v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Orange O-Cup, Stage 2- sprint (ŠSOL 5) ->Start times by classes  (number of entries: 156)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

BEGINNERS
1.Dietmar Simonitsch8222558BEGINNERSHSV OL VillachAUT 17:00:00
2.Franz Winkler206388BEGINNERSSPORTUNION KlagenfurtAUT 17:00:00
3.Corinna Kofler8200053BEGINNERSHSV OL VillachAUT 17:00:00
4.Lara Zupan1425103BEGINNERSOrientacijski klub KomendaSLO 17:00:00

KIDS
1.Izabela Eržen980592KIDSŠkofjeloški orientacijski klubSLO 17:00:00
2.Neža Jarc235870KIDSOrientacijski klub KomendaSLO 17:00:00
3.Ela KostelacKIDSOrientacijski klub KomendaSLO 17:00:00
4.Vianez Bončina422512KIDSOrientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 17:00:00
5.Mila Tasić2070914KIDS 17:00:00
6.Ula KostelacKIDSOrientacijski klub KomendaSLO 17:00:00

M10
1.Žiga Sedej406860M10OK AzimutSLO 17:29:00
2.Tejo Gaber Raj2102042M10OK Slovenj GradecSLO 17:32:00
3.Lan Kurtanjek2142753M10OK AzimutSLO 17:35:00
4.Jonas Kofler8200071M10HSV OL VillachAUT 17:41:00

M12
1.Samuel Michenthaler8302060M12HSV OL VillachAUT 17:07:00
2.Mihej Prezelj2141155M12 17:10:00
3.Rok Sedej2107081M12OK AzimutSLO 17:13:00
4.Val Jarc2069801M12Orientacijski klub KomendaSLO 17:16:00
5.Elias Kofler8200079M12HSV OL VillachAUT 17:19:00
6.Makar Fediaev2022951M12 17:22:00
7.Anze Obid2132996M12OK AzimutSLO 17:25:00
8.Drejc Malus1425112M12Orientacijski klub KomendaSLO 17:28:00

M16
1.Nejc Novak8654108M16OK AzimutSLO 17:02:00
2.Rado Kalc8076546M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:04:00
3.Lovro Kurtanjek8654104M16OK AzimutSLO 17:06:00
4.Jošt Hadalin8654112M16OK AzimutSLO 17:10:00
5.Teo Bratus2015603M16SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 17:12:00
6.Beno Bizjak8654110M16OK AzimutSLO 17:14:00
7.Anže Kölner8031295M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:16:00
8.Anton Greiner8230909M16SU Schöckl GrazAUT 17:18:00
9.Florijan Kremžar8654103M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:20:00
10.Borut Gantar8654091M16OK AzimutSLO 17:22:00
11.Enej Šuc8654100M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:24:00
12.David Sedej8654099M16OK AzimutSLO 17:26:00
13.Ožbej Malus8654093M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:28:00
14.Moritz Greiner8180906M16SU Schöckl GrazAUT 17:30:00
15.Matej Ferluga8031294M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:32:00

M18
1.Lev Žižek8654097M18OK AzimutSLO 17:03:00
2.Tilen Zupan8632333M18Orientacijski klub KomendaSLO 17:07:00

M21
1.Žan Ravnikar8654105M21OK AzimutSLO 17:15:00
2.Ales Ferenc8654098M21OK TivoliSLO 17:18:00
3.Uroš Cankar8654109M21Škofjeloški orientacijski klubSLO 17:21:00
4.Denis Mikuž8654113M21OK AzimutSLO 17:24:00
5.Tilen Jagodič8654094M21 17:27:00
6.Natan Maj Poženel8031297M21Orientacijski klub KomendaSLO 17:30:00
7.Aleksi MarkkuM21Mustalammen PalloFIN 17:33:00
8.Jaka Cesar8654095M21OK Slovenj GradecSLO 17:36:00
9.Daniel Gotthardt9980403M21HSV Spittal/DrauAUT 17:39:00
10.Erik Mikuž8654114M21OK AzimutSLO 17:42:00
11.Juho MarkkuM21Mustalammen PalloFIN 17:45:00
12.Martin Ferenc8654107M21OK TivoliSLO 17:48:00
13.Jure Kavčič8031290M21Orientacijski klub KomendaSLO 17:54:00

M35
1.Peter Ferluga2015607M35Orientacijski klub KomendaSLO 17:35:00
2.Tomaž Kupnik887795M35OK AzimutSLO 17:39:00
3.Franc Malus1425117M35Orientacijski klub KomendaSLO 17:41:00
4.Boštjan Bogataj2045683M35OK AzimutSLO 17:43:00
5.Blaž Kölner8280028M35Orientacijski klub KomendaSLO 17:45:00
6.Luka Kurtanjek2142754M35OK AzimutSLO 17:47:00
7.Sergey Churkin8150477M35Orientacijski klub KomendaSLO 17:49:00
8.Tuomas HujalaM35Helsingin SuunnistajatFIN 17:51:00
9.Igor Gavrilov8681449M35Orientacijski klub KomendaSLO 17:53:00
10.Andraž Ravnikar232464M35Orientacijski Klub PolarisSLO 17:55:00
11.Maurizio Ficur8011122M35Orientacijski klub KomendaSLO 17:57:00
12.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 17:59:00
13.Tomaž Kremžar2103909M35Orientacijski klub KomendaSLO 18:01:00
14.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 18:03:00
15.Henri HujalaM35Mustalammen PalloFIN 18:05:00
16.Andrej Jarc2070917M35Orientacijski klub KomendaSLO 18:07:00
17.Kristjan Gantar2107075M35OK AzimutSLO 18:09:00
18.Timotej Šuc2113841M35Orientacijski klub KomendaSLO 18:11:00

M50
1.Christian Gotthardt8363071M50HSV Spittal/DrauAUT 17:03:00
2.Boštjan Bizjak1110256M50OK AzimutSLO 17:05:00
3.Markus Greiner8100170M50SU Schöckl GrazAUT 17:07:00
4.Boris Eržen520504M50Škofjeloški orientacijski klubSLO 17:11:00
5.Igor Bončina2114457M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 17:13:00
6.Jožko Jazbar1398949M50OK AzimutSLO 17:15:00
7.Miro Šalamun8223226M50Orientacijski Klub PolarisSLO 17:17:00
8.Silvo Babič1425109M50Orientacijski klub KomendaSLO 17:19:00
9.Timo NeuvonenM50Mustalammen PalloFIN 17:21:00
10.Tomaž Pust8200080M50Orientacijski klub KomendaSLO 17:23:00
11.Josef Polster8010762M50HSV Spittal/DrauAUT 17:25:00
12.Andrej Korelc2069819M50Orientacijski klub KomendaSLO 17:27:00
13.Aleš Zupan7777808M50Orientacijski Klub PolarisSLO 17:29:00
14.Aleš Borštnik406885M50OK TivoliSLO 17:31:00
15.Dušan Petrovič8300088M50Orientacijski Klub PolarisSLO 17:33:00
16.Markus Thoman8100970M50SPORTUNION KlagenfurtAUT 17:35:00
17.Dušan Smole232445M50Orientacijski Klub PolarisSLO 17:37:00
18.Bruno Scherr8121117M50HSV Spittal/DrauAUT 17:39:00
19.Valter Foški1398948M50Orientacijski Klub PolarisSLO 17:41:00

M60
1.Roman Sladič442575M60Škofjeloški orientacijski klubSLO 17:17:00
2.Charles Nelson202151M60OK AzimutSLO 17:20:00
3.Kristian Leonhardt8002033M60OC FürstenfeldAUT 17:23:00
4.Vlado Sedej1398546M60OK AzimutSLO 17:26:00
5.Marijan Leban2114459M60OK AzimutSLO 17:32:00
6.Jouni MarkkuM60Mustalammen PalloFIN 17:35:00
7.Stefano Zonato8668543M60OLG RegensburgGER 17:38:00
8.Pertti Laine1304135M60Mustalammen PalloFIN 17:41:00
9.Herwig Proske8055077M60OC FürstenfeldAUT 17:44:00

OPEN
1.Gregor Leskovšek422525OPENOK TivoliSLO 17:00:00
2.Dragan Krivičić218959OPENOK Perkmandeljc TrbovljeSLO 17:00:00

W10
1.Manca Pahor2070919W10Orientacijski klub KomendaSLO 17:44:00
2.Teja Prezelj2420719W10OK AzimutSLO 17:47:00
3.Katarina Kremžar2113838W10Orientacijski klub KomendaSLO 17:50:00

W12
1.Miša Andrejc1401643W12OK Slovenj GradecSLO 17:34:00
2.Tinkara Cankar520519W12Škofjeloški orientacijski klubSLO 17:37:00
3.Teja Šuc2070920W12Orientacijski klub KomendaSLO 17:40:00
4.Nika Eržen2107055W12OK AzimutSLO 17:46:00
5.Leila Ema Poženel2107083W12Orientacijski klub KomendaSLO 17:49:00
6.Brina Gantar2114454W12OK AzimutSLO 17:52:00
7.Lili Ivana Raj7028039W12OK Slovenj GradecSLO 17:55:00
8.Mija Jeraj2069813W12Orientacijski klub KomendaSLO 17:58:00

W16
1.Ajda Jeraj8654111W16Orientacijski klub KomendaSLO 17:02:00
2.Brina Kölner8654092W16Orientacijski klub KomendaSLO 17:08:00
3.Špela Majdič8035510W16OK AzimutSLO 17:11:00
4.Ajda Jarc8654106W16Orientacijski klub KomendaSLO 17:14:00

W18
1.Manja Leban8632311W18OK AzimutSLO 18:10:00
2.Izabel Peternel8632335W18Orientacijski klub KomendaSLO 18:14:00

W21
1.Katja Babič8031287W21Orientacijski klub KomendaSLO 17:10:00
2.Zala Serženta Seljak8654115W21OK AzimutSLO 17:14:00
3.Ajda Lampe8031288W21Orientacijski klub KomendaSLO 17:16:00
4.Mojca Flerin Drevenšek8654102W21Kamniški orientacijski klubSLO 17:18:00
5.Nika Ravnikar8031296W21Orientacijski klub KomendaSLO 17:20:00
6.Nika Poljanšek8092000W21OK AzimutSLO 17:22:00
7.Monika Ravnikar8031291W21Orientacijski klub KomendaSLO 17:24:00
8.Julija Ferenc8654096W21OK TivoliSLO 17:26:00
9.Zala Zavrl8031292W21Orientacijski klub KomendaSLO 17:28:00
10.Nuša Jeram8654101W21OK AzimutSLO 17:30:00
11.Ana Pia Pogačar8031293W21Orientacijski klub KomendaSLO 17:32:00

W35
1.Tina Močnik2070918W35Orientacijski klub KomendaSLO 17:36:00
2.Mojca Foški7131068W35Orientacijski Klub PolarisSLO 17:38:00
3.Maja Obid2127797W35OK AzimutSLO 17:40:00
4.Chiara Sepin8073985W35Orientacijski klub KomendaSLO 17:42:00
5.Bernadett Kelemen505299W35HSV OL VillachAUT 17:44:00
6.Irena Hacin Kölner1425110W35Orientacijski klub KomendaSLO 17:46:00
7.Damjana Gantar2107072W35OK AzimutSLO 17:48:00
8.Spela Bogataj2052362W35Orientacijski klub KomendaSLO 17:50:00
9.Katarina Sedej406859W35OK AzimutSLO 17:54:00
10.Kseniia BalashovaW35 17:56:00
11.Maja Istenič2127789W35OK AzimutSLO 17:58:00
12.Elena Gombač Šuc2113840W35Orientacijski klub KomendaSLO 18:00:00
13.Abigael Vanessa Boncina1968213W35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 18:02:00
14.Darja Gorjup Poženel2113845W35Orientacijski klub KomendaSLO 18:04:00
15.Ana Pribaković Borštnik406886W35OK TivoliSLO 18:06:00
16.Marta Malus1425113W35Orientacijski klub KomendaSLO 18:08:00

W45
1.Irene Greiner-Löschnigg8300111W45SU Schöckl GrazAUT 17:29:00
2.Klavdija Prezelj2146199W45OK AzimutSLO 17:47:00
3.Darja Vodlan438980W45Orientacijski Klub PolarisSLO 17:49:00
4.Saša Žižek2141141W45OK AzimutSLO 17:51:00
5.Kerstin Thoman2056422W45SPORTUNION KlagenfurtAUT 17:53:00
6.Alenka Vuga Seljak9000050W45Orientacijski klub KomendaSLO 17:55:00
7.Sigrun Gotthardt46201W45HSV Spittal/DrauAUT 17:57:00
8.Damjana Jerše7441139W45Orientacijski Klub PolarisSLO 18:01:00
9.Barbara Winkler8033888W45SPORTUNION KlagenfurtAUT 18:03:00
10.Maja Prosen2113831W45Orientacijski klub KomendaSLO 18:05:00
11.Hildegard Scherr1280362W45HSV Spittal/DrauAUT 18:07:00
12.Petra Stojan2069834W45Orientacijski klub KomendaSLO 18:09:00