v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SLO3days - SOL 2, DP ultra dolge->Start times by classes  (number of entries: 185)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M10
1.Rok Sedej406859M10OK AzimutSLO 11:31:00
2.Val Jarc2069801M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:35:00

M12
1.Martin Ferenc2088832M12OK TivoliSLO 11:38:00
2.David Sedej406860M12OK AzimutSLO 11:42:00
3.Anže Kölner2069806M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:46:00
4.Nejc Novak2142771M12OK AzimutSLO 11:50:00
5.Enej Šuc2113839M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:54:00
6.Luka Cvelbar1398926M12OK AzimutSLO 11:58:00
7.Jakob Kurinčič2069815M12Orientacijski klub KomendaSLO 12:02:00

M14
1.Luka Seljak8011033M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:25:00
2.Rok Bogataj2045663M14OK AzimutSLO 11:29:00
3.Jaka Seljak2069825M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:33:00
4.Rok Ilovar1409479M14OK TivoliSLO 11:37:00
5.Božo Bizjak2133344M14OK AzimutSLO 11:41:00
6.Iusef Abdelbaky1450727M14PUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:45:00
7.Borut Gantar406857M14OK AzimutSLO 11:49:00
8.Jan Cokan2113837M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:53:00

M16
1.Primož Gantar2107071M16OK AzimutSLO 11:01:00
2.Nejc Turk1425107M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:04:00
3.Pietro Sergas2110100M16PUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:07:00
4.Matevž Kunc2050437M16OK TivoliSLO 11:10:00
5.Timotej Hribar406722M16OK BrežiceSLO 11:13:00
6.Tilen Zupan1425102M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:16:00
7.Goran Polojaz8515539M16SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:19:00
8.Martin Jevševar2077853M16OK BrežiceSLO 11:22:00

M18
1.Natan Maj Poženel2107053M18Orientacijski klub KomendaSLO 11:01:00

M21A
1.Valentin Eržen1000555M21AOK AzimutSLO 11:02:00
2.Kristian Blok1406288M21AOrientacijski klub KomendaSLO 11:05:00
3.Gregor Kunc7204990M21AOK TivoliSLO 11:08:00
4.Nejc Močnik1401614M21AOK AzimutSLO 11:11:00
5.Aljaž Černe2065597M21AOK TivoliSLO 11:14:00
6.Tomaž Pust2088287M21AOrientacijski klub KomendaSLO 11:17:00
7.Vid Bogovič439275M21AOK BrežiceSLO 11:20:00
8.Zoran Furman823198M21AOrientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 11:23:00
9.Matej Škarabot1908999M21AOrientacijski Klub PolarisSLO 11:26:00

M21B
1.Timotej Šuc2113841M21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:25:00
2.Uroš Cvelbar406855M21BOK AzimutSLO 11:28:00
3.Andrej Korelc2069819M21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:31:00
4.Kristjan Gantar2107075M21BOK AzimutSLO 11:34:00
5.Borut Seljak9999940M21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:37:00
6.Erik Mikuž2300233M21BOK AzimutSLO 11:40:00
7.Urban Žnidaršič2103524M21B 11:43:00
8.Denis Mikuž2114453M21BOK AzimutSLO 11:46:00
9.Simon Kurinčič2113833M21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:49:00
10.Matej Vidič2069845M21BOK AzimutSLO 11:52:00
11.Boštjan Bogataj2045683M21BOK AzimutSLO 11:55:00

M21E
1.Uroš Cankar980588M21EŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:30:00
2.Rajko Kračun889724M21EKamniški orientacijski klubSLO 10:34:00
3.Boris Eržen520504M21EŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:38:00
4.Bojan Jevševar2077852M21EOK BrežiceSLO 10:42:00
5.Domen Kavčič2069807M21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:46:00
6.Gregor Hvala1398955M21EOK AzimutSLO 10:50:00
7.Žan Ravnikar7210496M21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:54:00
8.Mark Bogataj2077611M21EOK AzimutSLO 10:58:00
9.Andraz Hribar887794M21EOK BrežiceSLO 11:02:00
10.Simon Stanonik2077620M21EOK AzimutSLO 11:06:00

M35
1.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 11:12:00
2.Miran Kolman1411630M35Kamniški orientacijski klubSLO 11:16:00
3.Klemen Kenda2142777M35OK AzimutSLO 11:20:00
4.Leon Kropivšek1404144M35Mariborski OKSLO 11:24:00
5.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 11:28:00
6.Roberto Larotella8083001M35ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 11:32:00
7.Blaž Kölner7210500M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:36:00
8.Oleksandr Ievstafiev1302717M35 11:40:00
9.Igor Gavrilov8681449M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:44:00

M45
1.Gregor Raj2102045M45OK Slovenj GradecSLO 12:03:00
2.Janez Pretnar1652011M45Kamniški orientacijski klubSLO 12:06:00
3.Miha Škarabot7841967M45Orientacijski Klub PolarisSLO 12:09:00
4.Jožko Jazbar1398949M45OK AzimutSLO 12:12:00
5.Gregor Pavlič2065880M45SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 12:15:00
6.Andrej Cimerman886218M45Orientacijski Klub PolarisSLO 12:18:00
7.Robert Kunc2073100M45OK TivoliSLO 12:21:00
8.Dušan Smole438980M45Orientacijski Klub PolarisSLO 12:24:00
9.Gregor Zupan7210497M45Orientacijski klub KomendaSLO 12:27:00
10.Siegfried Opetnik8445446M45HSV KLAGENFURTAUT 12:30:00
11.Robert Benko889721M45Orientacijski Klub PolarisSLO 12:33:00
12.Aleš Poljanšek2069848M45OK AzimutSLO 12:36:00
13.Herwig Allwinger7000500M45Mariborski OKSLO 12:39:00
14.Primož Savinšek895040M45Orientacijski Klub PolarisSLO 12:42:00

M55
1.Silvo Babič1425109M55Orientacijski klub KomendaSLO 12:16:00
2.Ivo Kete2034084M55Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:19:00
3.Silvij Močnik1401599M55OK AzimutSLO 12:22:00
4.Stanko Čufer2034098M55Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:25:00
5.Marijan Leban2109673M55OK AzimutSLO 12:28:00
6.Miro Šalamun1411624M55Orientacijski Klub PolarisSLO 12:31:00
7.Aleš Borštnik406885M55OK TivoliSLO 12:34:00
8.Günter Kradischnig8611028M55OLC GrazAUT 12:37:00

M65
1.Charles Nelson202151M65OK AzimutSLO 11:48:00
2.Zdenko Pavlič2088835M65SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:51:00
3.Janko Lapajne406850M65OK AzimutSLO 11:54:00
4.Vlado Sedej1398546M65OK AzimutSLO 11:57:00

OPEN
1.Dragan Krivičić218959OPENOK Perkmandeljc TrbovljeSLO
2.Špela Kocjančič2069826OPEN
3.Laura Karamatič2103530OPEN
4.Zalka Kužnik2103525OPEN

OPEN KRATKA
1.Urša Zagorac2065596OPEN KRATKA 11:43:00
2.Ana Štritof2103522OPEN KRATKA 11:47:00
3.Erik Dervišević2069823OPEN KRATKA 11:51:00
4.Melinda Skoliber2103521OPEN KRATKA 11:55:00
5.Grega Novak2077610OPEN KRATKA 11:59:00
6.Klara Jug2103520OPEN KRATKA 12:03:00
7.Jan Mlač Černe2103514OPEN KRATKA 12:07:00
8.Andraž Marolt2069829OPEN KRATKA 12:11:00
9.Tjaša Smonkar2069828OPEN KRATKA 12:15:00
10.Anel Puškar2052384OPEN KRATKA 12:19:00
11.Stojančo Grujoski2103526OPEN KRATKA 12:23:00
12.Bine Komac2103518OPEN KRATKA 12:27:00
13.Andraž Reščič2103529OPEN KRATKA 12:31:00
14.Nika Hočevar2103512OPEN KRATKA 12:35:00
15.Tim Golej2103511OPEN KRATKA 12:39:00
16.Eva Primc2103527OPEN KRATKA 12:43:00

OTROSKA
1.Vianez Bončina422512OTROSKAOrientacijski klub Slovenske KonjiceSLO
2.Tin Šuc438998OTROSKAOrientacijski klub KomendaSLO
3.Neža Jarc235870OTROSKAOrientacijski klub KomendaSLO
4.Žiga Sedej2107081OTROSKAOK AzimutSLO

Z10
1.Lili Ivana Raj1401643Z10OK Slovenj GradecSLO 11:03:00
2.Jerca Kurinčič2069797Z10Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00
3.Nika Eržen2107055Z10OK AzimutSLO 11:11:00
4.Teja Šuc2070920Z10Orientacijski klub KomendaSLO 11:15:00
5.Brina Gantar2114454Z10OK AzimutSLO 11:19:00
6.Mija Jeraj2069813Z10Orientacijski klub KomendaSLO 11:23:00

Z12
1.Ajda Jeraj2113834Z12Orientacijski klub KomendaSLO 11:18:00
2.Ema Pika Raj2102035Z12OK Slovenj GradecSLO 11:22:00
3.Brina Kölner2113842Z12Orientacijski klub KomendaSLO 11:26:00
4.Ajda Jarc2034095Z12Orientacijski klub KomendaSLO 11:30:00

Z14
1.Jana Močnik442805Z14OK AzimutSLO 11:05:00
2.Tinka Ferenc442838Z14OK TivoliSLO 11:09:00
3.Nea Eržen2052183Z14OK AzimutSLO 11:13:00
4.Mojca Kunc2073099Z14OK TivoliSLO 11:17:00
5.Neža Obid2107054Z14OK AzimutSLO 11:21:00

Z16
1.Manja Leban2069811Z16OK AzimutSLO 11:00:00
2.Karin Pust2069847Z16Orientacijski klub KomendaSLO 11:03:00
3.Stella Cignini2048128Z16PUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:06:00
4.Zala Ferenc445684Z16OK TivoliSLO 11:09:00
5.Nastja Ferluga8255002Z16SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:12:00
6.Tajda Razpet2069842Z16OK AzimutSLO 11:15:00
7.Pia Ilovar1407832Z16OK TivoliSLO 11:18:00

Z18
1.Zala Serženta Seljak2114447Z18OK AzimutSLO 12:01:00
2.Nika Ravnikar1425106Z18Orientacijski klub KomendaSLO 12:04:00
3.Anja Škarabot253346Z18Orientacijski Klub PolarisSLO 12:07:00
4.Ana Pia Pogačar1425104Z18Orientacijski klub KomendaSLO 12:10:00

Z21B
1.Nika Poljanšek1398929Z21BOK AzimutSLO 12:02:00
2.Polona Jezeršek7210499Z21BOrientacijski klub KomendaSLO 12:05:00
3.Katarina Sedej1100102Z21BOK AzimutSLO 12:08:00
4.Spela Bogataj2052362Z21BOrientacijski klub KomendaSLO 12:11:00
5.Maja Obid2127797Z21BOK AzimutSLO 12:14:00
6.Barbara Kmetec1408132Z21BKamniški orientacijski klubSLO 12:17:00
7.Julija Ferenc7207941Z21BOK TivoliSLO 12:20:00
8.Tina Močnik2070918Z21BOrientacijski klub KomendaSLO 12:23:00
9.Ana Šalamun889729Z21BOrientacijski Klub PolarisSLO 12:26:00
10.Alenka Vuga Seljak9000050Z21BOrientacijski klub KomendaSLO 12:29:00
11.Suzana Flerin Drevenšek1404137Z21BKamniški orientacijski klubSLO 12:32:00
12.Nataša Bogataj2088810Z21BOK AzimutSLO 12:35:00
13.Monika Ravnikar9002007Z21BOrientacijski klub KomendaSLO 12:38:00
14.Maja Istenič2127789Z21BOK AzimutSLO 12:41:00
15.Darja Gorjup Poženel2113845Z21BOrientacijski klub KomendaSLO 12:44:00
16.Damjana Gantar2107072Z21BOK AzimutSLO 12:47:00

Z21E
1.Tina Zagorc1404145Z21EKamniški orientacijski klubSLO 10:31:00
2.Tajda Knafelj7487748Z21EOK AzimutSLO 10:37:00
3.Mojca Flerin Drevenšek1404141Z21EKamniški orientacijski klubSLO 10:43:00
4.Katja Babič7210498Z21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:49:00
5.Nuša Jeram2052392Z21EOK AzimutSLO 10:55:00

Z35
1.Petja Balažič2112854Z35OK Slovenj GradecSLO 11:32:00
2.Petra Paradiž1425118Z35Orientacijski klub KomendaSLO 11:35:00
3.Clizia Zambiasi8088086Z35Semiperdo Orienteering ManiagoITA 11:38:00
4.Anica Hribar2077785Z35OK BrežiceSLO 11:41:00
5.Nastja Raj2102041Z35OK Slovenj GradecSLO 11:44:00
6.Lidija Benigar1404149Z35Kamniški orientacijski klubSLO 11:47:00
7.Abigael Vanessa Boncina1968213Z35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 11:50:00
8.Ana Plavčak2045587Z35Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:53:00
9.Saša Žižek2141141Z35OK AzimutSLO 11:56:00
10.Irena Hacin Kölner1425110Z35Orientacijski klub KomendaSLO 11:59:00

Z45
1.Petra Stojan2069834Z45Orientacijski klub KomendaSLO 11:21:00
2.Cristina Ruini2009738Z45PUNTO K ORIENTEERING ASDITA 11:24:00
3.Nadia van Buuren8123888Z45ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 11:27:00
4.Darja Vodlan232445Z45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:30:00
5.Romana Zupan1425101Z45Orientacijski klub KomendaSLO 11:33:00
6.Tünde Allwinger1501000Z45Mariborski OKSLO 11:36:00
7.Alenka Škarabot445705Z45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:39:00
8.Marjanca Poljanšek2107070Z45OK AzimutSLO 11:42:00
9.Irma Pretnar1398945Z45Kamniški orientacijski klubSLO 11:45:00

ZACETNISKA
1.Boštjan Pančur2069824ZACETNISKAOrientacijski klub KomendaSLO
2.Tanja Kmetec253335ZACETNISKAKamniški orientacijski klubSLO
3.Gašper Pančur2069809ZACETNISKAOrientacijski klub KomendaSLO
4.Andrej Jarc2070917ZACETNISKAOrientacijski klub KomendaSLO