v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
33. prvenstvo Kapele - long (Croatian long distance championship)->Start times by clubs  (number of entries: 252)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

1.Alan BuhinM21A 10:06:00
2.Ivica KovačićOPEN dugi 10:11:00
3.Vacant M16 11:13:00
4.Vacant M16 11:01:00
5.Vacant OPEN dugi 10:23:00
6.Vacant M20 10:09:00
7.Vacant M45 10:08:00
8.Vacant M35 10:19:00
9.Vacant M12 10:20:00
10.Vacant M14 10:18:00
11.Vacant M14 10:10:00
12.Vacant OPEN dugi 10:15:00
13.Vacant Ž14 10:31:00
14.Vacant Ž16 10:45:00
15.Vacant Ž12 11:08:00
16.Vacant Ž14 10:51:00
17.Vacant Ž16 10:49:00
18.Vacant OPEN kratki 10:22:00
19.Vacant Ž12 10:52:00
20.Vacant M12 10:12:00
21.Vacant OPEN kratki 11:14:00
22.Vacant M35 10:39:00
23.Vacant Ž21A 10:40:00
24.Vacant Ž20 11:07:00
25.Vacant M21A 10:14:00
26.Vacant Ž45 10:28:00
27.Vacant M21A 10:46:00
28.Vacant Ž35 11:13:00
29.Vacant Ž35 10:57:00
30.Vacant Ž21B 10:20:00
31.Vacant Ž20 11:03:00
32.Vacant Ž21B 10:11:00
33.Vacant Ž21A 10:12:00
34.Vacant M65 10:17:00
35.Vacant M20 10:21:00
36.Vacant M21B 10:46:00
37.Vacant M21B 10:34:00
38.Vacant M45 11:04:00
39.Vacant Ž45 10:13:00
40.Vacant M55 10:09:00
41.Vacant M65 10:25:00
42.Vacant M55 10:27:00

Clube de Aventura da Bairrada
1.Barbara ArbanasOPEN dugiClube de Aventura da BairradaPOR 10:03:00
2.Fausto FerreiraOPEN dugiClube de Aventura da BairradaPOR 10:07:00

Kamniški orientacijski klub
1.Mojca Flerin Drevenšek1404141Ž21AKamniški orientacijski klubSLO 10:04:00

OK Azimut
1.Urša Tomažin7300413Ž21AOK AzimutSLO 10:08:00

OK Bjelovar
1.Domagoj Šantić1420752M35OK BjelovarCRO 10:07:00
2.Ivan Draušnik232277M35OK BjelovarCRO 10:55:00
3.Nikolina Šantić1420813Ž35OK BjelovarCRO 10:37:00
4.Petra Plevnik2088253Ž21BOK BjelovarCRO 11:08:00
5.Robert Orehoci8250869M35OK BjelovarCRO 10:31:00
6.Siniša Muhtić232286M21AOK BjelovarCRO 10:26:00
7.Željko Belaj232288M65OK BjelovarCRO 10:29:00

OK Brežice
1.Andraž Hribar2053585M21AOK BrežiceSLO 10:02:00
2.Anica Hribar2077785Ž35OK BrežiceSLO 10:05:00
3.Bojan Jevševar2077852M21AOK BrežiceSLO 10:10:00
4.Martin Jevševar2077853M14OK BrežiceSLO 10:02:00
5.Zorko Nejc308919M14OK BrežiceSLO 10:06:00

OK Ivan Merz
1.Ana Srebačić1717177Ž20OK Ivan MerzCRO 11:15:00
2.Andro Vladimir Štambuk7041999M20OK Ivan MerzCRO 10:13:00
3.Dario Štambuk7111959M55OK Ivan MerzCRO 10:12:00
4.Davorka Srebačić1919197Ž45OK Ivan MerzCRO 11:07:00
5.Dora Kermek1515155Ž20OK Ivan MerzCRO 10:59:00
6.Iva Štambuk889172Ž21AOK Ivan MerzCRO 10:44:00
7.Jakov Boban236880M12OK Ivan MerzCRO 10:24:00
8.Marina Kopjar1931982Ž21BOK Ivan MerzCRO 10:17:00
9.Milan Turkalj1946000M65OK Ivan MerzCRO 10:13:00
10.Miroslav Priher1968521M45OK Ivan MerzCRO 10:36:00
11.Predrag Labaš1968623OPEN kratkiOK Ivan MerzCRO 10:46:00
12.Predrag Mađarić1861974M21BOK Ivan MerzCRO 10:42:00
13.Rea Boban5738Ž16OK Ivan MerzCRO 10:41:00
14.Senija Zadravec - Kermek1414144Ž45OK Ivan MerzCRO 10:25:00
15.Zdenka Petra Štambuk5768Ž14OK Ivan MerzCRO 10:35:00

OK Japetic
1.Borna Kuzmanić237600M14OK JapeticCRO 10:26:00
2.Branimir Pongrac7032222M35OK JapeticCRO 10:51:00
3.Branka Fabek237556Ž45OK JapeticCRO 10:10:00
4.Edi Ocvirk750723M35OK JapeticCRO 10:59:00
5.Eva Ocvirk700027Ž35OK JapeticCRO 11:01:00
6.Filip Cvetković999505M20OK JapeticCRO 10:33:00
7.Gabrijela Baburek237596Ž21BOK JapeticCRO 11:05:00
8.Ivana Kuzmanić237592Ž45OK JapeticCRO 10:40:00
9.Josip Leovac237558M35OK JapeticCRO 10:43:00
10.Maja Pongrac237593Ž21BOK JapeticCRO 10:59:00
11.Matija Razum8221221M21AOK JapeticCRO 10:42:00
12.Mirja Pavić1403140Ž21AOK JapeticCRO 10:16:00
13.Nola Jandrečić7600000Ž21AOK JapeticCRO 10:20:00
14.Roko Puharić237599M20OK JapeticCRO 10:25:00
15.Zvjezdana Govedarica237598Ž21BOK JapeticCRO 10:50:00

OK Jelen
1.Ana Beblek7663976Ž21AOK JelenCRO 10:48:00
2.Dalibor Stankovski7211121M35OK JelenCRO 10:11:00
3.Daniel Fabijanić446316M35OK JelenCRO 10:27:00
4.Dragutin Mulig446318M21BOK JelenCRO 11:18:00
5.Draženka Birkić446317Ž21BOK JelenCRO 10:56:00
6.Ivan Šeperić-Grdiša7622357M21AOK JelenCRO 10:38:00
7.Ivica Rubinić219388OPEN kratkiOK JelenCRO 10:18:00
8.Marijan Bogović7891004M45OK JelenCRO 10:16:00
9.Martina Bedeković Tankov.219392Ž21AOK JelenCRO 10:32:00
10.Miroslav Besten219395M55OK JelenCRO 10:18:00
11.Vedran PapaM21BOK JelenCRO 10:54:00
12.Zdravko Šaflin219393M45OK JelenCRO 10:56:00
13.Željka Gajdek219397Ž21BOK JelenCRO 10:05:00

OK Kapela
1.Aida KrkićOPEN dugiOK KapelaCRO 10:19:00
2.Ana Mandić7508272Ž35OK KapelaCRO 10:21:00
3.Ana NovinaOPEN dugiOK KapelaCRO 10:51:00
4.Ana SladićOPEN kratkiOK KapelaCRO 11:02:00
5.Anja Vita Ogorelec2123983Ž12OK KapelaCRO 11:12:00
6.Beata Adrianna Glinska2109710Ž45OK KapelaCRO 10:52:00
7.Bepo ŽeljemM14OK KapelaCRO 10:30:00
8.Borna Valpotić219313M12OK KapelaCRO 10:04:00
9.Bruno Stanković2118094OPEN dugiOK KapelaCRO 10:27:00
10.Darko Raškaj893828M55OK KapelaCRO 10:03:00
11.Davor Čapeta300745M21AOK KapelaCRO 11:06:00
12.Dražen Gadžić7210949M21AOK KapelaCRO 10:34:00
13.Emilija Ebenspanger2125773Ž45OK KapelaCRO 10:58:00
14.Ines Kos2128411Ž21BOK KapelaCRO 10:35:00
15.Ira Milićević247225OPEN kratkiOK KapelaCRO 10:50:00
16.Irena Čorko Meštrović2105096Ž35OK KapelaCRO 11:05:00
17.Ivan Bublić7211185M21BOK KapelaCRO 11:14:00
18.Ivan Vidović MilasOPEN kratkiOK KapelaCRO 10:42:00
19.Ivan Ivo Penić7777600M45OK KapelaCRO 10:24:00
20.Ivana Jonke ValpotićŽ21BOK KapelaCRO 10:02:00
21.Ivana MahečićOPEN dugiOK KapelaCRO 10:47:00
22.Ivana Sertić1837107Ž35OK KapelaCRO 10:13:00
23.Ivana Ulrich Cvenić7770730OPEN dugiOK KapelaCRO 10:43:00
24.Ivor Jelić500739M21BOK KapelaCRO 11:06:00
25.Krešo Špoljar2123970M45OK KapelaCRO 10:44:00
26.Lucija Hercigonja2118091Ž12OK KapelaCRO 10:56:00
27.Lucija Milas247099Ž35OK KapelaCRO 10:09:00
28.Luka Filetin7207151M21AOK KapelaCRO 11:14:00
29.Maja Pirija9201754OPEN dugiOK KapelaCRO 10:31:00
30.Majda Vidaković2113348Ž14OK KapelaCRO 10:07:00
31.Mara PepićOPEN kratkiOK KapelaCRO 10:58:00
32.Margita Soldo2126440OPEN kratkiOK KapelaCRO 11:06:00
33.Marija Gradečak Galović2123976Ž45OK KapelaCRO 10:07:00
34.Martin Meštrović2128477M12OK KapelaCRO 10:36:00
35.Melissa Drobić2118092Ž12OK KapelaCRO 10:48:00
36.Mladen Jelić505905M55OK KapelaCRO 10:24:00
37.Monika Kovaljesko7207170Ž21AOK KapelaCRO 10:28:00
38.Morana Ćuzela421655Ž14OK KapelaCRO 10:19:00
39.Nada Baturina2117420Ž45OK KapelaCRO 10:31:00
40.Natalija BaćaOPEN dugiOK KapelaCRO 10:35:00
41.Olga Jerković Perić2105108Ž16OK KapelaCRO 10:02:00
42.Petra Dasović2118093Ž12OK KapelaCRO 11:04:00
43.Roko ŽeljemOPEN kratkiOK KapelaCRO 10:26:00
44.Sanda Berženji2120666Ž35OK KapelaCRO 10:49:00
45.Sandra Latinger2126435Ž21BOK KapelaCRO 10:23:00
46.Saša Glagolić2113384Ž35OK KapelaCRO 10:29:00
47.Snježana ZubčićOPEN kratkiOK KapelaCRO 10:34:00
48.Srebrenka Vuk2121763Ž45OK KapelaCRO 10:04:00
49.Tara Valpotić337657Ž12OK KapelaCRO 10:40:00
50.Tijana DošenOPEN kratkiOK KapelaCRO 10:30:00
51.Tomislav Džapo2115781OPEN kratkiOK KapelaCRO 10:14:00
52.Tomislav Meštrović2088246M35OK KapelaCRO 10:23:00
53.Vanja Suhina7207153M21AOK KapelaCRO 10:50:00
54.Vedran Berković899007M21AOK KapelaCRO 10:58:00
55.Vedran Kaldi9102186M21AOK KapelaCRO 10:18:00
56.Vera Franc2109704Ž45OK KapelaCRO 10:16:00
57.Vinka Vukmanović552005Ž21AOK KapelaCRO 10:24:00
58.Višnja Dukić2127809Ž21BOK KapelaCRO 10:41:00
59.Zdravko Tonkovic410650M45OK KapelaCRO 10:12:00

OK Maksimir
1.Alan Omerčić888971M14OK MaksimirCRO 10:22:00
2.Ana Delić7830625Ž21BOK MaksimirCRO 10:29:00
3.Bojan Vukelić300743M45OK MaksimirCRO 10:28:00
4.Darko Merunka7630314M45OK MaksimirCRO 11:08:00
5.Dora Vukelić2061276Ž14OK MaksimirCRO 10:23:00
6.Evelyn Kraintz7672905Ž45OK MaksimirCRO 11:04:00
7.Fabiana Cini7061277Ž35OK MaksimirCRO 10:25:00
8.Hanna Fejzić435413Ž14OK MaksimirCRO 10:39:00
9.Ivo Lukačić236865M55OK MaksimirCRO 10:15:00
10.Juraj Vukelić406735M12OK MaksimirCRO 10:08:00
11.Laura Kaniški1281204Ž14OK MaksimirCRO 10:27:00
12.Lobel Horvat7910421M21AOK MaksimirCRO 10:30:00
13.Mirjana Horvat888973Ž45OK MaksimirCRO 10:37:00
14.Mirka Jakšić1261971Ž35OK MaksimirCRO 10:45:00
15.Mladen Debic236863OPEN dugiOK MaksimirCRO 10:39:00
16.Petar Delić7820618M35OK MaksimirCRO 10:35:00
17.Petar Strmečki7889999M45OK MaksimirCRO 11:00:00
18.Radovan Čepelak236882M65OK MaksimirCRO 10:05:00
19.Saša Horvat7040662M55OK MaksimirCRO 10:21:00
20.Tomislav Kaniški7001122M35OK MaksimirCRO 10:47:00
21.Vibor Strmečki1422007M12OK MaksimirCRO 10:28:00
22.Višnja Kabalin Borenić7680305Ž45OK MaksimirCRO 10:43:00
23.Željka Vendler Čepelak236886Ž45OK MaksimirCRO 10:55:00
24.Zeljko Ulip236885M65OK MaksimirCRO 10:21:00

OK Medjimurje
1.Vladimir Tkalec345959M21BOK MedjimurjeCRO 10:38:00
2.Željko Koščak700770M35OK MedjimurjeCRO 10:15:00

OK Orion
1.Ana Tišljar2061228Ž20OK OrionCRO 10:55:00

OK Ris Delnice
1.Dorja Salopek500475Ž14OK Ris DelniceCRO 10:03:00
2.Tihomir Salopek500458M35OK Ris DelniceCRO 10:03:00
3.Tihon Salopek500470M16OK Ris DelniceCRO 10:57:00

OK Sova
1.Iva Balaban1401010Ž12OK SovaCRO 10:44:00
2.Luka Ivković1401001M21AOK SovaCRO 10:54:00
3.Matjaž Štanfel1401002M21AOK SovaCRO 11:10:00
4.Miodrag Truhlaž1401006M21BOK SovaCRO 11:02:00
5.Nastasia Melmajer1401008Ž21BOK SovaCRO 11:02:00
6.Sara Ivković1401004Ž21BOK SovaCRO 11:14:00
7.Vladimir Trivunović1401011M45OK SovaCRO 10:04:00

OK Vihor
1.Alberto Selandari409107M21BOK VihorCRO 10:58:00
2.Aleksandra Miličević418498Ž21BOK VihorCRO 10:14:00
3.Ana Kovačić222420Ž21BOK VihorCRO 10:47:00
4.Ana-Marija Pavić222402Ž45OK VihorCRO 10:49:00
5.Bernardica Stipic2067883Ž35OK VihorCRO 11:17:00
6.Bojana Nikolić406740Ž45OK VihorCRO 10:22:00
7.Daliborka Pavlin7474605Ž45OK VihorCRO 10:46:00
8.Damir Gobec585858M45OK VihorCRO 10:32:00
9.Darinka Lovrec893814Ž45OK VihorCRO 10:34:00
10.Domagoj Pavlin7778000M45OK VihorCRO 10:48:00
11.Dora Težak893830Ž21AOK VihorCRO 10:36:00
12.Dragan Janković236042M55OK VihorCRO 10:06:00
13.Dražen Tutić2111491M45OK VihorCRO 10:52:00
14.Ema Jurač222410OPEN kratkiOK VihorCRO 11:10:00
15.Goran Marović893831M21AOK VihorCRO 11:02:00
16.Helena Dukić222418Ž21BOK VihorCRO 10:26:00
17.Ines Jurač222409Ž21BOK VihorCRO 10:32:00
18.Ira Mareković361852Ž14OK VihorCRO 10:15:00
19.Iva Tatić222419Ž21BOK VihorCRO 10:44:00
20.Ivana Šestan Krajnović222411Ž21BOK VihorCRO 10:38:00
21.Ivana Težak893822Ž21BOK VihorCRO 11:11:00
22.Ivica Mesić439279M65OK VihorCRO 10:09:00
23.Jan Gobec8135002M20OK VihorCRO 10:05:00
24.Jura Kukec1289347M20OK VihorCRO 10:17:00
25.Karlo Težak893807M20OK VihorCRO 10:29:00
26.Luka Krajnović222415M16OK VihorCRO 11:17:00
27.Luka Sučić222413OPEN kratkiOK VihorCRO 10:38:00
28.Magdalena Težak222406Ž14OK VihorCRO 10:43:00
29.Maja Cvitković636977Ž45OK VihorCRO 10:19:00
30.Maja Kušt2067893Ž35OK VihorCRO 10:33:00
31.Marija Herceg439280Ž21BOK VihorCRO 10:53:00
32.Marijan Turkalj232289M21BOK VihorCRO 10:50:00
33.Marko Jurač222408M14OK VihorCRO 10:14:00
34.Marta Kiš361853Ž35OK VihorCRO 10:17:00
35.Mia Lovrec893816Ž20OK VihorCRO 11:11:00
36.Mika Smital237608M12OK VihorCRO 10:32:00
37.Mirta Hodak2115782Ž14OK VihorCRO 10:47:00
38.Monika Pavić222401Ž12OK VihorCRO 11:00:00
39.Nenad Lovrec893813M55OK VihorCRO 10:30:00
40.Paula Pavlin8231003Ž16OK VihorCRO 10:53:00
41.Paula Prpić222403Ž21BOK VihorCRO 10:08:00
42.Petar Jurač222404M12OK VihorCRO 10:16:00
43.Sanja Penc222417Ž45OK VihorCRO 11:01:00
44.Siniša Mareković361855M45OK VihorCRO 10:40:00
45.Tomislav Varnica8079783M21AOK VihorCRO 10:22:00
46.Tomo Smital235087M16OK VihorCRO 11:05:00
47.Valter Sučić222412M45OK VihorCRO 11:12:00
48.Vedrana Radić411390Ž21BOK VihorCRO 11:17:00
49.Viktor Pavić364421OPEN kratkiOK VihorCRO 10:54:00
50.Vlatka Stupalo2084417Ž35OK VihorCRO 11:09:00
51.Zdenko Horjan893833M45OK VihorCRO 10:20:00

Orijentacijski klub Varaždin
1.Ema Potrebica2113339Ž14Orijentacijski klub VaraždinCRO 10:11:00
2.Luka Kocijan2113448M16Orijentacijski klub VaraždinCRO 11:09:00
3.Siniša Lah2113388M21BOrijentacijski klub VaraždinCRO 11:10:00
4.Tanja Potrebica2113460Ž35Orijentacijski klub VaraždinCRO 10:41:00