v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SSOL1 Piran->Start times by classes  (number of entries: 213)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M10
1.Federico Gnech2137095M10Punto K Orienteering ASDITA 11:29:00
2.Luka Rožič8277084M10OK Slovenj GradecSLO 11:32:00
3.Josip Strcic2137071M10Punto K Orienteering ASDITA 11:35:00
4.Kosta Breznik8639661M10OK Slovenj GradecSLO 11:38:00
5.Žiga Sedej8639742M10OK AzimutSLO 11:41:00
6.Stefano TozziM10Punto K Orienteering ASDITA 11:44:00
7.Aljoša Bačnar Tušar8639712M10OK AzimutSLO 11:47:00
8.Felix Germani2015607M10SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:50:00
9.Lan Kurtanjek2142753M10OK AzimutSLO 11:53:00
10.Simone Chervatin2137099M10Punto K Orienteering ASDITA 11:56:00

M12
1.Tejo Gaber Raj8277083M12OK Slovenj GradecSLO 11:59:00
2.Val Jarc2069801M12Orientacijski klub KomendaSLO 12:02:00
3.Mihej Prezelj2141155M12OK AzimutSLO 12:05:00
4.Giulio Coletti2137076M12Punto K Orienteering ASDITA 12:08:00

M16
1.Matej Ferluga8082662M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:01:00
2.Makar Fediaev8654094M16 11:04:00
3.Rado Kalc8654096M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00
4.Lovro Kurtanjek8654097M16OK AzimutSLO 11:10:00
5.Anže Kölner8639680M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:13:00
6.Oskar Foški8654098M16Orientacijski Klub PolarisSLO 11:16:00
7.Ožbej Malus8654099M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:19:00
8.David Sedej8639743M16OK AzimutSLO 11:22:00
9.Drejc Malus8654100M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:25:00
10.Robi Mlakar8654101M16OK AzimutSLO 11:28:00
11.Florijan Kremžar8654102M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:31:00
12.Beno Bizjak8654103M16OK AzimutSLO 11:34:00
13.Teo Bratus8654105M16SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:37:00
14.Rok Sedej8639740M16OK AzimutSLO 11:40:00

M18
1.Primož Gantar8639735M18OK AzimutSLO 12:07:00
2.Jošt Hadalin8035510M18OK AzimutSLO 12:10:00
3.Božo Bizjak8564095M18OK AzimutSLO 12:13:00
4.Nejc Turk8564104M18Orientacijski klub KomendaSLO 12:16:00
5.Rok Bogataj8654091M18OK AzimutSLO 12:19:00
6.Jaka Seljak8639677M18Orientacijski klub KomendaSLO 12:22:00
7.Borut Gantar8639730M18OK AzimutSLO 12:25:00

M21
1.Jan Dovč8639692M21OK TivoliSLO 11:05:00
2.Luka Seljak8011033M21Orientacijski klub KomendaSLO 11:08:00
3.Fulvio Fabris2111088M21Punto K Orienteering ASDITA 11:11:00
4.Peter GladekM21OK AzimutSLO 11:14:00
5.Pietro Sergas8403269M21Punto K Orienteering ASDITA 11:17:00
6.Blaž MarotM21 11:20:00
7.Enrico Pascatti2137089M21Punto K Orienteering ASDITA 11:23:00
8.Peter Tušar86397131M21OK AzimutSLO 11:26:00
9.Matic Blaž9101667M21Orientacijski klub KomendaSLO 11:29:00
10.Javier Flores2137074M21Punto K Orienteering ASDITA 11:32:00
11.Simon Stanonik8639725M21OK AzimutSLO 11:35:00
12.Nicolo' Venuti2137072M21Punto K Orienteering ASDITA 11:38:00
13.Vanja VukičevićM21Dobra KapljicaCRO 11:41:00
14.Oscar TalpaertM21Punto K Orienteering ASDITA 11:44:00
15.Gregor Hvala8639739M21OK AzimutSLO 11:47:00
16.Luca Fontanot2041786M21Punto K Orienteering ASDITA 11:50:00
17.Jakov ŠuranM21Dobra KapljicaCRO 11:53:00
18.Tihon Salopek8044022M21OK RisCRO 11:56:00
19.Mark Bogataj8000018M21OK AzimutSLO 11:59:00
20.Natan Maj Poženel8639675M21Orientacijski klub KomendaSLO 12:02:00
21.Denis Mikuž8639728M21OK AzimutSLO 12:05:00

M35
1.Peter Ferluga8082667M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
2.Klemen Kenda8639724M35OK AzimutSLO 11:03:00
3.Peter Levpušček442810M35OK AzimutSLO 11:06:00
4.Uroš Cankar8072561M35Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:09:00
5.Tomaž Kupnik887795M35OK AzimutSLO 11:12:00
6.Dragan KlapčićM35Dobra KapljicaCRO 11:15:00
7.Matej Sedej8639741M35OK AzimutSLO 11:18:00
8.Blaž Kölner8280028M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:21:00
9.Valentin Eržen1000555M35OK AzimutSLO 11:24:00
10.Franc Malus1425117M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:27:00
11.Tomaž Mlakar2229803M35OK AzimutSLO 11:30:00
12.Andrej Jarc2070917M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:33:00
13.Rado Prezelj1021259M35OK AzimutSLO 11:36:00
14.Marko Germani2015649M35SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:39:00
15.Gregor Raj8277079M35OK Slovenj GradecSLO 11:42:00
16.Oleksandr Ievstafiev1302717M35 11:45:00
17.Janko Bačnar8639734M35OK AzimutSLO 11:48:00
18.Vladimir John8185555M35Expres Czech TeamCZE 11:51:00
19.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 11:54:00
20.Bojan Jevševar2077852M35OK BrežiceSLO 11:57:00
21.Kristjan Gantar2107075M35OK AzimutSLO 12:00:00
22.Tihomir Salopek8077277M35OK RisCRO 12:03:00
23.Zdeněk Olexa682624M35Expres Czech TeamCZE 12:06:00
24.Aleš Poljanšek8101970M35OK AzimutSLO 12:09:00
25.Alessandro PecorariM35Semiperdo Orienteering ManiagoITA 12:12:00
26.Matej Vidič2069845M35OK AzimutSLO 12:15:00
27.Maurizio Ficur8011122M35Orientacijski klub KomendaSLO 12:18:00
28.Gregor Pavlič2065880M35OK AzimutSLO 12:21:00
29.Borut Seljak8639678M35Orientacijski klub KomendaSLO 12:24:00
30.Jiri Gawel8666873M35Expres Czech TeamCZE 12:27:00
31.Tomaž Kremžar2103909M35Orientacijski klub KomendaSLO 12:30:00
32.Luka Kurtanjek2142754M35OK AzimutSLO 12:33:00
33.Luka Piranese8083001M35 12:36:00
34.Sergey ChurkinM35Orientacijski klub KomendaSLO 12:39:00

M50
1.Mauro Clemente8002593M50SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:00:00
2.Silvo Babič1425109M50Orientacijski klub KomendaSLO 11:03:00
3.Valter Foški8639669M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:06:00
4.Boštjan Bizjak1110256M50OK AzimutSLO 11:09:00
5.Griša Močnik406815M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:12:00
6.Marko Dudić8639659M50OK Slovenj GradecSLO 11:15:00
7.Dušan Smole8639654M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:18:00
8.Luca Vascotto2133177M50Punto K Orienteering ASDITA 11:21:00
9.Aleš Zupan7777808M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:24:00
10.Jožko Jazbar8639737M50OK AzimutSLO 11:27:00
11.Dušan Petrovič8300088M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:30:00
12.Rok Sušnik8639744M50OK AzimutSLO 11:33:00
13.Igor Bončina8639715M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 11:36:00
14.Tomaž Pust8200080M50Orientacijski klub KomendaSLO 11:39:00
15.Miro Šalamun1411624M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:42:00
16.Luca Ruini2025403M50Punto K Orienteering ASDITA 11:45:00
17.Robert Benko886733M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:48:00
18.Miha Škarabot8639651M50Orientacijski Klub PolarisSLO 12:06:00

M60
1.Zdenko Pavlič2088835M60OK AzimutSLO 11:51:00
2.Aleš Borštnik8639663M60OK TivoliSLO 11:54:00
3.Cesare Tarabocchia1004266M60OK AzimutSLO 11:57:00
4.Vlado Sedej1398546M60OK AzimutSLO 12:00:00
5.Marijan Leban2114459M60OK AzimutSLO 12:03:00

REKREATIVNA
1.Jure VrtačnikREKREATIVNAOK AzimutSLO

Ž10
1.Teresa Ruini2137105Ž10Punto K Orienteering ASDITA 12:11:00
2.Izabela Eržen980592Ž10Škofjeloški orientacijski klubSLO 12:14:00
3.Vianez Bončina8639700Ž10Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 12:17:00
4.Beatrice Sessi2141187Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 12:20:00
5.Ida Antonija Raj8277078Ž10OK Slovenj GradecSLO 12:23:00
6.Neža Jarc235870Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 12:26:00
7.Inga Markovič8277075Ž10OK Slovenj GradecSLO 12:29:00

Ž12
1.Ilaria Comelli2137093Ž12Punto K Orienteering ASDITA 11:02:00
2.Klara Kremžar2113836Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:05:00
3.Špela Mlakar2224209Ž12OK AzimutSLO 11:08:00
4.Manca Pahor2070919Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:11:00
5.Timeja Prezelj2420719Ž12OK AzimutSLO 11:14:00
6.Katarina Kremžar2113838Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:17:00
7.Julija Bizjak2148496Ž12OK AzimutSLO 11:20:00
8.Leila Ema Poženel2107083Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:23:00
9.Tinkara Cankar520519Ž12Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:26:00

Ž16
1.Brina Gantar8654106Ž16OK AzimutSLO 11:43:00
2.Brina Kölner8639681Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:46:00
3.Ema Pika Raj8277080Ž16OK Slovenj GradecSLO 11:49:00
4.Ajda Jarc8654107Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:52:00
5.Frida Mezga8639658Ž16OK Slovenj GradecSLO 11:55:00
6.Giorgia Sessi8079947Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:58:00
7.Lili Ivana Raj8277077Ž16OK Slovenj GradecSLO 12:01:00
8.Nika Eržen8654108Ž16OK AzimutSLO 12:04:00

Ž18
1.Izabel Peternel8639676Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:01:00
2.Neža Gnezda8654092Ž18OK AzimutSLO 11:04:00
3.Vita Malus8654093Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00

Ž21
1.Jedert Jevševar2050470Ž21OK BrežiceSLO 11:11:00
2.Tajda Knafelj7487748Ž21OK AzimutSLO 11:14:00
3.Nika Ravnikar8639685Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:17:00
4.Nika Poljanšek8092000Ž21OK AzimutSLO 11:20:00
5.Mojca Flerin Drevenšek8333301Ž21Kamniški orientacijski klubSLO 11:23:00
6.Nea Eržen2052183Ž21OK AzimutSLO 11:26:00
7.Stella Cignini8477474Ž21Punto K Orienteering ASDITA 11:29:00
8.Nuša Jeram8639702Ž21OK AzimutSLO 11:32:00
9.Katja Babič7210498Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:35:00
10.Laura Eliza Lapina8081040Ž21Ziemeļkurzeme OKLAT 11:38:00
11.Zala Zavrl9011122Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:41:00
12.Manja Leban8639732Ž21OK AzimutSLO 11:44:00
13.Monika Ravnikar9002007Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:47:00
14.Marjeta ModrijanŽ21OK AzimutSLO 11:50:00
15.Alessia Albano2013161Ž21Punto K Orienteering ASDITA 11:53:00
16.Dorja Salopek8445444Ž21OK RisCRO 11:56:00
17.Iris Aurora Pecorari8004754Ž21Semiperdo Orienteering ManiagoITA 11:59:00
18.Anna Palmieri2137103Ž21Punto K Orienteering ASDITA 12:02:00
19.Brina Foški8639668Ž21Orientacijski Klub PolarisSLO 12:05:00
20.Karin Pust8639687Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 12:08:00
21.Katja Dovč8639665Ž21OK TivoliSLO 12:11:00

Ž35
1.Marta Malus1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00
2.Abigael Vanessa Boncina8639714Ž35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 11:13:00
3.Anica Hribar2077785Ž35OK BrežiceSLO 11:16:00
4.Chiara Sepin8073985Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:19:00
5.Petja Balažič8277081Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:22:00
6.Margareta Pavlič2065886Ž35SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:25:00
7.Ana Pribaković Borštnik8639664Ž35OK TivoliSLO 11:28:00
8.Clizia Zambiasi8088086Ž35Semiperdo Orienteering ManiagoITA 11:31:00
9.Maja Istenič2127789Ž35OK AzimutSLO 11:34:00
10.Ana Plavčak2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:37:00
11.Katarina Sedej1100102Ž35OK AzimutSLO 11:40:00
12.Suzana Flerin Drevenšek1404143Ž35Kamniški orientacijski klubSLO 11:43:00
13.Damjana Gantar2107072Ž35OK AzimutSLO 11:46:00
14.Nastja Raj8277076Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:49:00
15.Tina Močnik2070918Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:52:00
16.Maja Obid2127797Ž35OK AzimutSLO 11:55:00
17.Valentina Pino2137085Ž35Punto K Orienteering ASDITA 11:58:00
18.Maja Leskovec8044709Ž35OK AzimutSLO 12:01:00
19.Kseniia BalashovaŽ35 12:04:00

Ž45
1.Alenka Vuga Seljak8639679Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00
2.Erika Lapel2137077Ž45Punto K Orienteering ASDITA 11:10:00
3.Nadia van Buuren8123888Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:13:00
4.Franca Crevatin2063996Ž45Punto K Orienteering ASDITA 11:16:00
5.Maruša Debeljak406816Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:19:00
6.Maja Prosen2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:22:00
7.Erica Sarnataro2149255Ž45ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 11:25:00
8.Michela Degrassi2045657Ž45Punto K Orienteering ASDITA 11:28:00
9.Klavdija Prezelj2146199Ž45OK AzimutSLO 11:31:00
10.Cristina Ruini2009738Ž45Punto K Orienteering ASDITA 11:34:00
11.Darja Vodlan438980Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:37:00
12.Marina LenzariŽ45Punto K Orienteering ASDITA 11:40:00
13.Chiara Rajgelj2065882Ž45SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:43:00
14.Tanja Mezga8639660Ž45OK Slovenj GradecSLO 11:46:00
15.Cristiana Donaggio2137073Ž45Punto K Orienteering ASDITA 11:49:00
16.Irena Hacin Kölner8639682Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:52:00
17.Damjana Jerše7441139Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:55:00
18.Ilze Lapina8666033Ž45Ziemeļkurzeme OKLAT 11:58:00
19.Darja Gorjup Poženel2113845Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 12:01:00
20.Irena Balažič8277082Ž45OK Slovenj GradecSLO 12:04:00
21.Alenka Škarabot445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 12:07:00

ZAČETNIKI
1.Maja Cankar232444ZAČETNIKIŠkofjeloški orientacijski klubSLO
2.Oliver MlakarZAČETNIKIOK AzimutSLO
3.Mayela GravalosZAČETNIKIPunto K Orienteering ASDITA
4.Lara Coletti2137084ZAČETNIKIPunto K Orienteering ASDITA
5.Alex MattielloZAČETNIKIPunto K Orienteering ASDITA
6.Lan Levpušček8500638ZAČETNIKIOK AzimutSLO
7.Gabriella Serafino2137083ZAČETNIKIPunto K Orienteering ASDITA
8.Emilia FrenkinZAČETNIKIPunto K Orienteering ASDITA
9.Jasmina Dovč1398938ZAČETNIKIOK TivoliSLO
10.Anna ZiniZAČETNIKIPunto K Orienteering ASDITA
11.Chiarazzurra TozziZAČETNIKIPunto K Orienteering ASDITA