|
1. | Borut Seljak | 9999940 | M21B | | |
10:42:00 |
Slovenia |
1. | Abigael Vanessa Boncina | 1968213 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
10:28:00 |
2. | Alenka Škarabot | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:20:00 |
3. | Alenka Vuga Seljak | 9000050 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:24:00 |
4. | Aleš Borštnik | 406885 | M50 | OK Tivoli | SLO |
10:37:00 |
5. | Aleš Čerin | 2050455 | M50 | OK Tivoli | SLO |
10:09:00 |
6. | Aleš Zupan | 7777808 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:25:00 |
7. | Aljaž Obid | 2107069 | M16 | OK Azimut | SLO |
10:22:00 |
8. | Ana Pribaković Borštnik | 406886 | Ž21E | OK Tivoli | SLO |
10:23:00 |
9. | Ana Pia Pogačar | 1425104 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:14:00 |
10. | Anica Hribar | 2077785 | Ž35 | OK Brežice | SLO |
10:45:00 |
11. | Anja Škarabot | 253346 | Ž16 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:44:00 |
12. | Anze Obid | 2132996 | Otroška | OK Azimut | SLO |
10:00:00 |
13. | Anže Kölner | 2113838 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:16:00 |
14. | Barbara Kmetec | 1408132 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | SLO |
10:15:00 |
15. | Blaž Kölner | 7210500 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:03:00 |
16. | Boris Bauman | 7673167 | M35 | Mariborski OK | SLO |
10:19:00 |
17. | Boris Eržen | 520504 | M45 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:15:00 |
18. | Borut Gantar | 406857 | M12 | OK Azimut | SLO |
10:17:00 |
19. | Božo Bizjak | | M12 | OK Azimut | SLO |
10:33:00 |
20. | Brina Foški | 1401548 | Ž21E | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:43:00 |
21. | Brina Gantar | | Otroška | OK Azimut | SLO |
10:00:00 |
22. | Brina Kölner | 2113842 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:52:00 |
23. | Črtomir Knap | 406852 | M60 | OK Azimut | SLO |
10:52:00 |
24. | Dalibor Radovan | 2107073 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:39:00 |
25. | Damjana Gantar | 2107072 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
10:40:00 |
26. | Damjana Jerše | 7441139 | Ž21B | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:12:00 |
27. | Darja Vodlan | 438980 | Začetniki | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:00:00 |
28. | David Sedej | 406860 | M10 | OK Azimut | SLO |
10:40:00 |
29. | Davor Pobega | | M45 | OK Tivoli | SLO |
10:23:00 |
30. | Drejc Malus | 1425112 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:48:00 |
31. | Dušan Petrovič | 1566506 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:27:00 |
32. | Dušan Smole | 232445 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:17:00 |
33. | Elena Gombač Šuc | 2113840 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:04:00 |
34. | Enej Šuc | 2113839 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:00:00 |
35. | Franc Malus | 1425117 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:26:00 |
36. | Gregor Hvala | 1398955 | M21E | OK Azimut | SLO |
10:11:00 |
37. | Gregor Zupan | 7210497 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:35:00 |
38. | Igor Bončina | 2800010 | M50 | OK Azimut | SLO |
10:41:00 |
39. | Irena Hacin Kölner | 1425110 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:13:00 |
40. | Izabela Eržen Plavčak | 980592 | Otroška | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:00:00 |
41. | Iztok Rojc | 7777222 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:07:00 |
42. | Jaka Seljak | 2069825 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:41:00 |
43. | Jakob Kurinčič | 2069815 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:32:00 |
44. | Jan Cokan | 2113837 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:25:00 |
45. | Janez Zavrl | 7055111 | M50 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:01:00 |
46. | Janko Lapajne | 406850 | M60 | OK Azimut | SLO |
10:08:00 |
47. | Jerca Kurinčič | 2069797 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:20:00 |
48. | Karin Pust | 2069847 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:38:00 |
49. | Katja Babič | 7210498 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:12:00 |
50. | Kristjan Gantar | 2107075 | M21B | OK Azimut | SLO |
10:34:00 |
51. | Leila Ema Poženel | 2107083 | Otroška | Planinsko društvo Tolmin | SLO |
10:00:00 |
52. | Lev Žižek | 406721 | M12 | OK Azimut | SLO |
10:01:00 |
53. | Loreta Stojčevski | 406737 | Ž21B | OK Brežice | SLO |
11:04:00 |
54. | Luka Seljak | 2069816 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:09:00 |
55. | Maja Istenič | 2127789 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
10:00:00 |
56. | Maja Obid | 2127797 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
10:16:00 |
57. | Maja Prosen | 2113831 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:44:00 |
58. | Maja Zaman Groff | 406843 | Ž45 | OK Azimut | SLO |
11:00:00 |
59. | Manja Leban | 2069811 | Ž14 | OK Azimut | SLO |
10:22:00 |
60. | Marijan Leban | 2109673 | M50 | OK Azimut | SLO |
10:33:00 |
61. | Marko Obid | 2107057 | M35 | OK Azimut | SLO |
10:39:00 |
62. | Marko Pahor | 2113835 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:46:00 |
63. | Marta Malus | 1425113 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:48:00 |
64. | Martin Jevševar | 2077853 | M16 | OK Brežice | SLO |
10:50:00 |
65. | Matej Sedej | 1413730 | M35 | OK Azimut | SLO |
10:47:00 |
66. | Matej Škarabot | 1908999 | M21A | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:59:00 |
67. | Matej Vidič | 2069845 | M21B | OK Azimut | SLO |
10:10:00 |
68. | Matic Blaž | 9101667 | M21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:03:00 |
69. | Matjaž Draksler | 520502 | M21B | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:18:00 |
70. | Miha Škarabot | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:55:00 |
71. | Mojca Flerin Drevenšek | 1404141 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | SLO |
10:03:00 |
72. | Mojca Foški | 7131068 | Ž35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:05:00 |
73. | Natan Maj Poženel | 2107053 | M16 | Planinsko društvo Tolmin | SLO |
10:06:00 |
74. | Nea Eržen | 2052183 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
10:05:00 |
75. | Nejc Turk | 1425107 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:26:00 |
76. | Nejc Zorko | | M14 | OK Brežice | SLO |
10:42:00 |
77. | Neža Obid | 2107054 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
10:37:00 |
78. | Nika Eržen | 2107055 | Ž10 | OK Azimut | SLO |
10:36:00 |
79. | Nika Ravnikar | 1425106 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:28:00 |
80. | Nikolina Ugrin | | Ž12 | OK Tivoli | SLO |
10:21:00 |
81. | Nizzy Bončina | 422512 | Otroška | OK Azimut | SLO |
10:00:00 |
82. | Oskar Foški | 435134 | M10 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:24:00 |
83. | Ožbej Malus | 1425114 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:56:00 |
84. | Petra Paradiž | 1425118 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:36:00 |
85. | Petra Stojan | 2069834 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:56:00 |
86. | Primož Gantar | 2107071 | M14 | OK Azimut | SLO |
10:10:00 |
87. | Robert Kunc | 2073100 | M45 | OK Tivoli | SLO |
10:47:00 |
88. | Rok Kern | 1425119 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:18:00 |
89. | Rok Sedej | 406859 | M10 | OK Azimut | SLO |
10:08:00 |
90. | Romana Zupan | 1425101 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:29:00 |
91. | Saša Žižek | 406784 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
10:21:00 |
92. | Simon Kurinčič | 2113833 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:38:00 |
93. | Tibor Mrak | 1398950 | M21E | OK Azimut | SLO |
10:27:00 |
94. | Tilen Zupan | 1425102 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:02:00 |
95. | Timotej Hribar | | M14 | OK Brežice | SLO |
10:34:00 |
96. | Timotej Šuc | 2113841 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:02:00 |
97. | Tin Šuc | 438998 | Otroška | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:00:00 |
98. | Tina Kern | 1425105 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:00:00 |
99. | Tina Zagorc | 1404145 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | SLO |
10:51:00 |
100. | Tjaž Gantar | 2077609 | M18 | OK Azimut | SLO |
10:11:00 |
101. | Tomaž Kremžar | 2103909 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:55:00 |
102. | Tomaž Pust | 2088287 | M45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:31:00 |
103. | Valentin Eržen | 1000555 | M21A | OK Azimut | SLO |
10:31:00 |
104. | Valter Foški | 1398948 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:07:00 |
105. | Vita Malus | 1425116 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:06:00 |
106. | Vlado Sedej | 1398546 | M60 | OK Azimut | SLO |
10:32:00 |
107. | Zala Zavrl | 9011122 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:30:00 |
108. | Žan Ravnikar | 7210496 | M21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:19:00 |
109. | Zarja Žižek | | Ž10 | OK Azimut | SLO |
10:04:00 |
110. | Žiga Sedej | 2107081 | Otroška | OK Azimut | SLO |
10:00:00 |