1. | Amiaz Eytan | 9200287 | M60 | Hevel modiain o-club | Israel | |
2. | Atanasoska Milena | 2046120 | W14 | OK Zlatovrv | Macedonia | |
3. | Atanasoska Sofija | 2046115 | W12A | OK Zlatovrv | Macedonia | |
4. | Brandus Ana | 8032681 | W14 | C.S. BABARUNCA | Romania | |
5. | Bryggen Peder | 8505715 | M20 | Halden SK | Norway | |
6. | Erdal Helge Magnus | 981921 | M60 | Samnanger IL | Norway | |
7. | Erdal Rune | 1304086 | M60 | Samnanger IL | Norway | |
8. | Fecho George | 1407187 | M35 | OK Maximum | Ukraine | |
9. | Feldman Shalev | 8020377 | M45 | Individuals/No club | | |
10. | Garnett Ofer | 2071157 | M50 | lev hasharon | Israel | |
11. | Hartmann Dirk | 8114116 | M60 | SV Mietraching | Germany | |
12. | Horelyy Dmytro | 8500065 | M60 | Sunky Ukraine | Ukraine | |
13. | Ilin Radu | 8032686 | M16 | C.S. BABARUNCA | Romania | |
14. | Ivanoski Marko | 2029407 | M21B | OK Zlatovrv | Macedonia | |
15. | Jimenez Jean-Claude | 7005069 | M35 | hamok | Belgium | |
16. | Jochems Steven | 7300315 | M55 | KOVZ | Netherlands | |
17. | Justad Raaen Trine Marit | 8200490 | W55 | Aker Brygge Orienteringsklubb | Norway | |
18. | Kitanoska Jovana | 2046133 | W14 | OK Zlatovrv | Macedonia | |
19. | Kostoska Simona | 2046111 | W14 | OK Zlatovrv | Macedonia | |
20. | Lazeska Sofija | 2046110 | W12A | OK Zlatovrv | Macedonia | |
21. | Lytvyn Olga | 1300247 | OPEN EASY | Sunky Ukraine | Ukraine | |
22. | Mahu Gabriel | 8032684 | M35 | C.S. BABARUNCA | Romania | |
23. | Naceska Frosina | 8078052 | W20 | OK Zlatovrv | Macedonia | |
24. | Noiman Anat | 2071092 | W55 | lev hasharon | Israel | |
25. | Noiman Ziv | 9201026 | M55 | lev hasharon | Israel | |
26. | Risteska Sofija | 2046107 | W12A | OK Zlatovrv | Macedonia | |
27. | Ristova Anastasija | 8078051 | W20 | OK Zlatovrv | Macedonia | |
28. | Roeen Dag Terje | 7641770 | M55 | Samnanger IL | Norway | |
29. | Saraga Eli | 2801132 | M50 | Hevel modiain o-club | Israel | |
30. | Shachar Liad | 417294 | M45 | lev hasharon | Israel | |
31. | Smilgius Audrius | 7003276 | M45 | Takas OSK | Lithuania | |
32. | Stupu Anca | 8032680 | W35 | C.S. BABARUNCA | Romania | |
33. | Stupu Petru | 8032678 | M40 | C.S. BABARUNCA | Romania | |
34. | Stupu Sonia | 8032679 | W14 | C.S. BABARUNCA | Romania | |
35. | Taleska Sofija | 2046106 | W14 | OK Zlatovrv | Macedonia | |
36. | Teragauchi Wataru | 8003275 | M21E | Japan team | Japan | |
37. | Trajkoska Tifani | 2046105 | W14 | OK Zlatovrv | Macedonia | |
38. | Tudorache Ana Maria | 8404330 | W35 | OK Silva Campina | Romania | |
39. | Tudorache Mihai | 8177778 | M50 | OK Silva Campina | Romania | |
40. | Tudorache Silvia Maria | 8404340 | W12A | OK Silva Campina | Romania | |
41. | Van Baelen Michaël | 8182084 | M21E | OK Zlatovrv | Macedonia | |
42. | Zeiner-Gundersen Richard | 8191158 | M65 | Aker Brygge Orienteringsklubb | Norway | |
43. | Zeroska Ana | 2046102 | W14 | OK Zlatovrv | Macedonia | |
44. | Zhinkevich Natan | 1407185 | M12A | OK Maximum | Ukraine | |