v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Orange Orienteering Cup - 1. middle SOL2, 2. sprint, 3. long SOL3->Start times by name  (number of entries: 321)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3.
1.Abigael Vanessa Boncina1968213W35OK SKSLO 10:29:00 17:57:00 11:09:00
2.Ajda Arnuš2022953W12Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:58:00 12:11:00
3.Ajda Jarc2034095W14Orientacijski klub KomendaSLO 10:23:00 18:04:00 11:10:00
4.Ajda Kovačič1422770W12OK AzimutSLO 10:16:00
5.Ajda Lampe2300251W21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:17:00 17:18:00 11:52:00
6.Aleksandar KilibardaM21EDobra KapljicaCRO 11:16:00
7.Alenka Škarabot445705W45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:54:00 17:25:00
8.Alenka Vuga Seljak8639679W45Orientacijski klub KomendaSLO 10:12:00 17:17:00 11:45:00
9.Ales Ferenc8639666M21EOK TivoliSLO 11:25:00
10.Aleš Borštnik8639663M55OK TivoliSLO 17:17:00 11:42:00
11.Aleš Poljanšek8101970M35OK AzimutSLO 11:07:00 17:07:00 11:34:00
12.Aleš Zobavnik2110390M21AKamniški orientacijski klubSLO 10:45:00 17:36:00 12:05:00
13.Aleš Zupan7777808M55Orientacijski Klub PolarisSLO 18:01:00 12:18:00
14.Alex Bor8654955M55TITAN OKGER 10:32:00 17:21:00 11:54:00
15.Alexander Zirnig8447448M45HSV OL VillachAUT 11:06:00 17:24:00
16.Aljaž Černe2065597M21AOK TivoliSLO 11:14:00
17.Aljoša Andrejc8639659M12OK Slovenj GradecSLO 10:25:00 17:39:00 12:08:00
18.Aljoša Bačnar Tušar8639712M10OK AzimutSLO 10:38:00 17:24:00 11:57:00
19.Aljoša Pečar1399965M35Mariborski OKSLO 11:16:00
20.Ana Plavčak2045587W21BŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:32:00 17:08:00 11:25:00
21.Ana Pia Pogačar8639684W21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:52:00 18:01:00 11:43:00
22.Andraž Ravnikar8639672M35Orientacijski Klub PolarisSLO 11:40:00
23.Andrea KozsuchBEGINNERS activeSport TeamAUT 11:00:00
24.Andrea KozsuchW21B activeSport TeamAUT 17:12:00
25.Andrej Jarc8639691M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:15:00 17:02:00 11:02:00
26.Andrej Korelc2069819M55Orientacijski klub KomendaSLO 11:35:00 11:27:00
27.Ani Marie Vukić1423480KIDSOK MaksimirCRO 10:00:00
28.Anica Hribar8639720W35OK BrežiceSLO 11:47:00 17:37:00 12:15:00
29.Anja Slapničar439134W21BRod Jezerski zmaj VelenjeSLO 12:40:00
30.Anton Bor1425659BEGINNERSTITAN OKGER 10:08:54 17:00:00 11:00:00
31.Anton Greiner8230909M14SU Schöckl GrazAUT 17:36:00
32.Anze Obid2132996M12OK AzimutSLO 10:13:00 17:29:00 11:08:00
33.Anže Kölner8639680M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:13:58 17:24:00 12:37:00
34.Anže Tomažič2056371M12Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:32:00
35.Anže ZoreOPEN 17:00:00
36.Barbara Kmetec1408132W35Kamniški orientacijski klubSLO 11:44:00 17:51:00 12:33:00
37.Barbara Winkler8033888W45SPORTUNION KlagenfurtAUT 11:06:00 17:49:00 11:51:00
38.Beno Bizjak2148495M14OK AzimutSLO 11:05:00 17:38:00 11:43:00
39.Bernadett Kelemen8009502W35HSV OL VillachAUT 10:02:00 17:23:00 11:30:00
40.Bernhard Lieber9830611OPENHSV OL VillachAUT 17:18:00
41.Blaž Kölner8280028M35Orientacijski klub KomendaSLO 18:09:00 12:55:00
42.Blaž Kovačič435616M21BOK AzimutSLO 10:09:00 12:02:00
43.Bojan Jevševar8639721M35OK BrežiceSLO 11:49:00 17:17:00 12:34:00
44.Bojan Lebar889729M35Kamniški orientacijski klubSLO 11:22:00
45.Bojana Gostan8460268W21EŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:10:00
46.Boris Eržen520504M45Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:42:00 17:10:00 11:41:00
47.Borut Gantar406857M16OK AzimutSLO 11:26:00 17:27:00 11:05:00
48.Boštjan Bizjak1110256M21BOK AzimutSLO 10:45:00 12:08:00
49.Božo Bizjak8639698M18OK AzimutSLO 10:54:00 17:48:00 11:29:00
50.Brina Gantar2114454W14OK AzimutSLO 11:56:00 17:58:00 12:25:00
51.Brina Kölner8639681W16Orientacijski klub KomendaSLO 10:06:00 17:10:00 12:27:00
52.Brina Lautar2300226W14 10:20:00 17:46:00 11:22:00
53.Brina Prevodnik2300243W12Orientacijski klub KomendaSLO 10:28:00 17:35:00 11:35:00
54.Carola Koren8055330W14SU Schöckl GrazAUT 12:08:00 18:10:00 12:04:00
55.Charles Nelson202151M65OK AzimutSLO 10:03:00 17:23:00 11:48:00
56.Christoph Wendner8160300M21ESU Schöckl GrazAUT 11:55:00 17:43:00 11:49:00
57.Corinna Kofler8200053W21BHSV OL VillachAUT 11:23:00 17:20:00 12:10:00
58.Damjana Gantar2107072W35OK AzimutSLO 10:17:00 17:53:00 11:57:00
59.Damjana Jerše7441139W45Orientacijski Klub PolarisSLO 17:39:00
60.Daniel Ferenczi8280705M18SU Schöckl GrazAUT 11:48:00 17:32:00 11:11:00
61.Darja Gorjup Poženel2113845W21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:47:00 18:14:00 12:43:00
62.Darja Vodlan438980W45Orientacijski Klub PolarisSLO 17:33:00
63.David Sedej8639743M16OK AzimutSLO 11:20:00 17:13:00 11:29:00
64.Davor Pobega2114460M21EOK TivoliSLO 11:31:00 11:19:00
65.Deja Razpet2077602W21EOK AzimutSLO 11:19:00 12:40:00
66.Dejan Avramovic233048M45Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSRB 10:21:00
67.Denis BajicM21EDobra KapljicaCRO 11:22:00
68.Denis Mikuž8639728M21BOK AzimutSLO 10:33:00 17:28:00 11:50:00
69.Dietmar Simonitsch8222558M21BHSV OL VillachAUT 20:13:49 17:06:00
70.Dora Delić8333356W16OK JapetićCRO 10:36:00 17:38:00 12:24:00
71.Dorja Salopek8445444W21EOK RisCRO 12:46:00
72.Dragan KlapčićM21EDobra KapljicaCRO 11:10:00
73.Drejc Malus1425112M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:11:00 18:12:00 11:16:00
74.Dušan Licardo2052361BEGINNERSOrientacijski klub KomendaSLO 10:11:49 17:00:00 11:00:00
75.Dušan Smole8639654M55Orientacijski Klub PolarisSLO 10:59:00 17:09:00 12:09:00
76.Ela Kostelac2022948W10Orientacijski klub KomendaSLO 10:59:00 17:42:00 11:42:00
77.Elias Kofler8200079M14HSV OL VillachAUT 10:17:00 17:16:00 11:01:00
78.Elisabeth Steinlechner7771177W55OC FürstenfeldAUT 11:12:00
79.Ema Juričan8420982W14OK VaraždinCRO 11:44:00
80.Ema Škerjanec980581KIDSŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:37:50 17:00:00 11:00:00
81.Ema Pika Raj8639662W16OK Slovenj GradecSLO 11:18:00
82.Erik Mikuž8639722M21BOK AzimutSLO 10:57:00 17:32:00 11:44:00
83.Felix Klingenberg8152008M16SU Schöckl GrazAUT 12:02:00 17:55:00 11:53:00
84.Filip Vujanić8071660M21EOK JapetićCRO 10:13:00 17:31:00
85.Florijan Kremžar2103910M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:02:00 17:45:00 12:05:00
86.Franc Malus1425117M21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:03:00 17:44:00 11:20:00
87.Franz Happacher8400094M55Haunold Orienteering TeamITA 11:08:00 17:35:00 12:06:00
88.Franz Winkler1404500BEGINNERSSPORTUNION KlagenfurtAUT 10:00:00 17:00:00 11:00:00
89.Frida MezgaW14OK Slovenj GradecSLO 12:32:00 18:16:00 13:10:00
90.Gaber Arnuš2069804M12Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:55:00 12:17:00
91.Gabor PatakiM45 activeSport TeamAUT 17:44:00 12:38:00
92.Gerhild Pacher8012364OPENSU Schöckl GrazAUT 11:34:12 11:00:00
93.Gregor Andrejc8639658M35OK Slovenj GradecSLO 11:52:00
94.Gregor Hvala8639739M21EOK AzimutSLO 11:43:00 17:10:00
95.Gregor Mlakar2124874OPEN 11:05:46 17:00:00 11:00:00
96.Gregor Pavlič2065880M45OK AzimutSLO 11:15:00
97.Gregor Raj8639661M45OK Slovenj GradecSLO 11:00:00 17:34:00
98.Gregor RenčeljBEGINNERS 11:00:00
99.Gregor Zupan8072525M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:33:00 17:28:00 12:32:00
100.Hana Gostan2022950W12Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:49:00 12:05:00
101.Hannes Pacher8011559M55SU Schöckl GrazAUT 11:56:00 17:11:00 11:21:00
102.Herwig Proske8055077M55OC FürstenfeldAUT 10:50:00 17:47:00 12:36:00
103.Igor Bončina2114457M55OK SKSLO 10:35:00 17:19:00 12:30:00
104.Igor Gavrilov8681449M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:40:00 17:15:00 12:49:00
105.Irena BurgarBEGINNERS 11:00:00
106.Irena Hacin Kölner8639682W35Orientacijski klub KomendaSLO 11:14:00 17:41:00 11:06:00
107.Irene Greiner-Löschnigg8300111W45SU Schöckl GrazAUT 11:51:00 17:45:00 12:03:00
108.Ivan Boyadzhiev ml.2036467M21EMariborski OKSLO 10:07:00
109.Ivo Kete2034084M55Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:39:00
110.Izabel Peternel8639676W21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:44:00 17:56:00
111.Izabela Eržen980592W10Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:35:00 17:16:00 11:30:00
112.Iztok Rojc8332200M35Orientacijski Klub PolarisSLO 17:33:00
113.Jaka Piltaver1398941M35OK BrežiceSLO 10:19:00 11:16:00
114.Jaka PišljarOPEN 17:00:00
115.Jaka Pišljar349764M21AOrientacijski Klub PolarisSLO 12:26:00
116.Jaka Seljak8639677M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:41:00 18:03:00 11:41:00
117.Jakob Erjavec2069796M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:23:00
118.Jakov ŠuranM21EDobra KapljicaCRO 11:28:00
119.Jan Cokan2113837M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:17:00
120.Jan Specht436913M12SU Schöckl GrazAUT 11:52:00 17:15:00 11:44:00
121.Janko Bačnar8639734M35OK AzimutSLO 12:19:00
122.Janko Lapajne406850M65OK AzimutSLO 11:15:00 11:24:00
123.Jiri Gawel8666873M65Expres Czech TeamCZE 10:27:00 17:43:00 11:15:00
124.Jonas Kofler8200071M12HSV OL VillachAUT 10:37:00 17:43:00 11:38:00
125.Josip Vujanić8183010M21EOK JapetićCRO 11:37:00 17:37:00
126.Jošt HadalinM18OK AzimutSLO 17:58:00 11:17:00
127.Julia Ferenczi436918W16SU Schöckl GrazAUT 11:54:00 17:22:00 11:15:00
128.Julija Bizjak2148496W12OK AzimutSLO 10:52:00 17:07:00 11:17:00
129.Jure Kavčič1425115M21AOrientacijski klub KomendaSLO 11:51:00 18:10:00 12:41:00
130.Jure Zmrzlikar1425120M21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:46:00
131.Karin Pust8639687W21EOrientacijski klub KomendaSLO 12:30:26 18:07:00 11:13:00
132.Katarina GačnikOPEN 17:00:00
133.Katarina Kremžar2113838W12Orientacijski klub KomendaSLO 10:46:00 17:51:00 11:23:00
134.Katarina Muršec2142777BEGINNERSOrientacijski klub 46 ŠkofljicaSLO 11:00:00
135.Katarina Sedej1100102W21BOK AzimutSLO 17:14:00 11:37:00
136.Katja Babič8639697W21EOrientacijski klub KomendaSLO 12:28:00 17:05:00 12:52:00
137.Katja Guštin232464W21BOrientacijski Klub PolarisSLO 11:38:00
138.Katja MavsarBEGINNERS 17:00:00
139.Kerstin Thoman2056422W21BSPORTUNION KlagenfurtAUT 11:08:00 18:02:00 11:40:00
140.Kevin Kerčmar8099121M12OK AzimutSLO 11:19:00 17:33:00 11:20:00
141.Klara Kremžar2022944W12Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00 17:25:00 11:47:00
142.Klara Mahkovec2107008W16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:24:00
143.Klara SmrkeBEGINNERS 17:00:00
144.Klavdija Prezelj2146199W21BOK AzimutSLO 11:32:00 17:54:00 12:01:00
145.Klemen Kenda8639724M21BOK AzimutSLO 11:14:00
146.Klemen Žnidar2022951M35OK TivoliSLO 11:57:56 12:28:00
147.Konsta Vanhanen8647276M21EIkaalisten Nouseva-VoimaFIN 10:55:00 17:28:00 11:13:00
148.Kris-Kevin Tanaya438995KIDSKamniški orientacijski klubSLO 11:29:56 17:00:00 11:00:00
149.Kristjan Gantar2107075M35OK AzimutSLO 10:13:00 17:39:00 11:55:00
150.Lan Kurtanjek2142753M10OK AzimutSLO 11:02:00 17:18:00 11:15:00
151.Lan Levpušček8500638M10OK AzimutSLO 10:50:00
152.Lara Gantar7204436W21EOK AzimutSLO 11:13:00 12:31:00
153.Lara Zupan1425103BEGINNERSOrientacijski klub KomendaSLO 10:50:17 17:00:00 11:00:00
154.Leila Ema Poženel2107083W12Orientacijski klub KomendaSLO 11:28:00 17:19:00 11:11:00
155.Lenart Andrejc8277075M12OK Slovenj GradecSLO 11:13:00 17:13:00 12:20:00
156.Leon Kropivšek1404144M35Mariborski OKSLO 10:07:00
157.Leon Lautar2022949OPEN 10:20:00 11:00:00
158.Levente Szalay8122499M21EAlpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 10:37:00 17:22:00 11:43:00
159.Lidija Benigar1404149W35Kamniški orientacijski klubSLO 10:23:00
160.Lili Ivana Raj8639660W14OK Slovenj GradecSLO 11:35:00 17:06:00 11:07:00
161.Lisa Pacher8141618W21ESU Schöckl GrazAUT 10:27:57 18:05:00 11:22:00
162.Lovro Kurtanjek2142763M14OK AzimutSLO 11:26:00 17:30:00 12:13:00
163.Luka Kosić2113424M45OK JapetićCRO 17:16:00
164.Luka Kurtanjek2142754M21BOK AzimutSLO 10:21:00 17:20:00 11:32:00
165.Luka Seljak8011033M21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:19:00 17:19:00 11:31:00
166.Maiju Oksanen8003951W21EKangasala SKFIN 11:46:00 17:31:00 12:10:00
167.Maj BoncinaM10Orientacijski klub KomendaSLO 17:34:00 11:51:00
168.Maja Istenič2127789W21BOK AzimutSLO 10:14:00 17:26:00 12:19:00
169.Maja Leskovec8044709W21BOK AzimutSLO 10:53:00
170.Maja Obid2127797W21BOK AzimutSLO 10:02:00 17:52:00 11:04:00
171.Maja Prosen8639693W45Orientacijski klub KomendaSLO 10:39:00 17:41:00 11:18:00
172.Maja Ugrin2114451W21BOK TivoliSLO 11:53:00 11:28:00
173.Manja Leban2069811W21EOK AzimutSLO 10:16:00 17:43:00 11:28:00
174.Marie-Christine Happache.8400069W21BHaunold Orienteering TeamITA 10:38:00 17:34:00 11:46:00
175.Mark AgovićOPEN 17:00:00
176.Mark Bogataj8000018M21EOK AzimutSLO 10:25:00 11:52:00
177.Marko Dudić8277076M45OK Slovenj GradecSLO 11:27:00 17:42:00 12:20:00
178.Marko Obid2107057M21AOK AzimutSLO 10:03:00 18:02:00 11:05:00
179.Markus Greiner8100170M21ASU Schöckl GrazAUT 11:45:00 17:50:00 11:26:00
180.Markus Thoman8100970M45SPORTUNION KlagenfurtAUT 11:03:00 18:06:00 12:29:00
181.Marta Malus1425113W21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:11:00 17:04:00 12:16:00
182.Martin Ferenc8639667M14OK TivoliSLO 11:31:00
183.Martin Jevševar8639717M21AOK BrežiceSLO 11:17:59 17:30:00 11:32:00
184.Martin Schellander9999040M21AHSV OL VillachAUT 12:35:00
185.Matej Arnuš8505720M21EŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:49:00
186.Matej Bratož2056379M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:17:00
187.Matej OstermanOPEN 11:00:00
188.Matej Sedej8639741M35OK AzimutSLO 11:43:00 17:35:00 12:01:00
189.Matej Škarabot8639652M21AOrientacijski Klub PolarisSLO 11:08:00
190.Matej Vidič2069845M45OK AzimutSLO 10:27:00 11:53:00
191.Matic Kerševan438028M12Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:50:00
192.Matic UdovičKIDSOrientacijski klub 46 ŠkofljicaSLO 11:00:00
193.Matija Kerševan445688M12Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:02:00
194.Matija Razum8222112M21EOK JapetićCRO 11:01:00 17:25:00 11:55:00
195.Maurizio Ficur8011122M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:55:00 17:51:00 12:16:00
196.Miha Korenjak2113844M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:39:00 17:04:00 11:08:00
197.Miha Škarabot8639651M55Orientacijski Klub PolarisSLO 10:44:00 17:33:00 11:03:00
198.Mihej Prezelj2141155M12OK AzimutSLO 11:01:00 17:37:00 11:56:00
199.Milica Ilić8505713W21EOrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSRB 10:58:00 17:49:00
200.Miran Kolman1411630M35Kamniški orientacijski klubSLO 10:22:00 11:46:00
201.Miro Šalamun8223226M55Orientacijski Klub PolarisSLO 11:05:00 11:12:00
202.Miša Andrejc8277083W14OK Slovenj GradecSLO 10:30:00 18:18:00 11:49:00
203.Mojca Flerin Drevenšek1404141W21EKamniški orientacijski klubSLO 11:04:00 17:29:00 12:04:00
204.Mojca Foški8639668W35Orientacijski Klub PolarisSLO 10:38:00 17:39:00 12:39:00
205.Monika Ravnikar9002007W21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:34:00 17:37:00 11:19:00
206.Moritz Greiner8180906M18SU Schöckl GrazAUT 11:42:00 17:46:00 12:23:00
207.Moritz Mosing436909M14SU Schöckl GrazAUT 11:59:00 18:06:00 12:34:00
208.Nal Kersnič2069817M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:25:00 17:05:00
209.Nastja Raj8639656W35OK Slovenj GradecSLO 11:50:00 17:43:00 11:33:00
210.Natan Maj Poženel8639675M21EOrientacijski klub KomendaSLO 12:01:00 17:13:00 11:37:00
211.Nataša Bogataj2088810W21BOK AzimutSLO 10:50:00
212.Natasha Petrovic8300011W45SK MAGIC MAPSRB 10:24:00 17:37:00 11:36:00
213.Nea Eržen8044534W21EOK AzimutSLO 11:52:00 17:23:00 12:25:00
214.Nejc Turk1425107M18Orientacijski klub KomendaSLO 10:06:00 11:44:00
215.Neža Gnezda2142764W18OK AzimutSLO 11:38:00 18:07:00 11:35:00
216.Neža Jarc235870W10Orientacijski klub KomendaSLO 10:47:00 17:22:00 11:18:00
217.Neža Kovačič253339W14OK AzimutSLO 10:05:00
218.Neža ObidW21EOK AzimutSLO 17:47:00
219.Neža Obid8639745W18OK AzimutSLO 10:11:00 11:23:00
220.Nika Eržen2107055W14OK AzimutSLO 10:35:00 17:10:00 11:55:00
221.Nika Juričan8025570W10OK VaraždinCRO 10:53:00
222.Nika Poljanšek8092000W21EOK AzimutSLO 11:37:00 17:03:00 12:37:00
223.Nika Ravnikar8639685W21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:55:00 17:55:00 11:25:00
224.Nika Zavašnik2070913W21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:29:04 18:00:00 11:19:00
225.Nikola Kostić8518849M21EOrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSRB 10:43:00 17:46:00
226.Nikolina Ugrin2114455W16OK TivoliSLO 10:42:00 12:48:00
227.Nora Tandl2140851W14SU Schöckl GrazAUT 12:02:00 17:48:00 12:46:00
228.Oleg Shcheglov8316073M35SpaceHubEST 11:28:00 18:03:00 11:40:00
229.Oleksandr Ievstafiev1302717M45 11:09:00 17:22:00 11:35:00
230.Oliver Mlakar2142769KIDSOK AzimutSLO 10:47:41 17:00:00 11:00:00
231.Oskar CerarKIDSOrientacijski klub KomendaSLO 17:00:00 11:00:00
232.Ožbej Malus1425114M16Orientacijski klub KomendaSLO 10:14:00 17:25:00 12:29:00
233.Paola Rako8300220W18OK VihorCRO 10:56:00 17:15:00
234.Patricija Kern2300249W16Orientacijski klub KomendaSLO 10:48:00
235.Patrick Milković8501440M18OK JapetićCRO 10:51:00 17:26:00
236.Paul Heiman436916M14SU Schöckl GrazAUT 12:05:00 17:40:00 11:58:00
237.Petar Delić7820618M35OK MaksimirCRO 10:37:00 17:13:00
238.Peter Levpušček442810M21BOK AzimutSLO 11:21:00
239.Peter PintaričOPEN 17:00:00
240.Peter Tušar8639731M21EOK AzimutSLO 10:49:00 12:04:00
241.Petra Močnik2300253W21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:29:00 17:32:00 12:22:00
242.Petra Stojan2069834W45Orientacijski klub KomendaSLO 11:17:58 17:53:00 11:57:00
243.Pia Bogataj2142756W21EOK AzimutSLO 11:31:00 12:07:00
244.Polona Jezeršek8639674W21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:25:00 17:45:00 11:07:00
245.Predrag Markulinčić8110095M45OK MedjimurjeCRO 11:12:00
246.Primoz BodlajOPEN 11:00:00
247.Primož Gantar2107071M18OK AzimutSLO 12:14:00
248.Rado Prezelj1021259M21BOK AzimutSLO 11:33:00 17:16:00
249.Rado PrezeljM21BOK AzimutSLO 11:26:00
250.Rajko KračunM35Kamniški orientacijski klubSLO 11:49:00
251.Remo Madella8680058M45Polisportiva G.MasiITA 10:09:00 17:12:00 11:38:00
252.Richard Tischendorf8009507M14HSV OL VillachAUT 11:20:00 17:28:00
253.Robert Benko886733M55Orientacijski Klub PolarisSLO 10:26:00
254.Robert Kunc2073100M45OK TivoliSLO 10:48:00 12:17:00
255.Robi Mlakar1110266M14OK AzimutSLO 10:47:00 17:22:00 12:07:00
256.Rok Bogataj2045663M18OK AzimutSLO 10:18:00 17:04:00 11:47:00
257.Rok Sedej8639740M14OK AzimutSLO 11:41:00 17:50:00 11:13:00
258.Rok SmrkeM21B 17:26:00
259.Roko Vukić9008008M14OK MaksimirCRO 11:02:00 18:08:00
260.Romana Zupan8639686W45Orientacijski klub KomendaSLO 11:45:00 17:55:00 11:27:00
261.Samuel Michenthaler8302060M14HSV OL VillachAUT 10:59:00 17:42:00
262.Sara Delić8328888W14OK JapetićCRO 11:50:00 17:02:00
263.Saša Žižek8639733W45OK AzimutSLO 11:09:00 17:19:00 11:39:00
264.Sergey Churkin8150477M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:01:00 17:25:00 12:22:00
265.Silvo Babič8639695M55Orientacijski klub KomendaSLO 10:41:01 17:03:00 12:51:00
266.Simon Specht436919M12SU Schöckl GrazAUT 11:57:00 17:41:00 11:14:00
267.Slobodan Radovanovic8288000M55SK MAGIC MAPSRB 10:47:00 17:49:00 11:48:00
268.Sofija FratinaKIDSOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
269.Špela Mlakar2224209W12OK AzimutSLO 11:16:00 17:49:00 11:41:00
270.Stanislav Kustec889722M55Mariborski OKSLO 10:20:00
271.Stanko Čufer2034098M55Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:00:00
272.Stefano Zonato8668543M65OLG RegensburgGER 10:57:00 17:31:00 11:30:00
273.Suzana Flerin Drevenšek1404143W35Kamniški orientacijski klubSLO 10:05:00 18:09:00 11:45:00
274.Tadej Ravnikar2301500M10Orientacijski Klub PolarisSLO 10:56:00
275.Tajda Razpet2069842W21BOK AzimutSLO 11:51:58 12:49:00
276.Tanja Mezga8277084W21BOK Slovenj GradecSLO 10:55:58
277.Tanja MezgaW45OK Slovenj GradecSLO 17:21:00
278.Tena Sakar Vukić8110141W35OK MaksimirCRO 11:59:00
279.Teo Mahović8017369M16OK JapetićCRO 11:11:00 17:31:00
280.Tevž Kolman1411629KIDS 10:05:59
281.Theo Torggler960906KIDSSU Schöckl GrazAUT 11:41:03 17:00:00 11:00:00
282.Tihomir Salopek8077277M45OK RisCRO 12:11:00
283.Tihon Salopek8044022M21EOK RisCRO 12:01:00
284.Tilen Zupan8639696M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:03:00 11:56:00
285.Timeja Prezelj2420719W12OK AzimutSLO 11:04:00 17:21:00 11:59:00
286.Tina Miklavčič2103530W21BOK AzimutSLO 10:08:00
287.Tina Močnik8639690W35Orientacijski klub KomendaSLO 11:53:00 18:11:00 12:42:00
288.Tina Tušar442828W21BOK AzimutSLO 10:41:00 12:31:00
289.Tine Ravnikar2069797KIDSOrientacijski Klub PolarisSLO 10:54:58 17:00:00 11:00:00
290.Tobias Teichmann8140502M21ASU Schöckl GrazAUT 11:39:00 17:40:00 11:56:00
291.Tomaž Kremžar2103909M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:49:00 17:09:00 12:43:00
292.Tomaž Kupnik8639729M45OK AzimutSLO 10:15:00 17:08:00 11:23:00
293.Tomaž Pust8200080M45Orientacijski klub KomendaSLO 12:17:00 18:08:00 12:44:00
294.Ula Kostelac1425119KIDSOrientacijski klub KomendaSLO 10:25:09 17:00:00 11:00:00
295.Urban Knavs2052358M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:21:54 17:11:00 11:26:00
296.Urban Žnidaršič1408998M21EOrientacijski Klub PolarisSLO 10:19:00 11:40:00
297.Urh Pibernik2069791M10Orientacijski klub KomendaSLO 10:44:00 17:32:00 11:39:00
298.Uroš Cankar980588M35Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:31:00 11:58:00
299.Uroš Kostelac2022954M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:51:00 17:34:00 11:38:00
300.Urša Rojc7777222W10Orientacijski Klub PolarisSLO 17:36:00
301.Urša SmrkeW21B 17:44:00
302.Val Jarc2069801M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00 17:47:00 12:14:00
303.Valentin Eržen8482566M21AOK AzimutSLO 11:21:00 17:54:00 11:59:00
304.Valerija Lovrec889727W35Kamniški orientacijski klubSLO 11:17:00
305.Valter Foški8639669M55Orientacijski Klub PolarisSLO 10:53:00 18:05:00 12:45:00
306.Vedran Juričan2030940OPENOK VaraždinCRO 11:00:37
307.Vianez Bončina422512W10OK SKSLO 10:23:00 17:38:00 11:12:00
308.Vid Bogovič439275M21EOK BrežiceSLO 11:25:00 17:40:00 11:58:00
309.Vita Malus1425116W18Orientacijski klub KomendaSLO 10:08:00 17:05:00 11:11:00
310.Vladimir John8185555M65Expres Czech TeamCZE 10:48:00 17:47:00 11:09:00
311.Vlado Sedej1398546M65OK AzimutSLO 10:36:00 17:29:00 12:06:00
312.Willi Tischendorf8400095M55HSV OL VillachAUT 11:32:00 17:59:00
313.Wolfgang Germ46242M65Naturfreunde KühnsdorfAUT 10:51:00 17:35:00 12:00:00
314.Zala Serženta Seljak8639736W21EOK AzimutSLO 10:43:00 17:27:00 12:13:00
315.Zala Zavrl9011122W21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:25:00 17:19:00 11:31:00
316.Žan SmrkeKIDS 17:00:00
317.Žana Rojc253333W12Orientacijski Klub PolarisSLO 17:31:00
318.Zdeněk Olexa682624M35Expres Czech TeamCZE 11:34:00 17:41:00 11:10:00
319.Zdenko Pavlič2088835M65OK AzimutSLO 10:42:00
320.Žiga Sedej8639742M10OK AzimutSLO 10:26:00 17:44:00 11:27:00
321.Živa ModicOPEN 17:00:00