v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Cerkno Cup 2022 (4 days)->Entries by classes  (number of entries: 134)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M12
1.Obid Anze2132996M12OK AzimutSlovenia
2.Henry Axel337085M12CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFrance
3.Ruiz Léo242798M12balise orientation albigeoiseFranceYES
4.Kurt Sascha7212294M12KOVZNetherlands
5.Peel Nathan8251010M12South Yorkshire OrienteersUnited Kingdom

M14
1.Kölner Anže2069806M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Ruiz Gaspard2020341M14balise orientation albigeoiseFranceYES
3.Komín Matyáš2121871M14Dong Feng TeamCzech RepublicYES
4.Peel Oscar8241108M14South Yorkshire OrienteersUnited Kingdom

M16
1.Malnati Liam8240307M16Sele TISwitzerlandYES
2.Rossi Enea8484818M16Sele TISwitzerlandYES
3.Lavezzo Diego8308488M16Sele TISwitzerlandYES
4.Bence Nagy8655948M16Budakalászi Sport KlubHungaryYES
5.Cserna Levente8655950M16Budakalászi Sport KlubHungaryYES

M18
1.Courson Virgile340310M18Individuals/No clubYES
2.Jevševar Martin2077853M18OK BrežiceSlovenia
3.Salopek Tihon8044022M18OK RisCroatia
4.Bertozzi Matteo8377777M18Sele TISwitzerlandYES
5.Lunghini Mattia8022222M18Sele TISwitzerlandYES
6.Romagna Sebastiano8644523M18Sele TISwitzerlandYES
7.Chiodoni Gioele8113113M18Sele TISwitzerlandYES
8.Cserna Andras Mate8656996M18Budakalászi Sport KlubHungaryYES

M20
1.Bonora Yoann7002009M20ALCO 69France
2.Poženel Natan Maj2107053M20Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Besomi Tommaso8151102M20Sele TISwitzerlandYES

M21B
1.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia
2.Hvala Gregor1398955M21BOK AzimutSlovenia
3.Vogl Roland8077022M21BSV MietrachingGermany
4.Gergely Bugár8111103M21BBÖFHungaryYES

M21A
1.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSlovenia
2.Ficur Maurizio8011122M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
3.Suntila Juha8441912M21ATurun MetsänkävijätFinlandYES
4.Tsai Yachen1131777M21AMoxina OKTaiwanYES
5.Corsi Reto8066666M21ASele TISwitzerlandYES

M21E
1.Cankar Uroš980588M21EŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Sliksjanis Matiss8062195M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
3.Titomers Endijs D800200M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
4.Ràfols Perramon Pol8090491M21EClub Orientació BerguedàSpainYES
5.Pawlowski Feliciano8471995M21ESele TISwitzerlandYES
6.Pobega Davor2114460M21EOK TivoliSlovenia
7.Pečar Aljoša1399965M21EMariborski OKSlovenia

M35
1.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
2.Sušnik Rok435614M35OK AzimutSlovenia
3.Poljanšek Aleš8101970M35OK AzimutSlovenia
4.Goin Guillaume7848511M35Famille GOINFranceYES
5.Gavrilov Igor8681449M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Kölner Blaž8280028M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Wittke Jens8670874M35SV Hildesia DiekholzenGermany
8.Stamer Joachim8124720M35SV Hildesia DiekholzenGermany
9.Guglielmetti Gianni8055555M35Sele TISwitzerlandYES

M45
1.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Trummer Herfried8140675M45OC FürstenfeldAustriaYES
3.Salopek Tihomir8077277M45OK RisCroatia
4.Ballik Tom8055033M45WATAustriaYES
5.Nagy Viktor8655949M45Budakalászi Sport KlubHungaryYES
6.Komín David8116739M45Dong Feng TeamCzech RepublicYES

M50
1.Henry Stephane8002105M50CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFrance
2.Andrade Octávio544041M50.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugal
3.Elias Frederic8250672M50ASM COFranceYES
4.Cserna András8499988M50Budakalászi Sport KlubHungaryYES
5.Kurt Ralph7300334M50KOVZNetherlands

M55
1.Bonora Laurent7300003M55ALCO 69France
2.Courson Hubert301811M55LUBOFranceYES
3.Peel David8645566M55South Yorkshire OrienteersUnited Kingdom

W12
1.Cankar TinkaraW12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Poženel Leila Ema2107083W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Stamer Sania62410W12SV Hildesia DiekholzenGermany
4.Wittke Ria2024199W12SV Hildesia DiekholzenGermany

W16
1.Obid Neža2107054W16OK AzimutSlovenia
2.Salopek Dorja8445444W16OK RisCroatia
3.Kölner Brina2113842W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Bonini Ambra8190907W16Sele TISwitzerlandYES
5.Baumgartner Lucia8190907W16Sele TISwitzerlandYES
6.Foletti Nora8150108W16Sele TISwitzerlandYES
7.Rossetti Lorenza8110408W16Sele TISwitzerlandYES
8.Ugrin Nikolina2114455W16OK TivoliSlovenia

W18
1.Quadri Valentina8044369W18Sele TISwitzerlandYES
2.Kocsis Emma8200504W18Sele TISwitzerlandYES

W21B
1.Jevševar Jedert2050470W21BOK BrežiceSlovenia
2.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSlovenia
3.Gorjup Poženel Darja2113845W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
4.Peternel Izabel2113836W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Fenech Sandrine2015560W21Bbalise orientation albigeoiseFranceYES
6.Ugrin Maja2114451W21BOK TivoliSlovenia

W21A
1.Serra Sala Laura8031187W21AClub Orientació BerguedàSpainYES

W21E
1.Poljanšek Nika8092000W21EOK AzimutSlovenia
2.Jezeršek Polona7210499W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
3.Huang Yiching8648704W21EMoxina OKTaiwanYES
4.Costa Tania2006621W21E.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugal
5.Osterman Eneja1398927W21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia

W35
1.Goin Cindy1950218W35Individuals/No club
2.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSlovenia
3.Plavčak Ana2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Goin Cindy1950212W35Famille GOINFranceYES
5.Krail Lilli8445443W35WATAustriaYES
6.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Chuang Peichi8662075W35Moxina OKTaiwanYES
8.Ventura Gemma8130483W35Club Orientació BerguedàSpainYES
9.Gil-Brotons Ampa7203689W35Club Orientació BerguedàSpainYES
10.Masip Salut8071646W35Club Orientació BerguedàSpainYES

W45
1.Poljanšek Marjanca2107070W45OK AzimutSlovenia
2.Marques Manuela2017030W45.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugal
3.Konrad Rita1396230W45Budakalászi Sport KlubHungaryYES

W55
1.Bonora Béatrice35606W55ALCO 69France
2.Courson Isabelle340314W55LUBOFranceYES
3.Cejka Kati1958516W55OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
4.Wehrli Joli8636804W55Swiss O ToursSwitzerland

KIDS
1.Eržen Izabela980592KIDSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Komínová Ester51628KIDSDong Feng TeamCzech RepublicYES
3.Komín Kryštof9767KIDSDong Feng TeamCzech RepublicYES

BEGINNERS
1.Cserna Judit1396278BEGINNERSBudakalászi Sport KlubHungaryYES
2.Nagy Eszter8655947BEGINNERSBudakalászi Sport KlubHungaryYES

M65
1.Guglielmetti Francesco8199999M65GOLD SavosaSwitzerlandYES
2.Peissard Bernard1600001M65OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
3.Jozsef Bugar8447500M65BÖFHungaryYES

M70
1.Lapajne Janko406850M70OK AzimutSlovenia
2.Molnár Gábor8044135M70HSE SzentendreHungaryYES

W65
1.Jenövári Gabriella8383380W65HSE SzentendreHungaryYES

W10
1.Fenech Louna1810537W10balise orientation albigeoiseFranceYES

OPEN SHORT
1.Henry Stéphanie7002028OPEN SHORTCLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFrance

W40
1.Ruiz Céline1396412W40balise orientation albigeoiseFranceYES
2.Stamer Esther8197595W40SV Hildesia DiekholzenGermany
3.Wittke Kerstin8202040W40SV Hildesia DiekholzenGermany

W50
1.Elias Maria2038843W50ASM COFranceYES
2.Peel Jenny8030968W50South Yorkshire OrienteersUnited Kingdom

W60
1.Guglielmetti Daniela8099999W60GOLD SavosaSwitzerlandYES
2.Margit Jenei4660121W60BÖFHungaryYES

M40
1.Ruiz Ludovic1390909M40balise orientation albigeoiseFranceYES
2.Fenech Sylvain2015554M40balise orientation albigeoiseFranceYES
3.Ubeira Roi8161080M40Club Orientació BerguedàSpainYES
4.Dalmases Alex8034542M40Club Orientació BerguedàSpainYES

M10 shadowed
1.Ubeira Ventura Brais7203792M10 shadowedClub Orientació BerguedàSpainYES
2.Dalmases Masip Pau8071678M10 shadowedClub Orientació BerguedàSpainYES

W10 shadowed
1.Goin Justine1950218W10 shadowedFamille GOINFranceYES