v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4 days Transylvania Open 2017-ed.16 + Compass and Romanian Cup->Entries by clubs  (number of entries: 347)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Deac CarmenM10Individuals/No club
2.Kaminsky Joakim8499178M21EIndividuals/No clubYES
3.Balog István János1415148M45Individuals/No club
4.Bogdanovits Andras4461M65Individuals/No club
5.Papara Nicoleta222816OPT-SHIndividuals/No club
6.Anamaria FluerasW10Individuals/No club
7.Deconescu Natalia1201055W60Individuals/No club

A.C.S. Sanatatea Ploiesti
1.Fomiciov Anatoli1006086M21EA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
2.Fomiciov Ivan1300760M21EA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
3.Fomiciov Vasili1000368M21EA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
4.Olteanu Emil997913M65A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
5.Ionescu Serban221782M80+A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
6.Neagu George Tiberiu7300267OPTA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
7.Nadrag Valeria1300759W18A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania

Alpstein-O
1.Streuli Willi880500M70Alpstein-OSwitzerland
2.Wuest Ruth2064264W60Alpstein-OSwitzerland

Altair
1.Carreras Huerta Emilio7201320M45AltairSpainYES
2.Casero Vidal Oscar7201314M45AltairSpainYES
3.Miranda Guerrero Miriam7208398W35AltairSpainYES
4.Pico González Gloria2045047W45AltairSpainYES
5.Torres Sanz Carmen1399706W45AltairSpainYES

Altius Roman
1.Bostan Adrian222766OPTAltius RomanRomania

asa tel aviv
1.Friedman Alexander230740M80+asa tel avivIsrael

BEAC
1.Kovács-Marosán Ágoston4509M10BEACHungary
2.Andras Zankay416701M70BEACHungary
3.Kovács-Marosán Nádja45194W10BEACHungary
4.Marosán Ágnes504276W40BEACHungary
5.Hegedüs Ágnes222979W65+BEACHungary

Berkshire Orienteers
1.Wilson Martin8230647M65Berkshire OrienteersUnited Kingdom

C.S. BABARUNCA
1.Tulban Petru7209819M12C.S. BABARUNCARomania
2.Iacob Ioan7209829M12C.S. BABARUNCARomania
3.Balan Alexandru7209827M12C.S. BABARUNCARomania
4.Jantea Alexandru7209810M21EC.S. BABARUNCARomania
5.Tulban Nicolae7209830M45C.S. BABARUNCARomania
6.Rauchman Iulius7209814M45C.S. BABARUNCARomania
7.Costea Arieseanu Mihai8638583M45C.S. BABARUNCARomania
8.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania
9.Dopovecz Iuliu7208415M55C.S. BABARUNCARomania
10.Dopovecz Iuliu snr7209808M80+C.S. BABARUNCARomania
11.Stefan Cristina7209821W45C.S. BABARUNCARomania
12.Dopovecz Maria Ruxandra7209809W50C.S. BABARUNCARomania

C.S. Compass Cluj
1.Aron FicsorM10C.S. Compass ClujRomania
2.Nagy ZsoltM10C.S. Compass ClujRomania
3.Matlak Vilmos211774M10C.S. Compass ClujRomania
4.Matlak Peter2061615M14C.S. Compass ClujRomania
5.Matlak Andras2061614M40C.S. Compass ClujRomania
6.Kiss Attila2061616M45C.S. Compass ClujRomania
7.Marton Janos8130268M45C.S. Compass ClujRomania
8.Nagy DezsoM75C.S. Compass ClujRomania
9.Szocs Sandor211753M80+C.S. Compass ClujRomania
10.Gergely Zoltán211853OPTC.S. Compass ClujRomania
11.Ferenc FicsorOPTC.S. Compass ClujRomania
12.Muller Csaba211797OPT-SHC.S. Compass ClujRomania
13.Gergely ZsófiaW10C.S. Compass ClujRomania
14.Eszter Kocsik45104W14C.S. Compass ClujRomania
15.Nora Kocsik363408W16C.S. Compass ClujRomania
16.Agnes Simon45235W21EC.S. Compass ClujRomania
17.Gergely Enikő211793W35C.S. Compass ClujRomania
18.Zsigmond Erika2061613W40C.S. Compass ClujRomania
19.Laszlo Kata211854W40C.S. Compass ClujRomania
20.Laszlo Beata2061620W45C.S. Compass ClujRomania
21.Kerekes Kinga2061618W45C.S. Compass ClujRomania
22.Muller Kati2061617W50C.S. Compass ClujRomania
23.Cserveny Judit505203W50C.S. Compass ClujRomania
24.Krisztina Simon211890W65+C.S. Compass ClujRomania

C.S. TranSilva Cluj
1.Szikszai Balázs416677M10C.S. TranSilva ClujRomania
2.Kovács Andris1006652M12C.S. TranSilva ClujRomania
3.Albert Mátyás2037704M12C.S. TranSilva ClujRomania
4.Jancsik Endre1398623M14C.S. TranSilva ClujRomania
5.Vörös Ádám2061637M14C.S. TranSilva ClujRomania
6.Csis Nándor2037709M16C.S. TranSilva ClujRomania
7.Vígh Loránd2037712M16C.S. TranSilva ClujRomania
8.Knobloch-Esztergár Péter7205527M18C.S. TranSilva ClujRomania
9.Szikszai Csongor2037711M18C.S. TranSilva ClujRomania
10.Tőkés Attila2037713M21EC.S. TranSilva ClujRomania
11.Chereches Cosmin1006649M21EC.S. TranSilva ClujRomania
12.Bogya Gergely1006646M21EC.S. TranSilva ClujRomania
13.Kovacs Mihaly1415150M40C.S. TranSilva ClujRomania
14.Jancsik Péter1398621M45C.S. TranSilva ClujRomania
15.Vörös Alpár2061638M45C.S. TranSilva ClujRomania
16.Virág Péter2061608M50C.S. TranSilva ClujRomania
17.Mátyás Zoltán2061609M50C.S. TranSilva ClujRomania
18.Bogya ZoltánM55C.S. TranSilva ClujRomania
19.Tőkés Árpád1006655M55C.S. TranSilva ClujRomania
20.Fey Sándor1006654M60C.S. TranSilva ClujRomania
21.Ferenc Puskas211772M60C.S. TranSilva ClujRomania
22.Enyedi Andrei7202600M65C.S. TranSilva ClujRomania
23.Kuszálik János1006657M70C.S. TranSilva ClujRomania
24.Rusu Constantin211880M80+C.S. TranSilva ClujRomania
25.Szikszai Ildikó211771OpenC.S. TranSilva ClujRomania
26.Veres Koppány238884OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
27.Dervesteanu Andrada1006650OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
28.Szikszai Attila2037714OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
29.Esztergár Ildiko2061607OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
30.Tőkés Timea1006644OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
31.Matyas PetraW10C.S. TranSilva ClujRomania
32.Bartha Dorottya7205531W18C.S. TranSilva ClujRomania
33.Virág Tímea7205528W18C.S. TranSilva ClujRomania
34.Néda Ágnes7205529W21EC.S. TranSilva ClujRomania
35.Néda Katalin7205532W21EC.S. TranSilva ClujRomania
36.Bogya Yana2013499W21EC.S. TranSilva ClujRomania
37.Sturz Lazar Ana-maria2075005W21EC.S. TranSilva ClujRomania
38.Kovács Enikő1415151W40C.S. TranSilva ClujRomania
39.Májer Réka1006656W40C.S. TranSilva ClujRomania
40.Sárközi Zsuzsa2061639W45C.S. TranSilva ClujRomania
41.Donogan Kinga2061606W45C.S. TranSilva ClujRomania
42.Fey Klára1006648W65+C.S. TranSilva ClujRomania

Cleveland Orienteering Klub
1.Addison Graeme9786543M50Cleveland Orienteering KlubUnited Kingdom

Club Atletic Roman
1.Fala Sergiu1993527M21EClub Atletic RomanRomania

CLUB DE ORIENTACIÓN DE HUELVA
1.Gordillo González Cristina243950W45CLUB DE ORIENTACIÓN DE HUELVASpainYES

Compass-Cross
1.Genchev Daniel1409403M14Compass-CrossBulgaria
2.Yordanov Stefan1007876M14Compass-CrossBulgaria
3.Borisov Petar1409406M18Compass-CrossBulgaria
4.Dochev Pavel2034139M20Compass-CrossBulgaria
5.Kamenarov Ivaylo502544M21ECompass-CrossBulgaria
6.Georgiev Pavel2059778M21ECompass-CrossBulgaria
7.Rachev Nikola1007873M21ECompass-CrossBulgaria
8.Kamenarov Valentin1007879M45Compass-CrossBulgaria
9.Kamenarov Kamen1007874M55Compass-CrossBulgaria
10.Halachev Nikolay412916OPTCompass-CrossBulgaria
11.Stoycheva Gergana1409407W14Compass-CrossBulgaria
12.Pencheva Martina412603W14Compass-CrossBulgaria
13.Bahchevanova Desislava1007872W14Compass-CrossBulgaria
14.Dyaksova Andreya9999444W18Compass-CrossBulgaria
15.Dyaksova Antoaneta9999555W21ECompass-CrossBulgaria
16.Kamenarova Todorka1007875W45Compass-CrossBulgaria
17.Kamenarova Tzvetelina412900W55Compass-CrossBulgaria

CS Ady Liceum Oradea
1.Bardos Dominik2118605M12CS Ady Liceum OradeaRomania
2.Csucsuj Tamás505261M12CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Divin Péter2061645M20CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Balaskó László Dávid2061649M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
5.Divin György2061642M40CS Ady Liceum OradeaRomania
6.Balaskó László2061650M45CS Ady Liceum OradeaRomania
7.Závodszky Tamás2061641M45CS Ady Liceum OradeaRomania
8.Pap Gáspár2061647M45CS Ady Liceum OradeaRomania
9.König Péter2118604M50CS Ady Liceum OradeaRomania
10.Tarr Attila505262M55CS Ady Liceum OradeaRomania
11.Ábrány Sándor505263M60CS Ady Liceum OradeaRomania
12.Göcz Lajos505264M65CS Ady Liceum OradeaRomania
13.Deák Attila sr.505265M70CS Ady Liceum OradeaRomania
14.Divin Anna505271OpenCS Ady Liceum OradeaRomania
15.Balaskó László Dávid2061649OPTCS Ady Liceum OradeaRomania
16.Divin Anna505271OPT-SHCS Ady Liceum OradeaRomania
17.Vandrus Brigitta2118603W14CS Ady Liceum OradeaRomania
18.Ples Brigitta2118602W14CS Ady Liceum OradeaRomania
19.Deák Bernadett2061643W14CS Ady Liceum OradeaRomania
20.Marton Dorottya2118601W14CS Ady Liceum OradeaRomania
21.Divin Judit2061648W16CS Ady Liceum OradeaRomania
22.Dézsi Kinga2061644W16CS Ady Liceum OradeaRomania

CS Chimia Victoria
1.Corsatea Horia2050624M12CS Chimia VictoriaRomania
2.Fogoros Emanuel2050625M12CS Chimia VictoriaRomania
3.Lazar Sergiu2050626M14CS Chimia VictoriaRomania
4.Vladesel Andrei2050627M14CS Chimia VictoriaRomania
5.Urdea Gheorghe2050629M55CS Chimia VictoriaRomania
6.Lodor Codruta2050622W14CS Chimia VictoriaRomania

CS Orienteering Pitesti
1.Matei Ionut Sabin7808080M35CS Orienteering PitestiRomania

CS ORIENTER Tg Mures
1.Fazakas Csongor201549M14CS ORIENTER Tg MuresRomania
2.Bakos Csongor211857M16CS ORIENTER Tg MuresRomania
3.Pálfi Tamás2061625M16CS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Szőcs Attila9102026M18CS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Kentelki Márton9102818M18CS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Pálfi Előd2061627M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Dalya Zsolt211761M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
8.Bakos Levente211859M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
9.Kiss Mihaly2072524M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
10.Szőcs Zoltan2061630M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
11.Germán-Salló Zoltán2072525M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
12.Moldovan Laszlo211856M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
13.Botoș Sorin2072523M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
14.Tamas Claudia6640OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
15.Fazakas Csongor201549OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
16.Fazakas Emoke211810W40CS ORIENTER Tg MuresRomania
17.Szőcs Hajnal2072519W50CS ORIENTER Tg MuresRomania

CS OTOPENI
1.Nimara Florin211829M50CS OTOPENIRomania
2.Dumitru Traian1007383M60CS OTOPENIRomania
3.Bacs Andrei1396160M65CS OTOPENIRomania
4.Tanase Nicolae1007387M80+CS OTOPENIRomania
5.Dumitru Maria211507W60CS OTOPENIRomania

CS Unirea Alba Iulia
1.Tamas Bogya7207272M21ECS Unirea Alba IuliaRomania
2.Anghel Marius1300072M45CS Unirea Alba IuliaRomania

CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea Ciuc
1.Szasz Botond2072516M20CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
2.Erősdi Zakariás1302785M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
3.Suciu Simion1301760M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
4.Szep ZoltanM21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
5.Szasz Janos2072517M50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
6.Farkas Lajos2088138M60CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
7.Raduly Reka430643W12CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
8.Raduly Annamaria430636W21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
9.Szasz Neli350359W50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

CSO Dudu Floresti
1.Savini Marco211787M10CSO Dudu FlorestiRomania
2.Demian Luca211789M12CSO Dudu FlorestiRomania
3.Cioban Paul8649283M40CSO Dudu FlorestiRomania
4.Demian Bogdan7300259M45CSO Dudu FlorestiRomania
5.Cioban Dumitru2072520M70CSO Dudu FlorestiRomania
6.Cioban Adina211785W10CSO Dudu FlorestiRomania
7.Cioban Julia350826W45CSO Dudu FlorestiRomania

CSO Madaras
1.Sturz-Lazar Felix2075001M45CSO MadarasRomania
2.Buda Marcel406320M55CSO MadarasRomania

CSU Brasov
1.Costache Robert Stefan2042238M12CSU BrasovRomania
2.Colcear David 2042232M12CSU BrasovRomania
3.Stupu Petru211743M40CSU BrasovRomania
4.Dinu Gheorghe211745M55CSU BrasovRomania
5.Dodonu Ion1304121M65CSU BrasovRomania
6.Iulia Stupu222742W12CSU BrasovRomania
7.Stupu Anca2042234W35CSU BrasovRomania
8.Bors Cornelia211838W55CSU BrasovRomania

DISZ-Debreceni Ifj. Kult. Szovetkezet
1.Asbolne Kerekes Agnes416604W45DISZ-Debreceni Ifj. Kult. SzovetkezetHungary

FK Åsen
1.Bengtsson David800430OPT-SHFK ÅsenSwedenYES
2.Kurashova Elena1980316OPT-SHFK ÅsenSwedenYES
3.Kurashova Sonia1080909W10FK ÅsenSwedenYES

Fossum IF
1.Gjein Lars Erik9000842M45Fossum IFNorway
2.Zeiner-Gundersen Richard9191158M55Fossum IFNorway

Honved Bottyan Nyiregyhaza
1.Zsilkin Viktor45916M60Honved Bottyan NyiregyhazaHungary

Ind Iasi
1.Cretu Ilie338707M60Ind IasiRomania

Katrineholms OK
1.Flordal Castor1408740M10Katrineholms OKSweden
2.Flordal Melker1040514M14Katrineholms OKSweden
3.Flordal Axel620502M16Katrineholms OKSweden
4.Flordal Henrik9740821M40Katrineholms OKSweden
5.Flordal Malin1710928OpenKatrineholms OKSweden

KOBRA Bratislava
1.Jonáš Adam416704M16KOBRA BratislavaSlovakiaYES
2.Jonáš Martin515307M21EKOBRA BratislavaSlovakiaYES

Kongsberg O-lag
1.Justad Raaen Trine Marit1415171W50Kongsberg O-lagNorway

Labirintas OK
1.Paknys Raimondas501199M60Labirintas OKLithuania
2.Sysas Algirdas1414514M60Labirintas OKLithuania

Lynx
1.Koponen Ville9201547M40LynxFinland

Maprunner
1.Errington James217797M20MaprunnerUnited Kingdom
2.Errington Simon8641507M50MaprunnerUnited Kingdom
3.Errington Peter221664OpenMaprunnerUnited Kingdom
4.Errington Helen8641508W55MaprunnerUnited Kingdom

Maratin Rivulus Dominarum
1.Gavrisan David2092469M10Maratin Rivulus DominarumRomania
2.Achim Octavian2042186M12Maratin Rivulus DominarumRomania
3.Kato Edi2042184M12Maratin Rivulus DominarumRomania
4.Dumitrean Sergiu2042187M12Maratin Rivulus DominarumRomania
5.Nicu Gheorghe2052196M55Maratin Rivulus DominarumRomania
6.Pop Mircea2083168M60Maratin Rivulus DominarumRomania
7.Kato Andreea2072522W12Maratin Rivulus DominarumRomania
8.Neuschli Otilia2072321W12Maratin Rivulus DominarumRomania
9.Pop Ioana1399403W18Maratin Rivulus DominarumRomania
10.Pop Maria1399404W21EMaratin Rivulus DominarumRomania

Mölndal outdoor
1.Poll Maria449513W21EMölndal outdoorSwedenYES

MTV Bamberg
1.Nikolaus Liviu300963M55MTV BambergGermany

NTO Bistrita
1.Moldovan Florian2103903M12NTO BistritaRomania
2.Cifor Ioan2114248M55NTO BistritaRomania
3.Rusu Liliana2103904OpenNTO BistritaRomania

NYVSC Tájfutó Szakosztály
1.Sztojka Milán2087801M14NYVSC Tájfutó SzakosztályHungary
2.Tóth László2087804M16NYVSC Tájfutó SzakosztályHungary
3.Tóth Id. László2066492M50NYVSC Tájfutó SzakosztályHungary
4.Tölgyesi Tibor2056199M55NYVSC Tájfutó SzakosztályHungary
5.Tóth Johanna2098005OPT-SHNYVSC Tájfutó SzakosztályHungary
6.Tóth Nóra2098001W16NYVSC Tájfutó SzakosztályHungary

O-club, Kyiv
1.Letychevskyi OleksandrM55O-club, KyivUkraine
2.Mykhailichenko Oleksandr1008074M55O-club, KyivUkraine

OK Azimuts
1.Kalniņš Matīss2006296M10OK AzimutsLatvia
2.Ķelps Ginters2086771M14OK AzimutsLatvia
3.Kļaviņš Renārs1394783M14OK AzimutsLatvia
4.Caune Ilgvars7208332M18OK AzimutsLatvia
5.Slikšjānis Matīss2018833M20OK AzimutsLatvia
6.Stabins Maris7208029M45OK AzimutsLatvia
7.Latvers Mārtiņš1394782M55OK AzimutsLatvia
8.Lapiņš Māris201917M60OK AzimutsLatvia
9.Lapiņš Aldis1394801M65OK AzimutsLatvia
10.Stabiņa Anete7208336W10OK AzimutsLatvia
11.Strazdiņa Anete Anna1394786W14OK AzimutsLatvia
12.Slikšjāne Annija1394781W16OK AzimutsLatvia
13.Caune Agnija7203959W16OK AzimutsLatvia
14.Stabiņa Zanda7208329W16OK AzimutsLatvia
15.Skopāne Elīna7205509W18OK AzimutsLatvia
16.Skopāne Aiva9060017W45OK AzimutsLatvia

OK Silva Campina
1.Tudorache Mihai7112122M45OK Silva CampinaRomania
2.Tudorache Alexia Mihaela2068660W10OK Silva CampinaRomania
3.Tudorache Ana Maria435444W21EOK Silva CampinaRomania

ol norska
1.Nilsson Klas8019640M35ol norskaSwitzerland
2.Maibach Susanne8130963W40ol norskaSwitzerland

OLC SKOG FRIBOURG
1.Grote Andreas7775577M45OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland

OOB Trebic
1.Klusáček Martin2103756M60OOB TrebicCzech RepublicYES
2.Klusáčková Jitka303944W55OOB TrebicCzech RepublicYES

Orienteer Kansas
1.Herrnstein Thomas2038100M45Orienteer KansasUnited States

OSC Hungary
1.Szlatenyi Ferencz2056161M50OSC HungaryHungary
2.Teo Dora2056160W50OSC HungaryHungary

Palatul Copiilor M.Ciuc
1.Peles Stefania Teodora2075030W14Palatul Copiilor M.CiucRomania

PALATUL COPIILOR TARGU JIU
1.Dragos Talaba2042291M14PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
2.Razvan Gabriel Voicu2042294M16PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
3.Adrian Florin Marcu2013113M50PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
4.Daniel Talaba2013110OPTPALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
5.Mihai Saulescu2013112OPTPALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
6.Adelina Saulescu2042281W14PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
7.Daniela Georgiana Burci2042287W16PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
8.Denise Mihaela Mija2042286W16PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
9.Artemis Maria Mija2042285W16PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
10.Valentina Adriana Marcu2013111W18PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania

Pro Orientare
1.Laszlo Csaba211888M75Pro OrientareRomania
2.Gyongyi SandorW21EPro OrientareRomania

SK Saue Tammed
1.Rebane Kirti681654W21ESK Saue TammedEstonia

Skogslöparna
1.Sundeby Malin421437W35SkogslöparnaSwedenYES

Snättringe SK
1.Hamplin EvaOpenSnättringe SKSwedenYES

Stars Orienteering Club
1.Duca Nick1390688M21EStars Orienteering ClubCanada
2.Duca Nick1390688M40Stars Orienteering ClubCanada

Stiinta Electro Sistem Baia Mare
1.Catana Gabriel2069209M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
2.Hreniuc David2069204M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
3.Kotai Alexandro211843M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
4.Strambu Luca2061632M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
5.Peles Vlad2069205M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
6.Iacob Adrian2061631M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
7.Catana Alexandru7205521M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
8.Crisan Ionut7205526M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
9.Biro Alexandru7205534M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
10.Mate Sergiu2061603M20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
11.Sebestyen Istvan7777740M40Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
12.Sebestyen Carla442842W10Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
13.Sabou Codruta238720W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
14.Sabou Tania211541W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
15.Ciocian Rebeca2069210W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
16.Manu Andreea2061635W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
17.Creciun Alexandra2061634W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
18.Roman Alexandra7205522W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
19.Teca Alina2069202W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
20.Ghit Denisa7205524W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
21.Culcean Roxana 7205535W20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
22.Pop Lucia2069201W50Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

ŠK Sandberg
1.Jonáš Radoslav406911M45ŠK SandbergSlovakiaYES

Takas OSK
1.Žičkis Rolandas1390129M45Takas OSKLithuania

The Moor OC
1.Leslie Howard521521M55The Moor OCUnited Kingdom
2.Leslie Kim416898W50The Moor OCUnited Kingdom

Tipo Orienteering Club
1.Gombkötő Dr. Péter2066466M70Tipo Orienteering ClubHungary
2.Fischer Maria7675713W65+Tipo Orienteering ClubHungary

TROL Belgium
1.Bolsens Paul9201506M60TROL BelgiumBelgiumYES
2.Ceulemans Marc2066952M60TROL BelgiumBelgiumYES
3.Legroscollard Jane2066948W60TROL BelgiumBelgiumYES
4.Cole Lily-Anne250443W60TROL BelgiumBelgiumYES
5.Geens LieveW65+TROL BelgiumBelgiumYES

Tumba-Mälarhöjden OK
1.Sundeby Annica2104431W35Tumba-Mälarhöjden OKSwedenYES

UNEFS Bucuresti
1.Pantiru Filip7202829M14UNEFS BucurestiRomania
2.Pantiru Stefan7202835M40UNEFS BucurestiRomania
3.Pantiru Iulia2113436W10UNEFS BucurestiRomania

Universitatea Craiova
1.Minoiu George Emilian8000402M20Universitatea CraiovaRomania
2.Tintar Mihai Andrei8000416M20Universitatea CraiovaRomania
3.Barkasz Daniel9000103M21EUniversitatea CraiovaRomania
4.Mutiu Ovidiu9000105M21EUniversitatea CraiovaRomania
5.Blejdea Alexandru8000404M21EUniversitatea CraiovaRomania
6.Ciobanu Roman8000408M21EUniversitatea CraiovaRomania
7.Minoiu Emilian8000407M55Universitatea CraiovaRomania
8.Stamate Bianca8000411W18Universitatea CraiovaRomania
9.Minoiu Veronica8000401W21EUniversitatea CraiovaRomania
10.Anghel Andra8000410W21EUniversitatea CraiovaRomania

Veleta
1.De La Torre Palomo Noelia7204526OPT-SHVeletaSpainYES
2.Cobos Barrera Kety1394863W35VeletaSpainYES
3.Escalante Rodríguez Inma1335577W35VeletaSpainYES