v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Beograd Open 2014->Results
Stage:
v

Pos.NameClass ClubCountry Time1 Time2 Time

M10
David Milovanović M10 AOK KošutnjakSRB  mp 13:13 (1) disq
Boško Pupovac M10 AOK KošutnjakSRB  88:06 (2) disq

M12
1.Alexey Bolotov M12 ORIENTA-KYNCEVORUS  07:53 (1) 15:42 (1) 23:35
2.Alexey Shilkin M12 ORIENTA-KYNCEVORUS  11:51 (5) 16:57 (2) 28:48 +05:13
3.Yuri Solopov M12 ORIENTA-KYNCEVORUS  11:04 (4) 56:58 (5) 68:02 +44:27
4.Dušan Pegan M12 AvalaSRB  30:58 (6) 111:15 (6) 142:13 +118:38
Nemanja Janković M12 OAK Novi SadSRB  50:25 (4) disq
Filip Petrović M12 AOK KošutnjakSRB  41:48 (3) disq
Mitar Krstić M12 PobedaSRB  58:02 (7) disq
Dimitrije Andžić M12 PobedaSRB  10:46 (3) disq
Matija Šeremet M12 OAK Novi SadSRB  dns dns disq
Aleksandar Kozomara M12 PSK KopaonikSRB  09:25 (2) disq

M14
1.Aleksa Banković M14 PobedaSRB  17:39 (3) 30:04 (1) 47:43
2.Aleksa Mladenović M14 PSK KopaonikSRB  21:44 (6) 30:11 (2) 51:55 +04:12
3.Timotije Tufegdžić M14 PobedaSRB  16:38 (2) 45:02 (3) 61:40 +13:57
Filip Kozomara M14 PSK KopaonikSRB  dnf disq
Mihailo Banković M14 PobedaSRB  20:39 (5) disq
Dušan Marković M14 PobedaSRB  16:28 (1) disq
Luka Vuletić M14 OAK Novi SadSRB  mp dnf disq
Luka Mihailović M14 PSK KopaonikSRB  19:36 (4) disq

M16
1.Emi Minoiu M16 Universitatea CraiovaROM  15:40 (1) 37:10 (1) 52:50
2.Andrey Prozorov M16 ORIENTA-KYNCEVORUS  18:28 (2) 44:19 (2) 62:47 +09:57
3.Aleksa Delić M16 PobedaSRB  19:25 (3) 54:29 (3) 73:54 +21:04
4.Ilija Pejoski M16 PobedaSRB  25:00 (7) 57:39 (4) 82:39 +29:49
5.Danilo Blagojević M16 PobedaSRB  22:09 (5) 61:38 (5) 83:47 +30:57
Darko Torodovski M16 PK PTTSRB  19:30 (4) disq
Darko Todorovski M16 PK PTTSRB  dns disq
Aleksa Matić M16 PobedaSRB  22:34 (6) dns disq
Bence Turschl M16 Fehérlófia SE.HUN  dns dns disq
Andrija Marinković M16 SD JasenicaSRB  52:25 (9) disq
Stefan Strelić M16 PSK KopaonikSRB  45:15 (8) dns disq

M18-20
1.Alexandru Blejdea M18-20 Universitatea CraiovaROM  16:14 (2) 48:20 (1) 64:34
2.Artemiy Bolotov M18-20 ORIENTA-KYNCEVORUS  17:51 (4) 63:08 (2) 80:59 +16:25
3.Miloš Bilić M18-20 PobedaSRB  14:41 (1) 70:58 (3) 85:39 +21:05
4.Milan Pavlović M18-20 PK ČelikSRB  29:02 (5) 110:23 (4) 139:25 +74:51
Strahinja Strelić M18-20 PSK KopaonikSRB  17:31 (3) dns disq
Stefan Bilić M18-20 PobedaSRB  dnf dns disq

M21A
1.Marko Stevanović M21A OT RTANJSRB  19:26 (3) 55:59 (1) 75:25
2.Života Tasić M21A OK DIFSRB  20:03 (5) 58:39 (2) 78:42 +03:17
3.Miloš Jakšić M21A PK PTTSRB  18:43 (1) 64:20 (3) 83:03 +07:38
4.Dimitar Dimitrov M21A Sarnena GoraBUL  20:42 (6) 67:14 (4) 87:56 +12:31
5.Zlatko Radojičić M21A OAK Novi SadSRB  23:01 (11) 73:12 (7) 96:13 +20:48
6.Đorđe Andrić M21A Policajac JPSRB  28:27 (22) 67:47 (5) 96:14 +20:49
7.Branko Maksimović M21A OT RTANJSRB  19:59 (4) 78:43 (9) 98:42 +23:17
8.Predrag Krstić M21A PobedaSRB  23:18 (12) 81:54 (10) 105:12 +29:47
9.Bojan Pajčin M21A PobedaSRB  24:02 (17) 82:19 (11) 106:21 +30:56
10.Dušan Ilić M21A Policajac JPSRB  24:31 (18) 91:32 (13) 116:03 +40:38
11.Miloje Cicvara M21A PobedaSRB  31:00 (23) 88:57 (12) 119:57 +44:32
12.Aleksandar Kostić M21A PobedaSRB  23:38 (14) 118:47 (14) 142:25 +67:00
Milan Živanović M21A SD JasenicaSRB  25:50 (21) disq
Dejan Sudžum M21A OK NeštinSRB  58:10 (24) disq
Dragan Jovanović M21A Policajac JPSRB  138:39 (15) disq
Mario Marić M21A PobedaSRB  21:14 (7) dns disq
Marko Milentijević M21A PobedaSRB  22:52 (10) dns disq
Damjan Babić M21A PobedaSRB  18:53 (2) disq
Nikola Stojković M21A PobedaSRB  23:39 (15) disq
Mirko Kozić M21A PobedaSRB  23:52 (16) disq
Aleksandar Jocić M21A PobedaSRB  mp disq
Zlatan Kadragić M21A PobedaSRB  dns 72:19 (6) disq
Darko Nikolić M21A PobedaSRB  mp disq
Nenad Lajbenšperger M21A   22:37 (9) disq
Uroš Radoman M21A   24:52 (19) disq
Petar Bojović M21A Rudar GeologSRB  23:36 (13) disq
Nenad Vukadinović M21A OK DIFSRB  25:33 (20) dns disq
Uroš Mladenović M21A OAK Novi SadSRB  76:18 (8) disq
Stefan Ranitović M21A PobedaSRB  21:22 (8) disq

M21B
1.Saša Nikolić M21B PK ČelikSRB  18:08 (3) 66:22 (1) 84:30
2.Nikola Spasković M21B AvalaSRB  18:06 (2) 68:07 (2) 86:13 +01:43
3.Andrey Pavlov M21B MetallKomplektRUS  17:49 (1) 76:14 (4) 94:03 +09:33
4.Aleksandar Vijatović M21B PK ČelikSRB  33:56 (8) 74:25 (3) 108:21 +23:51
5.Milan Mijailović M21B PK ČelikSRB  38:23 (9) 108:45 (6) 147:08 +62:38
6.Filip Polak M21B PobedaSRB  29:52 (7) 122:17 (7) 152:09 +67:39
7.Miloš Manojlović M21B PSK KopaonikSRB  38:53 (10) 138:35 (8) 177:28 +92:58
Jovan Petrović M21B Policajac JPSRB  dnf disq
Miloš Josifović M21B PobedaSRB  98:08 (5) disq
Vladislav Milosavljević M21B OAK Novi SadSRB  29:25 (6) disq
Boško Šuković M21B PobedaSRB  dns dns disq
Milan Ristić M21B PSK KopaonikSRB  mp dnf disq
Marko Stanojković M21B SD JasenicaSRB  23:52 (4) disq
Srđan Tomić M21B OK DIFSRB  dnf disq
Bogdan Vuruna M21B   25:14 (5) disq
Luka Ivanišević M21B PSK KopaonikSRB  mp mp disq
Nemanja Aleksić M21B   dns dns disq

M21E
1.Blažo Maksimović M21E OT RTANJSRB  18:00 (1) 46:45 (1) 64:45
2.Sava Lazić M21E SD JasenicaSRB  19:16 (3) 53:51 (3) 73:07 +08:22
3.Daniel Barkasz M21E Universitatea CraiovaROM  18:15 (2) 55:19 (4) 73:34 +08:49
4.Egor Miterev M21E ORIENTA-KYNCEVORUS  20:29 (5) 55:51 (5) 76:20 +11:35
5.Ovidiu Mutiu M21E Universitatea CraiovaROM  26:22 (17) 50:30 (2) 76:52 +12:07
6.Nikola Maksimovic M21E OT RTANJSRB  23:39 (13) 56:21 (6) 80:00 +15:15
7.Siniša Savić M21E AvalaSRB  21:18 (7) 61:55 (7) 83:13 +18:28
8.Milan Kovačević M21E PobedaSRB  22:41 (9) 62:49 (8) 85:30 +20:45
9.Vladimir Radinović M21E PobedaSRB  23:19 (11) 72:47 (11) 96:06 +31:21
10.Duško Radojičić M21E OAK Novi SadSRB  26:57 (19) 71:58 (10) 98:55 +34:10
11.Slobodan Ivković M21E PobedaSRB  23:21 (12) 76:13 (12) 99:34 +34:49
12.Nedeljko Karpić M21E Rudar GeologSRB  26:13 (16) 794:16 (13) 820:29 +755:44
Stevo Ćosović M21E AvalaSRB  28:07 (21) disq
Saša Vojnović M21E AvalaSRB  25:20 (15) dnf disq
Marko Grujić M21E PobedaSRB  19:53 (4) dns disq
Dejan Popović M21E PobedaSRB  mp disq
Boško Bojović M21E Rudar GeologSRB  27:08 (20) disq
Kristijan Mitrović M21E PobedaSRB  22:54 (10) disq
Bojan Komarčević M21E PobedaSRB  25:02 (14) dnf disq
Filip Stevanović M21E OT RTANJSRB  20:38 (6) dnf disq
Nikola Bilić M21E PobedaSRB  dns dns disq
Đorđe Arizanović M21E Rudar GeologSRB  22:08 (8) mp disq
Marko Rakić M21E SD JasenicaSRB  26:43 (18) disq
Stevan Vujasinović M21E OK NeštinSRB  29:38 (22) disq
Igor Stosić M21E OAK Novi SadSRB  70:18 (9) disq

M35
1.Vladimir Tokalić M35 PobedaSRB  17:32 (2) 60:01 (3) 77:33
2.Slobodan Radovanović M35 Magic MapSRB  20:30 (5) 59:17 (2) 79:47 +02:14
3.Georgi Dalakov M35 Sarnena GoraBUL  18:48 (3) 68:47 (4) 87:35 +10:02
4.Zoran Pešić M35 DMBSRB  27:12 (6) 80:42 (5) 107:54 +30:21
Slobodan Veljović M35 Magic MapSRB  mp 54:08 (1) disq
Zoran Škorić M35 OK NeštinSRB  19:56 (4) disq
Dejan Nikolić M35 PobedaSRB  17:15 (1) disq
Igor Stosić M35 OK ParačinSRB  mp disq

M40
1.Igor Bolotov M40 ORIENTA-KYNCEVORUS  25:14 (3) 81:44 (1) 106:58
2.Radovan Marković M40 SD JasenicaSRB  24:32 (2) 83:44 (2) 108:16 +01:18
3.Goran Žigić M40 OAK Novi SadSRB  25:59 (4) 86:36 (3) 112:35 +05:37
4.Saša Rakić M40 SD JasenicaSRB  37:32 (6) 90:03 (5) 127:35 +20:37
Vujadin Žagar M40 OAK Novi SadSRB  dns disq
Vladimir Prica M40 DMBSRB  mp 87:55 (4) disq
Igor Gavrilov M40 Pro-Sport OKRUS  dns dns disq
Stanko Perić M40 OAK Novi SadSRB  mp disq
Tomislav Šeremet M40 OAK Novi SadSRB  dns disq
Srđan Marković M40 PobedaSRB  20:29 (1) disq
Aleksandar Vučetić M40 PK PTTSRB  31:45 (5) disq

M50
1.Patrick Farrelly M50 PobedaSRB  17:28 (5) 63:50 (1) 81:18
2.Rajko Vojnović M50 PK PTTSRB  14:18 (2) 71:14 (2) 85:32 +04:14
3.Đorđe Zagorac M50 PK PTTSRB  24:24 (9) 77:07 (3) 101:31 +20:13
4.Sulejman Šuškić M50 DMBSRB  19:26 (8) 87:04 (5) 106:30 +25:12
5.Vojislav Radovanac M50 PK PTTSRB  17:38 (6) 102:27 (6) 120:05 +38:47
Dušan Janković M50 PobedaSRB  83:11 (4) disq
Branislav Stepanov M50 PSK KopaonikSRB  dnf disq
Dragan Strelić M50 PSK KopaonikSRB  17:08 (4) mp disq
Branislav Radosavljević M50 OK DIFSRB  18:20 (7) disq
Ivan Bukvić M50 OAK Novi SadSRB  dns dns disq
Uroš Vlajić M50 SD JasenicaSRB  15:32 (3) disq
Zoran Milovanović M50 SD JasenicaSRB  13:20 (1) disq

M55
1.Emilian Minoiu M55 Universitatea CraiovaROM  14:12 (1) 45:36 (1) 59:48
2.Roman Sladič M55 OK Perkmandeljc TrbovljeSLO  18:18 (2) 66:08 (2) 84:26 +24:38

M60
1.Miodrag Radisavljević M60 SD JasenicaSRB  22:24 (8) 48:05 (1) 70:29
2.Stanislav Žolnaj M60 AvalaSRB  19:13 (5) 57:55 (2) 77:08 +06:39
3.Miodrag Isailović M60 OK DIFSRB  20:42 (7) 58:20 (3) 79:02 +08:33
4.Ljubiša Jović M60 PK PTTSRB  19:38 (6) 62:36 (4) 82:14 +11:45
5.Metodije Šentevski M60 PSK KopaonikSRB  19:00 (4) 63:26 (5) 82:26 +11:57
6.Jovan Vujić M60 DMBSRB  18:30 (3) 64:28 (6) 82:58 +12:29
Milan Cvetković M60 PSK KopaonikSRB  15:50 (1) dns disq
Ivan Žic M60 PSK KopaonikSRB  dnf dnf disq
Branko Grujić M60 PK ČelikSRB  16:44 (2) mp disq

Open Advance
Nebojša Stanojević Open Advance   57:49 (1) disq
Nikola Tepavčić Open Advance   dns disq
Mladen Bosančić Open Advance Rudar GeologSRB  39:59 (2) disq
Aleksandar Babić Open Advance Rudar GeologSRB  33:36 (1) dns disq
Nemanja Tepavčić Open Advance   dns disq

SzS B
1.Vladimir Nikolić SzS B PobedaSRB  16:37 (1) 58:01 (1) 74:38
2.Feđa Mandić SzS B Policajac JPSRB  40:48 (4) 80:25 (5) 121:13 +46:35
3.Ivana Marjanović SzS B OAK Novi SadSRB  42:53 (5) 84:52 (6) 127:45 +53:07
Ivan Krstić SzS B PobedaSRB  mp disq
Ivan Marinković SzS B PobedaSRB  dns 99:29 (11) disq
Milan Brusin SzS B PobedaSRB  95:22 (10) disq
Ana Milentijević SzS B PobedaSRB  dns disq
Ivan Marjanović SzS B PobedaSRB  74:47 (3) disq
Vladan Macanović SzS B PobedaSRB  mp disq
Gordan Mandić SzS B Policajac JPSRB  89:05 (8) disq
Daria Gudchenko SzS B ORIENTA-KYNCEVORUS  mp 104:44 (14) disq
Maria Kuchina SzS B ORIENTA-KYNCEVORUS  mp 104:19 (13) disq
Slađana Pešić SzS B DMBSRB  dns 85:29 (7) disq
Luka Blagojević SzS B PobedaSRB  43:44 (6) disq
Vuk Kulpinac SzS B   37:36 (3) disq
Mina Dragović SzS B OK DIFSRB  26:51 (2) disq
Ivan Pantović SzS B PobedaSRB  99:32 (12) disq
Milan Cvetanović SzS B OK DIFSRB  59:41 (2) disq
Biljana Stojanovic SzS B OK DIFSRB  89:09 (9) disq
Aleksandar Trencic SzS B OK DIFSRB  dns 75:47 (4) disq

SzS C
1.Jelena Colic SzS C OK DIFSRB  19:46 (1) 29:14 (4) 49:00
2.Filip Krtinić SzS C AOK KošutnjakSRB  22:34 (2) 26:56 (1) 49:30 +00:30
3.Zaviša Gordić SzS C   27:32 (5) 27:53 (3) 55:25 +06:25
4.Ognjen Prezime SzS C OK DIFSRB  34:13 (9) 50:45 (6) 84:58 +35:58
5.Branislava Misailović SzS C PobedaSRB  33:44 (7) 51:49 (8) 85:33 +36:33
6.Bill Laurie SzS C PobedaSRB  30:10 (6) 61:54 (12) 92:04 +43:04
7.Marijana Radovic SzS C OK DIFSRB  34:09 (8) 63:55 (15) 98:04 +49:04
8.Lea Miljuš SzS C AOK KošutnjakSRB  44:16 (12) 54:06 (9) 98:22 +49:22
9.Tanja Pajdaković SzS C AOK KošutnjakSRB  44:27 (13) 54:06 (9) 98:33 +49:33
10.Sandra Prica SzS C DMBSRB  41:31 (11) 64:02 (16) 105:33 +56:33
11.Isidora Prica SzS C DMBSRB  63:42 (15) 62:21 (14) 126:03 +77:03
12.Sanja Samardžić SzS C PobedaSRB  55:53 (14) 90:03 (18) 145:56 +96:56
Dragana Drenovac SzS C PobedaSRB  24:26 (3) disq
Elizaveta Bolotova SzS C ORIENTA-KYNCEVORUS  25:19 (4) dns disq
Milica Jankucic SzS C OK DIFSRB  29:25 (5) disq
Gordana Vuletić SzS C OAK Novi SadSRB  dns dns disq
Marko Mihailovic SzS C OK DIFSRB  27:50 (2) disq
Anja Stanojević SzS C PobedaSRB  62:02 (13) disq
Vladimir Matunović SzS C PSK KopaonikSRB  38:45 (10) disq
Nevena Krstić SzS C PobedaSRB  61:38 (11) disq
Dušan Lajbenšperger SzS C   dns disq
Kristina Bugarski SzS C PobedaSRB  51:38 (7) disq
Dobrila Miljković SzS C DMBSRB  82:59 (17) disq
Dragan Samardžić SzS C PobedaSRB  dns disq

W10
1.Eva Šolaja W10 AOK KošutnjakSRB  13:49 (4) 12:45 (1) 26:34
2.Tinka Ferenc W10 OK TivoliSLO  13:22 (3) 15:41 (3) 29:03 +02:29
3.Katarina Pajdaković W10 AOK KošutnjakSRB  15:35 (5) 14:38 (2) 30:13 +03:39
4.Mia Krtinić W10 AOK KošutnjakSRB  12:10 (2) 18:49 (5) 30:59 +04:25
5.Ana Milenković W10 AOK KošutnjakSRB  18:01 (6) 17:02 (4) 35:03 +08:29
6.Vanja Miljuš W10 AOK KošutnjakSRB  11:05 (1) 29:21 (7) 40:26 +13:52
7.Svetlana Kuchina W10 ORIENTA-KYNCEVORUS  36:36 (8) 26:29 (6) 63:05 +36:31
8.Arlina Orlichenko W10 ORIENTA-KYNCEVORUS  34:28 (7) 30:24 (8) 64:52 +38:18
Zala Ferenc W10 OK TivoliSLO  dns dns disq

W12
1.Ekaterina Ekatova W12 ORIENTA-KYNCEVORUS  11:06 (1) 19:02 (1) 30:08
2.Ana Prusac W12 PobedaSRB  14:47 (2) 38:45 (2) 53:32 +23:24
3.Nataša Marković W12 PK PTTSRB  61:45 (3) 60:16 (4) 122:01 +91:53
Milana Vujasinović W12 OK NeštinSRB  dnf disq
Tara Žagar W12 OAK Novi SadSRB  dns disq
Ana Andžić W12 PobedaSRB  mp disq
Anđela Janković W12 OAK Novi SadSRB  39:30 (3) disq
Milica Žagar W12 OAK Novi SadSRB  dns disq
Ana Marija Žagar W12 OAK Novi SadSRB  dns disq

W14
1.Bianca Stamate W14 Universitatea CraiovaROM  13:25 (1) 21:56 (1) 35:21
2.Julija Ferenc W14 OK TivoliSLO  14:28 (2) 23:25 (2) 37:53 +02:32
3.Maria Meskina W14 ORIENTA-KYNCEVORUS  22:58 (3) 32:39 (3) 55:37 +20:16
4.Lara Gođevac W14 PSK KopaonikSRB  36:41 (5) 53:40 (4) 90:21 +55:00
5.Ana Mladenović W14 PSK KopaonikSRB  37:32 (6) 57:38 (5) 95:10 +59:49
Suzana Savić W14 SD JasenicaSRB  46:36 (7) disq
Tamara Pantić W14 SD JasenicaSRB  34:29 (4) disq
Nevena Radojević W14 PobedaSRB  dnf disq

W16
1.Natalia Bolotova W16 ORIENTA-KYNCEVORUS  17:05 (2) 55:56 (2) 73:01
2.Anđela Mađarac W16 AOK KošutnjakSRB  18:19 (5) 56:58 (3) 75:17 +02:16
3.Milica Krstić W16 OK ParačinSRB  21:32 (7) 59:06 (4) 80:38 +07:37
4.Justina Petrović W16 AOK KošutnjakSRB  30:31 (9) 51:35 (1) 82:06 +09:05
5.Ivana Novaković W16 AOK KošutnjakSRB  24:53 (8) 65:42 (5) 90:35 +17:34
6.Maja Krstić W16 OK ParačinSRB  37:21 (10) 74:08 (6) 111:29 +38:28
Kristina Kozomara W16 PSK KopaonikSRB  40:18 (11) disq
Sofija Lazarević W16 PobedaSRB  18:15 (4) mp disq
Anđela Tomić W16 PobedaSRB  17:26 (3) disq
Jovana Grozdanić W16 PobedaSRB  15:26 (1) disq
Jelena Grozdanić W16 PobedaSRB  19:43 (6) disq
Marija Vuleta W16 AOK KošutnjakSRB  dns dns disq
Jovana Kostić W16 AOK KošutnjakSRB  dns dns disq

W18-20
1.Maja Gajić W18-20 AOK KošutnjakSRB  22:54 (3) 64:10 (1) 87:04
2.Milica Ilić W18-20 AOK KošutnjakSRB  19:08 (2) 71:30 (2) 90:38 +03:34
Sandra Vojnović W18-20 PK PTTSRB  26:47 (6) disq
Irena Gorjanc W18-20 AvalaSRB  26:55 (7) disq
Kristina Radičević W18-20 PK PTTSRB  22:54 (3) disq
Sara Strelić W18-20 PSK KopaonikSRB  122:34 (4) disq
Tamara Marković W18-20 PSK KopaonikSRB  dnf disq
Emilija Đukić W18-20 PSK KopaonikSRB  dns disq
Marija Buvač W18-20 PSK KopaonikSRB  dns disq
Sonja Vukotić W18-20 AOK KošutnjakSRB  mp 131:55 (5) disq
Milica Milošević W18-20 PobedaSRB  24:15 (5) dns disq
Sofija Petrović W18-20 AOK KošutnjakSRB  mp 79:46 (3) disq
Olga Stanojević W18-20 PobedaSRB  18:50 (1) disq
Tija Radovanović W18-20 PobedaSRB  mp disq

W21A
1.Jovana Janković W21A PobedaSRB  23:08 (1) 76:08 (1) 99:16
Marija Marković W21A AvalaSRB  34:29 (6) disq
Milena Bojović W21A Rudar GeologSRB  38:19 (7) disq
Milena Petrović W21A PobedaSRB  28:12 (3) dns disq
Vanja Đuričić W21A PobedaSRB  29:51 (4) disq
Tamara Morović W21A PobedaSRB  34:07 (5) disq
Jovana Vasiljević W21A OK NeštinSRB  67:26 (8) disq
Nada Zdravković W21A Magic MapSRB  23:18 (2) disq

W21B
1.Tanya Dimitrova W21B Sarnena GoraBUL  19:16 (1) 77:39 (1) 96:55
2.Jelena Đorđević W21B PK MaslačakSRB  20:56 (2) 108:32 (3) 129:28 +32:33
3.Đurđa Sivački W21B PobedaSRB  24:18 (4) 114:16 (4) 138:34 +41:39
4.Marijana Mijanović W21B PobedaSRB  22:37 (3) 153:45 (6) 176:22 +79:27
5.Tatjana Ljubisavljević W21B SD JasenicaSRB  29:11 (8) 163:17 (7) 192:28 +95:33
Tanja Rakić W21B SD JasenicaSRB  27:18 (5) dnf disq
Merima Bakić W21B AvalaSRB  mp disq
Djurdjica Perencevic W21B Individuals/No clubSRB  dns dns disq
Danica Kostić W21B Magic MapSRB  29:00 (7) disq
Jelena Nikolić W21B PobedaSRB  124:17 (5) disq
Bojana Nenezić W21B PobedaSRB  27:50 (6) disq
Tamara Ilić W21B PobedaSRB  99:18 (2) disq
Jovana Perencevic W21B Individuals/No clubSRB  dns dns disq
Jelena Djurić W21B AvalaSRB  70:10 (9) mp disq

W21E
1.Veronica Minoiu W21E Universitatea CraiovaROM  18:04 (1) 50:15 (1) 68:19
2.Andra Anghel W21E Universitatea CraiovaROM  20:26 (4) 52:25 (2) 72:51 +04:32
3.Draga Maksimovic W21E OT RTANJSRB  18:22 (2) 57:18 (3) 75:40 +07:21
4.Naja Kovačević W21E PobedaSRB  24:11 (6) 71:22 (5) 95:33 +27:14
Marija Veljković W21E Policajac JPSRB  66:14 (4) disq
Ivana Babić W21E PobedaSRB  27:26 (7) disq
Dragana Dokmanović W21E Magic MapSRB  19:34 (3) disq
Marija Ćosić W21E SD JasenicaSRB  21:28 (5) dnf disq
Gorana Vučićević W21E PobedaSRB  dnf 120:47 (6) disq
Radmila Šuljagić W21E PobedaSRB  dns dns disq

W35
1.Nataša Strelić W35 PSK KopaonikSRB  41:48 (2) 135:41 (1) 177:29
2.Aleksandra Mladenović W35 PSK KopaonikSRB  42:47 (4) 140:46 (2) 183:33 +06:04
Gordana Malešević W35 PK PTTSRB  54:26 (6) disq
Irina Juhas W35 OK DIFSRB  22:39 (1) mp disq
Angelina Matunović Ćuković W35 PSK KopaonikSRB  52:59 (5) disq
Sandra Kozomara W35 PSK KopaonikSRB  42:30 (3) disq

W40
1.Tatiana Bolotova W40 ORIENTA-KYNCEVORUS  22:06 (1) 95:25 (1) 117:31
2.Anastasia Meskina W40 ORIENTA-KYNCEVORUS  23:39 (2) 99:42 (2) 123:21 +05:50

W45
Marina Dalakova W45 Sarnena GoraBUL  24:22 (2) mp disq
Jelena Babić W45 PobedaSRB  21:56 (1) disq
Svjetlana Ivanšić-Gorjanc W45 AvalaSRB  25:56 (4) disq
Valentina Grozdanić W45 PobedaSRB  25:15 (3) disq

W50
1.Galina Mitereva W50 ORIENTA-KYNCEVORUS  23:42 (1) 73:34 (1) 97:16

W55
1.Dragica Žolnaj W55 AvalaSRB  22:19 (1) 69:28 (1) 91:47
2.Ljubica Bačanac W55 OK DIFSRB  23:14 (2) 69:44 (2) 92:58 +01:11
3.Ankica Malinović W55 OAK Novi SadSRB  29:27 (5) 92:14 (3) 121:41 +29:54
4.Milica Jovanović W55 PSK KopaonikSRB  28:43 (4) 113:11 (4) 141:54 +50:07
5.Mirjana Milačić Bajić W55 PobedaSRB  54:45 (7) 123:26 (5) 178:11 +86:24
Gordana Lukić W55 PK PTTSRB  30:07 (6) disq
Nada Petrović W55 PobedaSRB  28:31 (3) dnf disq