v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
CESOM 2015 - Central European Spring Orienteering Meeting->Start times by countries  (number of entries: 531)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3.

1.Vacant M21-E 10:09:00 16:05:00 10:16:00
2.Vacant M21-E 10:17:00 16:10:00 09:55:00
3.Vacant M35-A 10:29:00 16:06:00 11:23:00
4.Vacant M40-A 10:50:00 16:42:00 10:24:00
5.Vacant M40-A 10:54:00 16:37:00 09:51:00
6.Vacant M50-A 11:26:00 16:10:00 10:56:00
7.Vacant M50-A 11:22:00 16:21:00 10:32:00
8.Vacant 2021258M50-A 11:08:00 16:22:00 10:10:00
9.Vacant M21-E 10:39:00 16:13:00 10:46:00
10.Vacant M55-A 11:01:00 16:23:00 10:07:00
11.Vacant W65-A 10:47:00 16:31:00 09:40:00
12.Vacant M21-D 10:46:00 15:49:00 11:34:00
13.Vacant M-12A 10:41:00 16:15:00 09:37:00
14.Vacant M-14A 10:47:00 15:53:00 10:15:00
15.Vacant M-12A 10:03:00 16:06:00 09:31:00
16.Vacant M-20A 11:05:00 15:44:00 09:44:00
17.Vacant M-18A 10:04:00 16:37:00 10:27:00
18.Vacant M21-B 10:38:00 15:54:00 10:44:00
19.Vacant M21-D 10:40:00 15:41:00 11:36:00
20.Vacant M21-B 11:22:00 15:46:00 11:02:00
21.Vacant Detská
22.Vacant 2021133W21-E 10:11:00 15:39:00 09:58:00
23.Vacant Detská
24.Vacant K3 11:16:00 16:10:00 09:49:00
25.Vacant Detská
26.Vacant W-14A 10:18:00 15:39:00 10:23:00
27.Vacant W-12A 11:17:00 16:32:00 10:43:00
28.Vacant W-18A 10:08:00 15:45:00 09:47:00
29.Vacant W21-B 10:36:00 15:56:00 10:30:00
30.Vacant W-18A 10:02:00 15:41:00 09:44:00
31.Vacant N
32.Vacant N
33.Vacant N
34.Vacant M45-A 10:05:00 16:01:00 11:30:00
35.Vacant M45-A 10:21:00 15:54:00 11:27:00
36.Vacant RD
37.Vacant RD
38.Vacant W-10
39.Vacant M-10
40.Vacant W-10
41.Vacant W21-E 10:23:00 15:34:00 09:52:00
42.Vacant M-16A 11:24:00 15:34:00 10:06:00
43.Vacant W40-A 11:28:00 16:45:00 09:33:00
44.Vacant W35-A 10:32:00 16:15:00 10:15:00
45.Vacant W45-A 10:24:00 15:54:00 10:07:00
46.Vacant W55-A 10:56:00 16:41:00 10:55:00
47.Vacant M-14A 10:55:00 15:56:00 10:03:00
48.Vacant W50-A 10:12:00 16:47:00 10:16:00

Austria
1.Alexander Srb9730503M40-AOJE WapplerAUT 10:58:00 16:29:00 10:15:00
2.Andreas Wibmer9101280M21-EFLOPAUT 10:01:00 16:08:00 09:31:00
3.Angelika Aschacher9080469W45-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:18:00 15:58:00 09:43:00
4.Barbara Adenstedt670313W45-AOrienteering KlosterneuburgAUT 10:08:00 15:55:00 09:52:00
5.Barbara Hauser2042188W21-BOLC WienerwaldAUT 10:20:00 16:06:00 10:42:00
6.Bernhard Koiser501048M21-BHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:48:00 15:43:00 09:53:00
7.Christina Langer1993423W21-BHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:10:00 16:07:00 11:06:00
8.Dirk Deubel721024M21-DNaturfreunde WienAUT 10:52:00 15:42:00 11:14:00
9.Emily Adenstedt320196W-10Orienteering KlosterneuburgAUT
10.Erik Adenstedt345936M45-AOrienteering KlosterneuburgAUT 10:29:00 15:56:00 11:12:00
11.Erwin Köck531961M50-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:54:00 16:30:00 10:16:00
12.Georg Wittberger9701216M40-AKalksburg OLAUT 10:36:00 16:27:00 09:57:00
13.Gerhard Koiser590120M55-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 11:05:00 16:25:00 09:43:00
14.Gudrun Englmaier2045180W21-EOLC WienerwaldAUT 10:07:00 15:37:00 09:34:00
15.Guenther Kroupa710418M40-ANaturfreunde WienAUT 10:42:00 16:33:00 10:30:00
16.Gunnel Nilsson540125W60-AOLC WienerwaldAUT 11:10:00 11:23:00
17.Helga Tezarek9730408W40-AOJE WapplerAUT 11:12:00 16:39:00 10:06:00
18.Iain Rochford501562M55-AOC FürstenfeldAUT 10:01:00
19.Ingrid Adenstedt1197531W45-AOrienteering KlosterneuburgAUT 10:16:00 16:01:00 09:34:00
20.Jeremy ColganM21-EFLOPAUT 10:27:00 15:59:00 09:37:00
21.Jiri Gurka7770011M55-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 11:17:00 16:28:00 09:49:00
22.Jonas Deubel9008000M-12ANaturfreunde WienAUT 10:37:00 16:25:00 09:47:00
23.Markus Adenstedt339104M-16AOrienteering KlosterneuburgAUT 11:02:00 15:46:00 09:50:00
24.Markus Plohn1100040M21-EHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:05:00 16:06:00 10:10:00
25.Michael Stockmayer800096M45-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:23:00 16:04:00 11:09:00
26.Mukta MahajanK3FLOPAUT 10:40:00 16:11:00 10:22:00
27.Nikolaus Adenstedt650908M50-AOrienteering KlosterneuburgAUT 11:16:00 16:19:00 10:48:00
28.Per Olov Adenstedt230739DetskáOrienteering KlosterneuburgAUT
29.Sabine Emde710618K3Kalksburg OLAUT 10:56:00 16:21:00 10:16:00
30.Samuel Imriska1982118M21-BNaturfreunde WienAUT 10:54:00 15:40:00 09:50:00
31.Stephan Puchegger9800026M40-AOJE WapplerAUT 10:20:00 16:25:00 09:42:00
32.Traude Fesselhofer531209W60-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 11:22:00 16:47:00 11:17:00
33.Veronika Koiser590911W55-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:52:00 16:39:00 11:05:00
34.Vito Satrapa2010994M21-BOLC WienerwaldAUT 11:10:00 15:47:00 10:35:00
35.Zuzana Jonackova2034076K3FLOPAUT 10:42:00 16:20:00 09:43:00

Belgicko
1.Milan FialaM60-ANSV AmelBEL 10:53:00 16:49:00 10:23:00
2.Viera FialováW60-ANSV AmelBEL 11:12:00 16:49:00 11:21:00

Czech Republic
1.Ada Kuchařová7202887W55-AKOB Tesla BrnoCZE 11:00:00 16:37:00 11:03:00
2.Anežka Hlaváčová53247W-14AKOB Tesla BrnoCZE 10:32:00
3.Barbora Smoradova2053561W21-BSK Zabovresky BrnoCZE 10:22:00 15:54:00
4.David Vedra436405M21-EKOB Tesla BrnoCZE 09:46:00
5.Ela Vedrová438603W-12AKOB Tesla BrnoCZE 10:31:00
6.Jakub Milán888640M-12AKOB Tesla BrnoCZE 09:35:00
7.Jan Gryc53233M45-AKOB Tesla BrnoCZE 11:18:00
8.Jana Jelinkova416155W50-ASKOB ZlínCZE 10:26:00 16:41:00 10:49:00
9.Jaroslav Tomaščin51691M55-ASK Meteor KačerovCZE 11:23:00 16:27:00 09:55:00
10.Jindřiška Milánová416110W35-AKOB Tesla BrnoCZE 10:00:00
11.Jiři Hlaváč515497M35-AKOB Tesla BrnoCZE 11:14:00
12.Jonáš Hubáček2017666M21-EHOB ŘetechovCZE 10:23:00 16:11:00 10:25:00
13.Libor Černocký1400401M-18ATJ Slovan LuhačoviceCZE 10:21:00
14.Lucie Hlaváčová232732W-10KOB Tesla BrnoCZE
15.Magdalena Kurfurstova207837W21-BVSTJ FS PrahaCZE 10:24:00 15:57:00
16.Marie Kurfürstová1407430RDVSTJ FS PrahaCZE
17.Marie Sikorova52178W65-ABanik OstravaCZE 10:43:00 16:32:00 09:31:00
18.Martin Melecký920663M21-EOrientační běh OpavaCZE 10:52:00
19.Michal Argaláš887630M21-BTJ TŽ TřinecCZE 10:59:00
20.Michal Jirásek995831M21-ESlavia Hradec KraloveCZE 10:25:00 15:57:00
21.Milan Jašek232747M50-AKOB Tesla BrnoCZE 11:00:00 16:11:00 10:20:00
22.Miroslav Sikora52171M65-ABanik OstravaCZE 10:06:00 15:31:00 11:19:00
23.Monika Jašková410324W50-AKOB Tesla BrnoCZE 10:16:00 16:38:00 10:25:00
24.Ondřej Gryc888648M-12AKOB Tesla BrnoCZE 09:55:00
25.Ondřej Hlaváč2059757M-16AKOB Tesla BrnoCZE 09:42:00
26.Ondřej Novotný7003038M21-EKOB Moira BrnoCZE 10:28:00
27.Pavel Kurfurst207827M35-AVSTJ FS PrahaCZE 10:27:00 16:03:00
28.Pavel Milán53242M35-AKOB Tesla BrnoCZE 11:05:00
29.Peter Barcik920690M40-APOBOCZE 10:26:00 16:26:00 10:12:00
30.Petr Jelínek1396260M55-ASKOB ZlínCZE 11:13:00 16:33:00 09:31:00
31.Petr Prikryl52008M21-ESK Zabovresky BrnoCZE 09:40:00
32.Petra Grycová230679W35-AKOB Tesla BrnoCZE 10:21:00
33.Renata Barcikova920695W45-APOBOCZE 10:26:00 16:03:00 09:55:00
34.Tomáš Bořil681876M21-ESK Zabovresky BrnoCZE 10:01:00
35.Tomáš Milán443078M-14AKOB Tesla BrnoCZE 10:30:00
36.Vojtěch Gryc995867M-14AKOB Tesla BrnoCZE 10:57:00
37.Vojtěch Rossmanith889295M21-BPOBOCZE 11:05:00
38.Zdeněk Koč9101102M65-ASK Meteor KačerovCZE 10:12:00 15:33:00 11:01:00

Finland
1.Pekka Lauri1907650M45-AKeravan UrheilijatFIN 10:01:00 16:03:00 11:24:00

France
1.Jozef Le Contellec7707077M-16ABrest OrientationFRA 10:52:00 15:32:00 09:34:00

Hungary
1.Ágnes Kerekes416604K3DebrecenHUN 11:12:00 16:27:00 10:31:00
2.Antónia Holper411930W35-ATipo Orienteering ClubHUN 10:18:00
3.Bugar Jozsef45439M60-ABÖFHUN 10:59:00 16:46:00 10:20:00
4.Diana Mihaczi206463W21-ETipo Orienteering ClubHUN 09:31:00
5.Jenei Margit45441W60-ABÖFHUN 11:14:00 16:48:00 11:15:00
6.Judit Gösswein307565W50-ABÖFHUN 10:10:00 16:45:00 10:34:00
7.Keszthelyi Ildikó448960W60-ABÖFHUN 11:20:00 16:46:00 11:11:00
8.Viktor ZsilkinNDebrecenHUN
9.Zoltán Miháczi4470M35-ATipo Orienteering ClubHUN 10:50:00

Slovakia
1.Adam Havlík1407834M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:49:00 16:04:00 10:27:00
2.Adam Kral406986M-20ASlavia ZU ZilinaSVK 11:07:00 15:47:00 09:32:00
3.Adam MaruniakDetskáFarmaceut BratislavaSVK
4.Adam Maruniak406907RDFarmaceut BratislavaSVK
5.Adam Muller445614M21-DŠK VAZKA BratislavaSVK 10:26:00 15:37:00 11:00:00
6.Adam Trepac2045214M-10Slavia ZU ZilinaSVK
7.Adam Tysz2020702M21-DATU KošiceSVK 10:42:00 15:33:00 11:08:00
8.Alena Barillová307384W45-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:06:00 15:53:00 09:31:00
9.Alena Bukovácová522004W35-AFarmaceut BratislavaSVK 10:26:00 16:17:00 09:57:00
10.Alexander Volkov502259M21-DSlavia ZU ZilinaSVK 10:20:00 15:38:00 11:04:00
11.Alexandra Hojková1407836W-16AKOB Sokol PezinokSVK 10:11:00 15:32:00 09:54:00
12.Alexandra Jančovičová406930W-12AKOB Sokol PezinokSVK 11:11:00 16:33:00 10:47:00
13.Alžbeta Dubovská7201803W-14AAŠK PezinokSVK 10:08:00 15:43:00 10:41:00
14.Alžbeta Kubenová445622W-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:06:00 15:42:00 10:14:00
15.Andrea Bendová7999977W40-AFarmaceut BratislavaSVK 11:00:00 16:42:00 09:39:00
16.Andrea Klabouchova2027220K3Slavia ZU ZilinaSVK 11:06:00 16:25:00 10:46:00
17.Andrea Lotharidesová2066971NŠK HADVEO Banská BystricaSVK
18.Andrea Papugová2051346W-18AATU KošiceSVK 10:06:00 15:42:00 09:50:00
19.Andrea Porubská406967NŠK Cart-print NitraSVK
20.Andrea Postulkova8621W21-BSlavia ZU ZilinaSVK 10:14:00 15:51:00 10:33:00
21.Andrej Dubovský7204499M-16AAŠK PezinokSVK 11:10:00 15:36:00 09:52:00
22.Andrej Havlík307272RDKOB Sokol PezinokSVK
23.Andrej Hojko1407860M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:25:00 16:05:00 09:33:00
24.Andrej Mikloš1407840M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:35:00 16:26:00 09:45:00
25.Andrej Mikloš St.46285M40-AKOB Sokol PezinokSVK 10:32:00 16:23:00 10:27:00
26.Andrej Nemec207857M21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:30:00 15:33:00 10:32:00
27.Andrej Patráš2032618M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:31:00 15:55:00 10:22:00
28.Andrej Petrinec307359M21-BTJ Rapid BratislavaSVK 11:02:00 15:45:00
29.Anna Demovičová2030955W-10AŠK PezinokSVK
30.Annamária Jergušová362937K3ATU KošiceSVK 11:14:00 16:22:00 09:55:00
31.Anton Onder307437M60-AATU KošiceSVK 10:45:00 16:42:00 10:29:00
32.Antónia Šofranková2051330W-18AATU KošiceSVK 10:14:00 15:47:00 09:38:00
33.Barbora Chorvátová406928K3KOB Sokol PezinokSVK 10:54:00 16:14:00 10:10:00
34.Barbora Franková207807W21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:06:00 16:01:00 10:39:00
35.Barbora Kaššáková338217W-16ANeregistrovaníSVK 10:09:00 15:37:00 09:39:00
36.Barbora Pijáková9999009W21-EKOB Sokol PezinokSVK 10:17:00 15:35:00 09:43:00
37.Barbora Šmelíková307356W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:24:00 16:37:00 10:00:00
38.Barbora Vorlíčková2049984W35-AŠK SandbergSVK 10:28:00 16:13:00 10:06:00
39.Beata Vávrová682341K3TJ Rapid BratislavaSVK 11:04:00 10:04:00
40.Betka Kopčíková219138W-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:59:00 16:29:00 10:41:00
41.Bibiana Kebisova416513W50-AKOB Sokol PezinokSVK 10:24:00
42.Boris Ďurčo307277M50-AATU KošiceSVK 10:58:00 16:27:00 10:42:00
43.Branislav Íro406935M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:18:00 15:32:00 11:26:00
44.Branislav Kuník1407835NKOB Sokol PezinokSVK
45.Branislav Mitru2066978NŠK HADVEO Banská BystricaSVK
46.Csaba Takács45254M50-AATU KošiceSVK 10:46:00 16:31:00 10:12:00
47.Dag Palovic7999777M40-AFarmaceut BratislavaSVK 10:22:00 16:40:00 09:39:00
48.Dagmar Miklušová434835W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:18:00 16:38:00 09:57:00
49.Dajana Snopková2012285W21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:18:00 15:58:00 10:48:00
50.Dana Barčová416762K3TJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:37:00
51.Dana Barčová416762W40-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 11:04:00 16:40:00
52.Daniel Ondovčík1407850RDKOB Sokol PezinokSVK
53.Daniel Paladi416726M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:41:00 16:07:00 11:00:00
54.Daniel Pompura2008502M-14AŠK TEREZKA Banská BystricaSVK 10:31:00 15:49:00 10:51:00
55.Daniel Šmelík442590M-10TJ Rapid BratislavaSVK
56.Daniela Bajusova416738W-16AKOB SOKOL KysakSVK 10:05:00 15:34:00 09:33:00
57.Darina Poláčková1407865W55-AKOB Sokol PezinokSVK 10:54:00 16:38:00 10:57:00
58.David Franko515103M21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:58:00 15:48:00 09:59:00
59.David Kral406984M21-DSlavia ZU ZilinaSVK 10:34:00 15:30:00 11:32:00
60.Dávid Ugray2051350M-20AATU KošiceSVK 11:09:00 15:43:00 09:47:00
61.Dávid ZáhončíkK3NeregistrovaníSVK 16:15:00
62.Denisa Dvorská219134W-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:02:00 15:38:00 10:35:00
63.Dezider Baran407000M65-AFarmaceut BratislavaSVK 10:10:00 15:30:00 11:07:00
64.Dominik Lovas1086420M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 11:16:00 15:43:00 09:38:00
65.Dominika Franková416717W21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:12:00 15:55:00 10:45:00
66.Dominika Kalenská7201776W-18AATU KošiceSVK 10:10:00 15:44:00 09:32:00
67.Dorota Šmelíková338218W-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:12:00 15:40:00 10:20:00
68.Dušan Bukovác232004M40-AFarmaceut BratislavaSVK 10:44:00 10:09:00
69.Dušan Formanko51335M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:21:00 16:26:00 09:52:00
70.Dušan Hrnčiar416752M21-BFarmaceut BratislavaSVK 11:00:00 15:53:00 10:47:00
71.Dušan Rybár2045172M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:12:00 16:25:00 10:24:00
72.Dušan Sláma2008508M-18AATU KošiceSVK 10:14:00 16:38:00 10:45:00
73.Dušan Snopko435210M45-ATJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:09:00 15:59:00 10:54:00
74.Ela Sedileková2066973W21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:02:00 16:05:00 10:54:00
75.Elena Dušková2067275W-14AAŠK PezinokSVK
76.Elena Lago307373W-10ŠK VAZKA BratislavaSVK
77.Elena Papugová416733W45-AATU KošiceSVK 10:28:00 15:52:00 10:01:00
78.Ella Michaela Patrášová889284RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
79.Ema Havlíkova1407844W-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:10:00 15:46:00 10:26:00
80.Ema Jonášová2049987RDŠK SandbergSVK
81.Ema Jurašková362939W50-AATU KošiceSVK 10:22:00 16:36:00 10:22:00
82.Ema Sádecká362924W21-BATU KošiceSVK 10:00:00 16:02:00 11:03:00
83.Emil Kukurugya2049986M45-AŠK SandbergSVK 10:11:00 15:55:00 10:51:00
84.Erik Snopko435209M21-DTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:56:00 15:45:00 11:20:00
85.Erika Hlavačiková416753NTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK
86.Erika Sekaninová406924W-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:55:00 16:27:00 10:37:00
87.Erika Vávrová418915W35-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:34:00 10:03:00
88.Eva Králová2051947W65-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:41:00 16:33:00 09:34:00
89.Eva Kurucová1407846NKOB Sokol PezinokSVK
90.Eva Pijáková1407857W55-AKOB Sokol PezinokSVK 10:58:00 16:42:00 11:07:00
91.Filip Bukovác307460M-10Farmaceut BratislavaSVK
92.Filip Dubovský2030952M-14AAŠK PezinokSVK 10:51:00 16:06:00 10:54:00
93.Filó György9633077M50-AKOB SOKOL KysakSVK 11:10:00 16:15:00 10:18:00
94.Frantisek Priesol307419M55-ATJ Rapid BratislavaSVK
95.František Papuga307290M50-AATU KošiceSVK 10:42:00 16:17:00 10:38:00
96.František Šoltés307398M50-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 11:06:00 16:23:00 10:22:00
97.Gabika Trepacova2045213W-12ASlavia ZU ZilinaSVK 11:09:00 16:34:00
98.Gregor Ondra46290RDKOB Sokol PezinokSVK
99.Hana Baloghová2028800W50-AŠK SandbergSVK 10:04:00 16:43:00 10:40:00
100.Hana Jergušová362930K3ATU KošiceSVK 10:25:00
101.Hana Jergušová362930W21-BATU KošiceSVK 10:32:00 15:53:00
102.Hana Šmelíková2012280W40-AFarmaceut BratislavaSVK 11:26:00 16:31:00 10:03:00
103.Hanka StrakáčováDetskáFarmaceut BratislavaSVK
104.Hanka StrakáčováRDFarmaceut BratislavaSVK
105.Igor Patras1295689M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 11:06:00 15:38:00
106.Igor Porubčan307291M35-AKOB SOKOL KysakSVK 10:41:00 16:01:00 10:53:00
107.Ingrid Kuníková406970NKOB Sokol PezinokSVK
108.Iva Kumová307367W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:28:00 16:39:00 10:37:00
109.Ivan Oravec St.219143M60-AKOB Sokol PezinokSVK 10:55:00 16:45:00 10:32:00
110.Iveta Paulová46288W45-AKOB Sokol PezinokSVK 10:04:00 15:59:00 10:10:00
111.Iveta Pijakova1407866W50-AKOB Sokol PezinokSVK 10:18:00 16:40:00 10:28:00
112.Ivo Kotuliak2078495K3Farmaceut BratislavaSVK 10:44:00 16:12:00 09:46:00
113.Jakub Dekrét2032617M-18ATJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:16:00 16:44:00 10:42:00
114.Jakub Dikej416702M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:24:00 15:48:00 11:10:00
115.Jakub Fraňo406936M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:43:00 16:20:00 09:57:00
116.Jakub Janšo307263M-10ATU KošiceSVK
117.Jakub Kokoška416531M-16AATU KošiceSVK 10:54:00 15:40:00 10:04:00
118.Jakub Kuriak416591M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 11:18:00 15:55:00 10:50:00
119.Jakub Lanátor416811RDTJ Rapid BratislavaSVK
120.Jakub Pospíchal1407858M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:54:00 15:40:00 11:22:00
121.Jakub Schenk338400M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 11:04:00 15:30:00 09:54:00
122.Jan NebeskýM65-ANeregistrovaníSVK 10:08:00
123.Ján Kuchta2051335M55-AATU KošiceSVK 11:07:00 16:29:00 10:10:00
124.Ján Mazúr1399956M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:55:00 09:40:00
125.Ján Pompura406993K3ŠK TEREZKA Banská BystricaSVK 10:50:00 16:18:00 10:49:00
126.Ján Štubňa442874M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:15:00 16:34:00 09:58:00
127.Jana Franková207808W45-AKOB SOKOL KysakSVK 10:14:00 16:04:00 09:46:00
128.Jana FuntaľováW-12ANeregistrovaníSVK 11:01:00 16:21:00 10:29:00
129.Jana Kršiaková406976W21-EATU KošiceSVK 10:21:00 15:38:00 09:37:00
130.Jana Macinská2020733W21-EATU KošiceSVK 10:01:00 15:36:00 09:55:00
131.Jana Mižúrová2079495W50-AFarmaceut BratislavaSVK 10:02:00 16:35:00 10:31:00
132.Jana Prékopová2012290K3Mladosť ZvolenSVK 11:08:00 09:52:00
133.Jana Školeková2049998NŠK SandbergSVK
134.Jana Slámová49621W40-AATU KošiceSVK 11:14:00 16:33:00 09:42:00
135.Jana Šmelíková307274W45-AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:22:00 16:02:00 09:37:00
136.Jaro VargaK3NeregistrovaníSVK 10:38:00 09:58:00
137.Jaroslav Kollár307366M50-AKOB SOKOL KysakSVK 11:02:00 16:28:00 10:14:00
138.Jaroslav Pijak1407868M55-AKOB Sokol PezinokSVK 10:57:00 16:30:00 09:37:00
139.Jozef Chupek416576M35-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:31:00 16:07:00 11:02:00
140.Jozef Čierny445618M40-AOutsiterz BratislavaSVK 10:28:00 16:21:00 09:48:00
141.Jozef Fedor46281M55-AKOB Sokol PezinokSVK 11:27:00 10:13:00
142.Jozef Fekiač ml5643M21-BŠK VAZKA BratislavaSVK 10:56:00 10:56:00
143.Jozef Fekiač st2042534M55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:25:00 09:46:00
144.Jozef Jánoška307364M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:59:00 16:22:00 09:34:00
145.Jozef Kral8627M45-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:13:00 15:53:00 11:15:00
146.Jozef Paluska2078490M40-AFarmaceut BratislavaSVK 10:52:00 16:28:00 09:33:00
147.Jozef Pollák920651M45-AATU KošiceSVK 10:25:00 16:02:00 10:42:00
148.Judita Sádecká307378W50-AATU KošiceSVK 10:08:00 16:42:00 10:46:00
149.Július Porubský2045596M35-AŠK Cart-print NitraSVK 10:33:00 16:08:00 11:17:00
150.Juraj Marušic1407849M-16AKOB Sokol PezinokSVK 10:56:00 15:33:00 09:40:00
151.Juraj Nemec406961M21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:34:00 15:31:00 10:11:00
152.Juraj Petruš406925RDKOB Sokol PezinokSVK
153.Juraj Polák445624M-18ANeregistrovaníSVK 10:02:00 16:36:00 10:48:00
154.Juraj Šiandor2030953M-16AAŠK PezinokSVK 11:18:00 15:38:00 09:44:00
155.Juraj Šmelík307355M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:31:00 16:06:00 10:45:00
156.Juraj Sokol416712M21-BKOB SOKOL KysakSVK 11:16:00 15:35:00 10:53:00
157.Karel Pospíchal1407856M55-AKOB Sokol PezinokSVK 11:19:00
158.Karel Postulka416514M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:24:00 16:39:00 10:21:00
159.Karol Brull338393M21-EKOB Sokol PezinokSVK 10:43:00 15:54:00 09:58:00
160.Karol Janšo2051370M50-AATU KošiceSVK 10:50:00 16:14:00 10:34:00
161.Karol Paluska2078492M-10Farmaceut BratislavaSVK
162.Karolína Toporová406940W-12AKOB Sokol PezinokSVK 11:15:00 16:31:00
163.Katarina Fedorova9817W40-AKOB Sokol PezinokSVK 10:16:00 09:36:00
164.Katarina Kosutova515451W-18ASlavia ZU ZilinaSVK
165.Katarína Daříčková362807W60-AFarmaceut BratislavaSVK 11:16:00 16:44:00 11:19:00
166.Katarína Hrašnová416565W21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:34:00 15:52:00 10:36:00
167.Katarína Kováčová2043833W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:02:00 16:34:00 09:48:00
168.Katarína Labašová920656W21-EATU KošiceSVK 10:09:00 15:33:00 09:46:00
169.Katarína Lanátorová307269W35-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:22:00 16:14:00 10:09:00
170.Katarína Miklovičová2066975W21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:08:00 16:03:00 11:00:00
171.Katarína Palusková2078491W-14AFarmaceut BratislavaSVK 10:14:00 15:48:00 10:29:00
172.Katarína Schenková307438W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:22:00 16:35:00 09:45:00
173.Katka Mravíková2049983W-12AŠK SandbergSVK 11:13:00 16:28:00 10:25:00
174.Kristína Krajčíková2020726W21-EATU KošiceSVK 10:05:00 15:40:00 10:01:00
175.Kristína Toporová1407855W-10KOB Sokol PezinokSVK
176.Ladislav Kasza2078497K3Farmaceut BratislavaSVK 11:10:00 16:26:00 10:28:00
177.Ladislav Pompura406991M50-AŠK TEREZKA Banská BystricaSVK 10:52:00 16:12:00 10:36:00
178.Lea Kotuliaková2067242RDFarmaceut BratislavaSVK
179.Lenka Belicova2027221W-16ASlavia ZU ZilinaSVK 10:17:00 15:30:00 09:42:00
180.Lenka Paulová416538K3KOB Sokol PezinokSVK 11:00:00 16:19:00 10:34:00
181.Lenka Porubská338397W-12AŠK Cart-print NitraSVK 11:19:00 16:24:00 10:21:00
182.Ľubica Filová338219W50-ARC&P TEAM BratislavaSVK
183.Ľubica Mravíková2049996NŠK SandbergSVK
184.Ľubica Toporová5576W40-AKOB Sokol PezinokSVK 11:16:00 16:36:00 09:51:00
185.Ľuboslava Weissová2032149W-14AATU KošiceSVK 10:20:00 15:41:00 10:17:00
186.Lucia Juríková2079535W-14AŠK SandbergSVK 10:04:00 15:47:00
187.Lucia Kováčová442600DetskáŠK VAZKA BratislavaSVK
188.Lucia Kovalančíková2012276W21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:15:00 15:41:00 09:49:00
189.Lucia Lanátorová333333DetskáTJ Rapid BratislavaSVK
190.Lucia Matejíčková416559W-18ATJ Rapid BratislavaSVK 10:12:00 15:40:00 09:35:00
191.Lucia Ondovčíková219140W-16AKOB Sokol PezinokSVK 10:07:00 15:38:00 09:48:00
192.Lucka Vorlíčková2049981RDŠK SandbergSVK
193.Ľudmila Sokolová682343W21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:30:00 15:50:00 10:51:00
194.Ľudovít Puchý1407854M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:37:00 15:52:00 10:21:00
195.Lukáš BukovácDetskáFarmaceut BratislavaSVK
196.Lukáš Bukovác232006RDFarmaceut BratislavaSVK
197.Lukáš CintulaM21-ENeregistrovaníSVK 10:21:00 15:56:00 10:07:00
198.Lukáš Novota2025333M-12AATU KošiceSVK 10:29:00 16:17:00 09:49:00
199.Lukáš Simočko2032195M-16AATU KošiceSVK 11:08:00 15:44:00 09:58:00
200.Magdaléna Hrabošová2045171W-16AFarmaceut BratislavaSVK 10:15:00 15:33:00 09:36:00
201.Maja Volkova502260RDSlavia ZU ZilinaSVK
202.Maksym Volkov2111798RDSlavia ZU ZilinaSVK
203.Marek Urban2027943M40-AŠK SandbergSVK 10:18:00 16:24:00 09:30:00
204.Mária Dubovská2030956W40-AAŠK PezinokSVK 11:08:00 16:44:00 09:30:00
205.Mária Fekiačová53793W55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:50:00 10:59:00
206.Mária Krajčírová338219W-18ANeregistrovaníSVK 10:04:00 15:46:00 09:41:00
207.Mária Maruniaková406999K3Farmaceut BratislavaSVK 10:30:00
208.Marián Mikluš435208M35-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:39:00 16:09:00 10:56:00
209.Marián Ondrejka2061835K3Slavia ZU ZilinaSVK 16:16:00
210.Maroš Bukovác525005M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:29:00 16:14:00 09:52:00
211.Marta Brzová46298W60-AKOB Sokol PezinokSVK 11:18:00 16:45:00 11:13:00
212.Marta Jonášová2049988W45-AŠK SandbergSVK 10:12:00 15:57:00 09:58:00
213.Marta Wartiaková2012289W21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:03:00
214.Marta Wartiaková2012289W21-BFarmaceut BratislavaSVK 11:12:00
215.Martin Bednarik406996M35-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:37:00 16:05:00 10:59:00
216.Martin Borský435206M21-BFarmaceut BratislavaSVK 11:04:00 15:50:00 10:14:00
217.Martin Brunovský1407853M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:25:00 15:55:00 10:06:00
218.Martin Hoz1399407M-18ATJ Rapid BratislavaSVK 10:12:00 16:35:00 10:33:00
219.Martin Hrdlička1407863M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:01:00 16:12:00
220.Martin Jerguš362930M45-AATU KošiceSVK 10:19:00 15:51:00 10:57:00
221.Martin Klabouch2008506M-20ASlavia ZU ZilinaSVK 11:03:00 15:45:00 09:38:00
222.Martin Kosut49180M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 11:08:00 15:32:00 10:41:00
223.Martin Majláth406959M21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:46:00 15:37:00 10:38:00
224.Martin Mazúr515117M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:40:00
225.Martin NeradovičK3MTB KolečkoSVK 10:48:00 16:29:00 10:07:00
226.Martin Šmelík682340M21-EATU KošiceSVK 10:19:00 15:58:00 09:49:00
227.Martin Tomascin2049583M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 11:12:00 15:34:00 10:02:00
228.Martin Vaľa416731M-12AKOB SOKOL KysakSVK 10:15:00 16:07:00 10:05:00
229.Martin Vizner416594M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:17:00 16:14:00 09:41:00
230.Martina Bialeková7201767W35-ATJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:30:00 16:12:00 09:51:00
231.Martina Pánková445621W45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:02:00 15:51:00 09:40:00
232.Martina Papugová2051353W21-BATU KošiceSVK 10:04:00 16:04:00 11:15:00
233.Martina Selingova416567W-18ASlavia ZU ZilinaSVK 10:00:00 15:43:00 09:53:00
234.Martina Steigrová2066976W-10ŠK HADVEO Banská BystricaSVK
235.Martinka Vorlíčková2049985W-12AŠK SandbergSVK 11:05:00 16:26:00 10:39:00
236.Martinko JánošDetskáŠK SandbergSVK
237.Martinko NeradovičRDMTB KolečkoSVK
238.Matej Cidorík887948M-16AAŠK PezinokSVK 11:06:00 15:45:00 09:48:00
239.Matej Ďuriš416553M21-DViatoris ZvolenSVK 10:50:00 15:39:00 11:18:00
240.Matej Gacík46299M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:21:00 16:08:00
241.Matej Hraboš7698697M-20AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 11:01:00 15:46:00 09:41:00
242.Matej HroboňM-18ANeregistrovaníSVK 10:10:00 16:41:00 10:30:00
243.Matej Kukurugya2049990M-14AŠK SandbergSVK 10:53:00 15:51:00 10:24:00
244.Matej Pätoprstý338220M-16AKOB Sokol PezinokSVK 11:20:00 15:37:00 09:36:00
245.Matej Trepac2061795NSlavia ZU ZilinaSVK
246.Matej Urban2027944M-14AŠK SandbergSVK 10:27:00 16:05:00 10:09:00
247.Matúš Balogh2028797M-14AŠK SandbergSVK 10:35:00 15:58:00 10:33:00
248.Matúš Mikloš1407851RDKOB Sokol PezinokSVK
249.Matúš Porubčan307288M21-BKOB SOKOL KysakSVK 11:20:00 15:42:00 10:26:00
250.Matúš Šimo2030954M-14AAŠK PezinokSVK 10:39:00 16:03:00 10:12:00
251.Matúš Topor219137M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:29:00 16:02:00 10:36:00
252.Matúš Trnovec2010974M21-EŠK VAZKA BratislavaSVK 10:41:00 16:00:00 10:43:00
253.Maya Karovic1400941W55-AKOB Sokol PezinokSVK 11:02:00 16:40:00 11:01:00
254.Medard Féder Nml.7201802M-16AAŠK PezinokSVK 11:14:00 15:47:00 09:30:00
255.Medard Féder St.887914M65-AAŠK PezinokSVK 10:04:00 15:35:00 11:04:00
256.Medard Féder str.7201804M40-AAŠK PezinokSVK 10:38:00 16:34:00 09:36:00
257.Michal Balogh2028796M-12AŠK SandbergSVK 10:27:00 16:19:00 10:11:00
258.Michal Eliáš439299M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:15:00 15:52:00
259.Michal Funtáľ2067266RDFarmaceut BratislavaSVK
260.Michal Knor445625M-18ANeregistrovaníSVK 10:06:00 16:39:00 10:24:00
261.Michal Krajčík533306M21-EATU KošiceSVK 10:47:00 16:12:00 10:31:00
262.Michal Kurák2051399M-14AATU KošiceSVK 10:43:00 16:01:00 10:39:00
263.Michal Ondrejka2025368M-14ASlavia ZU ZilinaSVK 10:23:00 15:59:00 10:45:00
264.Michal Pavelek307293M21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:50:00 15:52:00 09:56:00
265.Michal Pavlík416551M21-BTJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:52:00 15:51:00 10:20:00
266.Michal Schenk434810M-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:21:00 15:54:00 10:18:00
267.Michal Simočko2032193M60-AATU KošiceSVK 10:51:00 16:48:00 10:38:00
268.Michal Sláma51336M-12AATU KošiceSVK 10:23:00 16:23:00 10:07:00
269.Michal Tomašovič219144M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:44:00 15:36:00 11:02:00
270.Michal Urban2027942M-12AŠK SandbergSVK 10:19:00 16:10:00 09:43:00
271.Mikuláš Novota2025332M21-EATU KošiceSVK 10:07:00 16:07:00 09:34:00
272.Milan Beleš46284M21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:42:00 15:41:00 10:29:00
273.Milan Demovič2030951M-14AAŠK PezinokSVK 10:57:00 15:50:00 10:00:00
274.Milan Kovac2043834M40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:46:00 16:22:00 10:00:00
275.Milan Mazúr910191M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:48:00 16:29:00 10:50:00
276.Milan Meriač416723M65-AKlub OB MartinSVK 10:02:00 15:32:00 11:13:00
277.Milan Petrinec307357M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 11:11:00 16:31:00
278.Miloš Paulo46289M50-AKOB Sokol PezinokSVK 11:20:00 16:13:00 10:30:00
279.Miriam Cidoríková2067274W-16AAŠK PezinokSVK 10:19:00 15:36:00 09:30:00
280.Miriam Kralova8625W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:10:00 15:56:00 10:04:00
281.Mirka MaruniakováDetskáFarmaceut BratislavaSVK
282.Miro Kuník1407861NKOB Sokol PezinokSVK
283.Miroslav Hribik2300847M21-DŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:38:00 15:47:00 11:06:00
284.Miroslav Kollar515190M21-BKOB SOKOL KysakSVK 10:44:00 15:44:00 10:05:00
285.Miroslav Lago307299M35-AŠK VAZKA BratislavaSVK 11:11:00
286.Miroslav Palička416561M55-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 11:03:00 16:21:00 10:04:00
287.Miroslav Papuga886720M21-EATU KošiceSVK 10:37:00 16:03:00 10:04:00
288.Miroslav Pilát406952M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:13:00 16:01:00 10:34:00
289.Miroslav Tauber416764M21-DTJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:30:00 15:44:00 10:58:00
290.Monika Urbanová2027945W35-AŠK SandbergSVK 10:24:00 16:16:00 09:54:00
291.Natália Ježíková1407843W-12AKOB Sokol PezinokSVK 11:03:00 16:23:00 10:33:00
292.Nicolas Šuška1407837M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:33:00 16:00:00 10:42:00
293.Oľga Lago416557W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:58:00 16:32:00 10:09:00
294.Oliver Lago307360M-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:13:00 16:09:00 09:53:00
295.Olívia Petrvalská2020723K3ATU KošiceSVK 10:40:00
296.Olívia Petrvalská2020723W21-BATU KošiceSVK 10:28:00 16:00:00
297.Ondrej Kováč2043831M-10ŠK VAZKA BratislavaSVK
298.Patrik Bohuš219148M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:39:00 16:22:00 10:03:00
299.Patrik Kuchárik219136RDKOB Sokol PezinokSVK
300.Paulína Šoltésová416711RDTJ Cingov Spisska Nova VesSVK
301.Pavol Bukovác515478M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:45:00 16:09:00 10:40:00
302.Pavol Kebis Ml.406926M-16AKOB Sokol PezinokSVK 10:02:00
303.Pavol Kebis St.338390M50-AKOB Sokol PezinokSVK 10:56:00 10:54:00
304.Pavol Poláček St.1407867M60-AKOB Sokol PezinokSVK 11:01:00 16:41:00 10:44:00
305.Pavol RendekK3NeregistrovaníSVK 11:02:00
306.Pavol Šoltés307386M45-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:07:00 16:07:00 10:48:00
307.Peter Borčin2012279M45-AKlub OB BOR TopoľčiankySVK 10:17:00 16:05:00 11:00:00
308.Peter Fraňo406965M40-AKOB Sokol PezinokSVK 10:40:00 16:31:00 10:18:00
309.Peter Glončák2012281M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:33:00 16:02:00 10:19:00
310.Peter Hojko1407847K3KOB Sokol PezinokSVK 10:46:00 16:28:00 10:43:00
311.Peter Krnac1771230M21-DViatoris ZvolenSVK 10:22:00 15:43:00 11:24:00
312.Peter Mižúr7202851M21-EFarmaceut BratislavaSVK 10:03:00 16:04:00 09:43:00
313.Peter Mlynárik876002M50-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:44:00 16:16:00 10:26:00
314.Peter Polakovic416537M60-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:49:00 16:44:00
315.Peter Porubský2032166M-16AŠK Cart-print NitraSVK 11:22:00 15:41:00 10:08:00
316.Peter Sláma307300M50-AATU KošiceSVK 11:24:00 16:20:00 10:52:00
317.Peter Vandlicek682120M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:34:00 16:36:00 09:54:00
318.Peter Viskup8049M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:48:00 16:30:00 10:03:00
319.Peter Vorlíček2049993M40-AŠK SandbergSVK 10:30:00 16:38:00 10:06:00
320.Peter Wartiak416713M21-DFarmaceut BratislavaSVK 10:36:00 15:35:00 11:12:00
321.Petra Kotuliaková2078494K3Farmaceut BratislavaSVK 10:58:00 16:17:00 10:01:00
322.Petra Kurucová1407845W-10KOB Sokol PezinokSVK
323.Radko Kuník219106M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:45:00 15:57:00 10:48:00
324.Radoslav Jonáš406911M40-AŠK SandbergSVK 11:00:00 16:41:00 10:33:00
325.Rastislav Čiampor2066967NŠK HADVEO Banská BystricaSVK
326.Rastislav Szabó515155M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:36:00 15:49:00 10:17:00
327.Rebeka Demovičová887926RDAŠK PezinokSVK
328.Ria Stančíková416596W21-BViatoris ZvolenSVK 10:26:00 15:59:00 11:09:00
329.Richard Balogh2027941M45-AŠK SandbergSVK 10:27:00 15:57:00 11:06:00
330.Richard Sláma307400M-12AATU KošiceSVK 10:33:00 16:11:00 10:01:00
331.Róbert Schenk434820M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:03:00 16:00:00 11:03:00
332.Roman Ščehovič406944M50-ATJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSVK 10:44:00
333.Romana Štrbová219133NKOB Sokol PezinokSVK
334.Rudo Brídzik53102M40-AŠK SandbergSVK 10:56:00 16:32:00
335.Samo Ďurica219132M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:09:00 16:24:00 09:51:00
336.Samuel Hostačný406927RDKOB Sokol PezinokSVK
337.Samuel Rybár2045173M-18ATJ Rapid BratislavaSVK 10:00:00 16:43:00 10:39:00
338.Šarlota Moravíková2066980NŠK HADVEO Banská BystricaSVK
339.Silvester Dulák416519M21-DTJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:48:00 15:31:00 11:28:00
340.Silvia Chupekova416597W40-ASlavia ZU ZilinaSVK 11:20:00 16:43:00 10:12:00
341.Silvia Majbová307271W-12AKOB Sokol PezinokSVK 11:07:00 16:35:00 10:23:00
342.Šimon Kukurugya2049991M-12AŠK SandbergSVK 10:07:00 16:13:00 09:59:00
343.Šimon Mižúr2051380M21-BFarmaceut BratislavaSVK 11:14:00 15:36:00 10:08:00
344.Slávko Žilinčík307265M55-AATU KošiceSVK 10:53:00 16:35:00
345.Sona Ondrejkova2025362W40-ASlavia ZU ZilinaSVK 11:10:00 16:41:00 09:54:00
346.Soňa Kavecka1407848W65-AKOB Sokol PezinokSVK 10:45:00 16:30:00 09:37:00
347.Soňa Mazúrová307362W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:14:00 16:44:00 10:43:00
348.Stanislav Franko307281M50-AKOB SOKOL KysakSVK
349.Stanislav Gajdoš307286M50-AKOB SOKOL KysakSVK 11:14:00 16:18:00 10:40:00
350.Stanislav Kuník1407839M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:31:00 16:16:00 10:13:00
351.Stanislav Ml. Franko416517M-18AKOB SOKOL KysakSVK 10:08:00 16:40:00 10:36:00
352.Štefan Mihalič2032200M-16AATU KošiceSVK 10:58:00 15:31:00 09:46:00
353.Štefan Ringer2020734M21-EATU KošiceSVK 10:11:00 15:53:00 10:13:00
354.Štefan Šurgan515024M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 10:35:00 15:52:00 10:49:00
355.Tamara Denysenko7200270W50-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:20:00 16:37:00 10:52:00
356.Tamara Kinderová1407864W-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:51:00 16:25:00 10:27:00
357.Tamara Miklušová434822W-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:16:00 15:44:00 10:38:00
358.Táňa Funtáľová2067259RDFarmaceut BratislavaSVK
359.Tatiana Bednáriková416825W35-ATJ Cingov Spisska Nova VesSVK 10:20:00 16:11:00 10:12:00
360.Taťjana Jánošková307440W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:06:00 16:46:00 10:19:00
361.Teodor Takáč2300845M-20AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 11:11:00 15:48:00 09:35:00
362.Teodorka Mravíková2049982RDŠK SandbergSVK
363.Tereza Kopčíková219105K3KOB Sokol PezinokSVK 10:36:00 16:24:00 10:19:00
364.Tereza Miklušová435207W-16ATJ Rapid BratislavaSVK 10:13:00 15:35:00 09:45:00
365.Tereza Šmelíková1399951W-16ATJ Rapid BratislavaSVK 10:01:00 15:31:00 09:57:00
366.Tibor Fedor416725M-12AKOB Sokol PezinokSVK 10:05:00 16:18:00 10:09:00
367.Tibor Lanátor445617M35-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:35:00 16:02:00 11:08:00
368.Timotej Juraško362921M-16AATU KošiceSVK 10:50:00 15:42:00 09:32:00
369.Tobiáš Goldschmidt307420M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 11:00:00 15:39:00 10:00:00
370.Tomas Ondrejka2025367M-16ASlavia ZU ZilinaSVK 11:12:00 15:35:00 09:56:00
371.Tomáš Janečko1407870M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:28:00 15:46:00 11:30:00
372.Tomáš Jánoška307368M21-BTJ Rapid BratislavaSVK 10:32:00 15:39:00 10:23:00
373.Tomáš Kasza2078496M-10Farmaceut BratislavaSVK
374.Tomáš Leštínský2027232M35-AATU KošiceSVK 11:20:00
375.Tomáš Mušinský920667M21-EATU KošiceSVK 10:15:00 15:51:00 10:37:00
376.Tomáš Sokolík219111M21-DKOB Sokol PezinokSVK 10:32:00 15:34:00 11:16:00
377.Valentína Vancáková2032187W-16AATU KošiceSVK 10:03:00 15:39:00 09:51:00
378.Valér Franko307285M45-AKOB SOKOL KysakSVK 10:33:00 15:58:00 11:21:00
379.Vanda Hosekova7200369W21-ESlavia ZU ZilinaSVK 10:19:00 15:32:00 09:40:00
380.Veronika Jánošová2049998W-14AŠK SandbergSVK 10:00:00 15:45:00
381.Veronika Klabouchova2008504W-14ASlavia ZU ZilinaSVK 10:22:00 15:37:00 10:11:00
382.Veronika Vachová1407869W21-BKOB Sokol PezinokSVK 10:16:00 16:08:00 10:57:00
383.Vierka Hojková1407859NKOB Sokol PezinokSVK
384.Viktor Kotuliak2067244M-12AFarmaceut BratislavaSVK 10:11:00 16:21:00 09:39:00
385.Viktor Mikluš406913M60-AFarmaceut BratislavaSVK 10:41:00
386.Viktor Vávra307365M65-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:00:00 11:16:00
387.Viktoriya Valyavka502256RDSlavia ZU ZilinaSVK
388.Vladimir Tysz416501M50-AATU KošiceSVK 11:04:00 16:24:00 10:46:00
389.Vladimír Grauzel406974M60-AFarmaceut BratislavaSVK 10:57:00 16:47:00 10:35:00
390.Vladimír Sloboda1403125M35-ANeregistrovaníSVK 16:04:00
391.Vladislav Piják1407862M60-AKOB Sokol PezinokSVK 10:47:00 16:43:00 10:26:00
392.Žofia Kováčová2043832W-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:53:00 16:22:00 10:35:00
393.Zora Baloghová2028798W-10ŠK SandbergSVK
394.Zuzana Féderová887631W-12AAŠK PezinokSVK 10:57:00 16:30:00 10:45:00
395.Zuzana Postulkova8630W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 10:20:00 16:00:00 09:49:00
396.Zuzana Zajíčková307298K3ŠK VAZKA BratislavaSVK 16:13:00

Ukraine
1.Victor MikhaylovM40-AOdessa TeamUKR 10:16:00 16:35:00 09:45:00