v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SmučO DP dolge in SOL 4->Start times by classes  (number of entries: 37)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M14
1.Aljoša Andrejc8277083M14OK Slovenj GradecSLO 14:30:00
2.Lenart Andrejc8639660M14OK Slovenj GradecSLO 14:30:00
3.Matic Kerševan8639648M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 14:30:00
4.Matija Kerševan8639647M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 14:30:00
5.Andraž Miheljak8277078M14OK Slovenj GradecSLO 14:30:00

M17
1.Jošt SokličM17Orientacijski Klub PolarisSLO 14:35:00
2.Matej BratožM17Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 14:35:00
3.Aljaž Kerševan8639649M17Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 14:35:00
4.Tevž Miheljak8277076M17OK Slovenj GradecSLO 14:35:00

M21E
1.Blaž Petrovič8639671M21EOrientacijski Klub PolarisSLO 15:30:00
2.Iztok RojcM21EOrientacijski Klub PolarisSLO 15:30:00
3.Franci SokličM21EOrientacijski Klub PolarisSLO 15:30:00
4.Luka Ruter8414515M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 15:30:00
5.Stanko Čufer8113117M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 15:30:00
6.Gregor Hvala8639739M21EOK AzimutSLO 15:30:00
7.Martin FürnkranzM21ENaturfreunde LinzAUT 15:30:00
8.Sergey Churkin8150477M21EOrientacijski klub KomendaSLO 15:30:00
9.Gregor Andrejc8277082M21EOK Slovenj GradecSLO 15:30:00

M40
1.Günter Kradischnig8611028M40OLC GrazAUT 15:15:00
2.Blaž Miheljak8277077M40OK Slovenj GradecSLO 15:15:00
3.Marko Dudić8639656M40OK Slovenj GradecSLO 15:15:00
4.Boris Eržen8639670M40Škofjeloški orientacijski klubSLO 15:15:00

MB
1.Aleš Borštnik8639663MBOK TivoliSLO 14:44:00

Ž14
1.Miša Andrejc8277081Ž14OK Slovenj GradecSLO 14:40:00
2.Frida Mezga8277079Ž14OK Slovenj GradecSLO 14:40:00
3.Žana RojcŽ14Orientacijski Klub PolarisSLO 14:40:00
4.Sofia Jerkič8639650Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 14:40:00
5.Sara Kerševan8639646Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 14:40:00
6.Urša RojcŽ14Orientacijski Klub PolarisSLO 14:40:00

Ž17
1.Klara Mahkovec8114117Ž17Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 15:00:00

Ž21E
1.Polona Jezeršek8639674Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 15:00:00
2.Maja Visinski Andrejc8277080Ž21EOK Slovenj GradecSLO 15:00:00
3.Ana Pribaković Borštnik8639664Ž21EOK TivoliSLO 15:00:00
4.Urška Kordiš Miheljak8277075Ž21EOK Slovenj GradecSLO 15:00:00
5.Mojca Flerin Drevenšek8333301Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 15:00:00

Začetniki
1.Izabela Eržen8639701ZačetnikiŠkofjeloški orientacijski klubSLO 14:42:00

ŽB
1.Tanja Mezga8277084ŽBOK Slovenj GradecSLO 14:43:00