v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SSOL2 - sprint Vipava->Start times by classes  (number of entries: 223)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

DRUŽINSKA
1.Lijan Šavli z družino DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
2.Anej Tomažič z družino 2056371DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
3.Družina Justin-Krajnik DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
4.Filip z družino 2121782DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
5.Filip in Jure DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
6.Eva in Lia Valič 1425110DRUŽINSKA
7.Tian Eržen z družino DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
8.Urh Birsa z družino 232436DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
9.Martin Cigoj in družina 2056372DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
10.Družina Črnigoj DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
11.Nina Bolčina z družino 232466DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
12.Megi in Niki 438031DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
13.Domen in Kevin 2107008DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
14.Ajda in Simon 2056383DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
15.Karolina in sorodniki Ba.2120796DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
16.Rene in Etien 445670DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
17.Mark in Miha 2088828DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
18.Tosja Ušaj z družino 2088829DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
19.Lili Bavčar z družino DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
20.Izak in Valentin 349763DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
21.Žiga in Tinej 2088825DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
22.Gregor in Alax 253334DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
23.Blaž in Job 445673DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
24.Družina Pavlica DRUŽINSKA
25.Tim in David 2056377DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
26.Filip in Jakob 253347DRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO

M10
1.Žiga Sedej8639742M10OK AzimutSLO 11:03:00
2.Jure Rako7005141M10OK VihorCRO 11:07:00
3.Lan Kurtanjek2142753M10OK AzimutSLO 11:11:00
4.Giulio Apollonio2063280M10Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ITA 11:15:00
5.Lan Levpušček8500638M10OK AzimutSLO 11:19:00
6.Oliver Skočić2301979M10OK VihorCRO 11:23:00
7.Aljoša Bačnar Tušar8639712M10OK AzimutSLO 11:27:00

M12
1.Mihej Prezelj2141155M12OK AzimutSLO 11:45:00
2.Aljoša Andrejc8277080M12OK Slovenj GradecSLO 11:49:00
3.Anze Obid2132996M12OK AzimutSLO 11:53:00
4.Giulio Coletti2137076M12Punto K Orienteering ASDITA 11:57:00
5.Matija Kerševan445688M12Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:01:00
6.Lenart Andrejc8277083M12OK Slovenj GradecSLO 12:05:00
7.Matic Kerševan438028M12Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:09:00

M16
1.Daniele Apollonio1040873M16Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ITA 11:03:00
2.Beno Bizjak8632326M16OK AzimutSLO 11:07:00
3.Anže Kölner8639680M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:11:00
4.David Sedej8639743M16OK AzimutSLO 11:15:00
5.Gal Nemeček8639647M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:19:00
6.Ožbej Malus8632327M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:23:00
7.Gabriele Giudici349553M16ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 11:27:00
8.Maj Klančič8632328M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:31:00
9.Erik Bozzatto2143173M16Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ITA 11:35:00
10.Rok Cigoj8114117M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:39:00
11.Drejc Malus8632329M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:43:00
12.Matej Bratož8639650M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:47:00
13.Robi Mlakar8632330M16OK AzimutSLO 11:51:00
14.Matija Bovcon8632331M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:55:00
15.Lovro Kurtanjek8632332M16OK AzimutSLO 11:59:00
16.Patrik Beltram8632333M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:03:00
17.Rok Sedej8639740M16OK AzimutSLO 12:07:00
18.Valentin Rodman8639648M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:11:00

M18
1.Borut Gantar8639730M18OK AzimutSLO 11:58:00
2.Primož Gantar8639735M18OK AzimutSLO 12:01:00
3.Nejc Turk8632323M18Orientacijski klub KomendaSLO 12:04:00
4.Rok Bogataj8632324M18OK AzimutSLO 12:07:00
5.Jaka Seljak8639677M18Orientacijski klub KomendaSLO 12:10:00
6.Božo Bizjak8632325M18OK AzimutSLO 12:13:00

M21
1.Javier Flores2137074M21Punto K Orienteering ASDITA 11:00:00
2.Mark Bogataj8000018M21OK AzimutSLO 11:04:00
3.Luka Seljak8011033M21Orientacijski klub KomendaSLO 11:08:00
4.Gregor Hvala8639739M21OK AzimutSLO 11:12:00
5.Vanja Vukičević8632316M21Dobra KapljicaCRO 11:16:00
6.Domen Petrovič8632317M21Orientacijski Klub PolarisSLO 11:20:00
7.Enrico Pascatti2137089M21Punto K Orienteering ASDITA 11:24:00
8.Simon Stanonik8639725M21OK AzimutSLO 11:28:00
9.Matic Blaž8632318M21Orientacijski klub KomendaSLO 11:32:00
10.Peter Tušar8639731M21OK AzimutSLO 11:36:00
11.Natan Maj Poženel8639675M21Orientacijski klub KomendaSLO 11:40:00
12.Sebastian Romano2420720M21ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 11:44:00
13.Jaka Cesar8277082M21OK Slovenj GradecSLO 11:48:00
14.Jakov Šuran8632319M21Dobra KapljicaCRO 11:52:00
15.Jani Bratož8632334M21Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:56:00
16.Dragan Klapčić8632321M21Dobra KapljicaCRO 12:00:00
17.Filip Petrovič8632322M21Orientacijski Klub PolarisSLO 12:04:00

M35
1.David Andrejc8277084M35OK Slovenj GradecSLO 11:00:00
2.Franc Malus1425117M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:03:00
3.Matej Sedej8639741M35OK AzimutSLO 11:06:00
4.Duje Rako8420922M35OK VihorCRO 11:09:00
5.Alessio Rozzi9131080M35 11:12:00
6.Timotej Šuc2113841M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:15:00
7.Peter Levpušček442810M35OK AzimutSLO 11:18:00
8.Gregor Raj8639660M35OK Slovenj GradecSLO 11:21:00
9.Janko Bačnar8639734M35OK AzimutSLO 11:24:00
10.Borut Seljak8639678M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:27:00
11.Roberto Larotella8083001M35Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ITA 11:30:00
12.Gregor Pavlič2065880M35OK AzimutSLO 11:33:00
13.Blaž Kölner8280028M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:36:00
14.Rado Prezelj1021259M35OK AzimutSLO 11:39:00
15.Oleksandr Ievstafiev1302717M35 11:42:00
16.Valentin Eržen8482566M35OK AzimutSLO 11:45:00
17.Maurizio Ficur8011122M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:48:00
18.Tomaž Kupnik887795M35OK AzimutSLO 11:51:00
19.Igor Gavrilov8681449M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:54:00
20.Stefano Collodet8002596M35Friuli MTB & OrienteeringITA 11:57:00
21.Gregor Zupan8072525M35Orientacijski klub KomendaSLO 12:00:00
22.Kristjan Gantar2107075M35OK AzimutSLO 12:03:00
23.Iztok Rojc8332200M35Orientacijski Klub PolarisSLO 12:06:00
24.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 12:09:00
25.Uroš Cankar8072561M35Škofjeloški orientacijski klubSLO 12:12:00
26.Gregor Andrejc8639662M35OK Slovenj GradecSLO 12:15:00

M50
1.Marko Dudić8277078M50OK Slovenj GradecSLO 11:01:00
2.Dušan Petrovič8300088M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:05:00
3.Jožko Jazbar8639737M50OK AzimutSLO 11:09:00
4.Andrea Margiore2134090M50Cral Trieste Trasporti A.s.d.ITA 11:13:00
5.Uroš Petrovič8639671M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:17:00
6.Tomaž Pust8200080M50Orientacijski klub KomendaSLO 11:21:00
7.Andrea Rivetta2103427M50Semiperdo Orienteering ManiagoITA 11:25:00
8.Massimo Mosca210126M50Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ITA 11:29:00
9.Igor Bončina8639715M50OK SKSLO 11:33:00
10.Boris Eržen8639670M50Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:37:00
11.Stefano Sossi2063297M50Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ITA 11:41:00
12.Rok Sušnik8639744M50OK AzimutSLO 11:45:00

M60
1.Vlado Sedej1398546M60OK AzimutSLO 11:02:00
2.Aleš Borštnik8639663M60OK TivoliSLO 11:18:00
3.Zdenko Pavlič2088835M60OK AzimutSLO 11:26:00
4.Cesare Tarabocchia1004266M60OK AzimutSLO 12:05:00

ODPRTA
1.Ana Plavčak8639673ODPRTAŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:49:00
2.Camillo Balanzin1399834ODPRTAGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ITA 11:52:00
3.Giuseppe Specogna211343ODPRTAFriuli MTB & OrienteeringITA 11:55:00
4.Gregor Leskovšek422525ODPRTAOK TivoliSLO 11:59:00

OTROŠKA
1.Polona Kravos206302OTROŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 11:21:00
2.Izabela Eržen980592OTROŠKAŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:25:00
3.Gaja Stopar349778OTROŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 11:29:00
4.Zana Jazbar1398949OTROŠKAOK AzimutSLO 11:33:00
5.Kostela Volk438027OTROŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 11:37:00

Ž10
1.Urša Rojc7777222Ž10Orientacijski Klub PolarisSLO 11:31:00
2.Beatrice Sessi2141187Ž10SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:35:00
3.Vianez Bončina8639700Ž10OK SKSLO 11:39:00
4.Lara Coletti2137084Ž10Punto K Orienteering ASDITA 11:43:00
5.Ida Antonija Raj8639659Ž10OK Slovenj GradecSLO 11:47:00

Ž12
1.Manca Pahor2070919Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00
2.Žana Rojc253333Ž12Orientacijski Klub PolarisSLO 11:11:00
3.Timeja Prezelj2420719Ž12OK AzimutSLO 11:15:00
4.Teja Šuc2070920Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:19:00
5.Tinkara Cankar520519Ž12Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:23:00
6.Leila Ema Poženel2107083Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:27:00
7.Julija Bizjak2148496Ž12OK AzimutSLO 11:31:00
8.Sofia Jerkič2127017Ž12Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:35:00
9.Špela Mlakar2224209Ž12OK AzimutSLO 11:39:00

Ž16
1.Toja Fučka8632313Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:30:00
2.Giorgia Sessi8079947Ž16SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:34:00
3.Sara Kerševan8639649Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:38:00
4.Lili Ivana Raj8639658Ž16OK Slovenj GradecSLO 11:42:00
5.Nika Eržen8632314Ž16OK AzimutSLO 11:46:00
6.Frida Mezga8277077Ž16OK Slovenj GradecSLO 11:50:00
7.Brina Gantar8632315Ž16OK AzimutSLO 11:54:00
8.Miša Andrejc8277079Ž16OK Slovenj GradecSLO 11:58:00
9.Klara Mahkovec8639646Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:02:00
10.Brina Kölner8639681Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 12:06:00
11.Isa ValičŽ16 12:10:00
12.Ema Pika Raj8639661Ž16OK Slovenj GradecSLO 12:14:00

Ž18
1.Izabel Peternel8639676Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:53:00
2.Neža Gnezda8632311Ž18OK AzimutSLO 11:57:00
3.Vita Malus8632312Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 12:01:00

Ž21
1.Deja Razpet8639727Ž21OK AzimutSLO 11:02:00
2.Zala Zavrl8632307Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:05:00
3.Fulvia Ferri2137105Ž21Punto K Orienteering ASDITA 11:08:00
4.Tajda Knafelj8632308Ž21OK AzimutSLO 11:11:00
5.Paola Rako8300220Ž21OK VihorCRO 11:14:00
6.Lara Gantar8639716Ž21OK AzimutSLO 11:17:00
7.Nika Ravnikar8639685Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:20:00
8.Nika Poljanšek8092000Ž21OK AzimutSLO 11:23:00
9.Karin Pust8639687Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:26:00
10.Teja Tušar8632309Ž21OK AzimutSLO 11:29:00
11.Polona Jezeršek8639674Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:32:00
12.Neža Obid8639745Ž21OK AzimutSLO 11:35:00
13.Alessia Albano2013161Ž21Punto K Orienteering ASDITA 11:38:00
14.Zala Serženta Seljak8632310Ž21OK AzimutSLO 11:41:00
15.Ana Pia Pogačar8639684Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:44:00
16.Nea Eržen8044534Ž21OK AzimutSLO 11:47:00

Ž35
1.Marta Malus1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:02:00
2.Maja Obid2127797Ž35OK AzimutSLO 11:06:00
3.Margareta Pavlič2065886Ž35SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:10:00
4.Katarina Sedej1100102Ž35OK AzimutSLO 11:14:00
5.Nastja Raj8639657Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:18:00
6.Sara Gaion8519489Ž35ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 11:22:00
7.Petja Balažič8639656Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:26:00
8.Lorenza Pravato9270178Ž35 11:30:00
9.Chiara Sepin8073985Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:34:00
10.Maja Istenič2127789Ž35OK AzimutSLO 11:38:00
11.Elena Gombač Šuc2113840Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:42:00
12.Damjana Gantar2107072Ž35OK AzimutSLO 11:46:00
13.Marta Canal8002595Ž35Friuli MTB & OrienteeringITA 11:50:00
14.Tina Tušar442828Ž35OK AzimutSLO 11:54:00
15.Sabina Rako7003400Ž35OK VihorCRO 11:58:00
16.Maja Leskovec8044709Ž35OK AzimutSLO 12:02:00
17.Ana Pribaković Borštnik8639664Ž35OK TivoliSLO 12:06:00
18.Abigael Vanessa Boncina8639714Ž35OK SKSLO 12:10:00
19.Anna Palmieri2137103Ž35Punto K Orienteering ASDITA 12:14:00

Ž45
1.Romana Zupan8639686Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
2.Cristiana Donaggio2137073Ž45Punto K Orienteering ASDITA 11:04:00
3.Elena Margiore349541Ž45ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 11:08:00
4.Irena Hacin Kölner8639682Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:12:00
5.Lucia Zacchigna2063290Ž45Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ITA 11:16:00
6.Alenka Vuga Seljak8639679Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:20:00
7.Cristina Ruini2009738Ž45Punto K Orienteering ASDITA 11:24:00
8.Darja Gorjup Poženel2113845Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:28:00
9.Nadia van Buuren8123888Ž45SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:32:00
10.Irena Balažič8277075Ž45OK Slovenj GradecSLO 11:36:00
11.Maja Prosen8639693Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:40:00
12.Mita Crepaz503398Ž45Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ITA 11:44:00
13.Klavdija Prezelj2146199Ž45OK AzimutSLO 11:48:00
14.Donatella Gratton1009877Ž45Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ITA 11:52:00
15.Saša Žižek8639733Ž45OK AzimutSLO 11:56:00
16.Tanja Mezga8277076Ž45OK Slovenj GradecSLO 12:00:00
17.Franca Crevatin2063996Ž45Punto K Orienteering ASDITA 12:04:00
18.Petra Stojan2069834Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 12:08:00
19.Monica Frappa2133191Ž45Friuli MTB & OrienteeringITA 12:12:00

ZAČETNIKI
1.Aurora MinettoZAČETNIKIORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 11:01:00
2.Anna Rita Bertolazzo2137071ZAČETNIKIPunto K Orienteering ASDITA 11:05:00
3.Chiara MinettoZAČETNIKIORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 11:09:00
4.Sara Contursi210058ZAČETNIKICral Trieste Trasporti A.s.d.ITA 11:13:00
5.Maja Cankar232444ZAČETNIKIŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:17:00
6.Tina Šojat2301978ZAČETNIKIOK VihorCRO 11:21:00
7.Jana KruhZAČETNIKIOrientacijski klub 46 ŠkofljicaSLO 11:25:00
8.Noemi Margiore2134090ZAČETNIKICral Trieste Trasporti A.s.d.ITA 11:29:00