7. LRL Baden-Württemberg (Mitteldistanz) - 2. Orientierungslauf (OL) in Wiesloch->Entries by classes (number of entries: 136)
H -12 |
1. | Aichele Florian | 364768 | H -12 | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
2. | Hoferer Jakob | 231958 | H -12 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
3. | Bauerfeld Nico | 443955 | H -12 | OL-Team Filder | Germany | |
X |
4. | Funk Gregor | 443953 | H -12 | OL-Team Filder | Germany | |
|
5. | Helwing Max | | H -12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
|
6. | Breckle Kai | 1091107 | H -12 | Bielefelder TG | Germany | |
|
7. | Holthoff Tom | 2901 | H -12 | OLV Steinberg | Germany | |
|
D -12 |
1. | Pichel Lola | 7202206 | D -12 | Gundelfinger TS | Germany | |
|
2. | Hoferer Anna | 6559 | D -12 | OLG Ortenau | Germany | |
X |
3. | Pester Helen | 410523 | D -12 | TSV Stettfeld | Germany | |
|
4. | Stieler Malin | 440483 | D -12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
|
5. | Breckle Anja | 1703005 | D -12 | Bielefelder TG | Germany | |
|
H -14 |
1. | Kösegi Fabian | 7755464 | H -14 | TV 1895 Bad Rappenau eV | Germany | |
|
2. | Stöhr Linus | 7161101 | H -14 | SV Wannweil | Germany | |
|
3. | Schweiker Ben | 2060360 | H -14 | SV Wannweil | Germany | |
X |
4. | Dammeier Frederik | 1586 | H -14 | SV Baindt | Germany | |
X |
5. | Dammeier Per | 437635 | H -14 | SV Baindt | Germany | |
X |
6. | Stieler Jona | 410214 | H -14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
|
7. | Krassowizkiy Michael | 2803 | H -14 | TGV Horn | Germany | |
X |
D -14 |
1. | Schimmeck Vicky | 2050468 | D -14 | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
2. | Zühl Clara | 2050454 | D -14 | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
3. | Vavra Helen | 681609 | D -14 | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
4. | Kraus Nadja | 231937 | D -14 | SV Wannweil | Germany | |
|
H -16 |
1. | Laue Kai | 2015803 | H -16 | OLG Ortenau | Germany | |
|
2. | Maiwald Lars | 7204097 | H -16 | TV Mönchweiler | Germany | |
X |
3. | Kraus Alexander | 364733 | H -16 | SV Wannweil | Germany | |
|
4. | Stöhr David | 7990125 | H -16 | SV Wannweil | Germany | |
|
5. | Funk Ilija | 410569 | H -16 | OL-Team Filder | Germany | |
|
D -16 |
1. | Pirc Vanessa | 2050460 | D -16 | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
2. | Kösegi Svenja | 7020808 | D -16 | TV 1895 Bad Rappenau eV | Germany | |
|
3. | König Katharina | 410545 | D -16 | TSV Stettfeld | Germany | |
|
4. | Holthoff Annika | 2898 | D -16 | OLV Steinberg | Germany | |
|
H -18 |
1. | Leimstoll Jannis | 236086 | H -18 | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
2. | Bunjes Lennart | 970906 | H -18 | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
3. | Leineweber Stephan | 443954 | H -18 | OL-Team Filder | Germany | |
|
D -18 |
1. | Griesbaum Luisa | 2061277 | D -18 | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
2. | Schimmeck Bonnie | 2050462 | D -18 | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
3. | Rendich Helen | 7110196 | D -18 | SV Wannweil | Germany | |
X |
4. | Nill Sandra | 410596 | D -18 | SV Wannweil | Germany | |
X |
H 19AL |
1. | Brunell Filip | | H 19AL | Individuals/No club | | |
X |
2. | Hering Jan | | H 19AL | Individuals/No club | | |
|
3. | Haertelt Fred | 2081 | H 19AL | Presseteam OL.DE | Germany | |
X |
4. | Berger Shankara Isha | 522607 | H 19AL | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
5. | Kunzendorf Andreas | 895382 | H 19AL | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
6. | Vavra Colin | 7000112 | H 19AL | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
7. | Berger Ananda | 895141 | H 19AL | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
8. | Allain Riel | 2035114 | H 19AL | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
9. | Harter Camill | 888909 | H 19AL | OLG Ortenau | Germany | |
|
10. | Hoferer Andreas | 303000 | H 19AL | OLG Ortenau | Germany | |
X |
11. | Glogau Tim | 6482 | H 19AL | LVB Leipzig | Germany | |
X |
12. | Schach Jakob | 770003 | H 19AL | SV Wannweil | Germany | |
X |
13. | Schach Jonathan | 770008 | H 19AL | SV Wannweil | Germany | |
X |
14. | Dammeier Sascha | 887777 | H 19AL | SV Baindt | Germany | |
X |
15. | Varbiro Pal | 1850226 | H 19AL | OL-Team Filder | Germany | |
|
16. | Horst Ingo | 8625789 | H 19AL | TV 1898 Alsbach | Germany | |
|
17. | Thierolf Michael | 7000108 | H 19AL | TV 1898 Alsbach | Germany | |
|
18. | Döhler Erik | 1310398 | H 19AL | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
|
19. | Röck Christian | | H 19AL | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
|
20. | Hinkel Georg | 1392639 | H 19AL | SV Robotron Dresden | Germany | |
|
21. | Helfrich Niklas | 7003442 | H 19AL | OLV Steinberg | Germany | |
|
D 19AL |
1. | Jaeger Meike | 2003090 | D 19AL | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
2. | Kunzendorf Anne | 7000047 | D 19AL | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
3. | Horst Heike | 6090 | D 19AL | Gundelfinger TS | Germany | |
|
4. | Schulze Eija | 6125 | D 19AL | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
5. | Schwind Katja | 347866 | D 19AL | OLG Ortenau | Germany | |
|
6. | Maiwald Ilse | 410564 | D 19AL | TV Mönchweiler | Germany | |
X |
7. | Horst Brit | 1444009 | D 19AL | TV 1898 Alsbach | Germany | |
|
8. | Stortz Lena | 211492 | D 19AL | OLV Steinberg | Germany | |
|
9. | Andrulyte Rita | | D 19AL | TSG 1885 Wiesloch e.V. | Germany | |
|
H 35- |
1. | Zdrahal Petr | | H 35- | Individuals/No club | | |
|
2. | Bryan James | 1721109 | H 35- | Gundelfinger TS | Germany | |
X |
3. | Wüstenhagen Rolf | 1393039 | H 35- | Gundelfinger TS | Germany | |
|
4. | Funk Benedikt | 2045589 | H 35- | OLG Ortenau | Germany | |
X |
5. | Schwind Klaus | 2036240 | H 35- | OLG Ortenau | Germany | |
|
6. | Werner Lutz | 63429 | H 35- | SV Wannweil | Germany | |
X |
7. | Kühlewein Matthias | 9737373 | H 35- | OL-Team Filder | Germany | |
|
8. | Haenelt Stephan | 997926 | H 35- | OL-Team Filder | Germany | |
|
9. | Miess Robert | 426498 | H 35- | OL-Team Filder | Germany | |
|
10. | Stieler Björn | 1680 | H 35- | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
|
11. | Helwing Hans | 2048535 | H 35- | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
|
12. | Schwarz Martin | 410550 | H 35- | TGV Horn | Germany | |
X |
D 35- |
1. | Dammeier Johanna | 410677 | D 35- | SV Baindt | Germany | |
X |
2. | Hartmann Meike | 1402009 | D 35- | TGV Horn | Germany | |
X |
3. | Carmona Álvarez Ana | 248497 | D 35- | Totana-O | Spain | |
|
H 45- |
1. | Berger Magnus | 613009 | H 45- | Gundelfinger TS | Germany | |
|
2. | Ilg Steffen | | H 45- | TSV Kusterdingen | Germany | |
|
3. | König Stefan | 59324 | H 45- | OLG Ortenau | Germany | |
X |
4. | Kösegi Armin | 883808 | H 45- | TV 1895 Bad Rappenau eV | Germany | |
|
5. | Maiwald Wolfram | 410529 | H 45- | TV Mönchweiler | Germany | |
X |
6. | Rendich Markus | 231913 | H 45- | SV Wannweil | Germany | |
X |
7. | Heim Peter | 652010 | H 45- | OL-Team Filder | Germany | |
X |
8. | Bauerfeld Thomas | 443952 | H 45- | OL-Team Filder | Germany | |
X |
9. | Müller Andreas | 236910 | H 45- | OL-Team Filder | Germany | |
|
10. | Schmidt Jürgen | 2023909 | H 45- | OL-Team Filder | Germany | |
|
11. | Kovacs Attila | 2050467 | H 45- | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
|
12. | Lösel Frank | 7836 | H 45- | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
|
13. | Drexhage Andreas | 650930 | H 45- | TGV Horn | Germany | |
|
14. | Weigold Robert | 600201 | H 45- | MTV Bamberg | Germany | |
|
15. | Breckle Hans | 681223 | H 45- | Bielefelder TG | Germany | |
|
16. | Helfrich Klaus | 7003443 | H 45- | OLV Steinberg | Germany | |
|
D 45- |
1. | König Kirsten | 59304 | D 45- | OLG Ortenau | Germany | |
X |
2. | Greiselis-Bailer Stefanie | 690407 | D 45- | TSV Stettfeld | Germany | |
|
3. | Schach Sybille | 410553 | D 45- | SV Wannweil | Germany | |
|
4. | Schwab Lisa | 410568 | D 45- | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
|
5. | Spehr Uta | 4840 | D 45- | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
|
6. | Holthoff Tina | 2900 | D 45- | OLV Steinberg | Germany | |
|
H 55- |
1. | Würtz Jean-Marie | 35674 | H 55- | Individuals/No club | | |
X |
2. | Weber Richard | 361250 | H 55- | Individuals/No club | | |
|
3. | Wieland Reinhard | 2742 | H 55- | Skiclub Lauf | Germany | |
|
4. | Laue Martin | 435446 | H 55- | OLG Ortenau | Germany | |
|
5. | Eyrich Ewald | 770002 | H 55- | OLG Ortenau | Germany | |
X |
6. | Schach Walter | 410578 | H 55- | SV Wannweil | Germany | |
|
7. | Fugmann Winfried | 580211 | H 55- | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
|
8. | Krassowizkiy Yuriy | 2842 | H 55- | TGV Horn | Germany | |
X |
9. | Hartmann Hans | 6194 | H 55- | TGV Horn | Germany | |
X |
10. | Czioska Frank | 2008924 | H 55- | OLF Mainz | Germany | |
|
D 55- |
1. | Würtz Régina | 35677 | D 55- | Individuals/No club | | |
X |
2. | König Eva | 410575 | D 55- | TSV Stettfeld | Germany | |
|
3. | Krassowizkaya Galina | 440488 | D 55- | TGV Horn | Germany | |
X |
4. | Hartmann Anne-Marie | 6084 | D 55- | TGV Horn | Germany | |
X |
H 65- |
1. | Mueller Peter | 888915 | H 65- | SV Moerlenbach | Germany | |
|
2. | Vischer Friedrich | 7201232 | H 65- | OL-Team Filder | Germany | |
|
3. | Wörner Siegfried | 9772222 | H 65- | OL-Team Filder | Germany | |
|
D 65- |
1. | Mueller Gerda | 59045 | D 65- | SV Moerlenbach | Germany | |
|
H 75- |
1. | Waldis Greiselis | 2486 | H 75- | TSV Stettfeld | Germany | |
|
2. | Horn Gerhard | 9200007 | H 75- | TGV Horn | Germany | |
|
OK (offen kurz) |
1. | Schuh Klaus | 410513 | OK (offen kurz) | TV Mönchweiler | Germany | |
X |
2. | Dammeier Lotta | 2045569 | OK (offen kurz) | SV Baindt | Germany | |
X |
3. | Fugmann Pia | 410547 | OK (offen kurz) | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
|
4. | Schmidt Catherine | 236093 | OK (offen kurz) | TSG 1885 Wiesloch e.V. | Germany | |
|
5. | Jarecki Sandra | | OK (offen kurz) | TSG 1885 Wiesloch e.V. | Germany | |
|
6. | Walther Paul | | OK (offen kurz) | TSG 1885 Wiesloch e.V. | Germany | |
|
OL (offen lang) |
1. | Nase Frank | | OL (offen lang) | Individuals/No club | | |
|
2. | Amini-Mevius Sima | 1191262 | OL (offen lang) | Individuals/No club | | |
|
3. | Stöhr Rainer | 410593 | OL (offen lang) | SV Wannweil | Germany | |
|
4. | Weller Markus | 7015226 | OL (offen lang) | TGV Horn | Germany | |
X |