v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4 days Transylvania Open 2017-ed.16 + Compass and Romanian Cup->Entries by classes  (number of entries: 347)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M12
1.Albert Mátyás2037704M12C.S. TranSilva ClujRomania
2.Kovács Andris1006652M12C.S. TranSilva ClujRomania
3.Bardos Dominik2118605M12CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Csucsuj Tamás505261M12CS Ady Liceum OradeaRomania
5.Achim Octavian2042186M12Maratin Rivulus DominarumRomania
6.Kato Edi2042184M12Maratin Rivulus DominarumRomania
7.Dumitrean Sergiu2042187M12Maratin Rivulus DominarumRomania
8.Costache Robert Stefan2042238M12CSU BrasovRomania
9.Colcear David 2042232M12CSU BrasovRomania
10.Demian Luca211789M12CSO Dudu FlorestiRomania
11.Tulban Petru7209819M12C.S. BABARUNCARomania
12.Iacob Ioan7209829M12C.S. BABARUNCARomania
13.Balan Alexandru7209827M12C.S. BABARUNCARomania
14.Corsatea Horia2050624M12CS Chimia VictoriaRomania
15.Fogoros Emanuel2050625M12CS Chimia VictoriaRomania
16.Catana Gabriel2069209M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
17.Hreniuc David2069204M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
18.Kotai Alexandro211843M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
19.Moldovan Florian2103903M12NTO BistritaRomania

M14
1.Jancsik Endre1398623M14C.S. TranSilva ClujRomania
2.Vörös Ádám2061637M14C.S. TranSilva ClujRomania
3.Genchev Daniel1409403M14Compass-CrossBulgaria
4.Yordanov Stefan1007876M14Compass-CrossBulgaria
5.Fazakas Csongor201549M14CS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Matlak Peter2061615M14C.S. Compass ClujRomania
7.Flordal Melker1040514M14Katrineholms OKSweden
8.Kļaviņš Renārs1394783M14OK AzimutsLatvia
9.Ķelps Ginters2086771M14OK AzimutsLatvia
10.Pantiru Filip7202829M14UNEFS BucurestiRomania
11.Sztojka Milán2087801M14NYVSC Tájfutó SzakosztályHungary
12.Dragos Talaba2042291M14PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
13.Lazar Sergiu2050626M14CS Chimia VictoriaRomania
14.Vladesel Andrei2050627M14CS Chimia VictoriaRomania
15.Strambu Luca2061632M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M16
1.Vígh Loránd2037712M16C.S. TranSilva ClujRomania
2.Csis Nándor2037709M16C.S. TranSilva ClujRomania
3.Bakos Csongor211857M16CS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Pálfi Tamás2061625M16CS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Flordal Axel620502M16Katrineholms OKSweden
6.Tóth László2087804M16NYVSC Tájfutó SzakosztályHungary
7.Jonáš Adam416704M16KOBRA BratislavaSlovakiaYES
8.Razvan Gabriel Voicu2042294M16PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
9.Iacob Adrian2061631M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
10.Catana Alexandru7205521M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
11.Peles Vlad2069205M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M18
1.Szikszai Csongor2037711M18C.S. TranSilva ClujRomania
2.Knobloch-Esztergár Péter7205527M18C.S. TranSilva ClujRomania
3.Borisov Petar1409406M18Compass-CrossBulgaria
4.Szőcs Attila9102026M18CS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Kentelki Márton9102818M18CS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Caune Ilgvars7208332M18OK AzimutsLatvia
7.Biro Alexandru7205534M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
8.Crisan Ionut7205526M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M20
1.Errington James217797M20MaprunnerUnited Kingdom
2.Dochev Pavel2034139M20Compass-CrossBulgaria
3.Divin Péter2061645M20CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Slikšjānis Matīss2018833M20OK AzimutsLatvia
5.Tintar Mihai Andrei8000416M20Universitatea CraiovaRomania
6.Minoiu George Emilian8000402M20Universitatea CraiovaRomania
7.Mate Sergiu2061603M20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
8.Szasz Botond2072516M20CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

M21E
1.Kaminsky Joakim8499178M21EIndividuals/No clubYES
2.Bogya Gergely1006646M21EC.S. TranSilva ClujRomania
3.Chereches Cosmin1006649M21EC.S. TranSilva ClujRomania
4.Tőkés Attila2037713M21EC.S. TranSilva ClujRomania
5.Georgiev Pavel2059778M21ECompass-CrossBulgaria
6.Kamenarov Ivaylo502544M21ECompass-CrossBulgaria
7.Rachev Nikola1007873M21ECompass-CrossBulgaria
8.Balaskó László Dávid2061649M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
9.Tamas Bogya7207272M21ECS Unirea Alba IuliaRomania
10.Duca Nick1390688M21EStars Orienteering ClubCanada
11.Jantea Alexandru7209810M21EC.S. BABARUNCARomania
12.Jonáš Martin515307M21EKOBRA BratislavaSlovakiaYES
13.Fomiciov Anatoli1006086M21EA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
14.Fomiciov Ivan1300760M21EA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
15.Fomiciov Vasili1000368M21EA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
16.Barkasz Daniel9000103M21EUniversitatea CraiovaRomania
17.Mutiu Ovidiu9000105M21EUniversitatea CraiovaRomania
18.Blejdea Alexandru8000404M21EUniversitatea CraiovaRomania
19.Ciobanu Roman8000408M21EUniversitatea CraiovaRomania
20.Fala Sergiu1993527M21EClub Atletic RomanRomania
21.Erősdi Zakariás1302785M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
22.Suciu Simion1301760M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
23.Szep ZoltanM21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

M35
1.Matei Ionut Sabin7808080M35CS Orienteering PitestiRomania
2.Nilsson Klas8019640M35ol norskaSwitzerland

M40
1.Kovacs Mihaly1415150M40C.S. TranSilva ClujRomania
2.Koponen Ville9201547M40LynxFinland
3.Divin György2061642M40CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Pálfi Előd2061627M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Dalya Zsolt211761M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Matlak Andras2061614M40C.S. Compass ClujRomania
7.Flordal Henrik9740821M40Katrineholms OKSweden
8.Stupu Petru211743M40CSU BrasovRomania
9.Cioban Paul8649283M40CSO Dudu FlorestiRomania
10.Duca Nick1390688M40Stars Orienteering ClubCanada
11.Pantiru Stefan7202835M40UNEFS BucurestiRomania
12.Sebestyen Istvan7777740M40Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M45
1.Balog István János1415148M45Individuals/No club
2.Jancsik Péter1398621M45C.S. TranSilva ClujRomania
3.Vörös Alpár2061638M45C.S. TranSilva ClujRomania
4.Casero Vidal Oscar7201314M45AltairSpainYES
5.Carreras Huerta Emilio7201320M45AltairSpainYES
6.Kamenarov Valentin1007879M45Compass-CrossBulgaria
7.Závodszky Tamás2061641M45CS Ady Liceum OradeaRomania
8.Pap Gáspár2061647M45CS Ady Liceum OradeaRomania
9.Balaskó László2061650M45CS Ady Liceum OradeaRomania
10.Bakos Levente211859M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
11.Anghel Marius1300072M45CS Unirea Alba IuliaRomania
12.Marton Janos8130268M45C.S. Compass ClujRomania
13.Kiss Attila2061616M45C.S. Compass ClujRomania
14.Gjein Lars Erik9000842M45Fossum IFNorway
15.Žičkis Rolandas1390129M45Takas OSKLithuania
16.Herrnstein Thomas2038100M45Orienteer KansasUnited States
17.Stabins Maris7208029M45OK AzimutsLatvia
18.Demian Bogdan7300259M45CSO Dudu FlorestiRomania
19.Tulban Nicolae7209830M45C.S. BABARUNCARomania
20.Rauchman Iulius7209814M45C.S. BABARUNCARomania
21.Costea Arieseanu Mihai8638583M45C.S. BABARUNCARomania
22.Sturz-Lazar Felix2075001M45CSO MadarasRomania
23.Jonáš Radoslav406911M45ŠK SandbergSlovakiaYES
24.Grote Andreas7775577M45OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland
25.Tudorache Mihai7112122M45OK Silva CampinaRomania

M50
1.Virág Péter2061608M50C.S. TranSilva ClujRomania
2.Mátyás Zoltán2061609M50C.S. TranSilva ClujRomania
3.Nimara Florin211829M50CS OTOPENIRomania
4.Addison Graeme9786543M50Cleveland Orienteering KlubUnited Kingdom
5.Errington Simon8641507M50MaprunnerUnited Kingdom
6.König Péter2118604M50CS Ady Liceum OradeaRomania
7.Kiss Mihaly2072524M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
8.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania
9.Tóth Id. László2066492M50NYVSC Tájfutó SzakosztályHungary
10.Szlatenyi Ferencz2056161M50OSC HungaryHungary
11.Adrian Florin Marcu2013113M50PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
12.Szasz Janos2072517M50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

M55
1.Bogya ZoltánM55C.S. TranSilva ClujRomania
2.Tőkés Árpád1006655M55C.S. TranSilva ClujRomania
3.Nikolaus Liviu300963M55MTV BambergGermany
4.Kamenarov Kamen1007874M55Compass-CrossBulgaria
5.Tarr Attila505262M55CS Ady Liceum OradeaRomania
6.Botoș Sorin2072523M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Moldovan Laszlo211856M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
8.Szőcs Zoltan2061630M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
9.Germán-Salló Zoltán2072525M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
10.Zeiner-Gundersen Richard9191158M55Fossum IFNorway
11.Nicu Gheorghe2052196M55Maratin Rivulus DominarumRomania
12.Dinu Gheorghe211745M55CSU BrasovRomania
13.Latvers Mārtiņš1394782M55OK AzimutsLatvia
14.Dopovecz Iuliu7208415M55C.S. BABARUNCARomania
15.Letychevskyi OleksandrM55O-club, KyivUkraine
16.Mykhailichenko Oleksandr1008074M55O-club, KyivUkraine
17.Buda Marcel406320M55CSO MadarasRomania
18.Tölgyesi Tibor2056199M55NYVSC Tájfutó SzakosztályHungary
19.Leslie Howard521521M55The Moor OCUnited Kingdom
20.Minoiu Emilian8000407M55Universitatea CraiovaRomania
21.Urdea Gheorghe2050629M55CS Chimia VictoriaRomania
22.Cifor Ioan2114248M55NTO BistritaRomania

M60
1.Ferenc Puskas211772M60C.S. TranSilva ClujRomania
2.Fey Sándor1006654M60C.S. TranSilva ClujRomania
3.Dumitru Traian1007383M60CS OTOPENIRomania
4.Ceulemans Marc2066952M60TROL BelgiumBelgiumYES
5.Bolsens Paul9201506M60TROL BelgiumBelgiumYES
6.Klusáček Martin2103756M60OOB TrebicCzech RepublicYES
7.Ábrány Sándor505263M60CS Ady Liceum OradeaRomania
8.Pop Mircea2083168M60Maratin Rivulus DominarumRomania
9.Lapiņš Māris201917M60OK AzimutsLatvia
10.Paknys Raimondas501199M60Labirintas OKLithuania
11.Sysas Algirdas1414514M60Labirintas OKLithuania
12.Zsilkin Viktor45916M60Honved Bottyan NyiregyhazaHungary
13.Cretu Ilie338707M60Ind IasiRomania
14.Farkas Lajos2088138M60CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

M65
1.Bogdanovits Andras4461M65Individuals/No club
2.Enyedi Andrei7202600M65C.S. TranSilva ClujRomania
3.Bacs Andrei1396160M65CS OTOPENIRomania
4.Göcz Lajos505264M65CS Ady Liceum OradeaRomania
5.Dodonu Ion1304121M65CSU BrasovRomania
6.Lapiņš Aldis1394801M65OK AzimutsLatvia
7.Wilson Martin8230647M65Berkshire OrienteersUnited Kingdom
8.Olteanu Emil997913M65A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania

M70
1.Kuszálik János1006657M70C.S. TranSilva ClujRomania
2.Gombkötő Dr. Péter2066466M70Tipo Orienteering ClubHungary
3.Deák Attila sr.505265M70CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Streuli Willi880500M70Alpstein-OSwitzerland
5.Andras Zankay416701M70BEACHungary
6.Cioban Dumitru2072520M70CSO Dudu FlorestiRomania

M75
1.Nagy DezsoM75C.S. Compass ClujRomania
2.Laszlo Csaba211888M75Pro OrientareRomania

M80+
1.Rusu Constantin211880M80+C.S. TranSilva ClujRomania
2.Tanase Nicolae1007387M80+CS OTOPENIRomania
3.Friedman Alexander230740M80+asa tel avivIsrael
4.Szocs Sandor211753M80+C.S. Compass ClujRomania
5.Dopovecz Iuliu snr7209808M80+C.S. BABARUNCARomania
6.Ionescu Serban221782M80+A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania

W12
1.Kato Andreea2072522W12Maratin Rivulus DominarumRomania
2.Neuschli Otilia2072321W12Maratin Rivulus DominarumRomania
3.Iulia Stupu222742W12CSU BrasovRomania
4.Sabou Codruta238720W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
5.Sabou Tania211541W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
6.Ciocian Rebeca2069210W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
7.Manu Andreea2061635W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
8.Raduly Reka430643W12CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

W14
1.Stoycheva Gergana1409407W14Compass-CrossBulgaria
2.Pencheva Martina412603W14Compass-CrossBulgaria
3.Bahchevanova Desislava1007872W14Compass-CrossBulgaria
4.Deák Bernadett2061643W14CS Ady Liceum OradeaRomania
5.Vandrus Brigitta2118603W14CS Ady Liceum OradeaRomania
6.Marton Dorottya2118601W14CS Ady Liceum OradeaRomania
7.Ples Brigitta2118602W14CS Ady Liceum OradeaRomania
8.Eszter Kocsik45104W14C.S. Compass ClujRomania
9.Strazdiņa Anete Anna1394786W14OK AzimutsLatvia
10.Adelina Saulescu2042281W14PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
11.Lodor Codruta2050622W14CS Chimia VictoriaRomania
12.Creciun Alexandra2061634W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
13.Roman Alexandra7205522W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
14.Peles Stefania Teodora2075030W14Palatul Copiilor M.CiucRomania

W16
1.Dézsi Kinga2061644W16CS Ady Liceum OradeaRomania
2.Divin Judit2061648W16CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Nora Kocsik363408W16C.S. Compass ClujRomania
4.Stabiņa Zanda7208329W16OK AzimutsLatvia
5.Slikšjāne Annija1394781W16OK AzimutsLatvia
6.Caune Agnija7203959W16OK AzimutsLatvia
7.Tóth Nóra2098001W16NYVSC Tájfutó SzakosztályHungary
8.Daniela Georgiana Burci2042287W16PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
9.Denise Mihaela Mija2042286W16PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
10.Artemis Maria Mija2042285W16PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
11.Ghit Denisa7205524W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
12.Teca Alina2069202W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

W18
1.Virág Tímea7205528W18C.S. TranSilva ClujRomania
2.Bartha Dorottya7205531W18C.S. TranSilva ClujRomania
3.Dyaksova Andreya9999444W18Compass-CrossBulgaria
4.Pop Ioana1399403W18Maratin Rivulus DominarumRomania
5.Skopāne Elīna7205509W18OK AzimutsLatvia
6.Nadrag Valeria1300759W18A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
7.Valentina Adriana Marcu2013111W18PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
8.Stamate Bianca8000411W18Universitatea CraiovaRomania

W20
1.Culcean Roxana 7205535W20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

W21E
1.Bogya Yana2013499W21EC.S. TranSilva ClujRomania
2.Néda Ágnes7205529W21EC.S. TranSilva ClujRomania
3.Néda Katalin7205532W21EC.S. TranSilva ClujRomania
4.Sturz Lazar Ana-maria2075005W21EC.S. TranSilva ClujRomania
5.Poll Maria449513W21EMölndal outdoorSwedenYES
6.Dyaksova Antoaneta9999555W21ECompass-CrossBulgaria
7.Agnes Simon45235W21EC.S. Compass ClujRomania
8.Rebane Kirti681654W21ESK Saue TammedEstonia
9.Pop Maria1399404W21EMaratin Rivulus DominarumRomania
10.Gyongyi SandorW21EPro OrientareRomania
11.Minoiu Veronica8000401W21EUniversitatea CraiovaRomania
12.Anghel Andra8000410W21EUniversitatea CraiovaRomania
13.Tudorache Ana Maria435444W21EOK Silva CampinaRomania
14.Raduly Annamaria430636W21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

W35
1.Cobos Barrera Kety1394863W35VeletaSpainYES
2.Escalante Rodríguez Inma1335577W35VeletaSpainYES
3.Miranda Guerrero Miriam7208398W35AltairSpainYES
4.Gergely Enikő211793W35C.S. Compass ClujRomania
5.Stupu Anca2042234W35CSU BrasovRomania
6.Sundeby Annica2104431W35Tumba-Mälarhöjden OKSwedenYES
7.Sundeby Malin421437W35SkogslöparnaSwedenYES

W40
1.Májer Réka1006656W40C.S. TranSilva ClujRomania
2.Kovács Enikő1415151W40C.S. TranSilva ClujRomania
3.Fazakas Emoke211810W40CS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Zsigmond Erika2061613W40C.S. Compass ClujRomania
5.Laszlo Kata211854W40C.S. Compass ClujRomania
6.Marosán Ágnes504276W40BEACHungary
7.Maibach Susanne8130963W40ol norskaSwitzerland

W45
1.Donogan Kinga2061606W45C.S. TranSilva ClujRomania
2.Sárközi Zsuzsa2061639W45C.S. TranSilva ClujRomania
3.Pico González Gloria2045047W45AltairSpainYES
4.Torres Sanz Carmen1399706W45AltairSpainYES
5.Gordillo González Cristina243950W45CLUB DE ORIENTACIÓN DE HUELVASpainYES
6.Kamenarova Todorka1007875W45Compass-CrossBulgaria
7.Kerekes Kinga2061618W45C.S. Compass ClujRomania
8.Laszlo Beata2061620W45C.S. Compass ClujRomania
9.Asbolne Kerekes Agnes416604W45DISZ-Debreceni Ifj. Kult. SzovetkezetHungary
10.Skopāne Aiva9060017W45OK AzimutsLatvia
11.Cioban Julia350826W45CSO Dudu FlorestiRomania
12.Stefan Cristina7209821W45C.S. BABARUNCARomania

W50
1.Szőcs Hajnal2072519W50CS ORIENTER Tg MuresRomania
2.Muller Kati2061617W50C.S. Compass ClujRomania
3.Cserveny Judit505203W50C.S. Compass ClujRomania
4.Justad Raaen Trine Marit1415171W50Kongsberg O-lagNorway
5.Dopovecz Maria Ruxandra7209809W50C.S. BABARUNCARomania
6.Leslie Kim416898W50The Moor OCUnited Kingdom
7.Teo Dora2056160W50OSC HungaryHungary
8.Pop Lucia2069201W50Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
9.Szasz Neli350359W50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

W55
1.Errington Helen8641508W55MaprunnerUnited Kingdom
2.Kamenarova Tzvetelina412900W55Compass-CrossBulgaria
3.Klusáčková Jitka303944W55OOB TrebicCzech RepublicYES
4.Bors Cornelia211838W55CSU BrasovRomania

W60
1.Deconescu Natalia1201055W60Individuals/No club
2.Dumitru Maria211507W60CS OTOPENIRomania
3.Cole Lily-Anne250443W60TROL BelgiumBelgiumYES
4.Legroscollard Jane2066948W60TROL BelgiumBelgiumYES
5.Wuest Ruth2064264W60Alpstein-OSwitzerland

W65+
1.Fey Klára1006648W65+C.S. TranSilva ClujRomania
2.Fischer Maria7675713W65+Tipo Orienteering ClubHungary
3.Geens LieveW65+TROL BelgiumBelgiumYES
4.Krisztina Simon211890W65+C.S. Compass ClujRomania
5.Hegedüs Ágnes222979W65+BEACHungary

M10
1.Deac CarmenM10Individuals/No club
2.Szikszai Balázs416677M10C.S. TranSilva ClujRomania
3.Aron FicsorM10C.S. Compass ClujRomania
4.Matlak Vilmos211774M10C.S. Compass ClujRomania
5.Nagy ZsoltM10C.S. Compass ClujRomania
6.Flordal Castor1408740M10Katrineholms OKSweden
7.Gavrisan David2092469M10Maratin Rivulus DominarumRomania
8.Kalniņš Matīss2006296M10OK AzimutsLatvia
9.Kovács-Marosán Ágoston4509M10BEACHungary
10.Savini Marco211787M10CSO Dudu FlorestiRomania

W10
1.Anamaria FluerasW10Individuals/No club
2.Matyas PetraW10C.S. TranSilva ClujRomania
3.Gergely ZsófiaW10C.S. Compass ClujRomania
4.Stabiņa Anete7208336W10OK AzimutsLatvia
5.Kovács-Marosán Nádja45194W10BEACHungary
6.Cioban Adina211785W10CSO Dudu FlorestiRomania
7.Kurashova Sonia1080909W10FK ÅsenSwedenYES
8.Pantiru Iulia2113436W10UNEFS BucurestiRomania
9.Sebestyen Carla442842W10Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
10.Tudorache Alexia Mihaela2068660W10OK Silva CampinaRomania

Open
1.Szikszai Ildikó211771OpenC.S. TranSilva ClujRomania
2.Errington Peter221664OpenMaprunnerUnited Kingdom
3.Divin Anna505271OpenCS Ady Liceum OradeaRomania
4.Fazakas Csongor201549OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Tamas Claudia6640OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Flordal Malin1710928OpenKatrineholms OKSweden
7.Hamplin EvaOpenSnättringe SKSwedenYES
8.Rusu Liliana2103904OpenNTO BistritaRomania

OPT
1.Halachev Nikolay412916OPTCompass-CrossBulgaria
2.Balaskó László Dávid2061649OPTCS Ady Liceum OradeaRomania
3.Ferenc FicsorOPTC.S. Compass ClujRomania
4.Gergely Zoltán211853OPTC.S. Compass ClujRomania
5.Neagu George Tiberiu7300267OPTA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
6.Daniel Talaba2013110OPTPALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
7.Mihai Saulescu2013112OPTPALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
8.Bostan Adrian222766OPTAltius RomanRomania

OPT-SH
1.Papara Nicoleta222816OPT-SHIndividuals/No club
2.Veres Koppány238884OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
3.Szikszai Attila2037714OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
4.Esztergár Ildiko2061607OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
5.Tőkés Timea1006644OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
6.Dervesteanu Andrada1006650OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
7.De La Torre Palomo Noelia7204526OPT-SHVeletaSpainYES
8.Divin Anna505271OPT-SHCS Ady Liceum OradeaRomania
9.Muller Csaba211797OPT-SHC.S. Compass ClujRomania
10.Bengtsson David800430OPT-SHFK ÅsenSwedenYES
11.Kurashova Elena1980316OPT-SHFK ÅsenSwedenYES
12.Tóth Johanna2098005OPT-SHNYVSC Tájfutó SzakosztályHungary