v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Sylvester 5 days 2022->Entries by clubs  (number of entries: 117)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Schipper EvaD50Individuals/No clubYES
2.Strooper FabianH21Individuals/No clubYES
3.BELLE Pascal7000267H55Individuals/No clubYES
4.Maas NicolasLDIndividuals/No club
5.Mård Hans700430SDIndividuals/No club

A C Beauchamp
1.Coffe Marie-pierre8095001D55A C Beauchamp FranceYES
2.Coffe Daniel8095002H60A C Beauchamp FranceYES

Akademisk Skytteforening
1.Fischer Janni8070771D50Akademisk SkytteforeningDenmark
2.Pedersen Jørgen8160458H60Akademisk SkytteforeningDenmark

Argus
1.Mourits Hanne2052072D-16ArgusNetherlandsYES
2.Mourits Nora438298D-18ArgusNetherlandsYES
3.Mourits Kristine345600D45ArgusNetherlandsYES
4.Mensink Marco1403444H50ArgusNetherlandsYES

B3
1.Godina Ieva8208888D40B3Latvia
2.Godins Martins8005353H45B3Latvia

Ballerup OK
1.Bonde Annette8667751D60Ballerup OKDenmark
2.Jorgensen Gregers8620940H65Ballerup OKDenmark

biel.seeland/bern
1.Helbling Thomas8070861H55biel.seeland/bernSwitzerland
2.Keller Heinz8665933H80biel.seeland/bernSwitzerland

Bielefelder TG
1.Hollmann Inga9070199DEBielefelder TGGermany
2.Knoll Anton8040604H-18Bielefelder TGGermanyYES
3.Koch Jannis9981709HEBielefelder TGGermany

BROS
1.Valentin Emmanuelle8110374D45BROSFrance
2.Valentin Denis8280172H50BROSFrance

CA Rosé
1.Chatagny Eliane8076605D65CA RoséSwitzerland
2.Schrago Gregoire1393022H35CA RoséSwitzerland
3.Chatagny Bertrand1399862H70CA RoséSwitzerland

Cardinal
1.Valyavka Viktoriya8071292D-14CardinalSlovakiaYES
2.Denysenko Tamara8012045D60CardinalSlovakiaYES

co colmar
1.Potvin Anja7209343D50co colmarFranceYES
2.Tirez Guy8369081H55co colmarFranceYES

Darlington Orienteers
1.Mackenzie Caroline8329792D55Darlington OrienteersUnited KingdomYES
2.Mackenzie Alastair8329791H50Darlington OrienteersUnited KingdomYES

Guildford Orienteers
1.Conway Keiko2059634D60Guildford OrienteersUnited Kingdom
2.Conway Adam8121935H-20Guildford OrienteersUnited Kingdom
3.Conway Phil2059633H55Guildford OrienteersUnited Kingdom

Hansa Simmerath
1.Heinfeldner Stephanie1983069D35Hansa SimmerathGermany
2.Heinfeldner Michael1981037H40Hansa SimmerathGermany
3.Wollgarten Hermann780150H65Hansa SimmerathGermany
4.Wollgarten Helmut2777H65Hansa SimmerathGermany

HeiMo
1.Moilanen Ulla8010292D55HeiMoFinlandYES
2.Heinonen JukkaSEHeiMoFinlandYES

Helsingborgs SOK
1.Owesson Roy1413026H75Helsingborgs SOKSweden

Helsingin Suunnistajat
1.Heikkilä Ollipekka8657412HEHelsingin SuunnistajatFinland

Herlufsholm
1.Kristensen Arne213996H60Herlufsholm Denmark

HSV OL Wiener Neustadt
1.Koiser Bernhard8400087H21HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
2.Traint Stefan8070989H21HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
3.Plohn Markus8232328H21HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
4.Sengstschmid Georg8005505H21HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES

KOVZ
1.Kuipers Maud7139135D-18KOVZNetherlandsYES
2.Kuipers Nils7139108H-16KOVZNetherlandsYES
3.Muller Eelco5763H50KOVZNetherlandsYES
4.Kuipers Marcel7139119H55KOVZNetherlandsYES

LG Stettlen
1.Schneider-Schiess Silvia8662084D50LG StettlenSwitzerland
2.Schwarzenberger Stefan8641466H50LG StettlenSwitzerland

Lounais-Hämeen Rasti
1.Nieminen Jyrki1201068H50Lounais-Hämeen RastiFinlandYES

Lynx
1.Tiitola-Savilahti Annamari8010461D50LynxFinlandYES
2.Savilahti Petri9202034H55LynxFinlandYES

OC München
1.Hay Sylvia1967296D55OC MünchenGermany
2.Hay Jack8102007H-18OC MünchenGermany
3.Weinig Peter8255255H45OC MünchenGermany

OK Bovec
1.Udovic Metka781126D40OK BovecSlovenia
2.Bosisio Kristian761015H45OK BovecSlovenia

OLF Mainz
1.Götte Heinrich2068667H70OLF MainzGermany

OLG Breitsee
1.Hofer Margrith8101954D65OLG BreitseeSwitzerland
2.Pittet Errol8124946H75OLG BreitseeSwitzerland

OLG Dachsen
1.Kohler Käthi8020459D60OLG DachsenSwitzerland
2.Kohler Hansruedi8210654H65OLG DachsenSwitzerland

OLG Siegerland
1.Wanner Alexandra7000325D60OLG SiegerlandGermany
2.Wanner Nikolaj222260H60OLG SiegerlandGermany
3.Späth Felix621134HEOLG SiegerlandGermanyYES

OLG Skandia
1.Sulzer Maria1082057D65OLG SkandiaSwitzerlandYES
2.Sulzer Fritz2003743H70OLG SkandiaSwitzerlandYES

OLifant
1.Riet, van de Dunja8220267D55OLifantNetherlandsYES
2.Heesakkers Davy8200377H40OLifantNetherlands
3.Boven van Guus8519725H65OLifantNetherlandsYES
4.Schrader Linda8654990LDOLifantNetherlands

OLK Piz Hasi
1.Schaffner Martin8630850H55OLK Piz HasiSwitzerland

OLregioolten
1.Wyss Franz8636070H70OLregiooltenSwitzerlandYES

OLV Baselland Buus
1.Hanselmann Daniel8236923H55OLV Baselland BuusSwitzerlandYES

olv MINOR
1.Visser Timo1200355H40olv MINORNetherlandsYES
2.Van Der Hulst Robert8080659H60olv MINORNetherlandsYES
3.Guszlev Antal7180718SDolv MINORNetherlands

OLV Steinberg
1.Doetsch Julian8303081H-14OLV SteinbergGermanyYES
2.Doetsch Simeon8445665H21OLV SteinbergGermanyYES

OLV Uslar 1976 e.V.
1.Seefeld Karl-Heinz531606H65OLV Uslar 1976 e.V.Germany

Omega
1.Deijgers Luc410662H60OmegaBelgiumYES

Pan-Kristianstad
1.Engelby Ulla540609D65Pan-KristianstadSweden
2.Bengtsson Peo502218H85Pan-KristianstadSweden

SC Achmer
1.Korff Ulrike1981963D55SC AchmerGermanyYES

SCAPA NANCY ORIENTATION
1.Pogu Paulette2008707D65SCAPA NANCY ORIENTATIONFrance
2.Pogu Philippe1007521H60SCAPA NANCY ORIENTATIONFrance

Sigtuna OK
1.Sellgren Marianne902980D70Sigtuna OKSweden
2.Sellgren Anders1449535H75Sigtuna OKSweden

Slavia ZU Zilina
1.Volkova Maja8071304D-14Slavia ZU ZilinaSlovakia
2.Volkov Maksym8071316H-16Slavia ZU ZilinaSlovakia
3.Volkov Alexander8071296H40Slavia ZU ZilinaSlovakia

Stavanger Orienteringsklubb
1.Nilsen Espen Fyhn8657105H50Stavanger OrienteringsklubbNorway

Suomusjärven Sisu
1.Yliluikki Matti9201793H55Suomusjärven SisuFinland

SV Bad Düben
1.Bäßler Anne8006370SDSV Bad DübenGermany

Tous Azimuts Douai
1.Mahieu Pierre8259007LDTous Azimuts DouaiFrance
2.Mercier Agnes8035907LDTous Azimuts DouaiFrance
3.Guenzi Georgia1590045SDTous Azimuts DouaiFrance

Tout Azimut Fameck
1.Segondy Agnes8226466D50Tout Azimut FameckFranceYES
2.Vanel Elise8088035DETout Azimut FameckFranceYES
3.Bousser Thomas8131097H21Tout Azimut FameckFrance
4.Bousser Philippe8050169H50Tout Azimut FameckFrance

Turun Suunnistajat
1.Virta Marko1201044H55Turun SuunnistajatFinlandYES

USV TU Dresden
1.Conrad Helmut8501901H75USV TU DresdenGermanyYES

Växjö OK
1.Lindqvist Kalle8052013H70Växjö OKSwedenYES

VERCAUTEREN
1.Vercauteren Clémence1060001D-20VERCAUTEREN FranceYES
2.Vercauteren Marie-claude7600012D50VERCAUTEREN FranceYES
3.Vercauteren Antoine9000955H21VERCAUTEREN FranceYES
4.Vercauteren François7600013H55VERCAUTEREN FranceYES

WOLF Haltern
1.Pfromm Chiara1522004D-18WOLF HalternGermanyYES
2.Harms Lisa8072004D-18WOLF HalternGermanyYES
3.Harms Christian8300467SDWOLF HalternGermanyYES