Elite Open |
1. | Furucz Ján | Elite Open | ŠK Farmaceut Bratislava | Slovakia | |
2. | Sloboda Vladimír | Elite Open | ŠK Farmaceut Bratislava | Slovakia | |
3. | Mizur Simon | Elite Open | ŠK Farmaceut Bratislava | Slovakia | |
4. | Lapina Ilze | Elite Open | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | |
5. | Lapina Laura Eliza | Elite Open | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | |
6. | Zvagulis Ričards | Elite Open | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | |
7. | Tabaka Marta | Elite Open | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | |
8. | Kostiuchok Anatolii | Elite Open | Bamby Club | Ukraine | |
9. | Narovlianska Maryna | Elite Open | Bamby Club | Ukraine | |
10. | Narovlianskyi Oleksandr | Elite Open | Bamby Club | Ukraine | |
11. | Babko Olena | Elite Open | Bamby Club | Ukraine | |
12. | Lukatskii Yevhenii | Elite Open | Bamby Club | Ukraine | |
13. | Miháczi Zoltán | Elite Open | Tipo Orienteering Club | Hungary | |
14. | Ptáček Pavel | Elite Open | BETA URSUS Rosice | Czech Republic | |
15. | Kewley John | Elite Open | Manchester and District Orienteering Club | United Kingdom | |
16. | Körner Ralph | Elite Open | OLV Landshut | Germany | |
17. | Schöps Sarah | Elite Open | OLV Landshut | Germany | |
18. | Mazan Aleksandra | Elite Open | KOS BnO Szczecin | Poland | |
19. | Mazan Bartłomiej | Elite Open | KOS BnO Szczecin | Poland | |
20. | Cera Michele | Elite Open | FISO TRAIL-O - Italy | Italy | |
21. | Martignago Davide | Elite Open | FISO TRAIL-O - Italy | Italy | |
22. | Tenani Alessio | Elite Open | FISO TRAIL-O - Italy | Italy | |
23. | Bortolato Leonardo | Elite Open | Orienteering Treviso asd | Italy | |
24. | Kalousek Jiri | Elite Open | VSK CVUT FS Praha | Czech Republic | |
25. | Fredholm Eva | Elite Open | OK Linné | Sweden | |
26. | Fredholm Martin | Elite Open | OK Linné | Sweden | |
27. | Fredholm Owe | Elite Open | OK Linné | Sweden | |
28. | Razum Matija | Elite Open | OK Japetić | Croatia | |
29. | Kacin Emil | Elite Open | OK Azimut | Slovenia | |
30. | Martignago Daniele | Elite Open | OK Montello | Italy | |
31. | Rex William | Elite Open | OK Landehof | Sweden | |
32. | Sterner Magnus | Elite Open | Strängnäs-Malmby OL | Sweden | |
33. | Höije Anders | Elite Open | Göteborg-Majorna OK | Sweden | |
34. | Cankar Uroš | Elite Open | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
35. | De Pieri Susy | Elite Open | Eridano Adventure A.S.D. | Italy | |
36. | Varnica Tomislav | Elite Open | OK Vihor | Croatia | |
37. | Hemlin Anton | Elite Open | IK Uven | Sweden | |
38. | Dudić Marko | Elite Open | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
39. | Opanasenko Mykola | Elite Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
40. | Vovk Vladyslav | Elite Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
41. | Stalka Adam | Elite Open | Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu | Poland | |
42. | Keresteš Krešo | Elite Open | OK Trzin | Slovenia | |
43. | Bromley Gardner Charles | Elite Open | British Army Orienteering Club (UK) | United Kingdom | |
44. | Casarin Alessandro | Elite Open | OR SWALLOWS | Italy | |
45. | Bettin Renato | Elite Open | OR SWALLOWS | Italy | |
46. | Straková Linda | Elite Open | Sportovní klub Los Mělník, z.s. | Czech Republic | |
47. | Šimek Miroslav | Elite Open | Sportovní klub Los Mělník, z.s. | Czech Republic | |
48. | Tertsunen Ari | Elite Open | Nurmeksen Sepot | Finland | |
49. | Bielanenko Serhii | Elite Open | Dnepr | Ukraine | |
50. | Kulykova Iryna | Elite Open | Dnepr | Ukraine | |
51. | Kyrychenko Serhii | Elite Open | Dnepr | Ukraine | |
52. | Fehér Ferenc | Elite Open | Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club | Hungary | |
53. | Forst Libor | Elite Open | MatFyz Praha | Czech Republic | |
54. | Forstova Lenka | Elite Open | MatFyz Praha | Czech Republic | |
55. | Jezeršek Polona | Elite Open | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
56. | Wieszaczewski Jacek | Elite Open | Orientop Wrocław | Poland | |
Elite Para |
1. | Lytvynov Valerii | Elite Para | OSK Prolisok | Ukraine | |
Elite Junior |
1. | Furucz Jonatán | Elite Junior | ŠK Farmaceut Bratislava | Slovakia | |
2. | Kostiuchok Myroslav | Elite Junior | Bamby Club | Ukraine | |
3. | Grysha Oleksandr | Elite Junior | Bamby Club | Ukraine | |
4. | Kobets Ivan | Elite Junior | Bamby Club | Ukraine | |
5. | Schöps Sabrina | Elite Junior | OLV Landshut | Germany | |
6. | Schöps Vanessa | Elite Junior | OLV Landshut | Germany | |
7. | Frascaroli Simone | Elite Junior | FISO TRAIL-O - Italy | Italy | |
8. | Lambertini Sebastiano | Elite Junior | FISO TRAIL-O - Italy | Italy | |
9. | Forst Albert | Elite Junior | MatFyz Praha | Czech Republic | |