v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
FEDOCV. 1ª LPVC IV Trofeu d'Orientació Ciutat de Llíria->Results
Stage:
v

Pos.NameClass ClubCountry Time1 Time

Categoria D-A
1.Ainhoa Sánchez Oficialdegui Categoria D-A CCValenciaESP  60:21 (1) 60:21
2.Mila Vila Descals Categoria D-A UPV-OESP  63:31 (2) 63:31 +03:10
3.Ana Pablos Monzo Categoria D-A SingletrackmaniaESP  66:46 (3) 66:46 +06:25
4.Monika Pablos Monzo Categoria D-A SingletrackmaniaESP  69:05 (4) 69:05 +08:44
5.Susana Peinado Categoria D-A Valencia OrientaciónESP  72:58 (5) 72:58 +12:37
6.Merche Redolat Categoria D-A IndependienteESP  100:10 (6) 100:10 +39:49
7.Carolina Carratala Sanchez Categoria D-A UPV-OESP  104:54 (7) 104:54 +44:33
7.Begoña Collado Boira Categoria D-A IndependienteESP  104:54 (7) 104:54 +44:33
9.Maria Albiol Raga Categoria D-A IndependienteESP  159:24 (9) 159:24 +99:03
Laura Trilles Olaso Categoria D-A IndependienteESP  dns disq
Debora Torres Escuriola Categoria D-A UPV-OESP  dnf disq
Laura García Perdomo Categoria D-A Verd3ESP  dnf disq

Categoria D-B
1.Cristina Sorolla Ballesta Categoria D-B Valencia OrientaciónESP  50:02 (1) 50:02
2.Marta López Quero Categoria D-B IndependienteESP  52:57 (2) 52:57 +02:55
3.Maria Magdalena Roig Oliver Categoria D-B Verd3ESP  54:58 (3) 54:58 +04:56
4.Rosa Lonjedo Barceló Categoria D-B ADCONESP  57:01 (4) 57:01 +06:59
5.Cristina Torres Machi Categoria D-B IndependienteESP  57:40 (5) 57:40 +07:38
6.Marta Torres Machí Categoria D-B IndependienteESP  60:55 (6) 60:55 +10:53
7.Victoria Verdet González Categoria D-B IndependienteESP  62:44 (7) 62:44 +12:42
8.Inmaculada Burguera Categoria D-B Verd3ESP  67:54 (8) 67:54 +17:52
9.Ildiko Simon Categoria D-B SiMePierdoESP  69:10 (9) 69:10 +19:08
10.Cristina Vendrell Categoria D-B S.D. CorrecaminosESP  70:59 (10) 70:59 +20:57
11.Carmen Perona Morales Categoria D-B Valencia OrientaciónESP  71:42 (11) 71:42 +21:40
12.Leticia Eva García Riquelme Categoria D-B CCValenciaESP  78:12 (12) 78:12 +28:10
13.Rosa Casado Tarin Categoria D-B S.D. CorrecaminosESP  78:42 (13) 78:42 +28:40
14.Amparo Sorolla Ballesta Categoria D-B Valencia OrientaciónESP  84:01 (14) 84:01 +33:59
15.Neus Grau Categoria D-B IndependienteESP  84:10 (15) 84:10 +34:08
16.María Teresa Bellido Díaz Categoria D-B C.E. Universitat de ValènciaESP  87:34 (16) 87:34 +37:32
17.Gabriela Munares Categoria D-B IndependienteESP  89:01 (17) 89:01 +38:59
18.Teresa Vidal Ferrando Categoria D-B IndependienteESP  98:55 (18) 98:55 +48:53
19.Yovana Redondo Villa Categoria D-B IndependienteESP  116:44 (19) 116:44 +66:42
20.Montserrat Puigsech Garcia Categoria D-B IndependienteESP  147:32 (20) 147:32 +97:30
21.Marina Tamarit Villarroya Categoria D-B Valencia OrientaciónESP  155:10 (21) 155:10 +105:08
22.Angeles Royuela Categoria D-B IndependienteESP  159:02 (22) 159:02 +109:00
23.Silvia Serrano Fernández Categoria D-B Escolar - IES Ramon LlullESP  159:37 (23) 159:37 +109:35
Raquel Piqueras Pascual Categoria D-B CCValenciaESP  dns disq
Cristina Martínez Bayona Categoria D-B Verd3ESP  dnf disq
Olga Martinez Categoria D-B IndependienteESP  mp disq

Categoria D-C
1.Andrea Boronat Navarro Categoria D-C IndependienteESP  23:43 (1) 23:43
2.Maria Jover Belmar Categoria D-C S.D. CorrecaminosESP  32:03 (2) 32:03 +08:20
3.Raquel Jover Belmar Categoria D-C S.D. CorrecaminosESP  33:37 (3) 33:37 +09:54
4.María Pilar Arguedas Cervera Categoria D-C IndependienteESP  34:33 (4) 34:33 +10:50
4.Lorena Soler Moll Categoria D-C IndependienteESP  34:33 (4) 34:33 +10:50
6.Sonia Plumed Soler Categoria D-C IndependienteESP  34:34 (6) 34:34 +10:51
7.María del Mar Viñes Boronat Categoria D-C IndependienteESP  36:53 (7) 36:53 +13:10
8.Irene Boronat Navarro Categoria D-C IndependienteESP  36:54 (8) 36:54 +13:11
9.Inés Viñes Boronat Categoria D-C IndependienteESP  38:04 (9) 38:04 +14:21
10.Marta Codina Martinez Categoria D-C S.D. CorrecaminosESP  38:37 (10) 38:37 +14:54
11.Rosa María Romero Rubio Categoria D-C IndependienteESP  39:29 (11) 39:29 +15:46
12.M. Dolores Cortés Jándula Categoria D-C IndependienteESP  39:36 (12) 39:36 +15:53
13.Julia Ribes Coloma Categoria D-C IndependienteESP  41:29 (13) 41:29 +17:46
13.Maite Martinez Sanchez Categoria D-C S.D. CorrecaminosESP  41:29 (13) 41:29 +17:46
15.Noemi Martinez Sanchez Categoria D-C S.D. CorrecaminosESP  41:53 (15) 41:53 +18:10
16.Itziar Siurana Fernandez Categoria D-C IndependienteESP  42:50 (16) 42:50 +19:07
17.Maria Ribes Coloma Categoria D-C IndependienteESP  44:50 (17) 44:50 +21:07
18.Alicia Pepiol Picot Categoria D-C AMPA CEIP J.Ma.Boquera (Carcaixent)ESP  47:14 (18) 47:14 +23:31
19.Laia Zaragozá Pepiol Categoria D-C AMPA CEIP J.Ma.Boquera (Carcaixent)ESP  47:30 (19) 47:30 +23:47
20.Amparo Pons Pons Categoria D-C AMPA CEIP J.Ma.Boquera (Carcaixent)ESP  49:06 (20) 49:06 +25:23
21.Isabel Rodenas Gomez Categoria D-C Valencia OrientaciónESP  55:24 (21) 55:24 +31:41
22.Gemma Navarro Cardona Categoria D-C Valencia OrientaciónESP  57:18 (22) 57:18 +33:35
23.Gala Maria Gonzalez Brisa Categoria D-C IndependienteESP  58:28 (23) 58:28 +34:45
24.Elisa Garcia Sospedra Categoria D-C IndependienteESP  76:29 (24) 76:29 +52:46
Sara Jover Belmar Categoria D-C S.D. CorrecaminosESP  dns disq
Isabel Perez Bartual Categoria D-C IndependienteESP  dns disq
Marta Colomer Bel Categoria D-C LA SALLE COLLEGI PATERNAESP  mp disq

Categoria H-A
1.Sergio Aranda Escriche Categoria H-A Verd3ESP  38:59 (1) 38:59
2.Hector Nebot Molmeneu Categoria H-A Verd3ESP  40:51 (2) 40:51 +01:52
3.Jaime Flandez Moncholi Categoria H-A Verd3ESP  41:54 (3) 41:54 +02:55
4.Alberto José García Calado Categoria H-A S.D. CorrecaminosESP  43:41 (4) 43:41 +04:42
5.Jorge Marti Lecue Categoria H-A Valencia OrientaciónESP  47:42 (5) 47:42 +08:43
6.David Delgado Lereu Categoria H-A S.D. CorrecaminosESP  50:07 (6) 50:07 +11:08
7.Luis Milvaques Casado Categoria H-A S.D. CorrecaminosESP  50:19 (7) 50:19 +11:20
8.Daniel Vidal Categoria H-A SiMePierdoESP  50:30 (8) 50:30 +11:31
9.Antonio Falque Estevez Categoria H-A C.E. Universitat de ValènciaESP  51:01 (9) 51:01 +12:02
10.Enrique Freire Categoria H-A IndependienteESP  51:58 (10) 51:58 +12:59
11.Eduardo Morelló Tomás Categoria H-A ADCONESP  53:10 (11) 53:10 +14:11
12.Julio Carlos Regidor Perona Categoria H-A Valencia OrientaciónESP  53:56 (12) 53:56 +14:57
13.Alejandro Palacio González Categoria H-A C.E. Universitat de ValènciaESP  53:57 (13) 53:57 +14:58
14.Toni Torres Ferrer Categoria H-A Verd3ESP  55:54 (14) 55:54 +16:55
15.Juan Codina Torres Categoria H-A S.D. CorrecaminosESP  56:57 (15) 56:57 +17:58
16.Oscar Sanchez Hernandez Categoria H-A Valencia OrientaciónESP  59:21 (16) 59:21 +20:22
17.Xavi Aguiló Categoria H-A IndependienteESP  60:44 (17) 60:44 +21:45
18.Juan Jose Tamarit Villaroya Categoria H-A Valencia OrientaciónESP  65:16 (18) 65:16 +26:17
19.Francisco Javier Fernández López-Monis Categoria H-A CCValenciaESP  65:43 (19) 65:43 +26:44
20.Carlos Garcia Hernandez Categoria H-A S.D. CorrecaminosESP  66:06 (20) 66:06 +27:07
21.Manel Boluda Garrido Categoria H-A IndependienteESP  66:49 (21) 66:49 +27:50
22.Jose Manuel Codina Torres Categoria H-A S.D. CorrecaminosESP  67:21 (22) 67:21 +28:22
23.Pedro Polo Badia Categoria H-A UPV-OESP  70:47 (23) 70:47 +31:48
24.Emilio Calvo Rodrigo Categoria H-A S.D. CorrecaminosESP  74:56 (24) 74:56 +35:57
25.Francisco De Borja Diaz Molina Categoria H-A Valencia OrientaciónESP  76:32 (25) 76:32 +37:33
26.Jose Ignacio Ferrer Noguera Categoria H-A IndependienteESP  76:43 (26) 76:43 +37:44
27.Claude Fossez Categoria H-A IndependienteESP  77:41 (27) 77:41 +38:42
28.Jose Luis Hernandez Palao Categoria H-A CCValenciaESP  78:09 (28) 78:09 +39:10
29.Ricardo Iñiguez Crespo Categoria H-A S.D. CorrecaminosESP  87:32 (29) 87:32 +48:33
30.Carlos Pablos Abella Categoria H-A SingletrackmaniaESP  93:17 (30) 93:17 +54:18
31.Demetrio Gomez Blesa Categoria H-A Valencia OrientaciónESP  99:47 (31) 99:47 +60:48
32.Javier Bernardo Categoria H-A IndependienteESP  111:40 (32) 111:40 +72:41
33.Antonio Garcia Jimenez Categoria H-A GODIHESP  131:13 (33) 131:13 +92:14
34.Vicente Carrascosa Rodilla Categoria H-A IndependienteESP  158:40 (34) 158:40 +119:41
35.Marc Verdú Cazaña Categoria H-A S.D. CorrecaminosESP  193:38 (35) 193:38 +154:39
David Domingo Gimenez Categoria H-A S.D. CorrecaminosESP  dnf disq
Carlos Gonzalez Categoria H-A IndependienteESP  mp disq
Ignasi Sols Balcells Categoria H-A IndependienteESP  dns disq
4715867Francisco Jose Goerlich Sanchis Categoria H-A UPV-OESP  dns disq
Marcos Fontana Rodriguez Categoria H-A IndependienteESP  mp disq
David Ramón Categoria H-A IndependienteESP  dns disq
Manuel Gonzalez Categoria H-A IndependienteESP  mp disq
Pablo Fontana Rodriguez Categoria H-A IndependienteESP  mp disq

Categoria H-B
1.Alejandro Belenguer Categoria H-B IndependienteESP  44:52 (1) 44:52
2.Adrian Ferrando Martínez Categoria H-B S.D. CorrecaminosESP  46:53 (2) 46:53 +02:01
3.Salvador Vivancos Categoria H-B UPV-OESP  55:06 (3) 55:06 +10:14
4.Manuel Caro Categoria H-B IndependienteESP  62:09 (4) 62:09 +17:17
5.Macrino Perez Alvarez Categoria H-B S.D. CorrecaminosESP  85:51 (5) 85:51 +40:59
6.Cesar Sanmatias Grande Categoria H-B S.D. CorrecaminosESP  86:34 (6) 86:34 +41:42
7.Francisco Javier Montoro Alcalde Categoria H-B CCValenciaESP  92:14 (7) 92:14 +47:22
8.Eduardo Serra Bartual Categoria H-B SiMePierdoESP  94:14 (8) 94:14 +49:22
9.Andrés Salvador Peris Barranco Categoria H-B IndependienteESP  96:47 (9) 96:47 +51:55
10.Sergio Belenguer Gonzalez Categoria H-B IndependienteESP  103:44 (10) 103:44 +58:52
11.Jose Ramon Torres Segarra Categoria H-B Valencia OrientaciónESP  112:00 (11) 112:00 +67:08
12.David Zaragoza Lopez Categoria H-B IndependienteESP  116:51 (12) 116:51 +71:59
13.Enrique Araque Vilches Categoria H-B IndependienteESP  117:45 (13) 117:45 +72:53
14.Isaac Gallego Amores Categoria H-B IndependienteESP  118:59 (14) 118:59 +74:07
15.Ignacio Sánchez Millán Categoria H-B IndependienteESP  120:57 (15) 120:57 +76:05
16.Pablo Tarín Zapater Categoria H-B S.D. CorrecaminosESP  130:46 (16) 130:46 +85:54
17.Jose Manuel Martinez Catalan Categoria H-B IndependienteESP  146:53 (17) 146:53 +102:01
18.Eduardo Vela Serra Categoria H-B SiMePierdoESP  184:27 (18) 184:27 +139:35
Jose Manuel Buerguera Categoria H-B CCValenciaESP  dns disq
Angel Romero Sevilla Categoria H-B Verd3ESP  dnf disq
Sergio Segura Perez Categoria H-B Escolar - IES Ramon LlullESP  dns disq
David Beneito Gomez Categoria H-B Valencia OrientaciónESP  dnf disq
Santiago Olmedo Angel Categoria H-B Valencia OrientaciónESP  dnf disq
Ramon Siurana Categoria H-B IndependienteESP  dns disq
Juan Jose Ramirez Sanchis Categoria H-B C.E. Universitat de ValènciaESP  dns disq

Categoria H-C
1.Eduard Serra Reyes Categoria H-C SiMePierdoESP  26:47 (1) 26:47
2.Pablo Tamarit Mera Categoria H-C Valencia OrientaciónESP  32:35 (2) 32:35 +05:48
3.Elias Gonzalez Brisa Categoria H-C IndependienteESP  34:30 (3) 34:30 +07:43
4.Luca Chevrier Caballer Categoria H-C LA SALLE COLLEGI PATERNAESP  35:25 (4) 35:25 +08:38
5.Saúl Domenech Margaix Categoria H-C ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  39:48 (5) 39:48 +13:01
6.Juan Antonio Buzon Navarro Categoria H-C Valencia OrientaciónESP  43:19 (6) 43:19 +16:32
7.David Navarro Cardona Categoria H-C Valencia OrientaciónESP  44:24 (7) 44:24 +17:37
8.Arturo Galvez Oller Categoria H-C Valencia OrientaciónESP  44:25 (8) 44:25 +17:38
9.Alejandro Arevalo Categoria H-C UPV-OESP  44:30 (9) 44:30 +17:43
10.Adriel Serrano Molada Categoria H-C ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  46:07 (10) 46:07 +19:20
11.Emilio José Vila Vaya Categoria H-C AMPA CEIP J.Ma.Boquera (Carcaixent)ESP  48:20 (11) 48:20 +21:33
12.Carlos Buzon Navarro Categoria H-C Valencia OrientaciónESP  49:08 (12) 49:08 +22:21
13.Sergio Rodenas Gomez Categoria H-C Valencia OrientaciónESP  55:20 (13) 55:20 +28:33
14.Sergio González Gómez Categoria H-C IndependienteESP  59:56 (14) 59:56 +33:09
15.Pablo Fontana Hernández Categoria H-C IndependienteESP  65:14 (15) 65:14 +38:27
Mario Medrano Gil Categoria H-C S.D. CorrecaminosESP  dns disq
Teo Navarro Martínez Categoria H-C CCValenciaESP  dns disq
Alejandro Burdeus Vilana Categoria H-C IndependienteESP  dns disq
Carlos Tamarit Calvo Categoria H-C CCValenciaESP  dns disq
Roger Marín Rambla Categoria H-C IndependienteESP  mp disq
Guillermo Albors García Categoria H-C CCValenciaESP  dns disq
Victor Tamarit Mera Categoria H-C Valencia OrientaciónESP  dns disq
Ruben Tamarit Rebolloso Categoria H-C Valencia OrientaciónESP  dns disq

D-ALEVIN
1.Sheila Garcia Vendrell D-ALEVIN S.D. CorrecaminosESP  23:36 (1) 23:36
2.Ainoha Garcia Vendrell D-ALEVIN S.D. CorrecaminosESP  39:30 (2) 39:30 +15:54
3.Gema Domenech Margaix D-ALEVIN ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  42:40 (3) 42:40 +19:04
4.Laura Ramón Molina D-ALEVIN ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  43:11 (4) 43:11 +19:35
5.Mar Peloche Becerra D-ALEVIN ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  44:24 (5) 44:24 +20:48
6.Berta Raigal Beato D-ALEVIN ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  47:15 (6) 47:15 +23:39

D-BENJAMIN
1.Lara Vila Perez D-BENJAMIN ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  37:47 (1) 37:47
2.Maria Vidal Mira D-BENJAMIN S.D. CorrecaminosESP  52:48 (2) 52:48 +15:01
Nuria Duart Tamarit D-BENJAMIN CCValenciaESP  dns disq
Maika Abarca Fenollosa D-BENJAMIN ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  dns disq

D-INFANTIL
1.Alba Serra Reyes D-INFANTIL SiMePierdoESP  32:23 (1) 32:23
2.Aina Blasco I Forner D-INFANTIL ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  48:40 (2) 48:40 +16:17
Aida Handami Mañas D-INFANTIL S.D. CorrecaminosESP  dns disq
Chirin Khalaf Bouchrik D-INFANTIL S.D. CorrecaminosESP  dns disq

H-ALEVIN
1.Eloy Ferrando Martínez H-ALEVIN S.D. CorrecaminosESP  33:00 (1) 33:00
2.Manuel Vidal H-ALEVIN S.D. CorrecaminosESP  52:44 (2) 52:44 +19:44
3.Hugo Casado Rodrigo H-ALEVIN S.D. CorrecaminosESP  56:04 (3) 56:04 +23:04
Salah Khalaf Bouchrik H-ALEVIN S.D. CorrecaminosESP  dns disq
Adrián Escribá Carcel H-ALEVIN ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  dns disq
Adrian Tamarit Royo H-ALEVIN Valencia OrientaciónESP  dns disq

H-CADETE
1.Goodwill Stan Daries H-CADETE S.D. CorrecaminosESP  58:19 (1) 58:19
2.Jorge Perez Ochando H-CADETE ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  83:59 (2) 83:59 +25:40
3.Guillem Peloche Becerra H-CADETE ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  90:03 (3) 90:03 +31:44
Joan Lopez Andreu H-CADETE ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  dns disq

H-INFANTIL
1.Luis Vila Perez H-INFANTIL ESCOLAR - C.A. MASSALFASSARESP  27:02 (1) 27:02
2.Marcos García Sevillano H-INFANTIL CCValenciaESP  28:23 (2) 28:23 +01:21
3.Cesar Franco Sanmatias H-INFANTIL S.D. CorrecaminosESP  30:16 (3) 30:16 +03:14