v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter4->Entries by clubs  (number of entries: 388)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Pavlič Zdenko BeginnersIndividuals/No clubYES
2. Korenika MartinaBeginnersIndividuals/No clubYES
3. Bernetič DejanBeginnersIndividuals/No clubYES
4.Hanovec Petr9849M21AIndividuals/No clubYES
5.Kirmula Miika9101785M21EIndividuals/No clubYES
6.Aronen Minna OPENIndividuals/No clubYES
7.Aronen Matti OPENIndividuals/No clubYES
8.Nyfeler Siri1398457W18Individuals/No clubYES

A.S.D. Arco di carta
1.Michelotti Giuliano7201861M60A.S.D. Arco di cartaItalyYES

Arces Orienteering Klubb
1.Bolla Giacomo2018543M16Arces Orienteering KlubbItalyYES

ARDF team Slovakia
1.Budai Samuel 2060287M18ARDF team SlovakiaSlovakiaYES
2.Cuninka Ján 2060284M18ARDF team SlovakiaSlovakiaYES
3.Račko Lukáš 2060208M18ARDF team SlovakiaSlovakiaYES
4.Král Adam 406986M20ARDF team SlovakiaSlovakiaYES
5.Kuriak Jakub 416591M21AARDF team SlovakiaSlovakiaYES
6.Košut Martin 49180M21BARDF team SlovakiaSlovakiaYES
7.Viskup Peter 8049M40ARDF team SlovakiaSlovakiaYES
8.Král Jozef 8627M45ARDF team SlovakiaSlovakiaYES
9.Filová Barbora 2092390W18ARDF team SlovakiaSlovakiaYES
10. Košutová Katarína515451W20ARDF team SlovakiaSlovakiaYES
11.Dolníková Veronika 338387W21BARDF team SlovakiaSlovakiaYES
12.Chovanová Daniela 338386W21BARDF team SlovakiaSlovakiaYES
13.Macinská Janka 2051377W21EARDF team SlovakiaSlovakiaYES
14.Králová Miriam 8625W45ARDF team SlovakiaSlovakiaYES

ASCO Lugano
1.Vassalli Silvio9790811M21EASCO LuganoSwitzerlandYES
2.Vassalli Kim1392302W10ASCO LuganoSwitzerlandYES
3.Vassalli Cuki9770811W35ASCO LuganoSwitzerlandYES

ASD Erebus Orientamento Vicenza
1.Brandolese Dario430686M14ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
2.Mancassola Simone2018550M14ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
3.Frison Rudi2018541M14ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
4.Gambini Mattia1396347M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
5.Guarda Giacomo2018508M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
6.Scalzotto Pietro2018539M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
7.Nardo Andrea2018501M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
8.Nardo Fabio2018502M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
9.Lorenzato Andrea2018511M18ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
10.Pastò Brenno2021339M20ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
11.Brandolese Alessio2021336M20ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
12.Trevisan Eugenio2018536M21AASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
13.Cera Michele2021350M21AASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
14.Bellotto Cristian1601704M35ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
15.Gambini Simone1601698M45ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
16.Brandolese Marco2021335M45ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
17.Sartori Massimo2021341M50ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
18.Albarello Alberto2021343M50ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
19.Jadaan Maryam2018514W12ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
20.Gambini Giulia210277W14ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
21.Scalzotto Annarita2018538W14ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
22.Saggin Irene210215W21AASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
23.Brandolese Claudia210115W21BASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
24.Guarato Francesca210389W55ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES

Attunda OK
1.Wrådhe Axel895427M21EAttunda OKSwedenYES

Badalona Orientació
1.Totusaus Benet9776878M35Badalona OrientacióSpainYES
2.Mari Pau1393245M35Badalona OrientacióSpainYES
3.Vidal Pilar434642W35Badalona OrientacióSpainYES
4.Novoa Silvia770121W35Badalona OrientacióSpainYES

Bromma-Vallingby SOK
1.Berg Joakim27777M21EBromma-Vallingby SOKSwedenYES

CO Lausanne-Jorat
1.Fleury Perry7203437M55CO Lausanne-JoratSwitzerlandYES
2.Skory Giorgio250331M55CO Lausanne-JoratSwitzerlandYES
3.Skory Heidi250323OPENCO Lausanne-JoratSwitzerlandYES
4.Pache Sandrine7203403W45CO Lausanne-JoratSwitzerlandYES

CO2
1.Brambilla Stefano7203667M35CO2ItalyYES
2.Giuganino Barbara7202221W21ECO2ItalyYES

CUS BOLOGNA
1.Seppi Marco503390M21ECUS BOLOGNAItalyYES

dauphiné orientation
1.Dermine Jean2027651M60dauphiné orientationFranceYES
2.Dermine Isabelle2027652W45dauphiné orientationFranceYES

Domnarvets GoIF
1.Höjsgaard Thomas 670918M45Domnarvets GoIFSweden
2.Höjsgaard Karolina 710312W21EDomnarvets GoIFSweden
3.Östman Annika751202W35Domnarvets GoIFSwedenYES

Dva Kuku Orienteering
1.Badis Anissa46024BeginnersDva Kuku OrienteeringHungaryYES
2.Német László525268BeginnersDva Kuku OrienteeringHungaryYES
3.Weibl Zoltán46025M35Dva Kuku OrienteeringHungaryYES
4.Mentler Balázs332877M45Dva Kuku OrienteeringHungaryYES

Eborienteers
1.Griffiths Bill260271M60EborienteersUnited KingdomYES

Eridano Adventure A.S.D.
1.Mazza Anna Maria434855BeginnersEridano Adventure A.S.D.ItalyYES
2.Allegretti Dario1601534M60Eridano Adventure A.S.D.ItalyYES

Fana IL
1.Kocbach Jan721224M40Fana ILNorwayYES

FC Forstern
1.Dreier Johannes2041782OPENFC ForsternGermanyYES
2.Müller Monika7771313OPENFC ForsternGermanyYES

Freidig - Storhov
1.Storhov Simen Spets707386M16Freidig - StorhovNorwayYES
2.Storhov Oskar Spets608305M18Freidig - StorhovNorwayYES
3.Storhov Jens Even683504M50Freidig - StorhovNorwayYES
4.Storhov Mathea Spets646719W12Freidig - StorhovNorwayYES
5.Storhov Torunn Spets617569W45Freidig - StorhovNorwayYES

Hamar orienteringsklubb
1.Lome Anine9200143W18Hamar orienteringsklubbNorwayYES

HSV-KLAGENFURT
1.Opetnik Siegfried7009400M50HSV-KLAGENFURTAustriaYES

Hyvinkään Rasti
1.Raiko Erja 7141416W55Hyvinkään RastiFinlandYES
2.Liimatainen Raili 502356W55Hyvinkään RastiFinlandYES

IFK Göteborg
1.Bejmer Max Peter920603M21EIFK GöteborgSwedenYES

IFK Lidingö SOK
1.Myhren Jonn Are790703M35IFK Lidingö SOKSwedenYES

Järfälla OK
1.Lundbäck Johan952765M14Järfälla OKSwedenYES
2.Nilsson Oskar9020919M14Järfälla OKSwedenYES
3.Albinsson Linus710319M16Järfälla OKSwedenYES
4.Bergfalk Ludwig9704186M20Järfälla OKSwedenYES
5.Palmqvist Rasmus930807M21EJärfälla OKSwedenYES
6.Albinsson Peter680506M45Järfälla OKSwedenYES
7.Nilsson Per680224M45Järfälla OKSwedenYES
8.Lundbäck Mats2060740M45Järfälla OKSwedenYES
9.Nilsson Ulf641026M45Järfälla OKSwedenYES
10.Palmqvist Lars9610928M55Järfälla OKSwedenYES
11.Lundbäck Petra426949OPENJärfälla OKSwedenYES
12.Hallmen Alice439835W14Järfälla OKSwedenYES
13.Lundbäck Jonna804070W16Järfälla OKSwedenYES
14.Albinsson Emmy990121W18Järfälla OKSwedenYES
15.Albinsson Malin674199W35Järfälla OKSwedenYES
16.Aslaksen Berit631011W45Järfälla OKSwedenYES

Kajaanin Suunnistajat
1.Malinen Pentti 781001M60Kajaanin SuunnistajatFinlandYES
2.Malinen Paula 583101W55Kajaanin SuunnistajatFinlandYES

Kamniški orientacijski klub
1.Pretnar Janez1652011M45Kamniški orientacijski klubSloveniaYES
2.Kmetec Barbara1408132W21AKamniški orientacijski klubSloveniaYES
3.Flerin Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
4.Pretnar Tanja1398953W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
5.Pretnar Irma1398945W45Kamniški orientacijski klubSloveniaYES

Kangasala SK
1.Sainio Santeri707707M21EKangasala SKFinlandYES

Kils OK
1.Uller Anton602303M14Kils OKSwedenYES
2.Olm Lukas874122M16Kils OKSwedenYES
3.Uller Jonathan602000M16Kils OKSwedenYES
4.Norsdström Elis970423OPENKils OKSwedenYES
5.Uller Anna21278OPENKils OKSwedenYES
6.Westlund Anders441107OPENKils OKSwedenYES
7.Nordström Lars511800OPENKils OKSwedenYES
8.Olm Lisa630413W14Kils OKSwedenYES
9.Holmgård Nora920716W14Kils OKSwedenYES
10.Westlund Rebecka441137W14Kils OKSwedenYES
11.Nordström Klara407209W14Kils OKSwedenYES
12.Bad Thea344997W16Kils OKSwedenYES
13.Nordström Ella866399W16Kils OKSwedenYES
14.Lugne Linn407223W16Kils OKSwedenYES
15.Mellerdal Amanda9000506W16Kils OKSwedenYES

Larvik Orienteringsklubb
1.Sundby Jørn752906M40Larvik OrienteringsklubbNorwayYES
2.Bjerva Elin783105W35Larvik OrienteringsklubbNorwayYES

LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK
1.Bianchi Markus701007M45LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCKAustriaYES
2.Mayrhofer Robert7530504M60LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCKAustriaYES
3.Bianchi Karin6780W21BLAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCKAustriaYES
4.Mayrhofer Ines7550503W55LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCKAustriaYES

Lounais-Hämeen Rasti
1.Paija Markku682030M50Lounais-Hämeen RastiFinlandYES
2.Klemelä Päivi682023W45Lounais-Hämeen RastiFinlandYES

Lynx
1.Kottonen Hannu891989M55LynxFinlandYES
2.Kottonen Annika931993W21ALynxFinlandYES
3.Kottonen Annariitta581958W55LynxFinlandYES

Mariborski OK
1.Allwinger Otto45148M12Mariborski OKSloveniaYES
2.Allwinger Herwig7000500M45Mariborski OKSloveniaYES
3.Allwinger Tünde1501000W35Mariborski OKSloveniaYES

NF Wien
1.Pietsch Wolfgang46416M50NF WienAustriaYES

Nirvana Verde
1.Ruggiero Mario9120777M35Nirvana VerdeItalyYES
2.Titoli Emanuela991045W35Nirvana VerdeItalyYES

O-92 Piano di Magadino
1.Zanella Manolo1112223M21BO-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES
2.Boiani Tiziano1971315M45O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES
3.Maddalena Stefano680710M45O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES

OC Fürstenfeld
1.Leonhardt Matthias500255M21EOC FürstenfeldAustriaYES
2.Leonhardt Kristian223671M60OC FürstenfeldAustriaYES
3.Leonhardt KarinW21AOC FürstenfeldAustriaYES
4.Leonhardt Gertraud218858W55OC FürstenfeldAustriaYES

OK 24 Praha
1.Cervinka Jan436949M21AOK 24 PrahaCzech RepublicYES
2.Novak Ivo51679M50OK 24 PrahaCzech RepublicYES
3.Haltof Ewa1436949W21BOK 24 PrahaCzech RepublicYES
4.Baluskova Ida681852W35OK 24 PrahaCzech RepublicYES

OK Azimut
1.Bogataj Mark2077611M18OK AzimutSlovenia
2.Tušar Peter1401615M20OK AzimutSlovenia
3.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
4.Bončina Igor1968213M45OK AzimutSloveniaYES
5.Lapajne Janko406850M60OK AzimutSloveniaYES
6.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSloveniaYES
7.Nelson Charles202151M60OK AzimutSloveniaYES
8.Pust Tomaž201684OPENOK AzimutSloveniaYES
9.Poljanšek Nika422530W16OK AzimutSlovenia
10.Gantar Lara2077619W18OK AzimutSlovenia
11.Jeram Nuša2052392W20OK AzimutSlovenia
12.Perepelytsya Mariya1008096W20OK AzimutSloveniaYES

OK Brežice
1.Jevševar Martin2077853M12OK BrežiceSloveniaYES
2.Bogovič Vid439275M21AOK BrežiceSloveniaYES
3.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSloveniaYES
4.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSloveniaYES

OK Japetic
1.Kirin Dominik237595M18OK JapeticCroatiaYES
2.Ocvirk Edi750723M40OK JapeticCroatiaYES
3.Ocvirk Pia998020W18OK JapeticCroatiaYES

OK Ravinen - Nacka
1.Hellström Assar941128M21EOK Ravinen - NackaSwedenYES
2.Hunhammar Martin951115M21EOK Ravinen - NackaSwedenYES

OK Tivoli
1.Šumečki Žan Luka7003290OPENOK TivoliSloveniaYES

OK Trzin
1.Bosisio Kristian761015M35OK TrzinSloveniaYES
2.Udovic Metka781126W35OK TrzinSloveniaYES

OK Vihor
1.Delgado Pako893829M40OK VihorCroatia

OL Zimmerberg
1.Wettstein Timo252371M18OL ZimmerbergSwitzerlandYES
2.Neukom Raphael7203442M21AOL ZimmerbergSwitzerlandYES
3.Fluri Roger1401412M21AOL ZimmerbergSwitzerlandYES
4.Hatt Simon406402M21AOL ZimmerbergSwitzerlandYES
5.Hug Jan1407350M21AOL ZimmerbergSwitzerlandYES
6.Rohr Daniel895062M21AOL ZimmerbergSwitzerlandYES
7.Fischer Jonas413195M21AOL ZimmerbergSwitzerlandYES
8.Utzinger Urs1407077M21AOL ZimmerbergSwitzerlandYES
9.Badertscher Peter252923M50OL ZimmerbergSwitzerlandYES
10.Laager Peter413103M50OL ZimmerbergSwitzerlandYES
11.Wettstein Rolf7202685M50OL ZimmerbergSwitzerlandYES
12.Köpfli Patrizia1399648W21AOL ZimmerbergSwitzerlandYES
13.Laager Marlies413043W45OL ZimmerbergSwitzerlandYES
14.Badertscher Priska7140843W45OL ZimmerbergSwitzerlandYES
15.Baumann Silvia9101457W55OL ZimmerbergSwitzerlandYES

ol.biel.seeland
1.Aebersold Fabian1311200M16ol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Aebersold Christian504339M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
3.Gehriger Peter61454M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
4.Aebersold Simona1341998W21Eol.biel.seelandSwitzerlandYES
5.Aebersold Gaby1393025W45ol.biel.seelandSwitzerlandYES
6.Hohl Therese1406385W45ol.biel.seelandSwitzerlandYES

OLG Bonaduz
1.Andres Peter1393074M60OLG Bonaduz SwitzerlandYES
2.Andres Iris1393122W55OLG Bonaduz SwitzerlandYES

OLG Chur
1.Kim Chris721603M40OLG ChurSwitzerlandYES
2.Ruppenthal Marcel1965305M50OLG ChurSwitzerlandYES
3.Brühwiler Urs7200259M55OLG ChurSwitzerlandYES
4.Ruppenthal Ursi1939596W35OLG ChurSwitzerlandYES
5.Zindel Angela2036223W45OLG ChurSwitzerlandYES
6.Kim Sunghee700911W45OLG ChurSwitzerlandYES
7.Brühwiler Sabine54544W45OLG ChurSwitzerlandYES

OLG Dachsen
1.Meister Roland630112M50OLG DachsenSwitzerlandYES
2.Meister Annick1470300W14OLG DachsenSwitzerlandYES
3.Meister Joëlle1402905W16OLG DachsenSwitzerlandYES
4.Meister Sabrina1602669W45OLG DachsenSwitzerlandYES

OLG Deutsch Kaltenbrunn
1.Pregartner Georg49796M50OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
2.Maget Brigitte307642W45OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES

OLG Herzogenbuchsee
1.Rütti Matthias64665M40OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
2.Schoepf Thomas846627M60OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
3.Howald Martin1390586M60OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
4.Josi Urs251981M60OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
5.Wespi Nicole364567W45OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES
6.Lehmann Barbara1071261W55OLG HerzogenbuchseeSwitzerlandYES

OLG Pfäffikon
1.Gründler Markus831964M50OLG PfäffikonSwitzerlandYES
2.Dätwyler Thomas1395637M55OLG PfäffikonSwitzerlandYES
3.Bandixen Sönke2003001M55OLG PfäffikonSwitzerlandYES
4.Dätwyler Veronika2003441W21BOLG PfäffikonSwitzerlandYES
5.Gründler Mirjam700630W45OLG PfäffikonSwitzerlandYES
6.Bandixen Marianne2003002W55OLG PfäffikonSwitzerlandYES

OLG Säuliamt
1.Widén Anders1490506M60OLG SäuliamtSwitzerlandYES

OLG Schaffhausen
1.Haas Dominik9901224M21AOLG SchaffhausenSwitzerlandYES
2.Haas Pascal1006114M21AOLG SchaffhausenSwitzerlandYES
3.Herzog Andreas1261984M21AOLG SchaffhausenSwitzerlandYES
4.Ringli Fabian504698M21AOLG SchaffhausenSwitzerlandYES
5.Haas René1962126M50OLG SchaffhausenSwitzerlandYES
6.Dobler Siri1115566W20OLG SchaffhausenSwitzerlandYES
7.Feucht Ladina1441992W21AOLG SchaffhausenSwitzerlandYES
8.Ringli Corina1251713W21AOLG SchaffhausenSwitzerlandYES
9.Schindler Annika413265W21BOLG SchaffhausenSwitzerlandYES
10.Haas Doris1962328W45OLG SchaffhausenSwitzerlandYES

OLifant
1.Pulford Jane1391814W35OLifantNetherlandsYES

OLK Argus
1.Lienhard Oliver1390770M21EOLK ArgusSwitzerlandYES
2.Bryner Matthias1008541M21EOLK ArgusSwitzerlandYES
3.Frei Lukas9200308M21EOLK ArgusSwitzerlandYES

OOB TJ Turnov
1.Baier Martin7677777M35OOB TJ TurnovCzech RepublicYES
2.Jirku Martina8221W21BOOB TJ TurnovCzech RepublicYES

Orientacijski klub Komenda
1.Zupan Lara2070918BeginnersOrientacijski klub KomendaSlovenia
2.Zupan Tilen2070917M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Blaž Matic9101667M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Zupan Gregor2070920M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Zorman Jernej9988877M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
6.Zavrl Janez2052362M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Špenko Zala 2070913W14Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Zavrl Zala2052381W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Primožič Patricija2069791W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Jezeršek Polona2034095W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Zupan Romana2070919W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Petrovič Gašper1401504M18Orientacijski Klub PolarisSloveniaYES
2.Škarabot Matej1908999M18Orientacijski Klub PolarisSloveniaYES
3.Petrovič Blaž1398931M21EOrientacijski Klub PolarisSloveniaYES
4.Škarabot Miha406774M45Orientacijski Klub PolarisSloveniaYES
5.Petrovič Dušan1566506M45Orientacijski Klub PolarisSloveniaYES
6.Zupan Aleš 406804M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Škarabot Anja253346W14Orientacijski Klub PolarisSloveniaYES
8.Škarabot Alenka445705W21BOrientacijski Klub PolarisSloveniaYES
9.Jerše Damjana 253343W21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia

Orienteering Pergine
1.Cavazzani Augusto2011055M60Orienteering PergineItalyYES
2.Mantega Silvia9101166W45Orienteering PergineItalyYES

ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.
1.Mancini Marco2073782M21BORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
2.Larotella Roberto2045689M35ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES

Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering
1.Egge Guttorm L1302878M50Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES
2.Utskarpen Audrun504728W35Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES

Østmarka OK
1.Helland Knut Edvard234744M50Østmarka OKNorwayYES
2.Teigland Rune434138M55Østmarka OKNorwayYES
3.Ruud ToreOPENØstmarka OKNorwayYES
4.Hobøl Kjell343293OPENØstmarka OKNorwayYES
5.Aslaksen Ruud GunvorOPENØstmarka OKNorwayYES

Polisportiva Besanese
1.Pozzebon Irene7950220W21EPolisportiva BesaneseItalyYES
2.Virgolini Maria Pia205860W45Polisportiva BesaneseItalyYES
3.Poli Elena46160W45Polisportiva BesaneseItalyYES
4.Turolla Cristina300792W45Polisportiva BesaneseItalyYES

Punto K Orienteering ASD
1. Zambiasi Alberto210007M60Punto K Orienteering ASDItaly
2.Ruzzier Diego2048125OPENPunto K Orienteering ASDItalyYES

Punto Nord
1.Grilli Alberto2111050M40Punto NordItalyYES

Puolangan Ryhti
1.Zonato Stefano502395M60Puolangan RyhtiFinlandYES

Rajamäen Rykmentti
1.Heinonen Veli-Matti 682132M50Rajamäen RykmenttiFinlandYES

Rasti 88
1.Nokka Vesa9102122M16Rasti 88FinlandYES
2.Nokka Atte9102126M21ARasti 88FinlandYES
3.Nokka IlkkaM45Rasti 88FinlandYES
4.Nokka KatjaOPENRasti 88FinlandYES

SCOM Mendrisio
1.Donadini Eleonora2021325W21ESCOM MendrisioSwitzerlandYES

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Zambiasi Clizia500338W21ESemiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
2.Kuzmin Anka2073799W35Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
3.Hechich Marirosa46176W45Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES

SK Praga
1.Masopustova Elis49844W21ESK PragaCzech RepublicYES

SSD-AŠZ GAJA
1.Rozzi Alessio9131080M21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
2.Pavlič Gregor2065880M40SSD-AŠZ GAJAItalyYES
3.Ferluga Peter2015607M40SSD-AŠZ GAJAItalyYES
4.Clemente Mauro 2013162M50SSD-AŠZ GAJAItaly
5.Pelessoni Renato211382M50SSD-AŠZ GAJAItalyYES
6.Pizzamus Paolo7823774M50SSD-AŠZ GAJAItalyYES
7.Siega Gianfranco410316M60SSD-AŠZ GAJAItalyYES
8.Pacor Fulvio253331M60SSD-AŠZ GAJAItalyYES
9.Pravato Lorenza9270178W21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
10.Pavlič Margareta2065886W35SSD-AŠZ GAJAItalyYES
11.Sepin Chiara2015603W35SSD-AŠZ GAJAItalyYES
12.Spinelli Paola2009726W55SSD-AŠZ GAJAItalyYES

SU Schöckl Graz
1.Pacher Paul960906M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
2.Pacher Hannes7150159M55SU Schöckl GrazAustriaYES
3.Pacher Lisa944449W21ESU Schöckl GrazAustriaYES
4.Pacher Gerhild7120364W45SU Schöckl GrazAustriaYES

Suunta Jyväskylä
1.Gründler Mattia992212M16Suunta JyväskyläFinlandYES

SV Mietraching
1.Vogl Roland1680202M21BSV MietrachingGermanyYES
2.Rehbein Malte710718M21ESV MietrachingGermanyYES
3.Vogl Karin1700505W21BSV MietrachingGermanyYES
4.Keyserlingk Linda347918W21BSV MietrachingGermanyYES

SV TU Ilmenau
1.Trösse Christiane810504W21ESV TU IlmenauGermanyYES

ŠK VAZKA Bratislava
1.Fekiač st Jozef2042534M55ŠK VAZKA BratislavaSlovakiaYES
2.Fekiačová Mária53793W55ŠK VAZKA BratislavaSlovakiaYES

Škofjeloški orientacijski klub
1.Plavčak Luka980584M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

Team Friuli Venezia Giulia
1.Pelessoni Jozef2084616BeginnersTeam Friuli Venezia GiuliaItalyYES
2.Kriscjak Sebastian2091680BeginnersTeam Friuli Venezia GiuliaItalyYES
3.Pelessoni Sandor2084575M12Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
4.Polojaz Goran2065885M12Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
5.Grillo Maurizio2091678M14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
6.Fontanot Luca2041786M14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
7.Kalc Kristjan2065884M14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
8.Bisoni FilippoM16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
9.Bonfiglioli Leonardo2032013M18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
10.Ruini Cristina2009738OPENTeam Friuli Venezia GiuliaItalyYES
11.Pecorari Iris210018W12Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
12.Ferluga Nastja2065888W12Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
13.Starc VeronikaW12Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
14.Cignini Stella2048128W12Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
15.Colombo Iris2061242W14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
16.Jerman Michela210059W18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES

Tipo Orienteering Club
1.Miháczi Zoltán9080700M45Tipo Orienteering ClubHungaryYES
2.Holper Antónia411930W35Tipo Orienteering ClubHungaryYES

Titan
1.Borachenko Alexander1301553M40TitanRussiaYES
2.Kunitskaya Natalia505945W35TitanRussiaYES

TJ Loko Krnov
1. Sukeníková Zuzana9454545OPENTJ Loko KrnovCzech RepublicYES

Turun Metsänkävijät
1.Suntila Juha741912M21ATurun MetsänkävijätFinlandYES
2.Parjanne Antti9966330M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
3.Fraser Scott501088M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
4.Kums Janis8631400M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
5.Thorsson Erik1399930M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
6.Mäkinen Tapani1399933M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
7.Michiels Yannick9107291M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
8.Bertuks Edgars1207171M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
9.Huttunen Esa1399931M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
10.Helkkula Rauli 1931327M60Turun MetsänkävijätFinlandYES

U.S. Primiero A.S.D
1.Ongaro Marco210167M60U.S. Primiero A.S.DItalyYES
2.Grabar Cristina2065902W45U.S. Primiero A.S.DItalyYES

Unió Excursionista Vic
1.Serrat Grané Juli502954M35Unió Excursionista VicSpainYES
2.Clarena Riera Vicenç239386M35Unió Excursionista VicSpainYES
3.Arumi Casadevall Jordi502935M40Unió Excursionista VicSpainYES
4.Serrat Grané Alba256160W35Unió Excursionista VicSpainYES
5.Illamola Colome Adela8110976W35Unió Excursionista VicSpainYES
6.Guell Rovira Virginia225581W35Unió Excursionista VicSpainYES

Vaajakosken Terä
1.Gründler Andrin980603M20Vaajakosken TeräFinlandYES

VAO
1.Battistoni Luca590000M55VAOItalyYES
2.Putzu Daniela610000W55VAOItalyYES

Vegårshei IL
1.Bråten Synnøve7195458W21EVegårshei ILNorwayYES

Vehkalahden Veikot
1.Lehto Jarmo418254M50Vehkalahden VeikotFinlandYES
2.Lehto Ulla418258W55Vehkalahden VeikotFinlandYES

Veszpremi Honved Sportegyesulet
1.Gergő Bálint2032056M10Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
2.Ádám Bálint2032055M12Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
3.Bence Vass2014973M14Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
4.Zalán Gloch2800242M14Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
5.Dániel Angyal2054406M14Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
6.Benedek Bálint2800241M14Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
7.András Etlinger2014998M16Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
8.Péter Bácskai2014983M16Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
9.Tibor Vass2032069M45Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
10.Zsolt Németh2054402M50Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
11.Bence Bálint2054403OPENVeszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
12.Eszter Bácskai2014972W14Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
13.Dominika Mérő2015002W16Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES
14.Németh Zsoltné2054401W45Veszpremi Honved SportegyesuletHungaryYES

zelg
1.Schneider Nik7000222M21AzelgSwitzerlandYES
2.Schneider Noldi363248M50zelgSwitzerlandYES
3.Mathys Lena9999007W21AzelgSwitzerlandYES
4.Mathys Ursina9101551W35zelgSwitzerlandYES

Zempleni
1.Hajas Csilla233618OPENZempleniHungaryYES
2.Zempleni Andras233619OPENZempleniHungaryYES
3.Zempleni Lilla411949W14ZempleniHungaryYES
4.Zempléni Réka505231W21AZempleniHungaryYES