v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SG MTBO 2022 (SOL1+2 - DP dolge) ->Results
Stage:
v

Pos.NameClass ClubCountry Time1 Time2 Time

KIDS / Family
1.Gal Janšek Vodovnik KIDS / Family OK Slovenj GradecSLO  37:47 (1) 39:34 (1) 77:21
Izabela Eržen KIDS / Family Škofjeloški orientacijski klubSLO  dns disq
Nino Gaber Raj KIDS / Family OK Slovenj GradecSLO  dns dns disq

M 10
Tejo Gaber Raj M 10 OK Slovenj GradecSLO  dnf 35:53 (1) disq
Luka Rožič M 10 OK Slovenj GradecSLO  dns dns disq

M 14
1.Enej Šuc M 14 Orientacijski klub KomendaSLO  43:55 (1) 52:10 (2) 96:05
2.Staš Svetec M 14 OK Slovenj GradecSLO  82:53 (2) 55:03 (3) 137:56 +41:51
Andraž Miheljak M 14 OK Slovenj GradecSLO  dnf 42:41 (1) disq
Anze Obid M 14 OK AzimutSLO  dns dns disq
Lenart Andrejc M 14 OK Slovenj GradecSLO  dns mp disq
Vidjan Lenart M 14 OK Slovenj GradecSLO  99:51 (3) mp disq
Louis Walther M 14 Naturfreunde Villach OrienteeringAUT  dns dns disq

M 16
1.Tevž Miheljak M 16 OK Slovenj GradecSLO  55:14 (1) 77:29 (1) 132:43
Vibor Strmečki M 16 OK MaksimirCRO  71:34 (2) disq

M 21
1.Georg Koffler M 21 MTBO Team AustriaAUT  50:11 (1) 77:48 (2) 127:59
2.Žiga Andrejc M 21 OK Slovenj GradecSLO  53:46 (3) 75:55 (1) 129:41 +01:42
3.Boris Bauman M 21 Mariborski OKSLO  57:16 (4) 86:53 (5) 144:09 +16:10
4.Benjamin Gaudernak M 21 MTBO Team AustriaAUT  59:23 (5) 85:59 (4) 145:22 +17:23
5.Hannes Hnilica M 21 MTBO Team AustriaAUT  68:48 (8) 78:51 (3) 147:39 +19:40
6.Blaž Miheljak M 21 OK Slovenj GradecSLO  65:28 (7) 93:48 (6) 159:16 +31:17
7.Jaka Cesar M 21 OK Slovenj GradecSLO  73:06 (10) 94:45 (7) 167:51 +39:52
8.Miro Šalamun M 21 Orientacijski Klub PolarisSLO  65:12 (6) 104:54 (9) 170:06 +42:07
9.Tomaž Pritržnik M 21 OK Slovenj GradecSLO  73:45 (11) 99:33 (8) 173:18 +45:19
10.Iztok Rojc M 21 Orientacijski Klub PolarisSLO  69:04 (9) 106:12 (10) 175:16 +47:17
Klemen Hinko M 21 OK Slovenj GradecSLO  mp 115:57 (11) disq
Tomaž Pirnat M 21 OK Slovenj GradecSLO  dns dns disq
Marko Dudić M 21 OK Slovenj GradecSLO  51:33 (2) mp disq

M 21 kratka
1.Zoltán Hidas M 21 kratka MTBO HungaryHUN  47:55 (1) 86:24 (1) 134:19
2.Valentin Eržen M 21 kratka OK AzimutSLO  58:52 (2) 89:36 (2) 148:28 +14:09
3.Péter Vajda M 21 kratka Pannon TeamHUN  60:40 (3) 93:36 (4) 154:16 +19:57
4.Primož Pogorelčnik M 21 kratka OK Slovenj GradecSLO  61:39 (4) 92:56 (3) 154:35 +20:16
5.Timotej Šuc M 21 kratka Orientacijski klub KomendaSLO  68:18 (5) 100:17 (5) 168:35 +34:16
Marko Obid M 21 kratka OK AzimutSLO  dns dns disq
Matej Višnjar M 21 kratka   mp disq
David Andrejc M 21 kratka OK Slovenj GradecSLO  dns dns disq

M 45
1.Tamás Jankó M 45 HSE SzentendreHUN  44:49 (1) 82:33 (2) 127:22
2.Dušan Petrovič M 45 Orientacijski Klub PolarisSLO  52:06 (5) 81:33 (1) 133:39 +06:17
3.Thomas Hnilica M 45 Wiener SchulcupAUT  47:51 (2) 85:53 (3) 133:44 +06:22
4.Samo Cokan M 45 OK Slovenj GradecSLO  48:55 (3) 91:11 (4) 140:06 +12:44
5.Herwig Allwinger M 45 Mariborski OKSLO  50:34 (4) 95:42 (5) 146:16 +18:54
6.Gregor Zupan M 45 Orientacijski klub KomendaSLO  54:07 (6) 101:26 (7) 155:33 +28:11
Vladimir Tkalec M 45 OK MedjimurjeCRO  114:16 (8) disq
Kalman Kinde M 45 Pannon TeamHUN  mp 100:16 (6) disq
Miha Škarabot M 45 Orientacijski Klub PolarisSLO  dns dns disq
Valter Foški M 45 Orientacijski Klub PolarisSLO  62:54 (8) mp disq
Petar Strmečki M 45 OK MaksimirCRO  56:47 (7) disq
Boris Eržen M 45 Škofjeloški orientacijski klubSLO  134:37 (9) disq

M 60
1.Walter Dravetz M 60 OLC GrazAUT  39:48 (1) 61:16 (1) 101:04
2.Mirko Vodovnik M 60 OK Slovenj GradecSLO  81:03 (3) 129:09 (2) 210:12 +109:08
Walter Reiner M 60   dns dns disq
Günther Dobnik M 60 OLC Union ViktringAUT  dns dns disq
Michael Melcher M 60 OLKFV bobomapAUT  55:47 (2) dns disq
László Deseő M 60 MOM BudapestHUN  93:23 (4) dns disq

OPEN
Robert Belovič OPEN OK MedjimurjeCRO  156:37 (1) disq
Jakov Tkalec OPEN OK MedjimurjeCRO  156:54 (2) disq

W 10
1.Inga Markovič W 10 OK Slovenj GradecSLO  36:37 (1) 39:17 (1) 75:54
2.Ida Antonija Raj W 10 OK Slovenj GradecSLO  37:14 (2) 39:39 (2) 76:53 +00:59

W 14
1.Ema Pika Raj W 14 OK Slovenj GradecSLO  49:35 (1) 54:56 (1) 104:31
2.Miša Andrejc W 14 OK Slovenj GradecSLO  60:52 (5) 57:55 (2) 118:47 +14:16
3.Teja Šuc W 14 Orientacijski klub KomendaSLO  59:24 (4) 61:09 (3) 120:33 +16:02
4.Lili Ivana Raj W 14 OK Slovenj GradecSLO  57:42 (3) 63:53 (4) 121:35 +17:04
5.Frida Mezga W 14 OK Slovenj GradecSLO  55:42 (2) 101:19 (5) 157:01 +52:30

W 16
Amelie Walther W 16 Naturfreunde Villach OrienteeringAUT  dns dns disq

W 21
1.Lea Hnilica W 21 MTBO Team AustriaAUT  63:10 (2) 98:46 (2) 161:56
2.Katka Šoster W 21 OK Slovenj GradecSLO  62:37 (1) 99:30 (3) 162:07 +00:11
3.Petja Balažič W 21 OK Slovenj GradecSLO  69:25 (4) 93:43 (1) 163:08 +01:12
4.Ana Šalamun W 21 Orientacijski Klub PolarisSLO  65:58 (3) 105:59 (5) 171:57 +10:01
5.Maja Visinski Andrejc W 21 OK Slovenj GradecSLO  73:00 (6) 105:33 (4) 178:33 +16:37
6.Nastja Raj W 21 OK Slovenj GradecSLO  69:37 (5) 110:25 (6) 180:02 +18:06
Marina Reiner W 21 MTBO Team AustriaAUT  dns dns disq
Katja Walther W 21 Naturfreunde Villach OrienteeringAUT  dns dns disq
Ana Plavčak W 21 Škofjeloški orientacijski klubSLO  154:32 (8) disq
Ana Pribaković Borštnik W 21 OK TivoliSLO  dns 138:21 (7) disq

W 21 kratka
1.Maja Istenič W 21 kratka OK AzimutSLO  134:54 (2) 134:29 (1) 269:23
2.Eszter Hidas-Mészáros W 21 kratka MTBO HungaryHUN  128:35 (1) 189:08 (2) 317:43 +48:20
Maja Obid W 21 kratka OK AzimutSLO  dns dns disq

W 45
1.Sonja Hnilica W 45 Wiener SchulcupAUT  44:19 (1) 67:58 (1) 112:17
2.Urška Kordiš Miheljak W 45 OK Slovenj GradecSLO  52:18 (2) 81:11 (2) 133:29 +21:12
3.Tina Fras W 45 OK Slovenj GradecSLO  63:25 (3) 90:52 (3) 154:17 +42:00
4.Irena Balažič W 45 OK Slovenj GradecSLO  67:28 (5) 102:57 (4) 170:25 +58:08
5.Tanja Mezga W 45 OK Slovenj GradecSLO  71:26 (6) 196:02 (5) 267:28 +155:11
Tünde Allwinger W 45 Mariborski OKSLO  64:21 (4) disq