v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Orange O-Cup, Stage 2- sprint (ŠSOL 5) ->Entries by clubs  (number of entries: 152)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Fediaev MakarM12Individuals/No club
2.Jagodič TilenM21Individuals/No club
3.Balashova KseniiaW35Individuals/No club

Helsingin Suunnistajat
1.Hujala TuomasM35Helsingin SuunnistajatFinland

HSV OL Villach
1.Kofler Corinna8200053BEGINNERSHSV OL VillachAustriaYES
2.Simonitsch Dietmar8222558BEGINNERSHSV OL VillachAustriaYES
3.Kofler Jonas8200071M10HSV OL VillachAustriaYES
4.Kofler Elias8200079M12HSV OL VillachAustriaYES
5.Michenthaler Samuel8302060M12HSV OL VillachAustriaYES
6.Kelemen Bernadett505299W35HSV OL VillachAustriaYES

HSV Spittal/Drau
1.Gotthardt Daniel9980403M21HSV Spittal/DrauAustriaYES
2.Scherr Bruno8121117M50HSV Spittal/DrauAustriaYES
3.Gotthardt Christian8363071M50HSV Spittal/DrauAustriaYES
4.Polster Josef8010762M50HSV Spittal/DrauAustriaYES
5.Gotthardt Sigrun46201W45HSV Spittal/DrauAustriaYES
6.Scherr Hildegard1280362W45HSV Spittal/DrauAustriaYES

Kamniški orientacijski klub
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21Kamniški orientacijski klubSlovenia

Mustalammen Pallo
1.Markku JuhoM21Mustalammen PalloFinland
2.Markku AleksiM21Mustalammen PalloFinland
3.Hujala HenriM35Mustalammen PalloFinland
4.Neuvonen TimoM50Mustalammen PalloFinland
5.Markku JouniM60Mustalammen PalloFinland
6.Laine Pertti1304135M60Mustalammen PalloFinland

OC Fürstenfeld
1.Leonhardt Kristian8002033M60OC FürstenfeldAustriaYES
2.Proske Herwig8055077M60OC FürstenfeldAustriaYES

OK Azimut
1.Sedej Žiga406860M10OK AzimutSlovenia
2.Kurtanjek Lan2142753M10OK AzimutSlovenia
3.Obid Anze2132996M12OK AzimutSlovenia
4.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSlovenia
5.Kurtanjek Lovro2142763M16OK AzimutSlovenia
6.Novak Nejc2142771M16OK AzimutSlovenia
7.Bizjak Beno2148495M16OK AzimutSlovenia
8.Sedej David1100102M16OK AzimutSlovenia
9.Hadalin JoštM16OK AzimutSlovenia
10.Gantar Borut406857M16OK AzimutSlovenia
11.Žižek Lev2141179M18OK AzimutSlovenia
12.Ravnikar Žan2070915M21OK AzimutSlovenia
13.Mikuž Denis2114453M21OK AzimutSlovenia
14.Mikuž Erik2300233M21OK AzimutSlovenia
15.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
16.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
17.Gantar Kristjan2107075M35OK AzimutSlovenia
18.Kupnik Tomaž887795M35OK AzimutSlovenia
19.Kurtanjek Luka2142754M35OK AzimutSlovenia
20.Bogataj Boštjan2045683M35OK AzimutSlovenia
21.Bizjak Boštjan1110256M50OK AzimutSlovenia
22.Jazbar Jožko1398949M50OK AzimutSlovenia
23.Leban Marijan2114459M60OK AzimutSlovenia
24.Nelson Charles202151M60OK AzimutSlovenia
25.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSlovenia
26.Gantar Brina2114454W12OK AzimutSlovenia
27.Eržen Nika2107055W12OK AzimutSlovenia
28.Majdič Špela442834W16OK AzimutSlovenia
29.Leban Manja2069811W18OK AzimutSlovenia
30.Poljanšek Nika8092000W21OK AzimutSlovenia
31.Serženta Seljak Zala2114447W21OK AzimutSlovenia
32.Jeram Nuša1222022W21OK AzimutSlovenia
33.Istenič Maja2127789W35OK AzimutSlovenia
34.Obid Maja2127797W35OK AzimutSlovenia
35.Gantar Damjana2107072W35OK AzimutSlovenia
36.Sedej Katarina406859W35OK AzimutSlovenia
37.Žižek Saša2141141W45OK AzimutSlovenia

OK Perkmandeljc Trbovlje
1.Krivičić Dragan218959OPENOK Perkmandeljc TrbovljeSlovenia

OK Slovenj Gradec
1.Gaber Raj Tejo2102042M10OK Slovenj GradecSlovenia
2.Cesar Jaka2112854M21OK Slovenj GradecSlovenia
3.Raj Lili Ivana7028039W12OK Slovenj GradecSlovenia
4.Andrejc Miša1401643W12OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Ferenc Ales435642M21OK TivoliSlovenia
2.Ferenc Martin2088832M21OK TivoliSlovenia
3.Borštnik Aleš406885M50OK TivoliSlovenia
4.Leskovšek Gregor422525OPENOK TivoliSlovenia
5.Ferenc Julija7207941W21OK TivoliSlovenia
6.Pribaković Borštnik Ana406886W35OK TivoliSlovenia

OLG Regensburg
1.Zonato Stefano8668543M60OLG RegensburgGermany

Orientacijski klub Komenda
1.Zupan Lara1425103BEGINNERSOrientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kostelac UlaKIDSOrientacijski klub KomendaSlovenia
3.Jarc Neža235870KIDSOrientacijski klub KomendaSlovenia
4.Kostelac ElaKIDSOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Jarc Val2069801M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Malus Drejc1425112M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Malus Ožbej1425114M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kölner Anže2069806M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Ferluga Matej2084579M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Šuc Enej2113839M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Kalc Rado8076546M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Kremžar Florijan2103910M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Zupan Tilen1425102M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Kavčič Jure1425115M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Poženel Natan Maj2107053M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Jarc Andrej2070917M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Gavrilov Igor8681449M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Ferluga Peter2015607M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Ficur Maurizio8011122M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Šuc Timotej2113841M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Kölner Blaž8280028M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Malus Franc1425117M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Babič Silvo1425109M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Pust Tomaž8200080M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Korelc Andrej2069819M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Kremžar Katarina2113838W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Pahor Manca2070919W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Jeraj Mija2069813W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Šuc Teja2070920W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Poženel Leila Ema2107083W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Kölner Brina2113842W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Jeraj Ajda2113834W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
35.Jarc Ajda2034095W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Peternel Izabel2113836W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
37.Ravnikar Monika9002007W21Orientacijski klub KomendaSlovenia
38.Ravnikar Nika1425106W21Orientacijski klub KomendaSlovenia
39.Pogačar Ana Pia1425104W21Orientacijski klub KomendaSlovenia
40.Zavrl Zala9011122W21Orientacijski klub KomendaSlovenia
41.Lampe Ajda2300251W21Orientacijski klub KomendaSlovenia
42.Babič Katja7210498W21Orientacijski klub KomendaSlovenia
43.Gorjup Poženel Darja2113845W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
44.Sepin Chiara8073985W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
45.Močnik Tina2070918W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
46.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
47.Malus Marta1425113W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
48.Bogataj Spela2052362W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
49.Gombač Šuc Elena2113840W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
50.Stojan Petra2069834W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
51.Prosen Maja2113831W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
52.Vuga Seljak Alenka9000050W45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Ravnikar Andraž232464M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Šalamun Miro8223226M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Petrovič Dušan8300088M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Smole Dušan232445M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Foški Valter1398948M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Foški Mojca7131068W35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Jerše Damjana7441139W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Vodlan Darja438980W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Vianez422512KIDSOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
2.Bončina Igor2114457M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
3.Boncina Abigael Vanessa 1968213W35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia

SPORTUNION Klagenfurt
1.Winkler Franz206388BEGINNERSSPORTUNION KlagenfurtAustria
2.Thoman Markus8100970M50SPORTUNION KlagenfurtAustria
3.Thoman Kerstin2056422W45SPORTUNION KlagenfurtAustria
4.Winkler Barbara8033888W45SPORTUNION KlagenfurtAustria

SSD-AŠZ GAJA orienteering
1.Bratus Teo2015603M16SSD-AŠZ GAJA orienteeringItaly

SU Schöckl Graz
1.Greiner Anton8230909M16SU Schöckl GrazAustria
2.Greiner Moritz8180906M16SU Schöckl GrazAustria
3.Greiner Markus8100170M50SU Schöckl GrazAustria
4.Greiner-Löschnigg Irene8300111W45SU Schöckl GrazAustria

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Izabela980592KIDSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Cankar Uroš980588M21Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Eržen Boris520504M50Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Sladič Roman442575M60Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Cankar Tinkara520519W12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia