v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Orentacija z gorskimi kolesi SOL Domžale->Results
Stage:
v

Pos.NameClass ClubCountry Time1 Time2 Time

M10
1.Tejo Gaber Raj M10 OK Slovenj GradecSLO  65:03 (1) 12:48 (1) 77:51
Lan Kurtanjek M10 OK AzimutSLO  81:22 (2) disq
Luka Rožič M10 OK Slovenj GradecSLO  mp 15:17 (2) disq

M14
1.Beno Bizjak M14 OK AzimutSLO  34:20 (1) 19:20 (3) 53:40
2.Aljoša Andrejc M14 OK Slovenj GradecSLO  37:28 (2) 16:48 (2) 54:16 +00:36
3.Val Jarc M14 Orientacijski klub KomendaSLO  47:19 (3) 20:59 (4) 68:18 +14:38
4.Lenart Andrejc M14 OK Slovenj GradecSLO  59:25 (4) 16:38 (1) 76:03 +22:23
5.Vidjan Lenart M14 OK Slovenj GradecSLO  64:21 (5) 23:00 (5) 87:21 +33:41

M16
1.Rado Kalc M16 Orientacijski klub KomendaSLO  55:39 (1) 19:17 (1) 74:56
2.Božo Bizjak M16 OK AzimutSLO  68:34 (2) 20:13 (2) 88:47 +13:51
3.Anže Kölner M16 Orientacijski klub KomendaSLO  74:06 (3) 22:46 (3) 96:52 +21:56
Lovro Kurtanjek M16 OK AzimutSLO  78:51 (4) disq

M18
1.Nejc Turk M18 Orientacijski klub KomendaSLO  78:02 (1) 20:36 (1) 98:38
Tilen Zupan M18 Orientacijski klub KomendaSLO  mp 23:35 (2) disq

M21
1.Boris Bauman M21 Mariborski OKSLO  93:41 (2) 31:43 (5) 125:24
2.Michele Traversi Montani M21 Orienteering Piné A.S.D.ITA  102:33 (3) 26:55 (1) 129:28 +04:04
3.Gregor Raj M21 OK Slovenj GradecSLO  108:30 (4) 28:26 (2) 136:56 +11:32
4.Tamás Jankó M21 HSE SzentendreHUN  115:30 (6) 30:44 (4) 146:14 +20:50
5.Andrej Jarc M21 Orientacijski klub KomendaSLO  122:03 (7) 29:54 (3) 151:57 +26:33
6.Andraž Drešček M21 OK AzimutSLO  209:54 (10) 49:05 (9) 258:59 +133:35
Uroš Cankar M21 Škofjeloški orientacijski klubSLO  31:45 (6) disq
David Andrejc M21 OK Slovenj GradecSLO  34:39 (7) disq
Miro Šalamun M21 Orientacijski Klub PolarisSLO  112:51 (5) mp disq
Matteo Traversi Montani M21 Orienteering Piné A.S.D.ITA  mp mp disq
Jan Šalamun M21 Orientacijski Klub PolarisSLO  156:27 (9) mp disq
Nebovolk Pšenični M21 Škofjeloški orientacijski klubSLO  46:46 (8) disq
Jure Zmrzlikar M21 Orientacijski klub KomendaSLO  92:45 (1) disq
Blaž Kölner M21 Orientacijski klub KomendaSLO  124:07 (8) mp disq

M45
1.Tomaž Pust M45 Orientacijski klub KomendaSLO  80:25 (1) 21:50 (1) 102:15
2.Gregor Zupan M45 Orientacijski klub KomendaSLO  90:08 (4) 24:00 (3) 114:08 +11:53
3.Franco Traversi Montani M45 Orienteering Piné A.S.D.ITA  87:15 (2) 27:43 (5) 114:58 +12:43
4.Miha Škarabot M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  88:01 (3) 29:08 (7) 117:09 +14:54
5.Boris Eržen M45 Škofjeloški orientacijski klubSLO  98:00 (6) 25:45 (4) 123:45 +21:30
6.Ewald Glatz M45 OLC GrazAUT  114:03 (7) 29:02 (6) 143:05 +40:50
Walter Dravetz M45 OLC GrazAUT  dnf 22:44 (2) disq
Valter Foški M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  92:51 (5) mp disq

M60
1.Alberto Zambiasi M60 Punto K Orienteering ASDITA  85:01 (1) 31:58 (2) 116:59
2.Mirko Vodovnik M60 OK Slovenj GradecSLO  95:23 (2) 30:45 (1) 126:08 +09:09

MB
1.Valentin Eržen MB OK AzimutSLO  68:38 (2) 23:12 (1) 91:50
David Andrejc MB OK Slovenj GradecSLO  57:59 (1) disq
Boštjan Bizjak MB OK AzimutSLO  73:21 (4) mp disq
Luka Kurtanjek MB OK AzimutSLO  69:11 (3) disq

Ž10
1.Ida Antonija Raj Ž10 OK Slovenj GradecSLO  46:33 (1) 15:37 (1) 62:10
2.Beatrice Sessi Ž10 Orientacijski klub KomendaSLO  53:42 (2) 18:55 (2) 72:37 +10:27
Manca Pahor Ž10 Orientacijski klub KomendaSLO  22:15 (3) disq

Ž14
1.Lili Ivana Raj Ž14 OK Slovenj GradecSLO  40:24 (1) 18:30 (1) 58:54
2.Nika Eržen Ž14 OK AzimutSLO  40:54 (2) 19:46 (3) 60:40 +01:46
3.Ajda Jarc Ž14 Orientacijski klub KomendaSLO  43:35 (3) 21:55 (5) 65:30 +06:36
4.Ema Pika Raj Ž14 OK Slovenj GradecSLO  53:12 (4) 19:18 (2) 72:30 +13:36
5.Frida Mezga Ž14 OK Slovenj GradecSLO  53:13 (5) 21:54 (4) 75:07 +16:13
6.Julija Bizjak Ž14 OK AzimutSLO  57:09 (6) 25:02 (6) 82:11 +23:17
Miša Andrejc Ž14 OK Slovenj GradecSLO  dns dns disq

Ž16
1.Nea Eržen Ž16 OK AzimutSLO  68:12 (1) 22:48 (1) 91:00
Brina Kölner Ž16 Orientacijski klub KomendaSLO  25:41 (2) disq

Ž18
Neža Gnezda Ž18 OK AzimutSLO  96:08 (1) mp disq
Karin Pust Ž18 Orientacijski klub KomendaSLO  20:53 (1) disq

Ž21
1.Iris Aurora Pecorari Ž21 Semiperdo Orienteering ManiagoITA  75:47 (1) 25:02 (1) 100:49
2.Nastja Raj Ž21 OK Slovenj GradecSLO  104:35 (2) 31:24 (4) 135:59 +35:10
3.Mojca Flerin Drevenšek Ž21 Kamniški orientacijski klubSLO  114:24 (4) 29:34 (2) 143:58 +43:09
4.Petja Balažič Ž21 OK Slovenj GradecSLO  120:17 (5) 31:06 (3) 151:23 +50:34
5.Clizia Zambiasi Ž21 Semiperdo Orienteering ManiagoITA  140:01 (6) 31:51 (5) 171:52 +71:03
Barbara Jolič Ž21 Orientacijski klub KomendaSLO  111:17 (3) disq
Tina Močnik Ž21 Orientacijski klub KomendaSLO  dns dns disq

Ž45
1.Mojca Foški Ž45 Orientacijski Klub PolarisSLO  60:34 (1) 19:02 (1) 79:36
2.Nadia van Buuren Ž45 Orientacijski klub KomendaSLO  98:59 (2) 20:56 (2) 119:55 +40:19
3.Sylvia Glatz Ž45 OLC GrazAUT  103:33 (3) 23:23 (4) 126:56 +47:20
Petra Stojan Ž45 Orientacijski klub KomendaSLO  22:21 (3) disq
Maja Prosen Ž45 Orientacijski klub KomendaSLO  26:50 (5) disq

Začetniška / Družinska
1.Inga Markovič Začetniška / Družinska OK Slovenj GradecSLO  46:11 (4) 16:07 (1) 62:18
2.Izabela Eržen Začetniška / Družinska Škofjeloški orientacijski klubSLO  43:08 (3) 28:29 (3) 71:37 +09:19
Neža Jarc Začetniška / Družinska Orientacijski klub KomendaSLO  37:00 (2) disq
Gal Janšek Vodovnik Začetniška / Družinska OK Slovenj GradecSLO  16:59 (2) disq
Bren Šegula Začetniška / Družinska Orientacijski klub KomendaSLO  30:03 (1) disq

ŽB
1.Ana Plavčak ŽB Škofjeloški orientacijski klubSLO  65:40 (1) 47:59 (2) 113:39
Irena Hacin Kölner ŽB Orientacijski klub KomendaSLO  dns 44:14 (1) disq
Maja Istenič ŽB OK AzimutSLO  dnf 65:32 (3) disq