v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Orentacija z gorskimi kolesi SOL Domžale->Start times by classes  (number of entries: 75)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2.

M10
1.Tejo Gaber Raj8031284M10OK Slovenj GradecSLO 13:45:00 11:35:00
2.Lan Kurtanjek8654102M10OK AzimutSLO 13:51:00
3.Luka Rožič8277075M10OK Slovenj GradecSLO 13:57:00 11:07:00

M14
1.Lenart Andrejc8277078M14OK Slovenj GradecSLO 13:08:00 11:15:00
2.Vidjan Lenart8031295M14OK Slovenj GradecSLO 13:20:00 11:39:00
3.Aljoša Andrejc8031293M14OK Slovenj GradecSLO 13:38:00 12:00:00
4.Beno Bizjak8654111M14OK AzimutSLO 13:50:00 11:57:00
5.Val Jarc8654101M14Orientacijski klub KomendaSLO 14:03:00 11:21:00

M16
1.Rado Kalc8654109M16Orientacijski klub KomendaSLO 13:35:00 11:40:00
2.Anže Kölner8654105M16Orientacijski klub KomendaSLO 13:47:00 11:28:00
3.Božo Bizjak8654107M16OK AzimutSLO 13:58:00 11:58:00
4.Lovro Kurtanjek8654104M16OK AzimutSLO 14:00:00

M18
1.Nejc Turk8654091M18Orientacijski klub KomendaSLO 13:16:00 11:44:00
2.Tilen Zupan8654092M18Orientacijski klub KomendaSLO 13:46:00 11:32:00

M21
1.Uroš CankarM21Škofjeloški orientacijski klubSLO 12:02:00
2.David AndrejcM21OK Slovenj GradecSLO 11:42:00
3.Gregor Raj8277083M21OK Slovenj GradecSLO 13:00:00 11:54:00
4.Andrej Jarc8654106M21Orientacijski klub KomendaSLO 13:06:00 11:48:00
5.Jure Zmrzlikar8031287M21Orientacijski klub KomendaSLO 13:12:00
6.Boris Bauman8673167M21Mariborski OKSLO 13:18:00 11:36:00
7.Matteo Traversi Montani8001441M21Orienteering Piné A.S.D.ITA 13:24:00 11:12:00
8.Tamás Jankó8300958M21HSE SzentendreHUN 13:30:00 11:06:00
9.Jan Šalamun8031289M21Orientacijski Klub PolarisSLO 13:36:00 11:18:00
10.Michele Traversi Montani8237794M21Orienteering Piné A.S.D.ITA 13:42:00 11:00:00
11.Blaž Kölner8280028M21Orientacijski klub KomendaSLO 13:48:00 11:30:00
12.Andraž Drešček8654112M21OK AzimutSLO 13:54:00 11:24:00
13.Miro Šalamun8224226M21Orientacijski Klub PolarisSLO 14:01:00 12:04:00

M45
1.Gregor Zupan8072525M45Orientacijski klub KomendaSLO 13:04:00 11:50:00
2.Walter Dravetz8230954M45OLC GrazAUT 13:10:00 11:14:00
3.Boris Eržen8654097M45Škofjeloški orientacijski klubSLO 13:22:00 11:38:00
4.Ewald Glatz8100007M45OLC GrazAUT 13:28:00 11:02:00
5.Tomaž Pust8200080M45Orientacijski klub KomendaSLO 13:34:00 11:20:00
6.Valter Foški8031290M45Orientacijski Klub PolarisSLO 13:40:00 11:56:00
7.Franco Traversi Montani8627045M45Orienteering Piné A.S.D.ITA 13:52:00 11:08:00
8.Miha Škarabot8031297M45Orientacijski Klub PolarisSLO 14:02:00 11:26:00

M60
1.Alberto Zambiasi8031296M60Punto K Orienteering ASDITA 13:11:00 11:04:00
2.Mirko Vodovnik8277076M60OK Slovenj GradecSLO 13:23:00 11:52:00

MB
1.Valentin Eržen8031283MBOK AzimutSLO 13:17:00 11:16:00
2.David Andrejc8277079MBOK Slovenj GradecSLO 13:29:00
3.Boštjan Bizjak8654095MBOK AzimutSLO 13:41:00 11:46:00
4.Luka Kurtanjek8654103MBOK AzimutSLO 13:53:00

Ž10
1.Manca PahorŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 11:47:00
2.Ida Antonija Raj8277082Ž10OK Slovenj GradecSLO 13:01:00 11:41:00
3.Beatrice Sessi8079947Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 13:07:00 11:01:00
4.Inga Markovič8031294Ž10OK Slovenj GradecSLO 13:13:00 11:53:00

Ž14
1.Lili Ivana Raj8277081Ž14OK Slovenj GradecSLO 13:02:00 11:27:00
2.Frida Mezga8031282Ž14OK Slovenj GradecSLO 13:14:00 12:03:00
3.Nika Eržen8031281Ž14OK AzimutSLO 13:26:00 11:33:00
4.Ajda Jarc8654100Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 13:32:00 11:45:00
5.Miša Andrejc8031292Ž14OK Slovenj GradecSLO 13:44:00 11:51:00
6.Julija Bizjak8654115Ž14OK AzimutSLO 13:56:00 11:09:00
7.Ema Pika Raj8277084Ž14OK Slovenj GradecSLO 13:59:00 11:03:00

Ž16
1.Brina KölnerŽ16Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00
2.Nea Eržen8031280Ž16OK AzimutSLO 13:15:00 11:34:00

Ž18
1.Karin PustŽ18Orientacijski klub KomendaSLO 12:01:00
2.Neža Gnezda8654113Ž18OK AzimutSLO 13:05:00 11:22:00

Ž21
1.Barbara Jolič8031286Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 13:19:00
2.Clizia Zambiasi8088086Ž21Semiperdo Orienteering ManiagoITA 13:25:00 11:19:00
3.Petja Balažič8277077Ž21OK Slovenj GradecSLO 13:31:00 11:59:00
4.Mojca Flerin Drevenšek8654098Ž21Kamniški orientacijski klubSLO 13:37:00 11:31:00
5.Tina Močnik8654108Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 13:43:00 11:37:00
6.Iris Aurora Pecorari8004754Ž21Semiperdo Orienteering ManiagoITA 13:49:00 11:13:00
7.Nastja Raj8277080Ž21OK Slovenj GradecSLO 13:55:00 11:49:00

Ž45
1.Maja ProsenŽ45Orientacijski klub KomendaSLO 11:29:00
2.Petra StojanŽ45Orientacijski klub KomendaSLO 11:17:00
3.Nadia van Buuren8123888Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 13:09:00 11:05:00
4.Mojca Foški8031288Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 13:27:00 11:23:00
5.Sylvia Glatz8005003Ž45OLC GrazAUT 13:39:00 11:11:00

Začetniška / Družinska
1.Izabela Eržen8654096Začetniška / DružinskaŠkofjeloški orientacijski klubSLO
2.Bren Šegula8031285Začetniška / DružinskaOrientacijski klub KomendaSLO
3.Neža Jarc8654094Začetniška / DružinskaOrientacijski klub KomendaSLO
4.Gal Janšek Vodovnik8031291Začetniška / DružinskaOK Slovenj GradecSLO

ŽB
1.Ana Plavčak8654099ŽBŠkofjeloški orientacijski klubSLO 13:03:00 11:25:00
2.Irena Hacin Kölner8654093ŽBOrientacijski klub KomendaSLO 13:21:00 11:43:00
3.Maja Istenič8031279ŽBOK AzimutSLO 13:33:00 11:55:00