1. | Aakre Elling | 236004 | H70A | Andebu IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
2. | Aakre Gry | 212833 | D45A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
3. | Aakre Leistad Vilde | 212805 | D16A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
4. | Aamand Astrid Fugleneb | 203010 | D40A | IL Dyre Vaa | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
5. | Aamand Haakon Fugleneb | 223501 | H10A | IL Dyre Vaa | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
6. | Aamand Nils Albert | 86070 | H45A | IL Dyre Vaa | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
7. | Aamand Randi Fugleneb | 224110 | D12A | IL Dyre Vaa | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
8. | Aamand Sigrid | 223794 | D14A | IL Dyre Vaa | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
9. | Aarrestad Jan | 253888 | H50A | Øyestad IF - Orientering | Norway | YES |
- |
Krs-Hir(FSTR) 10.45 |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
10. | Aarrestad Jorunn | 518322 | D50A | Øyestad IF - Orientering | Norway | YES |
- |
Krs-Hir(FSTR) 10.45 |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
11. | Aas Dagfinn | 519491 | H50A | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
12. | Aas Steinar | 86464 | H60A | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
13. | Aase Bent Halvard | 225635 | H21C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
14. | Aase Halvard Kristoffer | 213028 | H14B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
15. | Åberg Agnes | | D14A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas! |
16. | Åberg Elvis | | H16A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
17. | Aderstedt Erik | 503710 | H45A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
18. | Aderstedt Althoff Karl | 503816 | H16A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
19. | Aksland Berit | 510534 | D50A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
20. | Aksland Julie | 502999 | D20E | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
D2 |
- |
X |
|
21. | Aksland Nina | 510533 | D14A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
D4 |
- |
X |
|
22. | Aksland Tor Gunnar | 503032 | H50A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H2 |
- |
- |
|
23. | Alsaker Bjørn | 186085 | H65A | Stavanger Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
24. | Alstadsæther Tom Andre | 211445 | Aaben3 | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
25. | Althoff Karin | 503815 | D45A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
26. | Alvestad Jostein | 503970 | H65A | Wing OK | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
Deltar ikke på Natprolog |
27. | Alvestad Stig | 517490 | H40A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 1 |
H1 |
- |
- |
|
28. | Andersen Fredrik Fet | 228505 | H16A | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
29. | Andersen Jan Morten | 512521 | H60A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 5 |
Please select |
- |
- |
|
30. | Andersen Øystein | 511799 | H70A | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
31. | Andersen Stig | | H35B | Individuals/No club | | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
32. | Andersen Vigdis | 216674 | D65A | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
33. | Andersson Ida | | D35A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
34. | Andersson Ulf | | H60A | Göteborg-Majorna OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
35. | Andresen Morten | 500673 | H55AK | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
36. | Arenth Eivind | 206489 | H20AK | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
37. | Arildsen Kjeld | | H60A | nordjysk2dages | Denmark | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
X |
- |
|
38. | Arnø Johannes | 225583 | H20C | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
39. | Aronsson Torbjörn | | H60A | Göteborg-Majorna OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
40. | Årsvoll Gabriel | 510327 | H20A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H2 |
- |
X |
|
41. | Arvesen Mariann | 211880 | D50A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
42. | Aubert Aksel Nikolai | 29302 | H16A | Oppsal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
43. | Aubert Espen | 96766 | H45A | Oppsal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
44. | Aukrust Osmoen Ivar | 503614 | H21E | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
- |
- |
|
45. | Aure Odd | 243762 | H80A | Drangedal OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
46. | Aurebekk Knut | 208689 | H50A | Torridal il | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
47. | Ausen Anniken | 241428 | D45AK | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
48. | Ausen Dag | 213725 | H50A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
49. | Baier Isabella | | D16A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
50. | Baier Per | | H50A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
51. | Bakker Marianne | 202408 | D21B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D4 |
- |
- |
|
52. | Bal Félix Joao | | H21B | Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebrikke lørdag og søndag |
53. | Bamle Hans Jacob | 168539 | H21B | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
54. | Bamle Jørn Roar | 180797 | H45AK | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
55. | Bårdsen Pål | 245175 | H50A | Stavanger Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
H2 |
- |
- |
|
56. | Barikmo Torbjørn | 504499 | H21C | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
57. | Bartnik Lone | 233518 | D70A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
løper ikke nattløp |
58. | Bedford Pedersen Øystein | 510513 | H75A | IL Express | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
59. | Berg Børge Nilsen | 4042396 | H20E | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H2 |
- |
X |
|
60. | Berg Elise Nilsen | 213239 | D14A | Fossum IF | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
D4 |
- |
X |
|
61. | Berg Hakon | 203615 | H21AM | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
H2 |
- |
- |
|
62. | Berg Ragnar | 197800 | H70A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D2 |
- |
- |
|
63. | Berg Sunniva | 517871 | D21A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
D2 |
- |
- |
|
64. | Bergan Arne | 502336 | H20E | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
- |
X |
|
65. | Bergan Mathias | 180195 | H20C | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
66. | Bergan Tom | 180260 | H50A | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
67. | Bergby Ingeborg Fogt | 234591 | Aaben4 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
68. | Berglund Lars | 504705 | H50A | Ringerike o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
H1 |
- |
- |
|
69. | Berglund Monica | 507952 | D45A | Ringerike o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D3 |
- |
- |
|
70. | Berglund Rasmus | 515875 | H20AK | Ringerike o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
H3 |
- |
- |
|
71. | Bergmann Verhelst Filif | | H35A | Dansk Døve-IF | Denmark | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
72. | Bergsveen Leah | 215471 | Aaben4 | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
73. | Berlin Anna | | D45A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
74. | Birath Christina | | D60A | Stenungsunds OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
75. | Birkeland Kristian | 255329 | H16A | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
76. | Birkeland Monica Flaa | 245585 | Aaben4 | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
77. | Birkeland Per Are | 515883 | Aaben2 | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
78. | Birkenes Espen | 255558 | Aaben1 | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
ønsker aaben 2 søndag |
79. | Birkenes Lars | 246688 | H16A | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
80. | Birkenes Siri | 255434 | Aaben2 | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
81. | Bjelland Joakim | 211739 | H35B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
82. | Bjerva Elin | 510312 | D40A | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
83. | Björck Ulric | 246926 | H50A | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
84. | Bjordal Ariel Urrang | 199750 | BEG2 (-20 ÅR) | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
85. | Bjorgum Jon | 209927 | H60A | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
H2 |
- |
- |
|
86. | Bjørgum Anneke Hald | 158634 | D21AK | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
D2 |
- |
- |
|
87. | Bjørgum Nicolai Andre | 259052 | Aaben3 | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
D/H |
- |
- |
|
88. | Bjørgum-thorsby Ingeborg Marie | 243932 | D10A | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
89. | Bjørnerød Tore | 511094 | H55A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 1 |
H3 |
- |
- |
|
90. | Bjørnerød Jr. Alfred | 515019 | H20E | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 1 |
H2 |
- |
X |
|
91. | Bjørnsen Jack | 197830 | H60A | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
Leder for KOK på Nord-Jysk |
92. | Blomström Eva | | D70A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
93. | Blomström Sten | | H70A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
94. | Bøhm Ulrik M | 247654 | H20B | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H4 |
- |
X |
|
95. | Borge Hovi Grete | 502919 | D60A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
D3 |
- |
- |
|
96. | Borgersen Atle | 203672 | H50A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
97. | Borgersen Elise Nauf | 221398 | Aaben5 | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
98. | Borgersen Fredrik Nauf | 221385 | Aaben5 | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
99. | Borgersen Pernille Nauf | 203284 | D40A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
100. | Borkamo Ada Othilie Dahl | 212548 | Aaben2 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
101. | Borkamo Anne Carine Dahl | 217113 | Aaben2 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
102. | Borkamo Erling Dahl | 210711 | Aaben2 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
103. | Borkamo Nora Dahl | 192653 | D10B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
104. | Borkamo Sondre Dahl | 212505 | H14B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
105. | Borkamo Tuva Dahl | 228518 | D12B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
106. | Braaten Ingvar | 510765 | H55AK | Modum OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
H3 |
- |
- |
|
107. | Brandal Torgeir | 193063 | H60A | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
108. | Brath Edvin | | H16A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
109. | Bredholt Anne Berit | 191349 | D50A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
110. | Bredland Else-Margrethe | 158601 | D75A | Søgne og Songdalen ok | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
111. | Bredland Floke | 239482 | H75A | Søgne og Songdalen ok | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
112. | Breiland Andreas | 193125 | H40A | Ålgård Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H2 |
- |
- |
|
113. | Breiland Harry | 509012 | H70A | Ålgård Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
114. | Breimo Birk | 22377 | H16A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 5 |
H4 |
- |
X |
|
115. | Breimo Elisabeth | 502232 | Aaben3 | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
116. | Breimo Morten | 224630 | H45AK | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 5 |
H4 |
- |
- |
Ønsker H40A på Søndag |
117. | Breimo Trym | 255104 | H12A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
118. | Brekke Anne-Marie | 518720 | D45AK | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
119. | Brevik Aud Ellen | 505392 | D50A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
120. | Brodin Anna | | D21A | Fossum IF | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
121. | Brodin Maria | 519422 | D21A | Fossum IF | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
122. | Bryne Amalie Aune | 513386 | D10B | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
123. | Bryne Olivia Aune | 517459 | Aaben5 | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
124. | Brynhildsen Margareta | 211574 | D75A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
125. | Brynjelsen Kari Anne | 243755 | D21C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
126. | Carlsen Henning B. | 512686 | H45AK | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
H3 |
- |
- |
søndagens løp: Da ønsker jeg å løpe H40A |
127. | Ceeberg Anne Marie | 510745 | D70A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
128. | Ceeberg Bjoern H. | 510747 | H75A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
129. | Ceeberg Trond Tore | 235815 | Aaben3 | Andebu IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
130. | Christensen Hugo | 511460 | H70A | Notodden o-lag | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
131. | Christiansen Alva | 518758 | D16A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
132. | Christiansen Rune | 507646 | H45AK | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
133. | Cliffordson Amanda | | D16A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
134. | Crona Selma | | D16A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas! |
135. | Dæhli Kine | 509125 | D21AK | Halden SK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
136. | Dæhli Lis | 517131 | D65A | Løten Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
137. | Dæhli Magne | 509444 | H21E | Halden SK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
138. | Dæhli Marianne | 221273 | D21AK | Nydalens Skiklub | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Ønsker samme startgruppe som Halden SK, Løten OL og Lillomarka o-lag |
139. | Dæhli Sigurd | 501376 | H65A | Løten Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
H2 |
- |
- |
|
140. | Dahl Mari | 206914 | D21A | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 5 |
D2 |
- |
- |
|
141. | Dale Arnstein | 511683 | H50A | OL Vallset/Stange | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
142. | Dale Jostein Svaland | 509905 | H21E | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
- |
- |
|
143. | Dale Magnus Svaland | 511679 | H16A | OL Vallset/Stange | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
144. | Dalva Synnove | 88670 | D75A | Bö orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
145. | Damsgaard Hannah Broers | 223503 | D12A | Hisøy Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
146. | Damsgaard Inger Marie Broers | 192939 | D45B | Hisøy Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
147. | Damsgaard Ingrid Broers | 233687 | D10A | Hisøy Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
148. | Damsgaard Julia Broers | 193048 | D10A | Hisøy Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
149. | Drage Anita | 509117 | D55A | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
150. | Drage Øyvind | 211394 | H60A | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
151. | Drage Vetle | 502338 | H20E | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
- |
X |
|
152. | Dybvik Alexander G | 94396 | H14A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
153. | Dybvik Anikken G | 223932 | D45B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
154. | Dybvik Kenneth | 224085 | H35B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
155. | Dybvik Martin G. | 195896 | H20B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
156. | Eger Johan | 512505 | H20E | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
- |
X |
|
157. | Eikås Brage | 182096 | H20AK | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
158. | Eikås Ingeborg | 181214 | Aaben2 | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
159. | Eikås Jo Børre | 206461 | H50A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
160. | Eikås Wenche | 207892 | D45A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
161. | Eikedalen Hans-petter | 518331 | H35A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
162. | Eikeskog Oddgeir | 510521 | H55A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
163. | Einarsson Alwin | 503711 | H20E | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
164. | Einarsson Ulla | 503709 | D45A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
165. | Ekeland Anne Marie | 229716 | D45B | Oddersjaa SSK | Norway | YES |
- |
Krs-Hir 11.15 |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
166. | Ekeland Jon Terje | 211559 | H50A | Oddersjaa SSK | Norway | YES |
- |
Krs-Hir 11.15 |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
167. | Elhøj Carsten | | H55A | UAE OC | United Arab Emirates | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
H2 |
X |
- |
Ønsker at deltage i alle løb og lej brik til alle dagen |
168. | Elhøj Preben | | H70A | UAE OC | United Arab Emirates | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
X |
- |
Deltager ikke i natløb |
169. | Ellingsen Christian | 513397 | H35B | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 5 |
Please select |
- |
- |
|
170. | Elmi Aisha Rostveit | 513971 | D10A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
171. | Elmi Anders Rostveit | 512789 | H14A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
172. | Elmi Aron Rostveit | 513972 | H10A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
173. | Elvekrok Anders | 513934 | H21AK | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
174. | Elvekrok Emma Eline | 248126 | D10B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
175. | Elvekrok Nora Nathalie | 248231 | D12B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
176. | Elvekrok Tonje | 518304 | D10A | Eiker o-lag | Norway | YES |
X |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
D/H |
- |
- |
|
177. | Engesli Eirik | 259345 | H12B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
178. | Engesli Vegard | 259340 | H35B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
179. | Engzelius Margrete | 517492 | D55A | Asker Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
Ønsker starttid sammen med Øyvind Gylver |
180. | Erichsen Eivind | 510743 | H21AM | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
H21A søndag |
181. | Eriksen Svein | 186942 | H75A | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
182. | Eriksson Håkan | | H50A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
183. | Erøy Karl Aasmund | 255342 | H65A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
184. | Eskilt Einar | 245767 | H21AK | Hisøy Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Krs-Hir 11.15 |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H3 |
- |
- |
|
185. | Evensen Amalie Bjerke | 241887 | D12A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
186. | Evensen Ann Kristin Bjerke | 402611 | D21AK | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
187. | Evensen Nelly Bjerke | 241889 | D10B | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
188. | Færevåg Hallvar Sætre | 243703 | H12A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
189. | Færevåg Johanna Sætre | 192649 | BEG2 (-20 ÅR) | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
190. | Færevåg Marit Sætre | 225638 | D21C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
191. | Færevåg Odd Eirik Sætre | 243759 | H21C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
192. | Færevåg Olav Sætre | 243708 | BEG2 (-20 ÅR) | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
193. | Fagerli Lars-Erik | 196868 | H20B | Botne Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
D/H |
- |
- |
|
194. | Fahadi-Elmenhorst Benjamin | 517462 | BEG2 (-20 ÅR) | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
195. | Fahadi-Elmenhorst Ebi | 513967 | H10B | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
196. | Fahadi-Elmenhorst Knut | 517460 | BEG2 (21- ÅR) | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
197. | Fahadi-Elmenhorst Shirin | 513967 | D12B | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
198. | Felde Olaussen Anders | 517515 | H21E | Bö orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
- |
- |
|
199. | Fiane Pedersen Vegard | 192906 | H21E | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
- |
- |
|
200. | Finstad Emma Margrethe | 223929 | D12B | Raumar orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
201. | Fjære Jørgen | 203391 | H45AK | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
H45A søndag |
202. | Fjære Karoline | 221357 | D20C | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Kun lørdag |
203. | Fjære Kristoffer | 203392 | H20AK | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
204. | Fjære Torill Hynne | 211399 | D35B | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
205. | Fjeld Eirunn | 224323 | D45B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
206. | Fjeldstad Kaja Holte | 213456 | D12A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
207. | Fjeldstad Truls | 200431 | H45AK | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
208. | Fjeldstad Vilma Holte | 515869 | D10A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
209. | Flaa Per Johan | 203292 | Aaben4 | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
210. | Flaatten Ole | 91513 | H21A | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
211. | Forsberg Anna | | D21AK | Göteborg-Majorna OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
212. | Fossøy Aurora | 510702 | D21A | Bö orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
D4 |
- |
- |
|
213. | Fossøy Britt Helene | 251098 | Aaben2 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
214. | Fossøy Sølvi Helene | 211620 | D21AK | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Vil løpe Åpen 2 på lørdag. |
215. | Fredheim Solberg Balder | 223937 | H12B | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
216. | Fredheim Solberg Kristine | 224075 | D45AK | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
217. | Fredheim Solberg Morten | 223983 | H45AK | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
218. | Fredheim Solberg Theo | 224135 | H14A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
219. | From Lena | | D60A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
220. | Frøyd Jørgen | 199556 | H21E | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
221. | Frøyd Magnus | 252346 | H10A | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
222. | Frydenlund Snorre | 505540 | H45AK | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
223. | Furland Sindre | 510316 | H14A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
224. | Furland Sturle | 510317 | H50A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
225. | Furland Tom | 510420 | H50A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
226. | Gåsvær Ingunn | 86205 | D45B | Torridal il | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
227. | Gatevold Jan | 257802 | H55A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
228. | Gisholt Helge | 238122 | H55A | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
229. | Gjein Lars Martin | 509332 | H75A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
230. | Gjelstad Astrid | 221371 | D75A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Kun søndag |
231. | Gjelstad Oddvar | 221026 | H80A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
232. | Gjelstad Trond | 512591 | H50A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
233. | Gjermstad Kirsten | 509145 | D45B | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
D4 |
- |
- |
|
234. | Gjestrud Anna Værvågen | 246862 | D16B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
D16A på søndag |
235. | Gjestrud Halvor Værvågen | 234488 | H12B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
H12A på søndag |
236. | Gjestrud Torgrim | 239079 | Aaben1 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
237. | Gjone Benjamin | 512812 | H20E | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
238. | Gjone Daniella | 511849 | D16A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
239. | Gjone Gabriel | 508253 | H20A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
240. | Gjone Knut | 223921 | H35B | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
241. | Gjone Sigrun | 224334 | Aaben3 | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
242. | Glende Stormoen Brage | 245548 | H10B | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
243. | Glittum Inge | 510625 | H60A | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
244. | Glittum Jan | 194707 | H60A | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
245. | Graff-Wiik Marthe | 211867 | D20B | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 5 |
Please select |
- |
- |
|
246. | Gran Kyrre | 250484 | H50A | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
247. | Green Ulrika | | D65A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
248. | Groth Björn | | H50A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
249. | Groth Lukas | | H20E | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
250. | Groth Nelly | | D14A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
251. | Gulbrandsen Per Olav | 509442 | H50A | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
Lagleder + kort m/alle poster træning fredag |
252. | Gunbjørnsen Odd | 258643 | H85A | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
253. | Gundersen Børre | | H35B | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
254. | Gundersen Henrik | 222572 | H16B | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
255. | Gunnerød Bjørn | 512614 | H80A | Asker Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Ønsker starttid sammen med Øystein Madsen, Haugerud H80 |
256. | Gunnerød Niclas | 509334 | H16A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
257. | Gustafsson Anders | 512672 | H50A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
258. | Gylver Oyvind | 195801 | H65A | Asker Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
Ønsker starttid sammen med Margrete Engzelius |
259. | Haarr Paul Terje | 514961 | H65A | Ganddal IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
260. | Haarr Per Olav | 512567 | H55A | Ganddal IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
261. | Hågård Hans Mathias Økern | 507392 | H16A | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
H3 |
- |
X |
|
262. | Hågård Håvard | 514671 | H50A | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
H2 |
- |
- |
|
263. | Hågård Julie Økern | 216183 | D14B | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
D14A på søndag |
264. | Hågård Simen Økern | 187048 | H12B | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
265. | Hägerstrand Arvid | | H14A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
266. | Hägerstrand Daniel | | H45A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
267. | Hägerstrand Erik | | H12A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
268. | Hägerstrand Tor | | H10A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
269. | Håkonsen Ingar | 518606 | H75A | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H3 |
- |
- |
|
270. | Hald Ragnhild | 228397 | D60A | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
271. | Hallan Reidunn | 517430 | D60A | Lillomarka o-lag | Norway | YES |
- |
Göt-Frh 12.40 |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
D3 |
- |
- |
ikke delta lørdag |
272. | Halvarsson Christina | | D55A | Göteborg-Majorna OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
273. | Halvorsen Helge | 186835 | H85A | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
274. | Hansen Annelise | | D60A | Dansk Døve-IF | Denmark | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
275. | Hansen Annelise | | D35A | Dansk Døve-IF | Denmark | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
276. | Hansen Jens | | H55AK | Jydske Dragonregiments Idrætsforening | Denmark | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
277. | Hanssen Eli Tufte | 208633 | D60A | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
278. | Hansson Jan | | H60A | Stenungsunds OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
H2 |
X |
- |
|
279. | Hasle Mia | 241896 | D12B | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
280. | Hauge Inge | 234810 | H45AK | Hisøy Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Krs-Hir 11.15 |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
281. | Hauge Marianne | 234915 | D50A | Hisøy Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Krs-Hir 11.15 |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
282. | Hauge Jørgensen Karoline | 253414 | BEG2 (-20 ÅR) | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
283. | Haugen Lund Kerstin | | D65A | Stenungsunds OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
284. | Haugerud Hans Johan | 184523 | H55AK | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
285. | Haugskott Anders | 512804 | H21E | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
- |
- |
|
286. | Haugvaldstad Stian | 507762 | H20E | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H1 |
- |
X |
|
287. | Håversen Håkon | 258681 | H55A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
H3 |
- |
- |
|
288. | Haverstad Helga | 7208238 | D65A | Lierbygda o-lag | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
289. | Haverstad Ingemar Jansson | 7208218 | H60A | Lierbygda o-lag | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
290. | Hedin Pontus | | H20AK | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
291. | Heegaard Bror | 510512 | H80A | IL Express | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
292. | Heivoll Reidar | 511474 | H65A | Søgne og Songdalen ok | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
293. | Heivoll Signe | 197880 | D70A | Søgne og Songdalen ok | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
294. | Helgesen Simon Fjermestad | 223525 | H20A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H2 |
- |
X |
|
295. | Helsør Øyvind | 248563 | H21AK | Hisøy Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Krs-Hir 11.15 |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H3 |
- |
- |
|
296. | Henriksson Björn | | H50A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
297. | Henriksson Ivar | | H20AK | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
298. | Hermansen Fagerli Preben | 247930 | H12A | Botne Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
D/H |
- |
X |
|
299. | Hermansson Sven-olof | | H50A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
300. | Herum Hanne | 510526 | D65A | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
301. | Hetland Sara | 259354 | D20C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
302. | Hiis Ludvik | 224030 | H12B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
303. | Hilleren Anita | 250365 | D35A | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
D3 |
- |
- |
|
304. | Hilleren Glenn Ekholdt | 250392 | H21AK | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
305. | Hilleren Nila | 213809 | D12B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
306. | Hilleren Vilje | 213682 | BEG2 (-20 ÅR) | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
307. | Himberg Lill Anita | 236851 | BEG2 (21- ÅR) | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
308. | Hjermann Madli | 506355 | D40A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
309. | Hobbelstad Mina | 211989 | D16B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
D3 |
- |
- |
|
310. | Hobbelstad Simen | 213473 | BEG2 (-20 ÅR) | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
311. | Høilund Randi | 213223 | D45A | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
312. | Høilund Dragseth Sivert | 201987 | H16B | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Vil løpe H16A på søndag |
313. | Høj Jensen Louise | | BEG1 (21- ÅR) | OK Pan Aarhus | Denmark | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
314. | Hokholt Emil Westerlund | 259350 | H12B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
315. | Holgersen Eline Vaage | 243756 | BEG2 (-20 ÅR) | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
316. | Holgersen Jan Øivind | 243758 | H35B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
317. | Holm Tonje | 513974 | D50A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
318. | Holm VandelWal Kristina | | D35B | Dansk Døve-IF | Denmark | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
319. | Holmes Jenny Hovdenak | 185463 | D12B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
320. | Holt Anders Kristian | 510736 | H50A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
321. | Holt Henrik R. | 186936 | H20A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
322. | Holt Sindre | 221389 | H21E | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
323. | Holte Mona | 229515 | D45A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
324. | Holten Aleksander Rygh | 221437 | Aaben1 | Nydalens Skiklub | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
325. | Holten Alma Rygh | 509043 | D14A | Nydalens Skiklub | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
326. | Holten Jone Rygh | 220904 | H12A | Nydalens Skiklub | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
327. | Holten Marie Rygh | 221115 | D40A | Nydalens Skiklub | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
328. | Holten Otto Rygh | 220803 | H10B | Nydalens Skiklub | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
329. | Holtermann Une | 213375 | D20E | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D2 |
- |
X |
|
330. | Holtet Aleksander Tangen | 1593978 | H14A | Eidskog OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
H4 |
- |
X |
|
331. | Holtet Sebastian Tangen | 1225869 | H12B | Eidskog OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D/H |
- |
X |
|
332. | Holtskog Sigurd | 211684 | H45A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
333. | Holtskog-feremans Emilie | 211854 | D16A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
334. | Holtskog-feremans Juliette | 212977 | D14A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
335. | Homme Daniel Nicolai | 228451 | H14B | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
336. | Homme Jarl | 209781 | H45AK | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
337. | Homme Rebecca Grace | 228442 | BEG2 (-20 ÅR) | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
338. | Hovdenak Hilde | 191352 | D50A | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
339. | Hovi Harald | 239501 | H65A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
H3 |
- |
- |
|
340. | Hovi Sjur | 507049 | H21AK | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
341. | Howlett Nick | | H55AK | Lakeland Orienteering Club | United Kingdom | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
H3 |
X |
- |
|
342. | Howlett Noah | | H21E | Lakeland Orienteering Club | United Kingdom | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
X |
- |
|
343. | Hvoslef Henrik | | H80A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
344. | Hyldestrup Lea | | D35B | Dansk Døve-IF | Denmark | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
345. | Hylleseth Øyvind | 248247 | H55A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
346. | Iden Marit-Elin | 502924 | Aaben2 | Team Jeløy | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
347. | Instanes Stig | 199367 | H50A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
rettet af NJ2d 9 marts |
348. | Instanes Tanja | 226658 | D50A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
349. | Isaksen Kristina | 510738 | D21AK | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
350. | Iversen Emil Aleksander Thune | 253293 | H10A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
351. | Iversen Marius Kristoffer Thune | 253305 | H12A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
352. | Jacobsen Sølvi | 246934 | D45B | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 5 |
Please select |
- |
- |
|
353. | Jakobsen Elisabeth Aune | 513966 | Aaben2 | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
354. | Jakobsen Ella Aune Rytter | 513388 | Aaben5 | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
355. | Jakobsen Emma Aune Rytter | 513400 | D16A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
D3 |
- |
X |
|
356. | Jakobsen Erik Rytter | 513391 | H40A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
H2 |
- |
- |
|
357. | Javenes Flaa Mette | 225005 | Aaben4 | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
358. | Javenes Flaa Sigmund | 255325 | H16A | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
359. | Jegtvik Mille | 212335 | D20E | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
D2 |
- |
X |
|
360. | Johannessen Fabian | 506791 | H16B | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H4 |
- |
X |
H16B lørdag og H16A søndag |
361. | Johannessen Helge | | H35B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
Leiebrikke lørdag og søndag |
362. | Johannessen Jakob | 213651 | H16B | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H4 |
- |
X |
H16B lørdag og H16A søndag |
363. | Johannessen Jan Løken | 222129 | H45AK | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
364. | Johannessen Nils Arne | 90673404 | H45AK | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
365. | Johannessen Paul | 251357 | H40A | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H3 |
- |
- |
|
366. | Johannessen Petter F. | 231518 | H65A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
367. | Johannessen Viktoria | 515015 | D14B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
368. | Johansen Alfon | 217046 | H65A | Bergens TF | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
369. | Johansen Ole Grini | 500533 | H40A | Natthauken IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Det blir sjov :-) |
370. | Johansen Per Harald Löfgren | 181016 | H21E | IFK Mora OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
- |
- |
|
371. | Johansson Benjamin | 236818 | H12B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
372. | Johansson Hanna | 502173 | D21AK | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
373. | Johansson Inger Marie | 504687 | D45B | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
374. | Johansson Malin | 223948 | D12B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
375. | Johansson Ole | 504613 | H70A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
376. | Johnsen Mats | 212035 | H16A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
377. | Johnsen Mina Akiko | 212043 | D20E | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
D2 |
- |
- |
|
378. | Jones Henrik | 222602 | H16A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H3 |
- |
- |
|
379. | Jones Matthew | 506654 | H45A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H3 |
- |
- |
|
380. | Jongenburger Alexander | 247904 | Aaben3 | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 5 |
Please select |
- |
- |
|
381. | Jongenburger Idar | 204554 | H16A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
H4 |
- |
X |
|
382. | Jongenburger Kalle | 511368 | H20E | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H1 |
- |
X |
|
383. | Jonsmyr Svein Roar | 203394 | H55AK | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
384. | Jonsson Anton | 516812 | H16A | OK TYR | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
385. | Jonsson Malin | | D45A | OK TYR | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
386. | Jonsson Wilma | | D14A | OK TYR | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
387. | Jørgensen Andreas | 236825 | H35B | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
388. | Jørgensen Arne Håkon | 241789 | H55AK | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
389. | Jørgensen Finn Ole | 503934 | H70A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
løper ikke nattløp |
390. | Jørgensen Gun Inger | 501321 | D75A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
391. | Jørgensen Kay | 501320 | H70A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
392. | Jørgensen Magne R | 255211 | H65A | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
393. | Jørgensen Oddny | 503932 | D65A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
løper ikke nattløp |
394. | Jørgensen Sebastian | 515879 | H14A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
395. | Josephsen Jon Magne Røvær | 506136 | H35B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
396. | Josephsen Leo Røvær | 506226 | H14B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
397. | Josephsen Rikke Røvær | 506357 | BEG2 (-20 ÅR) | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
398. | Juliussen Anna Strøm | 511336 | D14A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 5 |
Please select |
- |
- |
|
399. | Juliussen Ellen Strøm | 238018 | D40A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
400. | Juliussen Erik Strøm | 506703 | H40A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
401. | Juliussen Ingrid Strøm | 242476 | D12A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
402. | Kafvelström Ingrid | | D14A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas! |
403. | Kahrs Christian Riddervold | 237785 | H40A | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
404. | Kahrs Eva Riddervold | 252591 | D10A | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
405. | Kahrs Henrik Riddervold | 253337 | D10A | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
406. | Kahrs Marianne Riddervold | 237786 | D40A | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
407. | Kaiser Henrik | 3822137 | H16A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
408. | Kaiser Kristian | 229743 | H14A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
409. | Kaiser Martin | 222549 | H20A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
410. | Kaiser Stine | 97533 | D45AK | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
411. | Kalbækken Ane Ingeborg | 501105 | D21AK | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
D3 |
- |
- |
|
412. | Karlsen Kjetil | 515711 | H55AK | Team Jeløy | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
413. | Karlsen Tom A. | 8237785 | H70A | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
414. | Karlsen Unni Strand | 8237750 | D65A | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
415. | Karlsson Elin | | D40A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
416. | Kindlund Cornelia | | D20E | OK TYR | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
417. | Kindlund Johanna | | D45A | OK TYR | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
418. | Kindlund Tilda | | D16B | OK TYR | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
419. | Kinn Anne Aarhus | 223949 | D10A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
420. | Kinn Håkon Aarhus | 223777 | H14A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
421. | Kinn Ingrid Aarhus | 213812 | D12A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
422. | Kinn Kari Aarhus | 248108 | D40A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
423. | Kinn Magnus Aarhus | 246982 | H40A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
424. | Kittilsen Hanne | 236827 | Aaben4 | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
425. | Kittilsen Pål | 511839 | H50A | Freidig Spk. | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
426. | Kittilsen Runar | 509136 | H75A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
427. | Kittilsen Tora | 511855 | D20E | Freidig Spk. | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
428. | Kittilsen Vegard | 511437 | H21E | Freidig Spk. | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
429. | Kjeldsen Hedda | 500401 | D20E | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
H4 |
- |
- |
|
430. | Kjemhus Knut | 518302 | H85A | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
431. | Klausen Aksel | 515708 | H14A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
432. | Klausen Lukas | 512209 | H20AK | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
433. | Klausen Nina | 233605 | D21C | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
434. | Klausen Ylva | 519429 | D20A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
435. | Kløve Magne | 211547 | H50A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
436. | Klovning Eli | 515903 | D75A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
437. | Klovning Magne | 229517 | H80A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
438. | Kløvstad Hans Jacob | 510511 | H70A | IL Express | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
439. | Knutsen Arne Bjørn | 510518 | H21C | IL Express | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
440. | Kongsfjell Ann-cathrin | 209416 | D21B | Tønsberg OL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
441. | Kongsfjell Eigil | 518728 | H80A | Tønsberg OL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
442. | Kontautas Donatas | 503666 | H35A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 3 |
H2 |
- |
- |
|
443. | Koren Hallvard | 504468 | H55A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
444. | Koren Halvorsen Anne Marie | 502234 | D45B | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
445. | Kornmo Kristin | 89036 | D45AK | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
446. | Kornmo Sondre | 213405 | H16B | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
447. | Kortegaard Magnus | | H14B | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
448. | Kristensen Arne | 197757 | H55AK | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
449. | Kristensen Åse Hanne | 234480 | D45B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
450. | Kristensen Dan Huva | 511292 | Aaben2 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
451. | Kristensen Maja | 511291 | D14B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
452. | Kristensen Mika Johan | 511290 | H10B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
453. | Kristensen Tom | 507715 | H50A | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
454. | Kristiansen Brage | 213752 | H16B | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
455. | Kristiansen Vegar | 502912 | H45AK | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
456. | Kristoffersen Anders | 207999 | H21A | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
H2 |
- |
- |
|
457. | Kruke Per | 504470 | H75A | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
458. | Kühne Hannah | | D21A | Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebrikke lørdag og søndag |
459. | Kvala Ellen | 243813 | BEG2 (-20 ÅR) | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
460. | Kvala Knut Steffen | 259355 | H45A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
461. | Kvala Linnea | 259351 | BEG2 (-20 ÅR) | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
462. | Kvala Lykke Alexandra | 229673 | BEG2 (-20 ÅR) | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
463. | Kvarme Hanne-Kristin | 192581 | D45AK | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
464. | Kvarme Ingeborg | 505432 | D21AK | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
D3 |
- |
- |
|
465. | Kvarme Jon Erik | 505431 | H50A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
466. | Kvarme Marie | 507448 | D20A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
467. | Kvarsten Isak | 224221 | H16B | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H4 |
- |
X |
|
468. | Kvikstad Ole Solli | 223805 | H16A | OL Toten-Troll | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
469. | Kvisli Harald | 514836 | H55A | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
470. | Ladim Sondre | 503554 | H20AK | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 1 |
H3 |
- |
X |
H20AK lørdag / H20E søndag |
471. | Lamark Ingrid | 509447 | D20E | Ganddal IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 1 |
D3 |
- |
X |
|
472. | Lamark Øyvind | 509449 | H20E | Ganddal IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 1 |
H2 |
- |
X |
|
473. | Lamark Trond | 509448 | H55A | Ganddal IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
474. | Lamark Vibeke | 509450 | D50A | Ganddal IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 1 |
D3 |
- |
- |
|
475. | Lande Steinar | 227677 | H50A | Bö orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
H2 |
- |
- |
|
476. | Landsverk Eilef | 235929 | H70A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
477. | Laurantsen Endre | 114911 | H21C | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
478. | Laurantsen Martin | 517878 | H21B | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
479. | Laurantsen Rune | 517446 | H65A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
480. | Lenes Sari | 203533 | Aaben3 | Drangedal OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
Aaben 4 søndag |
481. | Lenkei Zsolt | | H21A | IFK Mora OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
482. | Levang Gustav | 514848 | H20A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H2 |
- |
X |
|
483. | Liderfelt Harry | | H20AK | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
484. | Lie Anine Kjørholt | 510696 | D20E | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
485. | Lie Bjørn | 517497 | H50A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
486. | Lindhe Ulla | | D80A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
487. | Lindqvist Carl-Johan | 233940 | H21C | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
488. | Lindqvist Douglas | 244687 | H14B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
489. | Lindqvist Kevin | 236897 | H10B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
490. | Lindtner Cornelius | 243701 | H14B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
491. | Lindtner Hanna | 259342 | D20C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
492. | Lindtner Nils Jarle | 78701 | H35B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
493. | Lindtveit Anita | 67546 | D45B | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
494. | Loeken Halvor | 515910 | H20E | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H2 |
- |
X |
|
495. | Löfgren Johansen Kristin | | D21AK | IFK Mora OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
496. | Løken Øyvind | 513977 | H40A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
H2 |
- |
- |
|
497. | Løken Solan | 511806 | H10A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
498. | Løland Widar Taxth | 245776 | H75A | Hisøy Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
H3 |
- |
- |
|
499. | Løvgren Audun | 510519 | H21AK | IL Express | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
500. | Løvgren Berit | 510518 | D21C | IL Express | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
501. | Løvgren Finn | 510514 | D/H90A | IL Express | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
502. | Løvgren Ingrid | 510623 | D21C | IL Express | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
503. | Løvgren Simen | 510621 | H21AK | IL Express | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
504. | Ludvigsen Bjørn W. | 500674 | H80A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
505. | Lund Arne | | H65A | Stenungsunds OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
506. | Lund Erik | | H21AK | Stenungsunds OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
507. | Lund Martin | | H21AK | Stenungsunds OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
508. | Lunde Astrid | 511833 | Aaben3 | Drangedal OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
Aaben 4 søndag |
509. | Lunde Rolf | 518729 | H70A | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
510. | Lundemoen Kristine Schütt | 213581 | D14A | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 6 |
D/H |
- |
X |
|
511. | Lundsrud Bente Fosser | 510666 | D40A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
512. | Lundsrud Egon | 508248 | H40A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 3 |
H2 |
- |
- |
|
513. | Lundsrud Mira Fosser | 507950 | D10B | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
514. | Lundsrud Tuva Fosser | 507871 | D14A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 6 |
D4 |
- |
X |
|
515. | Lye Henrik Kaupang | 502033 | H20E | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
Ønsker å løpe i Åben2 lørdag og H20E søndag |
516. | Lye Rolf | 507823 | H75A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
517. | Lysheden Vogt Elsa | 224287 | D16A | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
D3 |
- |
X |
|
518. | Lysheden Vogt Jonatan | 225046 | H14A | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
H4 |
- |
X |
|
519. | Lysnes Roger | 510750 | H55A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
520. | Lysnes Tone Sølie | 510751 | D45AK | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
D35B søndag |
521. | Madsen Øystein | 508982 | H80A | Haugerud IF | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
522. | Malmstrøm Martin | 513962 | H40A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 3 |
H4 |
- |
- |
|
523. | Mathisen Knut Wiig | 222625 | H60A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
524. | Mathisen Roar | 192566 | H45AK | Tønsberg OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
H3 |
- |
- |
|
525. | Mathisen Sara | 229522 | D45A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
526. | Mathisen Sindre | 239020 | H20AK | Tønsberg OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
H2 |
- |
- |
|
527. | Mathisen Tobias | 517484 | H20E | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
528. | Midtskogen Kai | 506682 | H65A | Botne Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
H3 |
- |
- |
|
529. | Mobråthen Ingrid | 217780 | D20E | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
530. | Mohlin Anders | | H70A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
531. | Mollestad Gunnar | 512524 | H45AK | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
532. | Mollestad Markus | 212198 | H20AK | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H4 |
- |
X |
Ønsker H20E på søndag |
533. | Mork Eira | 228513 | D10B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
534. | Mork Kristian | 212631 | H14B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
535. | Mork Randi | 207703 | Aaben2 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
536. | Mork Rune Kristian | 207903 | Aaben2 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
537. | Mørk Atle | | BEG2 (21- ÅR) | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
538. | Mørk Håkon Wike | 241869 | BEG2 (-20 ÅR) | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
539. | Myhre Øivind | 502355 | H60A | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
540. | Myhre Sigbjørn | 236002 | H65A | Andebu IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
541. | Myhren Tuva Krafft | 254578 | D20E | Hisøy Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Krs-Hir 11.15 |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
D3 |
- |
X |
|
542. | Myklebost Andreas Vistnes | 505816 | H20E | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H1 |
- |
X |
|
543. | Myklebost Jon | 229435 | H45AK | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
H3 |
- |
- |
|
544. | Myklebost Jonas Vistnes | 505817 | H16A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H2 |
- |
X |
|
545. | Myklebost Lars | 207692 | H50A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
546. | Myklebost Marta | 174364 | D16B | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
547. | Nærum Randi | 180802 | D65A | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
548. | Næss Midtskogen Heidi | 98383 | D55A | Botne Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
D4 |
- |
- |
|
549. | Nauf Anne Marit | 510742 | D65A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
550. | Nauf Martin | 510752 | H70A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
551. | Nedrebø Elise Holm | 513395 | D12A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
552. | Nedrebø Ole Johannes | 513973 | H45AK | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
H4 |
- |
- |
|
553. | Nedrebø Sofie Holm | 513396 | D14A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 6 |
D4 |
- |
X |
|
554. | Nergaard Inger | 198006 | D65A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D3 |
- |
- |
|
555. | Nilsen Andrea Malene | 248145 | D14B | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
556. | Nilsen Espen Fyhn | 204102 | H50A | Stavanger Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
H2 |
- |
- |
|
557. | Nilsen Kaia Eveline | 247893 | D12B | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
558. | Nomeland Trygve Børte | 512445 | H20E | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 1 |
H1 |
- |
X |
|
559. | Nord Knut-erik | | BEG2 (21- ÅR) | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
560. | Nord Thea A B | 228536 | BEG2 (-20 ÅR) | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
561. | Nordenfelt Maja | | D20E | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
562. | Nordhagen Eirik | 512801 | H60A | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
H2 |
- |
- |
|
563. | Nordhagen Kaja Winsnes | 251369 | D21E | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
D1 |
- |
- |
|
564. | Nordhagen Rannveig Winsnes | 505398 | D21E | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
D1 |
- |
- |
|
565. | Nordkvelde May | 187231 | D21C | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
566. | Nordkvelde Per Dag | 187249 | H55AK | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
567. | Nordwall Maria | | D70A | OK Kolmården | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
568. | Nybak Urdal Andreas | 250214 | H20A | Ganddal IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
Ønsker starttid med Haugesund IL |
569. | Nyberg Åsa | | D55A | Göteborg-Majorna OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
570. | Nygård Emil | 255334 | H16A | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
571. | Nygård Simen | 255344 | H12B | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
572. | Nygård Svein | 229682 | H55A | Norges Bank BIL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H2 |
- |
- |
|
573. | Nyhus Åse Aud Moldal | 245593 | D21C | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
574. | Nyhus Guttorm | 203294 | H55AK | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
575. | Nyhus Kristian | 245586 | H21AK | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
576. | Nysæter Åse | 507858 | D45AK | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
577. | Nysæter Frode | 517450 | H50A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
578. | Nysæter Gaute | 253950 | H16A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
579. | Nysæter Gisle | 217460 | H45AK | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
580. | Nysæter Hanna | 201437 | D21A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
581. | Oaland Ove | 253908 | H65A | Ganddal IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
H2 |
- |
- |
|
582. | Odden Marit | 243546 | Aaben5 | Drangedal OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
583. | Oftedal Sigurd R. | 517539 | H40A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 1 |
H2 |
- |
- |
|
584. | Økstad Siri | 185940 | D65A | Oddersjaa SSK | Norway | YES |
- |
Krs-Hir 11.15 |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
585. | Olhans Linus | 255332 | H21E | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
- |
- |
|
586. | Olsen Anne Celine Vik | 510313 | D45B | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
587. | Olsen Ellen Pernille | 213015 | D20AK | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
588. | Olsen Sara Marlene Nystrøm | 211735 | D20AK | Stavanger Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
589. | Olsrød Bjørnar | 203614 | H50A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
590. | Ølstad Per-jacob | 207008 | H60A | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
591. | Omholt Emil | 246567 | H12A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
592. | Omland Harald | 507027 | H55AK | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
593. | Oraug Rygh Josefine | 224283 | D14A | Nydalens Skiklub | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
594. | Oraug Rygh Karl | 244038 | H14A | Idrettslaget Koll | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
595. | Oraug Rygh Mari | 206431 | D12A | Idrettslaget Koll | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
596. | Oraug Rygh Sofie | 244048 | D35B | Idrettslaget Koll | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
597. | Oreilly Trym Bækken | 253289 | H14A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
598. | Ørum Håvard | | H10A | Søgne og Songdalen ok | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Leiebrikke |
599. | Östling Erik | | H20E | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
600. | Øvreås Hjørdis | 221257 | D75A | Botne Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
601. | Øvreås Magnar | 504511 | H80A | Botne Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
602. | Øvrelid Johan | 225630 | H14B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
603. | Øvrelid Ommund | 259384 | H21C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
604. | Pedersen Øystein | 513389 | H60A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
605. | Peikli Bjørnar | 507648 | H20E | Tyrving IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
H2 |
- |
X |
|
606. | Peikli Kaja | 507649 | D20E | Tyrving IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
D2 |
- |
X |
|
607. | Peikli Vegard | 507650 | H45A | Tyrving IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
H2 |
- |
- |
|
608. | Pentek Marton | | H21E | Horsens Orienteringsklub | Denmark | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
609. | Pettersen Dag | 510510 | H75A | IL Express | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
610. | Pettersen Martine | 515696 | D20E | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
D2 |
- |
X |
|
611. | Pettersen Ola | 224741 | H14A | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
H4 |
- |
X |
|
612. | Pettersen Terje | 508912 | H50A | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
H2 |
- |
- |
|
613. | Peveri Anne Marthe | 211458 | D21AK | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
D3 |
- |
- |
|
614. | Peveri Helga | 216757 | D70A | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
615. | Polland Bjørn | 253936 | H45AK | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
616. | Polland Fredrik | 199726 | H21AK | OK Skeidi | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
617. | Prestegaard Max C. E. | 513979 | H10B | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
618. | Prestegaard Mille C. E. | 513961 | Aaben4 | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
619. | Prestegaard Tine K. | 513978 | Aaben4 | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
620. | Pytten Marius | 197877 | H21E | NTNUI Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
621. | Qvick Bertil | | H75A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
X |
- |
|
622. | R.Steen Margit | 512593 | D75A | Bö orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
623. | Raastad Espen | 519490 | H60A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
624. | Raastad Rita | 519489 | Aaben4 | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
625. | Råberg Erik | 519434 | H40A | Fossum IF | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
626. | Rachor Emil Olsen | 259352 | H14A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
627. | Rachor Fridtjof | 511373 | H45A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
628. | Rachor Ulrik Olsen | 259341 | H12A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
629. | Ragvin Dag Steinar | 227683 | H21E | Bö orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
H2 |
- |
- |
|
630. | Rane Kathrine Johanne | 226075 | D21C | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
631. | Ravnan Ingrid | 215031 | D55A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
632. | Ravndal Ørjan | 516018 | H50A | Ålgård Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
633. | Rebård Gjendine Gjelstad | 512592 | D20E | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
634. | Rebård Tiri | 207890 | D55A | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
635. | Reinholdt Henny H | 243500 | Aaben5 | Drangedal OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
636. | Rekaa Sveinung | 518315 | H70A | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
637. | Remme Atle | 186202 | H70A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
638. | Remme Mina Otilie | 84938 | D21B | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
639. | Reppesgård Magnar | 203598 | H85A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
640. | Ribe Ane | 510314 | D21AK | Søgne og Songdalen ok | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
641. | Ribe Anne Karin | 510423 | D60A | Søgne og Songdalen ok | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
642. | Ribe Kristen | 510422 | H60A | Søgne og Songdalen ok | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
643. | Richter Kim | 514711 | H45A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H2 |
- |
- |
|
644. | Richter Mari | 501267 | D16A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
D4 |
- |
X |
|
645. | Richter Markus | 511101 | H20E | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H1 |
- |
X |
|
646. | Ringdal Adrian Edward Maximilian | 259346 | H12B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
647. | Ringdal Victor | 259348 | H20C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
648. | Ringheim Inge | 205549 | Aaben3 | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
649. | Ringheim Ingvild | 211958 | D14B | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
650. | Ringheim Iril | 180714 | D20B | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
651. | Ringstad Silje | | D20E | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
652. | Ringstad Tor Herman | 506789 | H45AK | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
653. | Ringvoll Amalie | 512836 | D20A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
654. | Ringvoll Anne | 506658 | D12B | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
655. | Ringvoll Geir Jonny | 512807 | H50A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H3 |
- |
- |
|
656. | Rød Elisabeth | 248506 | D70A | Andebu IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
657. | Rognebakke Magnus Skourup | 212045 | H20E | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
658. | Rognebakke Mathias Skourup | 211840 | H20E | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
659. | Rognebakke Øystein | 189043 | H50A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
660. | Røkeberg Martine | 244009 | D12B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
661. | Røkeberg Sebastian | 213583 | H16B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
662. | Røkeberg Stian | 250607 | H21AK | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
663. | Rosenvold Anders Larsson | 241416 | H20E | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
X |
|
664. | Rosenvold Camilla | 246563 | D21AK | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D3 |
- |
- |
|
665. | Rosenvold Erik | 241655 | H45A | Østmarka OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
H2 |
- |
- |
|
666. | Rosenvold Hilde Kristine | 246565 | D55A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D3 |
- |
- |
|
667. | Roskifte Kristine | 500905 | D40A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
668. | Roskifte Olivia | 217795 | D10B | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
669. | Roskifte Oskar | 217691 | H12B | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
670. | Roskifte Thomas | 518333 | H40A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
H3 |
- |
- |
|
671. | Rossebø Anne Sigrid Øye | 224324 | BEG2 (-20 ÅR) | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
672. | Rossebø Bjørn Egil | 216847 | H45A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
673. | Rossebø Øystein Øye | 225442 | H12B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
674. | Rosshaug Ingrid Anne | 80720 | D45B | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
675. | Rostveit Anita | 253998 | Aaben3 | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
676. | Rothamel David | | H20AK | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
677. | Rothen Jonas | | H50A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas |
678. | Rugsland Erik | 255327 | H16B | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
ønsker H16A søndag |
679. | Rugsland Knut-Arne | 255333 | Aaben3 | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
680. | Rutberg Jonas | | H60A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
681. | Ruud Ellen Sofie | 518767 | Aaben4 | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
682. | Ruud Steinar | 516593 | H80A | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
683. | Ryberg Vikkelsø Lars | | H55A | Dansk Døve-IF | Denmark | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
684. | Rydgren Axel | | H16A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas! |
685. | Rydgren Gabriella | | D45A | Tolered Utby OL | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Lejebricke önskas! |
686. | Ryeng Grethe Lill | 504462 | D70A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
687. | Rygh Finn | 212746 | H40A | Nydalens Skiklub | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
688. | Sæbbø Jone | 506809 | H50A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
689. | Sæbbø Peter | 227048 | H16A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
690. | Sæbbø Vilde Margrethe | 249009 | D20E | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
691. | Sæbbø Wenche | 227050 | D45A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
692. | Sætre Birger | 227626 | Aaben4 | Drangedal OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
693. | Sætre Solveig | 227627 | Aaben4 | Drangedal OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
694. | Sandvold Kenneth | 401430 | H21AK | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
695. | Sandvold Marina | 244001 | D10B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
696. | Saterdal Eli | 187091 | D45AK | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
697. | Sauve Aksel Elias | 247758 | H12A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
698. | Schatvet Heidi | 514835 | D55A | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
699. | Schjerven Eline | 192960 | D20E | Lardal O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
700. | Schmidt Kim Birkmose | 186693 | H50A | Jydske Dragonregiments Idrætsforening | Denmark | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
H2 |
- |
- |
Ønsker tidlig start fredag og lotning sammen med Herning OK |
701. | Sigurdsdottir Vigdis | 223979 | D14B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
702. | Sigurdsson Magnus | 509124 | H16A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
703. | Sigurdsson Sigurdur Freyr | 510515 | H45AK | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
704. | Sigurdsson Sturla | 510516 | H12A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
705. | Simonsen Anne Elizabeth | 233654 | D21C | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
706. | Simonsen Henriette Holtedahl | 233853 | D14B | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
707. | Simonsen Jon | 223906 | H35B | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
708. | Simonsen Veronica Holtedahl | 233645 | D16B | Sandefjord Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
709. | Skalstad Ragnhild | 253296 | Aaben4 | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
710. | Skistad Knut Erik | 247148 | BEG2 (21- ÅR) | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
711. | Skistad Synne Tenold | 247870 | D12B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
712. | Skjæveland Kjell | 250205 | H60A | Stavanger Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
H3 |
- |
- |
|
713. | Skjelbred Borgar | 511365 | H20B | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
714. | Skjelsvik Martine | 506818 | D20E | Lillehammer orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D3 |
- |
X |
|
715. | Skjønhaug Gaute | 213595 | H16B | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Vil løpe H16A på søndag |
716. | Skjønhaug Torgeir | 201986 | H50A | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
717. | Skriubakken Jon | 502929 | H55A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
H3 |
- |
- |
|
718. | Skriubakken Simen | 246571 | H21AK | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
719. | Skrove Marte Sofie | 190679 | D20C | Ringerike o-lag | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
Løper ikke nattløp og langdistanse |
720. | Sletner Kristin | 259067 | D21AK | IL GeoForm | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
721. | Sletner Solveig | 509126 | D21AK | Røyken orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
722. | Sletner Tom | 504619 | Aaben4 | Røyken orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
723. | Smith-ward Iain | | H50A | Lakeland Orienteering Club | United Kingdom | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
H2 |
X |
- |
|
724. | Smørgrav Marit | | BEG2 (21- ÅR) | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
Leiebrikke lørdag |
725. | Snerthammer Serina | 152186 | D14A | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 6 |
D/H |
- |
X |
|
726. | Snerthammer Tone | 201417 | D40A | Oddersjaa SSK | Norway | |
- |
Krs-Hir 11.15 |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
727. | Sogn Bjørn Helge | 228490 | H10B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
728. | Sogn Cathrine | 511289 | D16A | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
729. | Solberg Aksel | 247862 | H10A | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
730. | Solberg Inge | 94136 | H55AK | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
731. | Solberg Isak | 213164 | H14A | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
732. | Solberg Linda | 518326 | D40A | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
733. | Solberg Vidar | 256294 | H45A | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
734. | Solheim Vilde Haslekås | 246953 | D20B | IF Trauma | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 6 |
D4 |
- |
- |
|
735. | Sørensen Kristin | 189053 | D55A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
736. | Sørensen Rune | 189131 | H55A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
737. | Steen Bjørn | 515887 | H70A | Bö orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
738. | Steen-olsson Eivor | | D85A | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
739. | Steinsholt Halvor | 502557 | H21AM | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
H2 |
- |
- |
|
740. | Steinsvåg Selma | 212932 | D20AK | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
741. | Steinsvåg Sigleif | 235209 | H45A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
742. | Steiwer Fredrik | 517431 | H65A | Lillomarka o-lag | Norway | YES |
- |
Göt-Frh 12.40 |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
H3 |
- |
- |
|
743. | Sternemalm Erik | | H40A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
744. | Stigemo Anne Karin | 98007 | D70A | Imås IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
745. | Stokkeland Sturla | 507658 | H40A | Ålgård Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H2 |
- |
- |
|
746. | Stordal Else | 514697 | D70A | Tønsberg OL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
747. | Stordal Hans | 514698 | H75A | Tønsberg OL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
748. | Storhaug Johanna | 212446 | D16B | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
D3 |
- |
X |
|
749. | Storløkken Hilde | 515918 | D55A | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
Please select |
- |
- |
|
750. | Stormoen Åsulv Birkeland | 231504 | H21AK | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
751. | Straume Einar | 203530 | H75A | Drangedal OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
0047 90954058 |
752. | Strøm Atle | 221236 | H45AK | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
753. | Strøm Kristian | | H20B | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
754. | Strøm Per Einar | 510737 | H55AK | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
755. | Strøm Susanne | 221180 | D21C | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Kun lørdag |
756. | Sundby Mathias | 217029 | BEG2 (-20 ÅR) | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
757. | Sundelin Ingrid Fogt | 228491 | D10B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
758. | Sundelin Lillian Fogt | 234172 | D14B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
759. | Sundsdal Erlend | 95782 | H20B | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
760. | Sundsdal Lars Jøran | 245552 | H45AK | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
761. | Svaland Inger | 506225 | Aaben4 | OL Vallset/Stange | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
762. | Svaland Aas Gunn | 245549 | Aaben4 | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
763. | Sveen Dag Abel | 506361 | H45A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
764. | Sveen Filip | 259339 | H14A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
765. | Sveen Ingrid | 242512 | D12A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
766. | Sveen Miriam | 217721 | D16A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
767. | Svendsen Ole Christan | 243779 | Aaben3 | Drangedal OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
Aaben4 søndag |
768. | Sylvan Elisabet | | D75A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
769. | Syversen Lasse | 512781 | H45AK | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
H3 |
- |
- |
|
770. | Syversen Marcus | 224743 | H14A | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
H4 |
- |
X |
|
771. | Takle Brage | 510998 | H20E | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 1 |
H1 |
- |
X |
|
772. | Taksdal Anna | 508199 | D20E | Ganddal IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
D2 |
- |
X |
|
773. | Taksdal Aud | 514695 | D45A | Ganddal IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
D2 |
- |
- |
|
774. | Taksdal Oddvar | 514831 | H50A | Ganddal IL | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H2 |
- |
- |
|
775. | Tangen John | 1888732 | H65A | Eidskog OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D/H |
- |
- |
|
776. | Taraldlien Anne Stine | 247920 | D35B | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Vil løpe D40A på søndag |
777. | Taraldlien Silje | 247918 | D14B | Fet o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Vil løpe D14A på søndag |
778. | Taraldrud Mari | 39593 | D45A | Raumar orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
779. | Tenge Gunnar | 80018 | H55A | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
H2 |
- |
- |
|
780. | Tenold Mette Iren | 513423 | BEG2 (21- ÅR) | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
781. | Thesbjerg Allan | 211074 | H35A | Dansk Døve-IF | Denmark | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
782. | Thorød Amalie | 236819 | D10B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 8 |
Please select |
- |
- |
|
783. | Thorsby Grete | 259050 | D45B | Eiker o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
D/H |
- |
- |
|
784. | Thorsdalen Øivind | 226947 | Aaben3 | Drangedal OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
785. | Thunold Lars Ole | 241823 | H45A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
786. | Thunold Oscar Wiersdalen | 234871 | H20A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
787. | Thunold Sofie Wiersdalen | 213243 | D16B | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
788. | Thygesen Janne | 259048 | D35A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
løper ikke natløb |
789. | Tisell Stefan | | H50A | IK Stern | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
790. | Tolås Natanael | 243519 | H14A | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
791. | Tømt Henrik Andreas | 515211 | H20A | Imås IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
792. | Tømt Per Kristian | 515210 | H50A | Imås IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
793. | Tørå Glenn | 510996 | H40A | Kristiansand OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
H3 |
- |
- |
|
794. | Tørå Gunnar Dag | 506769 | H70A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
løper ikke nattløp |
795. | Torgersen Per W. | 185934 | H65A | Oddersjaa SSK | Norway | YES |
- |
Krs-Hir 11.15 |
Hir-Krs 12.15 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
796. | Torp Selma Lothine Fridheim | 212133 | D20E | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
D2 |
- |
X |
|
797. | Torpe Dagfinn | 222595 | H65A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
798. | Trolsrud Thorolf | 501730 | H75A | Sande SK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
799. | Trondsen Mathias Aamlid | 246687 | H16B | Birkenes IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
ønsker H16A søndag |
800. | Tronshaug Ingrid | 203565 | D35B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D4 |
- |
- |
|
801. | Tronshaug Mali | | D40A | Individuals/No club | | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
D4 |
- |
- |
|
802. | Undeland Johan Kristian | 510411 | H21E | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
H3 |
- |
- |
|
803. | Undeland Karl Anton | 244780 | H45AK | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 5 |
Please select |
- |
- |
|
804. | Undeland Merete | 507843 | D50A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 5 |
Please select |
- |
- |
|
805. | Undstad Ingrid | 204302 | D50A | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
806. | Unnerud Sebastian Blomfeldt | 511856 | H20E | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 1 |
H2 |
- |
X |
|
807. | Unstadt Elisabeth | 245596 | D75A | Larvik Orienteringsklubb | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 7 |
Please select |
- |
- |
|
808. | Urdalen Alfred Hagen | 228501 | Aaben4 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
809. | Urdalen Knut | 159671 | Aaben2 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
810. | Urdalen Syver Hagen | 228549 | H12B | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
811. | Utstumo Odd | 503610 | H70A | IK Grane Arendal Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
812. | Værvågen Veslemøy | 245172 | Aaben3 | Notodden o-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
813. | Valdal Jarl | 513629 | H55AK | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
814. | Valdal Jone | 513618 | H16A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
H2 |
- |
X |
|
815. | Valdal May Bente | 513627 | D45A | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
816. | Valdal Thomas | 513619 | H20E | Sandnes IL - Rogaland | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
H2 |
- |
X |
|
817. | Van Raaij Annika | 510741 | D16A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
818. | Van Raaij Eelco | 221400 | H50A | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
Kun lørdag |
819. | Van Raaij Katrine | 187290 | D45AK | Hedrum Orienteringslag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
D35B søndag |
820. | Vassend Hilde | 517403 | D50A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
821. | Verberne Onno | 511792 | H55A | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
822. | Verde Linda | 209838 | D70A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 5 |
Please select |
- |
- |
|
823. | Vie Åsmund Paulsen | 259347 | H20C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
824. | Vie Erik Utne | 259343 | H35B | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
825. | Vie Grethe Paulsen | 259337 | D45AK | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
826. | Vilke Hanne | 507958 | D45B | Stokke IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
827. | Vogt Morten | 505847 | H45AK | Konnerud IL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
828. | Vollen Magne | 517518 | H65A | Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
829. | Vølstad Njål Helga R | 206915 | H40A | Ålgård Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
830. | Vongraven Turid | 505487 | D60A | Skien OK | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
831. | Waaler Linn Mei | 257774 | D21A | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
832. | Wall Ann Charlotte | 225633 | D21C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
833. | Wennerstrand Alexandra | 245298 | D45B | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
834. | Wennerstrand Arvid | 507047 | H12A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
835. | Wennerstrand Henrik | 245297 | Aaben2 | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
836. | Wennerstrand Vidar | 506954 | H10A | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
837. | Westerlund Anna | 516100 | D21AK | Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
838. | Wetterhus Erle P. | 513401 | D16A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
839. | White Astrid | 510279 | D20E | Søgne og Songdalen ok | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
D2 |
- |
- |
|
840. | White Christina | 504224 | D50A | Søgne og Songdalen ok | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
D3 |
- |
- |
|
841. | White Selma | 511393 | D16A | Søgne og Songdalen ok | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Hir-Krs 12.15 |
Bane 3 |
D3 |
- |
- |
|
842. | Wiersdalen Siv | 199541 | D45AK | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
843. | Wiig Nystad Vegard | 212826 | H20C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 6 |
Please select |
- |
- |
|
844. | Wiik Roger | 205502 | H55A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 2 |
Please select |
- |
- |
|
845. | Wikstrøm Linn | 211748 | D21C | Haugesund Idrettslag Orientering | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
846. | Winsnes Sille | 507655 | D55A | Ås-NMBU Orientering | Norway | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 4 |
D/H |
- |
- |
|
847. | Wold Erle | 513385 | D16A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 4 |
Please select |
- |
- |
|
848. | Wold Hakon | 189075 | H50A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
849. | Wold Hanne | 507852 | D45A | OK Moss | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
850. | Wold Jens | 211942 | H16A | IF Sturla | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 3 |
Please select |
- |
- |
|
851. | Wold Tord Skagestad | | H21C | Porsgrunn OL | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
852. | Wøllo Atle Nikolai | 502815 | H20E | Kongsberg O-lag | Norway | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Bane 1 |
H1 |
- |
X |
|
853. | Yttervik Wenche | 518301 | D45B | Individuals/No club | | |
- |
Fredag eller tidligere |
Senere end 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
854. | Zachrisson Elin | | D14B | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|
855. | Zachrisson Teres | | D45AK | Kungälvs OK | Sweden | YES |
- |
Fredag eller tidligere |
Frh-Göt 14.00 |
Please select |
Please select |
- |
- |
|