v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SSOL2 Nova Gorica->Start times by classes  (number of entries: 265)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

AZZURRO
1.Fabrizio Coletto1122340AZZURROA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 10:03:00

BIANCO
1.Giulio Apollonio2260915BIANCOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDITA 10:23:00
2.Marica SikerinaBIANCOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:53:00
3.Lara Julia ColettiBIANCOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 10:57:00
4.Christel Barnaba2620748BIANCOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 11:01:00
5.Malena Sancin2137084BIANCOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:05:00
6.Anna Dei Negri2056701BIANCOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 11:09:00
7.Simone Chervatin2137077BIANCOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:13:00
8.Tom Foschian2027937BIANCOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 11:17:00
9.Stefano ClevaBIANCOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:21:00

ESO
1.Dana SancinESOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA

GIALLO
1.Filippo Ciancio2260920GIALLOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:02:00
2.Loredana Bozzato8330716GIALLOA.S.D. Orienteering Laguna Nord VeneziaITA 10:06:00
3.Beatrice Sessi2141187GIALLOSSD Gaja - Sezione OrientamentoITA 10:10:00
4.Salvatore Seno8062652GIALLOA.S.D. Orienteering Laguna Nord VeneziaITA 10:14:00
5.Elisabetta SikerinaGIALLOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:18:00
6.Federico Gnech2137083GIALLOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 10:22:00
7.Teresa Angellotti1160611GIALLOA.S.D. Orienteering Laguna Nord VeneziaITA 10:26:00
8.Valentina Pino2118107GIALLOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 10:30:00
9.Christian Barnaba2620749GIALLOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:34:00
10.Chiara Aviani8513683GIALLOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 10:38:00
11.Cristina D'orlando Maria2127744GIALLOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:42:00
12.Andrea Carlet8501702GIALLOORIENTEERING TARZO A.S.D.ITA 10:46:00
13.Chantal Barnaba2620771GIALLOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:50:00
14.Elena Beltramello8653096GIALLOVITTORIENTITA 10:54:00
15.Erika Crapiz2620751GIALLOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:58:00
16.Anna Rita Bertolazzo2137071GIALLOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:02:00
17.Marco Fignon8003205GIALLOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 11:06:00
18.Bebedetta Giuliani2137072GIALLOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:10:00
19.Walter Mazzucco8110295GIALLOORIENTEERING DOLOMITI ASDITA 11:14:00
20.Giulio Livio Coletti2137076GIALLOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:18:00
21.Sara Contursi210058GIALLOASD CRAL TRIESTE TRASPORTIITA 11:22:00
22.Giulia Margiore2134096GIALLOASD CRAL TRIESTE TRASPORTIITA 11:26:00
23.Noemi Margiore2134090GIALLOASD CRAL TRIESTE TRASPORTIITA 11:30:00

M10
1.Lan Levpušček8500638M10OK AzimutSLO 10:11:00

M12
1.Žiga Sedej8639742M12OK AzimutSLO 10:07:00
2.Luka Rožič8277077M12OK Slovenj GradecSLO 10:15:00
3.Lan Kurtanjek2142753M12OK AzimutSLO 10:31:00
4.Val Jarc2069801M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:39:00
5.Oskar Zajec8277078M12OK Slovenj GradecSLO 10:47:00
6.Urban Knavs2052358M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:49:00
7.Aljoša Bačnar Tušar8639712M12OK AzimutSLO 10:55:00

M16
1.Anže Tomažič8639648M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:01:00
2.Mihej Prezelj2141155M16OK AzimutSLO 10:03:00
3.David Sedej8639743M16OK AzimutSLO 10:07:00
4.Matija Kerševan8639647M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:09:00
5.Lovro Kurtanjek2142763M16OK AzimutSLO 10:11:00
6.Matic Kerševan8639650M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:13:00
7.Aljoša Andrejc8277084M16OK Slovenj GradecSLO 10:17:00
8.Rok Sedej8639740M16OK AzimutSLO 10:19:00
9.Ožbej Malus1425114M16Orientacijski klub KomendaSLO 10:21:00
10.Anze Obid2132996M16OK AzimutSLO 10:23:00
11.Valentin Rodman8414515M16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:25:00
12.Jure Uštar2069813M16Orientacijski klub KomendaSLO 10:27:00
13.Robi Mlakar1110266M16OK AzimutSLO 10:29:00
14.Anže Kölner8639680M16Orientacijski klub KomendaSLO 10:31:00
15.Drejc Malus1425112M16Orientacijski klub KomendaSLO 10:53:00
16.Beno Bizjak2148495M16OK AzimutSLO 10:55:00

M18
1.Borut Gantar8639730M18OK AzimutSLO 10:01:00
2.Rok Bogataj2045663M18OK AzimutSLO 10:05:00
3.Božo Bizjak2133344M18OK AzimutSLO 10:09:00
4.Jaka Seljak8639677M18Orientacijski klub KomendaSLO 10:13:00
5.Jošt Hadalin442814M18OK AzimutSLO 10:17:00

M21
1.Natan Maj Poženel8639675M21Orientacijski klub KomendaSLO 10:02:00
2.Mark Bogataj8000018M21OK AzimutSLO 10:06:00
3.Giraldo Ramirez2077852M21OK BrežiceSLO 10:10:00
4.Peter Tušar8639731M21OK AzimutSLO 10:14:00
5.Matic Blaž8639689M21Orientacijski klub KomendaSLO 10:18:00
6.Martin Jevševar2077853M21OK BrežiceSLO 10:22:00
7.Luka Seljak8011033M21Orientacijski klub KomendaSLO 10:26:00
8.Elias Ramirez2077853M21OK BrežiceSLO 10:30:00
9.Primož Gantar8639735M21OK AzimutSLO 10:34:00
10.Tilen Zupan8639696M21Orientacijski klub KomendaSLO 10:38:00
11.Peter Gladek2142774M21OK AzimutSLO 10:42:00
12.Bojan Jevševar2077852M21OK BrežiceSLO 10:46:00
13.Gregor Hvala8639739M21OK AzimutSLO 10:50:00

M35
1.Timotej Šuc8002583M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:03:00
2.Luka Kurtanjek2142754M35OK AzimutSLO 10:07:00
3.Andrej Jarc8639691M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:11:00
4.Kristjan Gantar2107075M35OK AzimutSLO 10:15:00
5.Borut Seljak8639678M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:19:00
6.Gregor Pavlič2065880M35OK AzimutSLO 10:23:00
7.Franc Malus1425117M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:27:00
8.Iztok Rojc8332200M35Orientacijski Klub PolarisSLO 10:31:00
9.Natan Osterman232448M35Orientacijski Klub PolarisSLO 10:35:00
10.Rado Prezelj1021259M35OK AzimutSLO 10:39:00
11.Maurizio Ficur8011122M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:43:00
12.Gregor Andrejc8277083M35OK Slovenj GradecSLO 10:47:00
13.Matej Sedej8639741M35OK AzimutSLO 10:51:00
14.Sergey Churkin8150477M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:55:00
15.Oleksandr Ievstafiev1302717M35 10:59:00
16.Miran Kolman8110051M35Kamniški orientacijski klubSLO 11:03:00
17.Aleš Poljanšek8101970M35OK AzimutSLO 11:07:00
18.Uroš Cankar8072561M35Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:11:00
19.Tomaž Mlakar2159477M35OK AzimutSLO 11:15:00
20.Rok Smrke7210496M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:19:00
21.Janko Bačnar8639734M35OK AzimutSLO 11:23:00
22.Igor Gavrilov8681449M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:27:00
23.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 11:31:00
24.Peter Levpušček8402029M35OK AzimutSLO 11:35:00

M50
1.Miha Škarabot8639651M50Orientacijski Klub PolarisSLO 10:33:00
2.Janez Pretnar1652011M50Kamniški orientacijski klubSLO 10:35:00
3.Dušan Smolè8639654M50Orientacijski Klub PolarisSLO 10:37:00
4.Tomaž Pust8200080M50Orientacijski klub KomendaSLO 10:39:00
5.Aleš Zupan7777808M50Orientacijski Klub PolarisSLO 10:41:00
6.Jožko Jazbar8639737M50OK AzimutSLO 10:43:00
7.Dušan Petrovič8300088M50Orientacijski Klub PolarisSLO 10:45:00
8.Boštjan Bizjak1110256M50OK AzimutSLO 10:47:00
9.Valter Foški8639669M50Orientacijski Klub PolarisSLO 10:49:00
10.Gregor Raj8277081M50OK Slovenj GradecSLO 10:51:00

M60
1.Silvij Močnik8639738M60OK AzimutSLO 10:43:00
2.Aleš Borštnik8639663M60OK TivoliSLO 10:51:00
3.Vlado Sedej1398546M60OK AzimutSLO 10:59:00
4.Dalibor Radovan2107073M60Orientacijski Klub PolarisSLO 11:07:00
5.Zdenko Pavlič2088835M60OK AzimutSLO 11:15:00
6.Stanko Čufer8113117M60Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:23:00

NERO
1.Marcello Ciancio2260918NEROFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:00:00
2.Javier Flores Gutierrez2137074NEROPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 10:04:00
3.Nadia Van Buuren8123888NEROSSD Gaja - Sezione OrientamentoITA 10:08:00
4.Sebastian Romano8501858NEROORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.ITA 10:12:00
5.Serhiy MukhidinovNEROFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:16:00
6.Francesca Uliana8060935NEROORIENTEERING TARZO A.S.D.ITA 10:20:00
7.Riccardo Marson1427335NEROORIENTEERING MIANE '87ITA 10:24:00
8.Siro Uliana8060948NEROVITTORIENTITA 10:28:00
9.Franz Happacher8400094NEROHAUNOLD ORIENTEERING TEAM ASDITA 10:32:00
10.Tiziano Piretto2137093NEROPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 10:36:00
11.Giacomo RossettoNEROA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 10:40:00
12.Chiara Sepin8073985NEROSSD Gaja - Sezione OrientamentoITA 10:44:00
13.Marco Loner8468329NEROA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 10:48:00
14.Peter Ferluga8082667NEROSSD Gaja - Sezione OrientamentoITA 10:52:00
15.Stella Cignini8477474NEROPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 10:56:00
16.Massimiliano Coletto1462000NEROA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 11:00:00
17.Fulvia Ferri2137085NEROPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:04:00
18.Matteo Mirolo8003357NEROA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 11:08:00
19.Nastja Ferluga8255002NEROSSD Gaja - Sezione OrientamentoITA 11:12:00
20.Francesco RossettoNEROA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 11:16:00
21.Anna Palmieri2137103NEROPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:20:00
22.Germana Altan2302118NEROA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 11:24:00
23.Maurizio Marussig8219009NEROFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 11:28:00

OTROŠKA
1.Simonič DružinaOTROŠKABrez kluba/No ClubSLO
2.Likar DružinaOTROŠKABrez kluba/No ClubSLO
3.Tevž Kolman1411629OTROŠKA
4.Žan Smrke2022943OTROŠKAOrientacijski klub KomendaSLO
5.Oliver Mlakar2142769OTROŠKAOK AzimutSLO
6.Nace Bačnar Tušar435603OTROŠKAOK AzimutSLO

ROSSO
1.Massimo Mosca8198888ROSSOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDITA 10:00:00
2.Giovanni Ciancio2260919ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:02:00
3.Daniele Apollonio8329224ROSSOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDITA 10:04:00
4.Fabrizio Mosolo8501432ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:06:00
5.Sonia Santarossa2099293ROSSOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 10:08:00
6.Ian Tomasin2620746ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:10:00
7.Giada Ambrosio2133335ROSSOSSD Gaja - Sezione OrientamentoITA 10:12:00
8.Aaron Tomasin2620745ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:14:00
9.Giovanni Angellotti8062607ROSSOA.S.D. Orienteering Laguna Nord VeneziaITA 10:16:00
10.Andrii HadzukROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:18:00
11.Irene Bellio8501144ROSSOA.S.S. ORIENTEERING MALIPIERO MARCONITA 10:20:00
12.Giuseppe Specogna211343ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:22:00
13.Cristiana Donaggio2137073ROSSOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 10:24:00
14.Stefano Tomasino2620750ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:26:00
15.Nicola SerianiROSSOORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.ITA 10:28:00
16.Marina Lovisotto8310767ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:30:00
17.Anka Kuzmin2073799ROSSOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 10:32:00
18.Pavlo MatzROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:34:00
19.Alessandro MarchesanROSSOORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.ITA 10:36:00
20.Donatella David8071907ROSSOORIENTEERING DOLOMITI ASDITA 10:38:00
21.Cristina Ruini2009738ROSSOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 10:40:00
22.Federica Visintin2056723ROSSOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 10:42:00
23.Paolo Mondo2137089ROSSOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 10:44:00
24.Stefano Sossi2063297ROSSOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDITA 10:46:00
25.Sonia Predan2101402ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:48:00
26.Matteo Stefenato349553ROSSOORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.ITA 10:50:00
27.Nicola StellaROSSOORIENTEERING MIANE '87ITA 10:52:00
28.Andrea Foschian8237756ROSSOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 10:54:00
29.Giovanni Passone2620744ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 10:56:00
30.Franca Crevatin8222442ROSSOPUNTO K ORIENTEERING ASDITA 10:58:00
31.Mikhailo KhalamivskiyROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 11:00:00
32.Renato Bettin8425710ROSSOORIENTEERING SWALLOWS NOALE A.S.D.ITA 11:02:00
33.Daniel Tomasin2620759ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 11:04:00
34.Anna Carlet8658350ROSSOORIENTEERING TARZO A.S.D.ITA 11:06:00
35.Pierpaolo RossettoROSSOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 11:08:00
36.Chiara Rajgelj2065882ROSSOSSD Gaja - Sezione OrientamentoITA 11:10:00
37.Gabriella Xausa2020391ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 11:12:00
38.Enrico Sossi2063296ROSSOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDITA 11:14:00
39.Giorgia Sessi8079947ROSSOSSD Gaja - Sezione OrientamentoITA 11:16:00
40.Emanuele Coletto8501873ROSSOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 11:18:00
41.Giustina Carta2138244ROSSOORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.ITA 11:20:00
42.Alessandro Ciriani201464ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 11:22:00
43.Alberto Dei Negri8513683ROSSOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOITA 11:24:00
44.Giacomo Ciani2620755ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 11:26:00
45.Gianfranco Siega2091671ROSSOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.ITA 11:28:00
46.Andrea Margiore8004464ROSSOASD CRAL TRIESTE TRASPORTIITA 11:30:00

Ž10
1.Kona OstermanŽ10Orientacijski Klub PolarisSLO 10:19:00
2.Ida Antonija Raj8277080Ž10OK Slovenj GradecSLO 10:27:00
3.Neža Jarc235870Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 10:35:00

Ž12
1.Špela Mlakar2224209Ž12OK AzimutSLO 10:48:00
2.Manca Pahor2070919Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 10:52:00
3.Timeja Prezelj2420719Ž12OK AzimutSLO 10:56:00
4.Urša Rojc8332200Ž12Orientacijski Klub PolarisSLO 11:00:00
5.Žana VodopijaŽ12OK AzimutSLO 11:04:00
6.Klara Smrke1425108Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:08:00
7.Zana Jazbar1398949Ž12OK AzimutSLO 11:12:00

Ž16
1.Teja Šuc2070920Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
2.Brina Gantar2114454Ž16OK AzimutSLO 10:04:00
3.Ajda Jarc2034095Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 10:08:00
4.Nika Eržen8482566Ž16OK AzimutSLO 10:12:00
5.Sara Kerševan8639646Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:16:00
6.Julija Bizjak2148496Ž16OK AzimutSLO 10:20:00
7.Lili Ivana Raj8277079Ž16OK Slovenj GradecSLO 10:24:00
8.Sofia Jerkič8639649Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:28:00
9.Leila Ema Poženel2107083Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 10:32:00
10.Tinkara Cankar520519Ž16Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:36:00
11.Miša Andrejc8277082Ž16OK Slovenj GradecSLO 10:40:00

Ž21
1.Mojca Flerin Drevenšek8333301Ž21Kamniški orientacijski klubSLO 10:37:00
2.Brina Kölner8639681Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 10:41:00
3.Lejla Ramirez2077785Ž21OK BrežiceSLO 10:45:00
4.Lara Gantar7204436Ž21OK AzimutSLO 10:49:00
5.Brina Foški1401548Ž21Orientacijski Klub PolarisSLO 10:53:00
6.Ailin Ramirez2050470Ž21OK BrežiceSLO 10:57:00
7.Ana Pia Pogačar8639684Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:01:00
8.Nika Poljanšek8092000Ž21OK AzimutSLO 11:05:00
9.Nika Ravnikar8639685Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:09:00
10.Jedert Jevševar2050470Ž21OK BrežiceSLO 11:13:00
11.Monika Ravnikar9002007Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:17:00
12.Neža Obid8639745Ž21OK AzimutSLO 11:21:00
13.Karin Pust8639687Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:25:00
14.Polona Jezeršek8639674Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:29:00

Ž35
1.Urša Smrke2052362Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 10:05:00
2.Elena Gombač Šuc2113840Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 10:15:00
3.Maja Obid2127797Ž35OK AzimutSLO 10:57:00
4.Nastja Raj8277075Ž35OK Slovenj GradecSLO 10:59:00
5.Nika Zavašnik2070913Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:01:00
6.Ana Pribaković Borštnik8639664Ž35OK TivoliSLO 11:03:00
7.Irena Hacin Kölner8639682Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:05:00
8.Mojca Foški8639668Ž35Orientacijski Klub PolarisSLO 11:07:00
9.Tina Jarc8639690Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:09:00
10.Damjana Gantar2107072Ž35OK AzimutSLO 11:11:00
11.Marta Malus1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:13:00
12.Tina Tušar8023020Ž35OK AzimutSLO 11:15:00
13.Barbara Kmetec1408132Ž35Kamniški orientacijski klubSLO 11:17:00
14.Katarina Sedej1100102Ž35OK AzimutSLO 11:19:00
15.Tanja Kmetec7555005Ž35Kamniški orientacijski klubSLO 11:21:00
16.Anica Hribar2077785Ž35OK BrežiceSLO 11:23:00
17.Petja Balažič8277076Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:25:00
18.Maja Leskovec8044709Ž35OK AzimutSLO 11:27:00

Ž45
1.Maja Prosen8639693Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 10:01:00
2.Saša Žižek8639733Ž45OK AzimutSLO 10:05:00
3.Alenka Vuga Seljak8639679Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 10:09:00
4.Klavdija Prezelj2146199Ž45OK AzimutSLO 10:13:00
5.Darja Gorjup Poženel2113845Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 10:17:00
6.Irma Pretnar1398945Ž45Kamniški orientacijski klubSLO 10:21:00
7.Darja Vodlan438980Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:25:00
8.Katja Kalan Uštar2124874Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 10:29:00
9.Alenka Škarabot445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:33:00
10.Romana Zupan8639686Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 10:37:00
11.Damjana Jerše7441139Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:41:00
12.Darja Čufer8114117Ž45Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:45:00

ZAČETNIŠKA
1.Gregor Košir2056371ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
2.Alex Merkelj2121782ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
3.Polona Kravos2107008ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
4.Maja CankarZAČETNIŠKAŠkofjeloški orientacijski klubSLO
5.Gaja Stopar2107027ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
6.Nina Bolčina438028ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
7.Sofia Šantak445688ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
8.Kostela Volk2127099ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
9.Filip Jerkič2127019ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO