v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
OOcup/2024 5 days->Start times by name  (number of entries: 2526)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3. 4. 5.
1.Aasfrid Tysvær1544898OPEN CVaregg FleridrettNOR 11:36:56 12:39:14 12:51:13 11:23:00 10:00:00
2.Abel Ledesma Piedra8018471M45Xinoxano OrientacióESP 13:31:00 10:19:00 11:19:00 11:59:00 12:49:00
3.Achille Boucherie8099048M16Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:09:00 12:16:00 12:46:00 13:34:00 10:10:00
4.Adam Chromý8008841M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:23:00 13:05:00 12:11:00 10:47:00 11:23:00
5.Adam Prins8062818M14La boussole AudomaroiseFRA 11:14:00 12:02:00 13:18:00 13:42:00 10:50:00
6.Adela Chroma8008870W35KOS Tesla BrnoCZE 12:48:00 12:48:00 12:12:00 10:15:00 11:09:00
7.Adela Kotkova8445334W18TSM PrahaCZE 11:02:00 12:14:00
8.Adela Paulickova8509231W16SOB OlomoucCZE 12:57:00 13:48:00 10:48:00 11:24:00 12:10:00
9.Adèle Auneau8096806W16Course d'Orientation Buhl et FlorivalFRA 14:03:00 11:39:00 13:00:00
10.Adèle Miléo8120825W12Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:52:00 11:16:00 12:10:00 12:41:00 13:29:00
11.Adèle Rul1603698W12Cent Vallées Orientation 12FRA 13:40:00 10:04:00 10:58:00 11:53:00 12:33:00
12.Adeline Imbert8260602W45LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 11:49:00 13:03:00 10:29:00 11:25:00 11:03:00
13.Adrian Brändli64979M35 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 10:47:00 12:17:00 13:17:00 13:23:00 11:59:00
14.Adriano Bazzocco8482618M55SCOM MendrisioSUI 10:17:00 12:53:00 13:45:00 10:27:00 10:59:00
15.Adrien Bonnelle1502629M12Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:55:00 13:23:00 10:07:00 10:55:00 11:55:00
16.Agathe Gourrat8522233W21A LONGACA Aix ProvenceFRA 13:27:00 13:18:00 10:09:00 10:59:00 11:41:00
17.Agnes LopesLoisir 4 11:46:02
18.Agnes Mercier8035907W40Tous Azimuts DouaiFRA 12:52:00 13:32:00 10:20:00 11:08:00 12:04:00
19.Agnes Segondy8226466W55Tout Azimut FameckFRA 12:07:00 12:57:00 13:27:00 10:05:00 11:01:00
20.Agnès Eudier8060892W60Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:16:00 11:40:00 11:44:00 13:03:00 13:39:00
21.Agnès Natali340572OPEN Cbalise orientation albigeoiseFRA 10:45:00 10:46:10 11:32:49 12:01:39 13:09:34
22.Agnès Pochet1330815W50SAGC CestasFRA 11:59:00 12:55:00 13:43:00 10:25:00 11:09:00
23.Agnès Thimonier1012441W45O'BugeyFRA 11:33:00 09:52:49 13:13:00 10:51:00 11:45:00
24.Agnès Wissemberg1008575OPEN CAnimation Sillery OrientationFRA 10:02:39 10:06:28 10:05:11 10:09:17 10:10:01
25.Aidan Mckenna8665436M16Setanta OrienteersIRL 11:19:00 12:13:00 12:40:00 13:46:00
26.Aija Skrastina8646126W35Briksnis SKLAT 11:18:00 13:33:00 11:18:00 13:39:00 10:51:00
27.Aimée Chassignol1130217W10 SHADOWEDTeam OutdoorFRA 11:37:31 12:04:13 12:10:16 11:58:04
28.Aki Saranen8501162OPEN BPihkaniskatFIN 12:32:31 12:11:07 12:41:35 10:00:00 10:00:00
29.Aksel Johan Sandvik20693OPEN CHalden SKNOR 10:42:05 11:24:00 12:06:07 13:16:53 10:00:00
30.Alain Antoine35636M75 10:18:00 10:14:00 10:38:00 10:26:00 10:38:00
31.Alain Beguinot8440160M50CO AmberieuFRA 13:57:00 10:09:00 11:03:00 11:31:02 12:57:00
32.Alain Girardet8027404M70ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:10:00 13:26:00 10:26:00 11:01:00 11:46:00
33.Alain Juan8201053M70ANCOSUI 10:46:00 11:34:00 12:02:00 13:04:00 13:22:00
34.Alain Mazy8031997M50C.O.LiègeBEL 11:43:00 12:55:00 13:51:00 10:01:00 11:07:00
35.Alain Mouchette35866M70Tout Azimut FameckFRA 11:42:00 12:42:00 13:30:00 10:10:00 11:07:00
36.Alain Pourre8210490M60Balise 25FRA 10:04:00 11:08:00 12:12:00 12:54:00 13:34:00
37.Alain Richaud8081146M75Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:10:00 10:54:00 11:46:00 12:38:00 13:26:00
38.Alain Roguet8002195M50O'JuraFRA 13:35:00 10:25:00 11:15:00 12:17:00 12:55:00
39.Alain Roulleaux1396400M55Club orientation Loisirs EtrechyFRA 13:15:00 13:27:00 10:39:00 11:47:00 11:57:00
40.Alain Sauty8418010M65Care-Vevey OrientationSUI 10:54:00 12:02:00 12:40:00 13:28:00 10:26:00
41.Alan O'donnell8137497M45Fingal OrienteersIRL 12:05:00 13:01:00 13:31:00 10:29:00 11:01:00
42.Alba Serrat Grané256160W45Unió Excursionista VicESP 12:01:00 12:37:00 13:23:00 10:37:00 11:17:00
43.Alba Trabal Garmon8665054W21EAssociacio Esportiva Gastant KeksESP 12:39:00 13:27:00 10:11:00 10:55:00 12:11:00
44.Alban Duchon8300997M21ETout Azimut FameckFRA 11:52:00 12:46:00 13:44:00 10:26:00 11:16:00
45.Albane Robbe35868OPEN C 11:35:15 12:38:01 10:13:03 11:09:15 11:41:10
46.Albert Bros SabriaBEGINNERS 11:27:03 10:00:00
47.Albert Daví Recasens8638414M55Club Orientació CatalunyaESP 13:31:00 11:05:00 11:51:00 12:35:00 10:29:00
48.Albert Mingaleev1399484M50 14:09:00 13:41:00 13:43:00 13:21:00 13:21:00
49.Albin Chifflet8099038M18Raidlink's 07FRA 11:44:00 13:36:00 10:08:00 11:12:00 11:12:00
50.Alec Le Helloco8660063M20OPA MONTIGNYFRA 11:02:00 11:02:00 12:32:00 12:38:00 13:44:00
51.Aleksei Morozov8200969M35KOVZNED 13:36:00 10:01:00 11:49:00 12:09:00 13:21:00
52.Aleksi Mäenpää9201966M21A LONGSK UusiFIN 10:04:00 11:22:00 11:46:00 13:04:00 13:34:00
53.Alena Garde9840305BEGINNERSORIENTEXPRESS 42FRA 10:07:07 10:24:03 11:11:04 11:09:09 13:07:15
54.Alenka Fritschi8506905W10 SHADOWEDOLG WelsikonSUI 12:53:00 13:10:19 11:45:59 11:01:29 11:01:02
55.Alessio Schiavo8213157M14Polisportiva BesaneseITA 13:10:00 10:22:00 11:30:00 11:50:00 12:50:00
56.Aleth Lalire1210520W35ADOCFRA 11:09:00 13:42:00 11:27:00 13:45:00 10:57:00
57.Alex Bor8654955M60TITAN OKGER 12:54:00 13:34:00 10:06:00 10:58:00 12:02:00
58.Alex Odermatt8002077M50C.O. MulhouseFRA 12:41:00 13:33:00 10:27:00 11:15:00 12:17:00
59.Alex Reichmuth8641016M55swissotours.chSUI 12:35:00 14:07:00 11:25:00 12:23:00 13:11:00
60.Alexandra Smirnova1181260W35Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:24:00 10:06:00 10:51:00 11:45:00 10:45:00
61.Alexandre Dees8008963M35Noyon Course d'OrientationFRA 12:00:00 12:49:00 13:41:00 10:05:00 11:21:00
62.Alexandre Leterme8281979M45ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:45:00 10:13:00 11:05:00 11:53:00 12:43:00
63.Alexandre Roger8180594M21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:34:00 12:40:00 13:36:00 10:22:00 11:08:00
64.Alexandre Vergnaud8120299M21EBrivelimousincoFRA 11:04:00 12:48:00 13:30:00
65.Alexandre Vergnaud8120299FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:42:03
66.Alexandre Vincent7001922M21E 10:22:00 10:14:00 10:34:00 10:46:00 12:20:00
67.Alexis Govin7583810M10 SHADOWEDORIENT'ALPFRA 11:46:31 12:41:14 13:58:06 11:07:41 12:45:09
68.Alexis Jayet8062816M18La boussole AudomaroiseFRA 11:08:00 11:40:00 12:52:00 13:36:00 10:08:00
69.Alf Pettersen246834M65TyrvingILNOR 13:36:00 10:06:00 10:54:00 12:18:00 12:44:00
70.Alfonso Bustillo Ruiz8506914M35 ULTIMATECLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:23:00 10:35:00 10:11:00 10:53:00 10:47:00
71.Algimantas Rudis8622266M60OK SauleLTU 11:48:00 12:50:00 13:26:00 10:22:00 11:02:00
72.Alice Gregorova8076607W18TSM PrahaCZE 10:26:00 11:26:00
73.Alice Jayet8062833W14La boussole AudomaroiseFRA 11:08:00 11:52:00 13:04:00 13:16:00 11:08:00
74.Alice Merat8002059W20O'JuraFRA 13:21:00 10:21:00 11:15:00 11:43:00 13:01:00
75.Alice Mrowczynski2230054OPEN CTout Azimut FameckFRA 11:47:07 12:41:03 13:29:08 10:06:57 11:00:00
76.Alice Perruchaud8054210W21A SHORTSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:51:00 10:25:00 11:23:00 12:09:00 12:43:00
77.Aline Hermans8031996W45C.O.LiègeBEL 12:11:00 12:49:00 13:27:00 10:33:00 11:11:00
78.Alise Lubāne8305555W12Auseklis IKLAT 13:28:00 10:28:00 11:04:00 12:01:00 12:41:00
79.Alix Derlot228368W12Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:28:00 11:40:00 12:40:00 13:33:00 10:33:00
80.Alix Leplat8111348W14ORIENTEXPRESS 42FRA 10:12:00 12:28:00 12:20:00 12:20:00 11:48:00
81.Alix TonneauLoisir 5 10:00:00 13:09:27
82.Alix Villar8171020W21ECLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 11:19:00 12:31:00 13:47:00
83.Alix Villar8171020FFCO SELECTIONS WFFCOFRA 10:16:04 10:18:04
84.Allison Brown8200719W40Grizzly OrienteeringUSA 13:36:00 10:00:00 11:20:00 12:16:00 13:00:00
85.Aloïs Courtin Balestrat2027665M10 SHADOWEDBrivelimousincoFRA 11:03:44 12:25:06 13:25:08 13:10:28 12:14:18
86.Alphonsine Favier8516991W18Chantelle Sport NatureFRA 11:58:00 12:46:00 10:38:00 11:10:00 11:06:00
87.Alvis Lepiksons8200888M50Auseklis IKLAT 13:27:00 10:05:00 11:25:00 11:53:00 12:41:00
88.Alyssia Wymer8230105W21EBalise 25FRA 10:31:00 11:03:00
89.Alzbeta Vondrackova8226349W16TSM PrahaCZE 10:10:00 10:56:00
90.Amadou Sylla8220981M40Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 12:02:00 12:46:00 13:50:00 10:22:00 11:10:00
91.Amandine Govin7503810W16ORIENT'ALPFRA 11:18:00 14:09:00 13:00:00 13:38:00 10:18:00
92.Amandine Llagonne Drogou.8240404W40Club d'Orientation Tout EspoirFRA 10:56:00 12:04:00 12:56:00 13:36:00 10:36:00
93.Amanta Mikijanska8007778W14Auseklis IKLAT 13:32:00 10:56:00 11:28:00 12:24:00 12:52:00
94.Amaury Durand7021981OPEN C 11:33:35 12:37:03 10:11:12 11:15:00 11:46:10
95.Ambre Dufour8260606W18LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 12:06:00 12:34:00 10:18:00 11:26:00 12:02:00
96.Ambre Motheron8062824W14La boussole AudomaroiseFRA 10:52:00 11:36:00 13:12:00 13:32:00 10:04:00
97.Ambre Sylla2103066W10 SHADOWEDToulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 10:32:15 11:00:35 11:02:30 10:00:00 10:00:00
98.Amélie Delcour31200W40VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:08:00 12:12:00 13:08:00 13:44:00 10:08:00
99.Amy Dufty8142171W16Bibbulmun OrienteersAUS 11:30:00 11:45:00 12:36:00 13:30:00 10:20:00
100.Ana Perez Riofrio8197411W50ImperdibleESP 10:17:00 11:31:00 11:49:00 12:49:00 13:39:00
101.Ana Maria Martin Del Rio8502508W55COMAESP 13:49:00 10:15:00 11:03:00 12:17:00 12:47:00
102.Anae Rossy1130302OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:00:13 11:09:46 11:21:39 11:00:02 10:43:00
103.Anaé Gaude2134556W10Boussole en ForezFRA 10:13:00 11:01:00 11:57:00 12:45:00 13:41:00
104.Anael Paoletti1600633M18ACA Aix ProvenceFRA 13:44:00 13:16:00 10:12:00 11:24:00 12:32:00
105.Anahi Perrin8099173W16Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:39:00 13:33:00 10:30:00 11:04:00 10:54:00
106.Anais Sylla1000942W10 SHADOWEDToulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 10:35:46 11:01:56 10:59:27 10:00:00 10:00:00
107.Anatole Frenoy8400677M18Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:04:00 12:00:00 13:00:00 13:24:00 10:40:00
108.Anders Knudsen8653089M50 ULTIMATEHerlufsholmDEN 11:38:00 12:20:00 13:44:00 11:02:00 10:56:00
109.Andina Wagner8177719W16OLG ThunSUI 11:48:00 12:42:00 13:42:00 10:16:00 11:36:00
110.Andras Zankay8520069M75Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHUN 11:58:00 12:34:00 13:38:00 10:02:00 11:02:00
111.Andre ExpertLoisir 4
112.Andre Snoeck2106953OPEN B 13:36:29
113.André Lehault8140604M60VikazimFRA 10:58:00 12:08:00 12:42:00 13:32:00 10:32:00
114.André Pierlot8518935M65C.O.LiègeBEL 11:50:00 12:52:00 13:22:00 10:20:00 10:54:00
115.Andrea Friedrich Wintele.8657224W40ThurgorientaSUI 11:48:00 13:00:00 13:44:00 10:00:00 11:04:00
116.Andrea Miszovits1770713W50OPA MONTIGNYFRA 10:57:00 11:09:00 11:57:00 12:39:00 13:35:00
117.Andrea SteblerOPEN COLG BernSUI 11:35:00
118.Andrea Stebler8508114OPEN BOLG BernSUI 12:30:35 10:59:02 10:39:13 12:02:48
119.Andreas Brunner8225225M60OK ZorziSUI 11:04:00 12:12:00 13:16:00 13:36:00 10:02:00
120.Andreas Luescher8660944M60OLC KapreoloSUI 10:34:00 11:20:00 12:14:00 12:46:00 13:44:00
121.Andreas Rüedlinger8629565M21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 10:49:00 13:25:00 11:01:00 12:54:00 10:06:00
122.Andreas Wyss8075986M60swissotours.chSUI 12:48:00 13:52:00 10:40:00 11:28:00 12:06:00
123.Andrew Simpson8488488M50Leicestershire Orienteering ClubGBR 10:23:00 12:15:00 13:01:00 12:05:00 10:57:00
124.Andrew Stemp8180197M21 ULTIMATEAire GBGBR 13:37:00 10:01:00 12:12:00
125.Andrius Jasiunas8001941M45OSK ŠilasLTU 13:39:00 10:07:00 10:53:00 11:41:00 12:35:00
126.Anezka Netukova8660536W18OK Slavia Hradec KraloveCZE 11:14:00 12:06:00 13:34:00 13:26:00 10:50:00
127.Ângela Pedro8005379W45Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:35:00 10:21:00 10:51:00 12:01:00 12:29:00
128.Angelique De Grande8000675W50Dreamteam BelgiumBEL 10:37:00 11:03:00 11:19:00 11:51:00 10:01:00
129.Angélique Neutens2042750W55ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:51:00 13:49:00 10:43:00 10:59:00 12:11:00
130.Angelo Bozzola8269152M60SCOM MendrisioSUI 10:32:00 12:38:00 13:40:00 10:04:00 11:18:00
131.Anica Hribar2077785W60OK BrežiceSLO 10:28:00 11:20:00 11:56:00 12:03:00 12:36:00
132.Anita Pirola8383647W14Polisportiva BesaneseITA 12:44:00 10:36:00 10:56:00 11:36:00 13:40:00
133.Anliine DepierreLoisir 3 10:00:00
134.Anna Amigó8638377W55Club Orientació CatalunyaESP 13:21:00 10:59:00 12:15:00 12:53:00 10:03:00
135.Anna Baillet8151801W10LAB'VENTURE OISE ORIENTATIONFRA 11:49:00 12:37:00 13:33:00 10:05:00 10:53:00
136.Anna Elovaara-salmi8137549W40Helsingin SuunnistajatFIN 12:20:00 12:52:00 13:28:00
137.Anna Herly8488001W55OK Ravinen - NackaSWE 12:57:00 13:35:00 10:19:00 11:07:00 12:09:00
138.Anna Ojapalo7501045W35 ULTIMATELynxFIN 10:08:00 11:20:00 12:08:00
139.Anna Pasquasy8098003W12O'Team BesançonFRA 11:46:00 12:58:00 13:28:00 10:05:00 10:05:00
140.Anna Quayle8001556W45OK NolaskogsarnaSWE 10:53:00 12:11:00 12:51:00 13:45:00 10:35:00
141.Anna Riva8517462W65Polisportiva BesaneseITA 13:12:00 10:04:00 11:12:00 11:56:00 13:08:00
142.Anna Serrallonga Arqués8644889OPEN BDreamteam BelgiumBEL 12:50:36 10:04:31 13:37:09 10:13:15 11:09:02
143.Anna Urválková2127877W14KOS Tesla BrnoCZE 12:56:00 13:04:00 12:08:00 10:48:00 12:12:00
144.Anna Verge Rubio8054124W50Montsant OrientacióESP 14:05:00 10:11:00 10:57:00 12:17:00 12:51:00
145.Anna Verneau8620808W18La boussole AudomaroiseFRA 11:22:00 12:26:00 12:58:00 14:06:00 10:42:00
146.Annabelle Magazu8033231W18TSM PrahaCZE 10:02:00 11:02:00
147.Anna-karin Sundqvist8630840W60Tullinge SKSWE 11:52:00 10:08:00 13:36:00 10:24:00 11:24:00
148.Anna-Lena Winteler8110814W10ThurgorientaSUI 11:41:00 12:45:00 13:25:00 10:13:00 11:01:00
149.Anne Chabance944201W55Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:13:00 12:17:00 12:53:00 13:27:00 10:17:00
150.Anne Declercq8179769W65Poitiers Course d'OrientationFRA 10:24:00 11:12:00 12:20:00 12:40:00 13:32:00
151.Anne Godel8492104W55CA RoséSUI 11:41:00 12:39:00 13:41:00 10:21:00 11:13:00
152.Anne Martelat1999061W55O'BugeyFRA 13:01:00 11:49:00 10:17:00 12:29:00 09:47:29
153.Anne Pecheur7209135OPEN CH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:45:03 12:26:09 10:00:00 10:00:00 10:00:00
154.Anne Claire Medrinal1115042Loisir 3 10:00:00 10:00:00 11:44:25
155.Anne-Françoise Delenne8099161W55ACA Aix ProvenceFRA 13:35:00 12:53:00 10:29:00 11:31:00 12:17:00
156.Anne-françoise Le Roux S.8089822W65A.S MartignasFRA 11:48:00 12:44:00 13:32:00 10:04:00 11:32:00
157.Anneke Ludwig7203441OPEN COLG StäfaSUI 11:43:38 12:48:18 13:32:59 10:12:42 11:38:36
158.Anne-laure Gaffuri208106W45Tout Azimut FameckFRA 11:47:00 13:09:00 13:51:00 10:09:00 10:51:00
159.Anne-Laure Mouchette35865OPEN BTout Azimut FameckFRA 11:33:24 12:36:49 10:11:08 11:18:00 11:54:01
160.Anneli Ojapalo8004295W65Rajamäen RykmenttiFIN 13:00:00 13:52:00 10:40:00 11:32:00 10:44:00
161.Annelies Vermonden8290487OPEN ADreamteam BelgiumBEL 12:13:46 12:34:45 10:01:24 10:13:10 10:06:39
162.Anne-lise Dubois8067404W21A LONGANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:33:00 13:54:00 13:36:00 11:11:00 13:23:00
163.Anne-Marie Grosjean228677W75ALCO 69FRA 12:20:00 10:14:00 13:41:00 10:05:00 11:26:00
164.Anne-marie Pierre7590114W60NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 14:04:00 10:32:00 11:24:00 11:51:00 12:39:00
165.Annette Hubmann8665931OPEN BOLC BremgartenSUI 10:00:00 11:48:39 10:56:04 12:25:00 12:24:03
166.Anni Berger8080299W21A LONGDer Berger-ClanAUT 10:27:00 11:30:00 12:15:00 12:47:00 13:41:00
167.Annick Coulon1951047W70Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:20:00 11:23:00 11:41:00 12:53:00 13:38:00
168.Annick Lecoyer1020706W70VERVINS ORIENTATIONFRA 10:02:00 11:41:00 13:02:00 13:11:00 13:02:00
169.Annie Combet1405621W60ORIENTEXPRESS 42FRA 11:12:00 13:48:00 11:36:00 13:33:00 10:54:00
170.Annie Lorre550118W65Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:04:00 11:16:00 11:48:00 12:52:00 13:24:00
171.Annie Natali1396416W75balise orientation albigeoiseFRA 10:23:00 10:59:00 11:44:00 12:38:00 13:32:00
172.Annija Žilinska8507652W14Auseklis IKLAT 13:48:00 11:04:00 11:48:00 12:08:00 13:48:00
173.Annunciata Colombi211459W65Raidlink's 07FRA 10:08:00 11:00:00 11:52:00 12:32:00 10:24:00
174.Anthony Tutton8205618M65Wight OrienteersGBR 10:46:00 10:16:00 10:26:00 10:26:00 10:08:00
175.Antoine Becaert8002032FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:10:03 10:18:03
176.Antoine Becaert8002032M21EANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:50:00 11:24:00 12:12:00
177.Antoine Derlot8002207M21EOPA MONTIGNYFRA 11:46:00 11:02:00 11:54:00 12:34:00 13:26:00
178.Antoine Fournier501490M12ORIENTEXPRESS 42FRA 10:47:00 12:03:00 12:47:00 11:47:00 10:59:00
179.Antoine Larose8381008M16ORIENT'ALPFRA 12:21:00 12:28:00 10:07:00 11:49:00 10:52:00
180.Antoine Lesquer8251105M20Raidlink's 07FRA 10:02:00 10:56:00 11:32:00 12:44:00 13:50:00
181.Antoine Lucas2052655M21A SHORTClub orientation Loisirs EtrechyFRA 13:14:00 13:40:00 10:24:00 11:14:00 11:56:00
182.Antoine Parigot9012002M21A LONGAS QUETIGNYFRA 13:58:00 10:16:00 10:58:00
183.Antoine Stéphany8361994M21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:40:00 13:02:00 13:32:00 10:38:00 11:36:00
184.Antoine Vercauteren9000955M21EOrienteurs Francs ComtoisFRA
185.Antoine Vivier1170211OPEN CTeam OutdoorFRA 11:31:25 11:11:11 10:00:00
186.Anton Buytaert8002098M70OmegaBEL 14:02:00 10:18:00 11:06:00 12:04:00 12:40:00
187.Anton Fedosin8275226M40ASA TA O-ClubISR 12:38:00 13:42:00 10:18:00 11:06:00 11:58:00
188.Anton Husner8160453M70OLK WIGGERTALSUI 13:58:00 10:38:00 11:10:00 12:13:00 12:34:00
189.Anton Khlebnikov1394277M65 ULTIMATEANCOSUI 10:21:00 11:09:00 11:45:00 12:45:00 13:21:00
190.Anton Wenzel8506864M18OrientationPassionAvignonFRA 11:00:00 12:20:00 12:40:00 13:28:00 10:36:00
191.Antoni Medina Herrador1393242OPEN CUES SabadellESP 10:06:08 10:02:56 10:09:09 10:01:26 10:06:06
192.Antonin Body2049166M21EECHO73 CHAMBERYFRA 11:34:00 11:46:00 12:48:00 13:30:00 10:06:00
193.Antonin Variot1704070M14Club Orientation AmbérieuFRA 12:54:00 13:42:00 10:10:00 11:02:00 12:14:00
194.Antonio Hernández Fernán.8051273M35 ULTIMATEFrontela-OESP 10:05:00 10:05:00 10:05:00 10:05:00 10:17:00
195.Antonio Matias8183035M65Clube Lazer e Aventura e CompetiçãoPOR 10:22:00 11:22:00 12:04:00 12:52:00 10:40:00
196.Antonio Oliveira8511665M16COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:25:00 11:46:00 12:34:00 13:46:00 10:28:00
197.Antti Ursin8006043M21A LONGLynxFIN 10:34:00 11:04:00 11:52:00 12:46:00 13:40:00
198.Anu Pikkarainen8007428W50Helsingin SuunnistajatFIN 10:07:00 11:27:00 11:55:00 12:51:00 13:51:00
199.Apolline Cochey8240209W16ORIENT'ALPFRA 12:09:00 13:18:00 10:42:00 11:14:00 11:22:00
200.Apolline Verove1590026W21ETous Azimuts DouaiFRA 12:31:00 13:39:00 10:07:00 11:07:00 11:51:00
201.Aran Power8130714M12Lagan Valley OrienteersIRL 10:11:00 11:11:00 11:55:00 12:55:00 12:03:00
202.Ariane Karamucki227671W10 SHADOWEDVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:21:55 11:11:15 10:00:00 11:12:26
203.Arild Hegreberg2106987M60Bodø og Omegn IF orienteringNOR 13:38:00 10:14:00 11:26:00 11:58:00 13:00:00
204.Arlette Piguet8636082W65OL ZimmerbergSUI 11:44:00 12:48:00 13:24:00 10:00:00 10:52:00
205.Armand Talon8160306M18Poitiers Course d'OrientationFRA 11:48:00 13:20:00 10:24:00 11:36:00 11:52:00
206.Armel Barros-Vallet8117595M18ACA Aix ProvenceFRA 13:28:00 12:24:00 10:20:00 11:16:00 12:40:00
207.Armelle Corpet35838W40ASUL Sports NatureFRA 10:28:00
208.Arnaud Baillet8304035M40LAB'VENTURE OISE ORIENTATIONFRA 12:46:00 10:46:00 13:18:00 10:18:00 13:02:00
209.Arnaud Perrin8482611FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:30:03 10:39:03
210.Arnaud Perrin8482611M21ENOSE PerrinFRA 11:06:00 12:46:00 13:36:00
211.Arnault Bestel8100299M21A LONGClub orientation Loisirs EtrechyFRA
212.Arne Kristensen8702019M65HerlufsholmDEN 11:54:00 12:58:00 13:58:00 10:34:00 11:12:00
213.Arthur Chouleur8512618M16Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:45:00 13:13:00 10:25:00 11:37:00 11:37:00
214.Arthur Grimault8060500M16Poitiers Course d'OrientationFRA 10:09:00 11:16:00 12:07:00 12:55:00 13:43:00
215.Arthur Perrin8442010M20Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:56:00 12:26:00 10:02:00 11:32:00 11:20:00
216.Arthur Roux Corbic8377769M14ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 12:10:00 12:50:00 09:46:09 11:18:00 11:30:00
217.Arthur Venon8210515M18ADOCFRA 11:16:00 11:52:00 13:28:00 13:48:00 10:04:00
218.Arvid Wittiber8082104M20Skiclub BonnGER 12:08:00 12:38:00 13:26:00 10:56:00 10:02:00
219.Arya Theunissen8190317W10 SHADOWEDOLifantNED 10:39:22 11:53:57 10:00:00
220.Åsa Sundberg7591109W65OK SödertörnSWE 11:00:00 12:48:00 10:04:00
221.Asen Hristov8386788M50CO2ITA 11:53:00 13:03:00 13:29:00 10:31:00 10:51:00
222.Astrid Fritschi8113428W45OLG WelsikonSUI 12:43:00 13:37:00 10:25:00 11:01:00 11:43:00
223.Astrid Lykke Nielsen8300411W14Horsens OrienteringsklubDEN 12:20:00 13:00:00 10:32:00 10:20:00 11:16:00
224.Audouin Laurent8081901M65Azimut Orientation CastresFRA 10:56:00 12:10:00 13:02:00 13:38:00 10:10:00
225.Audrey Ehanno1221221OPEN A 11:25:07 10:22:51 10:41:08 11:03:58 10:56:28
226.Audrey MinardLoisir 1 11:15:21
227.Audrey SchmittOPEN C 13:14:20
228.Audrey Schmitt7180181OPEN B 12:34:01
229.Audric Nagy2106976OPEN AASUB OrientationBEL 13:17:19 10:43:26 13:34:50 11:00:46 12:28:21
230.Audrius Smilgius8044456M45Takas OSKLTU 12:25:00 12:41:00 13:27:00 10:41:00 11:05:00
231.Augustine Leterme8024608W16ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:42:00 10:21:00 11:36:00 11:50:00 12:38:00
232.Aurelie DharrevilleLoisir 2 10:00:00
233.Aurelie Greiner2108996OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:07:28 11:09:13 11:26:41 10:44:28 10:38:04
234.Aurélie Deschepper7554400W35Balise 10BEL 12:57:00 14:00:00 10:15:00 11:03:00 11:45:00
235.Aurélie Gil Silveira1940445OPEN CAssociation Sportive de l'IGNFRA 12:32:20 13:26:06 10:15:09 11:27:00 10:00:00
236.Aurélie Pailler2103108W21BORIENTEXPRESS 42FRA 10:32:00 11:56:00 12:52:00 11:48:00 11:20:00
237.Aurélien Van Aerschot8633668M21EH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 12:25:00 13:08:00 13:30:00 10:28:00 10:52:00
238.Aurore Begu8150972W50CO AmberieuFRA 13:39:00 10:17:00 11:27:00 11:41:00 12:35:00
239.Aurore Bregnac419285W40Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:56:00 13:28:00 10:28:00 11:16:00 12:32:00
240.Auzeloux Bruno8508809M50POPFRA 13:49:00 10:23:00 11:17:00 12:13:00 13:11:00
241.Avril Vadrot8002216W18Marseille Course OrientationFRA 12:54:00 13:30:00 10:34:00 11:30:00 12:50:00
242.Axel Carlier8059287M21ETous Azimuts DouaiFRA 13:01:00 13:26:00 10:06:00 11:30:00 11:56:00
243.Axel Henry7501598M14CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:38:00 11:06:00 12:34:00 12:54:00 12:32:00
244.Axel Pannier8017807M21EGuyancourt Orientation 78FRA 13:12:00 10:16:00 11:40:00
245.Axel Pannier8017807FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:22:02 10:27:03
246.Axelle Brière1600520W45Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:23:00 11:19:00 11:51:00 12:39:00 13:31:00
247.Axelle Poivert8010201W21A SHORTCharente Orientation FeuilladeFRA 12:31:00 13:21:00 10:09:00 11:03:00 12:13:00
248.Baiba Nummure8115500W45Auseklis IKLAT 13:31:00 10:25:00 11:13:00 11:59:00 12:49:00
249.Baptiste Delorme8517482M20OPA MONTIGNYFRA 11:14:00 11:20:00 12:20:00 12:56:00 13:56:00
250.Baptiste DuperrayOPEN A 10:21:14
251.Baptiste DuperrayOPEN B 11:12:59
252.Baptiste Fuchs8310187M35Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 12:06:00 12:41:00 13:25:00 10:25:00 11:01:00
253.Baptiste Girard8623028M21EANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:43:00 13:36:00 10:00:00 11:32:00 12:04:00
254.Baptiste Herault8160106M18Figeac Nature OrientationFRA 12:28:00 12:28:00 13:40:00 10:24:00 11:24:00
255.Baptiste Pasquasy8040316M10 SHADOWEDO'Team BesançonFRA 11:28:20 11:32:57 12:20:39 12:41:14 10:17:10
256.Barbara Egger Keller8641372W60ol.biel.seelandSUI 13:52:00 10:16:00 11:04:00 11:54:00 12:57:00
257.Barbara Gindu-Ferrari8499399W45ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAUT 13:33:00 10:39:00 10:57:00 11:41:00 13:01:00
258.Barbara Lüscher8660933W60OLC KapreoloSUI 10:00:00 11:16:00 12:08:00 13:00:00 13:51:00
259.Barbara Paulickova2116467W45SOB OlomoucCZE 12:53:00 13:31:00 10:19:00 11:17:00 11:41:00
260.Barbora Houskova8116682W18TSM PrahaCZE 10:42:00 11:42:00
261.Barbora Schwabova8042134W14KOS Tesla BrnoCZE 13:08:00 13:32:00 12:16:00 10:04:00 11:24:00
262.Barbora Stepova8005136W16TSM PrahaCZE 10:30:00 11:52:00
263.Barbora Zemlova8116775W18OK KameniceCZE 11:34:00 12:14:00 12:54:00 13:34:00 10:26:00
264.Bart Van De Moortel8001502M60OmegaBEL 14:06:00 10:10:00 10:54:00 11:56:00 13:08:00
265.Bas SmalbillOPEN B 11:08:28
266.Basile Basset8208853FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:16:03 10:24:03
267.Basile Basset8208853M21EASUL Sports NatureFRA 11:48:00 11:44:00 10:50:00
268.Basile BoucheM10 SHADOWED 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00
269.Basile Villar9051007OPEN BCLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:02:28 10:27:54 11:38:59 12:23:00 12:15:00
270.Bastian Greiner2108995OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 11:58:16 11:07:52 11:22:08 10:59:00 10:38:06
271.Bastien Thenoz8002108FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:38:03 10:54:03
272.Bastien Thenoz8002108M21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:58:00 10:34:00 11:12:00
273.Bazile Milhau8260809M16Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:37:00 12:34:00 10:10:00 11:13:00 11:43:00
274.Beat Okle8441969M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSUI 13:38:00 10:32:00 11:20:00 12:14:00 12:56:00
275.Beatrice Lepreux8201225W40BrivelimousincoFRA 10:40:00 11:32:00 13:12:00 13:28:00 13:44:00
276.Béatrice Bonora7002008W55ALCO 69FRA 11:53:00 10:47:00 13:49:00 10:15:00
277.Béatrice de Longueville8009940W50 ULTIMATETous Azimuts DouaiFRA 12:51:00 13:39:00 10:03:00 11:15:00 11:51:00
278.Béatrice Filhol1603693W45Cent Vallées Orientation 12FRA 13:27:00 10:11:00 11:25:00 11:57:00 12:57:00
279.Béatrice Lehault8140603W50VikazimFRA 10:49:00 12:31:00 13:03:00 13:35:00 10:09:00
280.Beatriz Bolivar8510243W21A LONG 13:09:00 10:27:00 10:45:00 10:23:00 11:17:00
281.Ben Todhunter8145312M16South Ribble Orienteering ClubGBR 11:05:00 11:55:00 12:52:00 13:25:00 10:04:00
282.Benet Pinyol Castro8522563M65Montsant OrientacióESP 13:46:00 10:04:00 10:58:00 11:46:00 12:46:00
283.Benet Totusaus8246718M50 ULTIMATEBadalona OrientacióESP 11:44:00 12:56:00 13:38:00 10:20:00 11:20:00
284.Benjamin Anciaux8638375M21 ULTIMATEDreamteam BelgiumBEL 10:01:00 11:13:00 12:01:00 11:54:00 12:48:00
285.Benjamin Bouquillon1620808M21A SHORTLa boussole AudomaroiseFRA 10:50:00 12:16:00 12:44:00 13:52:00 10:28:00
286.Benjamin Cholet1660656M21A LONGACA Aix ProvenceFRA 13:22:00 13:10:00 10:04:00 11:10:00 11:46:00
287.Benjamin Leduc8199849M21EBrivelimousincoFRA 10:04:00 10:56:00 11:52:00 12:40:00 13:34:00
288.Benjamin Lepoutre8059011M21ETous Azimuts DouaiFRA 12:52:00 13:22:00 10:28:00 11:04:00 12:08:00
289.Benjamin MonierLoisir 1
290.Benjamin Variot1451541M45Club Orientation AmbérieuFRA 12:43:00 13:41:00 10:17:00 11:19:00 12:01:00
291.Benoit Sandevoir8251963M60Orientation caennaiseFRA 14:04:00 10:04:00 11:14:00 11:42:00 13:02:00
292.Benoit Verdenal8002399M55SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:33:00 10:21:00 11:21:00 12:01:00 13:05:00
293.Benoît Cochey8270728M35 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 11:05:00 13:41:00 13:11:00 13:41:00 10:29:00
294.Bernadette Dumont-Gosset8051015W65Epernay Nature et SportFRA 11:04:00 11:28:00 10:56:00 11:40:00 11:08:00
295.Bernadette Vandermeulen-.8045417W70O'Team BesançonFRA 12:08:00 12:44:00 13:47:00 10:02:00 11:23:00
296.Bernard Dubois8099010M70VERVINS ORIENTATIONFRA
297.Bernard Ferretti35910M65ORIENTEXPRESS 42FRA 10:14:00 11:58:00 13:06:00 11:44:00 11:20:00
298.Bernard Lathuiliere2086936M55ASUL Sports NatureFRA 10:53:00 12:07:00 12:41:00 11:55:00 10:19:00
299.Bernard Minot304216M70ALCO 69FRA 13:34:00 10:04:00 10:55:00
300.Bernard Perichon1240347M75Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:10:00 11:58:00 12:42:00 13:22:00 10:34:00
301.Bernard Reynaud2004821M60viv'azimut07FRA 12:32:00 13:38:00 10:36:00 11:10:00 11:50:00
302.Bernd Graumann8091061M60ESV Lok Berlin-SchöneweideGER 12:46:00 13:42:00 10:28:00 11:38:00 12:24:00
303.Bernhard Fink8101808M45ASKOE Henndorf orienteeringAUT 12:13:00 13:05:00
304.Bert Marien1458671M35Dreamteam BelgiumBEL 10:12:00 11:25:00 11:01:00 12:41:00 12:57:00
305.Bertrand Chatagny1399862OPEN CCA RoséSUI 13:32:35 10:21:28 10:54:02 11:55:00 10:02:00
306.Bertrand Massot8518878M50BALISE04FRA 12:13:00 12:31:00 13:35:00 10:33:00 11:15:00
307.Bertrand Vuillaume8509022M65Vallée de l'Ouche oRientationFRA 10:36:00 11:12:00 11:48:00 12:34:00 13:30:00
308.Bjørnar Peikli8066605M20Tyrving ILNOR 12:38:00 13:50:00 10:14:00 11:20:00 12:02:00
309.Blanca Pérez García8656852W35COLMENARESP 10:06:00 11:00:00 11:54:00 12:39:00 13:51:00
310.Blandine Mella-garnierM21BGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 11:24:00
311.Blandine Mella-garnierW21A SHORTGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 12:25:00
312.Blasco Serge1396342M803399FRA 12:32:00 13:44:00 10:17:00 11:02:00 12:23:00
313.Blum MartinM10 SHADOWEDAmberieuFRA 13:11:55 10:46:14 10:45:29
314.Bo Konring8009111M65 ULTIMATESøllerød OKDEN 10:09:00 10:57:00 11:57:00 12:33:00 10:21:00
315.Bob De Cleene8518919M18Dreamteam BelgiumBEL 10:32:00 11:08:00 11:24:00 11:44:00 10:00:00
316.Bob Pinker500999M75Cork Orienteering ClubIRL 12:02:00 12:38:00 13:34:00 10:18:00 11:10:00
317.Bodil Halvarsson8201151W40Ulricehamns OKSWE 12:36:00 13:24:00 10:24:00 11:12:00 11:56:00
318.Boel Fogelmark2138989W21A SHORTOK EnenSWE 10:09:00 12:23:00 13:59:00
319.Bohumil Haj7210888M65Wallachian Independent TeamCZE 13:40:00 10:08:00 11:04:00 11:42:00 12:38:00
320.Bojan Jevševar2077852M35 ULTIMATEOK BrežiceSLO 10:35:00 11:05:00 11:41:00 11:47:00 12:59:00
321.Boris Granovskiy8029120M40Grizzly OrienteeringUSA 13:46:00 10:02:00 11:26:00 11:50:00 12:58:00
322.Bouche Basile417435M10 SHADOWED 10:22:26 11:20:07 12:33:16 12:59:23 13:53:07
323.Brais Ubeira Ventura7203792M10 SHADOWEDClub Orientació BerguedàESP 10:00:00 12:42:02 10:00:00 13:19:20 13:52:22
324.Branimir Pongrac8444343M40OK JapetićCRO 10:54:00 11:46:00 12:46:00 13:26:00 11:06:00
325.Brendan O'Brien8229955M55Kerry OrienteersIRL 10:05:00 11:13:00 12:11:00 10:59:00 10:45:00
326.Brent Vleugels8200795M21 ULTIMATEDreamteam BelgiumBEL 11:01:00 11:37:00 11:25:00 12:06:00 13:00:00
327.Brian Odermatt8200877M21 ULTIMATEC.O. MulhouseFRA 12:49:00 13:37:00 10:25:00 10:54:00 11:42:00
328.Brian Rowe8217708OPEN CGENIRL 10:09:00 10:00:00 13:37:45 13:35:00 12:19:26
329.Brid Casey8669951W50South East Viking OrienteersIRL 11:41:00 12:05:00 12:59:00 13:31:00 10:03:00
330.Brigitta Plüss8680084W65swissotours.chSUI 12:52:00 13:48:00 10:24:00 11:36:00 12:16:00
331.Brigitte Anne2062401W70CO AmberieuFRA 13:38:00 10:20:00 10:56:00 12:17:00 13:11:00
332.Brigitte Dersch-Kollenba.7672404W55Ski-Club Helsa e.V.GER 10:53:00 12:19:00 12:55:00 13:35:00 10:33:00
333.Brigitte Kölla8008005W70OLG ZürichSUI 10:56:00 12:17:00 12:35:00 13:47:00 10:11:00
334.Brigitte Senti8644468W55OLG ZürichSUI 10:57:00 11:53:00 12:39:00 13:39:00 10:15:00
335.Brina NagyBEGINNERS 10:16:17
336.Bronwyn Holcombe8271155W65Auckland Orienteering ClubNZL 12:12:00 13:04:00 13:56:00 10:32:00 11:36:00
337.Bruna Curriu Badia1008359W10 SHADOWEDClub Orientació BerguedàESP 14:45:32 10:34:40 11:29:20 10:32:42 10:58:52
338.Bruno Barge1213883M50O'JuraFRA 13:31:00 10:07:00 11:19:00 12:09:00 13:15:00
339.Bruno Deville8206117M50ORIENT'ALPFRA 11:01:00 11:59:00 12:55:00 13:47:00 10:21:00
340.Bruno Fiorucci1250669M55SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:49:00 10:25:00 10:57:00 11:51:00 13:09:00
341.Bruno Gili8381005M50ORIENT'ALPFRA 11:11:00 11:55:00 12:43:00 13:41:00 10:09:00
342.Bruno Guyon8021300M60balise orientation albigeoiseFRA 10:22:00 11:06:00 12:10:00 12:56:00 13:46:00
343.Bruno Haberkorn503272M50 ULTIMATEADOCFRA 11:20:00 11:56:00 13:02:00 13:32:00 10:08:00
344.Bruno Lacoste256249M60ALCO 69FRA 10:28:00 11:38:00
345.Bruno Plumey8000996M40ASUL Sports NatureFRA 11:34:00 12:30:00 12:58:00 12:14:00 11:02:00
346.Bruno Santerre419281M65ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:50:00 13:34:00 10:16:00 11:02:00 11:58:00
347.Bruno Thonier1780754M55Guyancourt Orientation 78FRA 11:51:00 13:13:00 13:51:00 10:35:00 11:03:00
348.Bruno Tressol8202221M60Marseille Course OrientationFRA 13:12:00 13:54:00 10:12:00 11:00:00
349.Bruno Vandermeulen8040953M65O'Team BesançonFRA 12:00:00 13:10:00 13:38:00 10:24:00 11:04:00
350.Bruno Verneau8062822M60La boussole AudomaroiseFRA 11:18:00 12:20:00 13:06:00 13:26:00 10:50:00
351.Byron Hawkins1426017M50 ULTIMATECRCOFRA 10:14:00 10:26:00 10:08:00 10:56:00 10:32:00
352.Cahal Power8030815M10 SHADOWEDLagan Valley OrienteersIRL 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00
353.Camil Hirter1983111M10 SHADOWEDOLG BernSUI 11:11:53 12:48:50 12:38:31 11:16:21 12:32:59
354.Camilla Delenne8110426W21EACA Aix ProvenceFRA 13:35:00 13:03:00 10:27:00 11:23:00 11:47:00
355.Camilla Moreni8111276W21A SHORTSCOM MendrisioSUI 10:49:00 13:01:00 13:39:00 10:17:00 11:07:00
356.Camille Aubin-boyer1222225W18POPFRA 13:26:00 10:18:00 11:02:00 12:10:00 12:58:00
357.Camille Barre8488201W16Charente Maritime OrientationFRA 12:24:00 13:03:00 13:54:00 10:18:00 11:42:00
358.Camille Béguinot8510865W21A SHORTco colmarFRA 10:45:00 11:19:00 11:59:00 13:07:00 10:43:00
359.Camille ClapLoisir 3 10:28:03
360.Camille Cuche8004887W65Care-Vevey OrientationSUI 11:16:00 11:56:00 12:44:00 13:28:00 10:20:00
361.Camille Gire8516490W65OPA MONTIGNYFRA 11:28:00 10:52:00 12:04:00 13:04:00 13:44:00
362.Camille Latil8009916W16Marseille Course OrientationFRA 13:06:00 13:54:00 10:21:00 10:54:00 12:12:00
363.Camille Lehault8149920OPEN CVikazimFRA 10:34:09 11:57:12 12:48:35 12:49:00 10:17:52
364.Camille Miléo1399055M10Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:25:00 11:13:00 11:45:00 12:49:00 13:21:00
365.Camille Moulière9020723W50 ULTIMATEVERVINS ORIENTATIONFRA 10:27:00 09:25:47 12:39:00 12:51:00 13:15:00
366.Camille Roller8002060W21EOP AvignonFRA 13:39:00 10:27:00 10:59:00 11:59:00 10:47:00
367.Capucine Vercellotti8250818W35BALISE 25 BESANCONFRA 10:24:00 11:18:00 11:45:00 12:45:00 13:27:00
368.Carine Mauger2108991OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:12:34 11:12:01 11:23:06 10:50:05 10:49:04
369.Carine Roche2108997OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:07:27 11:08:11 11:26:39 10:44:26 10:52:01
370.Carl Malling7007777M75Randers OKDEN 10:58:00 11:46:00 12:46:00 13:46:00 10:18:00
371.Carla Borràs Verge8054139W16Montsant OrientacióESP 13:39:00 10:33:00 11:18:00 11:58:00 12:32:00
372.Carles Loré8664312M60Club Orientació CatalunyaESP 13:54:00 10:56:00 11:42:00 13:04:00 10:18:00
373.Carlo Brambilla8500703M14Polisportiva BesaneseITA 13:18:00 10:06:00 11:10:00 12:14:00 12:58:00
374.Carlos Gil Silveira8094046M50Association Sportive de l'IGNFRA 12:55:00 13:31:00 10:33:00 11:03:00 11:55:00
375.Carlos Monteiro8052755M65COC - Clube Orientação do CentroPOR 10:52:00 12:18:00 12:44:00 13:44:00 10:00:00
376.Carmen Roig8301608W55Union Sportive de St Egreve COFRA 11:49:00 12:41:00 13:55:00 10:27:00 10:55:00
377.Carolina Mullis8080812W16TSM PrahaCZE 10:34:00 11:00:00
378.Caroline Boucherie8099090W60Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 10:48:00 12:24:00 12:44:00 13:36:00 10:12:00
379.Caroline Chevalier8060578W45BrivelimousincoFRA 10:41:00 11:15:00 12:09:00 13:05:00 13:45:00
380.Caroline Clerc8625778W50ECHO73 CHAMBERYFRA 11:05:00 11:59:00 13:11:00 13:43:00 10:15:00
381.Caroline Menger7820307OPEN CCRCOFRA 11:12:00 13:00:00 13:23:00 10:26:01
382.Caroline MengerLoisir 3 12:39:49
383.Carsten Joergensen8066766M50Peninsula and Plains OrienteersNZL 13:39:00 12:51:00 12:03:00 12:19:00 10:01:00
384.Časti SladoledM21E 14:30:01
385.Catherine Chalopin1189097W70ADOCFRA 11:23:00 12:08:00 12:53:00 13:38:00 10:20:00
386.Catherine Cuchet-subsol8420091W50Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:35:00 13:39:00 10:09:00 11:31:00 11:53:00
387.Catherine Durrmann1000943W60Saint Brieuc OrientationFRA 12:44:00 13:52:00 10:36:00 10:51:00 12:15:00
388.Catherine Duterage1960000W60Guyancourt Orientation 78FRA 11:56:00 12:44:00 13:52:00 10:06:00 11:06:00
389.Catherine Indeaux1690635OPEN CalcoFRA 11:26:13 10:36:03 10:39:43 10:22:12 10:00:00
390.Catherine IndeauxBEGINNERS 10:06:14
391.Catherine MarlettaW60ORIENT'ALPFRA 12:16:00 13:16:00 13:30:00 10:03:00
392.Catherine Mayer8120258W10 SHADOWEDSCOM MendrisioSUI 10:28:00 12:36:00 13:10:26 10:00:00 10:00:00
393.Catherine Merat7020166W55O'JuraFRA 13:53:00 10:09:00 11:09:00 12:03:00 13:03:00
394.Catherine Père1210522W60ADOCFRA 11:16:00 11:44:00 12:56:00 13:48:00 10:21:00
395.Cathy Grosjean7721701W50Course d'orientation des pierres doréesFRA 11:09:00 12:01:00
396.Cathy Soulaine8418163W18Quimper orientationFRA 11:02:00 12:02:00 13:02:00 13:30:00 10:02:00
397.Cecile CalandryLoisir 1 10:00:00 10:00:00
398.Cécile Mazenc7495611W50Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 12:07:00 12:45:00
399.Cedric Albin1019037M45BrivelimousincoFRA 10:45:00 10:51:00 12:05:00 13:05:00 13:41:00
400.Cédric Amerijckx8182090M21ETous Azimuts DouaiFRA 13:04:00 13:38:00 10:10:00 11:08:00 12:18:00
401.Cédric Chevalier8290179M45BrivelimousincoFRA 10:01:00 11:35:00 12:09:00 12:41:00 13:33:00
402.Cédric Humbert2003167M45TOULON SPORTS NATUREFRA 12:35:00 13:35:00 10:33:00 11:05:00 11:49:00
403.Cédric Reynaud8050473M50ORIENT'ALPFRA 11:17:00 12:13:00 12:51:00 13:37:00 10:13:00
404.Celestin Dufour8260607M18LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 11:52:00 13:44:00 10:16:00 11:32:00 11:20:00
405.Célestin Cochey8270910M14ORIENT'ALPFRA 11:54:00 12:38:00 10:22:00 11:30:00 11:38:00
406.Célestin Dupuy8512622M18BrivelimousincoFRA 10:20:00 11:16:00 12:32:00 12:56:00 13:52:00
407.Celia Fouillet8121106W45Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:49:00 13:39:00 10:15:00 10:57:00 11:57:00
408.Célia Clapit7543810W21A SHORTORIENT'ALPFRA 11:27:00 10:43:00 10:39:00 10:35:00 10:31:00
409.Célia Jacomy7944579OPEN C 10:54:04 11:38:14 12:52:31 13:39:40 10:28:31
410.Celine Dodin8260279W40ACA Aix ProvenceFRA 14:04:00 12:36:00 10:12:00 10:48:00 12:16:00
411.Celine Eininger2128055W45Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:19:00 10:53:00 11:43:00 12:41:00 13:33:00
412.Céline Bonnin7001974W50Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:43:00 11:57:00 12:35:00 13:29:00 10:49:00
413.Céline Cocchio-journet8090231W45NATURE ORIENTATION RANDONNEE DETENTEFRA 11:45:00 12:33:00 13:47:00 10:15:00 11:09:00
414.Céline Herault8251978W45Figeac Nature OrientationFRA 11:57:00 12:35:00 13:21:00 10:03:00 11:13:00
415.Céline Lemercier2800182W50Tout Azimut FameckFRA 12:01:00 12:59:00 13:31:00 10:33:00 11:07:00
416.Céline Pizzolato1331903OPEN CSud Médoc Orientation GirondeFRA 10:24:11 10:34:49 11:09:24 11:16:59 11:54:14
417.Céline Ruiz8105478W45balise orientation albigeoiseFRA 10:13:00 11:11:00 12:11:00 12:55:00 13:37:00
418.Céline Vercaemere8180168W55Raid Orientation CergyFRA 11:55:00 12:51:00 13:53:00 10:03:00 11:19:00
419.Chantal Gilles7580221W60Hermathenae Orientation SPABEL 12:56:00 13:56:00 10:56:00 11:12:00 12:24:00
420.Chantal Martineu35773W60Union Sportive de St Egreve COFRA 12:20:00 12:52:00 13:32:00 10:30:00 11:21:00
421.Chantal Soulaine1403461OPEN CQuimper orientationFRA 10:46:02 11:37:06 12:25:58 13:03:00 10:20:02
422.Charles Leung8414831M40Youth Advance Orienteering ClubHKG 12:50:00 13:34:00 10:06:00 11:02:00 09:45:05
423.Charles-edouard Massart8020889OPEN AC.O.LiègeBEL 11:30:04 12:08:54 13:11:02 10:05:41 11:09:46
424.Charlotte Andre1420100W50Nature Orientation Saint EtienneFRA 10:51:00 11:53:00 12:45:00 13:51:00 10:31:00
425.Charlotte Barre2099797W18Charente Maritime OrientationFRA 11:46:00 13:10:00 13:58:00 10:14:00 11:46:00
426.Charlotte Bourhis8250816W45Marseille Course OrientationFRA 13:07:00 13:35:00 10:33:00 11:15:00 11:47:00
427.Charlotte Forestier8251703W40O'Team BesançonFRA 12:12:00 12:16:00 12:28:00 12:12:00 11:16:00
428.Chiara Vaccaro8151106W18SCOM MendrisioSUI 10:02:00 12:58:00 13:42:00 10:46:00 11:22:00
429.Chloe Mouchette34959W12Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:46:00 13:40:00 10:10:00 10:53:00 11:41:00
430.Chloé Chagnon1114444W18POPFRA 13:38:00 10:26:00 10:54:00 12:18:00 13:22:00
431.Chloé Dudoignon8262729FFCO SELECTIONS WFFCOFRA 10:12:04 10:24:04
432.Chloé Dudoignon8262729W21EVALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 12:03:00 11:31:00 10:27:00
433.Chloé Petitjean2154277W12Quimper orientationFRA 10:16:00 10:16:00 10:04:00 10:01:00 10:09:00
434.Chloé Robert8269377W21EAnimation Sillery OrientationFRA 10:15:00 11:15:00
435.Chris Addiers1019981M65Dreamteam BelgiumBEL 10:48:00 11:20:00 11:18:00 12:04:00 12:40:00
436.Christèle Dubroca1338006W45SAGC CestasFRA 11:41:00 13:11:00 13:31:00 10:35:00 11:25:00
437.Christelle Boyer9001061W45POPFRA 13:37:00 10:43:00 11:03:00 12:13:00 12:47:00
438.Christian Anglade8029350M55Club d'Orientation LorientaisFRA 13:11:00 13:51:00 10:19:00 11:23:00 12:03:00
439.Christian Bastin7049084M40OLG Sankt Vith ARDOCBEL 10:22:00 11:42:00
440.Christian Bottemer35277M65CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:34:00 11:30:00 11:52:00 12:42:00 13:34:00
441.Christian Cole1001939M65ADOCFRA 11:18:00 11:54:00 12:42:00 13:40:00 10:22:00
442.Christian Duterage8508821M45Guyancourt Orientation 78FRA 12:07:00 12:43:00 13:35:00 10:11:00 11:19:00
443.Christian Escudié8105019M70balise orientation albigeoiseFRA 10:10:00 11:18:00 12:10:00 12:46:00 13:40:00
444.Christian Ferchaud9051946M75Club d'Orientation Tout EspoirFRA 11:18:00 11:42:00 13:10:00 13:50:00 10:22:00
445.Christian Hoyois8044629M65Care-Vevey OrientationSUI 11:20:00 12:06:00 12:52:00 13:24:00 10:04:00
446.Christian Imbrechts7030115M60Tous Azimuts DouaiFRA 12:44:00 14:04:00 10:10:00 11:06:00 12:26:00
447.Christian Karpyn9925740M50 ULTIMATEAssociation Sportive de l'IGNFRA 12:56:00 13:44:00 10:20:00 11:20:00 12:14:00
448.Christian Kosch8220666M55OLV SteinbergGER 12:03:00 13:07:00 13:25:00 10:25:00 11:37:00
449.Christian Lipnick7820302M70Sport Caussade OrientationFRA 12:34:00 13:50:00 10:54:00 11:04:00 12:04:00
450.Christian Renevey8665518M21 ULTIMATECA RoséSUI 11:49:00 13:13:00 13:49:00 10:12:00 11:06:00
451.Christian Van Oordt8663348M55OLG StäfaSUI 12:13:00 13:21:00 13:55:00 10:03:00 11:01:00
452.Christiane Delatour8074045W60ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:08:00 13:40:00 10:04:00 10:54:00 12:21:00
453.Christiane Pera7501082W65TOULON SPORTS NATUREFRA 12:32:00 13:20:00 10:32:00 11:12:00 12:12:00
454.Christiane Trösse8632142W35 ULTIMATESV TU IlmenauGER 13:32:00 10:20:00 11:08:00 11:56:00 12:44:00
455.Christine Antoine9190664W45Orientation caennaiseFRA 13:55:00 10:07:00 11:33:00 12:11:00 12:51:00
456.Christine Barre2099796W50Charente Maritime OrientationFRA 11:55:00 12:43:00 13:35:00 10:07:00 11:11:00
457.Christine Delonglée38905W60Union Sportive de St Egreve COFRA 12:00:00 13:12:00 14:04:00 10:00:00 11:12:00
458.Christine Gehin2156472W50LUBOFRA 13:17:00 11:23:00 13:37:00 11:15:00 13:27:00
459.Christine HirterLoisir 3 10:00:00 10:00:00 10:00:00
460.Christine Kurzen8653194W50Orientierungslauf-Gruppe HuttwilSUI 11:15:00 12:25:00 12:51:00 13:45:00 10:41:00
461.Christine Lhomme8220531W55balise orientation albigeoiseFRA 10:37:00 11:41:00 12:03:00 13:11:00 13:41:00
462.Christine Petinon8080870W50BrivelimousincoFRA 10:09:00 11:07:00 12:11:00 12:55:00 13:41:00
463.Christine Porte8001310W60ADOCFRA 11:24:00 12:28:00 13:12:00 13:42:00 10:06:00
464.Christine Scholz340600W65Sport Caussade OrientationFRA 12:40:00 13:32:00 10:08:00 11:20:00 12:04:00
465.Christoph Müller8201969M21BOLG RymenzburgSUI 11:09:00 11:51:00 12:30:00 13:28:00 10:50:00
466.Christophe Amerijckx8009941M50Tous Azimuts DouaiFRA 12:33:00 13:21:00 10:39:00 11:13:00 11:57:00
467.Christophe Bellengier8200668M45ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:23:00 10:19:00
468.Christophe Bernard7502517M21EO'Team BesançonFRA 11:49:00 12:52:00 13:46:00 10:12:00 11:04:00
469.Christophe Delhotal2800048M55BALISE04FRA 11:53:00 12:43:00 13:19:00 10:07:00 11:39:00
470.Christophe Dupont2112635M35ASUL Sports NatureFRA 11:48:00 11:57:00 12:33:00 12:49:00 10:21:00
471.Christophe Herly8488002M55OK Ravinen - NackaSWE 13:17:00 13:29:00 10:43:00 11:25:00 12:09:00
472.Christophe Le Gland8117404M50ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:39:00 13:37:00 10:31:00 11:05:00 12:03:00
473.Christophe Thomas8482027M45MONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA 10:37:00 11:33:00 11:51:00 12:57:00 13:01:00
474.Christophe Villar8011866M55CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:29:00 10:59:00 11:57:00 12:37:00 13:43:00
475.Chrystelle Fauvet8044733W45Noyon Course d'OrientationFRA 12:15:00 12:59:00 13:49:00 10:05:00 11:19:00
476.Cillian Lynch2106982M12Lagan Valley OrienteersIRL 10:27:00 11:19:00 11:43:00 13:03:00 09:55:35
477.Circe Midena8260621W16LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 11:45:00 13:15:00 10:18:00 11:10:00 10:58:00
478.Claire Faillard2009333OPEN CO'BugeyFRA 10:00:00 11:13:00 09:45:13
479.Claire Franet1210521W50ADOCFRA 13:45:00 11:13:00 13:49:00 11:07:00 13:55:00
480.Claire Gleizes Tailleur8190659W60Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:36:00 13:44:00 10:48:00 11:15:00 12:12:00
481.Claire MilotLoisir 3 11:09:09 10:00:00 10:00:00
482.Claire PouillyLoisir 3 12:48:49
483.Clara Lima8047313W14COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:48:00 12:44:00 12:24:00 13:20:00 10:56:00
484.Clara Millet7005743W21A LONGCLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:42:00 10:36:00 12:30:00 12:59:00 13:47:00
485.Clara Mouchette Guttler2771056W10 SHADOWEDTout Azimut FameckFRA 11:33:08 12:56:39 12:05:28 11:44:07 11:52:47
486.Clarisse Laurens-BergeOPEN BNOSE PerrinFRA 12:06:08
487.Claude Chassignol8310783OPEN ATeam OutdoorFRA 10:44:20 10:22:59 11:02:29
488.Claude Cousin8051162M65Animation Sillery OrientationFRA 12:40:00 13:22:00 10:20:00 10:54:00 11:42:00
489.Claude JanodLoisir 3 10:00:00
490.Claude Joly1620871M70La boussole AudomaroiseFRA 11:14:00 11:58:00 12:50:00 13:34:00 10:10:00
491.Claude Roussin35739M65 ULTIMATEUnion Sportive de St Egreve COFRA 11:45:00 12:45:00 13:21:00 10:21:00 10:57:00
492.Claudia Rooman201880W21A LONGBelgian Big Fat GuysBEL 13:45:00 10:00:00 11:30:00 12:05:00 12:59:00
493.Claudie Grevet8009952W60Course d'Orientation Buhl et FlorivalFRA 13:24:00 10:24:00 11:12:00 11:42:00 13:00:00
494.Clemence Durand2108999OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:01:47 11:15:04 11:24:21 11:02:00 10:40:03
495.Clemence Rougeaux7890123W40Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:00:00 13:40:00
496.Clement Rouiller256035M10 SHADOWEDORIENTEXPRESS 42FRA 12:09:04 10:25:03 10:37:58 11:04:16 10:00:00
497.Clement SayetOPEN A 10:21:13
498.Clement SayetOPEN B 11:12:57
499.Clément Battista8519743M21ESAGC CestasFRA 12:10:00 13:00:00 13:26:00 10:10:00 11:18:00
500.Clément Demeuse8664165M21EO'Team BesançonFRA 10:08:00 10:52:00
501.Clément Du Pasquier8138133M21ESAGC CestasFRA 11:55:00 12:56:00 13:54:00 10:02:00 11:24:00
502.Clément Payan8002172M40BALISE04FRA 12:14:00 12:50:00 13:54:00 10:30:00 11:22:00
503.Clément Robin8092005M20O'BugeyFRA 11:20:00 12:02:00 10:08:00 09:48:00 14:08:09
504.Cloe Aubin-boyer1240714W14POPFRA 13:56:00 11:16:00 11:24:00 12:04:00 13:12:00
505.Cloé Guignard8509008W16Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 13:03:00 14:00:00 10:27:00 11:20:00 12:00:00
506.Clotaire Zanatta8251229M45Charente Maritime OrientationFRA 12:37:00 13:11:00 12:51:00
507.Clotilde Perrin8190158W50AS QUETIGNYFRA 14:09:00 10:05:00 11:23:00 11:49:00 13:07:00
508.Coen Claassen8071656M35Dreamteam BelgiumBEL 10:48:00 10:53:00 11:45:00 12:01:00 12:33:00
509.Colas Gintzburger8010498M21A SHORTSALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:12:00 11:52:00 12:56:00 13:22:00 10:34:00
510.Colin Picard8200607M18CO LiègeBEL 12:00:00 12:52:00 14:00:00 10:32:00 12:12:00
511.Coline Bourgeois8002082W20BrivelimousincoFRA 11:06:00 11:33:00 12:00:00 12:37:00 13:37:00
512.Coline Clement Valdenair.1387404OPEN BANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 10:10:42 10:54:31 10:30:02 11:13:18 11:36:22
513.Coline Debreux8251770W21ESCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:23:00 10:19:00 11:11:00 12:03:00 12:35:00
514.Coline Gastineau2311121W10 SHADOWEDBalise 77 Fontainebleau AvonFRA 13:11:22 11:56:01 12:31:31 13:20:02 10:15:00
515.Coline Moulière-reiser1020717W14VERVINS ORIENTATIONFRA 10:36:00 09:25:52 13:28:00 13:04:00 13:44:00
516.Colleen Robinson8041975OPEN CSetanta OrienteersIRL 10:00:48 10:56:53 11:58:14 12:53:00 13:44:42
517.Côme Mottet9190586M10Club Rennais de COFRA 12:33:00 13:37:00 10:17:00 10:57:00 11:45:00
518.Conor Masterson8217774M18Irish ROversIRL 13:24:00 10:04:00 11:12:00 12:00:00 10:48:00
519.Coralia Rubio Fernández206034W10 SHADOWED 13:32:45 11:58:29 12:47:33 12:07:59 10:00:00
520.Coralie Jourde8101476W45Balise 63FRA 13:21:00 10:17:00 11:15:00 12:21:00 12:45:00
521.Corentin Durand8025280M21ETous Azimuts DouaiFRA 13:16:00 13:34:00 10:32:00 10:58:00 12:14:00
522.Corentin Roux8420194M21ENature Orientation Saint EtienneFRA 12:04:00
523.Corentin Roux8420194FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:24:03
524.Corina Hüni8641434W21ELinköpings OrienteringsklubbSWE 11:55:00 12:55:00
525.Craig Dufty8019415M50Bibbulmun OrienteersAUS 10:55:00 12:01:00 12:45:00 13:35:00 10:33:00
526.Cristina Otero8061455W21A SHORTORIENTIJOTEESP 11:07:00 11:59:00 12:59:00 13:53:00 10:13:00
527.Cristina Rossi1222534W21A SHORTSCOM MendrisioSUI 10:27:00 12:55:00 13:47:00 10:07:00 11:23:00
528.Csilla Gárdonyi8636765W21 ULTIMATEOrvosegyetem SCHUN 11:47:00 12:53:00 13:59:00
529.Cyril Bertholom8418146M45Quimper orientationFRA
530.Cyril Soucat8271284M40CO AmberieuFRA 11:46:00
531.Cyrille Pierre8120791M21A LONGNIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:40:00 10:04:00 10:52:00 12:04:00 12:40:00
532.Dace Lubāne8501111W45Auseklis IKLAT 13:25:00 10:05:00 11:01:00 12:03:00 13:03:00
533.Dagmar Cerninova51644W50OLG SäuliamtSUI 11:29:00 12:21:00 13:13:00 13:27:00 11:01:00
534.Dagmar Korstjens1090092OPEN CKempische OriëntatielopersBEL 13:41:07 11:26:23 11:52:38 12:35:05 13:09:42
535.Daina Livdane8658367W55Alnis OKLAT 10:17:00 11:13:00 12:09:00 13:03:00 13:19:00
536.Dáire O'Brien8420690M20Kerry OrienteersIRL 10:56:00 11:14:00 12:26:00 13:14:00 09:50:59
537.Damiano Bazzocco8211009M16SCOM MendrisioSUI 10:33:00 13:10:00 13:40:00 10:04:00 11:16:00
538.Damien Derlot2420999M45Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:35:00 12:11:00 13:17:00 14:01:00 10:49:00
539.Damien PauletOPEN A 13:00:32
540.Damien Saboul2033758M35 14:03:00 13:17:00 10:33:00 10:29:00 10:25:00
541.Dan Murphy8141415OPEN BLagan Valley OrienteersIRL 10:38:00 11:16:00 11:16:42 12:43:27 10:00:00
542.Dani Viladomat Pulido8072559M35Associacio Esportiva Gastant KeksESP 12:42:00 13:33:00 10:09:00 10:53:00 11:41:00
543.Daniel Béchir2133209M65Club d'Orientation du CERNSUI 12:06:00 12:36:00 13:54:00 10:04:00 11:22:00
544.Daniel Daví8513888M50Club Orientació CatalunyaESP 13:41:00 11:01:00 12:01:00 12:49:00 10:23:00
545.Daniel Faivre8111954M70Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:46:00 12:50:00 13:38:00 10:07:00 10:52:00
546.Daniel Fogelmark2139848BEGINNERSOK SödertörnSWE 10:00:00 10:00:00 10:00:00
547.Daniel Hanselmann8236923M55OLV Baselland BuusSUI 12:41:00 12:29:00 12:39:00 13:03:00 12:51:00
548.Daniel Hubmann8636552M21EOLC BremgartenSUI 13:43:00 10:08:00 11:00:00 12:02:00 12:40:00
549.Daniel Papillon1210949M70AS QUETIGNYFRA 14:10:00 10:30:00 11:30:00 11:43:00 12:43:00
550.Daniel Seckler8647137M70Marseille Course OrientationFRA 13:22:00 13:38:00 10:14:00 10:58:00 12:19:00
551.Daniela Douskova8445292W12KOS Tesla BrnoCZE 12:40:00 13:16:00 11:46:00 10:37:00 11:25:00
552.Danièle Gaty8020455W65ORIENTEXPRESS 42FRA 10:32:00 12:08:00 12:32:00 12:00:00 11:00:00
553.Danni Zhen8890302W35YCONE SENSFRA 10:33:00 11:27:00 12:03:00 12:51:00 13:39:00
554.Daphné Dewilde8335907W12Tous Azimuts DouaiFRA 12:34:00 13:46:00 10:16:00 10:57:00 11:45:00
555.Dārta Rožukalna8200288W14Auseklis IKLAT 13:24:00 10:16:00 11:20:00 12:00:00 13:00:00
556.David Bürge8020189M21 ULTIMATEOLC Omström SenseSUI 10:00:00 10:24:00
557.David Carretero González8190875M45Club Monte El PardoESP 10:13:00 10:25:00 10:31:00 10:05:00 10:09:00
558.David Chatelon8055561M45ORIENTEXPRESS 42FRA 10:09:00 12:13:00 13:13:00 12:05:00 11:25:00
559.David Fábera8656641M21A SHORTOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:30:00 12:04:00 13:20:00 13:34:00 10:16:00
560.David Gery8007430M21EORIENTEXPRESS 42FRA 10:10:00 11:56:00 13:06:00 12:10:00 11:28:00
561.David Hässler1324598M10Sundsvalls OKSWE 11:53:00 11:45:00 12:49:00 10:17:00 11:05:00
562.David Klinger8199710M21BDer Berger-ClanAUT 10:30:00 10:51:00 12:06:00 12:36:00 13:26:00
563.David Lesquer8313407M45Raidlink's 07FRA 10:41:00 11:19:00 12:17:00 12:39:00 13:53:00
564.David Marques8681430M14COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:42:00 12:14:00 13:22:00 13:22:00 10:54:00
565.David Noally2230057M50ASUL Sports NatureFRA 11:19:00 12:11:00 12:49:00 12:07:00 10:19:00
566.David Schwab8007401M50KOS Tesla BrnoCZE 12:49:00 12:43:00 11:57:00 10:13:00 11:21:00
567.David Vieilledent8139363M35XTTR63FRA 14:06:00 10:09:00 10:57:00 12:45:00 12:45:00
568.Deirbhile Hassett8063375W14Setanta OrienteersIRL 10:04:00 11:20:00 12:04:00 12:56:00 14:04:00
569.Deirdre Coyle8217758W50GENIRL 10:31:00 12:37:00 13:59:00 10:37:00 13:09:00
570.Denis Cuche8002101M65 ULTIMATECA RoséSUI 12:09:00 12:33:00 13:33:00 10:33:00 11:09:00
571.Denis Murphy8371000M65Lagan Valley OrienteersIRL 10:06:00 10:54:00 12:06:00 12:56:00 10:44:00
572.Desmond Franssen8050553M35Dreamteam BelgiumBEL 11:06:00 11:21:00 11:37:00 12:33:00 13:09:00
573.Diane Body8002194FFCO SELECTIONS WFFCOFRA 10:24:04 10:42:03
574.Diane Body8002194W21EECHO73 CHAMBERYFRA 11:47:00 13:27:00 10:07:00
575.Didier Marie8028019M60ESPADFRA 11:36:00 11:56:00 12:32:00 14:00:00 10:08:00
576.Diego Lavezzo8308488M18SCOM MendrisioSUI 10:00:00 12:36:00 13:44:00 10:12:00 11:32:00
577.Diego López Martín8656855M40COLMENARESP 10:02:00 11:14:00 11:54:00 12:50:00 13:30:00
578.Dilya Bay8140959W65RDBKAZ 12:04:00 13:00:00 13:40:00 10:16:00 11:16:00
579.Dimitri Hirter8121532M12OLG BernSUI 11:47:00 12:47:00 13:23:00 10:03:00 11:15:00
580.Dinis Lopes8013490M20Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:50:00 10:02:00 10:56:00 12:08:00 12:44:00
581.Dmytro Plakhotnik8420949M35ASUL Sports NatureFRA 11:36:00 12:05:00 12:37:00 12:29:00 10:13:00
582.Dom Dakin8501969M21EDrongOGBR 13:19:00 13:44:00 10:02:00 11:02:00 11:44:00
583.Domi Korstjens8524440W14Kempische OriëntatielopersBEL 11:56:00 13:52:00 13:36:00 10:44:00 10:00:00
584.Dominique BormeLoisir 3 10:54:25
585.Dominique Coupey1115043Loisir 3
586.Dominique Fleurent8074049M60ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:50:00 14:08:00
587.Dominique Ruffier31083W65ASCOFRA 13:48:00 10:28:00 11:00:00 12:04:00 12:48:00
588.Domonkos Zankay8000995M14PVSKHUN 13:02:00 13:54:00 10:42:00 11:10:00 12:02:00
589.Don Short223531OPEN BIrish ROversIRL 12:57:23 10:00:00 10:35:34 10:22:00 10:17:02
590.Dora Delić8509316W16OK JapetićCRO 11:12:00 11:48:00 13:12:00 13:48:00 10:04:00
591.Duchêne Elodie7927224W40ORIENT'ALPFRA 12:04:00 12:48:00 10:56:00 11:20:00 11:08:00
592.Dupuy Francis8240374M50BrivelimousincoFRA 10:07:00 11:15:00 12:13:00 12:59:00 13:29:00
593.Eábha Mckenna8083026W18Setanta OrienteersIRL 10:54:00 11:42:00 12:42:00 13:30:00
594.Eanna Grennan8217849M16South East Viking OrienteersIRL 11:21:00 12:04:00 12:55:00 13:22:00 10:25:00
595.Eddie Wymer8250814M50 ULTIMATEBalise 25FRA 10:26:00 11:26:00
596.Eden Chevalier8002039W16BrivelimousincoFRA 10:33:00 11:12:00 12:18:00 12:50:00 13:30:00
597.Edgars Lubans8018811M50Auseklis IKLAT 13:55:00 10:11:00 10:57:00 11:45:00 13:03:00
598.Edith Brand8665845W75swissotours.chSUI 13:14:00 13:14:00 10:41:00 11:08:00 11:44:00
599.Edvardas Ščerbavičius8640974M40Fortuna OSKLTU 11:22:00 13:22:00 10:58:00 13:22:00 11:42:00
600.Eero Enroth2106954M55 10:43:00 10:35:00 11:23:00 12:19:00 10:43:00
601.Eero Tuomaala8510944M21A LONGSK UusiFIN 10:28:00 11:10:00 12:04:00 12:40:00 13:22:00
602.Eglė Šalnaitė8520112W16Fortuna OSKLTU 10:15:00 10:57:00 12:03:00 12:38:00 13:24:00
603.Eikka Kiljunen8501115M14Lahden SuunnistajatFIN 12:46:00 13:26:00 10:26:00 11:06:00 09:47:32
604.Eimear Casey8200420W14South East Viking OrienteersIRL 11:24:00 12:00:00 12:28:00 14:00:00 11:04:00
605.Ela Lostakova8013933W16TSM PrahaCZE 10:06:00 11:56:00
606.Eldar Voveris8524359M14Devyni OSKLTU 13:58:00 10:42:00 11:34:00 11:38:00 13:02:00
607.Elea FieujeanLoisir 2 10:38:44 12:21:21 11:49:31
608.Elena Bertozzi8355555W50GOLD SavosaSUI 12:13:00 13:07:00 13:39:00 10:31:00 11:31:00
609.Elena Howald-Roos8629580W21 ULTIMATEO-92 Piano di MagadinoSUI 13:53:00 10:23:00 10:59:00 11:41:00 13:05:00
610.Eleonora Priedite8280001W16Auseklis IKLAT 13:24:00 10:36:00 11:33:00 12:06:00 12:58:00
611.Eleonore Sylvie8062825W16La boussole AudomaroiseFRA 11:03:00 12:27:00 12:51:00 13:34:00 10:28:00
612.Eliane Chatagny8076605W70CA RoséSUI 11:59:00 12:35:00 13:56:00 10:20:00 11:14:00
613.Elias Brandstrup Fegar1013314M10Kolding Orienterings KlubDEN 10:09:00 11:29:00 12:17:00 12:33:00 13:37:00
614.Elin van EsOPEN C 12:02:42
615.Eline Sedat8012009W16Course d'orientation des pierres doréesFRA 11:57:00 13:09:00 10:00:00 10:58:00 11:04:00
616.Elisa Bernard8152517W16O'Team BesançonFRA 12:36:00 12:51:00 13:27:00 10:24:00 10:52:00
617.Elisa Large2091292W21A SHORTASUL Sports NatureFRA 11:25:00 12:15:00 12:51:00 12:05:00 10:07:00
618.Elisabet Wirtz49718W50ORIENT'ALPFRA 11:21:00 12:07:00 12:43:00 13:39:00 10:53:00
619.Elisabeth Geneux430891W60Club d'Orientation du CERNSUI 12:24:00 12:56:00 13:44:00 10:09:00 10:51:00
620.Elisabeth Pellissier1420187W50Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:39:00 11:41:00 12:31:00 14:01:00 10:57:00
621.Elisabeth Pilloud8654141W55Care-Vevey OrientationSUI 11:11:00 12:01:00 12:49:00 13:33:00 10:35:00
622.Elisabeth Reynaud2004823W65viv'azimut07FRA 13:16:00 14:00:00 10:28:00 11:16:00 11:56:00
623.Elisabeth Steinlechner7771177W65OC FürstenfeldAUT 10:00:00 11:24:00 12:44:00
624.Elise Dufour8260614W14LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 12:24:00 13:16:00 10:36:00 11:08:00 11:28:00
625.Elise Leterme8111279W45ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:57:00 10:23:00 11:29:00 11:45:00 12:43:00
626.Elise Vanel8088035W21ETout Azimut FameckFRA 11:47:00 12:35:00 13:35:00 10:23:00 10:51:00
627.Elizabeth Owen2212494OPEN BForth Valley OrienteersGBR 10:59:03 11:35:03 12:19:06
628.Ella Mikkelsen8140506W18Horsens OKDEN 11:26:00 12:18:00 12:38:00 14:02:00 10:46:00
629.Ellen Hertegonne49017OPEN CThORBEL 12:18:47 10:15:15 10:00:00 10:00:00 10:00:00
630.Ellen Houben9840801OPEN BDreamteam BelgiumBEL 10:00:00 10:44:25 10:32:05 10:20:02 10:35:30
631.Ellen Simpson8031773W16Leicestershire Orienteering ClubGBR 13:30:00 10:00:00 11:06:00 11:56:00 10:48:00
632.Ellen Williams2106979W21BWight OrienteersGBR 10:16:00 10:12:00 10:24:00 10:52:00 10:20:00
633.Ellie Todhunter8145311W16South Ribble Orienteering ClubGBR 11:00:00 11:57:00 13:15:00 13:46:00 10:00:00
634.Elodie Bourgeois-Pin8203020W40Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 13:20:00 12:52:00 13:40:00 10:12:00 11:00:00
635.Elodie de Battista1115045Loisir 3 12:16:47
636.Elodie Duray7001085W21BC.O.LiègeBEL 12:16:00 13:20:00 13:44:00 10:40:00 11:52:00
637.Elodie Pierre8252630OPEN CClub Orientation Boucles de la SeineFRA 10:31:18 11:14:01 11:51:23 12:47:00 13:24:05
638.Elodie Vandomme1620825W40La boussole AudomaroiseFRA 10:52:00 11:44:00 12:52:00 13:56:00 10:12:00
639.Eloi Rios Vallvè7405210M50Montsant OrientacióESP 13:47:00 10:33:00 11:13:00 12:23:00 13:09:00
640.Eloi Rosich7497779M40Montsant OrientacióESP 14:02:00 10:34:00 10:54:00 12:26:00 12:34:00
641.Eloïse Louvet7770783W21A SHORTOPA MONTIGNYFRA 11:23:00 11:15:00 11:55:00 13:17:00 13:21:00
642.Elouan Brassart8002224M18Orientation caennaiseFRA 13:52:00 10:24:00 11:20:00 11:56:00 13:08:00
643.Elouan Rossy8090092OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:05:39 11:10:02 11:19:56 11:06:03 10:57:00
644.Elsa Dechavanne8270608W16ASUL Sports NatureFRA 11:39:00 13:36:00 09:49:43 11:06:00 11:20:00
645.Elsa Expert8210602W21A LONGO'BugeyFRA 12:51:00 09:55:24 10:00:00 09:51:47 09:45:06
646.Elsa Karamucki8007299W21EVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:07:00 10:55:00 12:11:00 10:39:00
647.Elsa Mignot8120280W40O'BugeyFRA 13:58:00 11:14:00 10:11:00 11:32:00 11:52:00
648.Emelie Maier8120234W12OLV BasellandSUI 11:58:00 12:34:00 13:40:00 10:41:00 11:29:00
649.Emeric Hubert8509001M40ASUL Sports NatureFRA 12:58:00 10:30:00
650.Emerick Billon2039290OPEN B 11:20:38 12:56:11 13:26:51 13:42:11 11:17:00
651.Emie Lepreux2049684W12BrivelimousincoFRA 10:34:00 11:04:00 12:16:00 12:37:00 13:25:00
652.Emil Lindahl8143215M14OK MELFARDEN 11:10:00 12:26:00 12:58:00 13:18:00 10:18:00
653.Emil Olesen8505430M70FIF HillerodDEN 12:38:00 13:46:00 10:38:00 11:25:00 12:07:00
654.Emil Rokkjaer740804OPEN CSilkeborg OKDEN 12:20:45 13:06:50 11:24:59
655.Emile Lepoutre1590778M10Tous Azimuts DouaiFRA 12:57:00 13:21:00 10:01:00 11:13:00 12:01:00
656.Emile Pasquasy8099041M14O'Team BesançonFRA 12:02:00 13:06:00 13:42:00 10:34:00 10:10:00
657.Emile Rannou Serine8070526M18US CENON course d'orientationFRA 11:12:00 12:08:00 13:12:00 13:32:00 10:20:00
658.Emilie Chagnon1115555W45POPFRA 13:49:00 10:31:00 10:53:00 12:17:00 12:33:00
659.Emilie Soulaine8418180W16Quimper orientationFRA 10:51:00 12:30:00 13:03:00 13:26:00 10:14:00
660.Emily Rowe8217661W20GENIRL 10:39:00 12:00:00 12:54:00 12:43:00 11:13:00
661.Emily Sorensen8473318W21EBig Foot OrienteersAUS 10:07:00 10:55:00 12:03:00 12:39:00 10:43:00
662.Emma Albin8031179W20BrivelimousincoFRA 10:48:00 10:57:00 12:36:00 13:01:00 13:25:00
663.Emma Barriere8250208W16Ancien S-M-O-GFRA 10:03:00 11:15:00 11:45:00 12:40:00 13:28:00
664.Emma Clabaux8620802W16La boussole AudomaroiseFRA 11:24:00 12:21:00 12:57:00 13:24:00 10:16:00
665.Emma Enroth2106977W18Rasti-NokiaFIN 11:30:00 12:10:00 12:50:00 13:22:00 10:10:00
666.Emma Pruvost8062829W14La boussole AudomaroiseFRA 11:00:00 11:44:00 13:20:00 13:48:00 11:00:00
667.Emma Salmi2130568OPEN CHelsingin SuunnistajatFIN 12:09:04 12:33:29 12:09:22
668.Emmanuel Barré2065775M50Charente Maritime OrientationFRA 12:07:00 12:49:00 13:41:00 10:27:00 11:03:00
669.Emmanuel Gaude2134557OPEN CBoussole en ForezFRA 10:21:26 11:46:38 12:08:35 12:51:00 14:00:34
670.Emmanuel Pradeau8081208M16Balise 63FRA 11:49:00 12:31:00 09:50:03 11:43:00 11:49:00
671.Emmanuel Ribier8098001M40ORIENTEXPRESS 42FRA 14:10:00 10:58:00 13:46:00 11:26:00 13:26:00
672.Emmanuel Roiné8007211M50OPA MONTIGNYFRA 11:13:00 10:57:00 11:59:00 13:01:00 13:41:00
673.Emmie Rossy1130318OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:00:12 11:09:43 11:21:41 11:00:01 10:43:02
674.Enea Rossi8484818M18SCOM MendrisioSUI 10:12:00 12:44:00 13:56:00 10:48:00 11:04:00
675.Énimie Chandezon1503190W10ADOCFRA 13:09:00 11:49:00 12:45:00 13:49:00 10:29:00
676.Enora Kurtz1205807W18Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:46:00 13:42:00 10:42:00 11:58:00 12:30:00
677.Eoin Browne8311220M50GENIRL 13:45:00 10:03:00 11:05:00 12:43:00 10:41:00
678.Eoin O'donnell8047323M18Fingal OrienteersIRL 11:56:00 13:08:00 13:32:00 10:40:00 10:28:00
679.Eoin Simpson8000653M14Leicestershire Orienteering ClubGBR 13:34:00 10:38:00 11:26:00 12:26:00 09:45:03
680.Eowyn Boyenga Ödlund26286W10O'BugeyFRA 13:01:00 11:57:00 10:29:00 10:53:00 11:41:00
681.Eric Bondivenne1064868M55CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFRA 13:47:00 10:31:00 11:09:00 12:07:00 12:55:00
682.Eric Brassart8002218M50Orientation caennaiseFRA 14:05:00 10:13:00 11:21:00 11:41:00 13:17:00
683.Eric Hoyois8002017M65Care-Vevey OrientationSUI 11:16:00 11:42:00 12:48:00 13:48:00 10:12:00
684.Eric Lapize-LepeuLoisir 4 10:56:02
685.Eric Larose8381021M45ORIENT'ALPFRA 11:11:00 12:19:00 12:53:00 14:05:00 10:45:00
686.Eric Magny1890308M60YCONE SENSFRA 10:10:00 10:54:00 12:04:00 12:58:00 13:38:00
687.Eric Marchand2106983OPEN B 11:31:35 10:24:10 10:23:37
688.Eric Mattart8499466M50VERVINS ORIENTATIONFRA 10:03:00 11:51:00 12:41:00 12:57:00 12:35:00
689.Eric Parpal7080926M55TOULON SPORTS NATUREFRA 12:49:00 13:39:00 10:07:00 11:09:00 12:17:00
690.Eric Perrin8512609M50NOSE PerrinFRA 10:15:00 11:21:00 12:07:00 12:31:00 13:47:00
691.Eric Pierre8005961M60NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:34:00 10:42:00 10:56:00 12:00:00 12:52:00
692.Eric Pigeon9722001M55VikazimFRA 11:21:00 11:57:00 12:49:00 13:21:00 10:21:00
693.Erica Huggler8220022W75OLG StäfaSUI 11:44:00 12:38:00 13:32:00 10:23:00 11:08:00
694.Erik Lauenstein8008848M14ANCOSUI 10:06:00 11:02:00 12:14:00 13:02:00 13:46:00
695.Erik Öhlund8365563M40Ulricehamns OKSWE 12:42:00 13:38:00 10:14:00 11:18:00 11:54:00
696.Erik Van Dyck8321201M60TROL BelgiumBEL 13:28:00 10:48:00 11:30:00 11:44:00 13:10:00
697.Erika Ödlund1810902W40O'BugeyFRA 13:16:00 12:39:00 12:26:00 12:30:00 12:00:00
698.Erwan Greiner2108994OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 11:58:08 11:13:03 11:25:07 10:53:59 10:47:00
699.Erwan Le Roux1000070M21A SHORTA.S MartignasFRA 12:00:00 13:06:00 13:30:00 10:20:00 11:10:00
700.Eryne Brassart8002328W16Orientation caennaiseFRA 13:51:00 10:30:00 11:24:00 12:14:00 13:02:00
701.Eskild Stig Nielsen8120309M16Horsens OrienteringsklubDEN 12:17:00 12:52:00 10:19:00 10:10:00 12:04:00
702.Esteban Kurtz1080291M16Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:49:00 13:28:00 10:40:00 11:04:00 12:16:00
703.Estelle Chattlain49085W10OLG Sankt Vith ARDOCBEL 12:37:00 13:25:00 10:05:00 11:17:00 11:57:00
704.Estelle Mazan8141601W18Azimut Orientation CastresFRA 11:38:00 11:58:00 13:10:00 13:42:00 10:06:00
705.Etienne Baert9590910M60CapOnord, Sports d'OrientationFRA 12:38:00 14:02:00 10:20:00 11:22:00 12:18:00
706.Etienne Garnier1121992M21BGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA
707.Etienne Morey8110380M40Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:06:00 12:06:00 12:42:00 13:54:00 10:26:00
708.Eugène ChassignolM10 SHADOWEDTeam OutdoorFRA 10:24:13 11:58:07
709.Eugenijus Mikšys8644493M65RELTU 10:04:00 10:58:00 11:58:00 12:40:00 09:53:37
710.Eva Boven van901127W21A LONGOLifantNED 13:36:00 10:09:00 11:12:00 12:17:00 12:53:00
711.Eva Garrido Hens8661777W35 ULTIMATECOMCUESP 12:32:00 12:44:00 13:50:00 10:50:00 11:02:00
712.Eva Jurenikova8634423W21EACA Aix ProvenceFRA 13:43:00 12:55:00 10:03:00 10:59:00 11:55:00
713.Eva Lopez Sepulveda8004750W45CD Fundi-oESP 11:55:00 12:53:00 13:21:00 10:15:00
714.Eva Zemlova8033217W45OK KameniceCZE 11:19:00 11:45:00 12:43:00 13:55:00 10:39:00
715.Eva Konring Olesen8505429W65FIF HillerodDEN 12:36:00 13:36:00 10:12:00 11:24:00 12:00:00
716.Evaldas Jadenkus8055585M50 ULTIMATEAzuolasLTU 13:26:00 10:02:00 11:02:00 12:08:00 12:38:00
717.Evan Auzeloux8099029M18POPFRA 14:00:00 10:40:00 11:28:00 12:08:00 13:16:00
718.Evan Lemagner8512091M16balise orientation albigeoiseFRA 10:45:00 10:52:00 12:10:00 12:52:00 13:34:00
719.Eve Buckley8217850W18Kerry OrienteersIRL 10:34:00 10:58:00 11:46:00 12:34:00 10:32:00
720.Eveline Husner8150497W21A SHORTOLK WIGGERTALSUI 13:25:00 10:19:00 10:59:00 11:55:00 12:37:00
721.Evelyne FontaineLoisir 3 10:00:00
722.Evelyne Thiebaut1981981W70SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA
723.Ewan Vigneron2114317M18SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:36:00 10:36:00 11:32:00 12:28:00 13:00:00
724.Fabian Hertner8629561M21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 10:13:00 13:01:00 10:37:00 12:42:00 10:18:00
725.Fabien Calmettes1223102M45Figeac Nature OrientationFRA
726.Fabien Pasquasy8220678M35O'Team BesançonFRA 12:30:00 12:45:00 13:33:00 10:13:00 10:01:00
727.Fabienne Demond2148682W55O'BugeyFRA 13:05:00 12:05:00 10:31:00 11:29:00
728.Fabienne Friggeri8456356W50OrientationPassionAvignonFRA 11:31:00 11:55:00 13:27:00 13:19:00 11:05:00
729.Fabrice Baverel8106699M40OP AvignonFRA 13:54:00 10:54:00 11:18:00 12:42:00 12:38:00
730.Fabrice Orfila1047089OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:14:13 11:05:05 11:30:50 10:49:42 10:51:00
731.Fabrice Vannier8059404M45Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:19:00 12:05:00 13:23:00 13:43:00 10:25:00
732.Fanny Chalaye8200289W21A SHORTORIENT'ALPFRA 13:29:00 10:25:00
733.Faustin Roure8193328M21EOP AvignonFRA 13:40:00 10:10:00 11:04:00 11:50:00 12:32:00
734.Fay Walsh8010897W21 ULTIMATEAire GBGBR 13:41:00 10:11:00 11:53:00
735.Felicita Priedīte8288008W10Auseklis IKLAT 13:33:00 10:29:00 11:09:00 11:49:00 13:09:00
736.Felipe Martos Sanchez7402610M65H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 12:02:00 12:44:00 14:00:00 10:32:00 11:08:00
737.Felix Potie1115050Loisir 2 10:43:15 10:00:00
738.Félix Dumalanede505600OPEN AASM PauFRA 13:09:33 10:07:08 11:17:00 12:04:17 10:00:00
739.Félix Zhang2150416M16Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:17:00 11:49:00 12:40:00 13:40:00 10:31:00
740.Filip Chromy888602M10KOS Tesla BrnoCZE 12:41:00 12:33:00 12:01:00 10:01:00 10:57:00
741.Filip Držka8524253M16OK Lokomotiva PardubiceCZE 11:29:00 11:43:00 12:49:00 13:31:00 10:13:00
742.Filip Schwab8000710M18KOS Tesla BrnoCZE 13:00:00 12:32:00 11:36:00 10:36:00 11:16:00
743.Filipe Dias8150785M35GD4CaminhosPOR 13:38:00 12:25:00 13:25:00
744.Finn Wittiber8020900M21A LONGSkiclub BonnGER 11:52:00 12:46:00 13:52:00 10:34:00 10:52:00
745.Fiona Basset8240896W21A LONGASUL Sports NatureFRA 11:57:00 12:06:00 13:27:00 11:41:00 10:23:00
746.Fiona Buckley7065711W55Kerry OrienteersIRL 10:43:00 11:25:00 11:49:00 12:35:00 10:45:00
747.Fiona O'Brien8129914W50Kerry OrienteersIRL 10:13:00 11:11:00 12:07:00 10:35:00 10:55:00
748.Fionn Buckley8217852M16Kerry OrienteersIRL 10:25:00 10:58:00 11:46:00 12:31:00 10:43:00
749.Fionn Hassett8120104M12Setanta OrienteersIRL 10:19:00 10:51:00 11:47:00 12:51:00 13:23:00
750.Fionne Austin11926W40Lagan Valley OrienteersIRL 10:24:00 11:04:00 12:12:00 13:12:00 21:53:39
751.Fionnuala Rowe8217709W16GENIRL 10:21:00 12:15:00 12:48:00 12:48:00 11:02:00
752.Flore Léonardon1030281W10 SHADOWEDORIENT'ALPFRA 11:43:53 12:09:40 14:20:40 12:00:01 10:31:16
753.Florence Bestel9120670W50Club orientation Loisirs EtrechyFRA 13:07:00 13:35:00 10:31:00 10:51:00 11:49:00
754.Florence Guillou1603062W55Quimper orientationFRA 11:01:00 12:03:00 12:45:00 13:23:00 10:27:00
755.Florence Hanauer8161998W21ECourse d'Orientation Buhl et FlorivalFRA 10:23:00 11:51:00 12:55:00
756.Florence Hanauer8161998FFCO SELECTIONS WFFCOFRA 10:32:04
757.Florence Herpin8408684W35 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 11:02:00 14:02:00 12:56:00 13:38:00 10:20:00
758.Florence Lagrange9877777W45Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:21:00 12:13:00 12:57:00 13:43:00 10:17:00
759.Florence Lavialle35923OPEN BORIENTEXPRESS 42FRA 10:38:54 11:50:01 12:43:28 11:27:25 11:11:02
760.Florence Lepeu2108998OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:09:41 11:08:13 11:18:55 10:58:02 10:38:02
761.Florian Howald8629579M21 ULTIMATEOLG HerzogenbuchseeSUI 12:37:00 13:49:00 10:49:00 11:18:00 11:54:00
762.Floriane Gilbert1999070W14OPA MONTIGNYFRA 10:56:00 11:24:00 12:12:00 12:52:00 13:56:00
763.Florie Clement8441206W21A LONGADOCFRA 10:05:00
764.Florie Clément8441206W21A LONGADOCFRA 13:00:00 12:29:00
765.Francine Pichollet9907404W50ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:55:00 13:29:00 10:11:00 11:13:00 12:27:00
766.Francine Repond8643869W55Care-Vevey OrientationSUI 11:15:00 12:13:00 13:01:00 13:47:00 10:29:00
767.Francis Fauvel7651052M60Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:00:00 12:00:00 12:58:00 13:24:00 10:54:00
768.Francisco Javier Jiménez.7207203M35CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP
769.Franck Guerin8008903M65YCONE SENSFRA 10:12:00 11:10:00 11:42:00 12:36:00 13:24:00
770.Franck Lonchampt8301555M50O'JuraFRA 13:43:00 10:19:00 11:37:00
771.Franck Pellissier1420188M50Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:09:00 11:49:00 12:37:00 13:29:00 10:05:00
772.Francois Chifflet2004804M45Raidlink's 07FRA 12:19:00 12:39:00 10:35:00 10:55:00 11:07:00
773.Francois Druilhe8420081M65Union Sportive de St Egreve COFRA 11:42:00 13:02:00 13:46:00 10:16:00 11:14:00
774.Francois ExpertLoisir 4 11:02:06
775.Francois Glikson7740397M65Sports Orientation LunévilleFRA 12:32:00 13:38:00 10:12:00 11:04:00 11:56:00
776.Francois Hanzen8001086M40CO LiègeBEL 11:54:00 12:58:00 13:34:00 10:26:00 11:14:00
777.Francois Merat7130301M21A SHORTO'JuraFRA 13:30:00 10:30:00 11:28:00 11:52:00 12:50:00
778.François Cardineau1033706M50CO AmberieuFRA 11:47:00 12:51:00
779.François Expert9001981M65O'BugeyFRA 12:46:00 12:12:00 10:04:00 11:08:00 11:44:00
780.François Gintzburger8021167M55SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 12:11:00 13:23:00 10:15:00 11:45:00 11:05:00
781.François Janod8002144M50ECHO73 CHAMBERYFRA 10:53:00 11:41:00 12:57:00 13:23:00 10:07:00
782.François Lintanf1000973M50Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:45:00 13:51:00 10:09:00 11:17:00 12:01:00
783.françois Luthringer8002183M55Terres d'OFRA 11:15:00 12:11:00 12:31:00 13:39:00 10:25:00
784.François Subsol2108495M16Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 13:01:00 13:49:00 10:04:00 11:46:00 12:37:00
785.François Tonneau7211888M35OLV EifelBEL 12:12:00 12:37:00 13:29:00 10:21:00 10:53:00
786.François Toulier1061512M55ALCO 69FRA 12:25:00 10:17:00 14:03:00 10:49:00 10:53:00
787.Francoise Joly1620849W65La boussole AudomaroiseFRA 10:56:00 12:04:00 12:56:00 13:36:00 10:08:00
788.Francoise Papillon1210948W65AS QUETIGNYFRA 13:36:00
789.Françoise Anglade8099172W55Club d'Orientation LorientaisFRA 12:49:00 13:23:00 10:05:00 11:13:00 11:47:00
790.Françoise Frantz8009970W75Quimper orientationFRA 11:08:00 11:53:00 12:38:00 13:23:00 10:05:00
791.Françoise Nanoux1396410W75VERVINS ORIENTATIONFRA 10:05:00 12:02:00 12:47:00 10:50:00 12:47:00
792.Françoise Renard8664168W60TROL BelgiumBEL 13:56:00 10:12:00 11:16:00 12:12:00 12:33:00
793.Françoise Robberecht49058W50Tous Azimuts DouaiFRA 13:05:00 13:31:00 10:41:00 11:33:00 11:43:00
794.Françoise Voivenel8190958BEGINNERSVikazimFRA 10:31:57 11:57:14 12:38:50 10:00:00 10:00:00
795.Frankie Corbet2039305M50Zigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:59:00 13:23:00 10:03:00 10:55:00 12:13:00
796.Frans Wens1421073M75TROL BelgiumBEL
797.Frantisek Ctrnact8514489M20TSM PrahaCZE 11:14:00 10:56:00
798.Franz Waser2048005M75ULU`S REISEWELTSUI 12:50:00 13:38:00 10:22:00 11:18:00 12:14:00
799.Franz Wyss8636070M75OLregiooltenSUI 11:14:00 12:02:00 12:38:00 13:38:00 10:02:00
800.Fränzi Hubmann8638715W45OL Regio WilSUI 11:43:00 12:45:00 13:33:00 10:17:00 11:23:00
801.Franziska Lemmel-Schädel.427606W50ORIENT'ALPFRA 11:17:00 11:47:00 13:01:00 13:49:00 10:13:00
802.Freddy Grimault8437763M45Poitiers Course d'OrientationFRA 10:03:00 11:13:00 12:11:00 12:59:00 13:35:00
803.Freddy Sillien8290147M75Pégase COBEL 13:34:00 10:02:00 11:02:00 11:54:00 12:46:00
804.Frédéric Calbo8171799M507205PL - Le Mans Athlétisme 72FRA 12:09:00 12:35:00 13:33:00 10:15:00 11:25:00
805.Frédéric Montagard8099008M50Guyancourt Orientation 78FRA 12:03:00 12:47:00 13:31:00 10:19:00 11:13:00
806.Frédéric Picard8097221M50CO LiègeBEL 11:47:00 12:33:00 13:27:00 10:09:00 10:53:00
807.Frederick Marquaille8022481M40SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:18:00 11:54:00 12:38:00 13:38:00 10:02:00
808.Frederik Lemmel1220410M14ORIENT'ALPFRA 11:06:00 12:10:00 13:14:00 13:58:00 11:02:00
809.Frederique Bonnaure8130672W50OP AvignonFRA 13:41:00 10:25:00 11:21:00 11:59:00 12:59:00
810.Frederique Molinier1000979W60Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 10:56:00 12:12:00 12:36:00 13:21:00 10:33:00
811.Frédérique Lapeyre1019020W55BrivelimousincoFRA 10:41:00 11:01:00 11:41:00 12:57:00 13:57:00
812.Frédérique Verbiest1502467OPEN BKempische OriëntatielopersBEL 10:57:48 11:16:00 12:43:39
813.Gabin Lepreux2049675M10 SHADOWEDBrivelimousincoFRA 12:13:01 11:12:33 11:57:51 12:48:04 13:04:07
814.Gabriel Fieujean8001430M16O'BugeyFRA 13:33:00 12:07:00 10:22:00 11:22:00 12:28:00
815.Gabriel Gilbert239684M12OPA MONTIGNYFRA 11:15:00 11:23:00 12:15:00 12:31:00 13:39:00
816.Gabriel Lopes8105670M16Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:57:00 10:10:00 11:25:00 12:13:00 13:07:00
817.Gabriel Ribier7001998M21A SHORTORIENTEXPRESS 42FRA 11:26:00 13:30:00 10:52:00 13:40:00 10:56:00
818.Gaël Amerijckx8009939M21A LONGTous Azimuts DouaiFRA 12:34:00 13:34:00 10:28:00 10:52:00 11:58:00
819.Gaël Utard8508814M45Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:51:00 13:15:00 13:47:00 10:37:00 10:57:00
820.Gaelle Chevalier8381014W40ORIENT'ALPFRA 11:20:00 11:48:00 12:44:00 13:32:00 10:20:00
821.Gaëlle Barlet7207666W35Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:54:00 12:57:00 13:33:00 10:03:00 11:03:00
822.Gaetan Debarge8514927M10Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:27:00 11:21:00 12:09:00 12:57:00 10:41:00
823.Garance Perrin8190157W14AS QUETIGNYFRA 14:04:00 10:28:00 11:36:00 11:40:00 13:04:00
824.Gardeur Julien7005157M21A SHORTBalise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:34:00 12:22:00 12:38:00 13:28:00 10:48:00
825.Gaspar Grimault8010151M12Poitiers Course d'OrientationFRA 10:23:00 11:27:00 12:27:00 12:35:00 13:43:00
826.Gaspard Lafarge1099495M45O'BugeyFRA 13:01:00 11:57:00 10:19:00 11:11:00 11:55:00
827.Gaspard Lautrete8290908M16Ancien S-M-O-GFRA 10:41:00 10:55:00 11:52:00 12:34:00 13:22:00
828.Gaspard Ruiz8105315M16balise orientation albigeoiseFRA 10:05:00 11:07:00 11:58:00 12:37:00 13:28:00
829.Gaston Clerc1210523M65ADOCFRA 11:10:00 12:00:00 12:38:00 13:36:00 10:14:00
830.Gauthier Flandrin8062832M45La boussole AudomaroiseFRA 11:39:00 12:21:00 13:01:00 13:25:00 10:15:00
831.Gédéon Deveaux8430704M18ECHO73 CHAMBERYFRA 12:20:00 13:12:00 10:00:00 11:04:00 10:56:00
832.Geiges Aline8040208W16OLG StäfaSUI 12:30:00 12:45:00 13:51:00 10:08:00 11:24:00
833.Geiges Mathilde8303533W45OLG StäfaSUI 11:59:00 13:07:00 13:43:00 10:29:00 11:31:00
834.Geiges Pierre8303539M16OLG StäfaSUI 12:29:00 13:07:00 13:31:00 10:37:00 11:55:00
835.Geiges Rémi8091842M14OLG StäfaSUI 12:18:00 12:46:00 13:34:00 10:38:00 11:18:00
836.Geiges Thomas8015311M45OLG StäfaSUI 12:17:00 12:55:00 13:45:00 10:07:00 11:35:00
837.Gelica Dalon8031994W50Hermathenae Orientation SPABEL 12:47:00 13:37:00 10:19:00 11:01:00 12:19:00
838.Gemma Ventura8130483W35Club Orientació BerguedàESP 13:33:00 13:24:00 13:24:00 13:21:00 13:45:00
839.Genevieve Pelletier8509031W60ASUL Sports NatureFRA 11:08:00 12:00:00 13:00:00 12:15:00 10:09:00
840.Georges Mahler8170962M60SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:36:00 10:20:00 11:08:00 12:10:00 12:34:00
841.Georges Rennotte8509010M80Tout Azimut FameckFRA 11:47:00 12:32:00 13:35:00 10:08:00 11:02:00
842.Georgia Whitla8119532W21ENelson Orienteering ClubNZL 12:47:00 13:35:00 10:23:00 11:11:00 11:59:00
843.Géraldine Pujol8516743W50Sud Médoc Orientation GirondeFRA 10:11:00 10:57:00 12:17:00 12:31:00 13:21:00
844.Géraldine Schimpf2007828W45CapOnord, Sports d'OrientationFRA 12:39:00 13:27:00 10:31:00 11:03:00 11:53:00
845.Gerard Assante7005910M80Marseille Course OrientationFRA 12:50:00 13:26:00 10:44:00 11:20:00 12:05:00
846.Gérard Subsol2100855M55Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:59:00 13:37:00 10:05:00 11:07:00 11:53:00
847.Gérard Vallat1404077M65ORIENTEXPRESS 42FRA 10:26:00 12:16:00 12:46:00 11:50:00 11:24:00
848.Gerry Browne8217797M18GENIRL 10:40:00 11:44:00 12:56:00 12:36:00 11:48:00
849.Gert Michael Binder8121111M55OLC SKOG FRIBOURGSUI 13:21:00 13:49:00 10:03:00 11:05:00 12:25:00
850.Gila Poltera8090856M65Quack OKSUI 13:34:00 12:56:00 13:48:00
851.Gilles Clouzeau8450119M55Charente Orientation FeuilladeFRA 13:09:00 13:25:00 10:37:00 11:17:00 12:31:00
852.Gilles Dannecker8062671M50O'JuraFRA 13:23:00 10:31:00 11:31:00 11:43:00 12:39:00
853.Gilles De Neyer8623511M21EAnimation Sillery OrientationFRA 12:07:00 13:06:00 13:28:00 10:40:00 10:58:00
854.Gilles Gentas8080668M50Jura Sports OrientationFRA 13:07:00 13:53:00 10:25:00 11:19:00 11:51:00
855.Gilles Perrin8512616M50Nature Orientation Saint EtienneFRA 10:57:00 11:45:00 12:59:00 13:33:00 10:11:00
856.Gilles Schiavo8519778M55BALISE04FRA 12:23:00 12:35:00 13:37:00 10:47:00 10:55:00
857.Gilles Therry8087164M60Course d'orientation Montceau MorvanFRA 10:02:00 11:16:00 11:48:00 12:34:00 13:32:00
858.Gintaras Mikolavičius8001837M60DevyniLTU 13:26:00 10:18:00 11:38:00 11:46:00 12:58:00
859.Gintautas Kvietkus8009712M60Takas OSKLTU 11:56:00 13:04:00 13:44:00 10:24:00 11:26:00
860.Giorgio Bernasconi8160751M70SCOM MendrisioSUI 10:38:00 12:38:00 13:26:00 10:13:00 10:58:00
861.Giorgio Gatti205700M55Punto NordITA 10:21:00 10:11:00 10:31:00 10:23:00 10:33:00
862.Gisela Tonn8012554W70SSV Planeta RadebeulGER 10:11:00 11:05:00 12:08:00 12:44:00 13:47:00
863.Gisèle Abisse8250822W75Balise 25FRA 10:14:00 12:47:00 13:23:00
864.Gisèle Prost34936W75BALISE04FRA 11:53:00 12:47:00 13:23:00 10:14:00 11:35:00
865.Gith Thellsén8132049W50OK RoxenSWE 10:53:00 12:15:00 12:55:00 13:57:00 10:19:00
866.Giulia Mazzotti262170W21A LONGORIENT'ALPFRA 11:48:00 11:48:00 12:33:00 13:35:00 10:29:00
867.Greet Mols8506634W60TROL BelgiumBEL 13:48:00 10:04:00 11:00:00 11:48:00 12:51:00
868.Greet Oeyen8202070W40Dreamteam BelgiumBEL 10:00:00 11:28:00 12:00:00 12:04:00 10:04:00
869.Greg Barbour8117847M60BigFoot OrienteersAUS 12:16:00 12:48:00 13:32:00 10:34:00
870.Gregoire Schrago1393022M55CA RoséSUI 12:09:00 12:49:00 14:05:00 10:31:00 11:25:00
871.Gregoire Vandeghinste8050399M21EH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 12:19:00 12:38:00 13:38:00 10:32:00 12:22:00
872.Grégoire Chatelain8094424M21EO'Team BesançonFRA 12:22:00 13:20:00 13:40:00 10:24:00 11:22:00
873.Grégoire Montagard9780701M20Guyancourt Orientation 78FRA 12:26:00 12:56:00 14:02:00 10:02:00 11:02:00
874.Gregory Catus7005507OPEN B 13:44:00 12:51:54 10:06:39 11:20:00 11:52:13
875.Grégory Pelletier1001986M45Guyancourt Orientation 78FRA 11:55:00 12:57:00 13:57:00 10:27:00 10:59:00
876.Grégory Prins8062819M45La boussole AudomaroiseFRA 11:01:00 12:07:00 12:31:00 13:19:00 10:31:00
877.Gudrun Eschlboeck8445522W55Naturfreunde LinzAUT 10:25:00 10:53:00 12:19:00 12:39:00 13:49:00
878.Guilhem Chifflet8100904M20Raidlink's 07FRA 10:20:00 11:26:00 11:50:00 13:08:00 13:26:00
879.Guilhem Elias8665048FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
880.Guilhem Elias8665048M21EACA Aix ProvenceFRA 12:36:00 10:56:00 11:50:00
881.Guilhem Haberkorn8002124M21EADOCFRA
882.Guilhem Haberkorn8002124M21EADOCFRA 12:20:00 13:38:00 10:32:00
883.Guilhem Haberkorn8002124FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:40:03 10:51:03
884.Guilhem Verove8055907FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:32:02
885.Guilhem Verove8055907M21ETous Azimuts DouaiFRA 13:30:00 10:14:00 10:54:00 11:52:00
886.Guillaume Beguinot8340660M16CO AmberieuFRA 13:41:00 10:04:00 11:13:00 10:51:01 10:16:00
887.Guillaume Bontron2112633M50ASUL Sports NatureFRA
888.Guillaume Gastineau8141081M40Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 10:58:00 12:34:00 12:54:00 14:02:00 10:18:00
889.Guillaume Long8140821M40VikazimFRA 11:14:00 12:10:00 12:34:00 13:46:00 10:34:00
890.Guillaume Roche7191015M35Balise 63FRA 13:24:00 10:05:00 11:33:00 12:21:00 12:53:00
891.Guillemette Jullien8062313W50Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 11:33:00 12:27:00 13:07:00 11:03:00
892.Guillermo Espiérrez Rome.8519595M21A LONGCLUB IBÓN DE ORIENTACIÓNESP 12:04:00 12:34:00 13:34:00 10:16:00 11:10:00
893.Gustave Hartnagel7090219M16O'BugeyFRA 13:25:00 12:19:00 10:34:00 12:28:00 12:40:00
894.Gustavs Dubovs8667773M16Auseklis IKLAT 13:45:00 10:01:00 11:07:00 12:10:00 12:58:00
895.Gustavs Ļašs8025600M14Auseklis IKLAT 13:38:00 10:10:00 10:54:00 11:46:00 12:34:00
896.Guy Biasse59252M75 11:50:00 11:02:00 10:18:00 11:02:00 11:46:00
897.Guy Chatelain1048210M75VERVINS ORIENTATIONFRA 10:02:00 11:50:00 12:34:00 10:30:00 12:42:00
898.Guy Petinon8101032M55BrivelimousincoFRA 10:07:00 11:11:00 12:13:00 13:17:00 13:45:00
899.Guy Taillandier9001005M75OSCM CHARLEVILLE MEZIERESFRA 11:46:00 12:46:00 13:22:00 10:06:00 11:14:00
900.Guyonne Petit8010194W70ASMBCOFRA 11:05:00 11:59:00 12:44:00 13:29:00 10:02:00
901.Gwenaelle Menez2086938W50ASUL Sports NatureFRA
902.Gygax Regula8655266W50OLG Biberist SOSUI 12:43:00 13:45:00 10:39:00 11:21:00 12:05:00
903.Habygaël Destrez8009955W16Tous Azimuts DouaiFRA 12:42:00 13:57:00 10:45:00 11:18:00 12:08:00
904.Hamish Church2170599M16Curragh Naas Orienteering ClubIRL 11:57:00 13:01:00 13:49:00 10:43:00 10:55:00
905.Hamon Patrick9001020M75Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:42:00 12:50:00 13:30:00 10:14:00 10:54:00
906.Hana Koubova8149896W20TSM PrahaCZE 10:19:00 10:55:00
907.Hana Netukova219217W50OK Slavia Hradec KraloveCZE 11:13:00 11:45:00 13:15:00 14:03:00 10:33:00
908.Hanna Hässler8426628W16Sundsvalls OKSWE 11:36:00 10:54:00 12:42:00 10:36:00 11:28:00
909.Hannah Inman8130912W12Forth Valley OrienteersGBR 10:04:00 10:52:00 11:58:00 12:33:00 13:21:00
910.Hanne Tiesters8004985W20Dreamteam BelgiumBEL 10:57:00 11:24:00 11:33:00 12:13:00 13:07:00
911.Hanne Møller Andersen778822W65OK Pan Aarhus - HauerslevDEN 11:24:00 13:24:00 10:52:00 13:40:00 11:04:00
912.Hans Schacher8181148M75OLV LuzernSUI 12:42:00 13:34:00 10:34:00 11:14:00 11:58:00
913.Hanspeter Arm8081059M65OLG HerzogenbuchseeSUI 12:38:00 13:28:00 10:18:00 10:56:00 12:00:00
914.Hansruedi Brand8076617M80swissotours.chSUI 12:59:00 14:02:00 10:35:00 11:11:00 12:14:00
915.Hartmut Lemmel46373M50ORIENT'ALPFRA 11:05:00 11:43:00 12:35:00 13:25:00 10:17:00
916.Hedi Berger8010368W55Der Berger-ClanAUT 10:47:00 11:11:00 12:13:00 13:09:00 13:27:00
917.Hedwige lejeune8251712W50 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 12:27:00 12:39:00 13:51:00 10:15:00 11:27:00
918.Heidi Salonen8657102W50Helsingin SuunnistajatFIN 10:33:00 11:05:00 12:23:00 12:43:00 13:37:00
919.Heidi Sandaker8307057W45Club d'Orientation du CERNSUI 13:03:00 13:43:00 10:09:00 11:09:00 11:51:00
920.Heidi Friis Rossen2448103W21B 13:04:00 13:56:00 10:04:00 11:12:00 12:24:00
921.Heidrun Graumann8201263W60ESV Lok Berlin-SchöneweideGER 12:32:00 13:36:00 10:44:00 11:03:00 12:18:00
922.Heike Schaal997813BEGINNERSTeam Baden-WürttembergGER 12:45:40 13:28:49 10:30:21 11:21:33 12:03:11
923.Heine Linga247286M21BIL GularNOR 13:54:00 10:15:00 11:09:00 11:46:00 12:44:00
924.Heinz Keller8665933M80ol.biel.seelandSUI 13:26:00 10:26:00 11:02:00 11:47:00 12:41:00
925.Helena Jahnova8113525W65Wallachian Independent TeamCZE 13:40:00 10:20:00 11:28:00 12:12:00 12:36:00
926.Helena Pluymers9005175W40Dreamteam BelgiumBEL 10:28:00 11:12:00 11:32:00 11:44:00 12:52:00
927.Helene Fol-ribet1968103W50ABSOLU ORIENTATIONFRA 12:31:00 13:43:00 10:17:00 10:55:00 12:07:00
928.Hélène Champigny8002041W21EACA Aix ProvenceFRA
929.Hélène Joly8181012W35SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:00:00 11:54:00 12:39:00 13:33:00 10:03:00
930.Hélier Wibart8230957M65A C BeauchampFRA 10:32:00 11:04:00 12:08:00 12:48:00 13:58:00
931.Helle Schou758303W50OK SNABDEN 12:09:00 12:53:00 13:55:00 10:19:00 11:13:00
932.Helmi Koli8661197W21A LONGLynxFIN 10:45:00 11:12:00 12:24:00 12:41:00 13:29:00
933.Héloise Grauer262073W21A SHORTACA Aix ProvenceFRA 13:39:00 12:31:00 10:21:00 11:09:00 12:07:00
934.Héloïse Bialou8058014W16NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:45:00 10:24:00 10:57:00 12:12:00 12:50:00
935.Henning Schou7583220M50 ULTIMATEOK SNABDEN 12:08:00 12:32:00 14:08:00 10:02:00 11:14:00
936.Henri Mascarell35353M75ASUL Sports NatureFRA 11:26:00 11:54:00 13:06:00 11:58:00 10:30:00
937.Henri Repond8523551M80Care-Vevey OrientationSUI 10:53:00 11:47:00 12:32:00 13:26:00 10:08:00
938.Henriete Priedīte8033303W14Auseklis IKLAT 13:40:00 10:20:00 11:40:00 12:40:00 13:08:00
939.Henriette Rokkjaer502271OPEN BSilkeborg OKDEN 12:22:15 13:22:04 11:11:25
940.Henrijs Freimanis8000181M70Auseklis IKLAT 13:50:00 10:22:00 11:22:00 11:52:00 12:31:00
941.Henrik Hellman8079123OPEN A 11:53:24
942.Henrik Sandaker8307033M14Club d'Orientation du CERNSUI 12:34:00 13:30:00 10:06:00 10:54:00 12:10:00
943.Henrique Azevedo8521090OPEN BClube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:40:00 10:47:29 11:03:08 11:54:09 10:50:07
944.Herve Clerc8142325M55balise orientation albigeoiseFRA 10:27:00 11:31:00 12:03:00 13:15:00 13:33:00
945.Hervé Cabon8412047M75Individuel 2999FRA 12:46:00 13:22:00 10:26:00 11:06:00 12:10:00
946.Hervé Fourment8516578M55ACA Aix ProvenceFRA 13:55:00 12:31:00 10:09:00 11:37:00 12:11:00
947.Hervé Gentas8144583M50Jura Sports OrientationFRA 12:47:00 13:45:00 10:17:00 11:01:00 12:09:00
948.Hervé Petitjean8418160OPEN BQuimper orientationFRA 10:13:35 10:15:19 10:01:46 10:00:14 10:02:03
949.Herwig Proske8055077M60OC FürstenfeldAUT 10:08:00 11:18:00 12:02:00 13:02:00 13:50:00
950.Holger Kruusmaa8130301M12Rakvere OrienteeringclubEST 11:51:00 12:43:00 13:35:00 10:23:00 11:03:00
951.Hubert Courson301811M55LUBOFRA 10:57:00 11:55:00 12:55:00 13:45:00 10:31:00
952.Hugo Colin2009385M21BChâteaurenard OrientationFRA 12:12:00 13:21:00 13:39:00 10:12:00 11:38:00
953.Hugo Hässler8484607M18Sundsvalls OKSWE 12:08:00 11:12:00 13:20:00 10:56:00 11:36:00
954.Hugo Lintanf8099160M21A LONGClub orientation Loisirs EtrechyFRA 12:40:00 13:40:00 10:22:00 11:04:00 12:10:00
955.Hugo Peñaranda Pérez216360M10 SHADOWEDCLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 12:34:31 10:00:13 11:23:26
956.Hugo Perny8054201M21A LONGSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:46:00 10:22:00 11:16:00 11:52:00 12:46:00
957.Hugo Vivier2106966M10 SHADOWEDTeam OutdoorFRA 11:37:33 10:31:56 12:09:44
958.Hugo Walch8421346M21ESports Orientation LunévilleFRA 13:07:00 13:52:00 10:16:00 11:18:00 11:48:00
959.Hugo Zyla8080929M16OPA MONTIGNYFRA 10:57:00 11:10:00 12:01:00 12:46:00 13:40:00
960.Hugues Brun9924231M40 10:30:00 11:18:00 10:46:00 10:42:00 12:14:00
961.Hugues Gillard8151224M60Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:38:00 12:30:00 12:36:00 13:38:00 10:52:00
962.Humael Mandokhel419162M16ALCO 69FRA 10:25:00 10:07:00 11:22:00
963.Ida Hegreberg2106970W21A SHORTBodø og Omegn IF orienteringNOR 13:37:00 10:31:00 11:11:00 12:13:00 12:31:00
964.Ieva Freimane8080050W55Auseklis IKLAT 14:07:00 10:21:00 11:07:00 11:41:00 12:39:00
965.Igor Gavrilov8681449M50Orientacijski klub KomendaSLO 14:01:00 10:35:00 11:11:00 11:55:00 13:01:00
966.Ilia NikolaienkoM10 SHADOWED 12:13:59
967.Ilia Nikolaienko8501420Loisir 5 11:41:57 10:00:00
968.Ilkka Ojapalo8004325M65Rajamäen RykmenttiFIN 12:54:00 13:24:00 10:08:00 10:58:00 10:47:58
969.Ilya Gusev8051970M50Tel Aviv OrienteeringISR 10:29:00 10:59:00 11:45:00 12:39:00 13:39:00
970.Inara Granovskiy1982719W10Grizzly OrienteeringUSA 13:57:00 10:13:00 10:37:00 11:41:00 13:01:00
971.Indrė Valaitė8642016W35Fortuna OSKLTU 10:15:00 11:09:00 12:21:00 12:33:00 13:33:00
972.Ineke Grendelmeier8430121W50swissotours.chSUI 12:53:00 13:59:00 10:37:00 11:39:00 12:11:00
973.Inès Pinna8320402W16Club Auch Raids et OrientationFRA 11:21:00 11:54:00 12:45:00 13:22:00 10:02:00
974.Inês Pedro8171114W10Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:41:00 10:05:00 11:25:00 12:21:00 09:49:08
975.Inese Miķelsone8142195W45Auseklis IKLAT 13:41:00 10:29:00 11:19:00 12:15:00 13:09:00
976.Ingmarie Hässler362372BEGINNERSSundsvalls OKSWE 11:53:31 11:45:18 12:49:50 10:17:24 11:06:58
977.Inka Salonen8333381W21A SHORTHelsingin SuunnistajatFIN 10:19:00 11:09:00 12:27:00 12:31:00 13:43:00
978.Irene Lopez Martin8502482W16COMAESP 13:48:00 10:45:00 11:15:00 12:16:00 12:48:00
979.Irene Mikkelsen8040605W50Horsens OKDEN 11:07:00 12:13:00 13:21:00 13:17:00 10:25:00
980.Irene Morales Ferreiro8140374W21A LONGAsociación Deportiva LimiactivaESP 10:09:00 10:54:00 12:06:00 12:53:00 13:35:00
981.Irène Da Silva1770766W55OPA MONTIGNYFRA 11:19:00 11:21:00 11:57:00 12:51:00 13:35:00
982.Iris Andres8055155W65OLG DachsenSUI 10:44:00 10:56:00 12:08:00 13:08:00 13:48:00
983.Iris Kosch8141167W55OLV SteinbergGER 11:59:00 12:47:00 13:33:00 10:11:00 10:57:00
984.Iris Öhlund9800806W10 SHADOWEDUlricehamns OKSWE 11:42:15 12:01:04 12:27:20 13:46:17 10:41:26
985.Irma Collienne7121188W65OLV EifelBEL 10:40:00 11:08:00 12:16:00 13:00:00 13:40:00
986.Isaac Bonastre8312580M40PEÑA GUARAESP 11:50:00 13:02:00 13:38:00 10:14:00 11:34:00
987.Isabel Alba Ibáñez1603393W45Montsant OrientacióESP 11:11:00
988.Isabel Monteiro8052737W65COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:12:00 11:48:00 12:36:00 13:44:00 10:00:00
989.Isabel Ramos Serrano8008953W18ADOLESP 12:34:00 13:50:00 10:06:00 11:14:00 12:38:00
990.Isabel Roncoroni8310313W12SCOM MendrisioSUI 10:40:00 13:22:00 13:58:00 10:33:00 11:21:00
991.Isabel Serrano Rico8655047W55ADOLESP 12:45:00 13:53:00 10:25:00 11:37:00 11:59:00
992.Isabelle Berrien8002031W50Marseille Course OrientationFRA 12:39:00 14:01:00 10:43:00 11:19:00 12:13:00
993.Isabelle Courson340314W55LUBOFRA 11:05:00 11:55:00 12:57:00 13:41:00 10:39:00
994.Isabelle Depersin1590816W50Tous Azimuts DouaiFRA 13:13:00 13:53:00 10:05:00 11:29:00 12:21:00
995.Isabelle LesponneLoisir 3 11:41:00 11:30:13
996.Isabelle Lintanf1910508W50Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:45:00 13:49:00 10:35:00 11:37:00 11:45:00
997.Isabelle Ragazzi8220266W55Sports Orientation LunévilleFRA 12:41:00 13:43:00 10:11:00 11:05:00 12:05:00
998.Isabelle Touzain Roullea.8190962W60Club orientation Loisirs EtrechyFRA 13:04:00 13:28:00 10:24:00 11:24:00 12:00:00
999.Isabelle Valette31731W50ABCO DIJONFRA 13:29:00 10:13:00 10:51:00 12:07:00 12:39:00
1000.Isabelle Varron8099014W55Association Sportive de l'IGNFRA 12:53:00 13:47:00 10:37:00 11:17:00 11:41:00
1001.Isabelle Vaysse8040971W50ECHO73 CHAMBERYFRA 10:41:00 11:35:00 12:39:00 13:37:00 13:57:00
1002.Isabelle Villar9071968W50CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:01:00 11:21:00 11:45:00 12:35:00 13:31:00
1003.Isabelle Wack8001408W50 ULTIMATEco colmarFRA 10:15:00 11:15:00 11:51:00 13:03:00 10:03:00
1004.Isabelle Wymer8250813W55Balise 25FRA 10:07:00 10:55:00
1005.Isia Basset8640390W21EASUL Sports NatureFRA 12:39:00 12:07:00 10:31:00
1006.Isia Karamucki1590155W10Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:21:00 11:01:00 12:29:00 10:37:00
1007.Iva Miková8512656W50KOS Tesla BrnoCZE 12:57:00 13:17:00 12:03:00 10:13:00 11:41:00
1008.Ivan Teoldi8266050M20SCOM MendrisioSUI 10:08:00 13:08:00 14:08:00 10:20:00 11:56:00
1009.Ivan Zhuravlev8524209M12Devyni OSKLTU 13:23:00 10:03:00 10:55:00 11:51:00 12:39:00
1010.Ivano Benini8011610M70Polisportiva BesaneseITA 13:06:00 10:34:00 11:18:00 11:49:00 12:55:00
1011.Iwan Vis8190366M45Animation Sillery OrientationFRA
1012.Jachym Subrt8080819M16TSM PrahaCZE 10:46:00 11:58:00
1013.Jáchym Kotecký8008400M14KOS Tesla BrnoCZE 12:38:00 12:54:00 12:18:00 10:22:00
1014.Jack Boström1668866M12Konnerud ILNOR 12:31:00 13:27:00 10:11:00 10:59:00 11:43:00
1015.Jacob Mikkelsen8310803M21EHorsens OKDEN 11:43:00 11:42:00 12:50:00 13:28:00 10:40:00
1016.Jacques Cordier9141047M75Metz Sport d'OrientationFRA 11:02:00 12:14:00 13:02:00 13:30:00 10:10:00
1017.Jakob Hütter8040794M21A LONGSCOM MendrisioSUI 10:10:00 13:22:00 13:58:00 10:04:00 11:28:00
1018.Jakob Knoef8064365M20Peninsula and Plains OrienteersNZL 13:56:00 13:20:00 11:38:00 12:02:00 10:20:00
1019.Jakob Wirtz7207569OPEN CORIENT'ALPFRA 11:14:13 11:39:33 12:31:00 13:05:59 10:58:00
1020.Jakub Smolka8033221M20TSM PrahaCZE 10:50:00 11:14:00
1021.Jakub Vesely8662310M21ETSM PrahaCZE 10:18:00 10:54:00
1022.Jakub Wohanka8987M12OOS VrchlabiCZE 11:19:00 11:51:00 12:51:00 13:23:00 10:07:00
1023.James Hammond8033988M18Forth Valley OrienteersGBR 10:36:00 10:56:00 11:40:00 12:52:00 13:36:00
1024.James Todhunter8008594M45South Ribble Orienteering ClubGBR 11:37:00 12:17:00 13:15:00 13:31:00 10:03:00
1025.Jamy FarellM20Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 12:18:00
1026.Jamy Farrell8133260M18Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:44:00 11:20:00 11:52:00 12:32:00
1027.Jan Boeckx7005066M45Dreamteam BelgiumBEL 10:11:00 11:25:00 11:03:00 11:51:00 12:53:00
1028.Jan Brunner8119774M21A LONGOK ZorziSUI 11:28:00 12:22:00 12:58:00 13:40:00 10:46:00
1029.Jan Glauser1062065OPEN Bol.biel.seelandSUI 14:06:53 10:38:45 11:06:35
1030.Jan GlauserOPEN Col.biel.seelandSUI 12:54:41
1031.Jan Hauerslev1406103M60OK Pan Aarhus - HauerslevDEN 11:02:00 13:24:00 11:32:00 13:18:00 10:58:00
1032.Jan Kocbach8632143M50 ULTIMATEFana ILNOR 12:26:00 12:38:00 13:56:00 10:32:00 11:44:00
1033.Jan Melisik8660513M20TSM PrahaCZE 10:26:00 11:44:00
1034.Jan Netuka9126M50OK Slavia Hradec KraloveCZE 10:59:00 11:53:00 12:53:00 13:45:00 10:31:00
1035.Jan Porkert8663181M21A SHORTOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:44:00 11:46:00 12:50:00 14:04:00 10:04:00
1036.Jan Sabatka8136028M21A LONGOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:16:00 11:40:00 12:52:00 14:04:00 10:58:00
1037.Jan Štěpánek8660548M18KOS Tesla BrnoCZE 12:56:00 12:48:00 12:28:00 10:20:00 12:16:00
1038.Jan Urvalek8100019M18KOS Tesla BrnoCZE 12:40:00 13:24:00 12:12:00 10:00:00 11:28:00
1039.Jan Vanhout1113038OPEN BKempische OriëntatielopersBEL 10:44:19 10:45:36 10:42:01
1040.Jana Grycova49412OPEN BKOS Tesla BrnoCZE 10:00:00 10:00:00
1041.Jana Hájová7210880W60Wallachian Independent TeamCZE 13:20:00 10:20:00 11:08:00 11:57:00 12:54:00
1042.Jana Kubanova8007275W50KOS Tesla BrnoCZE 12:49:00 13:11:00 12:29:00 10:17:00 11:15:00
1043.Jana Lataste8101966BEGINNERSco colmarFRA 10:00:14 10:54:05 10:15:06 12:38:01 12:54:47
1044.Jana LehmannLoisir 4 14:21:46 12:08:05
1045.Jana Lepiksone8400525W50Auseklis IKLAT 13:19:00 10:07:00 11:17:00 11:47:00 12:53:00
1046.Janet Evans8064339W60West Cumberland Orienteering ClubGBR 14:00:00 10:00:00 11:32:00 12:00:00 12:48:00
1047.Janick GonetLoisir 2
1048.Janick Raphalen2033676Loisir 2
1049.Janine Eggs8091293W21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 11:29:00 12:23:00 13:29:00 13:59:00 12:05:00
1050.Janine Inman8669947W45Forth Valley OrienteersGBR 10:29:00 11:13:00 12:17:00 12:59:00 13:49:00
1051.Janis Lacis8520077M35Ozons OKLAT 13:54:00 11:05:00 13:53:00 11:13:00 13:33:00
1052.Janis Magons8105244M40 10:26:00 11:22:00 10:42:00 10:38:00 12:10:00
1053.Jan-Paul van Osta2106958OPEN C 13:36:38 12:03:19
1054.Jara Gracia Zafra8664284W35 ULTIMATECLUB IBÓN DE ORIENTACIÓNESP 13:02:00 13:20:00 12:38:00 12:38:00 13:02:00
1055.Jason Inman8669946M50 ULTIMATEForth Valley OrienteersGBR 10:02:00 11:08:00 12:02:00 12:32:00 13:26:00
1056.Jasper Vanhout1500813M10 SHADOWEDKempische OriëntatielopersBEL 10:44:34 10:57:57 10:58:06 11:19:31 12:55:29
1057.Javier Vazquez Labarta8182197M21A LONGCLUB IBÓN DE ORIENTACIÓNESP 12:16:00 13:16:00 13:46:00 10:46:00 11:22:00
1058.Jean Baudoin8010148M75ACA Aix ProvenceFRA 13:26:00 12:58:00 10:30:00 11:22:00 11:54:00
1059.Jean Brédo8131051M70OLV EifelBEL 10:06:00 11:38:00 12:14:00 12:55:00 11:10:00
1060.Jean Durrmann8006722M60Saint Brieuc OrientationFRA 12:34:00 13:26:00 10:48:00 11:12:00 11:58:00
1061.Jean Garnier2098473M70Boussole en ForezFRA 10:26:00 11:30:00 12:06:00 12:49:00 13:46:00
1062.Jean Christophe Colin9112299M55Châteaurenard OrientationFRA 12:21:00 12:51:00 13:29:00 10:37:00 11:17:00
1063.Jean Claude Suty8631366M65AS QUETIGNYFRA 13:42:00 10:18:00 10:56:00 12:16:00 13:02:00
1064.Jean Francois Clement8045102M65 10:50:00 10:28:00 10:32:00 10:40:00 10:32:00
1065.Jean Francois Dechavanne8110951M70Club des Sports de Montagne de RillieuxFRA 13:02:00 13:42:00 10:22:00 11:16:00 11:49:00
1066.Jean François Battista8516143M65SAGC CestasFRA 11:58:00 13:04:00 13:28:00 10:00:00 11:32:00
1067.Jean François Loterie8259075M55Tous Azimuts DouaiFRA 12:55:00 14:03:00 10:53:00 11:29:00 12:27:00
1068.Jean Luc Grauer262072M70ACA Aix ProvenceFRA 13:34:00 12:54:00 10:06:00 11:31:00 12:13:00
1069.Jean Luc Molinier1080289OPEN CBalise 77 Fontainebleau AvonFRA 10:35:51 11:05:30 11:50:39 11:47:00 10:21:36
1070.Jean Luc Porte1210537M65ADOCFRA 11:14:00 11:50:00 12:50:00 13:32:00 10:18:00
1071.Jean Luc Villedieu229131M65Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:06:00 11:44:00 13:04:00 13:22:00
1072.Jean Michel Dubroca8099095M75SAGC CestasFRA 12:06:00 12:42:00 13:42:00 10:22:00 11:06:00
1073.Jean Pierre Picard9001002M65Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:38:00 11:06:00 11:56:00 13:02:00 13:28:00
1074.Jean René Nédélec8018144M60Quimper orientationFRA 10:52:00 12:18:00 13:18:00 13:50:00 10:14:00
1075.Jean-baptiste Rouiller1980200M40ORIENTEXPRESS 42FRA 10:18:00 11:58:00 13:02:00 11:58:00 11:26:00
1076.Jean-Charles Derobert-Ma.7670121M55Balise 63FRA 13:27:00 10:19:00 11:19:00 12:13:00 12:45:00
1077.Jean-Charles Dupenloup350913M60Mende OrientationFRA 10:12:00 11:04:00 11:44:00 12:44:00 13:26:00
1078.Jean-christophe Leduc8019023M55BrivelimousincoFRA 10:25:00 11:07:00 12:17:00 13:09:00 13:35:00
1079.Jean-claude Garde2130792M60ORIENTEXPRESS 42FRA 10:06:00 11:42:00 12:40:00 12:12:00 11:20:00
1080.Jean-claude Marion8257651M55CA RoséSUI 11:55:00 12:39:00 13:53:00 10:09:00 11:21:00
1081.Jean-claude Menut8105016M70balise orientation albigeoiseFRA 10:22:00 11:10:00 11:54:00 12:37:00 13:28:00
1082.Jean-damien Bourgeois8094004M50BrivelimousincoFRA 10:11:00 11:19:00 12:09:00 12:41:00 13:49:00
1083.Jean-dominique Gouriou1398913OPEN CVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:07:13 10:08:04 10:59:05 11:45:00 10:36:39
1084.Jean-laurent Body8191920M50 ULTIMATEECHO73 CHAMBERYFRA 11:08:00 11:50:00 12:44:00 13:50:00 10:26:00
1085.Jean-luc Chandezon503274M45ADOCFRA 13:19:00 10:31:00 12:47:00 10:47:00 13:19:00
1086.Jean-luc Dubois246803M65Raidlink's 07FRA 10:30:00 11:00:00 12:00:00 13:04:00 10:38:00
1087.Jean-luc Legallais1680402M55co colmarFRA 13:45:00 10:55:00 12:09:00 12:47:00 13:51:00
1088.Jean-Luc Thomassin7128965M55ALCO 69FRA 11:41:00 10:09:00 13:27:00 10:53:00 11:45:00
1089.Jean-marc Jagle7501282M75CO AmberieuFRA 13:22:00 13:02:00 10:58:00 11:42:00 12:50:00
1090.Jean-marc Poivert8290365M55Charente Orientation FeuilladeFRA 12:47:00 13:33:00 10:33:00 11:49:00 12:35:00
1091.Jean-marc Sellier8280770M50CO AmberieuFRA 13:53:00 10:15:00 10:51:00 12:15:00 12:45:00
1092.Jean-Marie Fath8099022M70SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:38:00 10:42:00 11:34:00 11:58:00 12:52:00
1093.Jeanne Logé7120199W21A SHORTTout Azimut FameckFRA 11:47:00 12:49:00 13:31:00 10:23:00 10:51:00
1094.Jean-noël Debehogne7590224M65VERVINS ORIENTATIONFRA 10:00:00 11:46:00 12:32:00 12:32:00 12:54:00
1095.Jean-philippe Diez8011968M55Club Auch Raids et OrientationFRA 11:11:00 12:13:00 12:51:00 13:35:00 10:01:00
1096.Jean-pierre Mazard1001919M65ASUL Sports NatureFRA 11:00:00 11:48:00 13:00:00 12:12:00 10:28:00
1097.Jean-pierre Poncet8509025M75O'JuraFRA 13:38:00 10:06:00 10:54:00 11:46:00 12:38:00
1098.Jean-pol Brisebois1407650M55VERVINS ORIENTATIONFRA 10:03:00 11:49:00 13:07:00 12:53:00 12:47:00
1099.Jedert Jevševar2050470W21A SHORTOK BrežiceSLO 10:21:00 11:03:00 11:51:00 12:01:00 13:05:00
1100.Jeffrey Saeger7200413M75New England OCUSA 12:38:00 12:26:00 10:14:00 10:58:00 12:06:00
1101.Jenna Enroth2106959W18Rasti-NokiaFIN 11:06:00 12:30:00 13:22:00 13:46:00 10:22:00
1102.Jenna Williams2106973W21BWight OrienteersGBR 10:00:00 10:32:00 10:12:00 10:12:00 10:48:00
1103.Jenni Adams8290870W50Peninsula and Plains OrienteersNZL 13:27:00 12:51:00 11:51:00 12:21:00 10:21:00
1104.Jens Deferm8508022M10Dreamteam BelgiumBEL 10:01:00 11:05:00 11:13:00 12:17:00 10:01:00
1105.Jeremi PourreOPEN ABalise 25FRA 11:25:53
1106.Jérémie Wichoud8052001M21 ULTIMATELOsanne JWizSUI 10:25:00 11:01:00 12:25:00 12:36:00 13:24:00
1107.Jérémy Scholz2049125M35Sport Caussade OrientationFRA 12:54:00 13:45:00 10:21:00 11:21:00 12:05:00
1108.Jeroen Hoekx7002030M35Dreamteam BelgiumBEL 10:54:00 11:13:00 11:53:00 11:41:00 12:49:00
1109.Jerome Albregue8200780M40ASUL Sports NatureFRA 11:10:00 11:50:00 13:22:00 12:30:00 10:54:00
1110.Jerome Govin7563810M45ORIENT'ALPFRA 12:29:00 12:25:00 13:03:00 11:31:00 10:17:00
1111.Jerome Jacobs8643367OPEN BC.O.LiègeBEL 11:45:08 13:07:06 13:42:19 10:11:02 11:23:02
1112.Jerome Perrin8190159M50AS QUETIGNYFRA 13:21:00 10:43:00 11:23:00 12:25:00 12:33:00
1113.Jérôme Danel8240472M50Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 14:03:00 10:17:00 11:01:00 11:49:00 12:59:00
1114.Jérôme Durand8060178M45Nantes Atlantique OrientationFRA 10:47:00 10:09:00 10:15:00 10:23:00 10:07:00
1115.Jérôme Vialard8102570M50OP AvignonFRA 13:59:00 10:21:00 11:07:00 12:01:00 12:49:00
1116.Jéromine Janod8077305W18ECHO73 CHAMBERYFRA 11:50:00 13:22:00 10:30:00 11:22:00 12:10:00
1117.Jesus Alfonso Rubio Vill.8229929M45Club Monte El PardoESP 10:17:00 10:21:00 10:37:00 11:39:00 11:11:00
1118.Jim Boström306641M45Konnerud ILNOR 12:53:00 13:37:00 10:25:00 10:51:00 12:05:00
1119.Jim Farrell8133201M55MOUGINS ORIENTATIONFRA 10:45:00 11:33:00 11:39:00 12:25:00 12:13:00
1120.Jim O'donovan500990M75Cork Orienteering ClubIRL 11:54:00 12:54:00 13:26:00 10:10:00 10:58:00
1121.Jindrich Houska8663146M45TSM PrahaCZE 10:03:00 11:03:00
1122.Jiri Ehl8017701M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 13:23:00 13:23:00 11:53:00 10:23:00 11:47:00
1123.Jiri Hlavac2059757M50 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:50:00 13:32:00 11:44:00 10:44:00 11:32:00
1124.Jiri Zapotocky8648622M16TSM PrahaCZE 10:22:00 12:07:00
1125.Jiří Urválek8509396M60KOS Tesla BrnoCZE 13:06:00 12:44:00 11:46:00 10:18:00 11:32:00
1126.Jo Coenen701728OPEN BDreamteam BelgiumBEL 12:20:34 10:46:25 10:48:24 10:28:21 11:07:02
1127.Joachim Léonardon8030281M35 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 11:23:00 11:47:00 13:35:00 13:53:00 10:05:00
1128.Joan Borras Ripolles8638380M50Montsant OrientacióESP 13:51:00 10:29:00 10:55:00 12:11:00 13:13:00
1129.Joana Trabal Alsius8059567W10 SHADOWEDAssociacio Esportiva Gastant KeksESP 12:21:42 10:34:43 11:29:18 10:32:43 10:58:53
1130.Joanne Anana-saranen8044712OPEN BPihkaniskatFIN 12:39:00 12:05:06 10:37:15 13:36:03 10:00:00
1131.João Pedro8269013M18Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 12:04:00 12:48:00
1132.Jocelyne Lonchampt8212123W50O'JuraFRA 13:33:00 10:01:00 11:15:00
1133.Jocelyne Roupioz8078355W65Raidlink's 07FRA 10:16:00 11:20:00 12:12:00 12:48:00 13:36:00
1134.Joe Kurmann8641991M70ULU`S REISEWELTSUI 12:54:00 13:54:00 10:46:00 11:07:00 11:43:00
1135.Joel Perarnau8241281M40Club Orientació BerguedàESP 10:14:00 10:10:00 10:38:00 10:02:00 10:46:00
1136.Joel Poulain8002407M65 ULTIMATECapOnord, Sports d'OrientationFRA 12:45:00 13:45:00 10:21:00 11:09:00 11:45:00
1137.Joel Roche2039299OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:09:46 11:13:01 11:26:43 10:51:01 10:44:02
1138.Joëlle Guinot8280365W55BrivelimousincoFRA 10:05:00 11:17:00 11:45:00 13:15:00 13:15:00
1139.Johan Brandstrup Fegar8656917M45Kolding Orienterings KlubDEN 10:05:00 10:57:00 11:55:00 12:35:00 13:51:00
1140.Johan Skold8025547M60Järfälla OKSWE 12:04:00 12:32:00 13:28:00 10:30:00 11:04:00
1141.Johana Čechová8180908W16KOS Tesla BrnoCZE 12:54:00 12:57:00 11:54:00 10:04:00 11:30:00
1142.Johanka Šimková8660401W21ESOB OlomoucCZE 11:03:00
1143.Johann Thevenart7002035M50Sports Orientation LunévilleFRA 12:51:00 13:27:00 10:15:00 10:51:00 12:15:00
1144.Johannes Kremlacek440479M60ESV Lok Berlin-SchöneweideGER 12:42:00 13:28:00 10:32:00 10:54:00 11:42:00
1145.John Casey8222496M55South East Viking OrienteersIRL 11:09:00 11:41:00 12:47:00 13:27:00 10:11:00
1146.John Owen8440679OPEN BForth Valley OrienteersGBR 11:04:54 11:40:17 12:25:40
1147.Joke Zoons8006139W21A LONGDreamteam BelgiumBEL 10:36:00 11:03:00 11:57:00 11:47:00 13:05:00
1148.Jonas Cuche54684M35Care-Vevey OrientationSUI 11:18:00 12:01:00 12:57:00 13:33:00 10:17:00
1149.Jonas Ludwig8330631M18OLG StäfaSUI 12:04:00 13:48:00 13:36:00 10:04:00 12:00:00
1150.Jonas Mikkelsen8460299M14Horsens OKDEN 10:58:00 12:22:00 13:26:00 13:38:00 11:06:00
1151.Jonas Ptacek8070717M18KOS Tesla BrnoCZE 13:04:00 13:32:00 12:36:00 10:28:00 12:08:00
1152.Jonas Salén810418M40Ulricehamns OKSWE 12:34:00 13:30:00 10:30:00 11:10:00 12:02:00
1153.Jonáš Kotecký8008401M12KOS Tesla BrnoCZE 12:35:00 12:51:00 12:31:00 10:15:00
1154.Jonas Gediminas Gvildys1100023M60Medeina OKLTU 13:42:00 10:46:00 11:16:00 11:54:00 13:06:00
1155.Jone Salniene8003739W35 ULTIMATEFortuna OSKLTU 10:20:00 11:02:00 11:50:00 12:50:00 13:32:00
1156.Jonny Karlsson8512458M45OK DenselnSWE 13:33:00 10:01:00 11:07:00 12:15:00 12:39:00
1157.Joona Ojapalo1396427M40LynxFIN 10:22:00 11:02:00 11:50:00
1158.Joost Talloen8522582M35Dreamteam BelgiumBEL 10:42:00 11:37:00 11:09:00 12:25:00 13:05:00
1159.Jordi Domènech Amorós7201323M50ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesESP 13:05:00 13:29:00 10:37:00 11:09:00 11:47:00
1160.Jordi Sunyol Lison8508104M50ALIGOTSESP 13:25:00 10:01:00 11:35:00 12:03:00 10:43:00
1161.Jorens Žilinskis8019421M16Auseklis IKLAT 14:01:00 10:07:00 11:19:00 11:58:00 13:04:00
1162.Jörg Hubmann8638720M60OL Regio WilSUI 12:06:00 12:36:00 13:34:00 10:16:00 11:08:00
1163.Jorge Oliveira8151978M55COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:05:00 11:59:00 12:33:00 13:43:00 10:07:00
1164.Jose Bernardo8626673M55COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:01:00 12:03:00 12:43:00 13:47:00 10:39:00
1165.Jose Angel Ramos Román8655048M60ADOLESP 12:52:00 13:22:00 10:46:00 10:56:00 11:54:00
1166.José Feliciano Fernández.8307013M60ImperdibleESP 10:18:00 10:58:00 12:00:00 13:08:00 13:28:00
1167.Josef Bächler8045176M75SV Giffers TentlingenSUI 11:38:00 11:30:00 12:22:00 11:30:00 12:18:00
1168.Josefin TjernlundFFCO SELECTIONS WFFCOFRA 11:00:03
1169.Josefin Tjernlund8290601W21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:43:00
1170.Josep Ma Nogues Llevat502940M40Montsant OrientacióESP 13:50:00 10:26:00 11:10:00 12:34:00 13:06:00
1171.Joseph Bellier8652571M21A LONGORIENT'ALPFRA 11:34:00 11:52:00 13:16:00 13:58:00 10:04:00
1172.Joseph Brügger8160462M60ULU`S REISEWELTSUI 13:00:00 13:46:00 10:44:00 11:20:00 12:22:00
1173.Joseph Josserand1620842M14La boussole AudomaroiseFRA 11:34:00 11:54:00 13:02:00 14:02:00 10:30:00
1174.Joséphine Muller8010787W21A LONGC.O.LiègeBEL 12:15:00 13:36:00 13:54:00 10:05:00 11:05:00
1175.Josh Hoare8667762M20Kerry OrienteersIRL 10:44:00 11:38:00 12:08:00 13:02:00 09:48:59
1176.Jouko Karjalainen9201940M80Helsingin SuunnistajatFIN 10:26:00 10:53:00 11:47:00 12:32:00 10:17:00
1177.Jouvan BlancOPEN BORIENT'ALPFRA 12:03:14
1178.Jp Kellens8222280M70Kempische OriëntatielopersBEL 11:50:00 12:34:00 13:22:00 10:16:00 11:01:00
1179.Juan Antonio López Pérez8502481M55COMAESP 14:01:00 10:29:00 11:03:00 12:05:00 12:59:00
1180.Judit Fuzy8072372W50Orvosegyetem SCHUN 12:03:00 13:21:00 13:41:00
1181.Judit Mata Medina8013134W45Montsant OrientacióESP 13:53:00 10:15:00 11:17:00 12:23:00 12:55:00
1182.Judith Karpinski1418632W70New England OCUSA 12:35:00 12:26:00 10:11:00 11:23:00 11:41:00
1183.Judith Pfister-Bieri8177714W70swissotours.chSUI 12:44:00 13:29:00 10:38:00 10:56:00 12:26:00
1184.Juergen Ziesche8277288M65 ULTIMATEESV Lok Berlin-SchöneweideGER 12:57:00 13:33:00 10:33:00 10:57:00 11:57:00
1185.Juha Kiljunen8045120M55Lahden SuunnistajatFIN 12:45:00 13:57:00 10:45:00 11:13:00 10:47:00
1186.Jules Courtin Balestrat8009968M12BrivelimousincoFRA 10:03:00 11:15:00 11:59:00 12:39:00 13:27:00
1187.Jules Lemarchand8140822M16VikazimFRA 11:01:00 11:52:00 12:31:00 13:43:00 10:22:00
1188.Jules Michaud1399110M10O'JuraFRA 13:29:00 10:17:00 11:05:00 11:53:00
1189.Jules Zenevre8099013M14Terres d'OFRA 11:46:00 12:06:00 13:30:00 14:06:00 10:38:00
1190.Julia Barbour8030605W20BigFoot OrienteersAUS 11:42:00 13:12:00 13:30:00 10:01:00
1191.Julia Chardot8088824W21 ULTIMATELoisir Orientation SancheyFRA 11:17:00 11:59:00 12:41:00 13:17:00 10:41:00
1192.Julia Gardiner1115049Loisir 4 12:15:11 11:16:22 12:14:35
1193.Julia Wipfli8081202W21A SHORTLOsanne JWizSUI 10:35:00 10:57:00 12:17:00 12:43:00 13:51:00
1194.Juliana Pedro8268892W14Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:44:00 10:08:00 11:44:00 11:56:00 12:56:00
1195.Julie Bambouskova8660590W18TSM PrahaCZE 10:34:00 12:22:00
1196.Julie Catalon8120909W16Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:21:00 13:00:00 10:06:00 11:28:00 11:40:00
1197.Julie Fomasi8060119W20SCOM MendrisioSUI 10:12:00 13:03:00 13:39:00 10:13:00 11:01:00
1198.Julie Gasser1680431BEGINNERSco colmarFRA 10:06:46 11:08:41
1199.Julie Hladikova8116730W16TSM PrahaCZE 10:02:00 11:34:00
1200.Julie Mazenc1001974W20Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:51:00 12:54:00
1201.Julie Ptackova8077877W16KOS Tesla BrnoCZE 12:48:00 13:12:00 11:48:00 10:26:00 11:46:00
1202.Julie Roulleaux1996045W21A LONG 10:27:00 10:29:00 11:23:00
1203.Julie Timmermans7208658W45H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:53:00 12:39:00 13:45:00 10:25:00 11:15:00
1204.Julien Bialou8001968M40NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:26:00 10:14:00 11:06:00 12:22:00 13:14:00
1205.Julien Collioud8090580M40O'BugeyFRA 13:14:00 12:26:00 14:02:00 14:08:03 14:01:16
1206.Julien Dache8309294M21EPégase COBEL 13:25:00 10:00:00 10:54:00 11:46:00 12:36:00
1207.Julien Gaffuri8220011M45Tout Azimut FameckFRA 12:21:00 12:53:00 13:41:00 10:31:00 11:09:00
1208.Julien Greiner2108993OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:07:30 11:12:05 11:25:53 10:52:59 10:53:00
1209.Julien Hergott8120777M45Jura Sports OrientationFRA 12:33:00 13:45:00 10:05:00 11:01:00 12:17:00
1210.Julien Marseu8035007M35Guyancourt Orientation 78FRA 11:54:00 12:57:00 13:37:00 10:17:00 11:05:00
1211.Julien Mileo8020979M45Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:35:00 11:01:00 12:01:00 12:51:00 13:27:00
1212.Julien Rannou8060978M45US CENON course d'orientationFRA 11:43:00 11:41:00 12:51:00 13:51:00 10:53:00
1213.Julien Vuitton8002040M21EASUL Sports NatureFRA 12:30:00 11:48:00 10:46:00
1214.Julien Vuitton8002040FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:26:03 10:33:03
1215.Juliette Antoine304533W10 SHADOWEDL'EtabliFRA 12:26:17 11:40:05 12:56:55 11:53:03 12:35:01
1216.Juliette Basset8088818W21EASUL Sports NatureFRA 11:55:00 11:55:00 10:11:00
1217.Juliette Basset8088818FFCO SELECTIONS WFFCOFRA 10:00:05 10:06:04
1218.Juliette Bertin2149161W21A SHORTSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:19:00 10:13:00 11:29:00 12:25:00 12:59:00
1219.Juliette Pellissier8280409W16Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:15:00 13:42:00 10:39:00 11:26:00 11:08:00
1220.Juliette Rul1603697W16Cent Vallées Orientation 12FRA 13:18:00 10:18:00 11:03:00 11:48:00 12:42:00
1221.Julius Garray7002242OPEN BC.O.LiègeBEL 10:41:03 10:09:54 11:14:04 10:35:30 11:19:06
1222.Juozas Šalna1090080M21BFortuna OSKLTU 10:00:00 11:06:00 11:51:00 12:46:00 13:32:00
1223.Jurgis Karnavicius8654950M65OK SauleLTU 12:16:00 12:50:00 13:32:00 10:14:00 11:00:00
1224.Jussi Ankelo8005421M20MS ParmaFIN 12:02:00 12:44:00 13:38:00 11:02:00 10:14:00
1225.Justine Pellissier8001896W21ENature Orientation Saint EtienneFRA 11:59:00 13:31:00 10:15:00
1226.Justine Pellissier8001896FFCO SELECTIONS WFFCOFRA 10:28:04 10:36:04
1227.Justine Petinon7870200W20BrivelimousincoFRA 10:21:00 11:15:00 12:18:00 12:49:00 13:43:00
1228.Kaia Joergensen8150804W20Peninsula and Plains OrienteersNZL 13:48:00 12:36:00 12:09:00 11:55:00 10:13:00
1229.Kaie Kruusmaa895351W40Rakvere OrienteeringclubEST 11:52:00 12:44:00 13:32:00 10:20:00 10:56:00
1230.Kaja Hegi8062065W21A SHORTol.biel.seelandSUI 14:09:00 10:37:00 11:05:00 12:19:00 12:55:00
1231.Kaja Peikli8066603W20Tyrving ILNOR 12:36:00 13:30:00 10:03:00 10:55:00 11:43:00
1232.Kamil Pipek8516912M50OK Lokomotiva PardubiceCZE 11:21:00 11:47:00 12:31:00 13:27:00 10:15:00
1233.Kamila Gregorova8660904W21ETSM PrahaCZE 10:07:00 11:03:00
1234.Kari Christiansen889136W60Sandefjord OrienteringsklubbNOR 12:12:00 10:44:00 13:48:00 10:33:00 11:09:00
1235.Kari Jylhä7300159M70Jynkän RastiFIN 10:30:00 11:22:00 12:26:00 13:01:00 13:25:00
1236.Karīna Janova8651930W40Siguldas TakasLAT 10:44:00 11:08:00 12:04:00 13:16:00 13:40:00
1237.Karine Guignard363118OPEN CAssociation Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 13:37:23 12:06:45
1238.Karine Ouvrard8008405W45OrientationPassionAvignonFRA 10:55:00 11:43:00 12:33:00 13:23:00 10:41:00
1239.Karl Keuppens8006141M50 ULTIMATEOmegaBEL 13:56:00 10:38:00 11:14:00 11:50:00 12:50:00
1240.Karl Wenzel1842413M45OrientationPassionAvignonFRA 11:03:00 12:23:00 13:21:00 13:39:00 10:33:00
1241.Karlīna Epnere931505W10Auseklis IKLAT 13:49:00 10:53:00 11:33:00 12:05:00 12:53:00
1242.Karlis Prieditis8110099M40Auseklis IKLAT 13:30:00 10:22:00 11:22:00 12:06:00 12:46:00
1243.Kārlis Poikāns8118110M12Auseklis IKLAT 13:27:00 10:11:00 10:59:00 11:43:00 12:31:00
1244.Karolina Pipkova8663190W18OK Lokomotiva PardubiceCZE 11:18:00 11:50:00 13:30:00 13:18:00 10:38:00
1245.Kasper Ena2107921M21B 10:36:00 11:18:00 12:21:00 10:32:00 10:22:00
1246.Katariina Vapola9102035OPEN BMS ParmaFIN 11:41:15 12:42:35 10:50:58 11:02:58 10:13:00
1247.Katerina Douskova8123459W18KOS Tesla BrnoCZE 12:58:00 13:02:00 11:58:00 10:22:00 12:18:00
1248.Katerina Schwabova8001411W50KOS Tesla BrnoCZE 12:41:00 12:57:00 12:13:00 10:27:00 11:19:00
1249.Katerina Stepankova8149893W45KOS Tesla BrnoCZE 12:57:00 12:31:00 11:41:00 10:19:00 11:01:00
1250.Katerina Stepova8508111W18TSM PrahaCZE 10:50:00 11:10:00
1251.Kateřina Hájková Klíčová2083409W45KOS Tesla BrnoCZE 13:01:00 12:41:00 12:05:00 10:31:00 11:05:00
1252.Kateřina Wohanková425552W45OOS VrchlabiCZE 11:27:00 12:21:00 12:31:00 13:37:00 10:29:00
1253.Katherine Babington8052760W20Peninsula and Plains OrienteersNZL 14:06:00 13:21:00 12:27:00 12:07:00 10:01:00
1254.Käthi Räber8658439W65ULU`S REISEWELTSUI 12:44:00 13:40:00 10:36:00 10:52:00 12:08:00
1255.Kathleen O'donnell8217704W14Fingal OrienteersIRL 12:08:00 12:52:00 13:56:00 10:32:00 09:53:51
1256.Kathleen Venet8401340W16ORIENTEXPRESS 42FRA 10:24:00 12:12:00 13:18:00 12:04:00 11:10:00
1257.Kati Cejka8058516W65OLC SKOG FRIBOURGSUI 13:08:00 13:16:00 10:16:00 11:04:00 12:20:00
1258.Katja Berger8190909W16Der Berger-ClanAUT 10:18:00 11:09:00 11:57:00 12:32:00 13:36:00
1259.Katja Kyckling8659168W45LynxFIN 10:37:00 11:01:00 12:01:00
1260.Katja Van Oosterwijck8004995W45Dreamteam BelgiumBEL 10:05:00 10:59:00 11:07:00 11:43:00 12:41:00
1261.Katleen Van De Moortel8006155W55OmegaBEL 14:05:00 10:23:00 11:21:00 11:45:00 12:33:00
1262.Katrin Schoch8260972W50OLG HondrichSUI 11:35:00 12:23:00 13:05:00 13:21:00 10:07:00
1263.Kelly Gysen7001003W21A LONGDreamteam BelgiumBEL 10:00:00 10:45:00 11:39:00 11:59:00 12:35:00
1264.Kestutis Abramikas8195706M65OK SauleLTU 11:52:00 12:46:00 13:50:00 10:18:00 11:28:00
1265.Kévin Thuriot8377057M40CRCOFRA 11:38:00 12:14:00 13:26:00 13:58:00 10:10:00
1266.Kim Geypen8308079OPEN BDreamteam BelgiumBEL 12:18:13 12:13:45 12:56:06 12:27:00 10:46:00
1267.Kim Jansen8000688M45Dreamteam BelgiumBEL 10:15:00 10:59:00 11:09:00 12:03:00 12:57:00
1268.Kim Lindahl8635857M45OK MELFARDEN 11:09:00 12:15:00 13:25:00 13:21:00 10:29:00
1269.Kirsi Hakomäki8104192W65Jynkän RastiFIN 10:20:00 11:32:00 12:00:00 13:12:00 13:56:00
1270.Kirsten Møller8033365W55Søllerød OKDEN 10:23:00 11:29:00 12:29:00 13:05:00 10:21:00
1271.Klaus Helfrich8664482M55OLV SteinbergGER 12:19:00 13:09:00 13:33:00 10:01:00 11:43:00
1272.Klemens Jörger8070709M50 ULTIMATETeam Baden-WürttembergGER 13:20:00 13:50:00 10:26:00 11:32:00 12:20:00
1273.Klēra Otīlija Janova2340081W10 SHADOWEDSiguldas TakasLAT 12:27:55 12:30:05 11:09:16 11:13:38 12:09:00
1274.Kobe Deferm8508103M14Dreamteam BelgiumBEL 10:34:00 11:38:00 11:18:00 12:42:00 10:06:00
1275.Konrad Tonn8606453M70SSV Planeta RadebeulGER 10:42:00 11:06:00 11:46:00 12:43:00 13:52:00
1276.Konstantin Smirnov8181260M60Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:24:00 10:26:00 11:06:00 12:22:00 12:32:00
1277.Kristaps Epners8000020M40Auseklis IKLAT 13:58:00 10:50:00 11:38:00 11:54:00 12:54:00
1278.Kristina Masevičiūtė8644551W35Fortuna OSKLTU 13:42:00 10:51:00 13:51:00 10:57:00 13:21:00
1279.Kristof Wolles8513570M45Dreamteam BelgiumBEL 10:33:00 11:15:00 10:55:00 11:57:00 10:01:00
1280.Krīvs Rožukalns8225533M16Auseklis IKLAT 13:37:00 10:13:00 11:01:00 12:19:00 12:49:00
1281.Kurt Huber8113485M80OLG ZürinordSUI 13:08:00 13:35:00 10:26:00 10:53:00 12:56:11
1282.Kurtz JohanOPEN CClub orientation Loisirs EtrechyFRA 10:00:00
1283.Kurtz JohanOPEN CClub orientation Loisirs EtrechyFRA 10:00:00
1284.Kurtz Johan1040376M45Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:55:00 13:47:00 10:41:00 11:09:00
1285.Kylian Wymer8010410M21EBalise 25FRA
1286.Kylian Wymer8010410FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:28:03
1287.Laetitia Baillet8221060W40LAB'VENTURE OISE ORIENTATIONFRA 10:48:00 12:56:00 10:04:00 12:56:00 10:40:00
1288.Laia Clarena Serrat344048W10 SHADOWEDUnió Excursionista VicESP 14:03:31 12:11:38 12:33:48 12:10:00 10:21:09
1289.Lars Stuland Larsen1918158M60Varegg FleridrettNOR 11:54:00 12:54:00 13:58:00 10:44:00 11:36:00
1290.Lassalle Jean Paul1011131M80CO AmberieuFRA 13:35:00 10:17:00 10:53:00 11:56:00 12:32:00
1291.Lasse Falck Weber8512065M21EFarumTisvilde OKDEN 12:46:00 13:28:00 10:20:00 11:16:00 12:16:00
1292.Latchezar Iadkov8255009M55Buffalo Orienteering ClubUSA 11:43:00 13:05:00 13:59:00 10:15:00 11:09:00
1293.Laura Adam8211293W21A LONGTout Azimut FameckFRA 13:00:00 13:09:00 13:45:00 10:11:00 10:59:00
1294.Laura Martin8141108W16SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:36:00 10:03:00 10:54:00 11:44:00 12:46:00
1295.Laura Valls Murcia886808W50Club Orientació CatalunyaESP 10:39:00 10:47:00 12:29:00
1296.Laure Chappellaz1810505W40balise orientation albigeoiseFRA 10:08:00 10:52:00 12:08:00 13:08:00 11:24:00
1297.Laure Coupat8260608W45LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 11:55:00 13:13:00 10:11:00 11:21:00 11:29:00
1298.Laurence Basset8098002W50ASUL Sports NatureFRA 11:11:00 11:51:00 12:49:00 12:09:00 10:59:00
1299.Laurence Beauvir1997316W55BrivelimousincoFRA 10:01:00 11:35:00 12:01:00 12:47:00 13:45:00
1300.Laurence Champigny8211164W60ACA Aix ProvenceFRA 13:40:00 13:08:00 10:00:00 11:00:00 11:57:00
1301.Laurence Elias7002151W55Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:43:00 13:25:00 10:41:00 11:01:00 12:15:00
1302.Laurence Gaudrillier2016322W45ECHO73 CHAMBERYFRA 11:17:00 12:23:00 13:11:00 13:29:00 10:33:00
1303.Laurence Lefieux8182075W45Noyon Course d'OrientationFRA 12:07:00 12:47:00 13:25:00 10:13:00 10:59:00
1304.Laurence Serres8099027W45SAGC CestasFRA 12:03:00 12:53:00 13:37:00 10:23:00 11:35:00
1305.Laurence Vinot2109938W60O'BugeyFRA 11:22:00 10:46:00 13:18:00 10:39:00 13:03:00
1306.Laurent Astrade8067305M55ECHO73 CHAMBERYFRA 11:03:00 11:51:00 12:59:00 13:33:00 10:17:00
1307.Laurent Bonora7300003M55ALCO 69FRA 12:29:00 10:23:00 13:23:00 10:45:00 11:19:00
1308.Laurent Champigny8081075M45ACA Aix ProvenceFRA 13:21:00 12:37:00 10:39:00 11:25:00 11:53:00
1309.Laurent Couliard8194154M50Boussole en ForezFRA 10:21:00 11:17:00 12:05:00 12:45:00 13:27:00
1310.Laurent Fiorina8010875M45ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:37:00 10:23:00 11:01:00 12:11:00 12:33:00
1311.Laurent Frayssinet8081902M45Azimut Orientation CastresFRA 11:31:00 12:01:00 12:45:00 14:03:00 10:39:00
1312.Laurent Gondcaille8200371M50Noyon Course d'OrientationFRA 11:41:00 13:09:00 13:47:00 10:03:00 11:17:00
1313.Laurent Maire1570305M50Tout Azimut FameckFRA 11:59:00 13:05:00 13:39:00 10:35:00 11:27:00
1314.Laurent Merat8251063M60O'JuraFRA 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00
1315.Laurent Mouchette8130776M45Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:45:00 13:25:00 10:27:00 10:59:00 11:47:00
1316.Laurent Müller8191121M10OLG RymenzburgSUI 11:13:00 12:17:00 12:41:00 13:37:00 10:49:00
1317.Laurent Saint-marcel8270277M45Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:51:00 12:43:00
1318.Laurent Schimpf8002109M55CapOnord, Sports d'OrientationFRA 13:13:00 13:35:00 10:41:00 11:15:00 11:55:00
1319.Laurent Verite8150365M55viv'azimut07FRA 12:51:00 13:31:00 10:25:00 11:19:00 12:37:00
1320.Laurie Gérard8275052W21BH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 12:28:00 13:36:00 13:40:00 10:24:00 12:08:00
1321.Laurin Fritschi8503920M14OLG WelsikonSUI 12:50:00 13:34:00 10:34:00 11:34:00 11:58:00
1322.Laurine Loterie1590712W21A SHORTTous Azimuts DouaiFRA 12:47:00 13:45:00 10:27:00 11:27:00 11:55:00
1323.Leah Williams8002244W21EWight OrienteersGBR 10:35:00 10:03:00 10:39:00 10:27:00 10:19:00
1324.Léane Anglade8292001W21A SHORTClub d'Orientation LorientaisFRA 12:55:00 13:33:00 10:15:00 11:21:00 12:19:00
1325.Léane Durand8447915W10 SHADOWEDNantes Atlantique OrientationFRA 13:46:26 11:39:12 11:48:09 12:02:00 11:59:13
1326.Leith Soden8045131M21EOK ChickensAUS 13:31:00 13:56:00 10:58:00 12:06:00 11:20:00
1327.Léna Baillet8112202W14LAB'VENTURE OISE ORIENTATIONFRA 12:00:00 12:56:00 14:04:00 10:28:00 11:44:00
1328.Lene Sandvik1751208W45Halden SKNOR 10:07:00 11:17:00 11:45:00 12:45:00 13:29:00
1329.Lenka Zajickova8667996W50KOS Tesla BrnoCZE 12:33:00 13:23:00 11:47:00 10:09:00 11:37:00
1330.Léo Creuse308608M21A SHORT 10:46:00 10:40:00 11:36:00 10:08:00 11:34:00
1331.Léo Dalibard7680400BEGINNERSco colmarFRA 10:14:43 11:06:39
1332.Léo Dauriac8525788M18 11:36:00 10:20:00 10:40:00 13:08:00 10:44:00
1333.Léo Falcone8221370M21 ULTIMATECorbière Orientation Raid EvasionFRA 12:01:00 12:49:00 13:25:00 10:06:00 10:54:00
1334.Léo Ruiz8105411M14balise orientation albigeoiseFRA 10:30:00 11:26:00 12:30:00 12:50:00 13:38:00
1335.Leon Rannou Serine8072506M12US CENON course d'orientationFRA 11:23:00 11:47:00 12:59:00 13:31:00 10:15:00
1336.Leonard Schafer8043389M60SV Giffers TentlingenSUI 11:46:00 11:30:00 12:22:00 11:24:00 12:20:00
1337.Leonie Koban1431183W40ASUL Sports NatureFRA 11:24:00 12:08:00 13:00:00 12:36:00 10:16:00
1338.Leslie Crettels8120980W40Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:48:00 10:16:00 11:52:00 12:20:00 13:04:00
1339.Levente SzalayM21 ULTIMATE 14:53:51
1340.Levente SzalayM21E 15:11:57 14:46:41 14:53:51
1341.Lia Hertner500283W10 SHADOWEDOLC WinterthurSUI 12:11:03 11:48:24 12:02:20 11:06:53 10:02:32
1342.Liam Casey8669954M16South East Viking OrienteersIRL 11:13:00 11:58:00 12:37:00 13:37:00 10:19:00
1343.Liam Dufty8044646M18Bibbulmun OrienteersAUS 11:28:00 11:48:00 13:04:00 14:00:00 10:32:00
1344.Liam O'donnell8003923M16Fingal OrienteersIRL 12:37:00 12:25:00 13:28:00 10:01:00 10:58:00
1345.Lianne Joséfine Krüger8112011W14ORIENT'ALPFRA 11:44:00 12:48:00 12:44:00 13:36:00 10:44:00
1346.Lídia Santana8501912W50Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 14:07:00 10:29:00 11:07:00 11:57:00 12:57:00
1347.Lieve Feys2067897W70OmegaBEL 13:56:00 10:02:00 11:14:00 11:59:00 12:53:00
1348.Liliana Oliveira Dias8200690W21A SHORTGD4CaminhosPOR 13:39:00 12:52:25
1349.Lilie Roquier8002193W16Charente Maritime OrientationFRA 12:06:00 12:54:00 13:30:00 10:28:00 11:32:00
1350.Lilja Gauduin1590826W10 SHADOWEDTous Azimuts DouaiFRA 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00
1351.Lilou Parigot8110204W20AS QUETIGNYFRA 13:30:00 10:12:00 10:48:00
1352.Lily Husner8110461W50 ULTIMATEOLK WIGGERTALSUI 13:27:00 10:27:00 10:51:00 12:15:00 13:03:00
1353.Lina Hubmann9160483W10OLC BremgartenSUI 14:05:00 10:37:00 10:53:00 12:37:00 12:45:00
1354.Linda Ena8130673W50IK FalkenFIN 13:57:00 10:35:00 11:05:00 12:23:00 12:55:00
1355.Linda Raituma8522655W50Auseklis IKLAT 13:53:00 10:03:00 10:59:00 12:01:00 12:47:00
1356.Linda Schrader8654990W40OLifantNED 13:44:00 10:04:00 11:16:00
1357.Linda Tomaskova8162891W20TSM PrahaCZE 10:07:00 11:07:00
1358.Line Roirand8002416W65Biscarrosse Olympique Nature OrientationFRA 11:20:00 12:00:00 12:52:00 13:24:00 10:16:00
1359.Lino RuedlingerM10 SHADOWEDOLC WinterthurSUI 11:57:56 12:35:38 11:56:10 11:58:01
1360.Linus Quayle8100419M14OK NolaskogsarnaSWE 11:26:00 12:34:00 12:50:00 13:46:00 10:26:00
1361.Lionel Cocchio8391698M45NATURE ORIENTATION RANDONNEE DETENTEFRA 12:01:00 12:51:00 13:43:00 10:25:00 11:13:00
1362.Lionel Jacques8080589M21A LONGC.O.LiègeBEL 12:10:00 12:40:00 13:40:00 10:28:00 11:04:00
1363.Lise Bonora8510866W21 ULTIMATEALCO 69FRA 11:17:00
1364.Lise Derlot2144320W18Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:42:00 11:42:00 13:14:00 13:58:00 10:18:00
1365.Lise Destrez8014777W40Tous Azimuts DouaiFRA 13:08:00 13:56:00 10:08:00 11:00:00 12:12:00
1366.Lise Milbou8150993W21A LONGDreamteam BelgiumBEL 10:18:00 11:21:00 11:21:00 12:11:00 12:47:00
1367.Lise Mouchette229870W16Course d'orientation des pierres doréesFRA 13:09:00 13:51:00 10:36:00 11:12:00 11:58:00
1368.Lise Pellissier8033024W20Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:15:00 11:51:00 13:03:00 13:31:00 10:19:00
1369.Lise Rossy1130368OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:09:52 11:12:03 11:23:04 10:52:03 10:45:01
1370.Lise Rouiller1403436BEGINNERSORIENTEXPRESS 42FRA 10:04:07 10:24:05 10:37:37 11:09:13 10:24:55
1371.Liset Hendrickx1019982W65Dreamteam BelgiumBEL 10:36:00 11:44:00 11:16:00 12:16:00 12:52:00
1372.Lisette Larcher228358OPEN COPA MONTIGNYFRA
1373.Liv Perrin8230507W18Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:10:00 13:14:00 10:46:00 11:18:00 11:14:00
1374.Lluís Bedós8650851M35Xinoxano OrientacióESP 14:00:00 10:17:00 11:21:00 12:13:00 12:37:00
1375.Lohr Gabriel8080912M40ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 14:06:00 10:18:00 11:02:00 12:18:00 12:50:00
1376.Loic CapbernLoisir 1 10:00:00 10:00:00
1377.Loic Marty8110795M21EFigeac Nature OrientationFRA
1378.Loic Marty8110795FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:06:03 10:09:04
1379.Loïc Venon8210578M45ADOCFRA 11:15:00 12:09:00 12:55:00 13:33:00 10:05:00
1380.Lola Moulière8020701W18VERVINS ORIENTATIONFRA 10:06:00 09:51:36 13:18:00 13:02:00 13:10:00
1381.Loli Delgado Morant8513890W55Montsant OrientacióESP 13:57:00 10:11:00 10:57:00 12:21:00 13:09:00
1382.Lore Zoons8071654W21A LONGDreamteam BelgiumBEL 10:54:00 11:39:00 10:54:00 12:23:00
1383.Lorella Masci1011143W21A LONGORIENT'ALPFRA 11:30:00 12:51:00 12:51:00 10:35:00 10:41:00
1384.Lorenz Brandl8187420M21EOLG RegensburgGER 13:13:00 13:40:00 10:04:00 11:06:00 12:06:00
1385.Loriane Roussé7150186W35ASUL Sports NatureFRA 10:45:00 12:27:00
1386.Lorick Casteels249059M10O'Team BesançonFRA 11:45:00 12:41:00 13:21:00 10:09:00 11:13:00
1387.Lotte Tiesters8004976W21EDreamteam BelgiumBEL 10:11:00 11:11:00 10:51:00 11:47:00 12:51:00
1388.Lou Oblette8381428W14ORIENTEXPRESS 42FRA 10:20:00 12:40:00 13:00:00 12:28:00 11:40:00
1389.Louhane Gouvernayre8230809W16ORIENT'ALPFRA 12:27:00 13:27:00 10:15:00 10:52:00 11:18:00
1390.Louis Arnould226493M21 ULTIMATEGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 11:12:00 12:06:00
1391.Louis Bastin8099021M16OLG Sankt Vith ARDOCBEL 13:09:00 13:43:00 10:37:00 10:55:00 12:43:00
1392.Louis Boucherie8099072M21A SHORTBalise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:14:00 11:58:00 13:14:00 13:46:00 10:10:00
1393.Louis Bourgeois8002352M20H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 12:14:00 13:38:00 13:20:00 11:08:00 11:26:00
1394.Louis Gil Silveira8009912M18Association Sportive de l'IGNFRA 12:36:00 14:00:00 10:32:00 11:40:00 12:36:00
1395.Louis Haltz8159018M21ETous Azimuts DouaiFRA 13:10:00 13:46:00 10:22:00 11:22:00 11:42:00
1396.Louis Lemercier8099170M14Tout Azimut FameckFRA 12:06:00 13:22:00 13:54:00 10:02:00 11:26:00
1397.Louis Antoine Krüger8112009M16ORIENT'ALPFRA 11:53:00 13:04:00 10:13:00 11:10:00 12:10:00
1398.Louisa Kollenbach8111105W20Ski-Club Helsa e.V.GER 11:24:00 12:09:00 13:12:00 13:25:00 10:07:00
1399.Louise Antoine2036872W10 SHADOWEDL'EtabliFRA 12:23:50 11:37:54 12:53:50 11:50:15 12:31:11
1400.Louise Barbour8362005W20BigFoot OrienteersAUS 12:00:00 12:45:00 13:48:00 10:25:00
1401.Louise Bouteille8512621W16Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:03:00 13:45:00 10:03:00 11:22:00 11:50:00
1402.Louise Fourment8280307W18ACA Aix ProvenceFRA 13:22:00 12:42:00 10:02:00 11:38:00 12:34:00
1403.Louise Mattart8002228W18VERVINS ORIENTATIONFRA 10:22:00 12:22:00 13:26:00 12:46:00 13:18:00
1404.Louise Morey8150112W12Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:04:00 11:58:00 12:58:00 13:25:00 10:17:00
1405.Louise Moulière8020706W18VERVINS ORIENTATIONFRA 10:38:00 09:51:35 12:34:00 12:38:00 13:02:00
1406.Louison Mena8200304M20Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:50:00 13:26:00 13:32:00 10:32:00 11:50:00
1407.Louna Chatelon8002223W18ORIENTEXPRESS 42FRA 11:54:00 13:18:00 10:22:00 11:46:00 11:54:00
1408.Louna Vialard8300609W16OP AvignonFRA 13:20:00 10:06:00 10:51:00 12:22:00 13:16:00
1409.Luc Melis1414471M60TROL BelgiumBEL 14:00:00 10:36:00 11:22:00 12:18:00 12:44:00
1410.Luc Sandevoir8002091M21EOrientation caennaiseFRA 13:34:00 10:06:00 10:52:00 11:42:00 12:34:00
1411.Luc Talloen7139201M75Dreamteam BelgiumBEL 10:06:00 11:10:00
1412.Luca Chabe8620801M20La boussole AudomaroiseFRA 11:08:00 12:08:00 12:56:00 13:26:00 10:38:00
1413.Luca Delgado Mata520130M10 SHADOWEDMontsant OrientacióESP 10:00:00 11:28:00 12:19:00 12:05:09
1414.Luca Kosch8220295OPEN BOLV SteinbergGER 11:40:13 12:23:20 13:12:13 11:26:00 12:33:55
1415.Luca Rossi8010943M21A SHORTSCOM MendrisioSUI 10:28:00 12:34:00 13:36:00 10:38:00 11:16:00
1416.Luca Thomas Poletto2019187M14MONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA 10:42:00 11:10:00 12:10:00 12:58:00 13:16:00
1417.Lucas Basset8039128FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:00:03 11:08:03
1418.Lucas Basset8039128M21EASUL Sports NatureFRA 12:12:00 12:04:00 10:34:00
1419.Lucas Berruer8444551M20OP AvignonFRA 13:44:00 10:08:00 11:08:00 11:56:00 12:38:00
1420.Lucas Mcgrail8063830M14Silkeborg OKDEN 13:14:00 13:46:00 10:30:00 11:14:00 12:26:00
1421.Lucas Thouvenin1395351M21A LONGCO'Orne AlençonFRA 11:22:00 11:58:00 12:34:00 13:16:00 10:16:00
1422.Lucas Thuriot1950207M10CRCOFRA 10:57:00 12:01:00 12:57:00 13:21:00 10:25:00
1423.Lucas Verjux8250812M18Balise 25FRA 10:04:00 11:24:00 12:16:00 12:40:00 13:40:00
1424.Lucia Baumgartner8220807W18SCOM MendrisioSUI 10:10:00 12:38:00 13:50:00 10:30:00 10:54:00
1425.Lucia Calandry8047404W55ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:01:00 12:59:00 09:55:02 10:53:00 11:21:00
1426.Lucia Riva8512553W16Polisportiva BesaneseITA 12:45:00 10:48:00 11:12:00 12:08:00 12:56:00
1427.Lucie Arno8102199W21EH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:55:00 12:51:00 13:31:00 10:11:00 11:07:00
1428.Lucie Gaudion8008404W18OrientationPassionAvignonFRA 10:58:00 11:54:00 13:06:00 13:50:00 10:34:00
1429.Lucie Lataste8062002FFCO SELECTIONS WFFCOFRA 10:04:04 10:00:04
1430.Lucie Lataste8062002W21Eco colmarFRA 11:23:00 12:43:00 13:31:00
1431.Lucie Maier8666155OPEN COLV BasellandSUI 11:27:48 12:01:23 13:08:51 10:24:00 11:10:12
1432.Lucie Mouchette Guttler2771050W10 SHADOWEDTout Azimut FameckFRA 11:35:04 13:28:35 12:15:35 12:03:59 11:55:05
1433.Lucie Ptackova8001372W12KOS Tesla BrnoCZE 12:52:00 13:04:00 12:04:00 10:25:00 11:33:00
1434.Lucie Todhunter8008587W40South Ribble Orienteering ClubGBR 11:04:00 11:56:00 12:40:00 13:48:00 10:00:00
1435.Lucien Rannou Serine8230899M10 SHADOWEDUS CENON course d'orientationFRA 11:23:12 11:47:10 12:58:09 13:30:29 10:13:26
1436.Lucien Tonneau2136552M80OLV EifelBEL 10:17:00 11:02:00 11:56:00 12:41:00 13:35:00
1437.Lūcija Epnere8142200W16Auseklis IKLAT 13:33:00 10:42:00 11:21:00 12:20:00 12:34:00
1438.Lucile Chabance258338OPEN BNature Orientation Saint EtienneFRA 11:03:27 12:14:37 12:52:01 12:36:15 10:15:33
1439.Lucile Chatelon8055579W45ORIENTEXPRESS 42FRA 10:25:00 12:19:00 13:03:00 11:51:00 10:57:00
1440.Lucile Figuiere8097197W21A SHORTGIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 10:13:00 11:27:00 12:31:00 12:55:00 14:03:00
1441.Lucile Roger8077819FFCO SELECTIONS WFFCOFRA 10:20:04 10:30:05
1442.Lucile Roger8077819W21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:31:00 10:19:00 10:59:00
1443.Lucine Gintzburger8200503W21ESALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 10:51:00 11:51:00 12:35:00 13:35:00 10:35:00
1444.Ludovic Ruiz8105666M40balise orientation albigeoiseFRA 10:10:00 11:06:00 11:46:00 12:54:00 13:22:00
1445.Luis Martinho8061473M50Académico de Torres VedrasPOR 11:51:00 12:59:00 13:53:00 10:11:00 11:09:00
1446.Luis Filipe Mira-Marques8195584M65Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:24:00 11:02:00 11:54:00 12:50:00 10:48:00
1447.Lukas Garde555533M10 SHADOWEDORIENTEXPRESS 42FRA 12:52:24 12:55:24 11:14:35 11:08:34 13:07:04
1448.Lukas Reichmuth8404163M35 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 11:11:00 12:05:00 12:47:00 13:11:00 12:23:00
1449.Lukas Schubnell8000141M21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 12:49:00 13:30:00 11:48:00
1450.Luna Jullien2103110BEGINNERSORIENTEXPRESS 42FRA 10:02:13 10:24:07 10:37:39 11:09:05 10:27:02
1451.Lutz Tröße8070750M70SV TU IlmenauGER 13:42:00 10:26:00 10:58:00 12:07:00 12:58:00
1452.Lydiane Vandel1396393W40O'JuraFRA 11:44:00 12:32:00
1453.Lydie Dewilde1590801W40Tous Azimuts DouaiFRA 12:44:00 13:40:00 11:00:00 11:40:00 11:44:00
1454.Lydie Gastineau8100472W507205PL - Le Mans Athlétisme 72FRA 11:49:00 12:47:00 13:33:00 10:15:00 11:39:00
1455.Lydie Jauli8099082W55Charente Maritime OrientationFRA 12:11:00 13:03:00 13:19:00 10:37:00 11:25:00
1456.Lydie Thevenon2213309W60OPA MONTIGNYFRA 11:00:00 10:56:00 12:12:00 10:18:00
1457.Lylou-rose Marquaille8082313W10SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:01:00 11:41:00 13:01:00 13:33:00 10:21:00
1458.Madara Miķelsone8150555W16Auseklis IKLAT 13:15:00 10:12:00 11:00:00 11:52:00 13:06:00
1459.Madeleine Dieudonne8271247W75ASMBCOFRA 10:59:00 11:44:00 12:56:00 13:32:00 10:14:00
1460.Madeleine Steward1890304W50YCONE SENSFRA 10:15:00 11:25:00 12:09:00 13:05:00 13:45:00
1461.Madlaina Winteler8680054W12ThurgorientaSUI 12:22:00 12:52:00 13:52:00 10:13:00 10:57:00
1462.Madlen Zwahlen8076545W70OL MettSUI 13:11:00 13:38:00 10:20:00 11:32:00 12:17:00
1463.Madlēna Freimane8612211W14Auseklis IKLAT 13:16:00 10:40:00 11:04:00 11:52:00 12:44:00
1464.Mads Mikkelsen8010370M50Horsens OKDEN 11:03:00 12:05:00 12:39:00 13:39:00 10:27:00
1465.Mae Chatelon8002217M16ORIENTEXPRESS 42FRA 11:33:00 13:22:00 10:55:00 11:55:00 11:01:00
1466.Maé Regnard8272008M16Talant Sport OrientationFRA 12:57:00 13:37:00 10:31:00 11:34:00 12:31:00
1467.Maé Vadrot8099003W14Marseille Course OrientationFRA 13:12:00 14:00:00 10:16:00 11:20:00 12:36:00
1468.Mael Thomas Poletto1392513M12MONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA 10:07:00 11:31:00 12:11:00 12:47:00 13:15:00
1469.Maël Durand1063004M14Balise 63FRA 13:26:00 10:14:00 10:58:00 12:18:00 13:10:00
1470.Maëlle Janod8201173W14ECHO73 CHAMBERYFRA 11:16:00 12:36:00 12:36:00 14:04:00 10:24:00
1471.Maelys Marquaille8012410W14SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:20:00 11:48:00 13:24:00 13:56:00 10:28:00
1472.Maëlys Colin2009386W21BChâteaurenard OrientationFRA 12:04:00 13:08:00 14:08:00 10:00:00 11:36:00
1473.Maeva Vigneron2114313W21A SHORTSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:33:00 10:01:00 10:53:00 11:43:00 13:11:00
1474.Magali Lefèvre1770423W45ADOCFRA 10:09:00 13:19:00 10:37:00 13:51:00 10:37:00
1475.Magali Trebucq1396414W40balise orientation albigeoiseFRA 10:16:00 11:16:00 12:16:00 13:00:00 13:52:00
1476.Magdalena Skachova8654888W21ETSM PrahaCZE 10:31:00 10:55:00
1477.Magdalena Zemlova8116673W16OK KameniceCZE 11:06:00 11:39:00 12:27:00 13:36:00 10:26:00
1478.Mägi Meier8261961OPEN Bheja OLSUI 11:09:48 10:48:29 11:23:49 10:00:00 11:13:03
1479.Magnus Lindahl8628450M18OK MELFARDEN 11:32:00 11:56:00 12:48:00 13:40:00 10:12:00
1480.Maha Moujtahid1420170OPEN CNature Orientation Saint EtienneFRA 11:04:29 11:32:05 11:52:14 12:37:01 10:24:13
1481.Mai Helen Linga8500736OPEN CIL GularNOR 13:01:08 10:18:12 10:55:59 11:53:00 12:29:30
1482.Maïa Chagnon2050009W14POPFRA 13:28:00 10:44:00 11:32:00 12:44:00 13:24:00
1483.Maica Perez Ramos7200028W40CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 13:00:00 13:36:00 10:16:00 11:04:00 12:20:00
1484.Maïeul Latil8009913M18Marseille Course OrientationFRA 12:52:00 14:04:00 10:36:00 11:08:00 12:28:00
1485.Maikel Rodriguez Domingu.8655222M21EORIENTIJOTEESP 11:25:00 12:06:00 12:52:00 13:34:00 10:08:00
1486.Maisie Todhunter8145310W12South Ribble Orienteering ClubGBR 11:10:00 12:10:00 13:10:00 13:45:00 10:29:00
1487.Maïté Faillard1101977W45O'BugeyFRA 11:35:00 12:07:00 13:05:00 10:59:00 09:45:06
1488.Maiwann Roche2109000OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:01:46 11:15:03 11:24:19 11:02:01 10:40:01
1489.Maja Eva Voveris8524399W12Devyni OSKLTU 13:22:00 10:22:00 10:52:00 11:45:00 12:45:00
1490.Majbritt Brandstrup Fega.1013327BEGINNERSKolding Orienterings KlubDEN 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00
1491.Malin Årebäck651201W55Lerums SOKSWE 13:47:00 10:17:00 10:51:00 11:47:00 12:35:00
1492.Manon Duchene8300610W14ACA Aix ProvenceFRA 14:10:00 13:48:00 10:00:00 11:04:00 12:28:00
1493.Manon Mouchette430781W21BCourse d'orientation des pierres doréesFRA 12:48:00 14:04:00 10:08:00 11:00:00 12:40:00
1494.Manon Rennotte1570352W75Tout Azimut FameckFRA 12:02:00 12:56:00 13:50:00 10:32:00 10:59:00
1495.Manu Verpoorten8643377M60Hermathenae Orientation SPABEL 13:08:00 13:48:00 10:14:00 11:26:00 12:16:00
1496.Manuel Dias8035554M70Lisboa OKPOR 11:06:00 11:54:00 12:38:00 13:25:00 10:01:00
1497.Manuel Oliveira8024738M21ECOC - Clube Orientação do CentroPOR 11:16:00 12:16:00 12:58:00 13:42:00 10:20:00
1498.Manuel Zenevre8099991M55Terres d'OFRA 11:07:00 12:05:00 12:35:00 13:31:00 10:03:00
1499.Manuela Pioger8009964W45O'BugeyFRA 13:19:00 10:57:00 10:49:00 13:07:00 13:07:00
1500.Marc Ballabriga Costa8663302OPEN BClub Orientació BerguedàESP 10:43:00 12:18:01 11:02:08 13:08:18 10:29:05
1501.Marc Beguinot8091999M20CO AmberieuFRA 10:10:00 09:51:54 11:02:00 09:46:00 09:47:03
1502.Marc Wagenaar7117118M21A SHORTOLifantNED 13:44:00 10:06:00 11:00:00 12:20:00 12:38:00
1503.Marcela Čechová8007659W45KOS Tesla BrnoCZE 12:35:00 13:05:00 12:25:00 10:07:00 11:37:00
1504.Marcia Bronckaers1090099W50Kempische OriëntatielopersBEL 11:53:00 13:03:00 13:57:00 10:03:00 11:21:00
1505.Marco Bonafini8160351M70SLOW BernSUI 10:18:00 11:26:00 11:58:00 12:34:00 13:34:00
1506.Marcus Geoghegan8217753OPEN BIrish ROversIRL 10:00:36 10:04:41 10:26:00 10:02:17 09:59:37
1507.Marcus Pinker8428248M50 ULTIMATECork Orienteering ClubIRL 12:20:00 13:14:00 13:32:00 11:08:00 11:08:00
1508.Marek Škorpil8064484M16Jiskra Holice.czCZE 10:49:00 11:28:00 12:16:00 13:49:01 10:34:00
1509.Margarida Freire8198203OPEN B 12:27:33 10:06:37 11:32:23 11:58:14 12:19:05
1510.Margarita Zhuravleva8030097W14Devyni OSKLTU 14:00:00 11:12:00 11:08:00 11:32:00 13:32:00
1511.Margi Freemantle8643993BEGINNERSYarra Valley Orienteering ClubAUS 12:28:14 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00
1512.Margot Collioud1434343W14O'BugeyFRA 13:00:00 09:52:51 10:28:00 12:35:00 12:20:00
1513.Margot Dechavanne8130311W14ASUL Sports NatureFRA 11:32:00 11:40:00 13:16:00 12:36:00 10:08:00
1514.Margot Ranoux8030416W35Guyancourt Orientation 78FRA 11:45:00 12:39:00 13:42:00 10:09:00 11:15:00
1515.Margot Vandemeulebroek7106911W21A LONGASUB OrientationBEL 11:12:00 13:27:00 11:48:00 12:35:00 10:53:00
1516.Margrit Eggli2088815W75C.O. MulhouseFRA 13:23:00 13:59:00 10:32:00 10:59:00 12:29:00
1517.Margrit Michel8445158W70OLG WelsikonSUI 13:02:00 13:56:00 10:29:00 11:14:00 11:59:00
1518.Maria Luder8210547W75ULU`S REISEWELTSUI 12:38:00 13:32:00 10:23:00 11:53:00 11:53:00
1519.Maria Oliveira8511650W14COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:36:00 12:32:00 12:48:00 13:12:00 10:36:00
1520.Maria São João8341849W70Clube Lazer e Aventura e CompetiçãoPOR 10:38:00 11:14:00 11:59:00 13:02:00 10:29:00
1521.Maria Jesús Cascales Nic.8633188W60ImperdibleESP 10:36:00 10:52:00 12:24:00 12:39:00 13:27:00
1522.Mariama Wade8281010W14SCOM MendrisioSUI 10:28:00 13:24:00 13:48:00 10:16:00 11:56:00
1523.Marian Basset8022996M21EASUL Sports NatureFRA 11:01:00 12:34:00 12:36:00 12:12:00 10:42:00
1524.Marian Roldán Pareja8502474W50COMAESP 13:49:00 10:09:00 11:11:00 11:43:00 12:49:00
1525.Marianne Bandixen8003002W65swissotours.chSUI 13:20:00 13:56:00 10:00:00 10:56:00 12:24:00
1526.Marianne Eilertsen2106989OPEN CBodø og Omegn IF orienteringNOR 13:30:28 10:25:11 11:12:14 12:10:59 10:00:00
1527.Marianne Passelergue224267W50ASMBCOFRA 11:01:00 12:01:00 12:53:00 13:53:00 10:05:00
1528.Marianne Richard1000963W50Boussole en ForezFRA 10:29:00 10:55:00 12:25:00 13:03:00 13:25:00
1529.Marie Armbruster8250815W60Balise 25FRA 10:08:00 11:28:00 12:20:00 12:33:00 13:36:00
1530.Marie Bellengier8362312W16ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 10:57:00 11:42:00 12:54:00 13:42:00 10:30:00
1531.Marie Bolzer8009927W21ESports Orientation LunévilleFRA 12:51:00 13:31:00 10:19:00 11:27:00 11:43:00
1532.Marie Bondivenne1064862W55CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFRA 14:03:00 10:03:00 11:01:00 12:15:00 12:57:00
1533.Marie Cambier2117845Loisir 3H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:26:34 11:51:28 13:11:57 10:46:29 11:27:12
1534.Marie Compagnon8232904W40Charente Maritime OrientationFRA 10:32:00 13:04:00 10:44:00 13:24:00 10:24:00
1535.Marie Dingreville8139322W40 11:28:00 10:40:00 11:14:00 12:22:00 10:44:00
1536.Marie Hauerslev901113W21A SHORTAmager OKDEN 13:29:00 10:51:00 13:23:00 11:33:00 13:25:00
1537.Marie Janosikova8116697W18TSM PrahaCZE 10:18:00 11:34:00
1538.Marie Krejcikova9416043W21 ULTIMATEWallachian Independent TeamCZE 13:47:00 10:41:00 10:53:00 11:59:00 12:35:00
1539.Marie Michel339993OPEN CNature Orientation Saint EtienneFRA 11:06:03 11:32:07 11:52:10 12:36:59 10:24:15
1540.Marie Picazo714049W21A SHORT 10:29:00 10:37:00
1541.Marie Remouet8831964W60ACA Aix ProvenceFRA 13:32:00 13:20:00 10:08:00 11:27:00 12:03:00
1542.Marie Anna Kotecká8008408W16KOS Tesla BrnoCZE 13:00:00 12:33:00 12:12:00 10:00:00
1543.Marie Noel Colin9759050W60Châteaurenard OrientationFRA 12:04:00 13:04:00 13:56:00 10:12:00
1544.Marie-anne Jungo8482606W55swissotours.chSUI 12:59:00 13:29:00 10:07:00 11:19:00 11:57:00
1545.Marie-Anne LeyensLoisir 3 10:00:00 10:00:00
1546.Marie-Anne LeyensLoisir 3 10:00:00
1547.Marie-Anne Leyens8658401Loisir 3 14:11:06
1548.Marie-christine Brault-l.1064858W55CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFRA 13:59:00 10:29:00 10:55:00 12:23:00 12:51:00
1549.Marie-christine Guignard8011058W657205PL - Le Mans Athlétisme 72FRA 11:56:00 12:52:00 13:52:00 10:20:00 10:56:00
1550.Marie-françoise Roux7420105W65Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:08:00 11:52:00 12:40:00 13:32:00 10:12:00
1551.Marie-hélène Moulière8099031W45VERVINS ORIENTATIONFRA 10:35:00 09:25:49 12:37:00 13:01:00 12:59:00
1552.Marieke Addiers4979W40Dreamteam BelgiumBEL 10:20:00 10:56:00 11:24:00 12:40:00 12:44:00
1553.Marie-line Tribon7820203OPEN CMONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA 10:20:20 11:14:16 10:00:43 11:19:01 10:31:04
1554.Marielle Lathuiliere2086932W60ASUL Sports NatureFRA 11:36:00 11:52:00 13:08:00 11:45:00 10:00:00
1555.Marie-pierre Sence1603773W45Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:43:00 10:09:00 11:27:00 11:47:00 12:39:00
1556.Marijke Klaassen8051977W45HOC'93NED 13:39:00 10:37:00 11:31:00 12:19:00 12:31:00
1557.Marina Driesen7139190W65Dreamteam BelgiumBEL 10:48:00 11:04:00 11:04:00 12:24:00 13:00:00
1558.Marina Guilherme2077079OPEN CCOC - Clube Orientação do CentroPOR 11:33:00 11:43:00 11:37:10 11:29:01 09:59:25
1559.Marina Trofimchik7201330W45Tel Aviv OrienteeringISR 10:17:00 11:07:00 12:07:00 12:37:00 13:53:00
1560.Marine Biasse59280W70 11:50:00 10:56:00 10:47:00 11:41:00 11:50:00
1561.Marine Durban8502529W40Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 11:32:00 11:20:00 12:36:00 12:48:00 09:45:02
1562.Marine Fourment1130751W50ACA Aix ProvenceFRA 13:31:00 13:05:00 10:25:00 11:25:00 11:55:00
1563.Marine Mazenc1392522W16Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:42:00 12:48:00
1564.Marine Sillien8230100W21EAnimation Sillery OrientationFRA 13:27:00 10:11:00 11:03:00 11:42:00 12:43:00
1565.Mario Bordonado Romano8004773M45CD Fundi-oESP 11:45:00 12:41:00 13:49:00 10:37:00
1566.Marion Andrieux1000998OPEN BECHO73 CHAMBERYFRA 11:46:21
1567.Marion Durand8130679W45Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:03:00 12:17:00 12:49:00 13:31:00 10:27:00
1568.Marion Govin7513810W55ORIENT'ALPFRA 10:55:00 11:47:00 10:45:00 13:43:00 12:23:00
1569.Marion Pourre8002177W21BBalise 25FRA 10:24:00 11:28:00 11:56:00 13:08:00 13:52:00
1570.Marion Riollet8010325W21EASUL Sports NatureFRA
1571.Marion Valette9000970W21A LONGORIENT'ALPFRA 12:06:00 12:33:00 13:09:00 13:23:00 10:17:00
1572.Marion Venon8210555W45ADOCFRA 11:01:00 11:51:00 12:39:00 13:59:00 10:07:00
1573.Màrius Alsius Vives8119477M35Associacio Esportiva Gastant KeksESP 13:06:00 13:41:00 10:01:00 11:01:00 11:49:00
1574.Márk Gárdonyi8102150M50 ULTIMATEOrvosegyetem SCHUN 12:38:00 13:08:00 14:02:00
1575.Markéta Držková2073755W45OK Lokomotiva PardubiceCZE 10:59:00 12:27:00 13:01:00 13:49:00 10:31:00
1576.Markku Hämäläinen8268895M65RastivarsatFIN 11:56:00 12:54:00 13:30:00 10:38:00 10:52:00
1577.Markus Bieri8644515M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSUI 13:50:00 10:08:00 10:56:00 12:02:00 13:08:00
1578.Marlene Larose8381011W45ORIENT'ALPFRA 11:11:00 12:09:00 12:41:00 13:27:00 10:21:00
1579.Marlène Chifflet2004803W45Raidlink's 07FRA 10:43:00 11:25:00 11:53:00 12:51:00 13:25:00
1580.Marlène Sanchez8062821W45La boussole AudomaroiseFRA 11:13:00 11:49:00 12:35:00 13:39:00 10:11:00
1581.Marta Kutlvašrová2001908W10OOS VrchlabiCZE 11:09:00 12:05:00 12:37:00 13:25:00 10:13:00
1582.Marta Nogues Vives8291111W14Montsant OrientacióESP 13:36:00 10:24:00 10:48:00 12:12:00 13:28:00
1583.Marta Raituma2021281W18Auseklis IKLAT 13:30:00 10:14:00 11:10:00 12:06:00 13:06:00
1584.Martijn de Kok2106968OPEN B 13:36:28
1585.Martin Berland1115769M21A LONGGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 11:52:00
1586.Martin Chapsal8002413M21ESALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:40:00 11:54:00 12:38:00 13:46:00 10:16:00
1587.Martin Chattlain49093M10 SHADOWEDOLG Sankt Vith ARDOCBEL 11:49:06 12:13:18 12:18:35 13:34:47 13:43:31
1588.Martin Gygax8662199M55OLG Biberist SOSUI 12:37:00 14:01:00 10:47:00 11:27:00 12:29:00
1589.Martin Hässler8455378M45Sundsvalls OKSWE 12:23:00 11:11:00 12:59:00 10:45:00 11:39:00
1590.Martin Jevševar2077853M20OK BrežiceSLO 10:50:00 11:08:00 12:02:00 11:44:00 12:50:00
1591.Martin Johansson451080OPEN BGöteborg-Majorna OKSWE 11:13:28 10:59:59 10:00:00
1592.Martin Kabat8667514M20TSM PrahaCZE 10:38:00 11:32:00
1593.Martin Lemenager9010781M40OPA MONTIGNYFRA 11:10:00 11:42:00 12:46:00
1594.Martin Mathis8506869M21EO'Team BesançonFRA 12:16:00 12:48:00 13:24:00 10:20:00 11:14:00
1595.Martin Melisik8511348M21ETSM PrahaCZE 10:44:00 11:30:00
1596.Martin MoreyLoisir 5 10:19:06
1597.Martin Mottet8190586M35Club Rennais de COFRA 12:36:00 13:37:00 10:17:00 11:05:00 12:01:00
1598.Martin Sacher8000015M65ULU`S REISEWELTSUI 12:42:00 13:32:00 10:10:00 10:52:00 11:46:00
1599.Martin Schaffner8210544M55swissotours.chSUI 12:43:00 13:55:00 10:27:00 11:39:00 11:51:00
1600.Martin Škorpil8670484M65 ULTIMATEJiskra Holice.czCZE 10:33:00 11:21:00 12:09:00 13:12:02 10:33:00
1601.Martin Sogno8026633M21EACA Aix ProvenceFRA 13:28:00 13:18:00 10:18:00 11:20:00 11:54:00
1602.Martin Stangegaard Bjerg.8181165M55COMAESP 13:57:00 10:03:00 11:13:00 12:09:00 13:07:00
1603.Martin Wenk8200166M55ThurgorientaSUI 12:17:00 12:27:00 13:31:00 10:55:00 11:33:00
1604.Martín Morales8140373M50Asociación Deportiva LimiactivaESP 10:27:00 11:09:00 11:43:00 12:35:00 13:43:00
1605.Martina Perani8060602OPEN BOLC WinterthurSUI 12:43:46 12:34:29 12:54:22 13:44:04 13:40:15
1606.Martina Rowe8217706W50GENIRL 10:21:00 12:33:00 13:19:00 13:01:00 11:17:00
1607.Martine Villedieu1420163W70Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:14:00 11:50:00 13:11:00 13:56:00
1608.Martine Wibart8240957W60A C BeauchampFRA 10:40:00 11:24:00 12:32:00 12:51:00 13:30:00
1609.Martinez Francois8160260M60BROSFRA 13:58:00 10:24:00 11:12:00 12:24:00 12:54:00
1610.Mārtiņš Čablis8030070M14Auseklis IKLAT 13:46:00 10:30:00 11:22:00 12:30:00 13:06:00
1611.Mārtiņš Gills8039999M50Auseklis IKLAT 13:33:00 10:53:00 12:31:00
1612.Mārtiņš Pužulis8050088M14Auseklis IKLAT 13:54:00 10:54:00 11:06:00 11:58:00 13:22:00
1613.Mary O'connell8516171W60Irish ROversIRL 13:44:00 10:28:00 11:40:00 12:21:00 10:39:00
1614.Maryse Clement58409M10 SHADOWED 12:03:03 12:05:50 12:15:01 10:32:11 10:23:45
1615.Massimo Brida8060607OPEN AOLC WinterthurSUI 10:29:08 11:13:23 10:39:23 10:41:00 11:33:32
1616.Matas Šalna8658395M12Fortuna OSKLTU 10:15:00 10:59:00 11:39:00 13:11:00 13:31:00
1617.Mateo Urvoy8010022M21A LONGLa boussole AudomaroiseFRA 11:40:00 12:28:00 12:28:00 13:52:00 10:28:00
1618.Matéo Chevalier8059010M20BrivelimousincoFRA 10:38:00 11:44:00 11:44:00 12:50:00 14:02:00
1619.Matéo Eikenaar1680477BEGINNERSco colmarFRA 10:09:13 11:03:35
1620.Matéo Robin8131203M21A LONGO'BugeyFRA 12:46:00 10:10:00 12:04:00
1621.Mathias Lataste8080504M21Eco colmarFRA 10:36:04 11:08:00 11:44:00 12:54:00 13:32:00
1622.Mathias Lataste8080504FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:36:04 10:45:05
1623.Mathieu Chalopin8311197M40LUBOFRA 11:30:00 11:42:00 13:06:00 13:30:00 10:58:00
1624.Mathieu Gouineau8003971M35Charente Maritime OrientationFRA 12:24:00 12:33:00 13:21:00 10:09:00 11:17:00
1625.Mathieu Herault8081108M16Figeac Nature OrientationFRA 12:05:00 12:43:00 13:34:00 10:13:00 11:10:00
1626.Mathieu Kern-gillard8029208M35ASUL Sports NatureFRA 11:12:00 11:41:00 12:53:00 11:57:00 10:29:00
1627.Mathieu Martinez8014794M35Raid Orientation ParisFRA 10:36:00 10:57:00 11:57:00 13:09:00 13:45:00
1628.Mathieu Vrinat8181870M40ASUL Sports NatureFRA 11:26:00 12:02:00 13:14:00 12:02:00 10:06:00
1629.Mathilde Balestrat2049680W40BrivelimousincoFRA 10:04:00 11:24:00 12:32:00 13:20:00 13:36:00
1630.Mathilde Bernard1112517W12O'Team BesançonFRA 12:10:00 13:28:00 14:04:00 10:17:00 10:53:00
1631.Mathilde Cornu8501808W45Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:15:00 11:03:00 11:57:00 12:47:00 12:07:00
1632.Mathilde Dousset8009918W21EBROSFRA 13:31:00 10:15:00 11:07:00 12:15:00 12:59:00
1633.Mathilde Lehault8140602W21A SHORTVikazimFRA 10:59:00 12:07:00 12:37:00 13:21:00 10:19:00
1634.Mathilde Libois532517BEGINNERSH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:17:07 12:28:01 12:57:21 10:32:29 11:21:44
1635.Mathilde Montilla1080878OPEN CClub orientation Loisirs EtrechyFRA 12:59:00 13:43:11 10:00:00 11:21:00 12:31:04
1636.Mathis Pruvost8102200M21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:04:00 12:44:00 13:42:00 10:30:00 11:32:00
1637.Mathis Sellier8210100M21 ULTIMATECO AmberieuFRA 14:01:00 10:49:00 11:37:00 11:42:00 12:42:00
1638.Mathys Gaude1420403M12Boussole en ForezFRA 10:39:00 11:39:00 12:03:00 13:07:00 14:03:00
1639.Mathys Petitjean8170277M14Quimper orientationFRA 10:14:00 10:34:00 10:14:00 10:10:00 10:58:00
1640.Matias Mieth8077688M60USV JenaGER 10:42:00 11:02:00 12:08:00 12:40:00 13:52:00
1641.Matija KmetijaBEGINNERS 13:14:49
1642.Matilde De Lorena B.F.P.1777704W16SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:51:00 13:06:00 10:24:00 10:56:00 11:06:00
1643.Matous Junek8670826M16TSM PrahaCZE 10:52:00 11:46:00
1644.Mats Talloen4957M10 SHADOWEDDreamteam BelgiumBEL 10:34:30 10:30:29 11:30:41 11:48:11 11:05:03
1645.Mats Van Der Kleij8017217M10 SHADOWEDDreamteam BelgiumBEL 11:40:29 12:34:55 12:32:12 12:46:05 12:34:02
1646.Matteo Crivelli8081201M16SCOM MendrisioSUI 10:01:00 13:16:00 13:52:00 10:31:00 11:34:00
1647.Matteo Lepeu2039293OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:01:54 11:18:16 11:28:57 11:08:00 10:59:01
1648.Matthew Inman8270809M16Forth Valley OrienteersGBR 10:13:00 11:04:00 12:04:00 12:43:00 13:31:00
1649.Matthew Owen8230712M12Forth Valley OrienteersGBR 10:59:00 11:35:00 12:19:00
1650.Matthias Wirtz1181209M14ORIENT'ALPFRA 11:01:49 11:32:00 14:06:00 14:08:00 12:30:00
1651.Matthieu Delenne8099165M55ACA Aix ProvenceFRA 14:03:00 12:41:00 10:55:00 11:11:00 12:07:00
1652.Matthieu Drogoul8200345M45Club d'Orientation Tout EspoirFRA 11:23:00 12:33:00 12:37:00 13:59:00 10:13:00
1653.Matthieu Puech600160M21 ULTIMATEACA Aix ProvenceFRA 13:49:00 12:37:00 10:01:00 11:06:00 12:12:00
1654.Matthieu RobertLoisir 1 10:52:47
1655.Matthieu Thouret1030874M14ORIENTEXPRESS 42FRA 10:02:00 11:42:00 12:46:00 12:38:00 11:34:00
1656.Mattias Rokkjær8008534M16Silkeborg OKDEN 13:21:00 13:34:00 10:16:00 11:01:00 12:46:00
1657.Maud Dufrene2225060W21A LONGGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 10:53:00 12:05:00
1658.Maud Lavigne8405236W10 SHADOWEDLUBERON ORIENTATIONFRA 10:07:10 11:21:34 13:18:50 11:18:52 10:00:00
1659.Maud Muller1055156W21A LONGGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 11:23:00 11:47:00
1660.Maud PetitjeanLoisir 3 10:00:00
1661.Maurice Provost8269357M65OPA MONTIGNYFRA
1662.Max Amsler8644467M75OLG ZürichSUI 11:22:00 12:18:00 12:58:00 13:26:00 10:06:00
1663.Maxime Bouquillon8062811M21A LONGLa boussole AudomaroiseFRA 10:52:00 11:46:00 12:40:00 13:34:00 10:10:00
1664.Maxime Chabance8009921M21ENature Orientation Saint EtienneFRA 11:37:00 12:32:00 12:56:00 13:36:00 10:04:00
1665.Maxime Debarge8300627M10Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:33:00 11:37:00 11:53:00 12:41:00 10:09:00
1666.Maxime Divay8140601M21A LONGVikazimFRA 11:04:00 12:10:00 13:10:00 13:28:00 10:22:00
1667.Maxime Gauduin1590711M35Tous Azimuts DouaiFRA 13:00:00 13:53:00 10:05:00 10:57:00 12:09:00
1668.Maxime Gouriou1590157M10 SHADOWEDVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:05:43 10:03:11 10:51:20 11:36:38 13:11:40
1669.Maxime Léonardon8181013M12ORIENT'ALPFRA 11:07:00 11:59:00 12:43:00 13:35:00 10:03:00
1670.Maxime Rauturier8277807FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:08:03 10:06:03
1671.Maxime Rauturier8277807M21EGuyancourt Orientation 78FRA
1672.May Bente Brurberg7120863W60Ås-NMBU OrienteringNOR 13:36:00 10:40:00 11:28:00 12:06:00 12:45:00
1673.Mazan Céline8550909W50Azimut Orientation CastresFRA 11:23:00 12:17:00 13:09:00 13:55:00 10:11:00
1674.Mazan Christophe8550908M45Azimut Orientation CastresFRA 11:05:00 11:49:00 12:49:00 13:37:00 10:23:00
1675.Mazan Clémence8102122W14Azimut Orientation CastresFRA 11:40:00 12:04:00 12:40:00 13:40:00 10:12:00
1676.Melanie DharrevilleLoisir 2 12:17:47 10:00:00 10:00:00
1677.Melanie Dharreville8008859W35Tous Azimuts DouaiFRA
1678.Melanie PolymerosLoisir 3 13:45:40
1679.Mélanie Dalibard8260203W21 ULTIMATEco colmarFRA 10:17:00 10:59:00 11:59:00 12:41:00 10:11:00
1680.Melānija Rožukalna8000501W14Auseklis IKLAT 14:08:00 10:48:00 11:12:00 11:44:00 13:36:00
1681.Melissa Assfalg64797OPEN CCare-Vevey OrientationSUI 10:00:00 11:16:04 10:00:00 10:00:00 11:22:03
1682.Melissa Trochut8002415W18Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 12:02:00 12:54:00 10:14:00 11:50:00 11:38:00
1683.Melle Chifflet8099002W21ERaidlink's 07FRA 10:19:00 10:51:00 11:59:00 12:59:00 13:27:00
1684.Mélusine Chandezon1210574W12ADOCFRA 11:16:00 12:28:00 13:16:00 13:37:00 10:21:00
1685.Meret Lemmel1251112W12ORIENT'ALPFRA 11:22:00 12:22:00 12:34:00 13:21:00 10:13:00
1686.Meritxell Badia Comas8171277W45C.E.FARRA-OESP 11:51:00 12:43:00 13:29:00 10:21:00 10:53:00
1687.Meritxell Freixas Nogué8663296OPEN BClub Orientació BerguedàESP 12:24:11 10:50:37 12:50:30 10:36:52 12:17:03
1688.Meritxell Vives Torrents2006177W40Montsant OrientacióESP 13:32:00 10:24:00 11:48:00 11:48:00 12:48:00
1689.Mette Filskov8658641W50 ULTIMATEHerlufsholmDEN 11:51:00 12:27:00 13:39:00 10:03:00 11:39:00
1690.Mewon LesponneLoisir 5 10:00:00 13:26:15 10:00:00
1691.Michael Frenzel8003213M70ESV Lok Berlin-SchöneweideGER 13:18:00 14:02:00 10:42:00 11:22:00 12:10:00
1692.Michael Steinauer8653006M50swissotours.chSUI 12:43:00 13:25:00 10:05:00 11:11:00 12:05:00
1693.Michael Thierolf8090601M60TSG Bad KönigGER 11:50:00 12:42:00 13:54:00 10:36:00 11:24:00
1694.Michaela Kotecká8008402W45KOS Tesla BrnoCZE 12:47:00 12:57:00 11:55:00 10:11:00
1695.Michaela Simunkova8085108W16TSM PrahaCZE 10:22:00 11:44:00
1696.Michaela Wohanková8047165W14OOS VrchlabiCZE 11:04:00 12:24:00 12:56:00 13:52:00 10:32:00
1697.Michal Paulicek8670456M40SOB OlomoucCZE 12:58:00 13:26:00 10:26:00 10:58:00 11:46:00
1698.Michel Bastin8518924M45OLG Sankt Vith ARDOCBEL 12:51:00 13:39:00 10:13:00 10:53:00 11:57:00
1699.Michel Duruz61210Loisir 1 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00
1700.Michel Marty8221061M60Figeac Nature OrientationFRA 12:12:00 13:00:00 13:38:00 10:06:00 11:30:00
1701.Michel Masson1210510M70ADOCFRA 11:10:00 11:50:00 12:54:00 13:31:00 10:07:00
1702.Michel Regamey7201316OPEN CCare-Vevey OrientationSUI 10:00:00 10:00:00 12:30:12 10:00:00 10:00:00
1703.Michel Tilkin7208656M65C.O.LiègeBEL 12:14:00 12:48:00 13:40:00 10:06:00 11:26:00
1704.Michel Vincent8040755M65CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFRA 13:30:00 10:02:00 11:02:00 11:58:00 12:50:00
1705.Michel Vuillemin8002103M60Balise 25FRA 10:14:00 11:00:00 11:50:00 12:42:00 13:54:00
1706.Michèle Denis1020554W50Hermathenae Orientation SPABEL 13:03:00 13:55:00 10:01:00 10:53:00 12:03:00
1707.Michelle Roncorni8040775Loisir 3 10:25:48
1708.Michelle RoncoroniBEGINNERSSCOM MendrisioSUI 13:09:54 13:47:22 10:00:00 10:00:00
1709.Miguel Sáez Plaza8657339M55Club Veleta OrientaciónESP 13:41:00 10:27:00 11:01:00 12:11:00 12:43:00
1710.Mika Ruuhiala504956M60FIN-HiisirastiFIN 10:30:00 10:52:00 12:06:00 12:52:00 13:24:00
1711.Mikael Saranen8502159M18Helsingin SuunnistajatFIN 10:24:00 11:00:00 12:04:00 12:44:00 09:45:08
1712.Mikael Sundqvist8630896M60Tullinge SKSWE 12:10:00 10:44:00 13:46:00 10:40:00 11:12:00
1713.Mikko Salonen8509395M50Helsingin SuunnistajatFIN 10:13:00 11:13:00 11:49:00 12:55:00 13:37:00
1714.Mila Hubmann1130483W10 SHADOWEDOLC BremgartenSUI 14:09:03 10:46:02 13:04:12 13:24:19 13:51:32
1715.Mila Ščerbavičiūtė1394119W10 SHADOWEDFortuna OSKLTU 11:09:17 10:26:34 11:49:27 11:26:22 11:25:06
1716.Milan Malacka8080811M21ETSM PrahaCZE 10:00:00 11:02:00
1717.Mireia Martínez Tomé8638370W55Club Orientació CatalunyaESP 14:01:00 11:07:00 12:07:00 12:45:00 10:41:00
1718.Mireille Barnier8231051W70Marseille Course OrientationFRA 12:53:00 14:05:00 10:02:00 11:05:00 12:08:00
1719.Mireille Fauvel1234886W12Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:34:00 11:52:00 12:52:00 13:29:00 10:25:00
1720.Miriam Sendra Ros8523367W50Club Orientació CatalunyaESP 13:51:00 10:59:00 11:53:00 12:47:00 10:27:00
1721.Mirjam Niederhauser8303525W21A SHORTOLG ThunSUI 11:51:00 12:37:00 13:43:00 10:13:00 10:59:00
1722.Miro Wagner8641465M14OLG ThunSUI 12:22:00 13:18:00 13:38:00 10:14:00 11:46:00
1723.Mo Cloonan2136453W45Curragh Naas Orienteering ClubIRL 12:13:00 13:35:00 11:27:00
1724.Moire O'sullivan8170276W45Lagan Valley OrienteersIRL 10:21:00 11:23:00 12:15:00 12:57:00 12:11:00
1725.Monica Aguilera8050174W50Club Orientació CatalunyaESP 13:55:00 11:29:00 11:59:00 12:53:00 10:37:00
1726.Monica Streich232588W60SCOM MendrisioSUI 10:20:00 12:48:00 13:24:00 10:36:00 11:15:00
1727.Monica Valiñas Picallo7790823W40Club Orientació BerguedàESP 14:08:00 13:52:00 13:48:00 13:52:00 13:56:00
1728.Monika Bonafini8101053W70SLOW BernSUI 10:29:00 11:32:00 11:50:00 12:35:00 13:29:00
1729.Monika Krejcikova8260628W50 ULTIMATEWallachian Independent TeamCZE 13:39:00 10:39:00 11:15:00 12:03:00 12:51:00
1730.Monique Deffense8654992W75Pégase COBEL 13:41:00 10:05:00 11:08:00 12:02:00 12:56:00
1731.Monique Druilhe8250071W65Union Sportive de St Egreve COFRA 12:08:00 12:40:00 13:44:00 10:24:00 11:20:00
1732.Monique Dubroca1000075W75SAGC CestasFRA 12:11:00 12:29:00 13:59:00 10:41:00 11:17:00
1733.Montse Buscart Piñot8070571W50Xinoxano OrientacióESP 13:47:00 10:15:00 11:29:00 12:15:00 13:01:00
1734.Montse Olmos Creus2006198OPEN CUES SabadellESP 10:04:54 10:00:20 10:07:05 10:00:25 10:04:00
1735.Morand Sabine8140381W40ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:52:00 10:08:00 11:08:00 12:28:00 13:12:00
1736.Morgane Bertholom8487428W45Quimper orientationFRA
1737.Morgane Richard1090572W167205PL - Le Mans Athlétisme 72FRA 12:00:00 12:39:00 13:48:00 10:20:00 11:26:00
1738.Morgann Millour8028016W50ESPADFRA 11:45:00 11:49:00 13:17:00 13:23:00 10:17:00
1739.Muriel Le Cam8258970W50Club Rennais de COFRA 13:11:00 13:51:00 10:07:00 11:05:00 12:25:00
1740.Muriel Marí1393245W14UES SabadellESP 11:28:00 12:12:00 10:20:00 13:24:00 10:52:00
1741.Mylana Plakhotnik9200192W10 SHADOWEDASUL Sports NatureFRA 11:45:17 11:54:11 12:00:03 12:05:59 10:08:11
1742.Myrtille Roche2148700W10Balise 63FRA 13:25:00 10:45:00 11:49:00 12:13:00 13:25:00
1743.Nadejda Vasiloi8523344W45OPA MONTIGNYFRA 11:25:00 11:21:00 12:03:00 12:31:00 13:35:00
1744.Nadine Blass34044W65Sports Orientation LunévilleFRA 12:56:00 13:28:00 10:20:00 11:28:00 12:28:00
1745.Nadine Ruat8048500OPEN CCO AmberieuFRA 11:32:58
1746.Nadja Zahnd7202682OPEN COLG ThunSUI 12:04:33 12:47:41 13:39:53 10:15:06 11:34:21
1747.Nahia Calmettes8046100W18Figeac Nature OrientationFRA
1748.Nans Perrin8030209M40Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:58:00 13:06:00 10:02:00 11:22:00 11:30:00
1749.Naoki Auneau8106806M14Course d'Orientation Buhl et FlorivalFRA 13:50:00 10:50:00 11:54:00 11:54:00 12:42:00
1750.Naomy Thiot1000909Loisir 4 12:08:44 13:23:51
1751.Natali Kuner8654921W50TITAN OKGER 12:29:00 13:27:00 10:03:00 11:11:00 11:59:00
1752.Nathael Trochut8211032M16Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:41:00 12:40:00 10:58:00 11:19:00 11:31:00
1753.Nathalie Berthier Emptaz8097171W50GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 10:05:00 11:15:00 12:01:00 12:37:00 13:43:00
1754.Nathalie Bouche2042740W60Animation Sillery OrientationFRA 12:40:00 14:00:00 10:16:00 11:09:00 12:09:00
1755.Nathalie Bristot8033086W50SAGC CestasFRA 11:51:00 12:41:00 13:51:00 10:29:00 11:33:00
1756.Nathalie Dechavanne8035347W45ASUL Sports NatureFRA 11:23:00 11:47:00 13:09:00 11:53:00 10:23:00
1757.Nathalie Diez8151202W16Club Auch Raids et OrientationFRA 11:27:00 11:36:00 13:21:00 13:32:00 10:12:00
1758.Nathalie Grandjean1348809W55Terres d'OFRA 11:09:00 12:09:00 13:03:00 13:25:00 10:11:00
1759.Nathalie Guenin8002355W50Animation Sillery OrientationFRA 13:09:00 13:57:00 10:15:00 11:23:00 11:57:00
1760.Nathalie Tanno1161970W50ACA Aix ProvenceFRA 13:59:00 13:01:00 10:29:00 10:57:00 12:09:00
1761.Nathalie Waldner8050370W50OLG PfäffikonSUI 13:43:00 10:27:00 11:25:00 12:13:00 12:31:00
1762.Nathan Eikenaar1680476BEGINNERSco colmarFRA 10:08:14 11:04:58
1763.Nathan Gil Silveira1940446M10Association Sportive de l'IGNFRA 12:49:00 13:29:00 10:09:00 11:05:00 11:53:00
1764.Nathan Jansen8310934M14Dreamteam BelgiumBEL 10:22:00 11:22:00 11:02:00 12:34:00 10:02:00
1765.Nathan Marchand8002106FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:18:03 10:21:03
1766.Nathan Marchand8002106M21EClub Orientation Boucles de la SeineFRA 10:54:00 12:44:00 13:24:00
1767.Nathan Motheron8620806M18La boussole AudomaroiseFRA 10:56:00 12:12:00 13:24:00 13:44:00 10:16:00
1768.Nathan Philibert8282826M18MUC OrientationFRA 14:04:00 10:16:00 11:04:00 12:20:00 12:52:00
1769.Nelli Niinimäki8658335W18SK PohjantähtiFIN 10:14:00 11:02:00 11:50:00 12:58:00 13:42:00
1770.Nelli Rehn9610876W21A SHORTSK UusiFIN 10:39:00 11:23:00 11:47:00 13:13:00 13:47:00
1771.Netsi Wodajo9102645W40TROL BelgiumBEL 14:00:00 10:36:00 11:56:00 12:08:00 12:40:00
1772.Neza SlugaOPEN B 13:53:03 13:50:42
1773.Niamh Browne8217911W16GENIRL 10:09:00 12:09:00 12:39:00 12:42:00 11:54:00
1774.Niamh Callery8669953W21A SHORTSouth East Viking OrienteersIRL 11:03:00 11:51:00 12:43:00 13:37:00 10:01:00
1775.Nick Evans8463890M60West Cumberland Orienteering ClubGBR 14:02:00 10:34:00 11:24:00 12:14:00 12:56:00
1776.Nico Laško1000989M21 ULTIMATEBelgian Big Fat GuysBEL 13:25:00 10:37:00 11:49:00 12:00:00 12:54:00
1777.Nicolas Boissier8101867M55ACA Aix ProvenceFRA 13:29:00 12:45:00 10:23:00 11:41:00 12:01:00
1778.Nicolas CastellsOPEN BCO LiègeBEL 11:30:00
1779.Nicolas Dalibard8290674M50 ULTIMATEco colmarFRA 10:32:00 10:56:00 12:14:00 12:44:00 10:02:00
1780.Nicolas Lemagner40238M50balise orientation albigeoiseFRA 10:09:00 11:05:00 11:53:00 13:03:00 13:33:00
1781.Nicolas Poulain8517576M45Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:53:00 11:07:00 12:13:00 12:55:00 13:55:00
1782.Nicolas Richard8030081M45Boussole en ForezFRA 10:27:00 11:31:00 11:59:00 13:07:00 13:43:00
1783.Nicolas Sillien8010105M45Animation Sillery OrientationFRA 13:43:00 10:05:00 10:59:00 12:13:00 12:37:00
1784.Nicolas Subsol8232006M18Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:44:00 14:08:00 10:04:00 11:28:00 12:24:00
1785.Nicolas Van Der Meulen1001945M21EASUL Sports NatureFRA 11:07:00 11:44:00 12:40:00 12:16:00 10:14:00
1786.Nicole Bastien-fath2114315BEGINNERSSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:13:15 10:27:05 10:56:38 10:00:00 11:48:00
1787.Nicole Blasco1396346W753399FRA 12:29:00 13:50:00 10:50:00 11:44:00 12:11:00
1788.Nicole Expert1000966W55O'BugeyFRA 14:02:00 12:11:00 13:05:00 13:55:00 09:45:04
1789.Nicole Kopp8190490W21A SHORTOLC Omström SenseSUI 13:45:00 13:17:00
1790.Nicole Steinlin8070377W45ULU`S REISEWELTSUI 12:37:00 13:33:00 10:17:00 11:07:00 12:05:00
1791.Niels Roguet-erizé1213140M21A LONGO'JuraFRA 13:34:00 10:10:00 11:10:00 11:58:00 12:34:00
1792.Niels Tonneau1115041Loisir 4 13:27:13 11:54:30 10:00:00 11:41:02 12:46:36
1793.Niklaus Rey8021091M21 ULTIMATEOK SquirrelSUI 13:13:00 10:13:00 11:13:00 11:48:00 12:36:00
1794.Nikola Thynova8656672W21A LONGOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:21:00 11:57:00 13:00:00 13:29:00 10:35:00
1795.Nil Foucault RaflosBEGINNERS 13:00:03 10:00:00
1796.Nil Foucault Ràfols881212BEGINNERS 14:07:36
1797.Nil Rosich Sanchez2216294M10 SHADOWEDMontsant OrientacióESP 12:21:44 10:49:36 11:27:59 12:19:02 12:05:08
1798.Nils Strid8250676M16Poitiers Course d'OrientationFRA 10:29:00 11:25:00 11:43:00 12:49:00 13:37:00
1799.Nils TonneauLoisir 5 11:53:36 12:22:13 12:19:28 12:47:19
1800.Nina Williams8235713W50Wight OrienteersGBR 10:27:00 10:23:00 10:13:00 10:01:00 10:47:00
1801.Ninthe Wolles8004991W12Dreamteam BelgiumBEL 10:22:00 10:58:00 11:16:00 11:57:00 10:01:00
1802.Noa Corbet2108992OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:04:13 11:09:23 11:25:09 11:01:00 10:00:00
1803.Noa Ordóñez Alba344066BEGINNERSMontsant OrientacióESP 12:02:08
1804.Noah Brandstrup Fegar1013317M12Kolding Orienterings KlubDEN 10:51:00 11:03:00 11:51:00 12:43:00 13:51:00
1805.Noah Gehin40581M10 SHADOWEDLUBOFRA 10:16:04 10:27:15 11:33:21 10:01:47 11:27:01
1806.Noé Bernard49008M12O'Team BesançonFRA 11:43:00 11:22:00 12:35:00 10:11:00 10:51:00
1807.Noé Durand8160813M12Nantes Atlantique OrientationFRA 10:43:00 10:07:00 10:03:00 10:07:00 10:19:00
1808.Noé Perret2123985M16O'BugeyFRA 13:05:00 12:13:00 10:28:00 11:52:00 12:22:00
1809.Noé Zahnd8651927M21A LONGOLG ThunSUI 11:58:00 12:58:00 13:28:00 10:40:00 11:34:00
1810.Noemie Variot1999110W40Club Orientation AmbérieuFRA 12:48:00 14:04:00 10:32:00 11:36:00 12:08:00
1811.Nolan Bialou8058013M14NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 14:02:00 10:02:00 11:50:00 12:10:00 13:18:00
1812.Nolan Ogier8005502M20ORIENTEXPRESS 42FRA 10:32:00 11:56:00 13:02:00 12:20:00 11:08:00
1813.Noldi Schneider1003366M55ZèlgSUI 10:19:00 11:17:00 11:43:00 12:31:00 13:41:00
1814.Nolwenn Naudinot8058012W40NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:24:00 10:32:00 11:12:00 11:52:00 13:20:00
1815.Noor Talloen7525W10Dreamteam BelgiumBEL 10:21:00 11:09:00 11:17:00 11:57:00 13:17:00
1816.Nora Lichti Aschwanden8271959W60ULU`S REISEWELTSUI 12:48:00 14:08:00 10:20:00 11:33:00 11:54:00
1817.Norah Clabaux8620803W18La boussole AudomaroiseFRA 10:54:00 11:38:00 12:30:00 13:38:00 10:30:00
1818.Nuno Pedro8269034M45Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:23:00 10:15:00 11:17:00 11:55:00 12:31:00
1819.Nuria Calvo Segovia8202022W45Frontela-OESP 10:01:00 10:03:00 10:01:00 10:01:00 10:01:00
1820.Océane Henry240309W16Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:54:00 12:36:00 13:33:00 10:14:00 11:14:00
1821.Océane Pflieger502400W21A SHORTGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 11:39:00 11:43:00
1822.Odessia Ojapalo9101057W10LynxFIN 10:05:00 11:17:00 12:05:00
1823.Odile Bayle2042746W60ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:00:00 13:24:00 10:40:00 11:30:00 11:45:00
1824.Odile Herve-jousse9191091OPEN BClub orientation Loisirs EtrechyFRA 11:07:02 10:00:27 10:28:01 10:26:07 10:11:34
1825.Odile Hoyois8632154W60Care-Vevey OrientationSUI 11:32:00 12:20:00 13:04:00 13:39:00 10:30:00
1826.Odile Perrin9960128W50NOSE PerrinFRA 10:19:00 11:01:00 12:21:00 12:57:00 13:47:00
1827.Odile Poulain1396350W60CapOnord, Sports d'OrientationFRA 13:12:00 14:04:00 10:12:00 10:57:00 12:06:00
1828.Odin Linga8500768M21BIL GularNOR 14:06:00 10:27:00 11:27:00 12:10:00 13:04:00
1829.Ofer Yodfat2071017M65Modiin O clubISR
1830.Ole Wittiber8042108M20Skiclub BonnGER 11:44:00 13:14:00 13:44:00 10:08:00 10:32:00
1831.Oliver Baumgartner8150412M12SCOM MendrisioSUI 10:35:00 12:35:00 13:27:00 10:19:00 10:55:00
1832.Oliver Hellstedt8659173M18LynxFIN 10:16:00 11:28:00 11:56:00
1833.Oliver Ludwig8653207M14OLG StäfaSUI 11:50:00 13:10:00 13:50:00 10:30:00 11:50:00
1834.Olivia Ojapalo9101051W12LynxFIN 10:10:00 11:10:00 11:52:00
1835.Olivier Basset35325M60ASUL Sports NatureFRA 11:32:00 12:26:00 13:10:00 12:16:00 10:46:00
1836.Olivier Benevello886224M70Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:02:00 10:58:00 11:42:00 12:40:00 13:43:00
1837.Olivier Berrien8002035M55Marseille Course OrientationFRA 12:39:00 13:53:00 10:17:00 11:43:00 12:21:00
1838.Olivier Bregnac8074047M45Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:39:00 13:21:00 10:23:00 11:03:00 12:03:00
1839.Olivier Champigny8002043M20ACA Aix ProvenceFRA 13:26:00 13:02:00 10:20:00 11:38:00 12:08:00
1840.Olivier Chattlain8099071M50OLG Sankt Vith ARDOCBEL 12:57:00 13:43:00 10:11:00 11:25:00 11:49:00
1841.Olivier Estela8366101M50ACA Aix ProvenceFRA 13:37:00 12:41:00 10:41:00 11:29:00 11:41:00
1842.Olivier Garros1955311M65ASCOPAFRA 12:08:00 12:40:00 13:24:00 10:36:00 11:06:00
1843.Olivier Guenin8002356M60Animation Sillery OrientationFRA 12:40:00 14:06:00 10:02:00 11:18:00 11:44:00
1844.Olivier Guignard7001915M45Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:49:00 13:43:00 10:29:00 11:17:00 12:09:00
1845.Olivier Mari8061572M50Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:05:00 10:55:00 11:51:00 12:51:00 13:23:00
1846.Olivier Raoult35645M60VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:20:00 11:54:00 13:24:00 13:30:00 10:42:00
1847.Olle Bergstedt8090212M21ELinköpings OrienteringsklubbSWE 11:46:00 12:36:00
1848.Olli Malinen8670406M21A LONGSK UusiFIN 10:40:00 10:52:00 12:16:00 12:34:00 13:52:00
1849.Ollipekka Heikkilä8657412M21EHelsingin SuunnistajatFIN 10:16:00 10:52:00 11:48:00 12:50:00 13:40:00
1850.Olwen Le Calvé1603057W10 SHADOWEDIndividuel 2999FRA 10:01:16 12:37:32 10:28:55 10:41:23 11:03:02
1851.Ombeline SaboulLoisir 4 10:55:36 10:38:44
1852.Ona Rafols Perramon8121288W21EClub Orientació CatalunyaESP 12:51:00 10:03:00
1853.Ona Rios Bolaño1302765M10 SHADOWEDMontsant OrientacióESP 12:21:43 10:34:38 11:28:02 12:19:03 12:05:11
1854.Ondrej Hajek53269M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:35:00 12:35:00 12:05:00 11:11:00 11:41:00
1855.Ondrej Mestan8201207M21ETSM PrahaCZE 10:48:00 11:06:00
1856.Ondrej Pipek8651710M21EOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:58:00 12:14:00 12:54:00 13:24:00 10:28:00
1857.Ondrej Ptacek8207120M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:47:00 13:17:00 11:47:00 10:59:00 11:11:00
1858.Ondrej Simerka8648593M16TSM PrahaCZE 10:16:00 11:13:00
1859.Ondřej Kotecký8009929M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 13:05:00 12:59:00 12:23:00 10:11:00 11:29:00
1860.Ondřej Štěpánek8208112M18KOS Tesla BrnoCZE 12:32:00 13:04:00 11:44:00 10:08:00 10:52:00
1861.Ondřej Svoboda8000235M21A SHORTOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:40:00 12:28:00 13:02:00 13:58:00 10:40:00
1862.Ophelie Voirin2106952Loisir 4 11:39:54
1863.Ophélie VoirinOPEN CTeam OutdoorFRA 10:43:53 10:23:22 11:02:42
1864.Oranne Paimpare1444993Loisir 3 10:00:00 10:00:00 11:44:37
1865.Oriol Bossa Valls40671M12Club Orientació CatalunyaESP 10:15:00 10:31:00
1866.Orla Church2170587W18Curragh Naas Orienteering ClubIRL 12:18:00 13:06:00 13:54:00 10:06:00 11:30:00
1867.Oscar Jullien2103109M12ORIENTEXPRESS 42FRA 10:55:00 11:43:00 12:39:00 11:55:00 11:07:00
1868.Oscar Rowe8217678M18GENIRL 10:48:00 12:16:00 12:44:00 13:04:00 11:40:00
1869.Oskar Hartikainen9101734M21A SHORT 10:44:00 10:50:00 11:20:00 13:12:00 13:20:00
1870.Oskar Kaaloy889134M60Sandefjord OrienteringsklubbNOR 11:58:00 10:08:00 11:40:00 10:10:00 11:14:00
1871.Oskars Gills8055000M16Auseklis IKLAT 13:53:00 10:19:00 11:28:00 12:04:00 13:10:00
1872.Ossi Rasmus Priks8636921M20MS ParmaFIN 12:32:00 12:32:00 13:50:00 10:44:00 10:26:00
1873.Otakar Kouba8076606M50 10:33:00 10:47:00 10:43:00 10:39:00 10:37:00
1874.Otti Bisang8198881M65OL ZimmerbergSUI 12:12:00 12:38:00 13:56:00 10:30:00 11:10:00
1875.Pablo Bustillo Ruiz8080922M35 ULTIMATECLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:11:00 10:17:00 10:23:00 10:29:00 10:35:00
1876.Pablo Pereira Roldan8502476M21A SHORTCOMAESP 13:40:00 10:16:00 11:10:00 12:06:00 13:04:00
1877.Päivi Aarikka-Ruuhiala504953W60FIN-HiisirastiFIN 10:44:00 11:08:00 11:52:00 12:45:00 13:21:00
1878.Päivi Lassila8201983W60RastiimiFIN 11:20:00 10:36:00 12:40:00 13:27:00 10:27:00
1879.Pascal Boucherie8099080M60Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:28:00 12:14:00 13:00:00 13:54:00 10:30:00
1880.Pascal Corpet35805M40ASUL Sports NatureFRA 10:14:00
1881.Pascal Figuiere8097166M55GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 10:39:00 11:19:00 11:47:00 13:01:00 13:27:00
1882.Pascal Martin9003567M55SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:53:00 10:05:00 11:11:00 11:57:00 12:57:00
1883.Pascal Pannier8020970M50Guyancourt Orientation 78FRA 11:45:00 12:37:00 13:25:00 10:05:00 10:59:00
1884.Pascal Sirejol8204646M21A LONGGuyancourt Orientation 78FRA 11:46:00 13:04:00 14:04:00 10:10:00 11:16:00
1885.Pascale Bocquet8246620W60Poitiers Course d'OrientationFRA 10:04:00 11:04:00 12:00:00 12:42:00 13:42:00
1886.Pascale Flamion7211781W60H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:48:00 13:00:00 14:00:00 10:27:00 11:00:00
1887.Pascale Martin8196000W60ASMBCOFRA 11:04:00 11:48:00 12:48:00 13:45:00 10:24:00
1888.Pascale Miailhe8270771W50OP AvignonFRA 14:03:00 10:33:00 11:13:00 11:55:00 12:33:00
1889.Pascale Prevost8516990W65OPA MONTIGNYFRA 10:52:00 11:36:00 11:56:00 12:56:00 13:28:00
1890.Pascalin TerrasseLoisir 4 12:14:02
1891.Pascaline Colas7112027W35ASUL Sports NatureFRA
1892.Patrice Bornard8037305M55ECHO73 CHAMBERYFRA 11:59:00 13:19:00 10:11:00 11:35:00 11:31:00
1893.Patrice Delaveau8196299M60ECHO73 CHAMBERYFRA 13:12:00 13:44:00
1894.Patricia Korzec8105175W50Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:37:00 12:35:00 12:33:00 13:33:00 10:29:00
1895.Patricia Marchal246873W60C.O.LiègeBEL 11:44:00 13:16:00 13:40:00 10:15:00 10:57:00
1896.Patrick Capbern8181258M65Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:44:00 12:32:00 13:44:00 10:22:00 10:56:00
1897.Patrick Doulco8482025M65MONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA 10:40:00 10:52:00 12:12:00 13:06:00 13:22:00
1898.Patrick Dusigne8622633M60patdusFRA 11:10:00 12:02:00 12:54:00 13:00:00 10:12:00
1899.Patrick Eudier8150116M65Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:28:00 11:16:00 12:02:00 12:46:00 13:52:00
1900.Patrick Higgins8025575M35Nelson Orienteering ClubNZL 13:12:00 13:25:00 10:13:00 11:09:00 11:53:00
1901.Patrick Julien8300616M65balise orientation albigeoiseFRA 10:42:00 11:32:00 11:50:00 12:58:00 11:34:00
1902.Patrick Korstjens7005039M55Kempische OriëntatielopersBEL 12:01:00 13:03:00 14:07:00 10:21:00 11:15:00
1903.Patrick Mayeres8010779M45Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:25:00 10:17:00 11:13:00 12:07:00 12:59:00
1904.Patrick McGrail8063833M45Silkeborg OKDEN 12:57:00 13:29:00 10:07:00 11:23:00 11:45:00
1905.Patrick Prevost1779002M70OPA MONTIGNYFRA 10:58:00 11:14:00 12:22:00 13:07:00 13:37:00
1906.Patrick Terrin8001953M65ACA Aix ProvenceFRA 13:44:00 13:06:00 10:24:00 11:12:00 12:02:00
1907.Patrick Voivenel8002117M65VikazimFRA 10:58:00 12:08:00 12:58:00 13:26:00 10:24:00
1908.Patrick Wallaert8660040M65Dreamteam BelgiumBEL 10:18:00 10:56:00 11:12:00 11:54:00 12:36:00
1909.Patrik Kuban8119519M14KOS Tesla BrnoCZE 12:58:00 13:02:00 12:06:00 10:06:00 11:14:00
1910.Patrik Sedlacek8080829M16TSM PrahaCZE 10:40:00 11:19:00
1911.Pau Curriu Giménez8210185M35Club Orientació BerguedàESP 13:48:00 10:21:00 11:13:00 11:49:00 13:01:00
1912.Pau Marí8045678M50UES SabadellESP 11:07:00 12:07:00 10:07:00 13:31:00 10:29:00
1913.Paul Alle8402080M65SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:24:00 10:22:00 11:10:00 12:08:00 12:42:00
1914.Paul Cocchio-journet8002403M18NATURE ORIENTATION RANDONNEE DETENTEFRA 12:12:00 13:40:00 13:52:00 10:16:00 12:04:00
1915.Paul Corrodi8000006M65OLG DachsenSUI 10:20:00 11:24:00 11:46:00 13:10:00 13:26:00
1916.Paul Hammond8080576M45Forth Valley OrienteersGBR 10:49:00 11:23:00 11:49:00 13:03:00 13:57:00
1917.Paul Leduc8050500M21EBrivelimousincoFRA 10:13:00 11:10:00 11:56:00 12:32:00 13:38:00
1918.Paul Logé8020731M21A SHORTTout Azimut FameckFRA 11:52:00 12:46:00 13:56:00 10:26:00 11:22:00
1919.Paul Pereira Rivero8502478M55COMAESP 13:51:00 10:15:00 11:07:00 12:15:00 12:41:00
1920.Paul Ringot8210397M21EASUL Sports NatureFRA 12:08:00 12:42:00
1921.Paulette Pogu2008707W70SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:47:00 10:29:00 11:23:00 11:50:00 12:44:00
1922.Pauline Collioud7109109W45O'BugeyFRA 12:29:00 11:05:00 12:03:00
1923.Pauline Endress8281283W40Club Rennais de COFRA 13:12:00 13:48:00 10:52:00 11:28:00 12:28:00
1924.Pauline Gaffuri1940408W12Tout Azimut FameckFRA 12:04:00 12:40:00 13:22:00 10:29:00 11:13:00
1925.Paul-louis Buyens8009959M21EQuimper orientationFRA 11:10:00 12:08:00 12:34:00 13:32:00 10:00:00
1926.Pavel Jahn8520888M65Wallachian Independent TeamCZE 13:50:00 10:12:00 10:52:00 12:02:00 12:52:00
1927.Pavel Klaska8080832M21A LONGTSM PrahaCZE 10:22:00 11:40:00
1928.Pavla Kutlvašrová8454047W16OOS VrchlabiCZE 11:15:00 12:18:00 13:06:00 13:40:00 10:24:00
1929.Pavla Simsova8656743W20TSM PrahaCZE 10:31:00 11:19:00
1930.Pedro Lagarto8268897M21EClube Lazer e Aventura e CompetiçãoPOR 10:55:00 11:50:00 12:44:00 13:22:00 10:10:00
1931.Pekka Marti8087811M65ULU`S REISEWELTSUI 12:52:00 13:40:00 10:22:00 11:10:00 12:04:00
1932.Pere Bossa Bueso8638383M55Club Orientació CatalunyaESP 13:39:00 11:23:00 12:19:00 12:51:00 10:15:00
1933.Perrine Bondivenne8169681W21A SHORTToulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 13:23:00 10:07:00 11:17:00 11:49:00 12:49:00
1934.Perrine Paravano1001011W40Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:56:00 12:32:00 13:28:00 10:16:00 10:52:00
1935.Peter Andres8001800M70OLG DachsenSUI 10:34:00 11:02:00 12:18:00 12:52:00 13:49:00
1936.Peter Berger8050502M21A SHORTDer Berger-ClanAUT 10:16:00 11:10:00 12:18:00 12:50:00 13:36:00
1937.Peter GoncziM21E 15:06:16 09:51:04 14:44:48
1938.Peter Grendelmeier8350122M50swissotours.chSUI 13:01:00 13:49:00 10:23:00 11:07:00 11:43:00
1939.Peter Jordi8642233M55OLG HondrichSUI 11:13:00 11:43:00 12:37:00 13:23:00 10:13:00
1940.Peter Kaeser8268910M65bussola okSUI 11:48:00 13:00:00 13:26:00 10:08:00 11:30:00
1941.Peter Kollenbach8449448M55Ski-Club Helsa e.V.GER 11:19:00 12:19:00 12:57:00 13:29:00 10:05:00
1942.Peter Owen440679M16Forth Valley OrienteersGBR 10:21:00 11:22:00 11:49:00
1943.Peter Wegmüller8194746M75ULU`S REISEWELTSUI 12:58:00 13:30:00 10:10:00 10:54:00 11:42:00
1944.Petitjean MaudOPEN CQuimper orientationFRA 10:19:03
1945.Petr Wohanka8087305M40OOS VrchlabiCZE 11:42:00 12:22:00 13:10:00 13:42:00 10:50:00
1946.Petra Holečková8660572W21EOK Slavia Hradec KraloveCZE 10:55:00 11:43:00 12:31:00 13:39:00 10:23:00
1947.Petra Landovska8102793W21ETSM PrahaCZE 10:39:00 12:39:00
1948.Phil Slingsby8015269M55DrongOGBR 13:01:00 13:59:00 10:51:00 11:21:00 12:19:00
1949.Philippe Benas8003914M50Jura Sports OrientationFRA 12:31:00 13:39:00 10:29:00 10:57:00 11:59:00
1950.Philippe Bourseaux35634M70Licencié IndividuelFRA 14:06:00 10:10:00 11:26:00 12:01:00 12:46:00
1951.Philippe Castier8062830M65La boussole AudomaroiseFRA 11:04:00 12:14:00 12:34:00 13:30:00 10:16:00
1952.Philippe Chambon8516543M55SAGC CestasFRA 11:49:00 13:17:00 13:35:00 10:29:00 10:57:00
1953.Philippe Covic8150104M65VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:02:00 12:04:00 12:56:00 13:34:00 10:06:00
1954.Philippe Ducret35611M50ALCO 69FRA 10:55:00
1955.Philippe Grangé9002012M65NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:26:00 10:20:00 11:16:00 11:48:00 13:00:00
1956.Philippe Hecq7211832M70H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:54:00 12:46:00 13:42:00 10:01:00 11:04:00
1957.Philippe Leloup34754OPEN B 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00
1958.Philippe Papin8009934M55Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:37:00
1959.Philippe Pogu8052058M65SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:48:00 10:26:00 11:14:00 12:00:00 12:48:00
1960.Philippe Ravenel8062608M60co colmarFRA 10:20:00 11:12:00 11:58:00 12:48:00 13:30:00
1961.Philippe RousselLoisir 3 10:54:26
1962.Philippe Taelemans8205907M60Tous Azimuts DouaiFRA 13:10:00 13:58:00 10:26:00 11:32:00 12:00:00
1963.Philomene Leterme8100622W14ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 11:52:00 13:40:00 09:57:01 11:16:00 11:12:00
1964.Pia Aravena1405888OPEN CThORBEL 12:18:45 11:36:04 12:41:18 11:39:00 10:56:01
1965.Pierre Alessandri7005501M60ACA Aix ProvenceFRA 13:48:00 12:56:00 10:22:00 11:36:00 12:10:00
1966.Pierre Bonnardin35331M65ASUL Sports NatureFRA 11:52:00 10:02:00
1967.Pierre Bordet8227404M35ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 11:05:00 13:29:00 11:25:00
1968.Pierre Collin8890305M55YCONE SENSFRA 10:31:00 10:53:00 12:15:00 12:49:00 13:29:00
1969.Pierre Elias8190567M55Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 13:19:00 13:41:00 10:01:00 10:57:00 11:59:00
1970.Pierre Grosjean229137M80ALCO 69FRA 11:56:00 10:08:00 13:26:00 10:17:00 10:53:00
1971.Pierre Illien2158021M21A LONGBalise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:10:00 12:16:00 13:04:00 13:46:00 10:34:00
1972.Pierre Lataste8041967M55co colmarFRA 10:41:00 11:09:00 12:21:00 13:11:00 13:39:00
1973.Pierre Lautrete8231277M45Ancien S-M-O-GFRA 10:43:00 10:53:00 11:45:00 12:45:00 13:37:00
1974.Pierre Mahieu8259007OPEN ATous Azimuts DouaiFRA 12:26:05 13:33:41 10:44:57 11:12:55 11:46:35
1975.Pierre Marchal8518932M65C.O.LiègeBEL 11:46:00 12:34:00 13:34:00 10:12:00 11:16:00
1976.Pierre Martinez8130397M21EBROSFRA 13:37:00 10:02:00 11:02:00 12:14:00 10:30:00
1977.Pierre Natali1396417M75balise orientation albigeoiseFRA 10:14:00 10:58:00 11:42:00 12:34:00 13:22:00
1978.Pierre Peguiron8663263M65CO Lausanne-JoratSUI 10:44:00 11:26:00 12:18:00 13:08:00 13:50:00
1979.Pierre Roch8482021M60MONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA 10:40:00 11:26:00 11:54:00 12:32:00 13:18:00
1980.Pierre Schamberger8100288M35 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 10:53:00 12:11:00 12:59:00 13:29:00 10:53:00
1981.Pierre Willems8519978M65ASUB OrientationBEL 12:44:00 13:42:00 10:14:00 11:00:00 10:42:00
1982.Pierre-andré Baumgartner8488120M75Care-Vevey OrientationSUI 11:06:00 12:06:00 12:50:00 13:42:00 10:26:00
1983.Pierre-Lou PicardOPEN A 12:02:00
1984.Pierre-louis Janand8097404M21EOrienteurs Francs ComtoisFRA 12:28:00 12:54:00 13:56:00 10:42:00 11:38:00
1985.Pierre-marie Vergé8009935M50 ULTIMATENantes Atlantique OrientationFRA 11:14:00 11:44:00 10:32:00 11:38:00 10:14:00
1986.Pierrick Merino8665553M21EANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:54:00 10:30:00 11:28:00
1987.Pilar Vidal1420073W45UES SabadellESP 11:05:00 11:53:00 10:35:00 13:41:00 10:03:00
1988.Player OneOPEN AOK JapetićCRO 12:40:56 12:53:12 10:00:27
1989.Pol Ràfols Perramon8090491M21 ULTIMATEClub Orientació BerguedàESP 10:25:00 10:24:00 10:30:00
1990.Prune Masson8152007W18Talant Sport OrientationFRA 12:42:00 13:34:00 10:10:00 11:34:00 12:26:00
1991.Quentin Andrieux8007305FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:02:03 10:03:03
1992.Quentin Andrieux8007305M21EECHO73 CHAMBERYFRA 11:58:00 13:48:00 10:48:00
1993.Quentin Auneau8076806M18Course d'Orientation Buhl et FlorivalFRA 13:56:00 10:08:00 10:56:00 11:48:00 13:20:00
1994.Quentin Berruer8421485M18OP AvignonFRA 13:48:00 10:12:00 11:08:00 12:12:00 12:44:00
1995.Quentin De Neyer8665399M21EO'Team BesançonFRA 12:31:00 13:16:00 13:50:00 10:06:00 11:10:00
1996.Quentin Guillou8001955M21A SHORTQuimper orientationFRA 11:22:00 12:10:00 13:08:00 13:16:00 10:22:00
1997.Quentin Moulet2106978FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:04:03 10:00:03
1998.Quentin Moulet8402517M21EO'Team BesançonFRA 12:42:00
1999.Quentin Picard8281209M16CO LiègeBEL 12:13:00 12:37:00 13:46:00 10:49:00 11:25:00
2000.Quentin Rauturier8080796M21EGuyancourt Orientation 78FRA
2001.Quentin Rauturier8080796FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:14:03 10:12:03
2002.Quentin Sury8506807M35Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 12:18:00 12:09:00 13:05:00 11:25:00 12:13:00
2003.Quentin Zyla1779016BEGINNERSOPA MONTIGNYFRA 10:53:16 10:51:31 11:52:51 12:29:22 13:36:07
2004.Rachel Baker8192246W20Wellington Orienteering ClubNZL 10:30:00 11:42:00 12:45:00 12:55:00 13:31:00
2005.Rachel West8017338W45Bibbulmun OrienteersAUS 11:31:00 11:57:00 12:45:00 13:25:00 10:09:00
2006.Radan Cech8663178M18KOS Tesla BrnoCZE 12:48:00 12:56:00 12:20:00 10:52:00 11:00:00
2007.Radomír Tichý8670465M21EOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:19:00 11:52:00 13:02:00 13:26:00 10:24:00
2008.Radovan Cech8044545M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 13:17:00 12:47:00 11:35:00 10:35:00 10:59:00
2009.Raffaele Crivelli8221055M65SCOM MendrisioSUI 10:02:00 13:08:00 13:36:00 10:10:00 11:02:00
2010.Rahel Reinhard2106990W21BOK SquirrelSUI 13:52:00 10:52:00 11:00:00 12:32:00 13:20:00
2011.Rahel Rüedlinger8629575W21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 12:59:00 10:47:00 13:41:00 10:17:00 12:41:00
2012.Raimondas Kondrotas8622545M60FortūnaLTU 13:56:00 10:28:00 11:34:00 12:08:00 12:42:00
2013.Rainer Eschlboeck8303040M55Naturfreunde LinzAUT 10:01:00 11:03:00 12:01:00 12:59:00 13:55:00
2014.Rainer Hirschmiller8180294M50 ULTIMATETeam Baden-WürttembergGER 13:08:00 13:38:00 10:14:00 11:14:00 12:08:00
2015.Rais Bay8100158M65RDBKAZ 12:10:00 12:42:00 13:52:00 10:02:00 11:18:00
2016.Ralf Wittiber8090267M55Skiclub BonnGER 11:39:00 12:47:00 13:39:00 10:05:00 10:41:00
2017.Ramón Blanco Gonzalo2024210OPEN AClub NordesteESP 11:39:29
2018.Ramón Garcia Catalan8196725M55ImperdibleESP 10:23:00 10:51:00 11:55:00 12:33:00 13:21:00
2019.Ranald Macdonald8230552M70Derwent Valley OrienteeringGBR
2020.Randi Nilstad246822W65TyrvingILNOR 13:24:00 10:12:00 11:20:00 12:08:00 12:32:00
2021.Raoux Pierre7188594M60Réseau de Découverte des Pyrénées AudoisesFRA 13:32:00 10:38:00 11:04:00 12:04:00 12:40:00
2022.Raphael Gonet2009394Loisir 2
2023.Raphael GonetLoisir 2
2024.Raphael Jullien2066331M21BORIENTEXPRESS 42FRA 10:06:00 12:06:00 13:09:00 11:54:00 11:16:00
2025.Raphael Le Cam8241267M55Club Rennais de COFRA 13:05:00 13:47:00 10:35:00 11:33:00 12:15:00
2026.Raphael Masliah8146999M21EANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:32:00 11:14:00 11:58:00
2027.Raphael Masliah8146999FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:12:03 10:15:03
2028.Raphael SaboulLoisir 1 11:13:19 10:38:53
2029.Rasa Ivanauskaite8300084W45AzuolasLTU 13:23:00 10:33:00 11:09:00 12:05:00 12:53:00
2030.Rasmus Koponen8508373M18LynxFIN 10:08:00 10:52:00 11:48:00
2031.Raymond Hulse2106978M60Réseau de Découverte des Pyrénées AudoisesFRA 13:46:00 10:22:00 10:58:00 11:50:00 12:46:00
2032.Rebecca Hammond8161008W16Forth Valley OrienteersGBR 10:12:00 11:00:00 12:00:00 12:34:00 13:22:00
2033.Reda Velde8641000W45RELTU 10:39:00 11:27:00 11:59:00 12:53:00 09:53:32
2034.Regina Neukom8200519W65OL ZimmerbergSUI 11:52:00 12:56:00 13:36:00 10:08:00 11:28:00
2035.Régine Mouchette2106974W70Tout Azimut FameckFRA 11:41:00 13:02:00 13:38:00 10:29:00 10:56:00
2036.Regis Basset8041997M55ASUL Sports NatureFRA 11:23:00 11:45:00 12:45:00 11:59:00 10:23:00
2037.Régis Lecoyer1020702M70VERVINS ORIENTATIONFRA 10:14:00 12:02:00 12:42:00 12:58:00 12:37:00
2038.Regula Wagner8651961W35 ULTIMATEOLG ThunSUI 12:14:00 13:02:00 13:08:00 10:08:00 11:56:00
2039.Reimund Houska8523169M35 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 11:35:00 11:41:00 12:35:00 13:47:00 12:11:00
2040.Remi Brochot8002209M18Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:20:00 11:36:00 13:08:00 13:52:00 10:24:00
2041.Remi Marsset1620830OPEN BLa boussole AudomaroiseFRA 11:12:27 11:21:27 12:24:26 13:46:25 10:21:33
2042.Renata Havrdová8113000W45Sportcentrum JicinCZE 12:33:00 13:29:00 10:03:00 11:23:00 11:59:00
2043.Renate Hirschmiller8101101W55Team Baden-WürttembergGER 12:37:00 13:41:00 10:23:00 11:23:00 11:45:00
2044.Renate Tröße8050254W70SV TU IlmenauGER 13:29:00 10:11:00 11:05:00 12:08:00 12:35:00
2045.Renate Waser7207905W75ULU`S REISEWELTSUI 13:05:00 13:05:00 10:05:00 11:35:00 12:20:00
2046.Renato Winteler8644559M45ThurgorientaSUI 11:49:00 12:47:00 13:53:00 10:21:00 11:41:00
2047.Renaud D'harréville1328809M21 ULTIMATETout Azimut FameckFRA 12:13:00 12:25:00 13:37:00 10:18:00 11:00:00
2048.Renaud Gransart7969200M60Draguignan COFRA 10:38:00 11:22:00 12:16:00 13:10:00 13:42:00
2049.Renaud Philippe8002357M50CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:25:00 10:51:00 12:11:00 12:37:00 10:35:00
2050.Renaud Van Wetter8664144M50CO LiègeBEL 11:55:00 12:53:00 13:21:00 10:23:00 11:05:00
2051.René Godefroy8515590M65OPA MONTIGNYFRA 11:08:00 11:18:00 12:10:00 12:44:00 13:44:00
2052.René Rokkjær8041974M45Silkeborg OKDEN 12:41:00 13:23:00 10:11:00 11:15:00 12:13:00
2053.Renee Reynaud8261991W65Balise 63FRA 13:52:00 10:00:00 11:08:00 11:44:00 12:40:00
2054.Res Luder8081947M75ULU`S REISEWELTSUI 12:34:00 13:46:00 10:02:00 11:26:00 12:02:00
2055.Res Räber8641402M65ULU`S REISEWELTSUI 12:34:00 13:26:00 10:06:00 11:18:00 11:54:00
2056.Reto Wagner63060M45OLG ThunSUI 11:59:00 13:13:00 13:39:00 10:13:00 11:43:00
2057.Reto Zueblin8642072M50OLG ThunSUI 12:11:00 12:57:00 13:45:00 10:21:00 11:01:00
2058.Ribo Baptiste8099091M144705 NORD, Nerac, FranceFRA 10:54:00 11:50:00 13:10:00 13:30:00 11:10:00
2059.Richard Brisepierre1001951M70O'BugeyFRA 11:18:00 11:46:00 10:34:00 10:55:00 11:58:00
2060.Richard Church2170570M55Curragh Naas Orienteering ClubIRL 11:47:00 13:49:00 11:49:00
2061.Richard Zeiner-Gundersen8191158M65Aker Brygge OrienteringsklubbNOR 10:16:00 11:14:00 12:16:00 12:38:00 10:36:00
2062.Rie McGrail8063832W40Silkeborg OKDEN 13:04:00 14:00:00 10:40:00 10:52:00 11:48:00
2063.Riitta Niinimäki8658334W45SK PohjantähtiFIN 10:31:00 10:55:00 12:21:00 12:43:00 13:23:00
2064.Riley Croxford8201205M20Peninsula and Plains OrienteersNZL 13:32:00 13:32:00 11:56:00 11:50:00 10:08:00
2065.Rima Bačkiene8066770W50S-SportasLTU 11:57:00 13:13:00 13:47:00 10:21:00 11:25:00
2066.Rita Pellegrini8170655W65C.O. Aget LuganoSUI 10:12:00 11:40:00 11:44:00 12:36:00 14:00:00
2067.Rob Bailey8160259M65 11:22:00 10:30:00 10:30:00 10:42:00 10:34:00
2068.Robert Bloor600500M60Wellington Orienteering ClubNZL 10:36:00 11:24:00 11:56:00 12:38:00 13:48:00
2069.Robert Bonhomme8622095M55Balise 63FRA 13:43:00 10:33:00 10:59:00 12:21:00 12:49:00
2070.Robert Dousek8232425M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:53:00 12:29:00 12:29:00 11:17:00 11:05:00
2071.Robert Hegi8180165M50 ULTIMATEol.biel.seelandSUI 13:44:00 10:14:00 11:26:00 11:44:00 12:32:00
2072.Robert Logé2020846M55Tout Azimut FameckFRA 12:07:00 12:33:00 14:01:00 10:17:00 11:11:00
2073.Robert Reuter7001082M55C.O.LiègeBEL 12:27:00 12:55:00 12:23:00 10:51:00 11:23:00
2074.Robert Tailleur8070758M60Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 13:02:00 13:44:00 10:38:00 11:08:00 12:08:00
2075.Robert Tenedos8406057M65Cent Vallées Orientation 12FRA 13:38:00 10:10:00 11:06:00 11:56:00 12:58:00
2076.Robert Zwahlen8655295M70OL MettSUI 12:42:00 13:34:00 10:50:00 11:19:00 11:55:00
2077.Roberto Tettamanti8261265M55SCOM MendrisioSUI 10:13:00 12:57:00 13:21:00 10:43:00 10:51:00
2078.Robin Bryson8641506M60Fermanagh OrienteersIRL 10:56:00 11:44:00 12:46:00 13:20:00 10:24:00
2079.Robin Dhesse8125907M12Tous Azimuts DouaiFRA 12:39:00 13:39:00 10:15:00 11:07:00 11:59:00
2080.Robin Garnier8508817M21EASUL Sports NatureFRA 11:28:00 12:22:00 12:32:00 11:52:00 10:22:00
2081.Robin Hergott8252008M16Jura Sports OrientationFRA 13:29:00 13:46:00 10:52:00 11:28:00 12:25:00
2082.Robinson Payet8022126M18O'BugeyFRA
2083.Roger Anne1000709M75CO AmberieuFRA 13:30:00 10:10:00 11:06:00 11:50:00 12:34:00
2084.Roger Curriu Badia8110422M12Club Orientació BerguedàESP 13:39:00 10:19:00 11:23:00 12:19:00 12:43:00
2085.Roger Elleouet8008254M70Club d'Orientation LorientaisFRA 12:58:00 13:30:00 10:02:00 11:10:00 12:22:00
2086.Roger Zimmermann8653082M50 ULTIMATEANCOSUI 10:38:00 11:14:00 11:56:00 12:56:00 13:38:00
2087.Roi Ubeira8161080M40Club Orientació BerguedàESP 10:06:00 10:30:00 10:10:00 10:10:00 10:22:00
2088.Roland Dieudonne8071745M75ASMBCOFRA 10:54:00 12:10:00 12:54:00 13:34:00 10:14:00
2089.Roland Eggli8333363M75C.O. MulhouseFRA 12:54:00 13:26:00 10:06:00 11:10:00 11:50:00
2090.Roland HirterLoisir 3 10:00:00 10:00:00 10:00:00
2091.Roland Ludwig8644546M45OLG StäfaSUI 11:57:00 13:11:00 13:29:00 10:01:00 11:27:00
2092.Roland Renevey7202695M65CA RoséSUI 12:04:00 13:12:00 13:42:00 10:28:00 10:58:00
2093.Roland Vogl8077022M21BSV MietrachingGER 14:09:00 14:06:00 13:57:00 13:50:00 13:38:00
2094.Rolandas Backys8638434M50 ULTIMATES-SportasLTU 11:50:00 13:26:00 13:14:00 10:38:00 11:38:00
2095.Rolf Helander8201945M65Oulaisten HuimaFIN 11:12:00 11:52:00 12:54:00 13:46:00 10:20:00
2096.Romain Chagnon8414444M18POPFRA 13:20:00 10:44:00 10:48:00 13:12:00 13:56:00
2097.Romain Figuiere8097195M21EGIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 10:01:00 10:58:00 11:42:00 12:42:00 13:22:00
2098.Romain Hanzen49113M10 SHADOWEDCO LiègeBEL 10:41:11 11:15:23 12:26:23 11:54:33 12:50:05
2099.Romain Legrand8308630M16Club Orientation AmbérieuFRA 12:45:00 13:31:00 10:43:00 11:40:00 12:13:00
2100.Romain Pichard419148M21EASUL Sports NatureFRA 12:26:00 11:56:00 10:18:00
2101.Romain Pichard8022004FFCO SELECTIONS MFFCOFRA 10:34:03 10:48:03
2102.Romain Serrière2082461M14OPA MONTIGNYFRA 11:18:00 10:58:00 11:58:00 13:10:00 13:30:00
2103.Roman Šimek8005432M55SOB OlomoucCZE 13:07:00 13:43:00 10:29:00 11:31:00 12:23:00
2104.Romane Lesquer8134367W21ERaidlink's 07FRA 10:27:00 11:27:00 12:07:00 13:07:00 13:43:00
2105.Romane Sence8214206W18Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:34:00 10:22:00 10:58:00 12:02:00 12:54:00
2106.Roope Ruuhiala504955M21EFIN-HiisirastiFIN 10:07:00 11:00:00 11:50:00 12:52:00 13:28:00
2107.Rosalie Leterme8042012W12ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:34:00 10:10:00 11:10:00 12:05:00 12:37:00
2108.Rosemonde Léonard8643378W21 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 11:59:00 13:11:00 13:53:00 10:41:00 11:35:00
2109.Ross Smith1406131M40OK LinnéSWE 13:34:00 10:38:00 11:34:00 12:38:00 13:10:00
2110.Ruda Kutlvašr2017664M45OOS VrchlabiCZE 11:33:00 12:03:00 12:43:00 13:29:00 10:27:00
2111.Rūdolfs Gills8088555M18Auseklis IKLAT 13:32:00 10:28:00 11:00:00 11:52:00 13:12:00
2112.Ruslan NikolayenkoM35ASUL Sports NatureFRA 11:24:00 11:49:00 12:45:00 12:57:00 10:05:00
2113.Ruta Poikāne8220005W50Auseklis IKLAT 13:25:00 10:31:00 10:53:00 12:19:00 12:41:00
2114.Ruth Bieri8230947W75OLV ZugSUI 12:47:00 13:23:00 10:14:00 11:17:00 12:38:00
2115.Ruth Lynam10886W50 ULTIMATEIrish ROversIRL 13:51:00 10:15:00 11:03:00 11:51:00 10:39:00
2116.Ruth Müller Gianini8653037W75swissotours.chSUI 12:56:00 13:41:00 10:59:00 11:26:00 12:02:00
2117.Ruth Nativ2071179W60Modiin O clubISR
2118.Sabeth Kosch8130991W21A SHORTOLV SteinbergGER 11:43:00 12:43:00 13:51:00 10:01:00 11:15:00
2119.Sabin Mottet7744240M10 SHADOWEDClub Rennais de COFRA 14:20:15 14:04:20 11:44:13 11:35:03 13:35:07
2120.Sabine Bellengier7791775OPEN CALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 10:29:24 11:03:33 12:43:56 10:00:00
2121.Sabine Jeannot2098420BEGINNERSSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 12:50:21 10:15:25 11:01:46 10:22:06 11:48:02
2122.Sabrina Degee425365BEGINNERSVERVINS ORIENTATIONFRA 10:09:39 11:17:11 11:14:50 10:57:13 10:42:43
2123.Sabrina Mouchette8210281W40Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:32:00 13:44:00 10:36:00 11:24:00 12:24:00
2124.Sabrina Müller8031084W21A SHORTswissotours.chSUI 12:35:00 13:51:00 10:33:00 10:57:00 11:49:00
2125.Sacha Depierre2121256M10 SHADOWEDO'BugeyFRA 12:45:03
2126.Sadhbh Hassett8072008W16Setanta OrienteersIRL 10:27:00 11:03:00 12:09:00 12:44:00 13:34:00
2127.Salla Norrbacka8681442W21A SHORTLynxFIN 10:31:00 11:31:00 11:43:00 13:01:00 13:39:00
2128.Salomé Auzeloux8009920W20POPFRA 13:12:00 10:39:00 11:51:00 11:49:00 12:43:00
2129.Sam Deferm8064406M35Dreamteam BelgiumBEL 10:30:00 11:01:00 11:17:00 12:53:00 13:17:00
2130.Samantha Saeger8171082W40OK LinnéSWE 13:28:00 10:28:00 11:04:00 11:56:00 12:56:00
2131.Samuel Garde9843107M10 SHADOWEDORIENTEXPRESS 42FRA 12:14:29 12:58:30 10:56:16 11:02:32 13:09:10
2132.Samuel Saranen8502172M12Helsingin SuunnistajatFIN 10:31:00 11:07:00 12:07:00 12:59:00 09:45:01
2133.Samuel Tonneau347878M45OLV EifelBEL 10:23:00 11:03:00 11:41:00 12:53:00 13:25:00
2134.Samuele Bazzocco8438686M14SCOM MendrisioSUI 10:46:00 12:42:00 14:02:00 10:26:00 11:42:00
2135.Sandra Bestel9417435W21A LONGClub orientation Loisirs EtrechyFRA 12:42:00 13:45:00 10:18:00 11:17:00 11:59:00
2136.Sandra Coulomb1160273W50CO AmberieuFRA 13:00:00 13:30:00 13:00:00 12:33:00 12:43:00
2137.Sandra Olivier8009930W55Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 10:51:00 11:45:00 12:33:00 13:51:00 10:05:00
2138.Sandra Priedite8077088W40Auseklis IKLAT 13:56:00 10:20:00 11:28:00 12:44:00 13:16:00
2139.Sandra Rabassa Bragulat8657338W50Xinoxano OrientacióESP 13:37:00 10:19:00 11:01:00 11:53:00 12:45:00
2140.Sandra RougierLoisir 3
2141.Sandra Rougier2066398Loisir 3 10:46:33
2142.Sandrine Cavélius34274W55ALCO 69FRA 11:45:00 10:39:00 13:25:00 10:19:00 11:03:00
2143.Sandrine Lemarchand8270173W50VikazimFRA 11:09:00 11:37:00 13:25:00 13:15:00 10:35:00
2144.Sandrine Lenoble8890304W50YCONE SENSFRA 10:23:00 10:51:00 12:19:00 13:09:00 13:33:00
2145.Sandrine Maire1570306W50Tout Azimut FameckFRA 12:05:00 13:19:00 13:45:00 10:23:00 11:23:00
2146.Sandrine Noble8221977W45BrivelimousincoFRA 10:27:00 11:05:00 12:13:00 12:49:00 13:21:00
2147.Sanni Norrbacka8005377W21ELynxFIN 10:03:00 11:15:00 11:47:00 12:35:00 13:39:00
2148.Sanni Ruuhiala504954W21BFIN-HiisirastiFIN 10:08:00 11:08:00 11:52:00 13:00:00 14:00:00
2149.Sara Bednarikova8660400W21A LONGLuhačoviceCZE 13:03:00
2150.Sara Delić8328888W16OK JapetićCRO 10:54:00 12:24:00 12:33:00 13:44:00 10:10:00
2151.Sara Hertner8629569W21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 13:29:00 10:29:00 13:05:00 11:05:00 12:53:00
2152.Sara Lopez Martín8657346W20COMAESP 13:57:00 10:30:00 10:57:00 12:25:00 12:31:00
2153.Sara Lostakova8003639W18TSM PrahaCZE 10:38:00 12:06:00
2154.Sara Mottadelli8509361W14Polisportiva BesaneseITA 12:52:00 11:00:00 11:16:00 12:16:00 12:48:00
2155.Sara Tuomaala2106986W21A SHORTSK UusiFIN 10:03:00 11:37:00 12:05:00 12:37:00 13:55:00
2156.Sarah Pedley8442442W21EDrongOGBR 12:43:00 13:23:00 10:35:00 10:51:00 12:07:00
2157.Sarah StewartOPEN CAuckland Orienteering ClubNZL 11:49:58
2158.Sarah StewartOPEN CAuckland Orienteering ClubNZL 12:07:01
2159.Sarah StewartW50Auckland Orienteering ClubNZL 12:37:00
2160.Sarka Hlavacova49656W50KOS Tesla BrnoCZE 12:37:00 12:49:00 11:41:00 10:05:00 11:27:00
2161.Sasha Flandrin8620804W18La boussole AudomaroiseFRA 11:10:00 11:46:00 12:46:00 13:54:00 10:14:00
2162.Satine Chevalier8002051W18BrivelimousincoFRA 10:18:00 11:06:00 11:54:00 12:50:00 13:38:00
2163.Sean Hassett8010367M55Setanta OrienteersIRL 10:15:00 10:57:00 11:45:00 12:55:00 13:47:00
2164.Sebastiaan Loosen8000677M35Dreamteam BelgiumBEL 10:18:00 11:09:00 10:53:00 11:53:00 12:41:00
2165.Sebastián Ordóñez8333993M35Montsant OrientacióESP 11:42:00 13:21:00 11:41:00 13:37:00 10:57:00
2166.Sebastien Fournel2300221M45O'BugeyFRA 11:21:00 11:59:00
2167.Sebastien Legrand1470710M45Club Orientation AmbérieuFRA 12:31:00 13:33:00 11:50:01 11:13:00 11:51:00
2168.Sébastien Calamand8343200M50O'BugeyFRA 14:11:00 13:19:00 13:26:00 13:19:00 09:47:00
2169.Sébastien Harel1271972M50 10:35:00 10:49:00 10:47:00 10:41:00 10:39:00
2170.Sébastien Latil8009905M45Marseille Course OrientationFRA 12:47:00 13:31:00 10:03:00 11:07:00 12:15:00
2171.Sébastien Lemarchand8108072M45VikazimFRA 11:41:00 11:43:00 12:35:00 13:35:00 10:51:00
2172.Sébastien Lepreux8367778M45BrivelimousincoFRA 10:21:00 11:47:00 13:29:00
2173.Sébastien Mena2048344M45Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:45:00 13:07:00 13:51:00 10:09:00 11:23:00
2174.Selina Havrdová8071009W16Sportcentrum JicinCZE 12:51:00 14:03:00 10:33:00 11:16:00 12:02:00
2175.Selma Frieda Hardegger8640997W21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 10:59:00 11:53:00 12:53:00 13:35:00 11:53:00
2176.Serge GrilletLoisir 1 10:47:04 10:22:21
2177.Sergi Fernàndez Baldello.8670971M55Club Orientació CatalunyaESP 13:23:00 11:27:00 11:41:00 12:43:00 10:09:00
2178.Severin Trochut1999026M45Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 12:15:00 12:49:00 13:33:00 10:35:00 11:21:00
2179.Séverine Durand8210779OPEN CNantes Atlantique OrientationFRA 11:49:30 11:04:42 10:45:13 11:10:59 11:25:20
2180.Séverine Roller8407970W50OP AvignonFRA 13:21:00 10:21:00 11:09:00 12:03:00 13:05:00
2181.Séverine Vandermeulen8664160W21EO'Team BesançonFRA 11:43:00 12:39:00 13:23:00 10:03:00 11:11:00
2182.Séverine Vuitton2118761W50O'BugeyFRA 11:32:34 09:56:00 10:23:00 09:55:27 10:01:00
2183.Sheila Havrdová8101007W18Sportcentrum JicinCZE 12:50:00 13:38:00 10:50:00 11:42:00 12:42:00
2184.Sibylle Bieri8100050W55OLG PfäffikonSUI 13:27:00 10:27:00 11:27:00 11:51:00 12:41:00
2185.Sigurd Saxe Sandvik8488589M21A LONGÅs-NMBU OrienteringNOR 10:46:00 11:28:00 12:22:00 13:10:00 13:58:00
2186.Silvan Ullmann8641415M21ESOB OlomoucCZE 12:49:00 13:48:00 10:24:00 11:00:00 12:02:00
2187.Silvano Bertozzi8222244M21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:02:00 12:52:00 13:52:00 10:02:00 11:06:00
2188.Silvano Daves7170364M35 10:29:00 10:37:00 10:33:00
2189.Silvia Jordi8156804W55OLG HondrichSUI 11:21:00 11:57:00 12:35:00 13:31:00 10:23:00
2190.Silvia Novoa770121W40Badalona OrientacióESP 12:08:00 13:08:00 13:36:00 10:04:00 11:20:00
2191.Silvia Schneider-Schiess8662084W50 ULTIMATELG StettlenSUI 12:03:00 13:03:00 13:27:00 10:39:00 11:03:00
2192.Silvio Zahnd1395539M40OLG ThunSUI 12:10:00 12:42:00 13:42:00 10:06:00 11:18:00
2193.Simea Horisberger8646136W21A SHORTOLG HerzogenbuchseeSUI 13:41:00 13:27:00 10:03:00 11:15:00 12:01:00
2194.Simon Bastin8506818M14OLG Sankt Vith ARDOCBEL 12:42:00 13:38:00 10:02:00 11:26:00 12:06:00
2195.Simon Blum8005116M35 ULTIMATEClub Orientation AmbérieuFRA 13:11:00 12:41:00 13:23:00 12:47:00 12:47:00
2196.Simon Calandry8310900M16ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:33:00 12:58:00 09:45:59 11:07:00 11:40:00
2197.Simon Ribeyron8381006M21A LONGORIENT'ALPFRA 10:58:00 12:04:00 12:46:00 13:22:00 10:40:00
2198.Simonne Silvi8033226W65Kempische OriëntatielopersBEL 12:00:00 12:32:00 13:28:00 10:12:00 11:24:00
2199.Sofie Bosmans8006148W20Dreamteam BelgiumBEL 10:03:00 11:06:00 11:06:00 12:31:00 12:37:00
2200.Solemn Charlou7000996OPEN B 12:34:02
2201.Solemn CharlouOPEN C 13:14:21
2202.Solen Bontron2112632W16ASUL Sports NatureFRA
2203.Soline Bonnelle1502641BEGINNERSCourse d'orientation des pierres doréesFRA 12:49:30 13:37:16 10:22:00 11:09:58 12:17:19
2204.Solyne Jullien2230076W10 SHADOWEDORIENTEXPRESS 42FRA 10:00:00 10:14:37 10:36:51 10:00:00 10:00:00
2205.Sonia Saramago8034535W50Académico de Torres VedrasPOR 12:11:00 13:09:00 13:53:00 10:11:00 11:29:00
2206.Sönke Bandixen8003001M65 ULTIMATEswissotours.chSUI 12:33:00 13:21:00 10:09:00 11:21:00 12:09:00
2207.Sophia Vassileva8091213W12CO2ITA 12:16:00 13:10:00 13:46:00 10:21:00 11:05:00
2208.Sophie Brassart8364101W45Orientation caennaiseFRA 13:51:00 10:13:00 11:11:00 11:49:00 13:05:00
2209.Sophie Cuvelier8100717W50patdusFRA 10:55:00 12:19:00 13:23:00 13:11:00 10:23:00
2210.Sophie Dalibard1680457BEGINNERSco colmarFRA 10:04:51 11:08:45
2211.Sophie Hadjiangelis8512092W40OPA MONTIGNYFRA 11:16:00 11:00:00 12:24:00 13:04:00 13:32:00
2212.Sophie Kraus8042000W21EOLG RegensburgGER 12:35:00 13:43:00 10:31:00 11:19:00 12:03:00
2213.Sophie Logé240308W55Tout Azimut FameckFRA 12:03:00 12:35:00 13:35:00 10:25:00 11:11:00
2214.Sophie Massias2005651W45BrivelimousincoFRA 10:03:00 10:51:00 11:49:00 12:33:00 13:27:00
2215.Søren Thrane Ødum8657122M21A SHORTFarumTisvilde OKDEN 12:58:00 13:50:00 10:42:00 11:34:00 11:48:00
2216.Stam WauterLoisir 5 10:00:00
2217.Stefan Aschwanden8638740M65ULU`S REISEWELTSUI 12:56:00 13:36:00 10:28:00 11:06:00 11:50:00
2218.Stefan Lauenstein8070674M35 ULTIMATEANCOSUI 10:29:00 10:53:00 12:17:00 12:35:00 13:23:00
2219.Stefan Röhl8667613M50 ULTIMATEESV Lok Berlin-SchöneweideGER 13:14:00 13:56:00 10:02:00 11:26:00 12:02:00
2220.Stefan Schwarzenberger8641466M50 ULTIMATELG StettlenSUI 11:56:00 12:50:00 13:20:00 10:14:00 11:50:00
2221.Stefan Thellsén8300563M60OK RoxenSWE 10:54:00 12:24:00 13:22:00 13:42:00 10:36:00
2222.Stefano Brambilla8508864M55CO2ITA 11:57:00 12:59:00 13:15:00 10:11:00 11:47:00
2223.Stepan Brandejs8080813M16TSM PrahaCZE 10:34:00 11:52:00
2224.Stepan Tejkl8090146M16TSM PrahaCZE 10:28:00 11:07:00
2225.Štěpán Držka8524386M45OK Lokomotiva PardubiceCZE 11:21:00 11:59:00 12:33:00 13:57:00 10:21:00
2226.Štěpán Hájek8008044M16KOS Tesla BrnoCZE 12:53:00 12:46:00 11:55:00 10:25:00 12:01:00
2227.Štěpán Šimek52733M21A SHORTSOB OlomoucCZE 13:04:00 13:20:00 10:34:00 11:02:00 12:12:00
2228.Štěpánka Kroniková8033223W21A LONGOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:03:00 12:42:00 13:18:00 13:53:00 10:47:00
2229.Stephan Vis8240368M55CO LiègeBEL 12:31:00 13:01:00 13:47:00 10:39:00 11:27:00
2230.Stephane Berthelot8090168M45Poitiers Course d'OrientationFRA 10:19:00 11:17:00 11:53:00 12:49:00 13:23:00
2231.Stephane Bolzer34066M60Sports Orientation LunévilleFRA 12:36:00 13:32:00 10:30:00 11:30:00 11:52:00
2232.Stephane Courtin8009965M45BrivelimousincoFRA 10:31:00 11:05:00 11:43:00 12:37:00 13:45:00
2233.Stephane Henry8002105M50CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:19:00 11:07:00 11:41:00 12:47:00 12:29:00
2234.Stephane Marchand8200465M55Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:33:00 11:29:00 12:05:00 12:45:00 13:23:00
2235.Stephane Pruvost8062820M50La boussole AudomaroiseFRA 10:51:00 12:03:00 12:47:00 13:49:00 10:03:00
2236.Stephane Reutin8151268M55BROSFRA 13:25:00 10:01:00 11:05:00
2237.Stephane Roussel2039294OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:05:51 11:06:45 11:25:47 10:54:57 10:54:00
2238.Stéphane Chagnon8404444M45POPFRA 13:41:00 10:27:00 11:15:00 11:45:00 12:41:00
2239.Stéphane Clément-Agoni1531986M35ASUL Sports NatureFRA 13:01:00 11:45:00
2240.Stéphane Dewilde1590771M50Tous Azimuts DouaiFRA 12:37:00 13:57:00 10:21:00 10:59:00 11:53:00
2241.Stéphane Kajak35484M70CO AmberieuFRA 13:30:00 10:06:00 11:02:00 11:46:00 13:01:00
2242.Stéphane Rul418697M45Cent Vallées Orientation 12FRA 13:29:00 10:29:00 10:51:00 11:43:00 12:47:00
2243.Stephanie Blockx8121479W35 ULTIMATECO LiègeBEL 12:02:00 12:26:00 13:26:00 10:26:00 11:26:00
2244.Stephanie Chaudon8170474W50VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:59:00 12:03:00 13:29:00 13:25:00 10:51:00
2245.Stephanie Chevrier208287W45LUBERON ORIENTATIONFRA 11:09:00 13:23:00 10:59:00 13:47:00 11:07:00
2246.Stephanie Derlot2109546W45Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 10:57:00 12:03:00 13:07:00 13:35:00 10:05:00
2247.Stéphanie Deville8083311W45ORIENT'ALPFRA 11:15:00 12:05:00 12:59:00 13:57:00 10:25:00
2248.Stéphanie Poivert8140775W45Charente Orientation FeuilladeFRA 13:05:00 13:21:00 10:27:00 11:19:00 11:55:00
2249.Stéphanie Poulain8516576W45Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:11:00 11:09:00 11:47:00 12:35:00 13:43:00
2250.Stéphanie Varron8094045W50Association Sportive de l'IGNFRA 13:15:00 13:33:00 10:27:00 11:17:00 11:47:00
2251.Steven Tiesters8004990M50Dreamteam BelgiumBEL 10:17:00 10:53:00 11:29:00 12:29:00 13:07:00
2252.Susan Key8002282OPEN CMelbourne Forest RacersAUS 10:10:17 11:02:21 11:20:21 11:50:58
2253.Susanne Tanderup8635802W50 ULTIMATEHerlufsholmDEN 12:15:00 12:51:00 14:03:00 10:27:00 11:15:00
2254.Susanne Wenk8151264W60ThurgorientaSUI 12:08:00 12:32:00 13:28:00 10:03:00 11:18:00
2255.Svein Linga8500494M65IL GularNOR 13:32:00 10:14:00 11:08:00 12:10:00 12:56:00
2256.Svend-erik Munck1502306M65 ULTIMATEHerlufsholmDEN 11:57:00 12:57:00 13:45:00 10:09:00 11:21:00
2257.Sverre Karenus Sandvik1031117M18Halden SKNOR 10:52:00 11:32:00 12:08:00 12:48:00 13:48:00
2258.Sverre Stuland Tysvær1172570M18Varegg FleridrettNOR 12:16:00 13:00:00 13:48:00 11:00:00 11:56:00
2259.Sylvain Clabaux8062812M40La boussole AudomaroiseFRA 11:02:00 12:18:00 12:50:00 13:50:00 10:38:00
2260.Sylvain Dauriach8048666M35COTE66FRA 10:06:00 11:33:00 12:05:00 13:05:00 13:37:00
2261.Sylvain Gire31861M60ECHO73 CHAMBERYFRA 11:06:00 11:50:00 12:52:00 13:48:00 10:20:00
2262.Sylvain Manville8191299Loisir 3 12:45:29
2263.Sylvain ManvilleLoisir 2 10:22:29 11:01:30 10:30:01 10:04:04
2264.Sylvie Basset8250163W60ASUL Sports NatureFRA 11:28:00 12:08:00 12:52:00 12:09:00 10:15:00
2265.Sylvie Bouché2149627W65Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:48:00 13:44:00 10:04:00 11:00:00 11:44:00
2266.Sylvie Jussian1660652W60ACA Aix ProvenceFRA 13:16:00 12:40:00 10:28:00 11:06:00 11:51:00
2267.Sylvie Marchesin8092157W60SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:28:00 10:48:00 11:20:00 12:18:00 12:42:00
2268.Sylvie Marigliano1307103W50ACA Aix ProvenceFRA 13:23:00 13:15:00 10:21:00 11:03:00 12:23:00
2269.Syndie LepeuLoisir 4 10:58:00
2270.Takashi Sugiyama8638252M65Sans SouciJPN 13:54:00 13:30:00 10:00:00 11:16:00 11:48:00
2271.Taken M18M40 12:18:00
2272.Tamás Mohácsy8196409M60Salgótarjáni Dornyay SEHUN 10:24:00 10:02:00 10:08:00 10:12:00 10:06:00
2273.Tana Pipkova8117156W50OK Lokomotiva PardubiceCZE 11:27:00 12:09:00 12:47:00 13:47:00 10:39:00
2274.Tania Hendrickx7139171W40Dreamteam BelgiumBEL 10:36:00 11:36:00 11:40:00 12:24:00 12:36:00
2275.Tânia Agostinho8500969W45Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:45:00 10:27:00 10:55:00 11:55:00 10:43:00
2276.Tapio Tiura45430M80Helsingin SuunnistajatFIN 10:08:00 11:11:00 12:05:00 12:50:00 10:26:00
2277.Tatsiana Voveriene8643977W35Devyni OSKLTU 13:51:00 10:15:00 11:00:00 12:03:00 12:45:00
2278.Ted Boström1566666M14Konnerud ILNOR 13:06:00 13:50:00 10:38:00 11:22:00 12:22:00
2279.Ted van Geldermalsen8643994M70Yarra Valley Orienteering ClubAUS 12:46:00 13:22:00 10:30:00 10:52:00 11:52:00
2280.Teemu Lehtoranta9001997M21A LONGSK UusiFIN 10:16:00 10:58:00 11:58:00 12:52:00 13:46:00
2281.Téo Lavigne8405108M12LUBERON ORIENTATIONFRA 11:11:00 11:55:00 11:49:01 13:27:00 11:31:00
2282.Teresa Alves