v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
ZL 9 - klasika->Results
Stage:
v

Pos.NameClass ClubCountry Time1 Time

A
1.Jernej Zorman A Orientacijski klub KomendaSLO  33:05 (1) 33:05
2.Gregor Hvala A OK AzimutSLO  34:48 (2) 34:48 +01:43
3.Blaž Kölner A Orientacijski klub KomendaSLO  46:17 (3) 46:17 +13:12
4.Katja Babič A Orientacijski klub KomendaSLO  48:08 (4) 48:08 +15:03
5.Miha Škarabot A Orientacijski Klub PolarisSLO  50:18 (5) 50:18 +17:13
6.Tina Kern A Orientacijski klub KomendaSLO  52:23 (6) 52:23 +19:18
7.Silvo Babič A Orientacijski klub KomendaSLO  52:36 (7) 52:36 +19:31
8.Tomaž Pust A Orientacijski klub KomendaSLO  52:49 (8) 52:49 +19:44
9.Mojca Flerin Drevenšek A Kamniški orientacijski klubSLO  53:00 (9) 53:00 +19:55
10.Tomaž Kremžar A Orientacijski klub KomendaSLO  55:07 (10) 55:07 +22:02
11.Marko Obid A OK AzimutSLO  56:40 (11) 56:40 +23:35
12.Teja Tušar A OK AzimutSLO  57:01 (12) 57:01 +23:56
13.Valentin Eržen A OK AzimutSLO  57:40 (13) 57:40 +24:35
14.Polona Jezeršek A Orientacijski klub KomendaSLO  60:07 (14) 60:07 +27:02
15.Zala Zavrl A Orientacijski klub KomendaSLO  60:30 (15) 60:30 +27:25
16.Robert Kunc A OK TivoliSLO  60:51 (16) 60:51 +27:46
17.Peter Vovk A   64:02 (17) 64:02 +30:57
18.Ana Pia Pogačar A Orientacijski klub KomendaSLO  65:38 (18) 65:38 +32:33
19.Gregor Pavlič A SSD-AŠZ GAJAITA  65:54 (19) 65:54 +32:49
20.Klemen Kenda A OK AzimutSLO  66:54 (20) 66:54 +33:49
21.Natan Maj Poženel A Orientacijski klub KomendaSLO  70:16 (21) 70:16 +37:11
22.Barbara Kmetec A Kamniški orientacijski klubSLO  73:10 (22) 73:10 +40:05
23.Nejc Turk A Orientacijski klub KomendaSLO  73:13 (23) 73:13 +40:08
24.Boris Eržen A Škofjeloški orientacijski klubSLO  82:40 (24) 82:40 +49:35
25.Davor Pobega A OK TivoliSLO  84:08 (25) 84:08 +51:03
Igor Bončina A Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO  mp disq
Janez Pretnar A Kamniški orientacijski klubSLO  dns disq

B
1.Miha Korenjak B Orientacijski klub KomendaSLO  43:24 (1) 43:24
2.Neža Obid B OK AzimutSLO  44:16 (2) 44:16 +00:52
3.Jan Cokan B Orientacijski klub KomendaSLO  48:32 (3) 48:32 +05:08
4.Ales Ferenc B OK TivoliSLO  48:39 (4) 48:39 +05:15
5.Nea Eržen B OK AzimutSLO  50:44 (5) 50:44 +07:20
6.Tina Močnik B Orientacijski klub KomendaSLO  52:59 (6) 52:59 +09:35
7.Tilen Zupan B Orientacijski klub KomendaSLO  53:00 (7) 53:00 +09:36
8.Ana Plavčak B Škofjeloški orientacijski klubSLO  55:05 (8) 55:05 +11:41
9.David Sedej B OK AzimutSLO  57:30 (9) 57:30 +14:06
10.Timotej Šuc B Orientacijski klub KomendaSLO  57:32 (10) 57:32 +14:08
11.Petra Paradiž B Orientacijski klub KomendaSLO  59:49 (11) 59:49 +16:25
12.Lana Mohorič B OK AzimutSLO  59:53 (12) 59:53 +16:29
13.Alenka Vuga Seljak B Orientacijski klub KomendaSLO  59:54 (13) 59:54 +16:30
14.Irena Hacin Kölner B Orientacijski klub KomendaSLO  61:43 (14) 61:43 +18:19
15.Roman Sladič B Škofjeloški orientacijski klubSLO  63:55 (15) 63:55 +20:31
16.Maja Obid B OK AzimutSLO  65:58 (16) 65:58 +22:34
17.Spela Bogataj B Orientacijski klub KomendaSLO  67:41 (17) 67:41 +24:17
18.Vlado Sedej B OK AzimutSLO  68:07 (18) 68:07 +24:43
19.Andrej Korelc B Orientacijski klub KomendaSLO  69:27 (19) 69:27 +26:03
20.Janko Lapajne B OK AzimutSLO  71:40 (20) 71:40 +28:16
21.Božo Bizjak B OK AzimutSLO  73:42 (21) 73:42 +30:18
22.Abigael Vanessa Boncina B Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO  74:10 (22) 74:10 +30:46
23.Nikolina Ugrin B OK TivoliSLO  75:22 (23) 75:22 +31:58
24.Janez Zavrl B Orientacijski klub KomendaSLO  76:24 (24) 76:24 +33:00
25.Izak Cafnik B Orientacijski klub KomendaSLO  76:31 (25) 76:31 +33:07
26.Grega Cokan B   76:51 (26) 76:51 +33:27
27.Zdenko Pavlič B SSD-AŠZ GAJAITA  90:31 (27) 90:31 +47:07
28.Maja Istenič B OK AzimutSLO  95:26 (28) 95:26 +52:02
29.Katarina Sedej B OK AzimutSLO  96:57 (29) 96:57 +53:33
30.Matej Sedej B OK AzimutSLO  97:21 (30) 97:21 +53:57
31.Elena Gombač Šuc B Orientacijski klub KomendaSLO  99:45 (31) 99:45 +56:21
32.Romana Zupan B Orientacijski klub KomendaSLO  99:48 (32) 99:48 +56:24
33.Petra Stojan B Orientacijski klub KomendaSLO  146:34 (33) 146:34 +103:10
Marko Kern B Orientacijski klub KomendaSLO  dnf disq
Jaka Ogrinc B Orientacijski klub KomendaSLO  dns disq
Anja Škarabot B Orientacijski Klub PolarisSLO  mp disq
Blaž Jeraj B Orientacijski klub KomendaSLO  dnf disq
Matjaž Ferenc B OK TivoliSLO  dnf disq
Irma Pretnar B Kamniški orientacijski klubSLO  dns disq
Lara Zupan B Orientacijski klub KomendaSLO  dns disq
Natalija Kunc Rešek B OK TivoliSLO  dnf disq

C
1.Brina Kölner C Orientacijski klub KomendaSLO  15:01 (1) 15:01
2.Enej Šuc C Orientacijski klub KomendaSLO  17:22 (2) 17:22 +02:21
3.Jakob Kurinčič C Orientacijski klub KomendaSLO  20:34 (3) 20:34 +05:33
4.Florijan Kremžar C Orientacijski klub KomendaSLO  21:41 (4) 21:41 +06:40
5.Rok Sedej C OK AzimutSLO  24:38 (5) 24:38 +09:37
6.Mija Jeraj C Orientacijski klub KomendaSLO  27:22 (6) 27:22 +12:21
7.Ajda Jarc C Orientacijski klub KomendaSLO  27:34 (7) 27:34 +12:33
8.Verena in Tamara Golmajer Škerjanec C   27:46 (8) 27:46 +12:45
9.Ajda Jeraj C Orientacijski klub KomendaSLO  28:24 (9) 28:24 +13:23
10.Patricija Kern C Orientacijski klub KomendaSLO  29:39 (10) 29:39 +14:38
11.Kevin Kerčmar C OK AzimutSLO  33:08 (11) 33:08 +18:07
12.Val Jarc C Orientacijski klub KomendaSLO  33:36 (12) 33:36 +18:35
13.Leila Ema Poženel C Orientacijski klub KomendaSLO  33:38 (13) 33:38 +18:37
14.Zala Zafošnik C   35:20 (14) 35:20 +20:19
15.Katarina Kremžar C Orientacijski klub KomendaSLO  36:15 (15) 36:15 +21:14
16.Urban in Iztok Stare C   36:48 (16) 36:48 +21:47
17.Rok in Tomaž Frantar C   37:03 (17) 37:03 +22:02
18.Olga in Brina Frantar C Orientacijski klub KomendaSLO  38:52 (18) 38:52 +23:51
19.Anže Kölner C Orientacijski klub KomendaSLO  40:38 (19) 40:38 +25:37
20.Miha Zafošnik C   41:42 (20) 41:42 +26:41
21.Pia in Jakob Ogrinc C Orientacijski klub KomendaSLO  42:17 (21) 42:17 +27:16
22.Sandi Rajer C   42:53 (22) 42:53 +27:52
23.Klara Kremžar C Orientacijski klub KomendaSLO  43:24 (23) 43:24 +28:23
24.Nika Eržen C OK AzimutSLO  45:08 (24) 45:08 +30:07
25.Žiga Sedej C OK AzimutSLO  45:26 (25) 45:26 +30:25
26.Izabela Eržen Plavčak C Škofjeloški orientacijski klubSLO  48:00 (26) 48:00 +32:59
27.Tin Šuc C Orientacijski klub KomendaSLO  49:03 (27) 49:03 +34:02
27.Rok Malič C   49:03 (27) 49:03 +34:02
29.Jerca Kurinčič C Orientacijski klub KomendaSLO  51:17 (29) 51:17 +36:16
30.Staša Pančuh C Orientacijski klub KomendaSLO  56:23 (30) 56:23 +41:22
31.Tit in Matic Golmajer Škerjanec C   59:44 (31) 59:44 +44:43
31.Silva Hamberger C   59:44 (31) 59:44 +44:43
33.Matjaz Hozjan C   60:29 (33) 60:29 +45:28
Andreja Kancler C   dns disq
Lidija in Lejla Pirc Stare C   dns disq
Vianez Bončina C Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO  disq