Clubul Sportiv" SPRIA" BAIA SPRIE |
1. | Relu Tamas | 8636826 | M50 | Clubul Sportiv" SPRIA" BAIA SPRIE | Romania | |
A.C.S. Compas Cluj |
1. | Vassy Zoltán | 211756 | Open | A.C.S. Compas Cluj | Romania | |
2. | Simon Krisztina | 2144220 | W75 | A.C.S. Compas Cluj | Romania | |
C.S. Pro-Silva Orientare Zalau |
1. | Cezar Dragoș | 211767 | M10 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
2. | David Nechita | 211764 | M10 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
3. | George Dragoș | 211766 | M10 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
4. | Matei Șimișnean | 1408251 | M10 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
5. | Mihai Țiriac | 8509192 | M18 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
6. | Florin Darjan | 8639490 | M35 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
7. | Bughe Aurel | 2108020 | M65 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
8. | Ioan Tautu | 1408253 | M75 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
9. | Stela Drulea | 211844 | Open | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
10. | Căprar Dumitru | 2108018 | OPT | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
C.S. TranSilva Cluj |
1. | Laping Péter | 8506722 | M14 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
2. | Simon Benjámin | 8006657 | M16 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
3. | Szikszai Csongor | 8668791 | M21A | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
4. | Tőkés Árpád | 8670436 | M40 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
5. | Fey Sándor | 1006654 | M55 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
6. | Enyedi Andrei | 1006660 | M70 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
7. | Szöcs Réka | 8506724 | W14 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
8. | Pálfy Eszter | 8500713 | W14 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
9. | Balázsi Zsófia | 8506740 | W14 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
10. | Görög Gyöngyi | 8006655 | W16 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
11. | Tonk Hanna-Dorottya | 8506745 | W16 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
12. | Emese Gyongyi Gorog | 2144200 | W45 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
13. | Fey Klára | 1006648 | W65 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
Clubul Sportiv Orientare Mădăras |
1. | Aristan Alexandru | 2075010 | M14 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
2. | Bode Catalin | 2075014 | M14 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
3. | Suciu Dragoș | 2144193 | M18 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
4. | Sellei Szilard | 7210424 | M40 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
5. | Serban Adrian | 2115087 | M45 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
6. | Suciu Cosmin | 2144191 | M50 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
7. | Hoffmann Richard | 8023033 | M50 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
8. | Băetanu Dumitru | 2115085 | M50 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
9. | Buda Marcel | 2115083 | M60 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
10. | Kollár András | 2075015 | M65 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
11. | Ardelean Teodor | 2149374 | M70 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
12. | Balogh László | 2075025 | Open | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
13. | Biró Sándor | 2115091 | OPT | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
14. | Biró Tamás | 2115093 | OPT | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
15. | Komjáty Andrei | 2114524 | OPT-Short | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
16. | Komjáty Daniel | 2114525 | OPT-Short | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
17. | Iabloncic Anastasia | 2075022 | W12 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
18. | Vesa Maya | 2075011 | W12 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
19. | Petrușan-Vesa Mădălina | 2075008 | W16 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
20. | Hoffmann Iren | 8023032 | W35 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
21. | Barkász Emilia | 7211382 | W60 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie |
1. | Tomos Laur | 2074639 | M10 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
2. | Vaideanu Vladimir | 2074636 | M10 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
3. | Chincea Denis | 2114521 | M12 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
4. | Kupas Adam | 2074635 | M12 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
5. | Rognean Razvan | 2115096 | M14 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
6. | Balko Eliza | 2074631 | W10 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
7. | Buzgo Aida Maria | 2074638 | W12 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
8. | Dan Sara | 2074632 | W12 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
9. | Jeler Ingrid | 1421737 | W12 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
10. | Pocol Antonia | 2074633 | W12 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
11. | Tiodar Cosmina | 2115098 | W14 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
12. | Pavel Daria | 1421739 | W14 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
13. | Avram Bianca | 1415147 | W16 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
14. | Malanca Alessia | 1421738 | W16 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
15. | Salajan Alexandra | 2115097 | W16 | Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie | Romania | |
CS 315 Orientare Satu Mare |
1. | Mate Sergiu | 8119379 | M21A | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
2. | Balog István János | 8112110 | M21B | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
3. | Nagy László | 350359 | M50 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
4. | Ratiu Mircea Constantin | 1415149 | M60 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
5. | Ratiu Danut | 7014 | OPT-Short | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
6. | Szilveszter Beáta | 1415148 | W55 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
7. | Szilágyi Rodika | 2158194 | W65 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
CS Ady Liceum Oradea |
1. | Balló Márk | 2133093 | M12 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
2. | István-Lőrincz Péter | 2133092 | M16 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
3. | Finta Zsombor | 2133094 | M16 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
4. | Bárdos Dominik | 2118606 | M20 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
5. | Deák Botond | 2061644 | M40 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
6. | Deák Attila | 2118614 | M45 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
7. | Rapert Attila | 2118608 | M50 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
8. | Gál Attila | 2118605 | M55 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
9. | Ábrány Sándor | 2118613 | M65 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
10. | Bordás Róza | 7203257 | Open | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
11. | Bárdos József | 2118607 | OPT-Short | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
12. | Ambrus Lilla | 2133097 | W12 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
13. | Balog Csenge | 2133090 | W12 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
14. | Jakab Eszter | 2133086 | W14 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
15. | Kulcsár Izabella | 2133087 | W14 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
16. | Popper Anna | 2133095 | W16 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
17. | Popper Emma | 2133088 | W16 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
18. | Tempfli Zsuzsanna | 2133089 | W16 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
19. | Divin Judit | 8020826 | W21A | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
20. | Vandrus Brigitta | 2118604 | W21B | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
21. | Szabó Orsolya | 2133099 | W40 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
CS NORD Baia Mare |
1. | Lucas Tamas | 8639493 | M21A | CS NORD Baia Mare | Romania | |
2. | Felician Bele | 1006666 | M21B | CS NORD Baia Mare | Romania | |
3. | Costan Grigor | 1006665 | M60 | CS NORD Baia Mare | Romania | |
CS ORIENTER Tg Mures |
1. | Dálya Balázs | 211761 | M12 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
2. | Szász Gergely | 9102818 | M16 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
3. | Heim Laszló | 2146154 | M45 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
4. | Dalya Zsolt | 8333341 | M50 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
5. | Kiss Mihaly | 7210412 | M50 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
6. | Izsák András | 8110225 | M55 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
7. | Moldovan Laszlo | 2132591 | M60 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
8. | Szőcs Zoltan | 7210413 | M60 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
9. | Jére Annamária | 2061622 | Open | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
10. | Dalya Krisztina | 211858 | Open | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
11. | Heim Zsuzsa | 2146151 | W12 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
12. | Fazakas Emoke | 8110268 | W21B | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
13. | Heim Klara | 2146153 | W35 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
14. | Szőcs Hajnal | 7211383 | W60 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
CSO Dudu Floresti |
1. | Kornreich Tiberiu | 2149368 | M75 | CSO Dudu Floresti | Romania | |
2. | Cioban Dumitru | 2072520 | M80 | CSO Dudu Floresti | Romania | |
Diósgyőri VTK SE |
1. | Demeter Ambrus | 8021800 | M21A | Diósgyőri VTK SE | Hungary | |
2. | Balabás Péter | 1418056 | M35 | Diósgyőri VTK SE | Hungary | |
3. | Szilágyi Iringó | 8514972 | W21A | Diósgyőri VTK SE | Hungary | |
4. | Szilágyi Emese | 8514968 | W21A | Diósgyőri VTK SE | Hungary | |
5. | Hegedűs Ágnes | 9041470 | W50 | Diósgyőri VTK SE | Hungary | |
Homokbucka Orienteering Club |
1. | Nyári Levente | 231915 | M16 | Homokbucka Orienteering Club | Hungary | |
2. | Szőri Kornél | 222976 | M40 | Homokbucka Orienteering Club | Hungary | |
3. | Nyári Sándor | 411994 | M50 | Homokbucka Orienteering Club | Hungary | |
4. | Paskuj Mátyás | 8251814 | M55 | Homokbucka Orienteering Club | Hungary | |
5. | Dávid Kornél | 2884 | M80 | Homokbucka Orienteering Club | Hungary | |
6. | Nyáriné Sápi Andrea | 8668148 | W21B | Homokbucka Orienteering Club | Hungary | |
7. | Sápi Elizabet | 8668145 | W21B | Homokbucka Orienteering Club | Hungary | |
HUNGARY Orienteering |
1. | Paskuj Matyasne Erzs | 8000618 | W21B | HUNGARY Orienteering | Hungary | |
Kalocsai TSZSE |
1. | Ifj. Zsebeházy Zsolt | 2000922 | M12 | Kalocsai TSZSE | Hungary | |
2. | Zsebeházy Zsolt | 8200978 | M35 | Kalocsai TSZSE | Hungary | |
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidő Sport Club |
1. | Lovas Zoltán | 8664620 | M60 | Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidő Sport Club | Hungary | |
2. | Szondi András | 2111547 | Open | Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidő Sport Club | Hungary | |
3. | Lovas Fruzsina | 232785 | W21B | Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidő Sport Club | Hungary | |
4. | Knódel Éva | 232786 | W60 | Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidő Sport Club | Hungary | |
Maratin Rivulus Dominarum |
1. | Sabou Rares | 2072521 | M10 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
2. | Karda Cristian Andrei | 2042187 | M16 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
3. | Petrus Emanuel | 2072522 | M16 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
4. | Pop Mircea | 8648833 | M45 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
5. | Miron Vasile Pop | 8300070 | Open | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
6. | Sava Iulia | 2083168 | W10 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
7. | Pop Ioana | 8648831 | W21A | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
8. | Pop Maria | 8648832 | W21B | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
Nord-Team Orienteering |
1. | Cifor Jean | 2103903 | M60 | Nord-Team Orienteering | Romania | |
2. | Nicu Gheorghe | 8300183 | M60 | Nord-Team Orienteering | Romania | |
3. | Gheorghe Mihestian | 2092470 | Open | Nord-Team Orienteering | Romania | |
4. | Petronel Nicoara | 2114248 | Open | Nord-Team Orienteering | Romania | |
5. | Alexandru Filimon | 8400013 | Open | Nord-Team Orienteering | Romania | |
6. | Liliana Rusu | 2103904 | OPT-Short | Nord-Team Orienteering | Romania | |
7. | Nadia Carmen Tatar | 2114249 | W55 | Nord-Team Orienteering | Romania | |
OK Silva Campina |
1. | Tudorache Mihai | 8177778 | M50 | OK Silva Campina | Romania | |
2. | Tudorache Silvia Maria | 8404340 | W14 | OK Silva Campina | Romania | |
Palatul Copiilor Arad |
1. | Hoffmann Lars | 2149371 | M10 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
2. | Costea Matei | 1300008 | M10 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
3. | Costea Tudor | 2105591 | M12 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
4. | Iluțiu Simon | 2158191 | M14 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
5. | Iluțiu Gabriel | 2114523 | M40 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
6. | Costea Marius | 211769 | Open | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
7. | Hoffmann Verena | 2149370 | W10 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
RunForestRun Arad |
1. | Földi István | 415600 | M65 | RunForestRun Arad | Romania | |
Silvanus Sportegyesület |
1. | Veres István | 8237763 | M50 | Silvanus Sportegyesület | Hungary | |
Stars Orienteering Club |
1. | Duca Val | 339695 | W55 | Stars Orienteering Club | Canada | |
Stiinta Electro Sistem Baia Mare |
1. | David Miclaus | 8015339 | M10 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
2. | Luca Satmari | 8500521 | M10 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
3. | Ianis Oros | 8015341 | M10 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
4. | Noah Solobot | 8668798 | M10 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
5. | Rares Hurgoi | 8501183 | M10 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
6. | Darius Hurgoi | 8668796 | M12 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
7. | Alexandru Buican | 8015336 | M12 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
8. | Cristian Manu | 8015331 | M16 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
9. | Luca Lenard | 8033148 | M16 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
10. | George Petreus | 8668794 | M20 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
11. | Alexandru Biro | 8002516 | M21A | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
12. | Liviu Tintar | 8432070 | M35 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
13. | Istvan Sebestyen | 8033144 | M50 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
14. | Roxana Trif | 8033143 | Open | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
15. | Zsofia Uglar | 8500524 | W10 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
16. | Ariana Pop | 8033145 | W10 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
17. | Aida Dunca | 8644662 | W10 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
18. | Emanuela Opris | 8501182 | W16 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
19. | Antonia Man | 8015340 | W18 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
20. | Lucia Pop | 8033140 | W55 | Stiinta Electro Sistem Baia Mare | Romania | |
Timișoara |
1. | Botnari Ioan | | M12 | Timișoara | Romania | |
2. | Radulescu Ioan | | M14 | Timișoara | Romania | |
3. | Lacan Lucian | | M55 | Timișoara | Romania | |
4. | Topai Alexandru | | Open | Timișoara | Romania | |
5. | Neacsu Radu | | Open | Timișoara | Romania | |
Universitatea Craiova |
1. | Tintar Mihai Andrei | 8002324 | M21A | Universitatea Craiova | Romania | |
2. | Barkasz Daniel | 8000403 | M21A | Universitatea Craiova | Romania | |
3. | Sigmond Eva | 8000974 | W21A | Universitatea Craiova | Romania | |
Voința Oradea |
1. | Hajek Ferenc | 2118602 | M70 | Voința Oradea | Romania | |
2. | Tyukodi Mária | 2118601 | W60 | Voința Oradea | Romania | |
Watch Out Cluj |
1. | Marian Rares | | M10 | Watch Out Cluj | Romania | |
2. | Marian Razvan | | M12 | Watch Out Cluj | Romania | |
3. | Szőcs Attila | 8506728 | M35 | Watch Out Cluj | Romania | |
4. | Marian Marius | | M40 | Watch Out Cluj | Romania | |
5. | Marian Nicoleta | | OPT-Short | Watch Out Cluj | Romania | |
6. | Simon Andras | 8668792 | OPT-Short | Watch Out Cluj | Romania | |
7. | Szőcs Sara | 8506718 | W12 | Watch Out Cluj | Romania | |