v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Three regions cup - SOL2, SOL3->Results
Stage:
v

Pos.NameClass ClubCountry Time1 Time2 Time

Beginners
1.Maja Ugrin Beginners   101:40 (5) 77:47 (7) 179:27
Darja Gorjup Poženel Beginners Orientacijski klub KomendaSLO  56:40 (2) disq
Aleš Erminio Beginners Orientacijski klub KomendaSLO  55:02 (1) disq
Aljaž Božič Beginners   dns dns disq
Gašper Pančur Beginners Orientacijski klub KomendaSLO  59:58 (4) disq
Lara Zupan Beginners Orientacijski klub KomendaSLO  69:35 (6) disq
Adian Jazavac Beginners OK TivoliSLO  70:16 (2) disq
Darja Vodlan Beginners Orientacijski Klub PolarisSLO  dnf dns disq
Ema Rutar Beginners OK TivoliSLO  131:49 (6) disq
Ana Maja Anderluh Beginners Orientacijski Klub PolarisSLO  dns disq
David Bozic Beginners   71:57 (3) dns disq
Brina Nagy Beginners Orientacijski Klub PolarisSLO  dnf disq
Franz Winkler Beginners SPORTUNION KlagenfurtAUT  mp 58:09 (3) disq
Kal Kolmanics Beginners HSV KlagenfurtAUT  78:12 (8) disq
Viktoria Kulpovych Beginners Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  85:07 (9) disq
Marko Kern Beginners Hitre Želve KomendaSLO  mp disq
Herwig Hierzegger Beginners WATV WienAUT  62:43 (5) disq
Asja & Arne Nagy Beginners Orientacijski Klub PolarisSLO  87:18 (10) disq
Alvina Venhauer Beginners OLC Union ViktringAUT  57:34 (1) disq
Ute Hierzegger Beginners WATV WienAUT  73:30 (4) mp disq

Kids
1.Mija Jeraj Kids Orientacijski klub KomendaSLO  19:18 (1) 20:50 (1) 40:08
2.Anze Obid Kids OK AzimutSLO  20:16 (2) 23:13 (4) 43:29 +03:21
3.Manca Pahor Kids Orientacijski klub KomendaSLO  23:39 (3) 27:39 (7) 51:18 +11:10
4.Silvija Kern Kids Orientacijski klub KomendaSLO  30:02 (10) 26:47 (6) 56:49 +16:41
5.Lucia Meizer Kids SPORTUNION KlagenfurtAUT  25:35 (7) 38:43 (15) 64:18 +24:10
6.Kate Matti Kids HSV OL VillachAUT  28:11 (9) 37:15 (13) 65:26 +25:18
7.Žiga Sedej Kids OK AzimutSLO  27:00 (8) 65:14 (20) 92:14 +52:06
Ema Kepic Kids Kamniški orientacijski klubSLO  dns disq
Marinka Čerin Kids   96:13 (22) disq
Martin Podgoršek Kids OK TivoliSLO  33:56 (11) disq
Jakob Sandrisser Kids Naturfreunde VillachAUT  24:42 (4) disq
Tadej Ravnikar Kids Orientacijski Klub PolarisSLO  58:38 (18) disq
Bjorn Chudoba Kids OLC Union ViktringAUT  25:07 (6) disq
Hannah Sandrisser Kids Naturfreunde VillachAUT  24:42 (4) disq
Annika Binder Kids SPORTUNION KlagenfurtAUT  dns 38:30 (14) disq
Maja Bellotti Kids Orientacijski klub KomendaSLO  dns disq
Maj Skok Kids Orientacijski klub KomendaSLO  dns disq
Pija Brojan Kids Orientacijski klub KomendaSLO  62:36 (19) disq
Leila Ema Poženel Kids Orientacijski klub KomendaSLO  dnf 31:37 (12) disq
Ajda Prevodnik Kids Orientacijski klub KomendaSLO  29:11 (8) disq
Felix Germani Kids SSD-AŠZ GAJAITA  41:16 (12) dns disq
Lorenz Binder Kids SPORTUNION KlagenfurtAUT  dns dnf disq
Ajda Petek Kids Orientacijski klub KomendaSLO  22:03 (3) disq
Izabela Eržen Plavčak Kids Škofjeloški orientacijski klubSLO  dns mp disq
Brina Prevodnik Kids Orientacijski klub KomendaSLO  25:40 (5) disq
Zoja Žiga Janina Perko Kids Orientacijski klub KomendaSLO  44:46 (17) disq
Tin Šuc Kids Orientacijski klub KomendaSLO  65:20 (21) disq
Val Jarc Kids Orientacijski klub KomendaSLO  20:54 (2) disq
Mija Brojan Kids Orientacijski klub KomendaSLO  29:38 (9) disq
Laura Belllotti Kids Orientacijski klub KomendaSLO  mp disq
MAtic Kristan Kids Orientacijski klub KomendaSLO  30:47 (11) disq
Zoja Brojan Kids Orientacijski klub KomendaSLO  29:43 (10) disq
David Petek Kids Orientacijski klub KomendaSLO  44:15 (16) disq

M10
1.Anže Kölner M10 Orientacijski klub KomendaSLO  12:03 (1) 14:47 (2) 26:50
2.Drejc Malus M10 Orientacijski klub KomendaSLO  15:21 (4) 14:46 (1) 30:07 +03:17
3.Enej Šuc M10 Orientacijski klub KomendaSLO  13:20 (2) 20:38 (3) 33:58 +07:08
4.Rok Sedej M10 OK AzimutSLO  14:55 (3) 28:43 (6) 43:38 +16:48
5.Jannik Meizer M10 SPORTUNION KlagenfurtAUT  19:47 (5) 27:40 (4) 47:27 +20:37
Ažbe Perko M10 Orientacijski klub KomendaSLO  28:37 (5) disq
Martin Ferenc M10 OK TivoliSLO  mp disq

M12
1.Matej Ferluga M12 SSD-AŠZ GAJAITA  15:41 (4) 16:38 (1) 32:19
2.Rok Bogataj M12 OK AzimutSLO  14:45 (1) 17:45 (2) 32:30 +00:11
3.Rado Kalc M12 SSD-AŠZ GAJAITA  16:28 (5) 19:18 (3) 35:46 +03:27
4.Jonas Meizer M12 SPORTUNION KlagenfurtAUT  15:09 (2) 22:07 (6) 37:16 +04:57
5.David Sedej M12 OK AzimutSLO  16:32 (6) 21:16 (5) 37:48 +05:29
6.Jan Cokan M12 Orientacijski klub KomendaSLO  15:32 (3) 24:35 (8) 40:07 +07:48
7.Ožbej Malus M12 Orientacijski klub KomendaSLO  19:29 (9) 20:57 (4) 40:26 +08:07
8.Felix Zollner M12 SPORTUNION KlagenfurtAUT  28:29 (15) 32:20 (9) 60:49 +28:30
9.Jaka Seljak M12 Orientacijski klub KomendaSLO  25:19 (14) 36:10 (11) 61:29 +29:10
10.Florijan Kremžar M12 Orientacijski klub KomendaSLO  21:53 (13) 47:04 (12) 68:57 +36:38
Matej Bratož M12 Planinsko Društvo AjdovščinaSLO  31:55 (16) disq
Svit Rutar M12 OK TivoliSLO  48:46 (17) disq
Lovro Prevodnik M12 Orientacijski klub KomendaSLO  33:25 (10) disq
Oskar Foški M12 Orientacijski Klub PolarisSLO  17:58 (8) disq
Jakob Pečenko M12 Planinsko Društvo AjdovščinaSLO  20:10 (10) disq
Borut Gantar M12 OK AzimutSLO  17:50 (7) disq
Luka Cvelbar M12 OK AzimutSLO  21:26 (12) disq
Aljaž Škvarča M12 OK AzimutSLO  21:25 (11) disq
Svit Koder M12 OK TivoliSLO  dnf disq
Rok Ilovar M12 OK TivoliSLO  55:50 (13) disq
Nejc Trunk M12 Orientacijski klub KomendaSLO  23:29 (7) disq

M14
1.Nejc Turk M14 Orientacijski klub KomendaSLO  26:28 (1) 20:52 (1) 47:20
2.Luka Seljak M14 Orientacijski klub KomendaSLO  29:39 (2) 22:46 (3) 52:25 +05:05
3.Elia Oleotto M14 Team Friuli Venezia GiuliaITA  31:42 (4) 28:11 (5) 59:53 +12:33
4.Tilen Zupan M14 Orientacijski klub KomendaSLO  30:39 (3) 36:17 (7) 66:56 +19:36
5.Iusef Abdelbaky M14 Punto K Orienteering ASDITA  59:51 (6) 56:39 (9) 116:30 +69:10
6.Lev Žižek M14 OK AzimutSLO  71:59 (7) 88:37 (11) 160:36 +113:16
Jakob Novak M14 Planinsko Društvo AjdovščinaSLO  dns disq
Pietro Sergas M14 Punto K Orienteering ASDITA  34:47 (5) dns disq
Thomas Maier M14 Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  25:10 (4) disq
Ralf Bauer M14 Naturfreunde VillachAUT  63:45 (10) disq
Primož Gantar M14 OK AzimutSLO  mp disq
Roland Roch M14 Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  30:47 (6) disq
Elias Monsberger M14 Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  21:08 (2) disq
Florian Pfeifer-Wilfinger M14 Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  40:18 (8) disq

M16
1.Goran Polojaz M16 Team Friuli Venezia GiuliaITA  39:29 (1) 47:23 (3) 86:52
2.David Rapotz M16 Naturfreunde VillachAUT  40:17 (3) 47:08 (2) 87:25 +00:33
3.Natan Maj Poženel M16 Orientacijski klub KomendaSLO  39:58 (2) 49:34 (4) 89:32 +02:40
4.Martin Jevševar M16 OK BrežiceSLO  45:18 (4) 51:10 (6) 96:28 +09:36
5.Rok Kern M16 Orientacijski klub KomendaSLO  50:27 (6) 68:37 (9) 119:04 +32:12
6.Timotej Hribar M16 OK BrežiceSLO  74:54 (7) 92:33 (11) 167:27 +80:35
Julijan Kavčič M16 OK AzimutSLO  47:00 (5) disq
Fedja Močnik M16 Orientacijski Klub PolarisSLO  dnf disq
Andraž Samec M16 Planinsko Društvo AjdovščinaSLO  124:27 (12) disq
Luka Anderluh M16 Orientacijski Klub PolarisSLO  dns disq
Jakob Steinwender M16 SPORTUNION KlagenfurtAUT  dns 61:04 (8) disq
Matevž Kunc M16 OK TivoliSLO  58:21 (7) disq
Joel Prutsch M16 Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  50:13 (5) disq
Žan Slejko M16 Planinsko Društvo AjdovščinaSLO  dns disq
Peter Brabek M16 Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  46:34 (1) disq
Matteo Mirolo M16 Team Friuli Venezia GiuliaITA  mp 76:07 (10) disq
Aljaž Obid M16 OK AzimutSLO  mp dns disq

M18
1.Domen Kavčič M18 Orientacijski klub KomendaSLO  42:46 (1) 98:22 (1) 141:08
2.Marko Radovanovic M18 OK ParacinSRB  52:40 (2) 107:51 (4) 160:31 +19:23
3.Maximilian Steinwender M18 SPORTUNION KlagenfurtAUT  55:23 (3) 106:45 (3) 162:08 +21:00
Kilian Trummer M18 Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  dns disq
Gerald Tinkler M18 SPORTUNION KlagenfurtAUT  dnf 178:20 (5) disq
Georg Koffler M18 Naturfreunde VillachAUT  98:46 (2) disq
Elias Dobnik M18 OLC Union ViktringAUT  71:36 (4) dnf disq

M21A
1.Dušan Markovic M21A PSK PobedaSRB  52:46 (1) 96:35 (2) 149:21
2.Valentin Eržen M21A OK AzimutSLO  60:29 (4) 112:02 (3) 172:31 +23:10
Daniel Gotthardt M21A HSV Spittal/DrauAUT  100:52 (6) dns disq
Jure Kavčič M21A Orientacijski klub KomendaSLO  dnf disq
Jernej Zorman M21A Orientacijski klub KomendaSLO  113:53 (4) disq
Nejc Močnik M21A OK AzimutSLO  58:57 (3) disq
Tomaž Pust M21A Orientacijski klub KomendaSLO  61:14 (5) dns disq
Aljaž Černe M21A OK TivoliSLO  mp disq
Leo Holper M21A Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  84:59 (1) disq
Matej Škarabot M21A Orientacijski Klub PolarisSLO  53:16 (2) dns disq

M21B
1.Klemen Kenda M21B OK AzimutSLO  54:11 (3) 72:30 (2) 126:41
2.Franc Malus M21B Orientacijski klub KomendaSLO  53:33 (2) 77:00 (3) 130:33 +03:52
3.Andreas Tinkler M21B SPORTUNION KlagenfurtAUT  52:22 (1) 86:33 (6) 138:55 +12:14
4.Borut Seljak M21B Orientacijski klub KomendaSLO  58:36 (5) 85:52 (4) 144:28 +17:47
5.Emil Kacin M21B OK AzimutSLO  63:50 (7) 100:48 (8) 164:38 +37:57
6.Matej Vidič M21B OK AzimutSLO  83:33 (12) 85:58 (5) 169:31 +42:50
7.Timotej Šuc M21B Orientacijski klub KomendaSLO  58:59 (6) 119:12 (11) 178:11 +51:30
8.Marko Pahor M21B Orientacijski klub KomendaSLO  102:55 (13) 111:47 (10) 214:42 +88:01
Dejan Ilic M21B OK ParacinSRB  66:32 (10) dns disq
Aleksandar Milojković M21B OK ParacinSRB  66:15 (9) dns disq
Saš Močnik M21B Orientacijski Klub PolarisSLO  66:58 (11) disq
Boštjan Bogataj M21B OK AzimutSLO  57:37 (4) disq
Christian Pfeifer M21B Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  52:49 (1) disq
Luka Plavčak M21B Škofjeloški orientacijski klubSLO  disq
Simon Kurinčič M21B Orientacijski klub KomendaSLO  mp dns disq
Janez Zavrl M21B Orientacijski klub KomendaSLO  dns dns disq
Miha Korenjak M21B Orientacijski klub KomendaSLO  dns disq
Kristjan Gantar M21B OK AzimutSLO  64:19 (8) disq
Klemen Zibelnik M21B smucka.comSLO  101:32 (9) disq
Uroš Cankar M21B Škofjeloški orientacijski klubSLO  91:39 (7) disq

M21E
1.Simon Stanonik M21E OK AzimutSLO  45:26 (3) 136:07 (1) 181:33
2.Matija Razum M21E OK BrežiceSLO  43:44 (2) 140:00 (2) 183:44 +02:11
3.Sava Lazic M21E OK ParacinSRB  46:51 (5) 165:14 (3) 212:05 +30:32
4.Rafael Dobnik M21E OLC Union ViktringAUT  45:42 (4) 166:45 (4) 212:27 +30:54
Bojan Jevševar M21E OK BrežiceSLO  189:37 (5) disq
Curt Maier M21E ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTENAUT  mp disq
Alessandro Cecon M21E Friuli MTB & OrienteeringITA  66:26 (10) disq
Jaka Piltaver M21E OK BrežiceSLO  41:59 (1) mp disq
Denis Kokelj M21E Kamniški orientacijski klubSLO  67:55 (11) disq
Martin Binder M21E SPORTUNION KlagenfurtAUT  dns mp disq
Žan Ravnikar M21E Orientacijski klub KomendaSLO  48:45 (7) mp disq
Jure Zmrzlikar M21E Orientacijski klub KomendaSLO  mp disq
Matic Blaž M21E Orientacijski klub KomendaSLO  dns dns disq
Rajko Kračun M21E Kamniški orientacijski klubSLO  63:28 (9) disq
Boris Eržen M21E Škofjeloški orientacijski klubSLO  253:07 (6) disq
Maurizio Ficur M21E SSD-AŠZ GAJAITA  135:48 (12) mp disq
Tjaž Gantar M21E OK AzimutSLO  dns disq
Martin Schellander M21E HSV OL VillachAUT  dns disq
Ivan Boyadzhiev ml. M21E Mariborki OKSLO  48:13 (6) disq
Matjaž Štanfel M21E OK AzimutSLO  dns disq
Felix Meizer M21E SPORTUNION KlagenfurtAUT  49:41 (8) mp disq
Gregor Hvala M21E OK AzimutSLO  dnf disq

M35
1.Matej Sedej M35 OK AzimutSLO  56:03 (5) 118:47 (2) 174:50
2.Roberto Larotella M35 ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA  57:20 (6) 141:47 (5) 199:07 +24:17
3.Marko Obid M35 OK AzimutSLO  60:35 (7) 141:04 (4) 201:39 +26:49
4.Peter Ferluga M35 SSD-AŠZ GAJAITA  61:55 (9) 144:59 (6) 206:54 +32:04
Uroš Cvelbar M35 OK AzimutSLO  70:18 (11) disq
Primož Savinšek M35 Orientacijski Klub PolarisSLO  82:04 (12) disq
Miran Kolman M35 Kamniški orientacijski klubSLO  64:00 (10) disq
Gregor Chudoba M35 OLC Union ViktringAUT  60:49 (8) disq
Petar Delić M35 OK MaksimirCRO  87:27 (1) disq
Slobodan Veljovic M35 SK MAGIC MAPSRB  dns dns disq
Uwe Sandrisser M35 Naturfreunde VillachAUT  mp disq
Gregor Pavlič M35 SSD-AŠZ GAJAITA  129:45 (3) disq
Blaž Kölner M35 Orientacijski klub KomendaSLO  43:19 (1) disq
Stefano Collodet M35 Friuli MTB & OrienteeringITA  54:32 (4) disq
Bojan Jevševar M35 OK BrežiceSLO  45:29 (2) disq
Oleksandr Ievstafiev M35   47:28 (3) disq

M45
1.Andreas Grote M45 OLC SKOG FRIBOURGSUI  40:26 (1) 62:33 (2) 102:59
2.Aleš Poljanšek M45 OK AzimutSLO  42:13 (2) 70:46 (4) 112:59 +10:00
3.Miha Škarabot M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  45:40 (4) 72:54 (6) 118:34 +15:35
4.Andrea Rivetta M45 Semiperdo Orienteering ManiagoITA  51:50 (10) 72:19 (5) 124:09 +21:10
5.Josef Polster M45 HSV Spittal/DrauAUT  47:34 (5) 76:51 (8) 124:25 +21:26
6.Franz Unegg M45 SPORTUNION KlagenfurtAUT  51:28 (9) 73:17 (7) 124:45 +21:46
7.Arno Huss M45 SPORTUNION KlagenfurtAUT  61:48 (17) 65:01 (3) 126:49 +23:50
8.Gregor Zupan M45 Orientacijski klub KomendaSLO  50:23 (8) 82:43 (10) 133:06 +30:07
9.Helmut Wöllik M45 SPORTUNION KlagenfurtAUT  52:56 (11) 82:24 (9) 135:20 +32:21
10.Gregor Raj M45 OK Slovenj GradecSLO  58:21 (14) 86:17 (13) 144:38 +41:39
11.Robert Kunc M45 OK TivoliSLO  60:27 (15) 86:05 (12) 146:32 +43:33
12.Markus Thoman M45 SPORTUNION KlagenfurtAUT  55:48 (13) 101:19 (16) 157:07 +54:08
13.Aleš Zupan M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  60:35 (16) 100:26 (15) 161:01 +58:02
14.Igor Bončina M45 Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO  55:29 (12) 105:34 (18) 161:03 +58:04
15.David Matti M45 HSV OL VillachAUT  67:41 (20) 104:26 (17) 172:07 +69:08
Michael Steinwender M45 SPORTUNION KlagenfurtAUT  83:40 (11) disq
Griša Močnik M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  79:10 (22) disq
Marko Germani M45 SSD-AŠZ GAJAITA  109:07 (23) disq
Davor Pobega M45 OK TivoliSLO  mp 100:17 (14) disq
Miro Šalamun M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  50:02 (7) disq
Vojko Kacin M45 OK AzimutSLO  108:22 (19) disq
Slobodan Radovanovic M45 SK MAGIC MAPSRB  dns dns disq
Bernhard Venhauer M45 OLC Union ViktringAUT  43:00 (3) disq
Andrej Cimerman M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  47:37 (6) disq
Valter Foški M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  64:44 (19) disq
Dušan Smole M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  75:27 (21) dns disq
Robert Benko M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  64:10 (18) disq
Dalibor Radovan M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  113:05 (20) disq
Gregor Anderluh M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  mp disq
Janez Pretnar M45 Kamniški orientacijski klubSLO  58:52 (1) disq

M55
1.Max Habenicht M55 SPORTUNION KlagenfurtAUT  35:44 (1) 66:16 (4) 102:00
2.Bruno Scherr M55 Naturfreunde Steuerberg OLGAUT  36:47 (2) 67:24 (5) 104:11 +02:11
3.Robert Mandl M55 SPORTUNION KlagenfurtAUT  43:18 (5) 62:41 (1) 105:59 +03:59
4.Stefano Zonato M55 OLG RegensburgGER  40:11 (4) 65:56 (2) 106:07 +04:07
5.Christian Gotthardt M55 HSV Spittal/DrauAUT  45:53 (7) 70:19 (6) 116:12 +14:12
6.Raimund Scheiber M55 HSV Spittal/DrauAUT  56:29 (10) 74:20 (7) 130:49 +28:49
7.Günther Dobnik M55 OLC Union ViktringAUT  53:04 (9) 80:52 (8) 133:56 +31:56
8.Aleš Borštnik M55 OK TivoliSLO  76:20 (12) 103:09 (11) 179:29 +77:29
Silvij Močnik M55 OK AzimutSLO  38:27 (3) disq
Günter Kradischnig M55 Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  66:09 (3) disq
Marijan Leban M55 OK AzimutSLO  97:22 (10) disq
Dušan Kotar M55 Škofjeloški orientacijski klubSLO  dnf 115:18 (12) disq
Stanko Čufer M55 Planinsko Društvo AjdovščinaSLO  44:12 (6) disq
Ivo Kete M55 Planinsko Društvo AjdovščinaSLO  mp disq
Bernhard Lieber M55 HSV OL VillachAUT  63:02 (11) dns disq
Aleš Čerin M55 OK TivoliSLO  81:52 (9) disq
Ivan Boyadzhiev M55 Mariborki OKSLO  50:37 (8) disq
Rudolf Lohnauer M55 HSV OL VillachAUT  141:38 (13) disq

M65
1.Wolfgang Germ M65 Naturfreunde KühnsdorfAUT  40:44 (1) 64:01 (2) 104:45
2.Charles Nelson M65 OK AzimutSLO  44:08 (3) 64:29 (3) 108:37 +03:52
3.Günther Prommer M65 NF BrücklAUT  56:32 (6) 62:40 (1) 119:12 +14:27
4.Vlado Sedej M65 OK AzimutSLO  43:27 (2) 75:58 (4) 119:25 +14:40
5.Janko Lapajne M65 OK AzimutSLO  51:01 (5) 84:44 (5) 135:45 +31:00
6.Gianfranco Siega M65 SSD-AŠZ GAJAITA  48:49 (4) 108:16 (6) 157:05 +52:20
Karl Kolmanics M65 HSV KlagenfurtAUT  67:22 (7) dns disq
Zdenko Pavlič M65 SSD-AŠZ GAJAITA  dns disq

Open
Dragan Krivičić Open OK StražilovoSRB  dnf disq
Igor Dućak Open OK StražilovoSRB  97:58 (4) disq
Aleš Ferenc Open OK TivoliSLO  99:16 (5) disq
Aleksandar Milojković Open OK ParacinSRB  95:50 (3) disq
Andrej Žnidarič Open   dns disq
Dejan Ilić Open OK ParacinSRB  mp disq
Andrea Rass - Venhauer Open OLC Union ViktringAUT  59:04 (1) disq
Goran Nagy Open Orientacijski Klub PolarisSLO  74:02 (1) disq
Andraž Ravnikar Open Orientacijski Klub PolarisSLO  74:27 (2) disq
Bernhard Lieber Open HSV OL VillachAUT  mp disq

W10
1.Ajda Jeraj W10 Orientacijski klub KomendaSLO  12:41 (1) 16:16 (1) 28:57
2.Lili Ivana Raj W10 OK Slovenj GradecSLO  15:27 (2) 23:05 (2) 38:32 +09:35
3.Maria Henry W10 SSD-AŠZ GAJAITA  19:06 (6) 25:07 (3) 44:13 +15:16
4.Zarja Žižek W10 OK AzimutSLO  19:15 (7) 25:15 (4) 44:30 +15:33
5.Ajda Jarc W10 Orientacijski klub KomendaSLO  18:47 (4) 26:52 (5) 45:39 +16:42
6.Nika Eržen W10 OK AzimutSLO  18:55 (5) 30:25 (6) 49:20 +20:23
7.Miša Andrejc W10 OK Slovenj GradecSLO  20:49 (9) 33:54 (8) 54:43 +25:46
Ajda Škvarča W10 OK AzimutSLO  17:26 (3) disq
Mila Cvelbar W10 OK AzimutSLO  29:51 (10) disq
Klara Kremžar W10 Orientacijski klub KomendaSLO  dns dns disq
Sara Delić W10 OK JelenCRO  dns disq
Brina Gantar W10 OK AzimutSLO  20:12 (8) disq
Dora Delić W10 OK JelenCRO  33:51 (7) disq

W12
1.Neža Obid W12 OK AzimutSLO  13:13 (1) 17:47 (3) 31:00
2.Nea Eržen W12 OK AzimutSLO  14:03 (2) 17:03 (2) 31:06 +00:06
3.Brina Kölner W12 Orientacijski klub KomendaSLO  18:19 (4) 16:55 (1) 35:14 +04:14
4.Patricija Kern W12 Orientacijski klub KomendaSLO  18:54 (5) 24:01 (4) 42:55 +11:55
5.Jana Močnik W12 OK AzimutSLO  19:32 (6) 26:34 (5) 46:06 +15:06
6.Nikolina Ugrin W12 OK TivoliSLO  21:55 (8) 30:26 (7) 52:21 +21:21
7.Katharina Dareb W12 SPORTUNION KlagenfurtAUT  21:43 (7) 35:55 (9) 57:38 +26:38
8.Ema Pika Raj W12 OK Slovenj GradecSLO  34:56 (9) 34:41 (8) 69:37 +38:37
Lara Kepic W12 Kamniški orientacijski klubSLO  43:53 (10) disq
Maša Macedoni W12 OK TivoliSLO  59:55 (10) disq
Klara Mahkovec W12 Planinsko Društvo AjdovščinaSLO  dns disq
Neža Trunk W12 Orientacijski klub KomendaSLO  mp disq
Špela Majdič W12 OK AzimutSLO  17:31 (3) disq
Kristina Vuilova W12 OK TivoliSLO  dns disq
Mojca Kunc W12 OK TivoliSLO  29:34 (6) disq

W14
1.Lisa Rivetta W14 Semiperdo Orienteering ManiagoITA  34:59 (1) 41:51 (4) 76:50
2.Nicole Winkler W14 SPORTUNION KlagenfurtAUT  40:31 (4) 37:24 (3) 77:55 +01:05
3.Lucija Kremžar W14 Orientacijski klub KomendaSLO  41:35 (6) 37:14 (2) 78:49 +01:59
4.Nastja Ferluga W14 Team Friuli Venezia GiuliaITA  41:26 (5) 43:00 (5) 84:26 +07:36
5.Gaia Henry W14 SSD-AŠZ GAJAITA  36:50 (3) 53:16 (7) 90:06 +13:16
6.Tinka Ferenc W14 OK TivoliSLO  45:59 (7) 54:34 (8) 100:33 +23:43
Elena Unegg W14 SPORTUNION KlagenfurtAUT  53:48 (8) dns disq
Zala Lozar W14 Planinsko Društvo AjdovščinaSLO  mp disq
Annika Winkler W14 SPORTUNION KlagenfurtAUT  mp 43:40 (6) disq
Hana Mamič W14 Planinsko Društvo AjdovščinaSLO  54:34 (9) disq
Laura Venhauer W14 OLC Union ViktringAUT  35:42 (2) disq
Pia Ilovar W14 OK TivoliSLO  dns disq
Vita Malus W14 Orientacijski klub KomendaSLO  30:50 (1) disq

W16
1.Teja Tušar W16 OK AzimutSLO  36:08 (1) 68:08 (1) 104:16
2.Tina Kern W16 Orientacijski klub KomendaSLO  40:08 (2) 75:18 (3) 115:26 +11:10
3.Stella Cignini W16 Team Friuli Venezia GiuliaITA  48:57 (4) 74:59 (2) 123:56 +19:40
4.Nika Ravnikar W16 Orientacijski klub KomendaSLO  43:17 (3) 91:07 (5) 134:24 +30:08
5.Anja Škarabot W16 Orientacijski Klub PolarisSLO  59:11 (8) 98:11 (6) 157:22 +53:06
6.Marlene Unegg W16 SPORTUNION KlagenfurtAUT  94:59 (11) 110:02 (7) 205:01 +100:45
7.Johanna Thoman W16 SPORTUNION KlagenfurtAUT  100:12 (12) 158:01 (8) 258:13 +153:57
Anna Angermann W16 SPORTUNION KlagenfurtAUT  54:41 (7) dns disq
Karin Pust W16 Orientacijski klub KomendaSLO  51:28 (6) dnf disq
Luna Henry W16 SSD-AŠZ GAJAITA  49:59 (5) mp disq
Katarina Eva Anderluh W16 Orientacijski Klub PolarisSLO  74:05 (10) disq
Manja Leban W16 OK AzimutSLO  81:17 (4) disq
Tajda Razpet W16 OK AzimutSLO  66:13 (9) disq

W18
1.Zala Zavrl W18 Orientacijski klub KomendaSLO  50:55 (1) 69:51 (1) 120:46
2.Iris Pecorari W18 Team Friuli Venezia GiuliaITA  54:58 (3) 81:33 (4) 136:31 +15:45
3.Deja Razpet W18 OK AzimutSLO  51:53 (2) 84:44 (5) 136:37 +15:51
Dora Zeiner W18 Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  78:14 (3) disq
Anna Unegg W18 SPORTUNION KlagenfurtAUT  78:22 (4) disq
Marie Maier W18 Steirischer OrientierungslaufverbandAUT  dnf disq
Ana Pia Pogačar W18 Orientacijski klub KomendaSLO  74:57 (2) disq
Zala Serženta Seljak W18 OK AzimutSLO  88:26 (6) disq

W21B
1.Johanna Gustas W21B SPORTUNION KlagenfurtAUT  52:49 (1) 64:42 (1) 117:31
2.Julija Ferenc W21B OK TivoliSLO  56:16 (2) 70:46 (3) 127:02 +09:31
3.Tina Močnik W21B Orientacijski klub KomendaSLO  60:27 (3) 75:58 (4) 136:25 +18:54
4.Marta Malus W21B Orientacijski klub KomendaSLO  119:15 (5) 133:51 (7) 253:06 +135:35
Alenka Vuga Seljak W21B Orientacijski klub KomendaSLO  88:22 (6) disq
Spela Bogataj W21B Orientacijski klub KomendaSLO  dnf dns disq
Maja Obid W21B OK AzimutSLO  105:49 (4) dnf disq
Lana Štrumbelj W21B Orientacijski Klub PolarisSLO  81:00 (5) disq
Nataša Bogataj W21B OK AzimutSLO  122:54 (6) disq
Nika Močnik W21B OK AzimutSLO  mp disq
Damjana Gantar W21B OK AzimutSLO  dnf disq
Ursula Binder W21B SPORTUNION KlagenfurtAUT  dns 66:55 (2) disq
Maja Istenič W21B OK AzimutSLO  164:21 (8) disq

W21E
1.Mojca Flerin Drevenšek W21E Kamniški orientacijski klubSLO  57:14 (1) 123:43 (1) 180:57
2.Nuša Jeram W21E OK AzimutSLO  57:23 (2) 128:01 (2) 185:24 +04:27
3.Tina Zagorc W21E Kamniški orientacijski klubSLO  74:22 (7) 168:44 (5) 243:06 +62:09
4.Barbara Winkler W21E SPORTUNION KlagenfurtAUT  70:49 (5) 172:23 (6) 243:12 +62:15
5.Karin Cescon W21E Punto K Orienteering ASDITA  86:02 (12) 186:11 (7) 272:13 +91:16
Mirja Pavić W21E OK JapeticCRO  143:47 (3) disq
Brina Foški W21E Orientacijski Klub PolarisSLO  79:33 (11) disq
Nika Poljanšek W21E OK AzimutSLO  68:09 (4) dns disq
Elisabeth Sandrisser W21E Naturfreunde VillachAUT  58:19 (3) disq
Barbara Kmetec W21E Kamniški orientacijski klubSLO  89:31 (13) mp disq
Anica Hribar W21E OK BrežiceSLO  154:50 (4) disq
Barbara Jolič W21E   mp disq
Regina Habenicht W21E SPORTUNION KlagenfurtAUT  mp disq
Lara Gantar W21E OK AzimutSLO  75:39 (8) disq
Polona Jezeršek W21E Orientacijski klub KomendaSLO  78:26 (10) disq
Monika Ravnikar W21E Orientacijski klub KomendaSLO  78:08 (9) disq
Chiara Dalla Santa W21E G.S. PavioneSUI  71:36 (6) disq

W35
1.Clizia Zambiasi W35 Semiperdo Orienteering ManiagoITA  52:22 (2) 81:11 (1) 133:33
2.Ana Pribaković Borštnik W35 OK TivoliSLO  51:30 (1) 83:29 (2) 134:59 +01:26
3.Petja Balažič W35 OK Slovenj GradecSLO  65:05 (5) 96:49 (3) 161:54 +28:21
4.Chiara Sepin W35 SSD-AŠZ GAJAITA  69:54 (6) 99:18 (4) 169:12 +35:39
5.Irmgard Steinwender W35 SPORTUNION KlagenfurtAUT  81:23 (10) 101:10 (5) 182:33 +49:00
6.Saša Žižek W35 OK AzimutSLO  74:13 (8) 117:18 (6) 191:31 +57:58
7.Petra Paradiž W35 Orientacijski klub KomendaSLO  70:53 (7) 123:15 (8) 194:08 +60:35
8.Barbara Angermann W35 SPORTUNION KlagenfurtAUT  82:52 (12) 143:29 (9) 226:21 +92:48
Ana Plavčak W35 Škofjeloški orientacijski klubSLO  120:58 (7) disq
Mojca Foški W35 Orientacijski Klub PolarisSLO  62:56 (4) disq
Lidija Benigar W35 Kamniški orientacijski klubSLO  dns disq
Katja Kobentar W35 Kamniški orientacijski klubSLO  76:22 (9) disq
Petra Stojan W35 Orientacijski klub KomendaSLO  128:35 (15) dns disq
Andrea Dareb W35 SPORTUNION KlagenfurtAUT  81:49 (11) mp disq
Sara Gaion W35 ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA  93:17 (14) dns disq
Marta Canal W35 Friuli MTB & OrienteeringITA  91:14 (13) disq
Anica Hribar W35 OK BrežiceSLO  55:02 (3) disq
Natasha Petrovic W35 SK MAGIC MAPSRB  dns dns disq

W45
1.Romana Zupan W45 Orientacijski klub KomendaSLO  54:18 (1) 83:13 (2) 137:31
2.Elena Snidero W45 SSD-AŠZ GAJAITA  65:38 (3) 112:46 (4) 178:24 +40:53
3.Nadia van Buuren W45 ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA  59:26 (2) 130:37 (6) 190:03 +52:32
4.Maria Zollner W45 SPORTUNION KlagenfurtAUT  97:33 (11) 111:10 (3) 208:43 +71:12
5.Irma Pretnar W45 Kamniški orientacijski klubSLO  85:21 (7) 133:09 (7) 218:30 +80:59
6.Alenka Škarabot W45 Orientacijski Klub PolarisSLO  83:40 (6) 136:18 (9) 219:58 +82:27
7.Kerstin Thoman W45 SPORTUNION KlagenfurtAUT  87:08 (9) 135:10 (8) 222:18 +84:47
8.Maja Zaman Groff W45 OK AzimutSLO  86:30 (8) 193:02 (11) 279:32 +142:01
Regina Habenicht W45 SPORTUNION KlagenfurtAUT  63:11 (1) disq
Marija Anderluh W45 Orientacijski Klub PolarisSLO  dns disq
Damjana Jerše W45 Orientacijski Klub PolarisSLO  91:05 (10) dnf disq
Maruša Debeljak W45 Orientacijski Klub PolarisSLO  80:53 (5) disq
Marjanca Poljanšek W45 OK AzimutSLO  145:01 (10) disq
Maja Prosen W45 Orientacijski klub KomendaSLO  74:04 (4) dnf disq
Christine Unegg W45 SPORTUNION KlagenfurtAUT  mp 116:18 (5) disq

W55
1.Marirosa Hechich W55 Semiperdo Orienteering ManiagoITA  59:02 (1) 116:04 (1) 175:06
Ursula Maier W55 ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTENAUT  70:42 (2) disq
Chiara Rajgelj W55 SSD-AŠZ GAJAITA  80:34 (3) disq

W65
1.Martha Prommer W65 NF BrücklAUT  47:28 (1) 89:12 (1) 136:40
2.Astrid Kolmanics W65 HSV KlagenfurtAUT  77:29 (2) 115:31 (2) 193:00 +56:20