Festivalul de Orientare al Bihorului 2023->Entries by name (number of entries: 119)
1. | Ababi Balázs | 2061647 | M35 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
A |
A red (S) |
2. | Ábrány Sándor | 2118613 | M65 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
B |
B red (S) |
3. | Alexandru Filimon | 8400013 | OPI | Nord-Team Orienteering | Romania | |
NU |
NU |
4. | Andrei Lucian Tompa | | M14 | Nord-Team Orienteering | Romania | |
D |
NU |
5. | Atanasiu Erika | 2115084 | W18-20 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
B |
B red (S) |
6. | Atanasiu Erzsébet | 2115081 | W40 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
B |
B red (S) |
7. | Atanasiu Ovidiu | 1300008 | M45 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
B |
B green (L) |
8. | Băetanu Dumitru | 2115085 | M50 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
NU |
NU |
9. | Balog István János | 8112110 | M40 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
A |
A red (S) |
10. | Balogh László | 2075025 | M65 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
C |
C red (S) |
11. | Barkász Emilia | 7211382 | W60 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
NU |
C red (S) |
12. | Biró Aletta | 8664643 | W60 | BEAC | Hungary | |
D |
B red (S) |
13. | Biró Sándor | 2115091 | OPT | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
NU |
C green (L) |
14. | Bode Catalin | 7211387 | M12 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
D |
D green (L) |
15. | Buda Marcel | 2115083 | M60 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
B |
B red (S) |
16. | Bughe Aurel | 2108020 | M65 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
NU |
NU |
17. | Capras Dumitru | 2108018 | OPT | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
NU |
NU |
18. | Casian Vesa Mareși | 211764 | M10 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
NU |
NU |
19. | Costea Marius | 211769 | OPI | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
C |
NU |
20. | Costea Matei | 1300008 | M10 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
NU |
D red (S) |
21. | Costea Tudor | 2105591 | M12 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
D |
D green (L) |
22. | Cziprok Anna | 2133098 | OPI | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
D red (S) |
23. | Dalya Krisztina | 211858 | OPI | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
NU |
D green (L) |
24. | Dalya Zsolt | 8333341 | M50 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
A |
A green (L) |
25. | Dálya Balázs | 211761 | M12 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
NU |
D red (S) |
26. | Daniel Barkasz | 8000403 | M21 | Universitatea Craiova | Romania | |
A |
A green (L) |
27. | Deák Attila | 2118614 | M40 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
A |
B green (L) |
28. | Deák Bernadett | 2061643 | W18-20 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
A |
B green (L) |
29. | Deák Botond | 2061644 | M35 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
B green (L) |
30. | Divin Anna | 2118619 | W50 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
C red (S) |
31. | Divin György | 2061642 | M35 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
A green (L) |
32. | Drulea Vlad | 211767 | M12 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
NU |
NU |
33. | Egge Guttorm | 8222270 | M55 | IL GeoForm | Norway | |
NU |
NU |
34. | Enyedi Andrei | 1006660 | M70 | C.S. TranSilva Cluj | Romania | |
NU |
NU |
35. | Fazakas Emoke | 7211384 | W45 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
B |
B red (S) |
36. | Foldi Cristina | | OPI | RunForestRun Arad | Romania | |
NU |
B red (S) |
37. | Foldi Istvan | 2878 | M65 | RunForestRun Arad | Romania | |
A |
B green (L) |
38. | German-Sallo Zoltan | 8006009 | M60 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
A |
A green (L) |
39. | Hangan Candrea Ioana | | OPI | Nord-Team Orienteering | Romania | |
C |
D green (L) |
40. | Hegedüs Ábel | 8664632 | M65 | BEAC | Hungary | |
A |
B green (L) |
41. | Hoffman Richard | 8023031 | M50 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
B |
B green (L) |
42. | Hoffmann Iren | 8023032 | OPT | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
B |
B red (S) |
43. | Hoffmann Lars | 2149371 | M10 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
NU |
NU |
44. | Hoffmann Verena | 2149370 | W10 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
NU |
NU |
45. | Honfi Gábor | 8333351 | M65 | Veszprémi Honvéd SE | Hungary | |
NU |
NU |
46. | Horvay Balazs | | M21 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
NU |
NU |
47. | Horvay Zsolt | | M55 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
NU |
NU |
48. | Ifj. Zsebeházy Zsolt | 2000922 | M12 | Kalocsai TSZSE | Hungary | |
D |
D red (S) |
49. | Imre Csaba | 2075022 | M10 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
NU |
NU |
50. | Ioan Tautu | 1408253 | M75+ | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
NU |
C red (S) |
51. | István-Lőrincz Péter | 2133092 | M14 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
C green (L) |
52. | Izsák András | 7211385 | M55 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
B |
B green (L) |
53. | Jakab Eszter | 2133086 | W14 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
C red (S) |
54. | Karácsony Péter | 8519723 | M55 | HBS Nyíregyháza | Hungary | |
NU |
NU |
55. | Karda Cristian Andrei | 2042187 | M14 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
B |
C green (L) |
56. | Karton Róbert | 2133099 | OPI | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
D green (L) |
57. | Kiss Mihaly | 7210412 | M55 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
B |
A red (S) |
58. | König Péter | 2118616 | M55 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
B red (S) |
59. | Kornreich Tibi | 2149368 | M70 | CSO Dudu Floresti | Romania | |
NU |
NU |
60. | Lázár János | 7700206 | OPT | SAS - Silvanus Budapest | Hungary | |
A |
B green (L) |
61. | Lázár Tamara | 1200303 | W18-20 | SAS - Silvanus Budapest | Hungary | |
B |
B red (S) |
62. | Lőrincz Éva | 2133097 | OPI | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
D red (S) |
63. | Marcu Edgar | 2105594 | M10 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
D |
D red (S) |
64. | Marcu Milu | 1300004 | OPI | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
C |
NU |
65. | Mate Sergiu | 8119379 | M21 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
A |
A green (L) |
66. | Matolcsi Judit | 2072223 | W45 | Denevér Barlangkutató és Szabadidősport Egyesület | Hungary | |
D |
C green (L) |
67. | Mihai Țiriac | 2108019 | M16 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
NU |
NU |
68. | Nadia Carmen Tatar | 2103903 | W55 | Nord-Team Orienteering | Romania | |
C |
C red (S) |
69. | Nagy Elek László | 45826 | OPT | Individuals/No club | | YES |
B |
B green (L) |
70. | Nagy László | 7014 | M50 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
B |
B green (L) |
71. | Nagy László Botond | 2072235 | M10 | Denevér Barlangkutató és Szabadidősport Egyesület | Hungary | |
D |
NU |
72. | Neuschli Otilia | 8400384 | W18-20 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
A |
B red (S) |
73. | Nicoara Petronel | | OPI | Nord-Team Orienteering | Romania | |
C |
C red (S) |
74. | Nicolae Gheorghe | 8300183 | M60 | Nord-Team Orienteering | Romania | |
B |
B green (L) |
75. | Nyilas Magdalena | 2118612 | W50 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
C green (L) |
76. | Olah Ștefan | 2008197 | M75+ | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
NU |
C green (L) |
77. | Pap Gáspár | 2061646 | M35 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
A |
NU |
78. | Paskuj Matyasne Erzsebet | 8000618 | W45 | OFFLINE Sport ORIENTEERING | Hungary | |
NU |
NU |
79. | Petrușan-Vesa Mădălina | 2075008 | W16 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
C |
C green (L) |
80. | Petrus Emanuel | 2072522 | M16 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
B |
C red (S) |
81. | Pop Ioana | 8648831 | W21 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
A |
A red (S) |
82. | Pop Maria | 8648832 | W21 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
A |
B green (L) |
83. | Pop Mircea | 8648833 | M40 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
A |
A green (L) |
84. | Pop Miron | 8300070 | OPI | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
NU |
NU |
85. | Popper Anna | 2133095 | W16 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
NU |
86. | Rațiu Dan | | OPT | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
B |
B red (S) |
87. | Rațiu Mircea Constantin | 1415149 | M60 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
B |
B green (L) |
88. | Rappert Attila | 2118608 | M50 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
B |
B green (L) |
89. | Sabou Rares | 2072521 | M10 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
D |
NU |
90. | Sava Iulia | 2083168 | W10 | Maratin Rivulus Dominarum | Romania | |
D |
NU |
91. | Sebastian Vesa Mareși | 211766 | M10 | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
NU |
NU |
92. | Serban Adrian | 2115087 | M50 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
B |
B green (L) |
93. | Signond Eva | 8000974 | W21 | Universitatea Craiova | Romania | |
A |
A red (S) |
94. | Stela Drulea | 211844 | OPI | C.S. Pro-Silva Orientare Zalau | Romania | |
NU |
NU |
95. | Suciu Cosmin | 2144191 | M50 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
B |
B red (S) |
96. | Suciu Dragos | 2144193 | M16 | Palatul Copiilor Arad | Romania | |
B |
B green (L) |
97. | Surányi Gábor | 2072228 | M45 | Denevér Barlangkutató és Szabadidősport Egyesület | Hungary | |
C |
C red (S) |
98. | Szász János | 7210415 | M55 | CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea Ciuc | Romania | |
B |
C green (L) |
99. | Szász Neli | 2072516 | W55 | CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea Ciuc | Romania | |
NU |
C red (S) |
100. | Szilagyi Rodica | 350359 | W65 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
C |
C red (S) |
101. | Szilágyi Emese | 9122399 | W21 | DVTK | Hungary | |
NU |
A red (S) |
102. | Szilágyi Iringó | 9010701 | W21 | DVTK | Hungary | |
NU |
A green (L) |
103. | Szilveszter Beáta | 1415148 | W50 | CS 315 Orientare Satu Mare | Romania | |
B |
B red (S) |
104. | Szőcs Attila | 211878 | M40 | Watch Out Cluj | Romania | |
A |
NU |
105. | Szőcs Hajnal | 7211383 | W55 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
NU |
C red (S) |
106. | Szőcs Norbert | 211765 | M12 | Watch Out Cluj | Romania | |
D |
NU |
107. | Szőcs Zoltan | 7210413 | M60 | CS ORIENTER Tg Mures | Romania | |
NU |
C green (L) |
108. | Tempfli Zsuzsanna | 2133089 | W14 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
NU |
109. | Teoran Andreea | 2115089 | W12 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
D |
D red (S) |
110. | Utskarpen Audrun | 504728 | W45 | IL GeoForm | Norway | |
NU |
NU |
111. | Vesa Andrei | 2075019 | M14 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
D |
D green (L) |
112. | Vesa Ioana | 2075024 | W14 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
D |
D green (L) |
113. | Vesa Maya | 2075011 | W10 | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
D |
D red (S) |
114. | Vesa Nicolae | 7211381 | OPT | Clubul Sportiv Orientare Mădăras | Romania | |
B |
B green (L) |
115. | Vlad Viorica | | OPI | Nord-Team Orienteering | Romania | |
C |
D red (S) |
116. | Wachter András | 8183818 | M18-20 | Veszprémi Honvéd SE | Hungary | |
NU |
NU |
117. | Závodszky Tamás | 2061641 | M60 | CS Ady Liceum Oradea | Romania | |
NU |
B green (L) |
118. | Zsebeházy Blanka | 362959 | W10 | Kalocsai TSZSE | Hungary | |
D |
NU |
119. | Zsebeházy Zsolt | 8200978 | W10 | Kalocsai TSZSE | Hungary | |
D |
D green (L) |