Golja7760057M21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:38:00
13.Mark Bogataj2077611M21EOK AzimutSLO 11:41:00
14.Rajko Kračun889724M21EKamniški orientacijski klubSLO 11:44:00
15.Matic Blaž9101667M21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:47:00
16.Leon Koprivšek1404144M21EMariborski OKSLO 11:50:00

M35
1.Branimir Pongrac7032222M35OK JapeticCRO 11:00:00
2.Goran Vodopija2087742M35OK KapelaCRO 11:03:00
3.Luka Kosić2113424M35OK JapeticCRO 11:06:00
4.Herwig Allwinger7000500M35Mariborski OKSLO 11:09:00
5.Petar Delić7820618M35OK MaksimirCRO 11:15:00
6.Tihomir Salopek500458M35OK AzimutSLO 11:18:00
7.Gerrit Van De Riet8160756M35OK MaksimirCRO 11:21:00
8.Igor Gavrilov1007956M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:24:00
9.Blaž Kölner7210500M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:30:00
10.Denis Kokelj1404150M35Kamniški orientacijski klubSLO 11:36:00
11.Aljaž Černe2065597M35OK TivoliSLO 11:42:00
12.Tomaž Kremžar2103909M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:48:00
13.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 11:54:00
14.Boris Bauman7673167M35Mariborski OKSLO 12:00:00
15.Marko Pahor2113835M35Orientacijski klub KomendaSLO 12:06:00
16.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 12:12:00
17.Gregor Anderluh305954M35Orientacijski Klub PolarisSLO 12:15:00
18.Borut Seljak9999940M35Orientacijski klub KomendaSLO 12:18:00
19.Gregor Raj2060387M35OK Slovenj GradecSLO 12:21:00
20.Klemen Kenda887795M35OK AzimutSLO 12:24:00
21.Franc Malus1425117M35Orientacijski klub KomendaSLO 12:27:00
22.Kristjan Gantar2107075M35OK AzimutSLO 12:30:00
23.Aleš Veselič2069809M35Orientacijski klub KomendaSLO 12:33:00
24.Valentin Eržen1000555M35OK AzimutSLO 12:36:00
25.Miran Kolman1411630M35Kamniški orientacijski klubSLO 12:39:00
26.Andrej Cimerman886218M35Orientacijski Klub PolarisSLO 12:42:00

M45
1.István Gillich1396275M45TataHUN 11:01:00
2.Ivan MillarM45Lagan Valley OrienteersIRL 11:04:00
3.Janez Zavrl7055111M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00
4.Boris Eržen520504M45Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:16:00
5.Igor Bončina2800010M45OK AzimutSLO 11:22:00
6.Silvo Babič2069808M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:25:00
7.Miha Škarabot7841967M45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:28:00
8.Davor PobegaM45OK TivoliSLO 11:31:00
9.Aleš Zupan7777808M45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:34:00
10.Robert Kunc2073100M45OK TivoliSLO 11:37:00
11.Tomaž Pust2088287M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:40:00
12.Aleš Poljanšek2069848M45OK AzimutSLO 11:43:00
13.Dušan Smole232445M45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:46:00

M55
1.Ivan Boyadzhiev412842M55Mariborski OKSLO 11:08:00
2.Stanko Čufer2034098M55Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:14:00
3.Vlado Sedej1398546M55OK AzimutSLO 11:20:00
4.Pavel Rejec445663M55OK AzimutSLO 11:26:00
5.Aleš Čerin2050455M55OK TivoliSLO 11:32:00
6.Ivo Kete2034084M55Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:38:00
7.Marijan Leban2109673M55OK AzimutSLO 11:41:00
8.Aleš Borštnik406885M55OK TivoliSLO 11:44:00
9.Črtomir Knap406852M55OK AzimutSLO 11:47:00
10.Janko Lapajne406850M55OK AzimutSLO 11:53:00

otroška
1.Žiga Sedej2107081otroškaOK AzimutSLO 11:00:00
2.Leila Ema Poženel2107083otroškaPlaninsko društvo TolminSLO 11:00:00
3.Izabela Eržen Plavčak980592otroškaŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:00:00
4.Mija JerajotroškaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
5.Ida Antonija RajotroškaOK Slovenj GradecSLO 11:00:00
6.Zarja Žižek422528otroškaOK AzimutSLO 11:00:00
7.Nizzy Bončina422512otroškaOK AzimutSLO 11:00:00
8.Družina VodlanotroškaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
9.Tin Šuc438998otroškaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
10.Teja Šuc235878otroškaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
11.Anze Obid2132996otroškaOK AzimutSLO 11:00:00
12.Brina Gantar442828otroškaOK AzimutSLO 11:00:00

rekreativna
1.Nika Močnik435629rekreativnaOK AzimutSLO 11:00:00
2.Simon Kurinčič2113833rekreativnaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
3.Nataša Bogataj2088810rekreativnaOK AzimutSLO 11:00:00
4.Timotej Šuc2113841rekreativnaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
5.Elena Gombač Šuc2113840rekreativnaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
6.Špela JerajrekreativnaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
7.Boštjan Bogataj2045683rekreativnaOK AzimutSLO 11:00:00

Ž10
1.Dora Delić535353Ž10OK MaksimirCRO 11:06:00
2.Brina Kölner2113842Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:12:00
3.Ana Maja Anderluh235899Ž10Orientacijski Klub PolarisSLO 11:18:00
4.Jerca Kurinčič2069797Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:24:00
5.Ema Pika RajŽ10OK Slovenj GradecSLO 11:30:00
6.Neža Trunk2069805Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:36:00
7.Nika Eržen2107055Ž10OK AzimutSLO 11:42:00
8.Lili Ivana RajŽ10OK Slovenj GradecSLO 11:48:00
9.Ajda Jeraj438993Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:54:00

Ž12
1.Brina Hernec2052382Ž12OK TivoliSLO 11:05:00
2.Zala Mia Švigelj2069810Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:11:00
3.Nikolina UgrinŽ12OK TivoliSLO 11:17:00
4.Neža Obid2107054Ž12OK AzimutSLO 11:23:00
5.Hana Mamič445670Ž12Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:29:00
6.Jana Močnik435626Ž12OK AzimutSLO 11:35:00
7.Lucija Kremžar2103910Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:41:00
8.Špela Majdič442834Ž12OK AzimutSLO 11:47:00
9.Tinka Ferenc442838Ž12OK TivoliSLO 11:53:00
10.Nea Eržen2052183Ž12OK AzimutSLO 11:59:00
11.Mojca Kunc2073099Ž12OK TivoliSLO 12:05:00

Ž14
1.Majda Vidaković2113348Ž14OK KapelaCRO 11:02:00
2.Vita Malus1425116Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 11:11:00
3.Zala Ferenc445684Ž14OK TivoliSLO 11:17:00
4.Tinkara Stres2056383Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:23:00
5.Ema Gregorčič2056377Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:29:00
6.Manja Leban2069811Ž14OK AzimutSLO 11:35:00

Ž16
1.Olga Jerković Perić2105108Ž16OK KapelaCRO 11:01:00
2.Katja Babič7210498Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00
3.Anja Škarabot253346Ž16Orientacijski Klub PolarisSLO 11:10:00
4.Tina Kern1425105Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:13:00
5.Zala Serženta Seljak2114447Ž16OK AzimutSLO 11:16:00
6.Nika Ravnikar1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:19:00
7.Katarina Eva Anderluh406896Ž16Orientacijski Klub PolarisSLO 11:22:00
8.Karin Pust2069847Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:25:00
9.Teja Tušar2069843Ž16OK AzimutSLO 11:28:00

Ž18
1.Deja Razpet2077602Ž18OK AzimutSLO 11:13:00
2.Zala Zavrl9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:22:00
3.Nika Poljanšek1398929Ž18OK AzimutSLO 11:31:00
4.Ana Pia Pogačar1425104Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:37:00

Ž21E
1.Mirja Pavić1403140Ž21EOK JapeticCRO 11:12:00
2.Tina ArhŽ21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:33:00
3.Monika Ravnikar9002007Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:39:00
4.Nuša Jeram2052392Ž21EOK AzimutSLO 11:45:00
5.Ana Pribaković Borštnik406886Ž21EOK TivoliSLO 11:51:00
6.Barbara Kmetec1408132Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 11:57:00
7.Tina Zagorc1404145Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 12:03:00
8.Lara Gantar2077609Ž21EOK AzimutSLO 12:09:00

Ž35
1.Dunja Van De Riet670222Ž35OK MaksimirCRO 11:01:00
2.Irena Hacin Kölner1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00
3.Alenka Vuga Seljak2056924Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:16:00
4.Abigael Vanessa Boncina1968213Ž35OK AzimutSLO 11:25:00
5.Urška Kordiš Miheljak235879Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:34:00
6.Damjana Gantar2107072Ž35OK AzimutSLO 11:40:00
7.Anica Hribar2077785Ž35OK BrežiceSLO 11:43:00
8.Petra Stojan2069834Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:46:00
9.Nastja Raj2112852Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:49:00
10.Petra Paradiž1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:52:00
11.Saša Žižek406784Ž35OK AzimutSLO 11:55:00
12.Špela Trunk2052361Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:58:00
13.Maja Istenič2127789Ž35OK AzimutSLO 12:01:00
14.Marta Malus1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 12:04:00
15.Maja Obid2127797Ž35OK AzimutSLO 12:07:00
16.Ana Plavčak2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSLO 12:10:00
17.Romana Zupan1425101Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 12:13:00

Ž45
1.Adrienn Kalocsai416673Ž45TataHUN 11:02:00
2.Marjana Rejec445666Ž45OK AzimutSLO 11:11:00
3.Marija Anderluh50289Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:17:00
4.Alenka Škarabot445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:23:00
5.Maja Prosen2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:29:00
6.Marjanca Poljanšek2107070Ž45OK AzimutSLO 11:35:00

začetniška
1.Meta Vodopivec445678začetniškaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 11:00:00
2.Erika Zakrajšek2113844začetniška 11:00:00
3.Natalija Luzar2113845začetniška 11:00:00
4.Lara Zupan1425103začetniškaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
5.Darja Vodlan438980začetniškaOrientacijski Klub PolarisSLO 11:00:00
6.Božo BizjakzačetniškaOK AzimutSLO 11:00:00