v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
FEDOCV. LPVC Trofeu d'Orientació Ciutat de Llíria->Results
Stage:
v

Pos.NameClass ClubCountry Time1 Time

Categoria A
1.Hector Nebot Molmeneu Categoria A   37:49 (1) 37:49
2.Alex Tello Lacal Categoria A   38:02 (2) 38:02 +00:13
3.Algirdas Bartkevicius Categoria A   39:13 (3) 39:13 +01:24
4.Remigijus Masilionis Categoria A   42:12 (4) 42:12 +04:23
5.Sergio Aranda Escriche Categoria A   42:28 (5) 42:28 +04:39
6.Grzegorz Loniewski Categoria A   43:14 (6) 43:14 +05:25
7.Cesar Valle Tortola Categoria A   44:49 (7) 44:49 +07:00
8.Julio Carlos Regidor Perona Categoria A   46:46 (8) 46:46 +08:57
9.Vladimir Sharian Categoria A   49:07 (9) 49:07 +11:18
10.Enric Regidor Perona Categoria A   50:29 (10) 50:29 +12:40
11.Jorge Marti Lecue Categoria A   51:00 (11) 51:00 +13:11
12.Daniel Vidal Soler Categoria A   53:06 (12) 53:06 +15:17
13.Alberto José García Calado Categoria A   56:06 (13) 56:06 +18:17
14.Mario Romero Vivo Categoria A   57:29 (14) 57:29 +19:40
15.Dionisio Bernal Hernandez Categoria A   59:33 (15) 59:33 +21:44
16.José Antonio Milvaques Antolí Categoria A   59:40 (16) 59:40 +21:51
17.Jaime Masiá Vañó Categoria A   61:20 (17) 61:20 +23:31
18.Antonio Falque Estevez Categoria A   61:53 (18) 61:53 +24:04
19.Jose Luis Hernandez Palao Categoria A   61:57 (19) 61:57 +24:08
20.Juan Jose Tamarit Villaroya Categoria A   64:45 (20) 64:45 +26:56
21.Ruben Saiz Poves Categoria A   65:21 (21) 65:21 +27:32
22.Laura Garcia Perdomo Categoria A   66:53 (22) 66:53 +29:04
23.Luis Miguel Claramunt Pedron Categoria A   68:31 (23) 68:31 +30:42
24.Luis Milvaques Casado Categoria A   69:27 (24) 69:27 +31:38
25.Monika Pablos Monzo Categoria A   72:14 (25) 72:14 +34:25
26.Jose Manuel Codina Torres Categoria A   72:26 (26) 72:26 +34:37
27.Ana Moraga Gimenez Categoria A   76:29 (27) 76:29 +38:40
28.Sandra Cuesta Tolosa Categoria A   77:41 (28) 77:41 +39:52
29.Lucilla Pazzaglia Categoria A   77:43 (29) 77:43 +39:54
30.Francesc Guillem I Benlloch Categoria A   78:21 (30) 78:21 +40:32
31.Juan Codina Categoria A   78:44 (31) 78:44 +40:55
32.Enric Frechina Egea Categoria A   81:20 (32) 81:20 +43:31
33.María Teresa Bellido Díaz Categoria A   83:15 (33) 83:15 +45:26
34.Idoia Alvarez Larrea Categoria A   87:42 (34) 87:42 +49:53
35.Josep Melia Garcia Categoria A   91:27 (35) 91:27 +53:38
36.Emilio Forner Lapiedra Categoria A   95:05 (36) 95:05 +57:16
37.Mar Garcia Categoria A   96:07 (37) 96:07 +58:18
38.Carolina Del Horno Muñoz Categoria A   98:04 (38) 98:04 +60:15
39.María Pilar Gómez Tena Categoria A   100:43 (39) 100:43 +62:54
40.Maria Jose Gascon Valera Categoria A   118:03 (40) 118:03 +80:14
41.Arturo Rodríguez Serrano Categoria A   129:32 (41) 129:32 +91:43
Joaquina Herrero Vinader Categoria A   dns disq
Jose Puche Madrid Categoria A   dns disq
Alex Ruso Julve Categoria A   dns disq
Mila Vila Descals Categoria A   dns disq
José Luis Albuixech del Castillo Categoria A   mp disq
Pedro Del Cerro Cascales Categoria A   dns disq
Alejandro Palacio González Categoria A   dns disq
Enrique Freire Categoria A   dns disq

Categoria B
1.Ausra Bartkeviciene Categoria B   37:50 (1) 37:50
2.Amparo Ferrer Rodrigo Categoria B   48:45 (2) 48:45 +10:55
3.Veronica Marquez Pretel Categoria B   50:26 (3) 50:26 +12:36
4.Ricardo Iñiguez Crespo Categoria B   55:33 (4) 55:33 +17:43
5.Susana Peinado Categoria B   58:01 (5) 58:01 +20:11
6.Cesar Marquez Pretel Categoria B   60:03 (6) 60:03 +22:13
7.Nuria Inglada Soler Categoria B   61:52 (7) 61:52 +24:02
8.Veronika Zevallos Calizaya Categoria B   63:23 (8) 63:23 +25:33
9.Marta López Quero Categoria B   66:16 (9) 66:16 +28:26
10.Cristina Sorolla Ballesta Categoria B   67:11 (10) 67:11 +29:21
11.José Pérez Categoria B   69:02 (11) 69:02 +31:12
12.Cristina Vendrell Categoria B   69:39 (12) 69:39 +31:49
13.Demetrio Gomez Blesa Categoria B   79:19 (13) 79:19 +41:29
14.Rosa Casado Tarin Categoria B   86:58 (14) 86:58 +49:08
15.Cristina Capilla Herrero Categoria B   97:48 (15) 97:48 +59:58
16.Marisol Rivero Casas Categoria B   105:35 (16) 105:35 +67:45
17.Mark Lapiedra Ortega Categoria B   116:39 (17) 116:39 +78:49
18.Montse Puigsech Garcia Categoria B   134:04 (18) 134:04 +96:14
19.Gisela Lapiedra Ortega Categoria B   146:56 (19) 146:56 +109:06

Categoria C
1.Laura Ramón Molina Categoria C   23:27 (1) 23:27
2.Victoria Sevillano Categoria C   23:52 (2) 23:52 +00:25
3.Guillermo Albors García Categoria C   24:25 (3) 24:25 +00:58
4.Berta Raigal Beato Categoria C   27:31 (4) 27:31 +04:04
5.Eva Mª Rubio Ferrer Categoria C   28:30 (5) 28:30 +05:03
6.Adrian Tamarit Royo Categoria C   31:23 (6) 31:23 +07:56
7.Mar Peloche Becerra Categoria C   32:11 (7) 32:11 +08:44
8.Eduard Serra Reyes Categoria C   33:18 (8) 33:18 +09:51
9.Josep Navarro Bellver Categoria C   36:17 (9) 36:17 +12:50
10.Anna Margaix Fenollosa Categoria C   36:35 (10) 36:35 +13:08
11.Pau Margaix Guillem Categoria C   39:14 (11) 39:14 +15:47
12.Mariola Rua Sierra Categoria C   40:35 (12) 40:35 +17:08
13.Núria Margaix Guillem Categoria C   42:28 (13) 42:28 +19:01
14.Lara Vila Perez Categoria C   44:44 (14) 44:44 +21:17
15.Alicia Claramunt Moraga Categoria C   48:39 (15) 48:39 +25:12
16.Arturo Galvez Oller Categoria C   49:00 (16) 49:00 +25:33
17.Jose Ramon Torres Segarra Categoria C   50:44 (17) 50:44 +27:17
18.Hernán Ricardo González Martínez Categoria C   51:32 (18) 51:32 +28:05
19.Daniel Vidal Penades Categoria C   55:52 (19) 55:52 +32:25
20.Sandra Bernal Categoria C   58:22 (20) 58:22 +34:55
21.Mario Louterbach Gil Categoria C   62:27 (21) 62:27 +39:00
22.Marina Tamarit Villarroya Categoria C   78:48 (22) 78:48 +55:21
23.Alicia Masia Garcia Categoria C   119:28 (23) 119:28 +96:01
Eduard Martinez Muñoz Categoria C   dns disq
Carlos Tamarit Calvo Categoria C   dns disq
Maika Abarca Fenollosa Categoria C   dns disq

D-ALEVIN
1.Aina Blasco I Forner D-ALEVIN   28:04 (1) 28:04
2.Alba Serra Reyes D-ALEVIN   33:22 (2) 33:22 +05:18
3.Gema Domenech Margaix D-ALEVIN   48:14 (3) 48:14 +20:10
4.Ainoha Garcia Vendrell D-ALEVIN   52:53 (4) 52:53 +24:49
5.Sheila Garcia Vendrell D-ALEVIN   54:14 (5) 54:14 +26:10

D-CADETE
Iris Rodriguez De Díos Álvarez D-CADETE   mp disq

H-ALEVIN
1.Marcos García Sevillano H-ALEVIN   28:42 (1) 28:42
Oscar Cano Milvaques H-ALEVIN   dns disq

H-CADETE
1.Jorge Perez Ochando H-CADETE   82:11 (1) 82:11

H-INFANTIL
1.Guillem Peloche Becerra H-INFANTIL   23:39 (1) 23:39
2.Luis Vila Perez H-INFANTIL   28:27 (2) 28:27 +04:48
3.Joan Lopez Andreu H-INFANTIL   33:40 (3) 33:40 +10:01